Okolo Vlasenice

21.07.2018 Vlasenice (Vysočina) 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Terén 44km celkem: 100, muži : 88, ženy: 12, Muži I: 38, Muži II: 42, Muži III: 8, Ženy I: 8, Ženy II: 4 [html] [pdf]
Tandemy v terénu 44km celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, tandem: 0 [html] [pdf]
Hobby závod 38km celkem: 137, muži : 102, ženy: 35, Muži I: 43, Muži II: 46, Muži III: 13, Ženy I: 22, Ženy II: 12, Ženy III: 1 [html] [pdf]
Tandemy 38km celkem: 4, muži : 4, ženy: 0, Muži: 4, Ženy: 0 [html] [pdf]
Tandemy v Hobby závodu 38km celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, tandem: 0 [html] [pdf]
Děti 21km celkem: 30, muži : 22, ženy: 8, Předžáci: 9, Mladší žáci: 12, Předžákyně: 4, Mladší žákyně: 4, [m]23: 1 [html] [pdf]
Potěr, odrážedla celkem: 11, muži : 5, ženy: 6, kluci: 5, holky: 6 [html] [pdf]
Potěr, děti kola celkem: 8, muži : 6, ženy: 2, kluci: 6, holky: 2 [html] [pdf]
Potěr, děti starší celkem: 7, muži : 4, ženy: 3, Muži: 4, Ženy: 3 [html] [pdf]

