Okolo Vlasenice

20.07.2019 Vlasenice (Vysočina) 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Terén 44km celkem: 95, muži : 89, ženy: 6, Muži I: 46, Muži II: 39, Muži III: 4, Ženy I: 5, Ženy II: 1 [html] [pdf]
Hobby závod 38km celkem: 116, muži : 90, ženy: 26, Muži I: 38, Muži II: 38, Muži III: 14, Ženy I: 14, Ženy II: 11, Ženy III: 1 [html] [pdf]
Tandemy 38km celkem: 2, muži : 2, ženy: 0, Muži: 2, Ženy: 0 [html] [pdf]
Děti 21km (plus doprovod) celkem: 55, muži : 37, ženy: 18, Předžáci: 12, Mladší žáci: 9, doprovod: 22, Předžákyně: 8, Mladší žákyně: 4 [html] [pdf]
odrážedla celkem: 14, muži : 6, ženy: 8, kluci: 6, holky: 8 [html] [pdf]
děti 1 kolo celkem: 12, muži : 7, ženy: 5, kluci: 7, holky: 5 [html] [pdf]
děti 2 kola celkem: 7, muži : 4, ženy: 3, Muži: 4, Ženy: 3 [html] [pdf]

výsledková listina Terén 44km

start ~ 14:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži I [199] Martin Hunal 1989 CZE Velosport Valenta Scott team 01:35:28.1
2 2 / Muži I [162] Jan Mikolášek 1993 CZE Velosport valenta scott team 01:35:31.71 00:03.61
3 3 / Muži I [130] Pavel Staněk 1982 CZE Apex Bike Mobil Tábor 01:35:33.81 00:05.71
4 4 / Muži I [173] Ondřej Partl 1995 CZE BIG SHOCK TEAM 01:38:06.74 02:38.64
5 1 / Muži II [132] Radek Štrosmajer 1979 CZE Velosport Valenta Scott team 01:38:07.54 02:39.44
6 5 / Muži I [144] Jan Pechek 1994 CZE Kola Bakus 01:38:43.57 03:15.47
7 6 / Muži I [155] Václav Pavlík 1994 CZE Bike medic.cz 01:39:43.81 04:15.71
8 7 / Muži I [108] Jiří Daňkovský 1984 CZE Pelhřimov 01:39:58.15 04:30.05
9 8 / Muži I [121] Petr Nevoral 1986 CZE Cyklo Galík 01:41:01.51 05:33.41
10 9 / Muži I [109] Filip Grošek 1994 CZE PRODOLI Racing team 01:41:30.43 06:02.33
11 2 / Muži II [177] Václav Jehně 1971 CZE Cykloklub Chýnov 01:41:31.3 06:03.2
12 3 / Muži II [154] Pavel Bartoň 1978 CZE Eurofoam 01:41:49.41 06:21.31
13 10 / Muži I [165] Jan marek 1999 CZE Eurofoam sport team 01:42:03.04 06:34.94
14 11 / Muži I [166] Jan smrčka 1981 CZE Eurofoam sport team 01:42:11.24 06:43.14
15 12 / Muži I [184] Ondřej Fišer 1987 CZE FBT Nuzbely 01:42:12.09 06:43.99
16 13 / Muži I [181] Matěj konhefr 1999 CZE JH Cycling 01:42:32.66 07:04.56
17 14 / Muži I [178] Roman Mašín 1993 CZE KC Slavia Praha 01:43:18.32 07:50.22
18 4 / Muži II [104] Jan Běhal 1975 CZE Telč 01:45:54.02 10:25.92
19 15 / Muži I [136] Tomáš Zahradník 1991 CZE Cykloteam Vlasenice 01:46:38.58 11:10.48
20 16 / Muži I [149] Miloš Jirsa 1999 CZE Kamenice nad Lipou 01:46:39.34 11:11.24
21 1 / Muži III [128] Leopold Spáčil 1959 CZE NOVATOP LAPIERRE 01:46:56.82 11:28.72
22 17 / Muži I [176] Radek Váňa 1988 CZE C.T.Saunabar H.Cerekev 01:47:17.35 11:49.25
23 18 / Muži I [187] Radoslav Novotný 1988 CZE CMV BIKERS 01:49:46.03 14:17.93
24 5 / Muži II [180] Jan Wůdy 1974 CZE 4RTeam 01:49:47.03 14:18.93
