Fitness in-line závod O pohár starosty města Turnova - rozjížďky

21.05.2016 Turnov 

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

13 - 99 let, 2 kola C celkem: 5, muži : 2, ženy: 3, Muži: 2, Ženy: 3 [html] [pdf]
do 6 let - odrážedla, koloběžky celkem: 10, muži : 4, ženy: 6, Muži: 4, Ženy: 6 [html] [pdf]
do 6 let - inline celkem: 5, muži : 4, ženy: 1, Muži: 4, Ženy: 1 [html] [pdf]
7 - 8let, 1 kolo celkem: 27, muži : 14, ženy: 13, Muži: 14, Ženy: 13 [html] [pdf]
9 - 10 let, 1 kolo celkem: 24, muži : 11, ženy: 13, Muži: 11, Ženy: 13 [html] [pdf]
11 - 12 let, 2 kola celkem: 23, muži : 9, ženy: 14, Muži: 9, Ženy: 14 [html] [pdf]
13 - 14 let, 2 kola celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, Muži: 0, Ženy: 0 [html] [pdf]
15 - 99 let, 2 kola celkem: 15, muži : 7, ženy: 8, Muži: 7, Ženy: 8 [html] [pdf]
odrážedla A celkem: 6, muži : 0, ženy: 6, Muži: 0, Ženy: 6 [html] [pdf]
odrážedla B celkem: 4, muži : 4, ženy: 0, Muži: 4, Ženy: 0 [html] [pdf]
7 - 8let, 1 kolo A celkem: 5, muži : 0, ženy: 5, Muži: 0, Ženy: 5 [html] [pdf]
7 - 8let, 1 kolo B celkem: 5, muži : 5, ženy: 0, Muži: 5, Ženy: 0 [html] [pdf]
7 - 8let, 1 kolo C celkem: 5, muži : 0, ženy: 5, Muži: 0, Ženy: 5 [html] [pdf]
7 - 8let, 1 kolo D celkem: 5, muži : 5, ženy: 0, Muži: 5, Ženy: 0 [html] [pdf]
7 - 8let, 1 kolo E celkem: 3, muži : 0, ženy: 3, Muži: 0, Ženy: 3 [html] [pdf]
7 - 8let, 1 kolo F celkem: 4, muži : 4, ženy: 0, Muži: 4, Ženy: 0 [html] [pdf]
9 - 10 let, 1 kolo A celkem: 5, muži : 5, ženy: 0, Muži: 5, Ženy: 0 [html] [pdf]
9 - 10 let, 1 kolo B celkem: 5, muži : 0, ženy: 5, Muži: 0, Ženy: 5 [html] [pdf]
9 - 10 let, 1 kolo C celkem: 5, muži : 5, ženy: 0, Muži: 5, Ženy: 0 [html] [pdf]
9 - 10 let, 1 kolo D celkem: 5, muži : 0, ženy: 5, Muži: 0, Ženy: 5 [html] [pdf]
9 - 10 let, 1 kolo E celkem: 4, muži : 1, ženy: 3, Muži: 1, Ženy: 3 [html] [pdf]
11 - 12 let, 2 kola A celkem: 5, muži : 0, ženy: 5, Muži: 0, Ženy: 5 [html] [pdf]
11 - 12 let, 2 kola B celkem: 5, muži : 5, ženy: 0, Muži: 5, Ženy: 0 [html] [pdf]
11 - 12 let, 2 kola C celkem: 5, muži : 0, ženy: 5, Muži: 0, Ženy: 5 [html] [pdf]
11 - 12 let, 2 kola D celkem: 4, muži : 4, ženy: 0, Muži: 4, Ženy: 0 [html] [pdf]
11 - 12 let, 2 kola E celkem: 4, muži : 0, ženy: 4, Muži: 0, Ženy: 4 [html] [pdf]
13 - 99 let, 2 kola A celkem: 5, muži : 0, ženy: 5, Muži: 0, Ženy: 5 [html] [pdf]
13 - 99 let, 2 kola B celkem: 5, muži : 5, ženy: 0, Muži: 5, Ženy: 0 [html] [pdf]

