Rohanské stezky 2020

09.08.2020 Lomnice nad Popelkou 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Žáci, žákyně starší celkem: 9, muži : 4, ženy: 5, kluci: 4, holky: 5 [html] [pdf]
Žáci, žákyně mladší celkem: 10, muži : 6, ženy: 4, kluci: 6, holky: 4 [html] [pdf]
Předžáci, předžákyně celkem: 14, muži : 7, ženy: 7, Muži: 7, Ženy: 7 [html] [pdf]
Minižáci, minižákyně celkem: 15, muži : 7, ženy: 8, Muži: 7, Ženy: 8 [html] [pdf]
Děti celkem: 19, muži : 14, ženy: 5, Muži: 14, Ženy: 5 [html] [pdf]
Děti nejmenší celkem: 16, muži : 11, ženy: 5, Muži: 11, Ženy: 5 [html] [pdf]
Dlouhá trasa 47 km / 1230m celkem: 106, muži : 98, ženy: 8, DM29: 16, DM39: 36, DM49: 29, DM50+: 17, DZ39: 8, DZ40+: 0 [html] [pdf]
Krátká trasa 27 km / 690m celkem: 79, muži : 62, ženy: 17, KMJ: 15, KM39: 17, KM59: 24, KM60+: 6, KZ Juniorky: 5, KZ39: 9, KZ40+: 3 [html] [pdf]

výsledková listina Minižáci, minižákyně

start ~ 09:47:09

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / Muži [369] Ondřej Dumek 2012 CZE BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 05:37.8 02:39.8 (1)
2 1 / Ženy [315] Elena Famfulíková 2013 CZE BAKAKO Nová Paka 05:58.8 00:21.0 02:44.2 (2)
3 2 / Muži [371] Jakub Zejfart 2013 CZE --1-- 06:09.7 00:31.9 02:59.5 (4)
4 3 / Muži [340] Mikuláš horák 2012 CZE ČKS SKI Jilemnice 06:11.4 00:33.6 02:57.7 (3)
5 4 / Muži [316] Maty Hrdina 2012 CZE KROSS BIKE RANCH TEAM JUNIOR 06:22.9 00:45.1 03:08.6 (5)
6 2 / Ženy [363] Rozárie kazdová 2013 CZE Sportcentrum Jičín 06:55.9 01:18.1 03:19.7 (6)
7 3 / Ženy [317] Kateřina Procházková 2013 CZE BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 07:16.1 01:38.3 03:41.4 (8)
8 4 / Ženy [358] sofie barochová 2012 CZE HC Lomnice 07:23.0 01:45.2 03:48.0 (9)
9 5 / Muži [337] Ondřej Mádlík 2012 CZE BAKAKO Nová Paka 07:30.0 01:52.2 03:56.6 (11)
10 6 / Muži [327] Matěj Vrabec 2012 CZE Hořice 07:41.8 02:04.0 03:29.3 (7)
11 5 / Ženy [314] Markéta Cibulková 2012 CZE KROSS BIKERANCH TEAM JUNIOR 08:03.1 02:25.3 04:01.9 (12)
12 7 / Muži [353] Ondřej Šviha 2012 CZE LSK Lomnice 08:05.0 02:27.2 03:55.3 (10)
13 6 / Ženy [370] lucka dlouhá 2012 CZE LSK Lomnice 09:08.3 03:30.5 04:34.5 (14)
14 7 / Ženy [362] karolína bláhová 2013 CZE Nová ves nad popelkou 09:20.1 03:42.3 04:22.5 (13)
15 8 / Ženy [367] adéla brožová 2013 CZE Lomnice nad Popelkou 11:26.2 05:48.4 05:43.4 (15)