Primátor Cup 2024 - seriál běhů
01.04.2024 - 31.12.2024 Česká republika
bodové hodnocení | celkem: 201 , muži : 115, ženy: 86, Junioři: 14, Muži OPEN: 16, Muži A: 20, Muži B: 19, Muži C: 19, Muži D: 15, Muži E: 9, Muži F: 3, Juniorky: 13, Ženy OPEN: 20, Ženy A: 15, Ženy B: 15, Ženy C: 15, Ženy D: 8 | [html] | [pdf] | [xls] |
Pravidla soutěže
- Bodováno umístění na 1. - 12. místě v každém závodě a vypsané kategorii.
- Závodníkům se započítávají 5 nejvyšší bodové zisky z 9 vypsaných závodů.
- Za spárování svých výsledků je zodpovědný každý závodník sám a to tím, že se přihlašuje vždy pod stejným účtem.
- Pokud naleznete nesrovnalosti, kontaktujte nás prosím na info@sportchallenge.cz.
soubor | typ souboru | velikost | poslední změna |
---|---|---|---|
Primátor Cup 2024 - seriál běhů | N/A | 20.04.2024 11:59:23 | |
Primátor Cup 2024 - seriál běhů po kategoriích | N/A | 20.04.2024 11:59:23 |
výsledková listina bodové hodnocení
start ~ 10:00:00
Junioři
poř. | poř./kat. | body | jméno | tým/klub/obec | BBU | MV | okruh#3 | okruh#4 | okruh#5 | okruh#6 | okruh#7 | okruh#8 | okruh#9 | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Junioři | 280 | Souček Ondřej | TJ Maratonstav Úpice | 150 | 130 | ||||||||||||||||
2 | Junioři | 220 | Beran Matěj František | SKI Police nad Metují | 70 | 150 | ||||||||||||||||
2 | Junioři | 220 | Hanzl Patrik | Hvězda Pardubice | 110 | 110 | ||||||||||||||||
4 | Junioři | 160 | Nagy Adam | Atletika Jaroměř | 80 | 80 | ||||||||||||||||
5 | Junioři | 130 | Outrata Štěpán | AC Pardubice | 130 | |||||||||||||||||
6 | Junioři | 90 | Souček Šimon | TJ Maratonstav Úpice | 90 | |||||||||||||||||
6 | Junioři | 90 | Rausa Pavel | Lokomotiva Trutnov | 90 | |||||||||||||||||
8 | Junioři | 80 | Svoboda Jakub | TJ Maratonstav Upice | 20 | 60 | ||||||||||||||||
8 | Junioři | 80 | Nagy Lukáš | Atletika Jaroměř | 10 | 70 | ||||||||||||||||
10 | Junioři | 60 | Mareš Jaroslav | Ski Police | 60 | |||||||||||||||||
11 | Junioři | 50 | Kostovský Matěj | TJ Maratonstav Úpice | 50 | |||||||||||||||||
11 | Junioři | 50 | Vacek Rostislav | Batnovice | 50 | |||||||||||||||||
13 | Junioři | 40 | Mitterwald Petr | Ski Police nad Metují | 40 | |||||||||||||||||
14 | Junioři | 30 | Mareth Jan | SK Nové Město nad Metují | 30 |
Muži OPEN
poř. | poř./kat. | body | jméno | tým/klub/obec | BBU | MV | okruh#3 | okruh#4 | okruh#5 | okruh#6 | okruh#7 | okruh#8 | okruh#9 | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Muži OPEN | 240 | Šolc Jan | BK Náchod | 90 | 150 | ||||||||||||||||
2 | Muži OPEN | 220 | Šolc Vítězslav | Běžecký klub Náchod | 110 | 110 | ||||||||||||||||
3 | Muži OPEN | 170 | Vagenknecht Frantisek | Nová Paka | 80 | 90 | ||||||||||||||||