výsledková listina Terén 44km

start ~ 14:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži I [102] Tomáš Bakus 1998 CZE ČEZ Cyklo Team Tábor 01:33:32.7
2 2 / Muži I [163] Vladislav Doležal 1999 CZE Česká spořitelna Specialized Junior MTB Team 01:33:33.7 00:01.0
3 3 / Muži I [196] Jan Mikolášek 1993 CZE VELOSPORT VALENTA SCOTT TEAM 01:33:35.0 00:02.3
4 1 / Muži II [109] Tomáš Jakeš 1975 CZE Prodoli racing team 01:33:47.1 00:14.4
5 4 / Muži I [110] David Kníže 1982 CZE PRODOLI RACING TEAM 01:34:21.5 00:48.8
6 5 / Muži I [158] Josef Vítů 1995 CZE Eurofoam Sport Team 01:34:32.2 00:59.5
7 2 / Muži II [114] Luboš Němec 1976 CZE Vokolek-cycling-team 01:37:10.0 03:37.3
8 3 / Muži II [195] Libor Zavadil 1975 CZE VELO DVOŘÁK 01:39:45.8 06:13.1
9 6 / Muži I [193] Ondřej Fišer 1987 CZE FBT Nuzbely 01:39:55.7 06:23.0
10 4 / Muži II [160] Václav Jehně 1971 CZE Cykloklub Chýnov 01:39:56.4 06:23.7
11 5 / Muži II [149] Jiří Bulant 1976 CZE Velosport Valenta Scott Team 01:39:56.5 06:23.8
12 6 / Muži II [153] Jiří Suchánek 1977 CZE Velosport valenta scott team 01:40:04.5 06:31.8
13 7 / Muži I [116] Petr Nevoral 1986 CZE Cyklo Galík 01:40:04.7 06:32.0
14 8 / Muži I [105] Jiří Daňkovský 1984 CZE Pelhřimov 01:40:07.1 06:34.4
15 9 / Muži I [180] Tomáš Veselý 1989 CZE UNIQA Jihlava 01:43:30.9 09:58.2
16 10 / Muži I [174] Jan Smrčka 1981 CZE Eurofoam sport team 01:45:37.8 12:05.1
17 11 / Muži I [115] Jiří Nevoral 1983 CZE Cykklo Galík 01:46:08.1 12:35.4
18 7 / Muži II [197] Petr Jiřička 1965 CZE Havran Litvínovice 01:46:11.2 12:38.5
19 12 / Muži I [161] Tomáš Ira 1997 CZE Velosport valenta scott team 01:46:32.1 12:59.4
20 8 / Muži II [157] Zdenek Šimek 1977 CZE E.T.V. 01:46:38.7 13:06.0
21 13 / Muži I [156] Jan marek 1998 CZE KC Slavia Praha 01:48:05.3 14:32.6
22 14 / Muži I [151] Josef Kukla 1998 CZE Velosport Valenta Scott team 01:48:21.6 14:48.9
23 9 / Muži II [175] Daniel Máša 1974 CZE Six Monkeys 01:48:23.0 14:50.3
24 10 / Muži II [129] Libor Tecl 1965 CZE Chotěboř 01:48:27.6 14:54.9
25 11 / Muži II [101] Petr Bakus 1970 CZE Kola Bakus cycling team 01:48:42.6 15:09.9
26 12 / Muži II [182] Antonín Florián 1972 CZE SK Fit Tábor 01:50:07.8 16:35.1
27 13 / Muži II [191] Tomáš Tůma 1968 CZE Batelov 01:50:09.1 16:36.4
27 13 / Muži II [199] Oldřich Míka 1968 CZE Galaxy Cyklošvec 01:50:09.1 16:36.4
29 15 / Muži II [183] Martin Havránek 1971 CZE SK Fit Tábor 01:50:45.4 17:12.7
30 16 / Muži II [118] František Pán 1974 CZE Nová Bystřice 01:51:00.4 17:27.7
31 17 / Muži II [155] Radek Sušer 1973 CZE Top Orchestra Bechyně 01:51:30.7 17:58.0
32 18 / Muži II [159] Zdeněk Karaba 1967 CZE KABA-SPORT Chotěboř 01:52:11.9 18:39.2
