mtb

startovka

Rohanské stezky 2019

27.04.2019 Lomnice nad Popelkou

archiv

výsledky

Dlouhá trasa 47 km / 1230m celkem: 89 , muži : 84, DM39: 33, DM49: 27, ženy: 5, DZ39: 5, DM50+: 15, DM29: 9 [html] [pdf] [xls]
Krátká trasa 27 km / 690m celkem: 62 , muži : 52, KM59: 23, KM39: 16, KMJ14: 11, ženy: 10, KZ40+: 3, KZ Juniorky: 6, KZ39: 1, KM60+: 2 [html] [pdf] [xls]
soubor typ souboru velikost poslední změna
startovka Rohanské stezky 2019 pdf N/A 18.01.2024 22:10:45

startovní listina Dlouhá trasa 47 km / 1230m

start ~ 11:00:00 , 2000 a starší , přihlášeno: 89 účastníků ( 84 mužů, 5 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
DM3911Bartsch TomášCZE1988Kola Šír BělohradJičín
DM3973Berger TomášCZE1987Kupkolo.cz/hzs PardubiceBílá Třemešná
DM4912Bernat PavelCZE1976Lsk Lomnice Nad PopelkouLomnice Nad Popelkou
DZ399Blažková VendulaCZE1996SupGirlsChrudim
DZ393Cesnaková MilenaCZE1985Maloja - Rocky Mountain TeamPlaná nad Lužnicí
DM4989Dobiáš DavidCZE1977CSG TRI TeamPraha 2
DM4982Dobrý PetrCZE1977RAJEC AllivictusRakovník
DM3968Dudek MichalCZE1982CK Kolo-park.czPraha
DM3913Dudek TomášCZE1988CK Kolo-park.czUhlířské Janovice
DM50+80Dvořák OtakarCZE1962Trans BrdyJílové U Prahy
DM2914Erlebach JanCZE1991PrahaPraha
DM3915Fikar MartinCZE1983BAKAKO Nová PakaHořice
DM50+16Flégl AlešCZE1963CASIAEXCALIBER RACINGNáchod
DM4962Futo MichalCZE1974Sport team HrádekHradek nad Nisou
DM3967Hájek JanCZE1985Auto I.s.r.Praha
DM4917Hájek TomášCZE1974Malšova lhotaMalšova lhota
DM4918HLAVA JosefCZE1977Ski Klub 2009Liberec XXV - Vesec
DM50+19Holeček PavelCZE1961SAZU.czČelákovice
DM4920Holubec PavelCZE1979BIKESTARS VRCHLABÍLánov
DM4921Hrouda Milan CZE1977Hrádek nad NisouHrádek nad Nisou
DM3963Hruska PetrCZE1986SKIBIKECENTRUM.CZ teamCeska Trebova
DM2979Chdoupka PetrCZE1992Hradec KrálovéHradec Králové
DM4987Janků TomášCZE1972beMANIAX BIKESALONJičín
DM4922Javůrek PetrCZE1977Kasper - Swix TeamSvoboda nad Úpou
DM4923Ježek ZdeněkCZE1973BAKAKO Nová PakaJilemnice
DZ3960Jůzová KateřinaCZE1991STRATOS AUTO - VELOCENTRUM Hradec Králové
DM396kalaš JanCZE1980BikePart.czPraha 9
DM4924Kaňka DavidCZE1979KozojedyKozojedy
DM50+25Kauška PetrCZE1966MTB Team Hodkovice nad MohelkouHodkovice nad Mohelkou
DM2926Kindl LukášCZE1990Cycology Bike CultureJilove U Prahy
DM2927Kluch LubošCZE2000KROSS BikeranchPraha
DM3928Kobr PatrikCZE1984Enduro Český RájLomnice nad Popelkou
DM4929Kohl MartinCZE1979Kolo-park.czLomnice nad Popelkou
DM3969Kolesar RomanCZE1988BakakpPardubice
DM3958kordík TomášCZE1986Praha KamýkPraha
DM50+30Kraus MiroslavCZE1966Lázně BělohradLázně Bělohrad
DM50+31Kroupa Milan CZE1967KROSS BIKE RANCH TEAMPoděbrady II
DM3964Kulhavy TomasCZE1988SKI BIKE CENTRUM CZ teamPisecna