25 19 / Muži I [112] Jiří Houška 1992 CZE Vlasenický páni 01:51:18.65 15:50.55
26 6 / Muži II [135] Petr Zadina 1968 CZE KABA-SPORT Chotěboř 01:51:24.8 15:56.7
27 7 / Muži II [164] Vlastislav Pivec 1971 CZE JH cycling 01:51:30.78 16:02.68
28 8 / Muži II [119] Miroslav Míchal 1974 CZE Golčův Jeníkov 01:52:27.35 16:59.25
29 20 / Muži I [140] Matěj Pavlíček 2002 CZE Rodinovští Výletníci 01:52:47.9 17:19.8
30 9 / Muži II [157] Libor Štěpánek 1968 CZE Uniqua MTB Jihlava 01:52:52.27 17:24.17
31 10 / Muži II [160] Zdeněk Karaba 1967 CZE KABA-SPORT Chotěboř 01:52:57.03 17:28.93
32 21 / Muži I [103] Václav Bartoň 1995 CZE Kola Bakus cycling team 01:52:57.19 17:29.09
33 11 / Muži II [134] Jiří Vacek 1968 CZE CykloHobby Rynárec 01:53:01.2 17:33.1
34 12 / Muži II [101] Petr Bakus 1970 CZE Kola Bakus cycling team 01:53:18.73 17:50.63
35 22 / Muži I [133] Aleš Vacek 1990 CZE Pelhřimov 01:53:31.36 18:03.26
36 13 / Muži II [197] Karel Pleticha 1978 CZE Cyklo hobby Rynárec 01:54:27.13 18:59.03
37 14 / Muži II [122] František Pán 1974 CZE Nová Bystřice 01:54:51.93 19:23.83
38 23 / Muži I [116] Petr Kiss 1984 CZE Jindřichův Hradec 01:55:20.57 19:52.47
39 1 / Ženy I [102] Monika Bakusová 2001 CZE Kola Bakus cycling team 01:56:52.24 21:24.14
40 15 / Muži II [156] Karel Dvořák 1969 CZE Čistý sport/Cyklo Jiřička 01:57:02.66 21:34.56
41 16 / Muži II [126] Petr Sladký 1978 CZE Cykloteam Vlasenice 01:57:02.79 21:34.69
42 2 / Muži III [146] Vladimir Pechek 1957 CZE Pechek team Vlasenice 01:57:18.98 21:50.88
43 17 / Muži II [143] Ladislav Holý 1972 CZE CT Božejov 01:57:35.76 22:07.66
44 18 / Muži II [131] Zdeněk Šaroun 1968 CZE TJ SOKOL Potěhy 01:58:09.48 22:41.38
45 24 / Muži I [142] Jan Tománek 1983 CZE HTP Žirovnice 01:58:58.29 23:30.19
46 25 / Muži I [141] Adam Švařa 1987 CZE MTB Pelec 01:59:32.14 24:04.04
47 19 / Muži II [175] Zdeněk Michálek 1969 CZE Banner power 2U 02:00:10.77 24:42.67
48 26 / Muži I [182] radek vodička 1990 CZE 02:00:16.87 24:48.77
49 20 / Muži II [120] Jan Mráček 1972 CZE Cykloklub Chýnov 02:00:33.71 25:05.61
50 27 / Muži I [201] Ondřej Hron 1991 CZE SK Hronovi 02:00:47.91 25:19.81
51 28 / Muži I [183] jakub nespor 1991 CZE kůň - company 02:00:58.51 25:30.41
52 29 / Muži I [127] Jan Smíšek 1982 CZE Nehvizdy 02:01:35.85 26:07.75
53 21 / Muži II [111] Petr Hostička 1976 CZE Taekwondo LACEK 02:01:38.19 26:10.09
54 22 / Muži II [174] karel trkal 1967 CZE benner power 2u 02:01:39.49 26:11.39
55 30 / Muži I [152] Tomáš Pechek 1991 CZE pivovar Krakonoš 02:02:25.81 26:57.71
56 31 / Muži I [151] Petr Pípal 1981 CZE Kamenice nad Lipou 02:02:56.65 27:28.55
57 23 / Muži II [110] Jan Hlaváč 1979 CZE CBC Team 02:03:22.97 27:54.87
58 2 / Ženy I [163] Miluše Radová 1994 CZE PK sport 02:03:32.55 28:04.45
59 24 / Muži II [106] Jan Blecha 1978 CZE JIHOPE 02:03:49.48 28:21.38
60 32 / Muži I [138] Martin Zákostelný 1980 CZE Praha 9 02:03:51.03 28:22.93