33 15 / Muži I [124] Martin Ságner 1981 CZE MBikes.cz 01:52:13.8 18:41.1
34 19 / Muži II [192] Petr Sladký 1978 CZE Cykloteam Vlasenice 01:52:16.9 18:44.2
35 16 / Muži I [130] Tomáš Zahradník 1991 CZE Cykloteam Vlasenice 01:52:18.2 18:45.5
36 20 / Muži II [189] Marek Gut 1977 CZE Sázava 01:52:19.5 18:46.8
37 17 / Muži I [135] Petr Rataj 1984 CZE Fitness Bikers Team 01:52:19.7 18:47.0
38 21 / Muži II [136] Vladimír Novák 1972 CZE GS cyklo team Jistebnice 01:52:20.6 18:47.9
39 1 / Muži III [190] Frantisek Macek 1958 CZE KABA-SPORT Chotěboř 01:52:23.6 18:50.9
40 22 / Muži II [131] Václav Janů 1978 CZE Fitness Bikers Team Nuzbely 01:52:36.5 19:03.8
41 2 / Muži III [117] Jan Ošmera 1954 CZE RoNaKol Pravíkov 01:53:38.6 20:05.9
42 18 / Muži I [100] Tadeáš Zahradník 1997 CZE Cyklotým Vlasenice 01:53:42.7 20:10.0
43 3 / Muži III [143] Vladimir Pechek 1957 CZE Pechek team Vlasenice 01:53:51.1 20:18.4
44 23 / Muži II [112] Jiří Kukla 1974 CZE Praha 8 01:54:09.2 20:36.5
45 24 / Muži II [126] Zdenék Staněk 1962 CZE Nová Včelnice 01:54:49.2 21:16.5
46 19 / Muži I [177] Jan Marek 1999 CZE Eurofoam sport team 01:55:38.0 22:05.3
47 25 / Muži II [171] Ladislav Holý 1972 CZE CT Božejov 01:55:47.4 22:14.7
48 20 / Muži I [187] Miloš Jirsa 1999 CZE Kamenice nad Lipou 01:56:31.9 22:59.2
49 26 / Muži II [170] Jiří Vacek 1968 CZE Cyklo Hobby Rynárec 01:56:55.5 23:22.8
50 1 / Ženy I [154] Anna Kolářová 1986 CZE Velosport Valenta Scott team 01:57:21.0 23:48.3
51 27 / Muži II [165] Radek Kment 1972 CZE MTB MEL 01:57:29.8 23:57.1
52 21 / Muži I [186] Viktor Havel 1979 CZE Jindřichův Hradec 01:57:38.5 24:05.8
53 22 / Muži I [144] Václav Bartoň 1995 CZE Kola Bakus 01:58:18.9 24:46.2
54 28 / Muži II [184] Pavel Pokorný 1972 CZE Jihlava 01:59:30.8 25:58.1
55 23 / Muži I [121] Pavel Přibyl 1997 CZE Kola Kamenice 02:00:34.7 27:02.0
56 29 / Muži II [173] Pavel Přech 1963 CZE Počátky 02:00:46.8 27:14.1
57 4 / Muži III [181] Antonín Florián 1949 CZE SK Fit Tábor 02:00:53.5 27:20.8
58 30 / Muži II [141] Libor Štěcha 1968 CZE Kola Bakus 02:01:10.3 27:37.6
59 31 / Muži II [122] Luboš Rauer 1966 CZE KABA SPORT Chotěboř 02:01:43.8 28:11.1
60 32 / Muži II [107] Petr Hostička 1976 CZE Taekwondo LACEK 02:01:51.0 28:18.3
61 2 / Ženy I [104] Šárka Čejková 2000 CZE EUROFOAM SPORT TEAM 02:02:28.8 28:56.1
62 1 / Ženy II [166] Lenka Černošková 1972 CZE MTB MEL 02:04:36.0 31:03.3
63 33 / Muži II [198] Petr Lískovec 1965 CZE České Budějovice 02:04:46.0 31:13.3
64 3 / Ženy I [103] Monika Bakusová 2001 CZE Kola Bakus cycling team 02:05:39.4 32:06.7
65 34 / Muži II [167] Aleš Kolátor 1972 CZE MTB MEL 02:06:02.2 32:29.5
66 4 / Ženy I [172] Linda Zemánková 2000 CZE Symbio+C.E.energy 02:07:21.6 33:48.9
