Rohanské stezky 2020

09.08.2020 Lomnice nad Popelkou 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Žáci, žákyně starší celkem: 9, muži : 4, ženy: 5, kluci: 4, holky: 5 [html] [pdf]
Žáci, žákyně mladší celkem: 10, muži : 6, ženy: 4, kluci: 6, holky: 4 [html] [pdf]
Předžáci, předžákyně celkem: 14, muži : 7, ženy: 7, Muži: 7, Ženy: 7 [html] [pdf]
Minižáci, minižákyně celkem: 15, muži : 7, ženy: 8, Muži: 7, Ženy: 8 [html] [pdf]
Děti celkem: 19, muži : 14, ženy: 5, Muži: 14, Ženy: 5 [html] [pdf]
Děti nejmenší celkem: 16, muži : 11, ženy: 5, Muži: 11, Ženy: 5 [html] [pdf]
Dlouhá trasa 47 km / 1230m celkem: 106, muži : 98, ženy: 8, DM29: 16, DM39: 36, DM49: 29, DM50+: 17, DZ39: 8, DZ40+: 0 [html] [pdf]
Krátká trasa 27 km / 690m celkem: 79, muži : 62, ženy: 17, KMJ: 15, KM39: 17, KM59: 24, KM60+: 6, KZ Juniorky: 5, KZ39: 9, KZ40+: 3 [html] [pdf]

výsledková listina Předžáci, předžákyně

start ~ 09:27:24

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3
1 1 / Ženy [308] Barbora Famfulíková 2010 CZE BAKAKO Nová Paka 07:57.5 02:27.9 (2) 05:12.4 (1)
2 1 / Muži [311] roman tomeš 2011 CZE Cycology North Bike Club 07:58.2 00:00.7 02:35.5 (4) 05:20.1 (3)
3 2 / Ženy [307] Amálie Dajčová 2010 CZE Cycology North Bike Club 08:04.0 00:06.5 02:29.2 (3) 05:13.3 (2)
4 2 / Muži [325] Lukáš Richter 2011 CZE TUFO Cyklozákladna Otrokovice 08:37.1 00:39.6 02:39.8 (5) 05:40.8 (5)
5 3 / Muži [309] Adam Hrdina 2010 CZE KROSS BIKE RANCH TEAM JUNIOR 08:44.3 00:46.8 02:40.7 (6) 05:53.3 (6)
6 4 / Muži [341] Vojtěch Bednařík 2011 CZE Kross Bikeranch Team Junior 08:45.8 00:48.3 02:27.7 (1) 05:39.4 (4)
7 5 / Muži [312] Lukáš TRLLO 2010 CZE BAKAKO Nová Paka 09:16.7 01:19.2 02:54.5 (8) 06:03.8 (7)
8 3 / Ženy [332] Lisa Kalinová 2011 CZE Kross Bike Ranch 09:34.3 01:36.8 03:03.7 (11) 06:22.7 (9)
9 6 / Muži [306] Patrik Byma 2011 CZE Jilemnice 09:35.9 01:38.4 02:58.1 (9) 06:19.8 (8)
10 7 / Muži [351] Matouš Sucharda 2010 CZE LSK Lomnice 09:50.0 01:52.5 02:59.5 (10) 06:28.2 (10)
11 4 / Ženy [310] Martina Procházková 2011 CZE BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 09:59.2 02:01.7 03:06.8 (12) 06:35.5 (12)
12 5 / Ženy [313] Karolína Zajíčková 2010 CZE KROSS BIKERANCH TEAM JUNIOR 10:12.1 02:14.6 02:54.3 (7) 06:33.3 (11)
13 6 / Ženy [348] Klára Stará 2010 CZE LSK Lomnice 11:53.6 03:56.1 03:35.6 (13) 07:44.7 (13)
14 7 / Ženy [326] Viktorie Vrabcová 2010 CZE Hořice 12:51.1 04:53.6 03:48.0 (14) 08:22.1 (14)