4 | Muži OPEN | 150 | Čivrný Jiří | SK Nové Město nad Metují | 150 | |||||||||||||||||
5 | Muži OPEN | 140 | Novák Matěj | Běžecký klub Náchod | 60 | 80 | ||||||||||||||||
6 | Muži OPEN | 130 | Krunka Kamil | Běžecký klub Náchod | 130 | |||||||||||||||||
6 | Muži OPEN | 130 | Petrů Josef | Běžecký klub Náchod | 70 | 60 | ||||||||||||||||
6 | Muži OPEN | 130 | Zadák Karel | 2BWINNER TEAM | 130 | |||||||||||||||||
9 | Muži OPEN | 80 | Míšek David | TJ Sokol Hradec Králové | 30 | 50 | ||||||||||||||||
9 | Muži OPEN | 80 | Kaválek Aleš | Běžecký Klub Náchod | 40 | 40 | ||||||||||||||||
11 | Muži OPEN | 70 | Penc Ondřej | Too Old Too Cold | 70 | |||||||||||||||||
12 | Muži OPEN | 50 | Beran Jan | SKI Police nad Metují | 20 | 30 | ||||||||||||||||
12 | Muži OPEN | 50 | Novák Vojtěch | Běžecký klub Náchod | 50 | |||||||||||||||||
14 | Muži OPEN | 20 | Krtička Michal | TJ Žďárky | 20 | |||||||||||||||||
15 | Muži OPEN | 10 | Simon Martin | Tj Sokol Jaroměř | 10 | |||||||||||||||||
15 | Muži OPEN | 10 | Mach Jan | HO Teplice nad Metují | 10 |
Muži A
poř. | poř./kat. | body | jméno | tým/klub/obec | BBU | MV | okruh#3 | okruh#4 | okruh#5 | okruh#6 | okruh#7 | okruh#8 | okruh#9 | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Muži A | 280 | Šolc Jan | BK Náchod | 130 | 150 | ||||||||||||||||
1 | Muži A | 280 | Šolc Vítězslav | Běžecký klub Náchod | 150 | 130 | ||||||||||||||||
3 | Muži A | 220 | Novák Matěj | Běžecký klub Náchod | 110 | 110 | ||||||||||||||||
4 | Muži A | 170 | Kaválek Aleš | Běžecký Klub Náchod | 80 | 90 | ||||||||||||||||
5 | Muži A | 90 | Novák Vojtěch | Běžecký klub Náchod | 90 | |||||||||||||||||
6 | Muži A | 80 | Hejna Ivan | Rtyně V Podkrkonoší | 80 | |||||||||||||||||
7 | Muži A | 70 | Kulda Jiří | TJ Maratonstav Úpice | 70 | |||||||||||||||||
7 | Muži A | 70 | Kyrcz Radim | run4run | 70 | |||||||||||||||||
9 | Muži A | 60 | Vašíček Vojtěch | Výbojní Bobři | 60 | |||||||||||||||||
9 | Muži A | 60 | Humeňuk Ivo | Česká Skalice | 60 | |||||||||||||||||
11 | Muži A | 50 | Kuťák Tomáš | TJ Maratonstav Úpice | 50 | |||||||||||||||||
11 | Muži A | 50 | Šrámek Ondřej | Tým Robertů | 50 | |||||||||||||||||
13 | Muži A | 40 | Nývlt Lukáš | TJ SOKOL STARKOČ | 40 | |||||||||||||||||
13 | Muži A | 40 | Joska Vojtěch | H.O.U.K. | 40 | |||||||||||||||||
15 | Muži A | 30 | Michl Miroslav | YOLO | 30 | |||||||||||||||||
15 | Muži A | 30 | Lněnička Jan | Algamo | 30 | |||||||||||||||||
17 | Muži A | 20 | Havlík Patrik | Zaloňov | 20 | |||||||||||||||||
17 | Muži A | 20 | Vintr Matyáš | Lokomotiva Trutnov | 20 | |||||||||||||||||
19 | Muži A | 10 | Habr Martin | Tj Sokol Olešnice | 10 | |||||||||||||||||
19 | Muži A | 10 | Schrötter Šimon | Hronov | 10 |
Muži B
