Okolo Vlasenice

22.07.2017 Vlasenice (Vysočina) 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Terén 44km celkem: 121, muži : 109, ženy: 12, Muži I: 49, Muži II: 51, Muži III: 9, Ženy I: 7, Ženy II: 5 [html] [pdf]
Tandemy v terénu 44km celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, tandem: 0 [html] [pdf]
Hobby závod 38km celkem: 148, muži : 112, ženy: 36, Muži I: 46, Muži II: 55, Muži III: 11, Ženy I: 24, Ženy II: 11, Ženy III: 1 [html] [pdf]
Tandemy v Hobby závodu 38km celkem: 4, muži : 4, ženy: 0, tandem: 0, [m]45: 1, [m]75: 1, [m]60: 1, [m]43: 1 [html] [pdf]
Děti 21km celkem: 36, muži : 19, ženy: 17, Předžáci: 9, Mladší žáci: 9, Předžákyně: 9, Mladší žákyně: 7, [m]15: 1, [k]45: 1 [html] [pdf]
Potěr, miniděti 300m celkem: 6, muži : 3, ženy: 3, kluci: 3, holky: 3 [html] [pdf]
Potěr, děti 600m celkem: 23, muži : 10, ženy: 13, kluci: 10, holky: 13 [html] [pdf]