67 5 / Muži III [119] Milan Poříz 1951 CZE KABA SPORT Chotěboř 02:08:57.0 35:24.3
68 24 / Muži I [147] Jaroslav Pelíšek 1985 CZE Cyklo team Božejov 02:09:41.9 36:09.2
69 5 / Ženy I [132] Lenka Žáková-Trpáková 1985 CZE Fitness Bikers Team Nuzbely 02:09:45.9 36:13.2
70 25 / Muži I [148] Tomáš Pechek 1991 CZE Pechek team Vlasenice 02:09:46.8 36:14.1
71 35 / Muži II [125] Miroslav Skoták 1960 CZE CykloHobby Rynárec 02:10:02.8 36:30.1
72 26 / Muži I [152] Petr Zahradník 1988 CZE Cykloteam Vlasenice 02:10:17.9 36:45.2
73 2 / Ženy II [142] Martina Štěchová 1969 CZE Kola Bakus 02:10:40.5 37:07.8
74 27 / Muži I [185] Daniel Schrek 1982 CZE Jihlavská Čtyřka 02:10:53.2 37:20.5
75 28 / Muži I [113] Pavel Lehocký 1997 CZE GS cyklo team Jistebnice 02:11:04.3 37:31.6
76 29 / Muži I [140] Václav Spěváček 1981 CZE Slovan Kamenice nad Lipou 02:11:25.4 37:52.7
77 30 / Muži I [168] Jiří Másilko 1983 CZE CMV Bikers 02:12:21.2 38:48.5
78 36 / Muži II [134] Jaroslav Kukla 1972 CZE Těmice 02:12:36.9 39:04.2
79 37 / Muži II [150] Vladimír Hubka 1966 CZE Cime MTB Team 02:12:54.1 39:21.4
80 6 / Ženy I [164] Klára Černá 1990 CZE Praha 02:13:11.3 39:38.6
81 31 / Muži I [146] Ondřej Smejkal 1983 CZE Cykloteam Božejov 02:13:43.5 40:10.8
82 6 / Muži III [162] Milan Škoda 1958 CZE Nové Bránice 02:14:32.1 40:59.4
83 38 / Muži II [127] Robert Šláf 1971 CZE CK Slavická 02:14:52.3 41:19.6
84 7 / Ženy I [108] Hana Houšková 1989 CZE Cykloteam Vlasenice 02:14:54.0 41:21.3
85 39 / Muži II [194] Martin Čábelka 1974 CZE Tchabi-tour 02:14:56.4 41:23.7
86 7 / Muži III [179] Pavel Zahradník 1957 CZE Cykloteam Vlasenice 02:15:15.1 41:42.4
87 40 / Muži II [133] Milan Pechek 1964 CZE MAPEKO 02:15:59.6 42:26.9
88 3 / Ženy II [188] Olga Jirsová 1974 CZE Kamenice nad Lipou 02:16:04.9 42:32.2
89 32 / Muži I [106] Richard Goby 1985 CZE CYKLO Mníšek 02:21:42.9 48:10.2
90 33 / Muži I [128] Ondřej Štumpour 1986 CZE CYKLO Mníšek 02:22:53.9 49:21.2
91 34 / Muži I [145] Milan Mazanec 1982 CZE Cykloteam Vlasenice 02:23:47.6 50:14.9
92 41 / Muži II [178] Petr Palouš 1968 CZE 02:25:12.0 51:39.3
93 4 / Ženy II [176] Renata Paloušková 1970 CZE Bike team Hroši 02:37:31.4 01:03:58.7
94 35 / Muži I [137] Martin Strašík 1983 CZE Cykloteam Vlasenice 02:39:31.1 01:05:58.4
95 8 / Ženy I [123] Lucie Rohová 1988 CZE Cyklo hobby Rynárec 02:41:33.4 01:08:00.7
96 42 / Muži II [169] Miroslav Pipek 1971 CZE Brunka Silvini 02:48:30.6 01:14:57.9
97 8 / Muži III [138] Karel Strašík 1957 CZE Cykloteam Kamenice 02:49:38.9 01:16:06.2
DNF / Muži I [120] Petr Prouza 1985 CZE Antonka
DNF / Muži I [139] Michal Karabinoš 1986 CZE Antonka Team
DNS / Muži I [111] Matěj Konhefr 1999 CZE JH Cycling