61 33 / Muži I [139] Jan Fuxa 1991 CZE Bike Team Častrov 02:04:14.23 28:46.13
62 25 / Muži II [117] Luděk Kolesa 1961 CZE Kbely Cycling Team 02:04:16.93 28:48.83
63 34 / Muži I [198] Lukáš Boháček 2001 CZE Cyklo hobby Rynárec 02:08:15.07 32:46.97
64 26 / Muži II [118] Zdeněk Kukla 1970 CZE CT Babín 02:09:52.7 34:24.6
65 27 / Muži II [185] Tomáš Kubišta 1975 CZE Slušnej oddíl Tábor 02:10:56.41 35:28.31
66 35 / Muži I [186] Jiří Másilko 1983 CZE CMV Bikers 02:11:43.61 36:15.51
67 3 / Muži III [137] Pavel Zahradník 1957 CZE Cykloteam Vlasenice 02:12:30.61 37:02.51
68 4 / Muži III [123] Milan Poříz 1951 CZE KABA SPORT Chotěboř 02:13:37.29 38:09.19
69 36 / Muži I [129] Václav Spěváček 1981 CZE Slovan Kamenice nad Lipou 02:13:42.94 38:14.84
70 37 / Muži I [114] Matěj Houška 1990 CZE Cykloteam Vlasenice 02:14:18.8 38:50.7
71 28 / Muži II [172] Michal Cuc 1977 CZE Hanace Moldava 02:14:46.73 39:18.63
72 3 / Ženy I [200] Monika Čamrová 1990 CZE SK Hronovi 02:15:05.64 39:37.54
73 29 / Muži II [171] Pavel přech 1963 CZE Počátky 02:15:20.95 39:52.85
74 30 / Muži II [153] Jaroslav Hypš 1973 CZE Cyklo Hobby Rynárec 02:15:30.06 40:01.96
75 31 / Muži II [145] Petr Pechek 1965 CZE Vlasenice 02:15:45.62 40:17.52
76 38 / Muži I [189] Lukáš Semotán 1989 CZE Bohdalín 02:17:52.54 42:24.44
77 32 / Muži II [125] Miroslav Skoták 1960 CZE CykloHobby Rynárec 02:18:26.46 42:58.36
78 39 / Muži I [161] Zdeněk Váňa 2002 CZE Cyklo Hobby Rynárec 02:18:35.94 43:07.84
78 4 / Ženy I [124] Lucie Rohová 1988 CZE Cyklo hobby Rynárec 02:18:35.94 43:07.84
80 33 / Muži II [113] Tomáš Houška 1971 CZE Houškovi Český ráj 02:21:29.31 46:01.21
81 40 / Muži I [168] Richard goby 1985 CZE CYKLO Mníšek 02:25:55.69 50:27.59
82 5 / Ženy I [147] Jitka Mrázková 1990 CZE Evolution Gym 02:26:58.14 51:30.04
83 34 / Muži II [107] Antonín Brychca 1975 CZE Cyklo Hobby Rynárec 02:27:14.53 51:46.43
84 41 / Muži I [188] Jan Fiala 1992 CZE SK Včelnička 02:27:57.72 52:29.62
85 35 / Muži II [170] Dieter Haberzettel 1964 AUT austria-biker 02:28:24.21 52:56.11
86 1 / Ženy II [150] Olga Jirsová 1974 CZE CT Božejov 02:28:43.28 53:15.18
87 42 / Muži I [169] ondřej štumpour 1986 CZE cyklo mníšek 02:30:27.81 54:59.71
88 43 / Muži I [105] Tomáš Benda 1986 CZE Cyklo Hobby Rynárec 02:32:43.03 57:14.93
89 44 / Muži I [159] Petr Zahradník 1988 CZE Cykloteam Vlasenice 02:33:49.48 58:21.38
90 36 / Muži II [196] Martin Čábelka 1974 CZE Tchabi-tour 02:38:41.42 01:03:13.32
91 37 / Muži II [179] Pavel Fencl 1966 CZE Impulsia sport 02:58:11.75 01:22:43.65
91 37 / Muži II [195] Martin Schulz 1972 CZE Kolín 02:58:11.75 01:22:43.65
93 45 / Muži I [148] Matúš Šucha 1980 CZE Pelec 03:16:15.74 01:40:47.64
94 39 / Muži II [158] Miroslav Pipek 1971 CZE Brunka Silvini 03:16:28.68 01:41:00.58
DNF / Muži I [167] Tomáš ira 1997 CZE Velosport valenta scott team

