výsledky

Rybnický MTB maraton

13.08.2016 Česká Třebová 

archiv

výsledky

dlouhá celkem: 70 , muži : 67, ženy: 3, M18-29: 19, M30-39: 27, M40-49: 12, M50: 9, Z: 3 [html] [pdf] [csv]
krátká celkem: 28 , muži : 17, ženy: 11, MJ: 8, M: 9, ZJ: 3, Z18-39: 5, Z40: 3 [html] [pdf] [csv]

výsledková listina dlouhá

start ~ 11:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / M18-29 [ 52 ] Milan Záleský 1992 CZE RCR Bike Team Č.Třebová 01:57:54.6
2 2 / M18-29 [ 5 ] Jiří Fikejz 1990 CZE Author-Enduroteam.cz 01:58:28.6 00:34.0
3 1 / M30-39 [ 9 ] František Groulík 1980 CZE SKPRIMAPOLIČKA 01:59:57.7 02:03.1
4 2 / M30-39 [ 16 ] Aleš Kestler 1981 CZE Yogi racing Ostrava 02:00:49.8 02:55.2
5 3 / M30-39 [ 18 ] Lukáš Kopecký 1978 CZE Hartman.cz 02:01:06.5 03:11.9
6 4 / M30-39 [ 64 ] Ondřej Pína 1984 CZE Vella Team 02:01:14.2 03:19.6
7 3 / M18-29 [ 49 ] Michal Vejda 1994 CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 02:01:18.3 03:23.7
8 4 / M18-29 [ 69 ] Jan Skotálek 1997 CZE CHS Galen 02:04:39.6 06:45.0
9 5 / M30-39 [ 55 ] Vasil Stoyka Japkovic 1985 CZE Rotten Apple 02:08:14.8 10:20.2
10 5 / M18-29 [ 25 ] Martin Lidmila 1998 CZE Cyklo Ski klub Polička 02:08:48.4 10:53.8
11 6 / M30-39 [ 3 ] Jiří Dittrich 1984 CZE F-bike klub Sádek 02:08:52.3 10:57.7
12 6 / M18-29 [ 19 ] Michal Kubišta 1990 CZE RCR Bike Team Č.Třebová 02:09:12.3 11:17.7
13 7 / M18-29 [ 67 ] David Klepárník 1996 CZE Cyklo Sport Klepárník 02:10:17.8 12:23.2
13 7 / M30-39 [ 51 ] Josef Vopařil 1985 CZE První krok 02:10:17.8 12:23.2
15 8 / M18-29 [ 39 ] Martin Schön 1989 CZE CK Slovan M. Třebová 02:12:20.4 14:25.8
16 1 / M50 [ 41 ] Leopold Spáčil 1959 CZE GIANT Brno 02:13:20.0 15:25.4
17 8 / M30-39 [ 61 ] Vladimír Houdek 1979 CZE 2V Bikers 02:13:24.7 15:30.1
18 1 / M40-49 [ 27 ] Jiří Neugebauer 1973 CZE Bike Freaks Holice 02:13:51.1 15:56.5
19 9 / M30-39 [ 44 ] Michal Široký 1979 CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 02:18:52.5 20:57.9
20 10 / M30-39 [ 10 ] Petr Javůrek 1977 CZE Apache Loko Trutnov 02:20:22.7 22:28.1
21 2 / M50 [ 56 ] Josef Doležel 1963 CZE Moravská Třebová 02:20:49.8 22:55.2
22 9 / M18-29 [ 46 ] Jiří Štěpaník 1997 CZE Jarosl. Kulhavý cycling team 02:23:35.4 25:40.8
23 10 / M18-29 [ 31 ] Jan Papoušek 1997 CZE Cyklo Ski klub Polička 02:23:36.9 25:42.3
24 2 / M40-49 [ 40 ] Aleš Sirový 1970 CZE Bike club Svitavy 02:23:57.1 26:02.5
25 11 / M30-39 [ 32 ] Lukáš Pávek 1985 CZE Sloupnice 02:24:26.1 26:31.5
26 12 / M30-39 [ 30 ] Martin Novák 1986 CZE Rudoltice 02:27:28.3 29:33.7
27 3 / M50 [ 24 ] Vladimír Lederer 1962 CZE Cyklo RD Pardubice 02:27:47.2 29:52.6
28 13 / M30-39 [ 35 ] Lukáš Ryba 1979 CZE BB Cyklosport Superior 02:27:51.2 29:56.6
29 11 / M18-29 [ 33 ] Libor Plíhal 1991 CZE Hejnice 02:31:12.0 33:17.4
30 4 / M50 [ 45 ] Jiří Štěpaník 1965 CZE Moravec team 02:31:35.6 33:41.0