výsledková listina Tandemy v terénu 44km

start ~ 14:00:00

výsledková listina Hobby závod 38km

start ~ 14:15:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži I [324] Ondra Stropnický 1987 CZE Prodoli racing team 01:04:35.6
2 2 / Muži I [374] Jan Heřmánek 1996 CZE JH Cycling 01:04:36.0 00:00.4
3 1 / Muži II [318] Miroslav Pechouš 1966 CZE SB Cyklo Olympia 01:04:40.5 00:04.9
4 3 / Muži I [430] Petr Velíšek 1999 CZE Pekárna Velíšek 01:04:44.9 00:09.3
5 4 / Muži I [306] Robin Hyšpler 1986 CZE Prodoli racing team 01:04:52.2 00:16.6
6 2 / Muži II [314] Martin Lepič 1968 CZE PRODOLI Racing team 01:04:53.9 00:18.3
7 3 / Muži II [332] Jan Viktora 1978 CZE SB Cyklo Olympia 01:04:57.6 00:22.0
8 5 / Muži I [337] Jan Pechek 1994 CZE Kola Bakus 01:05:01.6 00:26.0
9 4 / Muži II [340] Václav Novák 1974 CZE GW Jihotrans 01:06:12.4 01:36.8
10 5 / Muži II [357] Libor Homolka 1973 CZE RBB Invest J. HRADEC 01:09:36.9 05:01.3
11 6 / Muži I [392] Tadeáš Grym 2001 CZE GS Cykloteam Jistebnice 01:11:46.0 07:10.4
12 6 / Muži II [304] Miroslav Horký 1974 CZE Žďár 01:11:48.0 07:12.4
13 7 / Muži I [328] David Šíp 1987 CZE Cycling Academy Tábor 01:12:51.7 08:16.1
14 8 / Muži I [348] Mikuláš Stehlík 2001 CZE JH Cycling 01:13:35.6 09:00.0
15 9 / Muži I [411] Pavel Novák 2004 CZE 01:13:40.1 09:04.5
16 10 / Muži I [371] Jakub Hanák 1985 CZE Cykloteam Vlasenice 01:14:02.0 09:26.4
17 11 / Muži I [368] Jan Smrčka 1991 CZE Pelhřimov-Valenta 01:14:06.2 09:30.6
18 1 / Muži III [381] Jiří Rašovský 1956 CZE Kuřim 01:14:57.6 10:22.0
19 12 / Muži I [352] Jan Tománek 1983 CZE HTP Žirovnice 01:15:02.6 10:27.0
20 7 / Muži II [434] Karel Pleticha 1978 CZE 01:15:10.7 10:35.1
21 13 / Muži I [354] Jaroslav Juhás 1980 CZE Eurybia PHA 01:16:00.7 11:25.1
22 8 / Muži II [393] Martin Grym 1974 CZE GS Cykloteam Jistebnice 01:16:14.8 11:39.2
23 14 / Muži I [375] Jiří Houška 1992 CZE Cykloteam Vlasenice 01:18:00.6 13:25.0
24 9 / Muži II [336] Stanislav Papež 1964 CZE Kamenice nad Lipou 01:18:04.8 13:29.2
25 10 / Muži II [416] Petr Obšil 1965 CZE ČT SaunaBar Horní Cerekev 01:18:11.8 13:36.2
25 10 / Muži II [421] Stanislav Koubík 1970 CZE Pacov 01:18:11.8 13:36.2
27 2 / Muži III [387] Jan Fous 1953 CZE Horní Cerekev 01:18:15.4 13:39.8
28 12 / Muži II [358] Milan Vrána 1970 CZE KOVOMAT Kamenice nad Lípou 01:18:17.2 13:41.6
29 3 / Muži III [386] František Nechvátal 1953 CZE HEFR Team 01:18:34.6 13:59.0
30 13 / Muži II [335] Petr Pechek 1965 CZE Pechek team Vlasenice 01:18:39.6 14:04.0
31 14 / Muži II [377] Martin Duba 1973 CZE Marná Snaha 01:19:49.0 15:13.4
32 15 / Muži II [376] Jaroslav Lisý 1964 CZE Marná snaha 01:19:49.5 15:13.9
33 1 / Ženy I [327] Klára Šafaříková 2002 CZE ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 01:19:54.6 15:19.0
34 16 / Muži II [326] Petr Šafařík 1973 CZE GS cyklo team Jistebnice 01:20:03.1 15:27.5
35 15 / Muži I [415] Tomáš Obšil 1993 CZE ČT SaunaBar Horní Cerekev 01:22:38.6 18:03.0
36 16 / Muži I [342] Filip Ledecký 2001 CZE 01:23:15.0 18:39.4
37 17 / Muži I [383] Martin Michnica 1988 CZE Eurofoam 01:23:19.8 18:44.2
38 18 / Muži I [345] Michal Kukla 1998 CZE Těmice 01:23:46.9 19:11.3
39 19 / Muži I [426] Jan Fuxa 1991 CZE Bike Team Častrov 01:23:51.9 19:16.3
40 17 / Muži II [347] Zdeněk Krejča 1968 CZE Cycling Team Vodná 01:24:00.6 19:25.0
41 20 / Muži I [425] Matěj Houška 1990 CZE Cykloteam Vlasenice 01:24:13.6 19:38.0
42 18 / Muži II [414] Petr Tureček 1966 CZE Pelhřimov 01:24:19.7 19:44.1
43 19 / Muži II [378] Miroslav Kříž 1966 CZE Marná snaha 01:24:30.5 19:54.9
44 21 / Muži I [402] David Matoušek 1980 CZE Mrákotín 01:24:52.5 20:16.9
