Rohanské stezky 2020

09.08.2020 Lomnice nad Popelkou 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Žáci, žákyně starší celkem: 9, muži : 4, ženy: 5, kluci: 4, holky: 5 [html] [pdf]
Žáci, žákyně mladší celkem: 10, muži : 6, ženy: 4, kluci: 6, holky: 4 [html] [pdf]
Předžáci, předžákyně celkem: 14, muži : 7, ženy: 7, Muži: 7, Ženy: 7 [html] [pdf]
Minižáci, minižákyně celkem: 15, muži : 7, ženy: 8, Muži: 7, Ženy: 8 [html] [pdf]
Děti celkem: 19, muži : 14, ženy: 5, Muži: 14, Ženy: 5 [html] [pdf]
Děti nejmenší celkem: 16, muži : 11, ženy: 5, Muži: 11, Ženy: 5 [html] [pdf]
Dlouhá trasa 47 km / 1230m celkem: 106, muži : 98, ženy: 8, DM29: 16, DM39: 36, DM49: 29, DM50+: 17, DZ39: 8, DZ40+: 0 [html] [pdf]
Krátká trasa 27 km / 690m celkem: 79, muži : 62, ženy: 17, KMJ: 15, KM39: 17, KM59: 24, KM60+: 6, KZ Juniorky: 5, KZ39: 9, KZ40+: 3 [html] [pdf]

výsledková listina Děti

start ~ 10:14:17

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3
1 1 / Muži [368] Václav Dumek 2014 CZE BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 02:16.3
2 2 / Muži [382] františek samohýl 2014 CZE LSK Lomnice 02:17.7 00:01.4
3 1 / Ženy [342] Eva Bednaříková 2015 CZE KROSS BIKERANCH TEAM JUNIOR 02:19.5 00:03.2
4 3 / Muži [377] tonda horáček 2017 CZE Jilemnice 02:23.2 00:06.9
5 4 / Muži [364] Matěj kazda 2015 CZE Sportcentrum Jičín 02:37.7 00:21.4
6 5 / Muži [320] Zdeněk Zajíček 2015 CZE KROSS BIKERANCH TEAM JUNIOR 02:44.4 00:28.1
7 6 / Muži [328] Matyáš Herold 2015 CZE Háje nad Jizerou 02:59.5 00:43.2
8 7 / Muži [376] kryštof zajíc 2015 CZE Lomnice nad Popelkou 03:04.1 00:47.8
9 8 / Muži [374] alfréd čížek 2015 CZE Praha 03:05.3 00:49.0
10 9 / Muži [335] Jaromír Kolaja 2015 CZE Slavia Liberec Orienteering 03:10.6 00:54.3
11 2 / Ženy [384] veronika čapková 2015 CZE Lomnice nad Popelkou 03:12.0 00:55.7
12 3 / Ženy [357] liliana barochová 2015 CZE HC Lomnice 03:17.8 01:01.5
13 10 / Muži [338] Michal Čada 2015 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 03:17.9 01:01.6
14 11 / Muži [361] David sedliský 2015 CZE MTB Spartak Vrchlabí - Hatchey 03:19.2 01:02.9
15 12 / Muži [318] Matyáš Břečka 2014 CZE LSK Lomnice nad Popelkou 03:26.6 01:10.3
16 13 / Muži [331] Oskar Kalina 2015 CZE SPORTICUS team 03:30.6 01:14.3
17 4 / Ženy [373] Lucie trmatová 2015 CZE Jičín 04:20.6 02:04.3
18 5 / Ženy [379] KLÁRA MACHOVÁ 2015 CZE libštát 04:20.7 02:04.4
19 14 / Muži [319] Oskar Byma 2014 CZE Jilemnice 04:28.0 02:11.7