DM3932Kyndl JakubCZE1986Kid on BikePraha
DM4933Lebduška JanCZE1975KSM HRÁDEKHrádek nad Nisou
DM3934Macák MiroslavCZE1989SALAVITANový Bydžov
DM3935Mach JosefCZE1988BAKAKO Nová Paka Lomnice Nad Popelkou
DM3977Mareček JanCZE1981STRATOS AUTO-VELOCENTRUM Hradec Králové
DM4984Mareček MartinCZE1974VTTLochovice
DM50+36Matějka JosefCZE1965VŮNĚ DŘEVA s.r.o. Lomnice nad Popelkou
DM4976Nosek RudolfCZE1970VELOCENTRUM Hradec Králové
DM2965Novák MichalCZE1991VELOCENTRUM - STRATOS AUTORohovládova Bělá
DM3937Novotný JanCZE1986Rohozec Amulet TeamLomnice Nad Popelkou
DZ398Pekárková VendulaCZE1983AliveOnTheMoon, Kasper Swix TeamJánské Lázně
DM4938Podzimek MilanCZE1975Cykloklub JičínJičín
DM4988Polák MichalCZE1977BAKAKO Nová PakaNová Paka
DM50+39Rak SlávaCZE1965Alfa team HořiceHořice
DM2940Reiser MatějCZE1996KROSS BIKERANCH TEAMPraha
DM4941Ritschl ErikCZE1977HS BrdyHluboš
DM2942Růžička ZbyněkCZE1991Rohozec Amix TeamČeská Lípa
DM3943Rybáček MiroslavCZE1987Alset Racing TeamPraha
DM4959Rygl LadislavCZE1976VrchlabíVrchlabí
DM295Řehák VítCZE1994KoaSobotka
DM3974Skalický FilipCZE1986ChrastavaChrastava
DM3975skalický MartinCZE1985Jablonec nad NisouJablonec nad Nisou
DM3944Sládek TomášCZE1988HZS Pardubice/MONDRAKER Racing teamChrudim
DM4945Slavík JosefCZE1976NKT Kablo Vrchlabí
DM3966Steiner PetrCZE1985Auto I.s.r.Praha 4
DM3983Strakoš JanCZE1983Beko Bike TeamLiberec
DM50+47Šimůnek JiříCZE1969BOS teamTrutnov
DM4946Šimůnek PetrCZE1973Bos TeamTrutnov
DM50+48Šipka TomášCZE1962Pro-Music Prolog BikeŘež
DM4949Široký MichalCZE1979Prestige cycling teamČeská Třebová
DM50+70Šolc MiroslavCZE1964Spinning LomniceLomnice nad Popelkou
DM4985Šroll MarekCZE1978Praha 8Praha 8
DM494Šťastný RomanCZE1979EndorphinRepublicHradec Králové
DM3972Šustr LukášCZE1984Alset Racing TeamPraha
DM50+86Toman LubošCZE1969CARLA. KUPKOLO.CZHo
DZ3910Turynová HanaCZE1990Netvořice Netvořice
DM50+50Typlt PavelCZE1966Lomnice Nad PopelkouLomnice Nad Popelkou
DM3981Vaněk VladimírCZE1983HSK Cycling Team HK
DM391Vaníček VojtěchCZE1985BAKAKO Nová PakaPardubice Vii
DM391Vaníček VojtěchCZE1985BAKAKO Nová PakaPardubice Vii
DM4951Vašíček RomanCZE1974Continental AdršpachRadvanice
DM3952Vejdělek AlešCZE1988ZAAK TEAMPraha
DM3953Vitvar MartinCZE1987Kola Šír BělohradHořice v Podkrkonoší
DM3954Vojtěch VratislavCZE1982ŽelezniceŽeleznice
DM4961Vondra MartinCZE1974Bikestars VrchlabíProstřední Lánov
DM3978Vtípil RadekCZE1983Carla.kupkolo.czHradec Králové
DM50+55Zdeněk RichardCZE1966Kbely Cycling Teampraha-kbely
DM392Zelený OndřejCZE1982Decathlon Czech cycling teamPříbor
DM2956Zeman DavidCZE1992BEKO Bike and Ski Racing TeamLiberec
DM50+71Zvoce DavidCZE1968auto ISRZvoce
DM3957Žák JaromírCZE1982zaak teamMělník