výsledková listina 13 - 99 let, 2 kola C

start ~ 15:41:04

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži [49] Petr SVĚTLÍK 1974 CZE CZE 02:52.6 01:22.8
2 1 / Ženy [86] Adéla Vostradská 1993 CZE CZE 03:04.0 00:11.4 01:25.3
3 2 / Ženy [102] Romana Švitorková 1992 CZE CZE 03:19.5 00:26.9 01:32.0
4 3 / Ženy [84] Iva Šerpánová 1992 CZE CZE 03:33.7 00:41.1 01:43.4
5 2 / Muži [47] Jindřich Šimice 2003 CZE CZE 03:54.1 01:01.5 01:56.3

výsledková listina do 6 let - odrážedla, koloběžky

start ~ 18:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži [87] Samuel Duck 2009 CZE CZE 00:26.7
2 2 / Muži [2] Josef Braier 2011 CZE CZE 00:34.7 00:08.0
3 1 / Ženy [53] Tereza Mladá 2012 CZE CZE 00:35.9 00:09.2
4 2 / Ženy [105] Eliška Hockeová 2010 CZE CZE 00:38.2 00:11.5
5 3 / Ženy [1] Bára Bartošová 2011 CZE CZE 00:38.3 00:11.6
6 3 / Muži [101] Daniel Holeček 2011 CZE CZE 00:42.9 00:16.2
7 4 / Muži [52] Ondřej Marek 2011 CZE CZE 00:46.4 00:19.7
8 4 / Ženy [50] Štěpánka Gruntová 2010 CZE CZE 00:48.2 00:21.5
9 5 / Ženy [51] Sarah Ellen Kopalová 2012 CZE CZE 00:52.1 00:25.4
10 6 / Ženy [54] Rozárie Röslerová 2011 CZE CZE 00:57.4 00:30.7

výsledková listina do 6 let - inline

start ~ 18:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži [56] Matouš Šrámek 2011 CZE CZE 00:34.2
2 2 / Muži [55] Tomáš Řeha 2010 CZE CZE 00:36.4 00:02.2
3 3 / Muži [4] Tobias Brunclík 2011 CZE CZE 00:39.8 00:05.6
4 4 / Muži [104] Antonín Marek 2010 CZE CZE 00:45.2 00:11.0
5 1 / Ženy [106] Tereza Řehová 2010 CZE CZE 00:59.7 00:25.5

výsledková listina 7 - 8let, 1 kolo

start ~ 18:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Ženy [14] Nikola Kučírková 2008 CZE CZE 01:34.5
1 1 / Ženy [7] Michaela Cidlinská 2009 CZE CZE 01:34.5
3 3 / Ženy [15] Aneta Marková 2008 CZE CZE 01:35.5 00:01.0
4 1 / Muži [63] Šimon Šrámek 2008 CZE CZE 01:38.6 00:04.1
5 2 / Muži [64] Michal Veselý 2008 CZE CZE 01:39.1 00:04.6
6 3 / Muži [5] Marek Antoň 2008 CZE CZE 01:39.2 00:04.7
7 4 / Ženy [57] Michaela Fáková 2009 CZE CZE 01:39.6 00:05.1
8 5 / Ženy [16] Tereza Marková 2008 CZE CZE 01:40.9 00:06.4
9 4 / Muži [10] Dominik Horáček 2008 CZE CZE 01:43.9 00:09.4
10 5 / Muži [60] David Kopal 2009 CZE CZE 01:44.2 00:09.7
11 6 / Muži [17] Matouš Mikl 2008 CZE CZE 01:47.3 00:12.8
12 7 / Muži [9] Filip Holubka 2008 CZE CZE 01:48.0 00:13.5
13 8 / Muži [62] Ondřej Plecháček 2008 CZE CZE 01:48.1 00:13.6
14 9 / Muži [11] Kuba Horáček 2008 CZE CZE 01:49.4 00:14.9
15 10 / Muži [85] Nathan Mungo Marek 2009 CZE CZE 01:50.9 00:16.4
15 6 / Ženy [6] Markéta Braierová 2009 CZE CZE 01:50.9 00:16.4
15 11 / Muži [59] Lukáš Holeček 2009 CZE CZE 01:50.9 00:16.4
18 7 / Ženy [12] Aneta Hrazdirová 2008 CZE CZE 01:51.4 00:16.9
19 12 / Muži [91] Matěj Richter 2009 CZE CZE 02:02.7 00:28.2
20 13 / Muži [96] Štěpán Janda 2008 CZE CZE 02:04.1 00:29.6
21 14 / Muži [8] Šimon Fichtner 2008 CZE CZE 02:06.3 00:31.8
22 8 / Ženy [13] Kristýna Kopková 2009 CZE CZE 02:10.2 00:35.7
23 9 / Ženy [58] Veronika Hockeová 2008 CZE CZE 02:18.6 00:44.1
24 10 / Ženy [18] Adéla Štejfová 2009 CZE CZE 02:32.5 00:58.0
25 11 / Ženy [65] Laura Vrbatová 2009 CZE CZE 02:37.6 01:03.1
26 12 / Ženy [61] Kateřina Mládková 2009 CZE CZE 03:47.9 02:13.4
26 12 / Ženy [107] Mia Mizerová 2009 CZE CZE