poř. | poř./kat. | body | jméno | tým/klub/obec | BBU | MV | okruh#3 | okruh#4 | okruh#5 | okruh#6 | okruh#7 | okruh#8 | okruh#9 | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Muži B | 260 | Petrů Josef | Běžecký klub Náchod | 130 | 130 | ||||||||||||||||
2 | Muži B | 220 | Beran Jan | SKI Police nad Metují | 110 | 110 | ||||||||||||||||
3 | Muži B | 170 | Simon Martin | Tj Sokol Jaroměř | 80 | 90 | ||||||||||||||||
4 | Muži B | 150 | Krunka Kamil | Běžecký klub Náchod | 150 | |||||||||||||||||
4 | Muži B | 150 | Čivrný Jiří | SK Nové Město nad Metují | 150 | |||||||||||||||||
6 | Muži B | 100 | Vlk Jiří | Vernéřovice | 30 | 70 | ||||||||||||||||
7 | Muži B | 90 | Mach Jan | HO Teplice nad Metují | 90 | |||||||||||||||||
8 | Muži B | 80 | Kolisko Vladimír | Běžecký klub Náchod | 20 | 60 | ||||||||||||||||
8 | Muži B | 80 | Kubík Ondřej | TJ Maratonstav Úpice | 80 | |||||||||||||||||
10 | Muži B | 70 | Matěna Josef | Lokomotiva Trutnov | 70 | |||||||||||||||||
11 | Muži B | 60 | Česenek Ivo | Běžecký klub Náchod | 60 | |||||||||||||||||
12 | Muži B | 50 | Horák Ondřej | Rocktechnik triatlon | 50 | |||||||||||||||||
12 | Muži B | 50 | Sedláček Pavel | Penzion BOR | 50 | |||||||||||||||||
14 | Muži B | 40 | Ivacha Pavel | Pavel Ivacha Tattoo | 40 | |||||||||||||||||
14 | Muži B | 40 | Nývlt Michal | Saunaři Běloves | 40 | |||||||||||||||||
16 | Muži B | 30 | Bydžovský Marek | Police Nad Metují | 30 | |||||||||||||||||
17 | Muži B | 20 | Vodák Petr | Rtyně V Podkrkonoší | 20 | |||||||||||||||||
18 | Muži B | 10 | Heller Tomáš | AK Modřany | 10 | |||||||||||||||||
18 | Muži B | 10 | Matuška Martin | Ohnišov | 10 |
Muži C
poř. | poř./kat. | body | jméno | tým/klub/obec | BBU | MV | okruh#3 | okruh#4 | okruh#5 | okruh#6 | okruh#7 | okruh#8 | okruh#9 | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Muži C | 280 | Vagenknecht Frantisek | Nová Paka | 130 | 150 | ||||||||||||||||
2 | Muži C | 220 | Míšek David | TJ Sokol Hradec Králové | 110 | 110 | ||||||||||||||||
3 | Muži C | 180 | Krtička Michal | TJ Žďárky | 90 | 90 | ||||||||||||||||
4 | Muži C | 150 | Zadák Karel | 2BWINNER TEAM | 150 | |||||||||||||||||
4 | Muži C | 150 | Pohl Jan | SKI Police nad Metují | 70 | 80 | ||||||||||||||||
6 | Muži C | 130 | Penc Ondřej | Too Old Too Cold | 130 | |||||||||||||||||
7 | Muži C | 120 | Renský Michal | Běžecký klub Náchod | 50 | 70 | ||||||||||||||||
8 | Muži C | 80 | Mocek Tomáš | Fotři v běhu | 80 | |||||||||||||||||
9 | Muži C | 60 | Blažek Ladislav | Trutnov | 60 | |||||||||||||||||
9 | Muži C | 60 | Friede Jan | Terova Bezděkov nad Metují | 60 | |||||||||||||||||
11 | Muži C | 50 | Vašíček Roman | TJ Maratonstav Úpice | 50 | |||||||||||||||||
12 | Muži C | 40 | Florian Tomáš | NÁCHOD | 40 | |||||||||||||||||
