1.kolo Rollo ligy, Velké Poříčí, dlouhý závod

12.05.2018 Náchod 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

nejmladší děti celkem: 5, muži : 1, ženy: 4, kluci: 1, holky: 4 [html] [pdf]
děti do 10 let (nar. po 12.5.2008) celkem: 7, muži : 1, ženy: 6, kluci: 1, holky: 6 [html] [pdf]
hobby a žáci (nar. do 12.5.2008) celkem: 11, muži : 6, ženy: 5, žáci: 1, hobby muži: 5, žákyně: 4, hobby ženy: 1 [html] [pdf]
3 kola (muži, junioři) celkem: 54, muži : 54, ženy: 0, junioři: 3, senioři: 31, masters muži: 13, veteráni: 7 [html] [pdf]
2 kola kadeti, juniorky, ženy, ultraveteráni celkem: 29, muži : 6, ženy: 23, kadeti: 1, ultraveteráni: 3, kadetky: 0, juniorky: 5, seniorky: 11, masters ženy: 3, veteránky: 3, ultraveteránky: 1, [m]14: 1, [m]13: 1 [html] [pdf]

výsledková listina 2 kola kadeti, juniorky, ženy, ultraveteráni

start ~ 14:38:01

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / [m]14 [136] Mikuláš Kubík 2004 CZE PSP KK Plzeň 44:43.8 17:55.6 (1)
2 1 / juniorky [101] Kateřina Šefcová 2000 CZE KOSTKA Racing 52:42.5 07:58.7 26:25.6 (2)
3 2 / juniorky [121] Petra Fořtová 2002 CZE Bez Pedálů 54:03.9 09:20.1 26:40.3 (3)
4 1 / ultraveteráni [131] Jiří Flaška 1951 CZE KOSTKA Racing 54:26.3 09:42.5 26:40.3 (4)
5 3 / juniorky [102] Anet Morávková 2001 CZE KOSTKA Racing 54:28.6 09:44.8 27:01.2 (5)
6 1 / seniorky [104] Alena Legátová 1996 CZE KOBRA 55:07.1 10:23.3 27:01.7 (6)
7 2 / seniorky [108] Gabriela Rainová 1988 CZE CHRTI Holoubkov 55:15.5 10:31.7 27:07.4 (9)
8 3 / seniorky [114] Denisa Killarová 1996 CZE KOSTKA Racing 55:21.7 10:37.9 27:03.0 (8)
9 1 / kadeti [135] Jakub Hercik 2003 CZE UNIKOSY 56:21.5 11:37.7 27:32.1 (10)
10 4 / juniorky [105] Andrea Zbožková 2001 CZE SKK Lipenští draci 56:25.8 11:42.0 27:02.2 (7)
11 4 / seniorky [106] Klára Bouda 1991 CZE KK Tachov 56:31.8 11:48.0 27:55.4 (11)
12 5 / seniorky [109] Blanka Bucňáková 1983 CZE BKG 56:47.1 12:03.3 28:03.9 (14)
13 6 / seniorky [123] Tereza Kobylková 1984 CZE BKG 56:50.0 12:06.2 27:57.9 (12)
14 1 / masters ženy [127] Karla Podešvová 1977 CZE BKG 57:16.2 12:32.4 28:00.4 (13)
15 7 / seniorky [129] Pavla Trojancová 1987 CZE COCONi 57:20.3 12:36.5 28:29.4 (17)
16 1 / veteránky [107] Eva Šefcová 1964 CZE KOSTKA Racing 57:31.6 12:47.8 28:23.7 (16)
17 2 / ultraveteráni [132] Jan Hromádko 1954 CZE UNIKOSY 58:48.2 14:04.4 29:10.2 (18)
18 2 / masters ženy [111] Martina Fišerová 1977 CZE COCONi 59:02.5 14:18.7 28:21.1 (15)
19 8 / seniorky [118] Edita Fetterova 1979 CZE COCONi 01:02:39.8 17:56.0 30:35.5 (19)
20 3 / masters ženy [125] Markéta Peštová 1975 CZE PSP KK Plzeň 01:02:49.8 18:06.0 30:52.0 (20)
21 9 / seniorky [122] Martina Klepáčová 1988 CZE UNIKOSY 01:06:50.1 22:06.3 33:07.4 (22)
22 1 / [m]13 [137] Petr Libscher 2005 CZE BoKolobka tým Ostrava 01:08:16.6 23:32.8 33:59.1 (24)
23 2 / veteránky [110] Jarmila Košvancová 1964 CZE CHRTI Holoubkov 01:08:18.2 23:34.4 33:36.7 (23)
24 10 / seniorky [128] Jana Solověvová 1980 CZE Ultima K.lap Team 01:10:07.0 25:23.2 36:00.2 (26)
25 5 / juniorky [115] Tereza Labská 2000 CZE Lipnik Dragons 01:11:38.7 26:54.9 33:02.3 (21)
26 11 / seniorky [124] Petra Legátová 1999 CZE Lipenští draci 01:11:52.7 27:08.9 35:00.4 (25)
27 3 / ultraveteráni [133] Odvárka Jaromír 1955 CZE Ultima K. Lap Team 01:16:50.9 32:07.1 39:36.1 (27)
28 1 / ultraveteránky [126] Běla Pluháčková 1958 CZE ULTIMA KLAP TEAM 01:20:43.1 35:59.3 39:44.1 (28)
29 3 / veteránky [130] Ivana Lišková 1960 CZE ULTIMA KLAP TEAM 01:20:55.8 36:12.0 39:44.8 (29)