31 3 / M40-49 [ 17 ] Rostislav Klusák 1976 CZE Dalečín 02:32:43.3 34:48.7
32 14 / M30-39 [ 57 ] Martin Odehnal 1980 CZE Dolní Újezd 02:32:49.4 34:54.8
33 4 / M40-49 [ 37 ] Gamba Sedláček 1969 CZE Auto Gamba 02:33:29.7 35:35.1
34 5 / M40-49 [ 26 ] Martin Motyčka 1971 CZE OCK 02:33:30.3 35:35.7
35 12 / M18-29 [ 14 ] Jakub Juříček 1991 CZE PBV MTB TEAM BRNO 02:33:44.3 35:49.7
36 15 / M30-39 [ 71 ] Tomáš Klacl 1984 CZE Ústí nad Orlicí 02:33:47.2 35:52.6
37 13 / M18-29 [ 63 ] Hynek Tláskal 1999 CZE Cyklo Bendl 02:34:15.5 36:20.9
38 16 / M30-39 [ 6 ] Jiří Fliedr 1980 CZE F-bike klub Sádek 02:34:40.4 36:45.8
39 1 / Z [ 28 ] Martina Neumanová 1988 CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 02:35:44.6 37:50.0
40 5 / M50 [ 21 ] Miroslav Kujan 1963 CZE Kellys bikeranch team 02:35:47.2 37:52.6
41 6 / M50 [ 62 ] Maurizio Danesi 1962 CZE Život na kole 02:38:40.4 40:45.8
42 6 / M40-49 [ 7 ] Martin Fojtík 1973 CZE Los Brňos 02:38:48.8 40:54.2
43 14 / M18-29 [ 11 ] Jan Jeník 1987 CZE Záchlumí 02:40:04.5 42:09.9
44 15 / M18-29 [ 43 ] Jan Šejnoha 1988 CZE 02:42:17.0 44:22.4
45 7 / M40-49 [ 22 ] Vlastimil Kurz 1973 CZE Los Brňos 02:42:58.8 45:04.2
46 17 / M30-39 [ 50 ] Jiří Vítek 1982 CZE Budislav 02:43:51.7 45:57.1
47 8 / M40-49 [ 8 ] Jan Gajda 1968 CZE Praha 02:44:52.3 46:57.7
48 18 / M30-39 [ 1 ] Tomáš Betlach 1983 CZE Light Core 02:47:01.3 49:06.7
49 9 / M40-49 [ 59 ] Jiří Chlup 1970 CZE Rychnov 02:49:57.7 52:03.1
50 7 / M50 [ 70 ] Jindřich Chudý 1964 CZE Česká Třebová 03:01:07.9 01:03:13.3
51 10 / M40-49 [ 66 ] Petr Lašman 1970 CZE Light Core 03:01:44.2 01:03:49.6
52 19 / M30-39 [ 13 ] Ivo Jeřábek 1982 CZE Light Core 03:03:06.2 01:05:11.6
53 11 / M40-49 [ 58 ] Pavel Chlup 1973 CZE Rychnov 03:04:33.4 01:06:38.8
54 16 / M18-29 [ 53 ] Ondřej Strýk 1987 CZE Bike Team Nemile 03:05:37.4 01:07:42.8
55 20 / M30-39 [ 12 ] Milan Jeřábek 1979 CZE Light Core 03:06:55.1 01:09:00.5
56 2 / Z [ 54 ] Daniela Chlíbková 1967 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 03:09:06.4 01:11:11.8
57 21 / M30-39 [ 65 ] David Kyncl 1978 CZE Light Core 03:15:02.7 01:17:08.1
58 3 / Z [ 38 ] Kateřina Sedláčková 1987 CZE Bikerespect 03:19:15.4 01:21:20.8
DNF / M18-29 [ 60 ] Milan Houdek 1988 CZE 2V Bikers
DNF / M30-39 [ 68 ] Miloš Čikl 1983 CZE Light core team
DNS / M50 [ 2 ] Jiří Bureš 1966 CZE F-bike klub Sádek
DNS / M18-29 [ 20 ] Martin Kuda 1987 CZE Svitavy
DNS / M30-39 [ 34 ] Tomáš Procházka 1986 CZE Polička
DNS / M50 [ 36 ] Vladislav Rychetský 1958 CZE BBBparts.com
DNS / M40-49 [ 42 ] Václav Srnský 1973 CZE F-bike klub Sádek
DNS / M30-39 [ 48 ] Jan Trávníček 1979 CZE Kamenec u Poličky
DNS / M30-39 [ 47 ] Stanislav Šumpík 1978 CZE Bike Freaks Holice
DNS / M30-39 [ 15 ] Miloslav Kadrman 1981 CZE PRESTIGE CYCLING TEAM
DNS / M30-39 [ 29 ] Jiří Novák 1980 CZE Ellizators a Tonnys bike team
DNS / M18-29 [ 4 ] Tomáš Doubek 1987 CZE Cyklo Ski klub Polička