výsledková listina Terén 44km

start ~ 14:00:00

02:07:04.992
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži I [23] David Kníže 1982 CZE PRODOLI RACING TEAM 01:34:53.0
2 2 / Muži I [110] Tomáš Bakus 1998 CZE Čez Cyklo Team Tábor 01:34:53.8 00:00.8
3 3 / Muži I [88] Marek Bartůněk 1998 CZE Ethic Sport 01:35:03.8 00:10.8
4 4 / Muži I [104] Pavel Bartoň 1978 CZE Velo Dvořák 01:35:05.0 00:12.0
5 5 / Muži I [66] Josef Vítů 1995 CZE EUROFOAM SPORT TEAM 01:35:12.7 00:19.7
6 6 / Muži I [39] Vit Papež 1996 CZE Symbio+ BMC 01:35:15.3 00:22.3
7 1 / Muži II [17] Tomáš Jakeš 1975 CZE Prodoli racing team 01:35:28.7 00:35.7
8 7 / Muži I [40] Ondřej Partl 1995 CZE UNIQA MTB TEAM 01:38:23.6 03:30.6
9 8 / Muži I [41] Jan Pechek 1994 CZE Kola Bakus 01:38:43.4 03:50.4
10 9 / Muži I [62] Lukáš Tybitancl 1982 CZE JH Cycling 01:39:07.5 04:14.5
11 10 / Muži I [33] Jan Mikolášek 1993 CZE VELOSPORT VALENTA SCOTT TEAM 01:39:20.3 04:27.3
12 2 / Muži II [64] Miloš Veselý 1973 CZE TRUXXXIK cycling team 01:39:36.8 04:43.8
13 3 / Muži II [68] Libor Zavadil 1975 CZE VELO DVOŘÁK 01:41:13.1 06:20.1
14 11 / Muži I [98] Jan Smrčka 1981 CZE Eurofoam sport team 01:41:29.4 06:36.4
15 12 / Muži I [65] Šimon Vítů 1997 CZE UNIQA Jihlava 01:41:29.6 06:36.6
16 13 / Muži I [344] David Kulhánek 2000 CZE MTB Cyklomaraton Hlinsko 01:43:45.3 08:52.3
17 4 / Muži II [114] Zdeněk Blažek 1976 CZE www.ksiltovky.cz 01:44:20.2 09:27.2
18 14 / Muži I [27] Josef Kukla 1998 CZE Velosport Valenta Scott team 01:44:25.1 09:32.1
19 15 / Muži I [100] Jan Havránek 1998 CZE Čistý sport 01:45:24.4 10:31.4
20 16 / Muži I [16] Tomáš Ira 1997 CZE Velosport valenta scott team 01:45:55.8 11:02.8
21 17 / Muži I [35] Aleš Němeček 1991 CZE PROMPT 2 go! team 01:46:01.6 11:08.6
22 5 / Muži II [5] Daniel Eybert 1973 CZE CK Chýnov 01:46:04.2 11:11.2
23 18 / Muži I [345] František Bezděkovský 1979 CZE Velosport valenta scott team 01:46:05.0 11:12.0
24 1 / Ženy I [1] Milena Cesnaková 1985 CZE Cyklo Team Weber 01:46:09.0 11:16.0
25 19 / Muži I [7] Pavel Fuk 1997 CZE Velosport Valenta Scott team 01:48:51.8 13:58.8
26 20 / Muži I [96] Petr Kořínek 1982 CZE Eurofoam sport team 01:50:04.7 15:11.7
27 6 / Muži II [109] Petr Bakus 1970 CZE Kola Bakus cycling team 01:50:41.6 15:48.6
28 21 / Muži I [84] Marek Jelínek 2003 CZE Premium Hotel 01:50:49.5 15:56.5
29 7 / Muži II [8] Martin Havránek 1971 CZE Čistý Sport 01:51:18.8 16:25.8
30 8 / Muži II [346] Jan Wůdy 1974 CZE 4RTeam 01:51:19.5 16:26.5
31 1 / Muži III [38] Jan Ošmera 1954 CZE RoNaKol Pravíkov 01:51:28.1 16:35.1
32 22 / Muži I [349] Petr Sladký 1978 CZE Cykloteam Vlasenice 01:52:05.1 17:12.1
33 23 / Muži I [108] Vojtěch Pivoňka 1981 CZE Penguin Team 01:52:48.5 17:55.5
34 24 / Muži I [45] Petr Prouza 1985 CZE Antonka 01:52:59.7 18:06.7
35 9 / Muži II [99] Pavel Hric 1977 CZE Velosport valenta scott team 01:53:28.9 18:35.9
36 2 / Muži III [90] Antonín Florián 1949 CZE SK Fit Tábor 01:53:33.5 18:40.5
37 10 / Muži II [21] Zdeněk Karaba 1967 CZE KABA-SPORT Chotěboř 01:53:43.0 18:50.0
38 11 / Muži II [111] Vlastislav Pivec 1971 CZE BS Joma Jindřichův Hradec 01:54:35.4 19:42.4
39 12 / Muži II [97] Petr Florián 1973 CZE SK Fit Tábor 01:55:12.2 20:19.2
40 13 / Muži II [47] Luboš Rauer 1966 CZE KABA SPORT Chotěboř 01:57:58.8 23:05.8
41 25 / Muži I [37] Tomáš Obšil 1993 CZE ČT SaunaBar Horní Cerekev 01:58:06.0 23:13.0
42 14 / Muži II [83] Leoš Frecer 1967 CZE CKK Znojmo 01:58:37.0 23:44.0
43 15 / Muži II [67] Petr Zadina 1968 CZE KABA-SPORT Chotěboř 01:58:53.6 24:00.6
44 26 / Muži I [75] Václav Bartoň 1995 CZE Kola Bakus 01:59:03.8 24:10.8
45 27 / Muži I [343] Roman Labudík 1991 CZE Statek pod Javořicí 01:59:41.8 24:48.8
46 16 / Muži II [79] Libor Štěcha 1968 CZE Kola Bakus 02:00:32.1 25:39.1
47 17 / Muži II [20] Josef Kaizr 1962 CZE Dokudsetonevybije! 02:00:34.3 25:41.3
48 18 / Muži II [94] Michal Novák 1975 CZE KKMC 02:01:26.4 26:33.4
49 19 / Muži II [82] Petr Ludvík 1977 CZE 02:01:31.3 26:38.3
50 20 / Muži II [30] Radek Mařík 1973 CZE Telč 02:01:34.1 26:41.1
51 21 / Muži II [101] Zdeněk Staněk 1962 CZE Nová Včelnice 02:01:40.3 26:47.3
52 28 / Muži I [107] Martin Dvořák 1985 CZE Hostinec nad přejezdem 02:01:49.0 26:56.0
53 29 / Muži I [24] Jiří Houška 1992 CZE Cykloteam Vlasenice 02:02:07.9 27:14.9
54 22 / Muži II [76] Jiří Novák 1976 CZE Cyklo Hobby Rynárec 02:02:24.5 27:31.5
55 23 / Muži II [25] Luděk Kolesa 1961 CZE Kbely Cycling Team 02:02:32.4 27:39.4
56 2 / Ženy I [36] Veronika Nováková 1994 CZE PROMPT 2 go! team 02:02:36.8 27:43.8
57 30 / Muži I [105] Tomáš Zahradník 1991 CZE Cykloteam Vlasenice 02:02:54.9 28:01.9
58 31 / Muži I [61] Michal Švácha 1995 CZE SMILING BIKERS Malíkov 02:03:13.8 28:20.8
59 3 / Muži III [31] Josef Matějka 1954 CZE Kola Bakus 02:03:20.6 28:27.6