12 | Muži C | 40 | Ardelt Martin | PRIMÁTOR | 40 | |||||||||||||||||
14 | Muži C | 30 | Sýkora Milan | Jaroměř | 30 | |||||||||||||||||
14 | Muži C | 30 | Doucha Jiří | Hvězda Pardubice | 30 | |||||||||||||||||
16 | Muži C | 20 | Ducháč Pavel | 20 | ||||||||||||||||||
16 | Muži C | 20 | Petrásek Roman | Rozběháme Náchod | 20 | |||||||||||||||||
18 | Muži C | 10 | Vondra Josef | SK Týniště nad Orlicí, z.s. | 10 | |||||||||||||||||
18 | Muži C | 10 | Baláš Martin | Matonky | 10 |
Muži D
poř. | poř./kat. | body | jméno | tým/klub/obec | BBU | MV | okruh#3 | okruh#4 | okruh#5 | okruh#6 | okruh#7 | okruh#8 | okruh#9 | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Muži D | 300 | Buřil František | Vidochov | 150 | 150 | ||||||||||||||||
2 | Muži D | 240 | Osoba Martin | TJ Lokomotiva Meziměstí | 110 | 130 | ||||||||||||||||
3 | Muži D | 190 | Matuška Václav | Velká Jesenice | 80 | 110 | ||||||||||||||||
4 | Muži D | 140 | Habr Petr | ŽERNOV PRO RADOST | 50 | 90 | ||||||||||||||||
5 | Muži D | 130 | Hudcovic Tomáš | SK Nové Město nad Metují | 130 | |||||||||||||||||
6 | Muži D | 100 | Ječmínek Miroslav | Běháme rádi | 30 | 70 | ||||||||||||||||
6 | Muži D | 100 | Kašpárek Martin | TJ Velichovky | 40 | 60 | ||||||||||||||||
8 | Muži D | 90 | Čipera Radek | SKI Radvanice | 90 | |||||||||||||||||
9 | Muži D | 80 | Mazač Jaroslav | Wikov Hronov | 80 | |||||||||||||||||
10 | Muži D | 70 | Klimeš Jiří | AC Náchod | 70 | |||||||||||||||||
11 | Muži D | 60 | Pražák Radovan | #GLADIATORRACETEAM | 60 | |||||||||||||||||
11 | Muži D | 60 | Vaněk Josef | TJ Sokol karate Náchod | 10 | 50 | ||||||||||||||||
13 | Muži D | 40 | Leplt Jiří | Miletín | 40 | |||||||||||||||||
14 | Muži D | 30 | Krátký Josef | Hvězda Pardubice | 30 | |||||||||||||||||
15 | Muži D | 20 | Hejduk Libor | Velké Poříčí | 20 |
Muži E
poř. | poř./kat. | body | jméno | tým/klub/obec | BBU | MV | okruh#3 | okruh#4 | okruh#5 | okruh#6 | okruh#7 | okruh#8 | okruh#9 | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Muži E | 300 | Bláha Milan | AF Křovice | 150 | 150 | ||||||||||||||||
2 | Muži E | 240 | Šolc Vítězslav | BKL Machov | 110 | 130 | ||||||||||||||||
3 | Muži E | 170 | Goldbach Václav | SK Týniště nad Orlicí | 80 | 90 | ||||||||||||||||
4 | Muži E | 140 | Petržílek Zdeněk | KRB Chrudim | 60 | 80 | ||||||||||||||||
5 | Muži E | 130 | Brožek Radmil | KRB Chrudim | 130 | |||||||||||||||||
6 | Muži E | 110 | Brožek Radmil | KRB Chrudim | 110 | |||||||||||||||||
7 | Muži E | 90 | Louženský Jan | Platěnice | 90 | |||||||||||||||||
8 | Muži E | 70 | Bednář Josef | Počaply | 70 | |||||||||||||||||
9 | Muži E | 50 | Krajč Zdeněk | Trutnov | 50 |
Muži F
