Primátor Cup 2017 - seriál běhů

02.04.2017 - 31.12.2017 Česká republika 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

bodové hodnocení celkem: 283, muži : 166, ženy: 117, Muži OPEN: 44, Muži B: 39, Muži C: 39, Muži D: 23, Muži E: 15, Muži F: 6, Ženy OPEN: 38, Ženy B: 40, Ženy C: 24, Ženy D: 15 [html] [pdf]

Pravidla soutěže

výsledková listina bodové hodnocení

start ~ 10:00:00

Muži OPEN

poř. poř./kat. body jméno tým/klub/obec Běh Babiččiným údolímLázeňská sedmičkaBěh pro hospicMontacké vlnyCena MetujeHronov – Náchod
1 Muži OPEN 670 Sádlo Dominik SK Nové Město nad Metují 150 150 150 150 70
2 Muži OPEN 540 Kozlík Lukáš A.C. Sparta Praha 130 110 80 110 110
3 Muži OPEN 490 Čivrný Jiří SK Nové Město nad Metují 110 130 90 80 80
4 Muži OPEN 430 Krunka Kamil SK Nové Město nad Metují 130 130 130 40
5 Muži OPEN 310 Plný David Enervit Team 90 90 70 60
6 Muži OPEN 300 Král Jindřich Iscarex Č.T. 110 90 90 10
7 Muži OPEN 150 Zenkl Adam PSK Olymp Praha 150
7 Muži OPEN 150 Žaluda Jan SK Nové Město nad Metují 80 50 20
7 Muži OPEN 150 Biwott Wycliffe Kipkorir Kenya 150
10 Muži OPEN 140 Holub Miroslav SK Nové Město nad Metují 40 40 30 30
11 Muži OPEN 130 Mwangi Joel Maina Kenya 130
12 Muži OPEN 110 KITUR Benard Kenya 110
12 Muži OPEN 110 Vlček Milan SK Nové Město nad Metují 60 50
14 Muži OPEN 90 CHERUTICH Nelson Kipkogei Kenya 90
15 Muži OPEN 80 Harnoš Petr TPCA bike team 80
15 Muži OPEN 80 Saji Abdel Kabir Morocco 80
17 Muži OPEN 70 Bílek David Vrbice 70
17 Muži OPEN 70 Petiška Ondřej SK RN Hradec Králové 70
17 Muži OPEN 70 Jelen Pavel Hvězda Pardubice z.s. 70
17 Muži OPEN 70 Pelouch Leoš Chotěboř 70
21 Muži OPEN 60 Míč Robert VSK Univerzita Brno 60
21 Muži OPEN 60 Vlček Mílan SK Nové Město nad Metují 60
21 Muži OPEN 60 Bláha Roman Zatím žádný :D 60
21 Muži OPEN 60 Míšek David Hradec Králové 60
25 Muži OPEN 50 Osoba Martin TJ Lokomotiva Meziměstí 50
25 Muži OPEN 50 Vítek Miroslav Ústí nad Orlicí 50
25 Muži OPEN 50 Kincl Marek TJ Maratonstav Úpice 50
25 Muži OPEN 50 Kubričan Pavel SAUCONY 50
25 Muži OPEN 50 Kratochvíl Marek Bražecký mládenci 40 10
30 Muži OPEN 40 Vokolek Michal AC Pardubice 40
30 Muži OPEN 40 Frauenberg Hynek Nymburg 40
32 Muži OPEN 30 Dostál Jan Vella team Náchod 30
32 Muži OPEN 30 Hübl Radek run sport team 30
32 Muži OPEN 30 Mrázek Jiří Chlumec nad Cidlinou 30
32 Muži OPEN 30 Tyrner Tomáš Kasper swix team 30
36 Muži OPEN 20 Melišík Jan Redpoint- Eleven team 20
36 Muži OPEN 20 Hájek Vojtěch SK NMMET 20
36 Muži OPEN 20 Šolc Vítězslav REDPOiNT-ELEVEN TEAM 20
36 Muži OPEN 20 Kubasa Jiří TJ Maratonstav Úpice 20
36 Muži OPEN 20 Sudek Milan M.C.Metuje 20
41 Muži OPEN 10 Dufka Vladislav Páslerův statek Bischofstein 10
41 Muži OPEN 10 Zima Matěj Rtyně v Podkrkonoší 10
41 Muži OPEN 10 Bárta Petr Bárta Team 10
41 Muži OPEN 10 Holubář Martin Urveme to silou 10