60 32 / Muži I [44] David Prášil 1989 CZE JUVENA Dráchov 02:03:36.0 28:43.0
61 33 / Muži I [80] Jiří Soukup 1979 CZE UDH Číměř 02:04:35.6 29:42.6
62 34 / Muži I [51] Martin Seno 1983 CZE Club jebáků psů 02:06:01.4 31:08.4
63 24 / Muži II [95] Petr Novák 1973 CZE KKMC 02:07:23.2 32:30.2
64 4 / Muži III [42] Vladimir Pechek 1957 CZE Pechek team Vlasenice 02:07:56.1 33:03.1
65 25 / Muži II [77] Petr Blažek 1963 CZE Pelhřimov 02:08:10.6 33:17.6
66 35 / Muži I [93] Pavel Kortan 1991 CZE win4fun 02:08:50.0 33:57.0
67 26 / Muži II [348] Pavel Komín 1976 CZE VHT Počátky 02:09:25.5 34:32.5
68 27 / Muži II [9] Petr Hostička 1976 CZE Taekwondo Lacek 02:09:31.8 34:38.8
69 1 / Ženy II [2] Lenka Černošková 1972 CZE MTB MEL 02:09:35.3 34:42.3
70 28 / Muži II [22] Radek Kment 1972 CZE MTB MEL 02:09:37.2 34:44.2
71 3 / Ženy I [13] Eliška Hrušková 1987 CZE Prodoli racing team 02:09:55.9 35:02.9
72 29 / Muži II [89] Jan Šimánek 1974 CZE Počátky 02:10:30.3 35:37.3
73 30 / Muži II [6] Pavel Fuk 1975 CZE Počátky 02:10:39.0 35:46.0
74 36 / Muži I [73] Petr Pípal 1981 CZE Kamenice nad Lipou 02:11:17.4 36:24.4
75 37 / Muži I [87] Matěj Pavlíček 2002 CZE Rodinovští Výletníci 02:11:35.3 36:42.3
76 31 / Muži II [91] Antonín Florián 1972 CZE SK Fit Tábor 02:12:36.1 37:43.1
77 38 / Muži I [52] Karel Skipala 1980 CZE K.Recice 02:13:04.4 38:11.4
78 5 / Muži III [43] Milan Poříz 1951 CZE KABA SPORT Chotěboř 02:13:12.2 38:19.2
79 32 / Muži II [115] Jaroslav Kukla 1972 CZE Těmice 02:13:38.5 38:45.5
80 33 / Muži II [92] Pavel Pokorný 1972 CZE Jihlava 02:13:51.6 38:58.6
81 2 / Ženy II [63] Kateřina Veselá 1977 CZE Authentic bike 02:13:52.3 38:59.3
82 39 / Muži I [71] Tomáš Pechek 1991 CZE Vlasenice 02:14:16.6 39:23.6
83 4 / Ženy I [48] Libuše Rodová 1994 CZE Jarošov nad Nežárkou 02:14:58.2 40:05.2
84 5 / Ženy I [29] Kateřina Lapáčková 2001 CZE ACT Libkova Voda 02:15:23.0 40:30.0
85 6 / Muži III [70] Pavel Zahradník 1957 CZE Cykloteam Vlasenice 02:15:56.3 41:03.3
86 40 / Muži I [55] Václav Spěváček 1981 CZE Slovan Kamenice nad Lipou 02:16:45.3 41:52.3
87 34 / Muži II [53] Miroslav Skoták 1960 CZE CykloHobby Rynárec 02:17:26.1 42:33.1
88 35 / Muži II [117] Milan Dvořák 1961 CZE No Name 02:17:33.3 42:40.3
89 36 / Muži II [72] Jiří Krejčí 1968 CZE Apex-Bike Tábor 02:17:38.0 42:45.0
90 3 / Ženy II [78] Martina Štěchová 1969 CZE Kola Bakus 02:17:40.3 42:47.3
91 37 / Muži II [103] Milan Pechek 1964 CZE MAPEKO 02:17:50.1 42:57.1
92 7 / Muži III [85] Vladimír Pavelka 1950 CZE CKK Znojmo 02:18:21.2 43:28.2
93 41 / Muži I [102] David Pařík 1990 CZE Březí 02:20:39.6 45:46.6
94 4 / Ženy II [19] Olga Jirsová 1974 CZE Kamenice nad Lipou 02:20:44.8 45:51.8
95 8 / Muži III [74] Jiří Tuček 1956 CZE Kola Bakus 02:20:58.2 46:05.2
96 38 / Muži II [60] Robert Šláf 1971 CZE CK Slavická 02:23:10.3 48:17.3
97 39 / Muži II [12] Tomáš Hrubec 1974 CZE Nová Včelnice 02:23:58.6 49:05.6
98 40 / Muži II [112] roman kubů 1973 CZE GS cyklo team Jistebnice 02:24:07.5 49:14.5
99 42 / Muži I [341] Petr Šimánek 1981 CZE VHT Počátky 02:24:29.4 49:36.4
100 41 / Muži II [347] Pavel Fencl 1966 CZE Impulsia sport 02:26:30.7 51:37.7
101 43 / Muži I [116] Michal Kukla 1998 CZE Těmice 02:27:04.0 52:11.0
102 6 / Ženy I [3] Milada Červenková 1981 CZE MIKO KENNEL MUSHING POČÁTKY 02:27:20.1 52:27.1
103 42 / Muži II [14] Vladimír Hubka 1966 CZE Cime MTB Team 02:27:46.6 52:53.6
104 44 / Muži I [58] Petr Sviták 1987 CZE Kamenice nad Lipou 02:29:06.7 54:13.7
105 43 / Muži II [118] David Marek 1976 CZE Brunka Silvini 02:29:15.5 54:22.5
106 44 / Muži II [350] Petr Vondrák 1959 CZE 02:30:22.5 55:29.5
107 7 / Ženy I [49] Lucie Rohová 1988 CZE Cyklo hobby Rynárec 02:31:00.8 56:07.8
108 45 / Muži I [50] Zdeněk Sazama 2000 CZE Úvaly 02:33:38.8 58:45.8
109 45 / Muži II [10] Tomáš Houška 1971 CZE Houškovi Český ráj 02:34:22.8 59:29.8
110 46 / Muži II [59] Milan Šindelář 1963 CZE CK Vinohradské Šlapky 02:39:24.4 01:04:31.4
111 5 / Ženy II [342] Jana Hořejší 1974 CZE GS cyklo team Jistebnice 02:40:00.7 01:05:07.7
112 47 / Muži II [28] Václav Lapáček 1974 CZE ACT Libkova Voda 02:40:17.5 01:05:24.5
113 46 / Muži I [69] Milan Mazanec 1980 CZE Cykloteam Vlasenice 02:40:24.0 01:05:31.0
114 47 / Muži I [81] Petr Zahradník 1988 CZE Cykloteam Vlasenice 02:48:10.0 01:13:17.0
115 48 / Muži II [119] Miroslav Pipek 1971 CZE Brunka Silvini 02:48:11.1 01:13:18.1
116 49 / Muži II [113] Pavel Křížovský 1977 CZE MTB Krásná Lípa 02:48:35.3 01:13:42.3
117 50 / Muži II [26] Libor Koten 1975 CZE Musher Klub JCC 03:00:01.5 01:25:08.5
118 51 / Muži II [15] Martin Ira 1970 CZE Kamenice nad Lipou 03:00:45.6 01:25:52.6
119 9 / Muži III [56] Ladislav Strnad 1956 CZE Počátky 03:01:45.4 01:26:52.4
120 48 / Muži I [18] Miloš Jirsa 1999 CZE Kamenice nad Lipou 03:08:38.6 01:33:45.6
DNF / Muži I [86] Michal Tichý 1997 CZE Rodinovští Výletníci