výsledková listina Hobby závod 38km

start ~ 14:15:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži II [371] Jan Viktora 1978 CZE Prodoli racing team 01:06:34.59
2 1 / Muži I [310] Jan Heřmánek 1996 CZE Prodoli racing team 01:07:53.11 01:18.52
3 2 / Muži II [326] Václav Novák 1974 CZE GW Jihotrans 01:08:02.84 01:28.25
4 3 / Muži II [558] Libor homolka 1973 CZE RBB Invest J. HRADEC 01:08:06.08 01:31.49
5 2 / Muži I [401] Ondra stropnický 1987 CZE Prodoli racing team 01:09:05.54 02:30.95
6 3 / Muži I [404] michal dejmek 1999 CZE dejmek team 01:09:06.15 02:31.56
7 4 / Muži II [320] Martin Lepič 1968 CZE PRODOLI Racing team 01:09:16.31 02:41.72
8 4 / Muži I [343] David Šíp 1987 CZE Cycling Academy Tábor 01:09:36.55 03:01.96
9 5 / Muži I [380] jiří šindelář 1993 CZE CC bikers 01:10:02.41 03:27.82
10 6 / Muži I [381] david kulíček 1985 CZE rally cross lukavec 01:10:03.79 03:29.2
11 5 / Muži II [311] Miroslav Horký 1974 CZE JH Cycling 01:10:54.32 04:19.73
12 1 / Muži III [354] Jan Ošmera 1954 CZE RoNaKol Pravíkov 01:13:14.09 06:39.5
13 7 / Muži I [347] Štěpán Zdeněk 1997 CZE CTM Babín 01:13:14.64 06:40.05
14 8 / Muži I [376] Patrik Pondělíček 1997 CZE GS Cyklo Team Jistebnice 01:14:22.08 07:47.49
15 2 / Muži III [389] Jiří Rašovský 1956 CZE Kuřim 01:15:51.81 09:17.22
16 6 / Muži II [372] kamil krejcar 1970 CZE jihlava 01:16:02.71 09:28.12
17 9 / Muži I [325] Jiří Nevoral 1983 CZE Cyklo Galík 01:16:49.31 10:14.72
18 7 / Muži II [394] Tomáš Raba 1965 CZE Prodoli Racing team 01:18:09.43 11:34.84
19 8 / Muži II [367] Petr Tureček 1966 CZE bajk hořepnik 01:19:38.77 13:04.18
20 10 / Muži I [392] Luboš Novák 1988 CZE Evolution gym 01:19:41.68 13:07.09
21 9 / Muži II [341] Petr Šafařík 1973 CZE GS cyklo team Jistebnice 01:19:56.34 13:21.75
22 11 / Muži I [336] Jan Smrčka 1991 CZE Radňov 01:20:20.02 13:45.43
23 1 / Ženy I [399] Nikola Nováková 1998 CZE GS cyklo team Jistebnice 01:20:58.68 14:24.09
24 10 / Muži II [373] Pavel Pokorný 1972 CZE Jihlavská čtyřka 01:21:02.69 14:28.1
25 3 / Muži III [391] Jan Fous 1953 CZE C.T.Saunabar H.Cerekev 01:21:26.06 14:51.47
26 11 / Muži II [402] rostislav mašek 1978 CZE RB Highlands 01:21:34.42 14:59.83
27 12 / Muži II [309] Radek Dvořák 1972 CZE Otín 01:22:36.54 16:01.95
28 2 / Ženy I [342] Klára Šafaříková 2002 CZE GS cyklo team Jistebnice 01:22:54.27 16:19.68
29 12 / Muži I [375] Daniel Schrek 1982 CZE Jihlavská Čtyřka 01:23:24.61 16:50.02
30 13 / Muži II [332] Luboš Rauer 1966 CZE KABA SPORT Chotěboř 01:23:30.75 16:56.16
31 14 / Muži II [194] Aleš Záhorský 1973 CZE RB Highlands 01:23:40.14 17:05.55
32 1 / Ženy II [322] Lenka Mráčková 1973 CZE Cykloklub Chýnov 01:24:14.55 17:39.96
33 13 / Muži I [315] Jan Janák 1989 CZE JH Cycling 01:24:27.99 17:53.4
34 14 / Muži I [303] Lukáš Bareš 1984 CZE BBT Jiřice 01:24:28.17 17:53.58
35 15 / Muži II [307] Luboš Buzek 1964 CZE Kunžak 01:25:57.5 19:22.91
36 4 / Muži III [409] Jiří lenc 1954 CZE ŠuTri 01:26:08.39 19:33.8
37 16 / Muži II [306] Petr Berounský 1967 CZE Hobby MTB Nová Včelnice 01:26:11.35 19:36.76
38 17 / Muži II [358] Jiří Masopust 1968 CZE Cykloteam Božejov 01:26:22.52 19:47.93