45 2 / Ženy I [410] Michaela Hazová 2001 CZE Pelhřimov 01:26:03.7 21:28.1
46 22 / Muži I [303] Jan Hlaváč 1979 CZE Křemže 01:26:05.2 21:29.6
47 23 / Muži I [435] Lukáš Boháček 2001 CZE Cyklo hobby Rynázec 01:26:06.5 21:30.9
48 4 / Muži III [424] Jiří Lenc 1954 CZE ŠuTri 01:26:37.1 22:01.5
49 20 / Muži II [353] Jaroslav Hypš 1973 CZE Cyklo Hobby Rynárec 01:26:41.5 22:05.9
50 1 / Ženy II [406] Lenka Mráčková 1973 CZE Cykloklub Chýnov 01:27:06.8 22:31.2
51 21 / Muži II [404] Zdenek Veselý 1962 CZE Horní Cerekev 01:27:37.0 23:01.4
52 3 / Ženy I [388] Karolína Komínová 1997 CZE Dolní Cerekev 01:27:50.8 23:15.2
53 24 / Muži I [389] Pavel Fuk 1997 CZE Velosport Valenta Scott team 01:27:51.0 23:15.4
54 25 / Muži I [379] Zdeněk Váňa 2002 CZE Cyklo Hobby Rynárec 01:28:03.0 23:27.4
55 22 / Muži II [401] Luboš Buzek 1964 CZE Kunžak 01:28:23.5 23:47.9
55 4 / Ženy I [338] Silvie Šašková 2003 CZE Kamenice nad Lipou 01:28:23.5 23:47.9
57 2 / Ženy II [325] Ilona Svěráková 1968 CZE mtb950 01:28:40.2 24:04.6
58 23 / Muži II [409] tomáš větrovský 1972 CZE pelhřimov 01:28:55.0 24:19.4
59 5 / Muži III [341] Bohumil Smíšek 1955 CZE Domestic 01:29:29.9 24:54.3
60 24 / Muži II [370] Karel Čermák 1972 CZE Batelov 01:29:53.0 25:17.4
61 5 / Ženy I [344] Nikola Nováková 1998 CZE GS cyklo team Jistebnice 01:29:54.1 25:18.5
62 25 / Muži II [361] Miroslav Pavlíček 1974 CZE GHOST Klatovy 01:30:26.8 25:51.2
63 6 / Ženy I [350] Milada Červenková 1981 CZE MIKO KENNEL MUSHING POČÁTKY 01:30:48.2 26:12.6
64 26 / Muži I [322] Martin Řádek 1985 CZE Bipisk 01:30:57.0 26:21.4
65 26 / Muži II [397] Pavel Burda 1976 CZE Amcykl Humpolec 01:33:27.7 28:52.1
66 7 / Ženy I [398] Hana Burdová 1981 CZE Amcykl Humpolec 01:33:29.6 28:54.0
67 27 / Muži I [351] Miroslav Karda 1982 CZE HTP Žirovnice 01:34:12.7 29:37.1
68 27 / Muži II [380] Jiří Malý 1960 CZE Nová Včelnice 01:34:13.7 29:38.1
69 3 / Ženy II [390] Vendula Nováková 1976 CZE SK hasiči JH 01:34:20.8 29:45.2
70 4 / Ženy II [346] Radka Kuklová 1974 CZE Babín 01:34:24.0 29:48.4
71 28 / Muži II [305] Tomáš Houška 1971 CZE Houškovi Český ráj 01:34:43.0 30:07.4
72 6 / Muži III [331] Zdeněk Vašíček 1955 CZE HAS JIHLAVA 01:35:17.5 30:41.9
72 29 / Muži II [334] Jaroslav Žaloudek 1960 CZE Jihlava 01:35:17.5 30:41.9
74 30 / Muži II [422] Roman Smrčka 1975 CZE Buk team 01:36:09.0 31:33.4
75 8 / Ženy I [360] Tereza Houšková 1990 CZE Czkloteam Vlasenice 01:36:20.2 31:44.6
76 9 / Ženy I [373] Barbora Valková 1992 CZE Jindřichův Hradec 01:36:21.6 31:46.0
77 31 / Muži II [320] Stanislav Prágr 1978 CZE Bulls České Budějovice 01:36:28.9 31:53.3
78 28 / Muži I [333] Petr Votápek 1980 CZE Kamenice nad Lipou 01:36:40.6 32:05.0
79 32 / Muži II [407] Aleš Deraha 1975 CZE Jihlava 01:36:47.1 32:11.5
80 33 / Muži II [428] Milan Podhradský 1975 CZE Cykloteam Vlasenice 01:36:50.7 32:15.1
81 29 / Muži I [417] Lucie Obšilová 1991 CZE Statek pod Javořicí 01:37:03.1 32:27.5
82 10 / Ženy I [343] Kristýna Nováková 1998 CZE GS cyklo team Jistebnice 01:37:20.1 32:44.5
83 30 / Muži I [438] Václav Válek 1980 CZE Roztoky 01:37:43.5 33:07.9
84 34 / Muži II [369] Miroslav Vítků 1970 CZE Rejoice 01:37:59.0 33:23.4
85 31 / Muži I [420] ZDENĚK SRP 1981 CZE TŘEŠT 01:38:37.5 34:01.9
86 32 / Muži I [366] Lukáš Bareš 1984 CZE BBT 01:38:54.0 34:18.4
87 11 / Ženy I [309] Miroslava Košecová 1984 CZE CBC Team 01:39:11.2 34:35.6
88 35 / Muži II [427] Martin Kubík 1976 CZE Cyklo Hobby Rynárec 01:39:18.3 34:42.7
89 36 / Muži II [403] Josef Maňas 1967 CZE ROOR 01:39:35.4 34:59.8
90 7 / Muži III [312] Vladimír Kubíček 1956 CZE Sokol Lhota 01:41:05.2 36:29.6
91 33 / Muži I [329] Pavel Šiška 1995 CZE Kamenice nad Lipou 01:41:07.3 36:31.7