výsledková listina Tandemy v terénu 44km

start ~ 14:00:00

výsledková listina Hobby závod 38km

start ~ 14:20:00

01:32:51.327
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži I [279] Robin Hyšpler 1986 CZE Prodoli racing team 01:04:21.8
2 2 / Muži I [233] Ondra Stropnický 1987 CZE Prodoli racing team 01:04:21.9 00:00.1
3 1 / Muži II [135] Martin Meloun 1975 CZE JH Cycling 01:04:22.6 00:00.8
3 1 / Muži II [266] Martin Lepič 1968 CZE PRODOLI Racing team 01:04:22.6 00:00.8
5 3 / Muži II [209] Martin Kuchař 1969 CZE Kbely Cycling Team 01:04:26.4 00:04.6
6 4 / Muži II [285] Libor Homolka 1973 CZE RBB Invest J. HRADEC 01:04:26.7 00:04.9
7 3 / Muži I [223] Jan Viktora 1978 CZE SB Cyklo Olympia 01:04:38.6 00:16.8
8 4 / Muži I [186] Jakub Michal 2001 CZE TJ favorit Brno 01:04:47.9 00:26.1
9 5 / Muži I [203] Tadeáš Grym 2001 CZE GS Cykloteam Jistebnice 01:09:42.4 05:20.6
10 6 / Muži I [287] Jan Heřmánek 1996 CZE JH Cycling 01:09:45.6 05:23.8
11 7 / Muži I [208] Jakub Hanák 1985 CZE Cykloteam Vlasenice 01:09:54.2 05:32.4
12 8 / Muži I [251] Vojtěch Papež 1992 CZE PACOV 01:09:56.8 05:35.0
13 5 / Muži II [257] Václav Novák 1974 CZE GW Jihotrans 01:10:01.4 05:39.6
14 6 / Muži II [284] Miroslav Horký 1974 CZE Žďár 01:10:01.9 05:40.1
15 7 / Muži II [204] Martin Grym 1974 CZE GS Cykloteam Jistebnice 01:10:02.7 05:40.9
16 8 / Muži II [250] Stanislav Papež 1964 CZE Kamenice nad Lipou 01:10:12.8 05:51.0
17 9 / Muži II [295] Petr Dvořák 1974 CZE Velo Dvořák 01:10:13.0 05:51.2
18 9 / Muži I [267] Vojtěch Šiman 1991 CZE Pekárna Velíšek 01:10:30.8 06:09.0
19 10 / Muži I [297] Lukáš Bušek 1989 CZE Biketime Bulls Písek 01:11:10.3 06:48.5
20 1 / Muži III [196] Jiří Rašovský 1956 CZE Kuřim 01:12:16.2 07:54.4
21 10 / Muži II [183] Ladislav Bubla 1959 CZE GS Cykloteam Jistebnice 01:15:45.9 11:24.1
22 2 / Muži III [147] Jan Fous 1953 CZE Horní Cerekev 01:16:19.3 11:57.5
23 11 / Muži II [191] Milan Vrána 1970 CZE KOVOMAT Kamenice nad Lípou 01:16:25.9 12:04.1
24 3 / Muži III [258] František Nechvátal 1953 CZE HEFR team 01:16:27.4 12:05.6
25 11 / Muži I [134] Lukáš Širhal 1989 CZE JH Cycling 01:16:34.7 12:12.9
26 12 / Muži II [270] Zdeněk Krejča 1968 CZE Cycling Team Vodná 01:16:40.1 12:18.3
27 13 / Muži II [248] Petr Pechek 1965 CZE Pechek team Vlasenice 01:16:43.2 12:21.4
28 14 / Muži II [197] Miroslav Vavreček 1963 CZE Bechyně 01:17:36.9 13:15.1
29 15 / Muži II [195] Luděk Křepela 1964 CZE Skalice 01:17:38.2 13:16.4
30 12 / Muži I [201] Mikuláš Stehlík 2001 CZE JH Cycling 01:17:42.6 13:20.8
31 13 / Muži I [184] Jiří Smrčka 1983 CZE Eurofoam sport team 01:17:47.1 13:25.3
32 14 / Muži I [198] Filip Ledecký 2001 CZE 01:17:56.5 13:34.7
33 15 / Muži I [180] David Matoušek 1980 CZE 01:17:57.0 13:35.2
34 16 / Muži I [221] Štěpán Zdeněk 1997 CZE Babín 01:18:06.9 13:45.1
35 16 / Muži II [333] Aleš Záhorský 1973 CZE BEZVASPORT.CZ 01:18:21.0 13:59.2
36 17 / Muži II [292] František Fric 1959 CZE Prodoli racing team 01:18:34.1 14:12.3
37 1 / Ženy I [231] Klára Šafaříková 2002 CZE GS cyklo team Jistebnice 01:19:08.1 14:46.3
38 18 / Muži II [232] Petr Šafařík 1973 CZE GS cyklo team Jistebnice 01:19:08.3 14:46.5
39 17 / Muži I [332] Jaroslav Lehejček 1981 CZE Počábly 01:19:16.7 14:54.9
40 18 / Muži I [133] Karel Pleticha 1978 CZE 01:20:36.5 16:14.7
41 19 / Muži II [273] Stanislav Koubík 1970 CZE Pacov 01:21:32.6 17:10.8
41 19 / Muži I [272] Vít Koubík 2001 CZE Pacov 01:21:32.6 17:10.8
43 20 / Muži II [187] Miloš Michal 1967 CZE 01:21:40.9 17:19.1
44 21 / Muži II [255] Petr Obšil 1965 CZE ČT SaunaBar Horní Cerekev 01:21:50.2 17:28.4
45 20 / Muži I [222] Petr Votápek 1980 CZE Kamenice nad Lipou 01:21:52.7 17:30.9
46 22 / Muži II [190] Milan Zadražil 1967 CZE Jihlava 01:22:06.6 17:44.8
47 23 / Muži II [299] Richard Bartoška 1973 CZE Pelhřimov 01:22:58.0 18:36.2
48 21 / Muži I [288] Martin Havránek 2002 CZE Tábor 01:23:46.9 19:25.1