39 18 / Muži II [349] zdeněk Navrátil 1966 CZE Sojky Pelhřimov 01:26:27.0 19:52.41
40 3 / Ženy I [365] Lenka Kotrbová 2002 CZE TJ Spartak Třebíč 01:26:36.18 20:01.59
41 15 / Muži I [346] Miroslav Zápařka 1981 CZE Équipe sans limites - Humpolec 01:26:46.08 20:11.49
42 4 / Ženy I [383] Pavla procházková 1980 CZE apex bike mobil tábor 01:26:49.93 20:15.34
43 16 / Muži I [355] Jaroslav Pelíšek 1985 CZE Cykloteam Božejov 01:26:51.33 20:16.74
44 5 / Muži III [363] Jiří Tuček 1956 CZE Kola Bakus 01:27:03.47 20:28.88
45 5 / Ženy I [328] Tereza Pěníková 1986 CZE Praha-Kolovraty 01:27:09.63 20:35.04
46 19 / Muži II [339] Roman Svoboda 1970 CZE Hobby MTB Nová Včelnice 01:27:30.66 20:56.07
47 17 / Muži I [190] jakub hanák 1985 CZE Cykloteam Vlasenice 01:28:38.78 22:04.19
48 6 / Muži III [345] Zdeněk Vašíček 1955 CZE HAS JIHLAVA 01:28:44.06 22:09.47
49 20 / Muži II [356] Josef Kumžák 1975 CZE Cykloteam Božejov 01:28:45.38 22:10.79
50 6 / Ženy I [327] Kristýna Nováková 2004 CZE GW Jihotrans 01:29:09.53 22:34.94
51 21 / Muži II [390] Karel Švec 1967 CZE C.T.Saunabar H.Cerekev 01:31:04.8 24:30.21
52 7 / Ženy I [313] Tereza Houšková 1990 CZE Cykloteam Vlasenice 01:31:24.84 24:50.25
53 8 / Ženy I [366] Hana Houšková 1989 CZE Cykloteam Vlasenice 01:31:40.37 25:05.78
54 22 / Muži II [348] Jaroslav Žaloudek 1960 CZE HAS JIHLAVA 01:31:40.73 25:06.14
55 18 / Muži I [393] Michaela Hazová 2001 CZE Kola Bakus cycling team 01:32:02.28 25:27.69
56 19 / Muži I [357] Ondřej Smejkal 1983 CZE Cykloteam Božejov 01:32:06.5 25:31.91
57 23 / Muži II [410] Milan podhradský 1975 CZE Cykloteam Vlasenice 01:32:36.85 26:02.26
58 7 / Muži III [359] Bohumil Smíšek 1955 CZE Domestic 01:33:02.54 26:27.95
59 20 / Muži I [317] David Kostroun 2002 CZE Kamenice nad Lipou 01:33:10.74 26:36.15
60 24 / Muži II [403] Libor koten 1975 CZE Musher Klub JCC 01:33:23.03 26:48.44
61 25 / Muži II [374] Aleš Deraha 1975 CZE Jihlava 01:33:41.06 27:06.47
62 8 / Muži III [388] František Fric 1959 CZE Prodoli racing team 01:33:42.95 27:08.36
63 1 / Ženy III [387] Vladimíra Hlásková 1957 CZE Soběslav 01:33:44.16 27:09.57
64 26 / Muži II [193] Rastislav Hnik 1973 CZE RB Highlands 01:35:14.12 28:39.53
65 9 / Ženy I [364] Milada Červenková 1981 CZE Cyklo Metánov 01:35:25.06 28:50.47
66 27 / Muži II [318] Lubomír Koten 1978 CZE BBT Jiřice 01:37:15.71 30:41.12
67 2 / Ženy II [340] Jarmila Svobodová 1965 CZE Premium hotel Znojmo 01:38:51.75 32:17.16
68 28 / Muži II [338] Leoš Svoboda 1963 CZE Premium hotel Znojmo 01:38:57.19 32:22.6
69 21 / Muži I [344] Pavel Šiška 1995 CZE Kamenice nad Lipou 01:39:25.38 32:50.79
70 9 / Muži III [398] Jiří Krejča 1957 CZE Sokol Lhota 01:39:27.77 32:53.18
71 10 / Ženy I [331] Miroslava Pucandlová 1985 CZE Kamenice nad Lipou 01:39:34.2 32:59.61
72 29 / Muži II [386] rostislav papež 1964 CZE 01:39:38.13 33:03.54
73 22 / Muži I [333] Michal Rohrauer 2001 CZE Rodinov 01:39:43.56 33:08.97
74 23 / Muži I [353] martin marek 1994 CZE bike team častrov 01:39:55.6 33:21.01
75 11 / Ženy I [382] sára klímová 1993 CZE JH cycling 01:40:30.07 33:55.48
76 30 / Muži II [350] Zdeněk Velíšek 1964 CZE Pekárna Velíšek 01:40:33.43 33:58.84