výsledková listina 9 - 10 let, 1 kolo

start ~ 18:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži [25] Ondřej Kučírek 2006 CZE CZE 01:23.9
2 2 / Muži [73] attila varga 2006 CZE CZE 01:24.4 00:00.5
3 1 / Ženy [20] Kateřina Brunclíková 2006 CZE CZE 01:25.5 00:01.6
4 3 / Muži [69] Vojtěch Košek 2007 CZE CZE 01:33.6 00:09.7
5 4 / Muži [19] Jan Bartoš 2006 CZE KCPivovarVratislavice 01:33.8 00:09.9
6 2 / Ženy [27] Veronika Marková 2006 CZE CZE 01:35.2 00:11.3
7 3 / Ženy [28] Tereza Pažoutová 2007 CZE CZE 01:36.6 00:12.7
7 3 / Ženy [29] Anna Schneiderová 2006 CZE CZE 01:36.6 00:12.7
9 5 / Ženy [21] Lucie Cidlinská 2007 CZE CZE 01:37.5 00:13.6
10 6 / Ženy [95] Klára Jandová 2006 CZE CZE 01:39.3 00:15.4
11 7 / Ženy [70] Kristýna Mladá 2007 CZE CZE 01:39.9 00:16.0
12 8 / Ženy [67] Barbora BUCKOVÁ 2007 CZE CZE 01:40.3 00:16.4
13 9 / Ženy [31] Gabriela Vomáčková 2006 CZE CZE 01:42.4 00:18.5
14 5 / Muži [68] Michal Grunt 2007 CZE CZE 01:43.6 00:19.7
15 6 / Muži [93] Lukáš Lazar 2007 SVK CZE 01:45.2 00:21.3
16 7 / Muži [23] Jan Holubka 2006 CZE CZE 01:46.1 00:22.2
17 10 / Ženy [72] Sára Schindlerová 2006 CZE CZE 01:46.4 00:22.5
18 11 / Ženy [32] Alena Vrbatová 2006 CZE CZE 01:49.9 00:26.0
19 12 / Ženy [30] ROZÁLIE SZALAY 2006 CZE CZE 01:53.2 00:29.3
20 8 / Muži [66] Lukáš Bradna 2006 CZE CZE 01:55.9 00:32.0
21 13 / Ženy [97] Jana Jankajová 2006 CZE CZE 01:57.2 00:33.3
22 9 / Muži [71] Jakub Mládek 2007 CZE Silvini Madshus team 01:57.7 00:33.8
23 10 / Muži [33] Vojtěch Zdeněk 2006 CZE CZE 02:01.4 00:37.5
24 11 / Muži [22] Samuel Flégr 2006 CZE CZE 02:13.8 00:49.9