Muži B

poř. poř./kat. body jméno tým/klub/obec Běh Babiččiným údolímLázeňská sedmičkaBěh pro hospicMontacké vlnyCena MetujeHronov – Náchod
1 Muži B 690 Čivrný Jiří SK Nové Město nad Metují 150 150 130 130 130
2 Muži B 580 Král Jindřich Iscarex Č.T. 150 150 150 130
3 Muži B 390 Melišík Jan Redpoint- Eleven team 50 60 110 80 90 40
4 Muži B 340 Habr Jiří Vella Team Náchod 60 70 90 40 80
5 Muži B 320 Kubasa Jiří TJ Maratonstav Úpice 70 110 70 70
6 Muži B 230 Kolisko Vladimír TJ Horní Kostelec 40 80 50 60
7 Muži B 220 Míšek David Sokol Hradec Králové, Atletika 130 90
8 Muži B 180 Holubář Martin Urveme to silou 90 90
9 Muži B 160 Sudek Milan M.C.Metuje 90 70
10 Muži B 150 Saji Abdel Kabir Morocco 150
11 Muži B 130 Bláha Roman Zatím žádný :D 130
12 Muži B 110 Kincl Marek TJ Maratonstav Úpice 110
12 Muži B 110 Laštůvka Martin Cyklo Tony 30 10 20 50
12 Muži B 110 Pelouch Leoš Chotěboř 110
12 Muži B 110 Kučera Daniel Jihlava 110
12 Muži B 110 Frauenberg Hynek Nymburg 110
17 Muži B 100 Řihák Jan Červený Kostelec 40 60
17 Muži B 100 Simon Martin Dopravni zdravotní služba Náchod 80 20
19 Muži B 80 Brát Marek Česká Skalice 80
19 Muži B 80 Heller Tomáš Hradec Králové 80
21 Muži B 70 Mocek Tomáš AC Pardubice 70
22 Muži B 60 Kašpařík Tomáš SK Přerov 60
22 Muži B 60 Friede Jan Wikov 60
24 Muži B 50 Nehyba Michal AGRO CS a.s. 50
24 Muži B 50 Vaněček Petr Semonice 50
24 Muži B 50 Krmaš Václav SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 50
24 Muži B 50 Čapek Jan Slatina nad Úpou 20 10 20
28 Muži B 40 Pešta Martin BAKAKO Nová Paka 40
28 Muži B 40 Matuška Martin Ohnišov 40
30 Muži B 30 Hornych Vena Kupkolo MTB Trilogy 30
30 Muži B 30 Šupich Martin Wikov 30
30 Muži B 30 Bubeníček Petr BUBUTEAM 30
30 Muži B 30 Renský Michal Zběsilí Šneci 10 20
30 Muži B 30 Firkušný Martin Smiřice 30
30 Muži B 30 Souček Vladimír Tj sokol lhota Č. Kostelec 30
36 Muži B 20 Piech Radovan 20
37 Muži B 10 Sláma Jiří Vella team Náchod 10
37 Muži B 10 Gajdoš Dušan Červený Kostelec 10
37 Muži B 10 Černý Jan Opatovice nad Labem 10