77 3 / Ženy II [385] vladimíra suchá 1968 CZE 01:41:17.96 34:43.37
78 12 / Ženy I [396] Anna Marková 1995 CZE Bike Team Veselá 01:41:39.59 35:05.0
79 10 / Muži III [360] karel strašík 1957 CZE Kamenice nad Lipou 01:43:08.46 36:33.87
80 31 / Muži II [407] Roman smrčka 1975 CZE Buk team 01:43:27.1 36:52.51
81 32 / Muži II [319] Jan Kubín 1961 CZE Brian Racing Team 01:45:28.79 38:54.2
82 33 / Muži II [395] Pavel Lisý 1966 CZE Počátky 01:45:38.83 39:04.24
83 11 / Muži III [397] Luboš Tunkl 1958 CZE nezadáno 01:47:49.36 41:14.77
84 24 / Muži I [308] Jan Cihlář 1993 CZE Hapina team 01:48:28.05 41:53.46
85 25 / Muži I [362] Adam Tichý 2006 CZE rodinovský orly 01:49:06.02 42:31.43
86 26 / Muži I [361] Michal Tichý 1997 CZE rodinovský orly 01:49:10.07 42:35.48
87 34 / Muži II [405] Josef hrnčíř 1978 CZE HC Veselá 01:50:51.25 44:16.66
88 27 / Muži I [192] šimon čábelka 2005 CZE tchabi tour 01:51:31.35 44:56.76
89 28 / Muži I [352] petr marek 1988 CZE bike team častrov 01:52:57.22 46:22.63
90 35 / Muži II [351] Václav Švára 1960 CZE Kamenice nad Lipou 01:53:51.44 47:16.85
91 12 / Muži III [560] Jan škrleta 1946 CZE Vodná 01:54:50.52 48:15.93
92 13 / Muži III [406] Jaroslav smrčka 1949 CZE BUK Team 01:55:51.16 49:16.57
93 4 / Ženy II [312] Simona Houšková 1971 CZE Houškovi Český ráj 01:56:31.31 49:56.72
94 36 / Muži II [314] Martin Ira 1970 CZE Kamenice nad Lipou 01:57:27.54 50:52.95
95 29 / Muži I [335] Petr Smolka 1989 CZE BS TEAM 01:58:26.1 51:51.51
96 30 / Muži I [330] Lukáš Prosser 1993 CZE Kamenice nad lipou 01:59:27.68 52:53.09
97 31 / Muži I [304] Filip Beňo 1993 CZE BS TEAM 01:59:38.22 53:03.63
98 13 / Ženy I [384] lenka kasalová 1983 CZE turovec 02:01:14.45 54:39.86
99 32 / Muži I [323] Miloš Musial 1981 CZE Tábor 02:01:18.97 54:44.38
100 37 / Muži II [559] Jaromír Kastner 1976 CZE nezadáno 02:02:18.59 55:44.0
101 5 / Ženy II [305] Eva Berounská 1968 CZE Nová Včelnice 02:03:38.56 57:03.97
102 6 / Ženy II [324] Hana Musialová 1979 CZE Tábor 02:04:03.32 57:28.73
103 14 / Muži III [400] Petr Pechek 1956 CZE Ostrý Roháč KA 02:09:56.76 01:03:22.17
104 33 / Muži I [334] Michal Směták 1982 CZE KNL 02:18:18.66 01:11:44.07
105 34 / Muži I [369] martin zeman 1999 CZE 02:25:27.39 01:18:52.8
105 34 / Muži I [368] patrik fencl 2002 CZE 02:25:27.39 01:18:52.8
105 34 / Muži I [370] adam dzamulič 2004 CZE 02:25:27.39 01:18:52.8
108 7 / Ženy II [408] judita Pechková 1966 CZE rodinovské orlice 02:34:46.92 01:28:12.33
109 8 / Ženy II [191] Petra čábelková 1974 CZE tchabi tour 02:36:43.88 01:30:09.29
110 37 / Muži I [377] David fára 1980 CZE stranná 36 02:42:24.94 01:35:50.35
110 37 / Muži I [378] Dominik mikolášek 2010 CZE stranná 36 02:42:24.94 01:35:50.35
112 14 / Ženy I [379] linda mikolášková 2003 CZE stranná 36 02:42:28.5 01:35:53.91
113 9 / Ženy II [329] Alena Petrů 1967 CZE Rodinovské Orlice 03:27:41.53 02:21:06.94
114 10 / Ženy II [321] Bohumila Lišková 1976 CZE Rodinovské Orlice 03:27:41.68 02:21:07.09
115 38 / Muži II [316] Karel Janů 1976 CZE Lhotecký orel 03:27:44.81 02:21:10.22
DNF / Ženy II [337] Ilona Svěráková 1968 CZE MTB 950