výsledková listina 11 - 12 let, 2 kola

start ~ 18:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Ženy [34] Anna Adamová 2005 CZE CZE 02:37.8 01:15.9
2 2 / Ženy [35] Veronika Barabášová 2005 CZE CZE 02:57.8 00:20.0 01:24.6
3 1 / Muži [76] Aleš koňák 2005 CZE CZE 02:59.2 00:21.4 01:29.3
4 3 / Ženy [40] Aneta Miklová 2004 CZE CZE 03:01.1 00:23.3 01:31.2
5 2 / Muži [42] Patrik SVĚTLÍK 2005 CZE CZE 03:07.2 00:29.4 01:31.1
6 4 / Ženy [45] Anna Marie Živná 2004 CZE CZE 03:10.1 00:32.3 01:35.8
7 5 / Ženy [79] zuzana Vacátková 2005 CZE CZE 03:10.5 00:32.7 01:37.7
8 6 / Ženy [90] Eliška Šuláková 2004 CZE CZE 03:10.8 00:33.0 01:35.9
9 3 / Muži [74] Štěpán Bakeš 2005 CZE CZE 03:11.0 00:33.2 01:33.2
10 7 / Ženy [44] Adriana Žitníková 2004 CZE CZE 03:13.3 00:35.5 01:41.4
11 8 / Ženy [36] Adéla Fichtnerová 2005 CZE CZE 03:13.7 00:35.9 01:36.6
12 4 / Muži [41] Jan Pažout 2005 CZE CZE 03:14.2 00:36.4 01:32.1
12 9 / Ženy [77] Petra Marková 2005 CZE CZE 03:14.2 00:36.4 01:33.3
14 5 / Muži [75] Milan Fák 2005 CZE CZE 03:15.1 00:37.3 01:33.2
15 10 / Ženy [39] Viktoria Kernova 2004 CZE CZE 03:19.8 00:42.0 01:35.8
16 11 / Ženy [100] Kristýna Harišová 2004 CZE CZE 03:26.8 00:49.0 01:38.8
17 12 / Ženy [99] Magdaléna Harišová 2005 CZE CZE 03:36.2 00:58.4 01:42.2
18 6 / Muži [37] Tomáš Hrazdira 2005 CZE CZE 03:42.0 01:04.2 01:47.4
19 7 / Muži [43] Kristián Vrbata 2004 CZE CZE 03:46.9 01:09.1 01:47.6
20 13 / Ženy [80] Linda Vrbatová 2005 CZE CZE 03:48.3 01:10.5 01:53.1
21 14 / Ženy [38] Leontýna Jirošová 2005 CZE CZE 03:49.3 01:11.5 01:51.3
22 8 / Muži [78] Filip Řeha 2005 CZE CZE 03:55.3 01:17.5 01:50.8
23 9 / Muži [98] Pavael Jankaj 2005 CZE CZE 04:00.5 01:22.7 01:53.8

výsledková listina 13 - 14 let, 2 kola

start ~ 18:00:00

výsledková listina 15 - 99 let, 2 kola

start ~ 18:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži [81] Martin Kopal 1977 CZE CZE 02:26.6 01:13.9
2 2 / Muži [103] josé jiránek 1991 CZE CZE 02:39.6 00:13.0 01:18.9
3 3 / Muži [49] Petr SVĚTLÍK 1974 CZE CZE 02:52.6 00:26.0 01:22.8
4 4 / Muži [94] Michal Janda 1977 CZE CZE 02:54.6 00:28.0 01:23.5
5 1 / Ženy [88] Romana Kohoutová 1981 CZE CZE 03:02.6 00:36.0 01:31.2
6 2 / Ženy [86] Adéla Vostradská 1993 CZE CZE 03:04.0 00:37.4 01:25.3
7 3 / Ženy [92] Zuzana Richterová 1979 CZE CZE 03:06.1 00:39.5 01:32.7
8 4 / Ženy [102] Romana Švitorková 1992 CZE CZE 03:19.5 00:52.9 01:32.0
9 5 / Ženy [89] Dagmar Aissi 1981 CZE CZE 03:25.4 00:58.8 01:41.0
10 6 / Ženy [84] Iva Šerpánová 1992 CZE CZE 03:33.7 01:07.1 01:43.4
11 7 / Ženy [46] Andrea Karásková 2003 CZE CZE 03:36.1 01:09.5 01:45.2
12 5 / Muži [47] Jindřich Šimice 2003 CZE CZE 03:54.1 01:27.5 01:56.3
13 6 / Muži [83] Jan Řeha 1978 CZE CZE 03:58.3 01:31.7 01:58.6
14 7 / Muži [48] Tomáš Horáček 1977 CZE CZE 04:00.4 01:33.8 01:58.7
15 8 / Ženy [82] Marta Kopalová 1947 CZE CZE 04:45.0 02:18.4 02:10.6

