5.kolo Rollo ligy, Velké Poříčí, časovka do vrchu

03.09.2017 Kudowa (Náchod)

09:25:00 119 Kráčmarová Lenka CZE KOSTKA Racing 1984
09:25:30
09:26:00
09:26:30
09:27:00
09:27:30
09:28:00
09:28:30
09:29:00
09:29:30
09:30:00
09:30:30
09:31:00
09:31:30
09:32:00 260 Morávková Michaela CZE Delfín Náchod 2007
09:32:30 305 Bubeníčková Simona CZE BUBUTEAM 2008
09:33:00 303 Kráčmarová Anna CZE Apache Loko Trutnov 2009
09:33:30 302 Libscher Petr CZE BoKolobka tým Ostrava 2005
09:34:00 301 Hercik Matěj CZE UNIKOSY 2006
09:34:30
09:35:00
09:35:30 259 Kratochvílová Petra CZE Ultima 1987
09:36:00 290 Turek St CZE Rejvíz nejvíc 1966
09:36:30 291 Bárta Miloslav CZE Jafiduto 1984 1969
09:37:00 125 Košvancová Jarmila CZE CHRTI Holoubkov 1964
252 Vodehnal Tomáš CZE Dvůr Králové nad Labem 1967
09:37:30 120 Solověvová Jana CZE Ultima k.lap Team 1980
09:38:00 253 Trojancová Pavla CZE COCONi 1987
09:38:30 254 Klímová Jiřina CZE BoKolobka tým Ostrava 1978
09:39:00 250 Brož Martin CZE COCONi 1979
09:39:30 251 Šanc Petr CZE TJ Sokol Kunvald 1980
09:40:00 202 Hercik Jakub CZE UNIKOSY 2003
09:40:30 201 Roman Matyáš CZE 1KK Lipník nad Bečvou 2002
09:41:00 22 Zajíček Jiří CZE CHRTI Holoubkov 1961
09:41:30 123 Kubitová Petra CZE UNIKOSY 2000
09:42:00 121 Legátová Petra CZE Lipenští draci 1999
09:42:30 117 Klepáčová Martina CZE UNIKOSY 1988
09:43:00 126 Čermáková Hana CZE KOSTKA Racing 1953
09:43:30 113 Škabradová Dagmar CZE UNIKOSY 1988
09:44:00 111 Labská Tereza CZE SKK Lipenští draci 2000
09:44:30 114 Šmeráková Kristýna CZE UNIKOSY 1988
09:45:00 116 Fetterova Edita CZE COCONi 1979
09:45:30 110 Strouhalová Jana CZE KOSTKA Racing 1974
09:46:00 107 Fišerová Martina CZE COCONi 1977
09:46:30 118 Killarová Denisa CZE KOSTKA Racing 1996
09:47:00 115 Bucňáková Blanka CZE BKG 1983
09:47:30 112 Rainová Gabriela CZE CHRTI Holoubkov 1988
09:48:00 106 Bouda Klára CZE KK Tachov 1991
09:48:30 105 Šefcová Eva CZE KOSTKA Racing 1964
09:49:00 108 Zbožková Andrea CZE Klub koloběhu Lipník n.B. 2001
09:49:30 104 Morávková Anet CZE KOSTKA Racing 2001
09:50:00 102 Legátová Alena CZE KOBRA 1996
09:50:30 109 Dvorská Barbora CZE KOBRA 1995
09:51:00 103 Waldhauserová Šárka CZE BoKolobka tým Ostrava 1973
09:51:30 101 Šefcová Kateřina CZE KOSTKA Racing 2000
09:52:00 34 Hromádko Jan CZE UNIKOSY 1954
09:52:30 33 Flaška Jiri CZE KOSTKA Racing 1951
09:53:00 32 Jirák Jiří CZE Koloběžci Pardubice 1955
09:53:30 49 Kozak Otakar CZE UNIKOSY 1961
09:54:00 62 Seemann David CZE Ultima k.lap Team 1962
09:54:30 36 Uličný Ľuboš SVK Lipenští draci 1985
09:55:00 35 Raška Lukáš CZE 1KK Lipník n.B. 2001
09:55:30 46 Rožec Jan CZE JAFIDUTO 1984 / Město Klášterec nad Ohří 1981
09:56:00 26 Žaba Martin CZE COCONi 1958
09:56:30 40 Fürbach Petr CZE COCONi 1983
09:57:00 38 Janák Petr CZE CHRTI Holoubkov 1966
09:57:30 52 Werner Pavel CZE BoKolobka tým Ostrava 1980
09:58:00 54 Jelínek Milan CZE SILVINI MADSHUS team 1955
09:58:30 14 Tichý Miloš CZE Kostka Racing 1969
09:59:00 47 Pytela Vlastimil CZE BKG 1971
09:59:30 42 Sůra Tomáš CZE COCONi 1982
10:00:00 23 Točík Rostislav CZE JAFIDUTO 1984 1967
10:00:30 20 Strouhal Tomáš CZE KOSTKA Racing 1974
10:01:00 28 Pavel st. Miloš CZE Bez Pedálů 1972
10:01:30 17 Horák Jan CZE KOSTKA Racing z.s. 1963
10:02:00 45 Šmíd Jindřich CZE PSP KK Plzeň 1987
10:02:30 39 Kopecký Aleš CZE Cyklosport Sobotka 1995
10:03:00 27 Bílovský Lukáš CZE SKK Lipenští draci 2001
10:03:30 18 Pelc Miroslav CZE Ultima Praha 1965
10:04:00 43 Dušek Jan CZE Bez Pedálů 1974
10:04:30 50 Novák Pavel CZE JAFIDUTO 1984 1964
10:05:00 41 Mandelík Ladislav CZE BKG 1992
10:05:30 19 Remeš Pavel CZE Ultima K. Lap Team 1970
10:06:00 25 Štěpánek Michal CZE Ultima K. Lap Team 1980
10:06:30 48 Bříza Martin CZE Lázně Slatinice 1976
10:07:00 44 Švajda Přemysl CZE BoKolobka tým Ostrava 1976
10:07:30 13 Legát Pavel CZE Lipenští draci 1969
10:08:00 30 Kvita Josef CZE BoKolobka tým Ostrava 1989
10:08:30 12 Kráčmar Vlastimil CZE KOSTKA Racing 1974
10:09:00 16 Kule Aleš CZE CHRTI Holoubkov 1984
10:09:30 21 Švéda Jakub CZE KOSTKA Racing 1994
10:10:00 11 Chmelík Jiří CZE Koloběžci Pardubice 1979
10:10:30 10 Bartůněk Ladislav CZE KOBRA 1983
10:11:00 37 Jarůšek Michal CZE Ultima K. Lap Team 1982
10:11:30 9 Hercik Zdeněk CZE UNIKOSY 1976
10:12:00 7 Onderka Alois CZE SKK Lipenští draci 1969
10:12:30 24 Pavel junior Miloš CZE Bez Pedálů 2001
10:13:00 6 Cvalín Karel CZE PSP KK Plzeň 1977
10:13:30 5 Provod Ladislav CZE PSP KK Plzen 1968
10:14:00 8 Theiner Ondřej CZE Ultima K. Lap Team 1994
10:14:30 4 Pavel Jan CZE Bez Pedálů 1998
10:15:00 3 Olšar Matyáš CZE KOSTKA Racing 1999
10:15:30 1 Pelc Tomáš CZE Ultima k.lap Team 1989
10:16:00 2 Kulka Michal CZE Ultima K.Lap Team 1982