výsledková listina Tandemy 38km

start ~ 14:15:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži [301] Vladimír a Filip Dvouletí 1942 CZE Kupkolo SRNCI 01:35:58.04
2 2 / Muži [302] Vladimír a Vítězslav Šimečkovi Miroslav Schrötter 1974 CZE CARNOSINE - www.salutempharma.cz 01:52:38.81 16:40.77

výsledková listina Děti 21km (plus doprovod)

start ~ 14:30:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Mladší žáci [536] David Šimeček 2005 CZE CYCLING ACADEMY TÁBOR 43:03.08
2 2 / Mladší žáci [556] Lukáš Trkola 2005 CZE Eurofoam Sport Team 45:17.53 02:14.45
3 1 / doprovod [557] Libor Trkola 1971 CZE Eurofoam sport team 45:18.07 02:14.99
4 2 / doprovod [537] Václav Šimeček 1972 CZE Sezimovo Ústí 45:48.63 02:45.55
5 1 / Předžáci [545] Lukáš Nejedlý 2008 CZE Vokolek-Cycling-Team 47:58.29 04:55.21
6 3 / doprovod [546] Jaroslav Nejedlý 1978 CZE Hounyk MTB TEAM 47:59.13 04:56.05
7 2 / Předžáci [542] Tadeáš Pazourek 2009 CZE Cycling Academy Tábor 48:00.85 04:57.77
8 4 / doprovod [543] Tomáš Pazourek 1978 CZE Nový Kostelec 48:05.46 05:02.38
9 1 / Mladší žákyně [540] Anna Hrdinová 2007 CZE Cycling Academy Tábor 48:15.09 05:12.01
10 5 / doprovod [541] Pavel Hrdina 1980 CZE Cycling academy Tábor 48:18.35 05:15.27
11 3 / Mladší žáci [518] Martin Šašek 2007 CZE 49:03.14 06:00.06
12 6 / doprovod [520] Silvie Šašková 2003 CZE Kamenice nad Lipou 51:06.74 08:03.66
13 2 / Mladší žákyně [506] Veronika Horká 2006 CZE Žďár 53:06.65 10:03.57
14 3 / Předžáci [522] Max Straka 2008 CZE Kola Bakus 53:17.08 10:14.0
15 7 / doprovod [524] Michal Straka 1977 CZE Kola Bakus 53:18.63 10:15.55
16 1 / Předžákyně [528] Kristýna Nováková 2008 CZE Cyklo hobby Rynárec 54:51.72 11:48.64
17 3 / Mladší žákyně [515] Monika Holá 2005 CZE CT Božejov 55:08.62 12:05.54
18 4 / Mladší žákyně [549] Kateřina Voplakalová 2005 CZE JKV Humpolec 55:18.21 12:15.13
19 4 / Mladší žáci [531] Michal Pelíšek 2005 CZE Kamenice nad Lipou 55:39.08 12:36.0
20 8 / doprovod [548] Jaroslav Voplakal 1968 CZE JKV Humpolec 56:06.33 13:03.25
21 5 / Mladší žáci [547] Adam Běhounek 2005 CZE Kamenice nad lipou 57:28.11 14:25.03
22 6 / Mladší žáci [544] Michal Březina 2006 CZE Spartak Pelhřimov 58:48.14 15:45.06
23 2 / Předžákyně [538] Natálie Voráčková 2008 CZE TJ Nová Včelnice 01:01:51.64 18:48.56
24 9 / doprovod [539] Ladislav Voráček 1970 CZE Žďár 01:01:54.76 18:51.68
25 4 / Předžáci [529] Ondřej Hnik 2008 CZE RB HIGHLANDS 01:02:19.2 19:16.12
26 10 / doprovod [530] Jiřina Šušlíková 1978 CZE RB HIGHLANDS 01:02:21.39 19:18.31
27 5 / Předžáci [501] Šimon Burda 2010 CZE Amcykl Humpolec 01:03:02.51 19:59.43
28 11 / doprovod [553] Hana Burdová 1981 CZE Amcykl Humpolec 01:03:02.93 19:59.85
29 6 / Předžáci [516] Adam Dvouletý 2009 CZE KolaČíhal 01:04:06.45 21:03.37
30 7 / Předžáci [503] Jakub Hála 2009 CZE Kamenice nad Lipou 01:04:36.51 21:33.43
31 12 / doprovod [505] Jana Hálová 1979 CZE Kamenice nad Lipou 01:04:41.43 21:38.35
32 8 / Předžáci [521] Vojtěch Straka 2010 CZE Vokov 01:06:37.71 23:34.63
33 13 / doprovod [523] Marcela Straková 1981 CZE Vokov 01:07:01.5 23:58.42
34 9 / Předžáci [513] adam dvorský 2009 CZE + 01:07:28.92 24:25.84
35 14 / doprovod [514] jiří vintiška 1948 CZE + 01:07:30.18 24:27.1
36 7 / Mladší žáci [512] Jan Zahradník 2007 CZE Kamenice nad Lipou 01:09:50.88 26:47.8
37 15 / doprovod [534] Jan Zahradník 1980 CZE Dojedu a nezemřu 01:09:51.13 26:48.05
38 16 / doprovod [554] Martin Schulz 2004 CZE Kolín 01:11:45.09 28:42.01
39 3 / Předžákyně [517] Daniela Šašková 2011 CZE 01:12:21.74 29:18.66
39 17 / doprovod [519] Jindřich Šašek 1981 CZE 01:12:21.74 29:18.66
41 8 / Mladší žáci [507] Vít Langweil 2006 CZE Bojkovice 01:16:05.69 33:02.61
42 18 / doprovod [552] Pavel Burda 1976 CZE Amcykl Humpolec 01:17:37.56 34:34.48
43 4 / Předžákyně [502] Natálie Burdová 2012 CZE Amcykl Humpolec 01:17:40.65 34:37.57
44 5 / Předžákyně [551] Ellen Marková 2011 CZE JH cycling Jindřichův Hradec 01:18:49.52 35:46.44
45 19 / doprovod [550] Marek Meloun 1975 CZE JH cycling Jindřichův Hradec 01:18:51.66 35:48.58
46 20 / doprovod [535] Miroslav Tušil 1980 CZE Kamenice nad Lipou 01:21:20.5 38:17.42
47 9 / Mladší žáci [511] Matěj Tušil 2007 CZE Kamenice nad Lipou 01:21:20.73 38:17.65
48 10 / Předžáci [508] Adam Langweil 2008 CZE Bojkovice 01:21:21.76 38:18.68
49 11 / Předžáci [527] Adam Novák 2011 CZE Cyklo hobby Rynárec 01:21:35.28 38:32.2
50 12 / Předžáci [533] Vlastík Čelustka 2011 CZE Vlasenice 01:21:57.19 38:54.11
51 21 / doprovod [532] Dana Dejmková 1968 CZE Vlásenice 01:21:57.9 38:54.82
52 6 / Předžákyně [504] Tereza Hálová 2008 CZE Kamenice nad Lipou 01:44:48.28 01:01:45.2
53 22 / doprovod [509] Liboslav Langweil 1950 CZE Kamenice nad Lipou 01:44:55.57 01:01:52.49
54 7 / Předžákyně [525] Šárka Třečková 2012 CZE 02:03:38.46 01:20:35.38
55 8 / Předžákyně [526] Marie Třečková 2014 CZE 02:03:41.27 01:20:38.19