Muži C

poř. poř./kat. body jméno tým/klub/obec Běh Babiččiným údolímLázeňská sedmičkaBěh pro hospicMontacké vlnyCena MetujeHronov – Náchod
1 Muži C 670 Holub Miroslav SK Nové Město nad Metují 150 150 130 130 110
2 Muži C 510 Osoba Martin TJ Lokomotiva Meziměstí 130 150 130 80 20
3 Muži C 380 Vít Pavel Vella team Náchod 130 110 110 30
4 Muži C 350 Elich Jiří Apache Loko Trutnov 70 80 90 60 50
4 Muži C 350 Kostelecký Vladimír Vella team Náchod 90 110 70 80
6 Muži C 310 Rek Stanislav Ammann 60 90 80 50 30
7 Muži C 170 Vondra Josef Hvězda Pardubice z.s. 110 60
8 Muži C 150 Vokolek Michal AC Pardubice 150
8 Muži C 150 Vítek Miroslav Ústí nad Orlicí 150
8 Muži C 150 Herel Luboš Lesk Kolín 150
11 Muži C 130 Jančík Bořek Svartes Hořice 130
12 Muži C 120 Litoš Jiří Pavlišov 60 40 20
13 Muži C 110 Schubert Erwin SK ŘEKA 110
13 Muži C 110 Strnad Petr KSM HRÁDEK 80 30
13 Muži C 110 Kašpárek Martin Velichovky 40 60 10
16 Muži C 100 Hynek Petr SK Nové Město nad Metují 20 70 10
17 Muži C 90 Krejčí Jaromír SKI KLub Pastvinz 90
17 Muži C 90 Kolář Radek Ulita-Hobra Orienteering Broumov 90
17 Muži C 90 Krutílek Marek TT Pardubice 90
20 Muži C 80 Fajfr František Vencl-servis Žamberk 80
21 Muži C 70 Prokop Pavel Inline Club Náchod 70
21 Muži C 70 Jon Jiří SK Nové Město nad Metují 70
21 Muži C 70 Jakoubek Roman Trutnov 70
24 Muži C 60 Krempa Milan AC Gomango Högner 10 50
24 Muži C 60 Hrubeš Jiří Srch 60
26 Muži C 50 Kubák Ladislav Velké Svatoňovice 341 50
26 Muži C 50 Kolář Zdeněk 50
26 Muži C 50 Klauz Jiří Bakov nad Jizerou 50
29 Muži C 40 Urban Michal Červený Kostelec 30 10
29 Muži C 40 Suchánek Petr AC Obora Hvězda 40
29 Muži C 40 Vašíček Martin TJ Maratonstav Úpice 40
29 Muži C 40 Mareth Karel Česká Skalice 40
29 Muži C 40 Hanuš Jiří VELLA Cycling 40
34 Muži C 30 Vondra Václav Rudník 30
34 Muži C 30 Míl Tomáš Sám sobě sponzorem:-) 30
36 Muži C 20 Lanta Stanislav Velké Poříčí 20
36 Muži C 20 Pešek Martin Náchod 20
36 Muži C 20 Kuna Zdeněk FC Ležák Česká Skalice 20
39 Muži C 10 Fiala Enrico PIMBK Modřany-KAMÝK 10

Muži D

poř. poř./kat. body jméno tým/klub/obec Běh Babiččiným údolímLázeňská sedmičkaBěh pro hospicMontacké vlnyCena MetujeHronov – Náchod
1 Muži D 390 Matějíček Luboš Hovrch 150 150 60 30
2 Muži D 220 Doležal Luboš Cyklo Tony 150 70
3 Muži D 190 Leplt Jiří run4fun 110 80
4 Muži D 170 Nečas Josef Maratonstav Úpice 80 90
5 Muži D 150 Bláha MIlan AF Křovice 150
5 Muži D 150 Pešek Milan Carla.kupkolo.cz 150
7 Muži D 130 Eliáš Petr Hvězda SKP Pardubice 130
7 Muži D 130 Vanta Josef Triklub Dobruška 130
7 Muži D 130 Hruška Ladislav HBN 130
7 Muži D 130 zelený luděk DomaŽďár 130
7 Muži D 130 Pilat Zdeněk Lázeňský host Velichovek 130
12 Muži D 110 Prokop Ondřej ČAU 110
13 Muži D 90 Šolc Vítězslav BKL Machov 90
14 Muži D 70 Pechek František Trutnov 70
15 Muži D 60 Gdula Petr Hvězda Pardubice z.s. 60
16 Muži D 50 Tonda Tonda DAK Dobrošov 50
16 Muži D 50 Kyral Zbyněk Třebechovice pod Orebem 50
18 Muži D 40 Frinta Petr AC Náchod 40
18 Muži D 40 Chmelař Jaromír Dobruška 40
20 Muži D 30 Valenta Michal prales tužín 30
21 Muži D 20 Krajs Zdeněk Trutnov 20
21 Muži D 20 Štefek Jan Náchod 20
23 Muži D 10 Křováček Jaromír TJ Liga 100 Hradec Králové 10