výsledková listina krátká

start ~ 11:10:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / M [ 184 ] Lukáš Beran 1988 CZE Nilfisk PRO Cycling 01:39:33.4
2 2 / M [ 175 ] Erik Šulc 1996 CZE Ústí nad Orlicí 01:40:30.9 00:57.5
3 1 / MJ [ 172 ] Tomáš Krč 2000 CZE Prestige Cycling Team 01:42:35.0 03:01.6
4 2 / MJ [ 197 ] Martin Blaho 1999 CZE Libchavy 01:42:42.7 03:09.3
5 3 / MJ [ 179 ] Radim Klusák 2000 CZE Dalečín 01:46:20.3 06:46.9
6 4 / MJ [ 190 ] Marek Polák 1999 CZE Domanín 01:46:36.6 07:03.2
7 1 / ZJ [ 178 ] Kateřina Štefanová 2001 CZE Bike Freaks 01:51:10.6 11:37.2
8 3 / M [ 185 ] Jan Šrámek 1978 CZE Axion Orbit 01:54:01.3 14:27.9
9 4 / M [ 181 ] Radek Vtípil 1983 CZE Eleven Mercedes Mitas Team 01:56:02.4 16:29.0
10 2 / ZJ [ 176 ] Zuzana Šafářová 2001 CZE Cyklo SKi klub Polička 01:56:18.2 16:44.8
11 5 / MJ [ 182 ] Vojtěch Hájek 2000 CZE Cyklo Bendl 01:57:33.4 18:00.0
12 3 / ZJ [ 191 ] Martina Papoušková 2002 CZE Cyklo Ski klub Polička 02:02:28.6 22:55.2
13 6 / MJ [ 194 ] Petr Horníček 1999 CZE S.V.D. 02:04:39.7 25:06.3
14 5 / M [ 196 ] Jiří Blaho 1996 CZE Libchavy 02:04:48.5 25:15.1
15 1 / Z18-39 [ 198 ] Eliška Bílková 1991 CZE CK Slovan M. Třebová 02:05:19.0 25:45.6
16 2 / Z18-39 [ 180 ] Monika Doleželová 1983 CZE CK Slovan M. Třebová 02:07:34.1 28:00.7
17 6 / M [ 177 ] Jiří Černý 1962 CZE Brno 02:09:28.0 29:54.6
18 7 / M [ 188 ] Marcel Simon 1972 CZE Rybník 02:19:54.6 40:21.2
19 8 / M [ 173 ] Pavel Kleisner 1964 CZE Ostřetín 02:20:07.4 40:34.0
20 3 / Z18-39 [ 186 ] Bronislava Wittnerová 1983 CZE Olomouc 02:21:13.0 41:39.6
21 7 / MJ [ 195 ] Jakub Doležal 2000 CZE S.V.D. 02:22:48.5 43:15.1
21 7 / MJ [ 193 ] Martin Horníček 1999 CZE S.V.D. 02:22:48.5 43:15.1
23 9 / M [ 183 ] Michal Neruda 1969 CZE Česká třebová 02:27:43.0 48:09.6
24 4 / Z18-39 [ 174 ] Adéla Papáčková 1998 CZE Libchavy 02:36:27.7 56:54.3
25 1 / Z40 [ 199 ] Ivana Bezděková 1974 CZE Los Brňos 02:47:34.7 01:08:01.3
26 5 / Z18-39 [ 187 ] Veronika Térová 1998 CZE S - Sport Hronov 02:52:45.3 01:13:11.9
27 2 / Z40 [ 189 ] Milana Ráczová 1966 CZE CZE 03:13:13.1 01:33:39.7
DNS / Z40 [ 192 ] Zlata Kubíková 1967 CZE Brno