výsledková listina odrážedla

start ~ 14:40:20

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / holky [18] Veronika Mazancová 2015 CZE Cykloteam Vlasenice 01:27.91
2 1 / kluci [4] Tomáš Houška 2015 CZE Kamenice nad Lipou 01:34.09 00:06.18
3 2 / holky [29] Zoja Marina Trnková 2014 CZE vodná 01:36.08 00:08.17
4 3 / holky [33] isabela votápková 2015 CZE 01:39.0 00:11.09
5 2 / kluci [24] Vilém Cuc 2015 CZE Cuc team - Hanace 01:43.62 00:15.71
6 4 / holky [5] kateřina tománková 2016 CZE rodinov 01:45.56 00:17.65
7 5 / holky [20] Kristýna Kotková 2016 CZE Hřeben 01:47.99 00:20.08
8 3 / kluci [3] vojtěch lang 2016 CZE Vlasenice 02:25.03 00:57.12
9 6 / holky [12] Eliška Hemberová 2016 CZE Kamenice nad Lipou 03:03.23 01:35.32
10 7 / holky [25] Laia Cucová 2017 CZE Cuc team - Hanace 03:48.72 02:20.81
11 8 / holky [15] Šárka Pěníková 2017 CZE Praha Kolovraty 04:46.55 03:18.64
12 4 / kluci [9] vojtěch bílek 2014 CZE vestec 09:09.03 07:41.12
13 5 / kluci [26] Jáchym Švadlena 2017 CZE Hanace 10:19.98 08:52.07
14 6 / kluci [8] jiří bílek 2017 CZE vestec 16:22.88 14:54.97

výsledková listina děti 1 kolo

start ~ 14:47:40

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / kluci [27] Matyáš smrčka 2013 CZE Eurofoam Sport Team 00:48.66
2 2 / kluci [510] Vojtěch pechek 2013 CZE Rodinov 00:49.77 00:01.11
3 3 / kluci [11] jan rathovský 2013 CZE Vlasenice 00:55.88 00:07.22
4 4 / kluci [19] Dominik Kotek 2014 CZE Hřeben 00:58.21 00:09.55
5 5 / kluci [13] Matěj Hembera 2013 CZE Kamenice nad Lipou 01:07.43 00:18.77
6 1 / holky [1] Ema Smíšková 2014 CZE Nehvizdy 01:15.65 00:26.99
7 2 / holky [28] Natálie smrčková 2014 CZE Eurofoam Žirovnice 01:18.12 00:29.46
8 6 / kluci [7] jiří kabelka 2014 CZE vlasenice 01:20.48 00:31.82
9 3 / holky [23] Edita Marková 2014 CZE JH cycling Jindřichův Hradec 01:23.93 00:35.27
10 7 / kluci [10] ondřej rathovský 2015 CZE vlasenice 01:29.13 00:40.47
11 4 / holky [6] Eliška Langová 2014 CZE Vlasenice 01:51.66 01:03.0
12 5 / holky [17] Adéla Čelustková 2014 CZE Vlasenice 02:57.77 02:09.11

výsledková listina děti 2 kola

start ~ 14:50:55

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Ženy [21] Vilma Pazourková 2011 CZE Cycling Academy Tábor 00:42.57
2 2 / Ženy [555] Zuzana trkolová 2010 CZE Eurofoam Sport Team 00:54.92 00:12.35
3 1 / Muži [16] Alex Ferdan 2012 CZE sokol lhota 00:56.48 00:13.91
4 3 / Ženy [2] Adéla Janů 2012 CZE Radenin 01:40.86 00:58.29
5 2 / Muži [22] Jan Hlaváč 2010 CZE CBC team 01:50.46 01:07.89
6 3 / Muži [14] Eliáš Šucha 2012 CZE Pelec 01:58.77 01:16.2
7 4 / Muži [30] michal trnka 2012 CZE vodná 02:06.38 01:23.81