Muži E

poř. poř./kat. body jméno tým/klub/obec Běh Babiččiným údolímLázeňská sedmičkaBěh pro hospicMontacké vlnyCena MetujeHronov – Náchod
1 Muži E 680 Jirásek Miroslav SDH Pavlišov 150 150 150 150 80
2 Muži E 540 Domáň Ladislav Náchod 130 130 130 80 70
3 Muži E 200 Goldbach Václav SK Týniště nad Orlicí 90 110
4 Muži E 150 Šmída Oldřich Červený Kostelec 150
4 Muži E 150 Hanousek Vítězslav Korunka Běloves 110 40
4 Muži E 150 Mach František Ski klub Jablonec 150
7 Muži E 130 Kordina Zdeněk AC Slovan Liberec 130
7 Muži E 130 Bříza Vladimír Chrudim 130
9 Muži E 110 Javůrek Jiří TJ Maratonstav Úpice 110
10 Muži E 90 Hák Jaroslav Sokol Studenec 90
11 Muži E 60 Bednář Miloš VEGETARIAN club 60
12 Muži E 50 Ulich Petr TJ Sokol Studnice 50
13 Muži E 30 Kuřík Jiří Orel Studenec 30
14 Muži E 20 Pšenička Jiří Pardubice 20
15 Muži E 10 Pohl František KO5 POlice nad Metují 10

Muži F

poř. poř./kat. body jméno tým/klub/obec Běh Babiččiným údolímLázeňská sedmičkaBěh pro hospicMontacké vlnyCena MetujeHronov – Náchod
1 Muži F 510 Dostál Václav Černožice 150 150 130 80
2 Muži F 280 Doležal Stanislav BK Pardubice 150 130
3 Muži F 150 Jantsch Vítězslav Eleven Run Team 150
4 Muži F 110 Jelínek Matěj Černilov 110
5 Muži F 90 Libra Jiří LBC Nové Město nad Metují 90
6 Muži F 70 Lanta Jiří Velké Poříčí 70

Ženy OPEN

poř. poř./kat. body jméno tým/klub/obec Běh Babiččiným údolímLázeňská sedmičkaBěh pro hospicMontacké vlnyCena MetujeHronov – Náchod
1 Ženy OPEN 710 Metelková Táňa TJ Sokol Hradec Králové 150 150 150 150 110
2 Ženy OPEN 520 Brumlichová Romana Medvědí doupě 110 130 130 90 60
3 Ženy OPEN 490 Kynčlová Dagmar SK Nové Město nad Metují 130 130 150 80
4 Ženy OPEN 430 Zeisková Markéta Rajbas klub Náchod 60 90 110 90 80
5 Ženy OPEN 290 Kábrtová Jitka Sokol Studnice 10 80 90 70 40
6 Ženy OPEN 230 Vítková Veronika Náchod 70 70 60 30
7 Ženy OPEN 220 Breitrová Petra SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ 90 110 20
8 Ženy OPEN 150 BARSOSIO Stellah Jepngetich Kenya 150
9 Ženy OPEN 140 Schwaningerová Petra RockMachine-Cyklomax 30 60 50
10 Ženy OPEN 130 Rýdlová Denisa Vella team Náchod 80 50
10 Ženy OPEN 130 OIGO Christine Moraa Kenya 130
10 Ženy OPEN 130 Rychnovská Dagmar SK Nové Město nad Metují 130
13 Ženy OPEN 110 Hájková Renata Náchod 110
13 Ženy OPEN 110 Paulů Blanka Maratonstav Úpice 110
15 Ženy OPEN 100 Dočekalová Klára Česká Skalice 30 50 20
15 Ženy OPEN 100 Brychová Eva Dobřany 40 60
17 Ženy OPEN 90 Sklenářová Petra AC MLadá Boleslav 90
18 Ženy OPEN 80 Čerenkova Petra TJ Sokol Hradec Králové 80
18 Ženy OPEN 80 Maršíková Kateřina Cyklo Tony 80
20 Ženy OPEN 70 Jedličková Eva Starkoč 70
20 Ženy OPEN 70 Suchánková Zdeňka Česká Skalice 20 50
20 Ženy OPEN 70 Beranová Anna Spartak Police nad Metují 70
20 Ženy OPEN 70 Sádlová Adéla SK Nové Město nad Metují 70
20 Ženy OPEN 70 Zítková Radka Run4run 10 40 20
25 Ženy OPEN 60 Flašarová Lenka Náchod 60
26 Ženy OPEN 50 Marethová Alena Česká Skalice 40 10
26 Ženy OPEN 50 Marková Veronika AC Pardubice 50
26 Ženy OPEN 50 Rufferová Iva OOB TJ Turnov 50
29 Ženy OPEN 40 Štochlová Eliška LAWI Sport 40
29 Ženy OPEN 40 ROLEČKOVÁ Nikola TJ Sokol Jasenná 40
31 Ženy OPEN 30 Hanzlová Markéta Kramolna, Kramolna 30
31 Ženy OPEN 30 Šimková Kamila Hasiči Bohdašín 30
31 Ženy OPEN 30 Olbortová Jarča Báječné ženy v běhu 30
34 Ženy OPEN 20 Paprskárová Blanka Nové Město nad Metují 20
34 Ženy OPEN 20 Renská Lenka Zběsilí Šneci 20
36 Ženy OPEN 10 Maiixnerová Michaela Sokol Mezilesí 10
36 Ženy OPEN 10 Šimáková Klára Hradec Králové 10
36 Ženy OPEN 10 Staňková Pavla Svrchované království Bohdašínské 10