92 5 / Ženy II [412] Jitka Nováková 1978 CZE Kola Kamenice 01:41:08.2 36:32.6
93 6 / Ženy II [413] Markéta Homolková 1974 CZE Kamenice nad Lipou 01:41:10.9 36:35.3
94 34 / Muži I [339] Michal Tichý 1997 CZE Rodinovští Výletníci 01:41:11.5 36:35.9
95 12 / Ženy I [323] Barbora Říhová 1989 CZE Cykloteam Vlasenice 01:41:17.2 36:41.6
96 37 / Muži II [423] Josef Hrnčíř 1978 CZE HC Veselá 01:41:22.8 36:47.2
97 13 / Ženy I [321] Miroslava Pucandlová 1985 CZE Kamenice nad Lipou 01:41:24.0 36:48.4
98 35 / Muži I [315] Miloš Musial 1981 CZE Tábor 01:41:26.7 36:51.1
99 38 / Muži II [400] Jiří Janoušek 1970 CZE Amcykl Humpolec 01:41:34.3 36:58.7
100 14 / Ženy I [405] Hana Bulíčková 1986 CZE Amcykl Humpolec 01:41:35.0 36:59.4
101 36 / Muži I [419] Daniel Koubík 1995 CZE Pacov 01:41:56.6 37:21.0
102 39 / Muži II [310] Libor Koten 1975 CZE Musher Klub JCC 01:44:08.5 39:32.9
103 15 / Ženy I [385] Barbora Smetanová 2003 CZE Počátky 01:44:28.1 39:52.5
104 40 / Muži II [384] Vojtěch Smetana 1972 CZE Počátky 01:44:29.1 39:53.5
105 37 / Muži I [300] Daniel Meissel 2005 CZE Nova Vcelnice 01:44:46.0 40:10.4
106 41 / Muži II [313] Jan Kubín 1961 CZE Brian Racing Team 01:44:56.0 40:20.4
107 8 / Muži III [372] Václav Mareš 1947 CZE 01:45:04.2 40:28.6
108 42 / Muži II [437] Karel Meissel 1978 CZE Nova Vcelnice 01:45:36.2 41:00.6
109 43 / Muži II [367] Jiří Gráf 1976 CZE PSK Znojmo 01:46:44.3 42:08.7
110 1 / Ženy III [316] Zdeňka Ošmerová 1956 CZE RoNaKol Pravíkov 01:47:45.0 43:09.4
111 9 / Muži III [399] Jan Škrleta 1946 CZE Vodná 01:47:57.8 43:22.2
112 44 / Muži II [307] Martin Ira 1970 CZE Kamenice nad Lipou 01:48:22.1 43:46.5
113 45 / Muži II [429] Zdeněk Velíšek 1964 CZE Pekárna Velíšek 01:48:34.8 43:59.2
114 16 / Ženy I [441] Magda Kolaříková 1987 CZE VIKI team 01:48:39.0 44:03.4
115 10 / Muži III [317] František Pán 1949 CZE Nová Bystřice 01:49:00.1 44:24.5
116 38 / Muži I [359] Michal Schrötter 1986 CZE Vlasenice 01:49:32.8 44:57.2
117 11 / Muži III [302] Milan Hanzl 1954 CZE CYKLO Mníšek 01:50:04.5 45:28.9
118 39 / Muži I [301] Jan Beran 1980 CZE Pelhřimov 01:50:21.5 45:45.9
119 17 / Ženy I [330] Zlata Šustrová 1986 CZE 24MTB Witches 01:51:30.3 46:54.7
120 18 / Ženy I [311] Alena Kottová 1985 CZE 24 MTB WITCHES 01:51:30.8 46:55.2
121 46 / Muži II [436] Luboš Kubík 1962 CZE Pelhřimov 01:54:45.2 50:09.6
122 12 / Muži III [391] Václav Havlis 1949 CZE SK HZS J. Hradec 01:56:37.2 52:01.6
123 7 / Ženy II [382] Pavlína Kolátorová 1972 CZE MTB MEL 02:03:25.0 58:49.4
124 40 / Muži I [432] Šimon Čábelka 2005 CZE CHABI-TOUR 02:04:41.3 01:00:05.7
125 19 / Ženy I [433] Zuzana Čábelková 2005 CZE 02:04:46.7 01:00:11.1
126 8 / Ženy II [431] Petra Čábelková 1974 CZE 02:05:03.9 01:00:28.3
127 13 / Muži III [418] Jaroslav Smrčka 1949 CZE BUK Team 02:05:09.8 01:00:34.2
128 20 / Ženy I [440] Helena Vítů 1994 CZE Studnice 02:13:16.6 01:08:41.0
129 9 / Ženy II [439] Marie Zboroňová 1968 CZE Studnice 02:14:10.4 01:09:34.8
130 10 / Ženy II [349] Martina Šustrová 1965 CZE Kamenice nad Lipou 02:16:38.2 01:12:02.6
131 21 / Ženy I [362] Ema Chramostová 2007 CZE 02:53:36.1 01:49:00.5
132 41 / Muži I [363] Matěj Tušil 2008 CZE Kamenice nad Lipou 02:54:28.9 01:49:53.3
133 42 / Muži I [365] Miroslav Tušil 1980 CZE Kamenice nad Lipou 02:54:29.2 01:49:53.6
134 22 / Ženy I [356] Pavla Mazancová 1982 CZE Cykloteam Vlasenice 03:07:24.9 02:02:49.3
135 11 / Ženy II [319] Alena Petrů 1967 CZE Rodinovské Orlice 03:16:58.2 02:12:22.6
136 12 / Ženy II [308] Lenka Karpíšková 1974 CZE Rodinovské Orlice 03:17:08.3 02:12:32.7
DNF / Muži I [408] Filip Deraha 2001 CZE Jihlavská Čtyřka