výsledková listina odrážedla A

start ~ 18:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Ženy [53] Tereza Mladá 2012 CZE CZE 00:35.9
2 2 / Ženy [105] Eliška Hockeová 2010 CZE CZE 00:38.2 00:02.3
3 3 / Ženy [1] Bára Bartošová 2011 CZE CZE 00:38.3 00:02.4
4 4 / Ženy [50] Štěpánka Gruntová 2010 CZE CZE 00:48.2 00:12.3
5 5 / Ženy [51] Sarah Ellen Kopalová 2012 CZE CZE 00:52.1 00:16.2
6 6 / Ženy [54] Rozárie Röslerová 2011 CZE CZE 00:57.4 00:21.5

výsledková listina odrážedla B

start ~ 18:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži [87] Samuel Duck 2009 CZE CZE 00:26.7
2 2 / Muži [2] Josef Braier 2011 CZE CZE 00:34.7 00:08.0
3 3 / Muži [101] Daniel Holeček 2011 CZE CZE 00:42.9 00:16.2
4 4 / Muži [52] Ondřej Marek 2011 CZE CZE 00:46.4 00:19.7

výsledková listina 7 - 8let, 1 kolo A

start ~ 18:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Ženy [7] Michaela Cidlinská 2009 CZE CZE 01:34.5
2 2 / Ženy [57] Michaela Fáková 2009 CZE CZE 01:39.6 00:05.1
3 3 / Ženy [6] Markéta Braierová 2009 CZE CZE 01:50.9 00:16.4
4 4 / Ženy [12] Aneta Hrazdirová 2008 CZE CZE 01:51.4 00:16.9
5 5 / Ženy [58] Veronika Hockeová 2008 CZE CZE 02:18.6 00:44.1

výsledková listina 7 - 8let, 1 kolo B

start ~ 18:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži [5] Marek Antoň 2008 CZE CZE 01:39.2
2 2 / Muži [10] Dominik Horáček 2008 CZE CZE 01:43.9 00:04.7
3 3 / Muži [9] Filip Holubka 2008 CZE CZE 01:48.0 00:08.8
4 4 / Muži [59] Lukáš Holeček 2009 CZE CZE 01:50.9 00:11.7
5 5 / Muži [8] Šimon Fichtner 2008 CZE CZE 02:06.3 00:27.1

výsledková listina 7 - 8let, 1 kolo C

start ~ 18:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Ženy [14] Nikola Kučírková 2008 CZE CZE 01:34.5
2 2 / Ženy [15] Aneta Marková 2008 CZE CZE 01:35.5 00:01.0
3 3 / Ženy [16] Tereza Marková 2008 CZE CZE 01:40.9 00:06.4
4 4 / Ženy [13] Kristýna Kopková 2009 CZE CZE 02:10.2 00:35.7
5 5 / Ženy [61] Kateřina Mládková 2009 CZE CZE 03:47.9 02:13.4

výsledková listina 7 - 8let, 1 kolo D

start ~ 18:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži [60] David Kopal 2009 CZE CZE 01:44.2
2 2 / Muži [17] Matouš Mikl 2008 CZE CZE 01:47.3 00:03.1
3 3 / Muži [11] Kuba Horáček 2008 CZE CZE 01:49.4 00:05.2
4 4 / Muži [85] Nathan Mungo Marek 2009 CZE CZE 01:50.9 00:06.7
5 5 / Muži [96] Štěpán Janda 2008 CZE CZE 02:04.1 00:19.9

