Závod na Černou horu na kolečkových lyžích

09.09.2017 Čistá (Krkonoše) 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Dvojzávod (sobota+neděle) celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, Muži: 0, Ženy: 0 [html] [pdf]
CLASSIC celkem: 44, muži : 40, ženy: 4, M: 27, M50: 13, Z: 1, Z40: 3 [html] [pdf]

výsledková listina CLASSIC

start ~ 14:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / M [28] Stanislav Řezáč 1973 CZE SILVINI MADSHUS team 43:36.34
2 2 / M [1] Václav Sedláček 1986 CZE Silvini Madshus Team 44:35.12 00:58.78
3 3 / M [20] Tomáš Lukeš 2000 CZE ČKS SKI Jilemnice 46:37.31 03:00.97
4 4 / M [21] Daniel Máka 1992 CZE ATLAS CRAFT TEAM 47:38.42 04:02.08
5 5 / M [30] Filip Schütz 1997 CZE ČKS SKI Jilemnice 48:32.1 04:55.76
6 6 / M [29] Michael Schutz 2000 CZE ČKS SKI Jilemnice 48:37.32 05:00.98
7 7 / M [39] Michal Vank 1992 CZE Sun Sport Team 49:02.85 05:26.51
8 8 / M [40] Petr Vlček 1989 CZE CYKLO-SKI klub Polička 49:37.52 06:01.18
9 9 / M [26] Marek Pazderský 1981 CZE Silvini Madshus Team 50:10.67 06:34.33
10 10 / M [16] Martin Kratochvíl 1983 CZE SKI team VYSOČINA 51:15.44 07:39.1
11 1 / M50 [47] Jan Svoboda 1966 CZE SILVINI MADSHUS team 52:00.77 08:24.43
12 11 / M [33] David Šrůtek 1980 CZE Rossignol Racing Team 52:23.61 08:47.27
13 12 / M [32] Pavel Šimek 1980 CZE Olfin Car Ski Team Trutnov 52:25.12 08:48.78
14 13 / M [36] Miroslav Trnavský 1975 CZE XCSPORT.cz nordic racing team 53:34.14 09:57.8
15 14 / M [24] František Molva 1994 CZE SKI team VYSOČINA 54:15.84 10:39.5
16 15 / M [14] Ondřej Král 1974 CZE Silvinimadshusteam 55:21.97 11:45.63
17 2 / M50 [4] Pavel Buchta 1964 CZE SKI team VYSOČINA 55:23.1 11:46.76
18 16 / M [6] Daniel Gromus 1978 CZE Kolečkové lyže TOMSKI.CZ 55:53.73 12:17.39
19 17 / M [5] Tomáš Gromus 1976 CZE Kolečkové lyže TOMSKI.cz 55:59.92 12:23.58
20 18 / M [3] Jan Benák 1982 CZE Team Šerlich 8.30 56:27.99 12:51.65
21 19 / M [8] Michal Jedlička 1982 CZE Silvini Madshus Team 57:16.57 13:40.23
22 3 / M50 [23] Jacek Mederski 1966 POL team nabiegowkach.pl 57:43.65 14:07.31
23 4 / M50 [10] Ladislav Knápek 1961 CZE Šerlich 8.30 57:58.62 14:22.28
24 20 / M [7] Petr Gross 1976 CZE BORCI ZDAR ! 59:04.0 15:27.66
25 5 / M50 [19] Pavel Liška 1963 CZE FORT SMC Ústí nad Orlicí 01:00:41.21 17:04.87
26 21 / M [25] Jan Parma 1976 CZE Silvini Madshus Team 01:02:36.25 18:59.91
27 6 / M50 [11] Vít Kocian 1961 CZE Silvini Madshus Team 01:02:54.07 19:17.73
28 22 / M [34] Richard Štefek 1974 CZE Wikov SKI Skuhrov nad Bělou 01:03:17.88 19:41.54
29 23 / M [45] Pavel Endršt 1976 CZE Silvini Madshus Team 01:05:42.38 22:06.04
30 7 / M50 [17] Karel Křoustek 1948 CZE Wikov SKI Skuhrov nad Bělou 01:05:58.9 22:22.56
31 8 / M50 [44] Petr Zeman 1965 CZE Sokol Weissberg 01:08:19.7 24:43.36
32 9 / M50 [15] Tomas Krampla 1966 CZE TTC Olomouc 01:08:48.91 25:12.57
33 24 / M [42] David Vronka 1974 CZE TTC Olomouc 01:08:59.56 25:23.22
34 10 / M50 [31] Zdenek Stuchlik 1950 CZE Šerlich 8.30 01:09:26.07 25:49.73
35 11 / M50 [9] Milan Jelínek 1955 CZE SILVINI MADSHUS team 01:09:52.96 26:16.62
36 25 / M [46] Štěpán Musil 2003 CZE SK Skol Brno 01:12:32.79 28:56.45
37 26 / M [38] Vladimír Tvrdík 1984 CZE SKI TEAM VYSOČINA 01:14:49.92 31:13.58
38 12 / M50 [35] Václav Štěpánek 1959 CZE Sun Sport Team 01:15:10.23 31:33.89
39 13 / M50 [12] Alois Kohoutek 1956 CZE Svitávka 01:17:11.89 33:35.55
40 27 / M [13] Petr Koutný 1968 CZE Hortim 01:39:44.34 56:08.0