Ženy B

poř. poř./kat. body jméno tým/klub/obec Běh Babiččiným údolímLázeňská sedmičkaBěh pro hospicMontacké vlnyCena MetujeHronov – Náchod
1 Ženy B 730 Brumlichová Romana Medvědí doupě 150 150 150 130 150
2 Ženy B 530 Schwaningerová Petra RockMachine-Cyklomax 110 130 130 90 70
3 Ženy B 410 Breitrová Petra SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ 130 150 130
4 Ženy B 310 Valášková Bohumila Česká Skalice 70 80 80 50 30
4 Ženy B 310 Rýdlová Denisa Vella team Náchod 110 90 110
6 Ženy B 190 Lukášová leona Hvězda Pardubice 40 90 60
7 Ženy B 180 Bubeníčková Simona BUBUTEAM 30 40 60 50
8 Ženy B 150 Hanzlová Markéta svaz českých bohémů 80 70
8 Ženy B 150 Renská Lenka Run4run 110 40
8 Ženy B 150 Rychnovská Dagmar SK Nové Město nad Metují 150
8 Ženy B 150 Moravcová Dana Tornádo Horní 70 60 20
12 Ženy B 130 Kostyšynová Eva Náchod 50 70 10
12 Ženy B 130 Hájková Renata Náchod 130
14 Ženy B 110 Olbortová Jarča Báječné ženy v běhu 110
14 Ženy B 110 Jedličková Eva Starkoč 110
16 Ženy B 90 Stodůlková Jana Červený Kostelec 90
16 Ženy B 90 Tylšová Daniela TJ Loko Trutnov Triatlon 90
16 Ženy B 90 Houžvičková Kateřina Hradec Králové 90
19 Ženy B 80 Kubečková Terezie sp police 80
19 Ženy B 80 Macánová Blanka Nové Město nad Metují 30 50
19 Ženy B 80 Bartáková Petra Nahořany 80
19 Ženy B 80 Salačová Katka Trutnov 80
23 Ženy B 70 Vítová Markéta Tj Sokol Lhota Č.Kostelec 70
24 Ženy B 60 Divišková Pavlína SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ 60
24 Ženy B 60 Nesládková Dagmar Olfincar Ski Team 60
24 Ženy B 60 Košťálová Olga Hořice 60
27 Ženy B 50 Jožáková Soňa Hradec Králové 50
27 Ženy B 50 Čmelíková Jitka DGS 50
29 Ženy B 40 Sedláčková Ilona RUN4FUN 40
29 Ženy B 40 Žaludová Jana IVT Náchod 40
29 Ženy B 40 Horáková Monika Náchod 40
32 Ženy B 30 Mádlová Denisa LK Broumov 30
32 Ženy B 30 Švorcová Marie FARMET A. S. 30
34 Ženy B 20 Hoferka Dušan Náchod 20
34 Ženy B 20 Bímanová Andrea Olfin car Ski Team 20
34 Ženy B 20 Schubertová Monika SK ŘEKA 20
34 Ženy B 20 Stejskalová Jana Náchod 20
38 Ženy B 10 Borovcová Alena Heřmanice nad Labem 10
38 Ženy B 10 Baškovská Romana Holky z Vršovky 10
38 Ženy B 10 Rudelová Petra Úpice 10