výsledková listina 7 - 8let, 1 kolo E

start ~ 18:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Ženy [18] Adéla Štejfová 2009 CZE CZE 02:32.5
2 2 / Ženy [65] Laura Vrbatová 2009 CZE CZE 02:37.6 00:05.1
2 2 / Ženy [107] Mia Mizerová 2009 CZE CZE

výsledková listina 7 - 8let, 1 kolo F

start ~ 18:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži [63] Šimon Šrámek 2008 CZE CZE 01:38.6
2 2 / Muži [64] Michal Veselý 2008 CZE CZE 01:39.1 00:00.5
3 3 / Muži [62] Ondřej Plecháček 2008 CZE CZE 01:48.1 00:09.5
4 4 / Muži [91] Matěj Richter 2009 CZE CZE 02:02.7 00:24.1

výsledková listina 9 - 10 let, 1 kolo A

start ~ 18:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži [19] Jan Bartoš 2006 CZE KCPivovarVratislavice 01:33.8
2 2 / Muži [68] Michal Grunt 2007 CZE CZE 01:43.6 00:09.8
3 3 / Muži [23] Jan Holubka 2006 CZE CZE 01:46.1 00:12.3
4 4 / Muži [66] Lukáš Bradna 2006 CZE CZE 01:55.9 00:22.1
5 5 / Muži [22] Samuel Flégr 2006 CZE CZE 02:13.8 00:40.0

výsledková listina 9 - 10 let, 1 kolo B

start ~ 18:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Ženy [20] Kateřina Brunclíková 2006 CZE CZE 01:25.5
2 2 / Ženy [21] Lucie Cidlinská 2007 CZE CZE 01:37.5 00:12.0
3 3 / Ženy [95] Klára Jandová 2006 CZE CZE 01:39.3 00:13.8
4 4 / Ženy [67] Barbora BUCKOVÁ 2007 CZE CZE 01:40.3 00:14.8
5 5 / Ženy [97] Jana Jankajová 2006 CZE CZE 01:57.2 00:31.7

výsledková listina 9 - 10 let, 1 kolo C

start ~ 18:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži [25] Ondřej Kučírek 2006 CZE CZE 01:23.9
2 2 / Muži [73] attila varga 2006 CZE CZE 01:24.4 00:00.5
3 3 / Muži [69] Vojtěch Košek 2007 CZE CZE 01:33.6 00:09.7
4 4 / Muži [93] Lukáš Lazar 2007 SVK CZE 01:45.2 00:21.3
5 5 / Muži [71] Jakub Mládek 2007 CZE Silvini Madshus team 01:57.7 00:33.8

výsledková listina 9 - 10 let, 1 kolo D

start ~ 18:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Ženy [27] Veronika Marková 2006 CZE CZE 01:35.2
2 2 / Ženy [28] Tereza Pažoutová 2007 CZE CZE 01:36.6 00:01.4
2 2 / Ženy [29] Anna Schneiderová 2006 CZE CZE 01:36.6 00:01.4
4 4 / Ženy [70] Kristýna Mladá 2007 CZE CZE 01:39.9 00:04.7
5 5 / Ženy [72] Sára Schindlerová 2006 CZE CZE 01:46.4 00:11.2

výsledková listina 9 - 10 let, 1 kolo E

start ~ 18:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Ženy [31] Gabriela Vomáčková 2006 CZE CZE 01:42.4
2 2 / Ženy [32] Alena Vrbatová 2006 CZE CZE 01:49.9 00:07.5
3 3 / Ženy [30] ROZÁLIE SZALAY 2006 CZE CZE 01:53.2 00:10.8
4 1 / Muži [33] Vojtěch Zdeněk 2006 CZE CZE 02:01.4 00:19.0