výsledková listina Tandemy 38km

start ~ 14:15:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži [396] Helena a Josef Vítů 1972 CZE EUROFOAM SPORT TEAM 01:16:04.5
2 2 / Muži [395] Pavel Vlnas Martin Pexa 1985 CZE VIKI team 01:22:42.5 06:38.0
3 3 / Muži [355] Jiří Krejča Jan Holan 1957 CZE Sokol Lhota 01:34:02.0 17:57.5
4 4 / Muži [394] Vladimír a Filip Dvouletí 1942 CZE Kupkolo SRNCI 01:37:20.6 21:16.1

výsledková listina Tandemy v Hobby závodu 38km

start ~ 14:20:00

výsledková listina Děti 21km

start ~ 14:20:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Mladší žáci [526] David Šimeček 2005 CZE Cycling Academy Tábor 40:34.2
2 2 / Mladší žáci [510] Lukáš Trkola 2005 CZE Eurofoam Sport Team 40:36.4 00:02.2
3 3 / Mladší žáci [517] Martin Bartoška 2004 CZE Pelhřimov 40:46.6 00:12.4
4 1 / Mladší žákyně [513] Kristýna Nováková 2004 CZE GW Jihotrans 44:38.3 04:04.1
5 1 / Předžáci [507] Martin Šašek 2007 CZE 45:24.3 04:50.1
6 2 / Předžáci [525] Adam Šalanda 2010 CZE Patry cycling team Třešť 46:05.9 05:31.7
7 4 / Mladší žáci [522] Tomáš Jelínek 2005 CZE Cyklohobby Rynárec 46:57.5 06:23.3
8 1 / Předžákyně [523] Anna Hrdinová 2007 CZE G. Benedikt Švec Cykloteam Želeč 47:06.1 06:31.9
9 5 / Mladší žáci [501] Michal Dvouletý 2006 CZE Kola Číhal 47:29.3 06:55.1
10 3 / Předžáci [527] Jakub Dohnal 2007 CZE EON TT Tábor 47:38.7 07:04.5
11 6 / Mladší žáci [508] Lukáš Janů 2005 CZE Fitness Bikers Team Nuzbely 49:03.6 08:29.4
12 2 / Mladší žákyně [505] Simona Voráčková 2004 CZE TJ Nová Včelnice 49:30.3 08:56.1
13 7 / Mladší žáci [509] Adam Tichý 2006 CZE Kamenice nad Lipou 49:33.3 08:59.1
13 7 / Mladší žáci [519] Jindřich Filípek 2004 CZE Rodinov 49:33.3 08:59.1
15 1 / [m]23 [530] Lukáš Pechek 1995 CZE Kamenice N/C 50:23.8 09:49.6
16 4 / Předžáci [502] Dominik Kukla 2007 CZE ADASTRA SOKOL VELTEŽ 50:39.3 10:05.1
17 9 / Mladší žáci [503] Vaclav Vítů 2006 CZE EUROFOAM SPORT TEAM 50:59.1 10:24.9
18 10 / Mladší žáci [520] Ondřej Filípek 2004 CZE Rodinov 51:16.8 10:42.6
19 2 / Předžákyně [512] Kristýna Nováková 2008 CZE Cyklo hobby Rynárec 52:22.7 11:48.5
20 3 / Mladší žákyně [524] Monika Holá 2005 CZE CT Božejov 52:59.8 12:25.6
21 11 / Mladší žáci [529] Vojtěch Podhradský 2004 CZE Cyklo team Vlasenice 54:23.3 13:49.1
22 5 / Předžáci [506] Adam Dvouletý 2009 CZE Force Kola Číhal 58:55.9 18:21.7
23 4 / Mladší žákyně [518] Veronika Horká 2006 CZE Žďár 59:11.9 18:37.7
24 3 / Předžákyně [504] Natálie Voráčková 2008 CZE TJ Nová Včelnice 59:31.1 18:56.9
25 6 / Předžáci [528] Šimon Melichar 2008 CZE SAM Brno 01:01:57.6 21:23.4
26 7 / Předžáci [521] Matěj Hric 2012 CZE Velosport Valenta scott team 01:10:31.3 29:57.1
27 8 / Předžáci [511] Adam Novák 2011 CZE Cyklo hobby Rynárec 01:29:03.5 48:29.3
28 9 / Předžáci [515] Jan Strašík 2012 CZE Kamenice nad Lipou 01:33:08.4 52:34.2
DNS / Mladší žáci [514] Michal Pelíšek 2005 CZE Kamenice nad Lipou
DNS / Předžákyně [516] Anna Šmídková 2008 CZE Cykloteam Vlasenice

výsledková listina Potěr, odrážedla

start ~ 14:30:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec okruh#1
1 1 / kluci [1] Bedřich Kolaja 2013 CZE Slavia Liberec Orienteering
2 2 / kluci [22] Marek Žák 2015 CZE Fitness Bikers Team Nuzbely
3 1 / holky [7] Veronika Mazancová 2015 CZE Cykloteam Vlasenice
4 3 / kluci [9] Václav Hyšpler 2015 CZE Prodoli racing team
5 2 / holky [6] Eliška Langová 2014 CZE Vlasenice
6 3 / holky [11] Nela Kudlíková 2015 CZE Urbanov
7 4 / holky [5] Adéla Čelustková 2014 CZE Vlasenice
8 4 / kluci [2] Tomáš Houška 2015 CZE Kamenice nad Lipou
9 5 / holky [32] Stela majerčíková 2015 CZE Jinřichův Hradec
10 6 / holky [3] Eliška Hemberová 2016 CZE Kamenice nad Lipou
11 5 / kluci [13] Štěpán Novák 2015 CZE Slovan Kamenice nad Lipou

výsledková listina Potěr, děti kola

start ~ 14:40:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec okruh#1
1 1 / kluci [25] Jakub Smíšek 2013 CZE
2 2 / kluci [10] Vojtěch Pechek 2013 CZE Rodinov
3 3 / kluci [12] Kryštof Novák 2013 CZE Slovan Kamenice nad Lipou
4 4 / kluci [27] Jan Rathouský 2013 CZE Vlasenice
5 5 / kluci [4] Matěj Hembera 2013 CZE Kamenice nad Lipou
6 1 / holky [33] Johanka majerčíková 2014 CZE Jinřichův Hradec
7 2 / holky [30] Agáta Joudlová 2013 CZE Antonka
8 6 / kluci [8] Ondřej Rathouský 2015 CZE Vlasenice

výsledková listina Potěr, děti starší

start ~ 14:50:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec okruh#1
1 1 / Ženy [24] Andrea Smíšková 2010 CZE MTB Zlomený Malíček
2 1 / Muži [28] Viktor Jelínek 2010 CZE Cyklohobby Rynárec
3 2 / Ženy [21] Zuzana Trkolová 2010 CZE Eurofoam Sport Team
4 2 / Muži [29] Alex Ferdan 2012 CZE
5 3 / Muži [23] Robin Houška 2012 CZE Houška team
6 4 / Muži [26] Vlastimil Čelustka 2011 CZE Vlasenice
7 3 / Ženy [31] Eliška Smrčková 2012 CZE BUK TEAM