startovní listina Krátká trasa 27 km / 690m

start ~ 11:00:00 , 2005 a starší , přihlášeno: 62 účastníků ( 52 mužů, 10 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
KM59101 Bergr TomášCZE1971Cyklo-ski Špicar Lomnice nad Popelkou
KM39159Augustin OndřejCZE1998LKPOhařice
KM59102Baroch LeošCZE1967LSK LomniceLomnice nad Popelkou
KM59103Bendl JaroslavCZE1960Unitherm JablonecJablonec Nad Nisou
KMJ14104Bernat PavelCZE2004LSK Lomnice nad PopelkouOkružní 992, Lomnice nad Popelkou
KM39105Břečka MartinCZE1981LSK Lomnice nad PopelkouBorovnice 215
KMJ14106Coufal TomášCZE2001HSK cycling teamHradec Králové
KM59107Červinka ZdeněkCZE1964BIKESTARS VRCHLABÍŠpindlerův Mlýn
KZ40+161Dobiášová ŠárkaCZE1979CSG TRI TEAMŠestajovice
KM59108Dobšovič FerdinandCZE1968BikeRanchČelákovice
KM39136Dobšovič VojtěchCZE1997Merida BikeRanch TeamČelákovice
KM59109Drbohlav ZdeněkCZE1966BIKESTARS VRCHLABÍDolní Lánov
KM39110Eiba EvženCZE1980Stable.cz Kyje
KZ Juniorky137Futo TerezaCZE2002Sportteam HrádekHradek nad Nisou
KMJ14111Janata FrantišekCZE2003LSK Lomnice nad PopelkouLibštát 80
KM39141Jansta MilanCZE1986Mireas RealityMladá Boleslav
KMJ14146Jaroš LukášCZE2001Enjoy Riding TeamNová Paka
KM59143Jehlík VáclavCZE1974KAH sport Hostinné
KZ40+112Kabeláčová RadkaCZE1979LSK Lomnice nad PopelkouLomnce nad Popelkou
KM59138Kalina DavidCZE1974Skp MajÁkLiberec
KMJ14113Kaňka DavidCZE2003Jaroslav Kulhavy Cycling Team and Bitters Superior Cyklolive TeamKozojedy
KM59153Karban ŠtěpánCZE1971TJ Nová PakaHořice V Podkrkonoší
KZ40+114Klapková MonikaCZE1970BEMANIAX BIKESALONJičín
KM59156Klingr MilošCZE1976VrchlabíVrchlabí
KM39139Kolda PavelCZE1990Bakako Nová Pakačeperka
KM39145Koudelka DominikCZE2000Carla.kupkolo.cz Dvůr Králové nad LabemSemily
KM39115Kracík JosefCZE1991ŽelezniceŽeleznice
KM59116Krajňák PeterCZE1977Bitters Superior Cyklolive teamLiberec
KM59152král AlešCZE1974AUTO KELYLibuň
KMJ14117Kraus LukášCZE2003ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAMLázně Bělohrad
KZ Juniorky118Křepelová SandraCZE2001CykloTrener TeamNový Bor
KM59157Kuchař PavelCZE1960Sportcentrum JičínJičín
KZ Juniorky158Kuchařová RozálieCZE2002Mondraker Racing TeamJičín
KZ39119macáková PavlaCZE1988SALAVITANový Bydžov
KMJ14155Mach LukášCZE2004Cykloservis Kameník Lomnice Nad Popelkou
KZ Juniorky120Maťátková KateřinaCZE2005LSK Lomnice nad PopelkouLomnnice nad Popelkou
KM59135Mlejnek RadanCZE1979Cyklo TatobityTatobity
KM39121Morávek TomášCZE1983SemilySemily
KM39160Nosek Michal CZE1996Čista u HorekČista u Horek
KMJ14144Paulus František CZE2007ENJOY RIDING TEAMStará Paka
KZ Juniorky147Pokorna EmmaCZE2001Eleven Head Cyklolive TeamJilemnice
KM39122Portyk TomášCZE1996LSK Lomnice nad PopelkouLomnice nad Popelkou
KM60+149Pour MilanCZE1952hořické kolonožkyHořice
KM59123Reiser JanCZE1968KROSS BIKERANCH TEAMPraha
KM59124Rosenberg Zdeněk CZE1973Jilemnice Jilemnice
KMJ14125Řehák OndřejCZE2004LSK Lomnice nad PopelkouLomnice Nad Popelkou
KM39154Skokan JanCZE1985PardubicePardubice
KM59126Staněk DušanCZE1970beMANIAX Semily
KM59127STANĚK TomášCZE1970BAKAKO Nová PakaNová Paka
KZ Juniorky128STAŇKOVÁ AnetaCZE2004CK Jihočeské nadějeNová Paka
KMJ14129Sudek RadimCZE2004LSK Lomnice nad PopelkouPříma 1183, Lomnice nad popelkou
KM59150Šimek AlešCZE1976JilemniceJilemnice
KM59133Šnajdr JanCZE1979LOS ZEWLOSPRAHA 8
KM39134Špidlen JanCZE1985Bolava nohaPloužnice
KM59130Štolfa RadimCZE1973KAH VrchlabíJilemnice
KMJ14131Švandrlík FrantišekCZE2002ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM Jilemnice
KM39132Tichý Tomáš CZE1995Cycli.cz TeamDřenice 116
KM59142Tomášek VladimírCZE1963Spinning LomniceNová Ves nad Popelkou
KM59162trmata ŠtěpánCZE1978Czech TallboysJičín
KM60+140Vanicek JaromirCZE1952BAKAKO Nová PakaNova Paka
KM39151Vomáčko VáclavCZE1995JičínJičín
KM39148Zemánek MichalCZE1994VrchlabíVrchlabí