Ženy C

poř. poř./kat. body jméno tým/klub/obec Běh Babiččiným údolímLázeňská sedmičkaBěh pro hospicMontacké vlnyCena MetujeHronov – Náchod
1 Ženy C 750 Metelková Táňa TJ Sokol Hradec Králové 150 150 150 150 150
2 Ženy C 570 Kábrtová Jitka Sokol Studnice 90 110 130 130 110 90
3 Ženy C 540 Kynčlová Dagmar SK Nové Město nad Metují 130 130 150 130
4 Ženy C 450 Marethová Alena Česká Skalice 70 80 90 110 90 80
5 Ženy C 320 Gloserová Alena Police nad Metují 20 60 80 80 80
6 Ženy C 270 Suchánková Zdeňka Česká Skalice 110 90 70
7 Ženy C 240 Flašarová Lenka Náchod 130 110
8 Ženy C 200 Paprskárová Blanka Nové Město nad Metují 110 90
9 Ženy C 100 Dostálová Hana Černožice 30 70
10 Ženy C 90 Klepsová Zuzana Snadtodám 40 50
11 Ženy C 80 Kosová Michaela Chaloupky 393 80
12 Ženy C 70 Votypková Pavla Báječné ženy v běhu 70
13 Ženy C 60 Horakova Jindra BŽB 60
13 Ženy C 60 Rudolfová Pavlína Červený Kostelec 60
13 Ženy C 60 Šefcová Eva Spartak Police nad Metují 60
16 Ženy C 50 Šternerová Hana Hradec Králové 50
16 Ženy C 50 Brabencová Irena Liberec 50
18 Ženy C 40 Šimková Daniela BAK SEAL 6 Team 40
18 Ženy C 40 Merglová Martina Uhříněves 40
20 Ženy C 30 Jelenová Monika SRTG Rychnov nad Kněžnou 30
20 Ženy C 30 Šorfová Pavla Trutnov 30
22 Ženy C 20 Jelínková Erika Nepolisy 20
23 Ženy C 10 Roflíková Marcela Bezstarostný běhodálové 10
23 Ženy C 10 Švarcová Irena SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ 10

Ženy D

poř. poř./kat. body jméno tým/klub/obec Běh Babiččiným údolímLázeňská sedmičkaBěh pro hospicMontacké vlnyCena MetujeHronov – Náchod
1 Ženy D 690 Hellerová Hana Hradec Králové 150 150 130 130 130
2 Ženy D 370 Vacková Hana Sokol Starkoč 150 110 110
3 Ženy D 260 Burdychová Naďa Sokol Burdych 130 130
4 Ženy D 250 Friebelová Eva TJ Maratonstav Úpice 90 90 70
5 Ženy D 200 Říhová Zdeňka Náchod 110 90
5 Ženy D 200 Pšeničková Vlasta Zlič 90 110
7 Ženy D 150 Paulů Blanka Maratonstav Úpice 150
7 Ženy D 150 Mališová Karla Praha 1 150
9 Ženy D 110 Vraštilová Miloslava TJ Maratonstav Úpice 110
10 Ženy D 80 Vymlátilová Marie Kunčina 80
10 Ženy D 80 Fišerová Dana Červený Kostelec 80
12 Ženy D 60 Kosková Eliška Dolní Benešov 60
13 Ženy D 50 Havalcová Hana Ještěrky Bučnice 50
14 Ženy D 40 Košťálová Ivanka Hořice 40
15 Ženy D 30 Jiráková Jana Sokol Starkoč 30