poř. | poř./kat. | body | jméno | tým/klub/obec | BBU | MV | okruh#3 | okruh#4 | okruh#5 | okruh#6 | okruh#7 | okruh#8 | okruh#9 | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Muži F | 280 | Metelka Josef | SKI Police | 130 | 150 | ||||||||||||||||
2 | Muži F | 240 | Vít Čestmír | liga 100 hradec králové | 110 | 130 | ||||||||||||||||
3 | Muži F | 150 | Javůrek Jiří | TJ Maratonstav Úpice | 150 |
Juniorky
poř. | poř./kat. | body | jméno | tým/klub/obec | BBU | MV | okruh#3 | okruh#4 | okruh#5 | okruh#6 | okruh#7 | okruh#8 | okruh#9 | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Juniorky | 220 | Kostyšynová Zora | Hvězda Pardubice | 90 | 130 | ||||||||||||||||
2 | Juniorky | 150 | Švandrlíková Marie | Lokomotiva Trutnov | 150 | |||||||||||||||||
2 | Juniorky | 150 | Beranová Sára | SKI Police nad Metují | 150 | |||||||||||||||||
4 | Juniorky | 130 | Knillová Anna | SKI Police nad Metují | 130 | |||||||||||||||||
5 | Juniorky | 110 | Beranová Sára | Police Nad Metují | 110 | |||||||||||||||||
6 | Juniorky | 80 | Zítková Zuzana | SKI Police nad Metují | 80 | |||||||||||||||||
7 | Juniorky | 70 | Pohlová Matylda | SKI Police nad Metují | 70 | |||||||||||||||||
8 | Juniorky | 60 | Knittelová Lucie | Ski Police | 60 | |||||||||||||||||
9 | Juniorky | 50 | Kunová Ema | FC Ležák | 50 | |||||||||||||||||
10 | Juniorky | 40 | Součková Karolína | Křinice | 40 | |||||||||||||||||
11 | Juniorky | 30 | Rýdlová Barbora | Jizbice | 30 | |||||||||||||||||
12 | Juniorky | 20 | Hůlková Adéla | SKI Police nad Metují | 20 | |||||||||||||||||
13 | Juniorky | 10 | Flousková Gabriela | MARFLO TEAM | 10 |
Ženy OPEN
poř. | poř./kat. | body | jméno | tým/klub/obec | BBU | MV | okruh#3 | okruh#4 | okruh#5 | okruh#6 | okruh#7 | okruh#8 | okruh#9 | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ženy OPEN | 280 | Metelková Táňa | Běžecký klub Náchod | 130 | 150 | ||||||||||||||||
2 | Ženy OPEN | 200 | Černíková Kateřina | Cyklo Tony | 70 | 130 | ||||||||||||||||
3 | Ženy OPEN | 150 | Nejmanová Klára | Běžecký klub Náchod | 150 | |||||||||||||||||
4 | Ženy OPEN | 140 | Vítková Veronika | SDH Nahořany | 30 | 110 | ||||||||||||||||
5 | Ženy OPEN | 110 | Neumannová Johana | Nové Město Nad Metují | 20 | 90 | ||||||||||||||||
5 | Ženy OPEN | 110 | Ludvíková Lucie | Běžecký klub Náchod | 110 | |||||||||||||||||
7 | Ženy OPEN | 90 | Janovská Klára | BĚŽECKÝ KLUB NÁCHOD | 90 | |||||||||||||||||
8 | Ženy OPEN | 80 | Kynčlová Dagmar | SK Nové Město nad Metují | 80 | |||||||||||||||||
8 | Ženy OPEN | 80 | Matouskova Zuzana | OlfinCar Ski team | 80 | |||||||||||||||||
10 | Ženy OPEN | 70 | Umlaufová Ema | Náchod | 70 | |||||||||||||||||
11 | Ženy OPEN | 60 | Krtičková Radka | 60 | ||||||||||||||||||
11 | Ženy OPEN | 60 | Špringrová Ivona | Run4fun | 60 | |||||||||||||||||