49 24 / Muži II [142] Luboš Buzek 1964 CZE Kunžak 01:24:09.0 19:47.2
50 2 / Ženy I [296] Šárka Čejková 2000 CZE EUROFOAM SPORT TEAM 01:24:25.9 20:04.1
51 25 / Muži II [212] Miroslav Tříska 1977 CZE Cykloteam Božejov 01:24:34.0 20:12.2
52 1 / Ženy II [261] Lenka Mráčková 1973 CZE Cykloklub Chýnov 01:24:39.0 20:17.2
53 3 / Ženy I [259] Jitka Mrkvicová 1980 CZE Tombikeservis Pacov 01:24:39.2 20:17.4
54 22 / Muži I [238] Pavel Přibyl 1997 CZE Nová Včelnice 01:24:48.2 20:26.4
55 4 / Ženy I [274] Karolína Komínová 1997 CZE Dolní Cerekev 01:24:54.5 20:32.7
56 23 / Muži I [216] Jaroslav Pelíšek 1985 CZE Cyklo team 01:25:05.6 20:43.8
57 26 / Muži II [246] františek pihávek 1965 CZE zirovnice 01:25:39.8 21:18.0
58 4 / Muži III [249] Miloš Fišera 1950 CZE KPK 01:25:57.1 21:35.3
59 27 / Muži II [126] Jaroslav Hypš 1973 CZE Cyklo Hobby Rynárec 01:25:57.9 21:36.1
60 2 / Ženy II [137] Bohunka Pivcová 1977 CZE CT Kardašova Řečice 01:26:00.2 21:38.4
61 24 / Muži I [241] Miloš Fišera 1991 CZE KPK 01:26:06.4 21:44.6
62 28 / Muži II [210] Tomáš Hák 1976 CZE Cykloteam Božejov 01:26:14.4 21:52.6
62 5 / Muži III [199] Bohumil Smíšek 1955 CZE MTB Zlomený Malíček 01:26:14.4 21:52.6
64 25 / Muži I [213] Ondřej Smejkal 1983 CZE Cykloteam Božejov 01:26:51.9 22:30.1
65 29 / Muži II [217] Petr Berounský 1967 CZE Hobby MTB Nová Včelnice 01:27:45.5 23:23.7
66 26 / Muži I [215] Jan Nechvíle 1999 CZE Cyklo team Božejov 01:28:29.6 24:07.8
67 30 / Muži II [205] Milan Podhradský 1975 CZE Cykloteam Vlasenice 01:29:32.1 25:10.3
68 27 / Muži I [245] Patrik Pondělíček 1997 CZE Kněžice u Jihlavy 01:29:50.1 25:28.3
69 31 / Muži II [214] Jiří Masopust 1968 CZE Cykloteam Božejov 01:29:51.8 25:30.0
70 32 / Muži II [143] Oldřich Buzek 1961 CZE 01:30:34.5 26:12.7
71 33 / Muži II [337] Jan Trčka 1968 CZE Pavoučí Hnízdo 01:30:49.0 26:27.2
72 1 / Ženy III [286] Vladimíra Hlásková 1957 CZE Soběslav 01:30:54.2 26:32.4
73 34 / Muži II [127] Pavel Lisý 1966 CZE 01:31:37.9 27:16.1
74 35 / Muži II [148] Tomáš Tůma 1968 CZE Batelov 01:31:43.7 27:21.9
75 6 / Muži III [225] Zdeněk Vašíček 1955 CZE HAS JIHLAVA 01:32:10.5 27:48.7
76 36 / Muži II [219] Jaroslav žaloudek 1960 CZE HAS JIHLAVA 01:32:10.8 27:49.0
77 5 / Ženy I [254] Lucie Obšilová 1991 CZE Statek pod Javořicí 01:32:21.3 27:59.5
78 28 / Muži I [290] Roman Hanzal 1991 CZE Žirovnice 01:32:46.2 28:24.4
79 3 / Ženy II [192] Jarmila Svobodová 1965 CZE CKK Znojmo 01:32:53.1 28:31.3
80 37 / Muži II [193] Leoš Svoboda 1963 CZE CKK Znojmo 01:32:56.1 28:34.3
81 38 / Muži II [263] Josef Maňas 1967 CZE ROOR 01:33:11.7 28:49.9
82 6 / Ženy I [129] Marie Pivoňková 1985 CZE Penguin 01:33:12.8 28:51.0
83 4 / Ženy II [194] Jitka Slámová 1971 CZE Hostěradice 01:33:13.8 28:52.0
84 39 / Muži II [265] Jiri Maly 1960 CZE Nová Včelnice 01:33:27.9 29:06.1
85 29 / Muži I [244] Stanislav Prágr 1978 CZE Bulls České Budějovice 01:33:58.5 29:36.7
86 30 / Muži I [262] Lukáš Marek 2002 CZE Častrov 01:34:39.1 30:17.3
87 31 / Muži I [230] Pavel Šiška 1995 CZE Slovan Kamenice nad Lipou 01:34:59.3 30:37.5
88 7 / Ženy I [138] Pavlína Kubů 2000 CZE GS cyklo team Jistebnice 01:35:20.2 30:58.4
89 40 / Muži II [136] František Vosolsobě 1964 CZE Strmilov 01:35:28.8 31:07.0
90 5 / Ženy II [280] Dana Hrubcová 1973 CZE Nová Včelnice 01:35:43.5 31:21.7
91 41 / Muži II [220] Leoš Zhorný 1961 CZE Kamenice nad Lipou 01:35:59.9 31:38.1
92 6 / Ženy II [146] Radka Kuklová 1974 CZE Babín 01:36:17.7 31:55.9
93 42 / Muži II [239] Pavel Přibyl 1973 CZE Nová Včelnice 01:36:47.6 32:25.8
94 32 / Muži I [185] Jakub Kodeš 1991 CZE 01:36:49.9 32:28.1
95 33 / Muži I [227] Zdeněk Váňa 2002 CZE Cyklo Hobby Rynárec 01:37:16.2 32:54.4
96 7 / Ženy II [189] Vendula Nováková 1976 CZE SK hasiči JH 01:37:25.4 33:03.6
97 34 / Muži I [200] Adam Kršek 2000 CZE Pacov 01:37:52.5 33:30.7
98 43 / Muži II [356] Zdeněk Velíšek 1964 CZE Pekárna Kamenice 01:38:16.1 33:54.3