výsledková listina 11 - 12 let, 2 kola A

start ~ 18:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Ženy [34] Anna Adamová 2005 CZE CZE 02:37.8 01:15.9
2 2 / Ženy [35] Veronika Barabášová 2005 CZE CZE 02:57.8 00:20.0 01:24.6
3 3 / Ženy [36] Adéla Fichtnerová 2005 CZE CZE 03:13.7 00:35.9 01:36.6
4 4 / Ženy [100] Kristýna Harišová 2004 CZE CZE 03:26.8 00:49.0 01:38.8
5 5 / Ženy [99] Magdaléna Harišová 2005 CZE CZE 03:36.2 00:58.4 01:42.2

výsledková listina 11 - 12 let, 2 kola B

start ~ 18:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži [76] Aleš koňák 2005 CZE CZE 02:59.2 01:29.3
2 2 / Muži [74] Štěpán Bakeš 2005 CZE CZE 03:11.0 00:11.8 01:33.2
3 3 / Muži [75] Milan Fák 2005 CZE CZE 03:15.1 00:15.9 01:33.2
4 4 / Muži [37] Tomáš Hrazdira 2005 CZE CZE 03:42.0 00:42.8 01:47.4
5 5 / Muži [98] Pavael Jankaj 2005 CZE CZE 04:00.5 01:01.3 01:53.8

výsledková listina 11 - 12 let, 2 kola C

start ~ 18:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Ženy [40] Aneta Miklová 2004 CZE CZE 03:01.1 01:31.2
2 2 / Ženy [90] Eliška Šuláková 2004 CZE CZE 03:10.8 00:09.7 01:35.9
3 3 / Ženy [77] Petra Marková 2005 CZE CZE 03:14.2 00:13.1 01:33.3
4 4 / Ženy [39] Viktoria Kernova 2004 CZE CZE 03:19.8 00:18.7 01:35.8
5 5 / Ženy [38] Leontýna Jirošová 2005 CZE CZE 03:49.3 00:48.2 01:51.3

výsledková listina 11 - 12 let, 2 kola D

start ~ 18:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži [42] Patrik SVĚTLÍK 2005 CZE CZE 03:07.2 01:31.1
2 2 / Muži [41] Jan Pažout 2005 CZE CZE 03:14.2 00:07.0 01:32.1
3 3 / Muži [43] Kristián Vrbata 2004 CZE CZE 03:46.9 00:39.7 01:47.6
4 4 / Muži [78] Filip Řeha 2005 CZE CZE 03:55.3 00:48.1 01:50.8

výsledková listina 11 - 12 let, 2 kola E

start ~ 18:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Ženy [45] Anna Marie Živná 2004 CZE CZE 03:10.1 01:35.8
2 2 / Ženy [79] zuzana Vacátková 2005 CZE CZE 03:10.5 00:00.4 01:37.7
3 3 / Ženy [44] Adriana Žitníková 2004 CZE CZE 03:13.3 00:03.2 01:41.4
4 4 / Ženy [80] Linda Vrbatová 2005 CZE CZE 03:48.3 00:38.2 01:53.1

výsledková listina 13 - 99 let, 2 kola A

start ~ 18:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Ženy [88] Romana Kohoutová 1981 CZE CZE 03:02.6 01:31.2
2 2 / Ženy [92] Zuzana Richterová 1979 CZE CZE 03:06.1 00:03.5 01:32.7
3 3 / Ženy [89] Dagmar Aissi 1981 CZE CZE 03:25.4 00:22.8 01:41.0
4 4 / Ženy [46] Andrea Karásková 2003 CZE CZE 03:36.1 00:33.5 01:45.2
5 5 / Ženy [82] Marta Kopalová 1947 CZE CZE 04:45.0 01:42.4 02:10.6

výsledková listina 13 - 99 let, 2 kola B

start ~ 18:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži [81] Martin Kopal 1977 CZE CZE 02:26.6 01:13.9
2 2 / Muži [103] josé jiránek 1991 CZE CZE 02:39.6 00:13.0 01:18.9
3 3 / Muži [94] Michal Janda 1977 CZE CZE 02:54.6 00:28.0 01:23.5
4 4 / Muži [83] Jan Řeha 1978 CZE CZE 03:58.3 01:31.7 01:58.6
5 5 / Muži [48] Tomáš Horáček 1977 CZE CZE 04:00.4 01:33.8 01:58.7