13 | Ženy OPEN | 50 | Tučková Markéta | www.granulecz.cz | 50 | |||||||||||||||||
13 | Ženy OPEN | 50 | Kozáková Denisa | BK Náchod | 50 | |||||||||||||||||
15 | Ženy OPEN | 40 | Meierová Lucie | Hronov | 40 | |||||||||||||||||
15 | Ženy OPEN | 40 | Prysjažňuk Alina | Prorunevolution | 40 | |||||||||||||||||
17 | Ženy OPEN | 30 | Fulková Pavlína | SKI Police nad Metují | 30 | |||||||||||||||||
18 | Ženy OPEN | 20 | Regnerová Markéta | KRMIVA KOZINEK | 20 | |||||||||||||||||
19 | Ženy OPEN | 10 | Baškovská Romana | Holky Z Vršovky | 10 | |||||||||||||||||
19 | Ženy OPEN | 10 | Havlíčková Ivana | SKI Police nad Metují | 10 |
Ženy A
poř. | poř./kat. | body | jméno | tým/klub/obec | BBU | MV | okruh#3 | okruh#4 | okruh#5 | okruh#6 | okruh#7 | okruh#8 | okruh#9 | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ženy A | 240 | Neumannová Johana | Nové Město Nad Metují | 90 | 150 | ||||||||||||||||
2 | Ženy A | 200 | Umlaufová Ema | Náchod | 70 | 130 | ||||||||||||||||
3 | Ženy A | 190 | Špringrová Ivona | Run4fun | 80 | 110 | ||||||||||||||||
4 | Ženy A | 150 | Ludvíková Lucie | Běžecký klub Náchod | 150 | |||||||||||||||||
5 | Ženy A | 130 | Janovská Klára | BĚŽECKÝ KLUB NÁCHOD | 130 | |||||||||||||||||
6 | Ženy A | 110 | Prysjažňuk Alina | Prorunevolution | 110 | |||||||||||||||||
7 | Ženy A | 90 | Máslová Nelly | SK JIZBICE | 90 | |||||||||||||||||
8 | Ženy A | 80 | Hlavatá Anežka | Nové Město Nad Metují | 80 | |||||||||||||||||
9 | Ženy A | 70 | Janovská Andrea | Lepší život pro Emmičku z.s. | 70 | |||||||||||||||||
10 | Ženy A | 60 | Vašíčeková Adéla | Starkoč | 60 | |||||||||||||||||
11 | Ženy A | 50 | Hejnyšová Staňka | Miletín | 50 | |||||||||||||||||
12 | Ženy A | 40 | Semeráková Jessica | Trutnov | 40 | |||||||||||||||||
13 | Ženy A | 30 | Jónová Michaela | Mříčná | 30 | |||||||||||||||||
14 | Ženy A | 20 | Hrubá Martina | Náchod | 20 | |||||||||||||||||
14 | Ženy A | 20 | Chalupová Valerie | Zlín | 20 |
Ženy B
poř. | poř./kat. | body | jméno | tým/klub/obec | BBU | MV | okruh#3 | okruh#4 | okruh#5 | okruh#6 | okruh#7 | okruh#8 | okruh#9 | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ženy B | 280 | Černíková Kateřina | Cyklo Tony | 130 | 150 | ||||||||||||||||
2 | Ženy B | 220 | Vítková Veronika | SDH Nahořany | 90 | 130 | ||||||||||||||||
3 | Ženy B | 150 | Nejmanová Klára | Běžecký klub Náchod | 150 | |||||||||||||||||
3 | Ženy B | 150 | Regnerová Markéta | KRMIVA KOZINEK | 70 | 80 | ||||||||||||||||
5 | Ženy B | 140 | Veselská Slávka | PIVOVAR PRIMÁTOR | 80 | 60 | ||||||||||||||||
6 | Ženy B | 120 | Havlíčková Ivana | SKI Police nad Metují | 50 | 70 | ||||||||||||||||
7 | Ženy B | 110 | Krtičková Radka | 110 | ||||||||||||||||||