99 35 / Muži I [271] Daniel Koubík 1995 CZE Pacov 01:38:25.4 34:03.6
100 36 / Muži I [264] Ondřej Maňas 1992 CZE Nová Včelnice 01:39:16.8 34:55.0
101 7 / Muži III [253] Pavel Osadci 1956 CZE Galaxy CykloŠvec Stevens 01:39:50.5 35:28.7
102 44 / Muži II [224] Jiří Vesely 1975 CZE Tyn nad Vltavou 01:39:50.8 35:29.0
103 37 / Muži I [243] Lukáš Prosser 1993 CZE Hapina team 01:40:31.5 36:09.7
104 38 / Muži I [277] Marek Jirsa 1999 CZE Častrov 01:41:44.9 37:23.1
105 39 / Muži I [334] Tomáš Novák 2001 CZE 01:41:47.4 37:25.6
106 8 / Ženy II [335] Hana Kovářová 1967 CZE 01:41:48.8 37:27.0
107 8 / Ženy I [237] Miroslava Pucandlová 1985 CZE Kamenice nad Lipou 01:42:05.4 37:43.6
108 45 / Muži II [188] Miroslav Vítků 1970 CZE Rejoice 01:42:16.3 37:54.5
109 9 / Ženy I [293] Eliška Dvořáková 2005 CZE Otín 01:42:58.9 38:37.1
110 46 / Muži II [294] Radek Dvořák 1972 CZE Otín 01:42:59.3 38:37.5
111 10 / Ženy I [236] Barbora Říhová 1989 CZE Cykloteam Vlasenice 01:43:21.3 38:59.5
112 11 / Ženy I [256] Aneta Nováková 1981 CZE Ostrý Roháč Kamenice nad Lipou 01:43:28.9 39:07.1
113 12 / Ženy I [234] Petra Skotáková 1986 CZE Cykllo Hobby Rynárec 01:43:37.0 39:15.2
114 8 / Muži III [252] Vlastimil Hanus 1957 CZE Cykloteam Vlasenice 01:43:39.5 39:17.7
115 47 / Muži II [260] Tomáš Mrkvica 1977 CZE Tombikeservis Pacov 01:43:43.2 39:21.4
116 13 / Ženy I [291] Iveta Hanusova 1984 CZE Vlasenice 01:45:54.4 41:32.6
117 9 / Ženy II [149] Miroslava Hanusová 1961 CZE Cykloteam Vlasenice 01:47:09.9 42:48.1
118 48 / Muži II [139] Roman Smrčka 1975 CZE Buk team 01:47:47.9 43:26.1
119 14 / Ženy I [229] Zlata Šustrová 1986 CZE 24MTB Witches 01:48:16.5 43:54.7
120 15 / Ženy I [207] Tereza Chlupová 1991 CZE 24 MTB WITCHES 01:48:20.2 43:58.4
120 15 / Ženy I [206] Alena Hanáková 1985 CZE 24 MTB WITCHES 01:48:20.2 43:58.4
122 9 / Muži III [328] Václav Mareš 1947 CZE 01:48:57.8 44:36.0
123 40 / Muži I [182] Petr Smolka 1989 CZE 01:49:38.7 45:16.9
124 41 / Muži I [181] Filip Beňo 1993 CZE 01:49:43.9 45:22.1
125 10 / Muži III [218] Karel Strašík 1957 CZE Cykloteam Kamenice 01:49:47.1 45:25.3
126 42 / Muži I [340] Viktor Říha 2001 CZE Pavoučí Hnízdo 01:50:00.3 45:38.5
127 43 / Muži I [128] Lukáš Severa 2001 CZE 01:50:07.5 45:45.7
128 49 / Muži II [268] Jan Kubín 1961 CZE Brian Racing Team 01:50:47.7 46:25.9
129 17 / Ženy I [240] Juliána Prouzová 1986 SVK Antonka Team 01:50:52.6 46:30.8
130 18 / Ženy I [124] Lucie Rohandová 1990 CZE Březí 01:52:21.7 47:59.9
131 50 / Muži II [123] Jaromír Pařík 1964 CZE Kamenice nad Lipou 01:52:24.3 48:02.5
132 10 / Ženy II [336] Marie Hazová 1965 CZE 01:52:36.1 48:14.3
133 44 / Muži I [131] Lukáš Boháček 2001 CZE Cyklo hobby Rynázec 01:52:41.4 48:19.6
134 11 / Muži III [141] Jaroslav Smrčka 1949 CZE BUK Team 01:55:33.6 51:11.8
135 19 / Ženy I [202] Jana Vinklátová 1984 CZE Svratka 01:56:10.3 51:48.5
136 45 / Muži I [339] Šimon Trčka 1997 CZE Pavoučí Hnízdo 01:56:56.9 52:35.1
137 20 / Ženy I [144] Iva Hladovcová 2000 CZE PKJH 01:59:49.6 55:27.8
138 21 / Ženy I [145] Anna Hladovcová 2000 CZE PKJH 02:00:33.1 56:11.3
139 51 / Muži II [283] Jiří Houdek 1958 CZE SMILING BIKERS Malíkov 02:04:16.5 59:54.7
140 52 / Muži II [226] Zdeněk Váňa 1964 CZE Cyklo Hobby Rynárec 02:04:33.5 01:00:11.7
141 53 / Muži II [298] Antonín Brychca 1975 CZE CykloHobby Rynárec 02:04:34.9 01:00:13.1
142 46 / Muži I [289] lukas hanzal 1992 CZE zirovnice 02:12:59.8 01:08:38.0
143 22 / Ženy I [140] Michaela Doleželová 1979 CZE Buk team 02:19:45.8 01:15:24.0
144 54 / Muži II [235] Zdeněk Sazama, st. 1967 CZE Úvaly 02:19:49.5 01:15:27.7
145 11 / Ženy II [281] Simona Houšková 1971 CZE Houškovi Český ráj 02:23:00.7 01:18:38.9
146 55 / Muži II [228] Jaroslav Tichý 1973 CZE Kamenice nad Lipou 02:27:52.4 01:23:30.6
147 23 / Ženy I [282] Hana Houdková 1993 CZE Cycling Team Vodná 02:43:07.6 01:38:45.8
DNF / Ženy I [338] Laura Říhová 2000 CZE Pavoučí Hnízdo

