KupKolo Podkrkonošský maraton 2018

11.08.2018 Lázně Bělohrad 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

90km celkem: 159, muži : 152, ženy: 7, M30: 20, M40: 56, M50: 51, M51: 25, Z18: 7 [html] [pdf]
50km celkem: 499, muži : 457, ženy: 42, M18: 35, M30: 58, M40: 118, M50: 149, M60: 68, M61: 29, Z30: 13, Z40: 16, Z41: 13 [html] [pdf]
kluci 100m celkem: 11, muži : 11, ženy: 0, kluci: 11, holky: 0 [html] [pdf]
holky 100m celkem: 2, muži : 0, ženy: 2, kluci: 0, holky: 2 [html] [pdf]
nejmladší 1 kolo kluci celkem: 20, muži : 20, ženy: 0, kluci: 20, holky: 0 [html] [pdf]
nejmladší 1 kolo holky celkem: 16, muži : 0, ženy: 16, kluci: 0, holky: 16 [html] [pdf]
předškoláci 1 kolo celkem: 25, muži : 25, ženy: 0, kluci: 25, holky: 0 [html] [pdf]
předškolačky 1 kolo celkem: 16, muži : 0, ženy: 16, kluci: 0, holky: 16 [html] [pdf]
děti 2 kola kluci celkem: 17, muži : 17, ženy: 0, kluci: 17, holky: 0 [html] [pdf]
děti 2 kola holky celkem: 8, muži : 0, ženy: 8, kluci: 0, holky: 8 [html] [pdf]
děti 3 kola kluci celkem: 18, muži : 18, ženy: 0, kluci: 18, holky: 0 [html] [pdf]
děti 3 kola holky celkem: 9, muži : 0, ženy: 9, kluci: 0, holky: 9 [html] [pdf]
děti 4 kola kluci celkem: 18, muži : 18, ženy: 0, kluci: 18, holky: 0 [html] [pdf]
děti 4 kola holky celkem: 10, muži : 0, ženy: 10, kluci: 0, holky: 10 [html] [pdf]

výsledková listina děti 2 kola kluci

start ~ 11:24:40

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / kluci [220] Lukáš TRLLO 2010 CZE BAKAKO Nová Paka 04:13.4 02:02.7 (1)
2 2 / kluci [286] Ondřej Dúcký 2010 CZE Kobylice 04:27.5 00:14.1 02:13.8 (2)
3 3 / kluci [218] Filip Gamba 2011 CZE BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 04:33.4 00:20.0 02:21.7 (6)
4 4 / kluci [398] filip procházka 2010 CZE Praha 04:36.1 00:22.7 02:15.1 (3)
5 5 / kluci [284] Vojtěch Pech 2011 CZE Ostružno 04:40.4 00:27.0 02:16.8 (4)
5 5 / kluci [254] Antonín Košťál 2010 CZE Hradec Králové 04:40.4 00:27.0 02:21.2 (5)
7 7 / kluci [217] tomáš čížek 2011 CZE Eurybia yacht club 05:07.5 00:54.1 02:34.4 (7)
8 8 / kluci [245] Milan Kuk 2011 CZE Kupkolo 05:09.1 00:55.7 02:38.6 (9)
9 9 / kluci [240] Šimon Kordík 2011 CZE Fitclub Jičín 05:10.8 00:57.4 02:39.8 (11)
10 10 / kluci [291] Matyáš Fejfar 2011 CZE Úlibice 05:11.5 00:58.1 02:39.0 (10)
11 11 / kluci [261] David Pekař 2011 CZE Jičín 05:22.4 01:09.0 02:38.0 (8)
12 12 / kluci [236] Matyáš Harcuba 2010 CZE Lázně Bělohrad 05:23.7 01:10.3 02:40.4 (12)
13 13 / kluci [244] tobiáš kohoutek 2010 CZE Lázně Bělohrad 05:38.0 01:24.6 02:42.6 (13)
14 14 / kluci [219] Vojta Skandera 2011 CZE Špindlerův Mlýn 05:39.0 01:25.6 02:44.9 (14)
15 15 / kluci [258] Lukáš Bernard 2011 CZE Hronov 05:56.6 01:43.2 03:01.3 (15)
16 16 / kluci [399] Tonda Vojtíšek 2010 CZE no swiss 06:20.4 02:07.0 03:05.8 (16)
17 17 / kluci [297] Jan Jenčovský 2011 CZE Všestary 07:27.6 03:14.2 03:44.2 (17)