7 | Ženy B | 110 | Tučková Markéta | www.granulecz.cz | 110 | |||||||||||||||||
9 | Ženy B | 90 | Meierová Lucie | Hronov | 90 | |||||||||||||||||
10 | Ženy B | 60 | Adamů Martina | Hitrádio Černá Hora | 60 | |||||||||||||||||
11 | Ženy B | 50 | Kultová Petra | Broumov 2028 | 50 | |||||||||||||||||
12 | Ženy B | 40 | Přibylová Petra | Hoky z Vršovky | 40 | |||||||||||||||||
13 | Ženy B | 30 | Holec Ivana | Tady a teď | 30 | |||||||||||||||||
14 | Ženy B | 20 | Valentová Lenka | Lepší život pro Emmičku z.s. | 20 | |||||||||||||||||
15 | Ženy B | 10 | Kuldová Petra | KOVO KULDA | 10 |
Ženy C
poř. | poř./kat. | body | jméno | tým/klub/obec | BBU | MV | okruh#3 | okruh#4 | okruh#5 | okruh#6 | okruh#7 | okruh#8 | okruh#9 | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ženy C | 300 | Metelková Táňa | Běžecký klub Náchod | 150 | 150 | ||||||||||||||||
2 | Ženy C | 210 | Matouskova Zuzana | OlfinCar Ski team | 80 | 130 | ||||||||||||||||
3 | Ženy C | 150 | Fulková Pavlína | SKI Police nad Metují | 40 | 110 | ||||||||||||||||
4 | Ženy C | 130 | Kynčlová Dagmar | SK Nové Město nad Metují | 130 | |||||||||||||||||
5 | Ženy C | 110 | Kozáková Denisa | BK Náchod | 110 | |||||||||||||||||
6 | Ženy C | 100 | Svobodová Janeta | TJ Maratonstav Upice | 30 | 70 | ||||||||||||||||
6 | Ženy C | 100 | Kolisková Monika | Run4run | 10 | 90 | ||||||||||||||||
8 | Ženy C | 90 | Baškovská Romana | Holky Z Vršovky | 90 | |||||||||||||||||
9 | Ženy C | 80 | Skořepová Helena | Náchod | 80 | |||||||||||||||||
10 | Ženy C | 70 | Sykorová Sarka | ZŠ SNP | 70 | |||||||||||||||||
11 | Ženy C | 60 | Zadáková Kamila | 2BWINNER TEAM | 60 | |||||||||||||||||
11 | Ženy C | 60 | Krombholzová Dana | Běháme rádi | 60 | |||||||||||||||||
13 | Ženy C | 50 | Bernaťáková Ivana | Česká Třebová | 50 | |||||||||||||||||
13 | Ženy C | 50 | Marethová Alena | Česká Skalice | 50 | |||||||||||||||||
15 | Ženy C | 20 | Kirschová Eva | Triatlon Team Trutnov | 20 |
Ženy D
poř. | poř./kat. | body | jméno | tým/klub/obec | BBU | MV | okruh#3 | okruh#4 | okruh#5 | okruh#6 | okruh#7 | okruh#8 | okruh#9 | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ženy D | 280 | Jonášová Zdeňka | Hradecký spinning klub | 130 | 150 | ||||||||||||||||
2 | Ženy D | 240 | Matušková Jana | Velká Jesenice | 110 | 130 | ||||||||||||||||
3 | Ženy D | 180 | Šefcová Eva | Rtyně v Podkrkonoší | 90 | 90 | ||||||||||||||||
4 | Ženy D | 150 | Klampflová Eva | Vrchaři Vrchlabí | 150 | |||||||||||||||||
4 | Ženy D | 150 | Friebelová Eva | TJ Maratonstav Úpice | 70 | 80 | ||||||||||||||||
6 | Ženy D | 110 | Mansfeldová Blanka | Horní Ředice | 110 | |||||||||||||||||
7 | Ženy D | 80 | Hellerová Hana | Hradec Králové | 80 | |||||||||||||||||
8 | Ženy D | 60 | Burdychová Naďa | Sokol Burdych | 60 |