výsledková listina Tandemy v Hobby závodu 38km

start ~ 14:20:00

01:47:01.95
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / [m]45 [502] Helena a Josef Vítů 1972 CZE EUROFOAM SPORT TEAM 01:14:49.7
2 1 / [m]75 [501] Vladimír a Filip Dvouletí 1942 CZE Kupkolo SRNCI 01:34:28.7 19:39.0
3 1 / [m]60 [500] Jiří Krejča Lenka Čekalová 1957 CZE Tj Sokol Lhota Č.Kostelec 01:57:50.2 43:00.5
4 1 / [m]43 [503] Čeněk a Tereza Třečkovi 1974 CZE 02:20:59.2 01:06:09.5

výsledková listina Děti 21km

start ~ 14:30:00

01:01:37.528
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Mladší žáci [321] David Šimeček 2005 CZE Sezimovo Ústí 45:17.9
2 2 / Mladší žáci [169] Lukáš Trkola 2005 CZE Eurofoam Sport Team 45:22.4 00:04.5
3 1 / Mladší žákyně [159] Silvie Šašková 2003 CZE 46:03.9 00:46.0
4 3 / Mladší žáci [305] Martin Bartoška 2004 CZE Pelhřimov 46:04.6 00:46.7
5 2 / Mladší žákyně [154] Kristýna Nováková 2004 CZE GW Jihotrans 46:27.3 01:09.4
6 3 / Mladší žákyně [172] Denisa Mráčková 2003 CZE Cykloklub Chýnov 47:10.1 01:52.2
7 1 / [m]15 [300] David Kostroun 2002 CZE Quick Step 47:48.6 02:30.7
8 1 / Předžáci [158] Martin Šašek 2007 CZE 47:51.8 02:33.9
9 4 / Mladší žáci [170] Tomáš Jelínek 2005 CZE Cyklohobby Rynárec 48:33.5 03:15.6
10 4 / Mladší žákyně [168] Barbora Smetanová 2003 CZE 49:55.7 04:37.8
11 2 / Předžáci [324] Václav Vítů 2006 CZE Eurofoam 50:50.5 05:32.6
12 3 / Předžáci [150] Jakub Dohnal 2007 CZE Bike team Častrov 51:01.7 05:43.8
13 5 / Mladší žáci [164] Vít Ledecký 2005 CZE NTR Děbolín 51:47.8 06:29.9
14 6 / Mladší žáci [320] Jan Kotek 2005 CZE Lysolaje 52:04.6 06:46.7
15 7 / Mladší žáci [165] Lukáš Pavelka 2005 CZE 52:24.4 07:06.5
16 4 / Předžáci [309] Jan Houška 2006 CZE Houškovi Český ráj 52:58.4 07:40.5
17 5 / Mladší žákyně [307] Karolína Čechová 2004 CZE RTS Praha 53:36.5 08:18.6
18 5 / Předžáci [313] Adam Tichý 2006 CZE Kamenice nad Lipou 54:18.6 09:00.7
19 8 / Mladší žáci [166] Dominik Ježek 2003 CZE KWIK STEP 54:48.6 09:30.7
20 9 / Mladší žáci [167] Daniel Ježek 2005 CZE KWIK STEP 55:00.3 09:42.4
21 6 / Mladší žákyně [156] Simona Voráčková 2004 CZE TJ Nová Včelnice 55:44.8 10:26.9
22 7 / Mladší žákyně [325] Barbora Komínová 2003 CZE VHT Počátky 57:06.1 11:48.2
23 6 / Předžáci [310] Maxmilián Straka 2008 CZE Vokov 57:43.5 12:25.6
24 1 / Předžákyně [308] Veronika Horká 2006 CZE Žďár 01:00:13.0 14:55.1
25 7 / Předžáci [306] Lukáš Čech 2007 CZE RTS Praha 01:00:53.0 15:35.1
26 2 / Předžákyně [155] Natálie Voráčková 2008 CZE TJ Nová Včelnice 01:03:45.8 18:27.9
27 3 / Předžákyně [162] Ema Chramostová 2007 CZE 01:05:40.5 20:22.6
28 4 / Předžákyně [327] Marie Šimánková 2006 CZE VHT Počátkz 01:06:55.4 21:37.5
29 5 / Předžákyně [160] Kristýnka Nováková 2008 CZE Cyklo Hobby Rynárec 01:07:50.7 22:32.8
30 8 / Předžáci [311] Vojtěch Straka 2010 CZE Vokov 01:16:28.8 31:10.9
31 6 / Předžákyně [312] Dominika Škrletová 2007 CZE TJ Nová Včelnice 01:20:37.3 35:19.4
32 7 / Předžákyně [163] Andrea Smíšková 2010 CZE MTB Zlomený Malíček 01:21:29.0 36:11.1
33 9 / Předžáci [161] Adam Novák 2011 CZE Cyklo Hobby Rynárec 01:24:53.5 39:35.6
34 8 / Předžákyně [152] Šárka Třečková 2012 CZE 01:41:53.5 56:35.6
35 9 / Předžákyně [153] Marie Třečková 2014 CZE 01:42:40.9 57:23.0
36 1 / [k]45 [179] Marcela Michalová 1972 CZE Rouchovany 02:15:12.5 01:29:54.6

výsledková listina Potěr, miniděti 300m

start ~ 14:35:00

00:02:14.7
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / kluci [318] Bedřich Kolaja 2013 CZE Kupkolo MTB Trilogy 01:32.1
2 2 / kluci [315] Adam Najfus 2014 CZE Ústrašín 01:52.3 00:20.2
3 1 / holky [304] Eliška Langová 2014 CZE Vlasenice 02:01.8 00:29.7
4 2 / holky [122] Natálie Smrčková 2014 CZE Eurofoam Žirovnice 02:04.3 00:32.2
5 3 / kluci [331] Marek Žák 2015 CZE FBT Nuzbely 02:36.1 01:04.0
6 3 / holky [175] Veronika Mazancová 2015 CZE Cykloteam Vlasenice 03:21.6 01:49.5

výsledková listina Potěr, děti 600m

start ~ 14:40:00

00:02:28.99
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / kluci [173] Tadeáš Trachta 2009 CZE Sokol Vršovice 01:39.8
2 1 / holky [120] Zuzana Trkolová 2010 CZE Eurofoam Sport Team 01:50.4 00:10.6
3 2 / kluci [319] Šimon Burda 2010 CZE Amcykl Humpolec 01:52.9 00:13.1
4 2 / holky [177] Adéla Soukupová 2009 CZE Číměř 01:55.7 00:15.9
5 3 / holky [330] Daniela Šašková 2011 CZE 01:57.4 00:17.6
6 3 / kluci [171] Viktor Jelínek 2010 CZE Cyklohobby Rynárec 01:58.5 00:18.7
7 4 / kluci [326] Martin Žák 2010 CZE FBT Nuzbely 02:00.6 00:20.8
8 4 / holky [322] Lidunka Houšková 2008 CZE Houškovi Český ráj 02:09.3 00:29.5
9 5 / holky [371] Alžběta Lapáčková 2012 CZE ACT Libkova Voda 02:12.5 00:32.7
10 6 / holky [317] Veronika Šebestová 2012 CZE Skuhrováci 02:12.8 00:33.0
11 5 / kluci [121] Matyáš Smrčka 2013 CZE Eurofoam Sport Team 02:20.5 00:40.7
12 6 / kluci [303] Jan Strašík 2012 CZE Kamenice nad Lipou 02:20.8 00:41.0
13 7 / holky [178] Soňa Šafaříková 2011 CZE Vlasenice 02:24.77 00:44.97
14 8 / holky [130] Kristýna Hanzalová 2012 CZE Žirovnice 02:26.4 00:46.6
15 9 / holky [323] Eliška Smrčková 2012 CZE BUK TEAM 02:40.3 01:00.5
16 7 / kluci [301] Robin Houška 2012 CZE Houška team 02:52.9 01:13.1
17 10 / holky [314] Natálie Burdová 2012 CZE Amcykl Humpolec 02:53.9 01:14.1
18 8 / kluci [174] Kryštof Trachta 2010 CZE Sokol Vršovice 02:56.2 01:16.4
19 9 / kluci [316] Kryštof Novák 2013 CZE Slovan Kamenice nad Lipou 02:58.6 01:18.8
20 11 / holky [302] Izabela Štěpánová 2012 CZE Houška team 03:20.7 01:40.9
21 10 / kluci [132] Alex Ferdan 2012 CZE 03:21.5 01:41.7
22 12 / holky [151] Agáta Joudlová 2013 CZE Antonka 04:11.3 02:31.5
22 12 / holky [157] Daniela Šašková 2011 CZE