běh

výsledky

Statenice běží

10.03.2019 Statenice 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

HD1 celkem: 15 , muži : 8, ženy: 7, kluci: 8, holky: 7 [html] [pdf] [csv]
HD2 celkem: 8 , muži : 4, ženy: 4, kluci: 4, holky: 4 [html] [pdf] [csv]
HD3 celkem: 8 , muži : 3, ženy: 5, kluci: 3, holky: 5 [html] [pdf] [csv]
HD4 celkem: 6 , muži : 4, ženy: 2, kluci: 4, holky: 2 [html] [pdf] [csv]
HD5 celkem: 5 , muži : 4, ženy: 1, Muži: 4, Ženy: 1 [html] [pdf] [csv]
hlavní závod celkem: 59 , muži : 35, ženy: 24, M15: 0, M20: 8, M35: 17, M45: 7, M55: 3, Z15: 1, Z20: 7, Z35: 10, Z45: 3, Z55: 2, [k]12: 1 [html] [pdf] [csv]

výsledková listina HD1

start ~ 10:38:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / kluci [ 124 ] Oliver Mareček 2014 CZE Praha 10 00:41.0
2 1 / holky [ 131 ] Elen Solarová 2014 CZE Kozinec 00:42.3 00:01.3
3 2 / kluci [ 121 ] Šimon Jung 2014 CZE Gigathlon Czech Republic 00:43.5 00:02.5
4 2 / holky [ 134 ] lili novotná 2014 CZE Statenice 00:45.7 00:04.7
5 3 / holky [ 133 ] barbora lukešová 2014 CZE Přední Kopnina 00:47.9 00:06.9
6 3 / kluci [ 129 ] Jonáš Sára 2014 CZE Roztoky 00:52.6 00:11.6
7 4 / kluci [ 125 ] Maxim Mareček 2016 CZE Praha 10 01:04.5 00:23.5
7 4 / kluci [ 120 ] Jakub Huml 2015 CZE Cerhovice 01:04.5 00:23.5
9 4 / holky [ 127 ] Ela Pensimusová 2015 CZE Praha 6 01:11.4 00:30.4
10 6 / kluci [ 123 ] Jaromír Kolaja 2015 CZE Slavia Liberec Orienteering 01:16.9 00:35.9
11 5 / holky [ 126 ] Nela Mazgajová 2016 CZE Odolena Voda 01:31.3 00:50.3
12 7 / kluci [ 132 ] Dominik Srb 2016 CZE Night Run Team 01:33.8 00:52.8
13 6 / holky [ 128 ] Ema Rolčíková 2016 CZE Statenice 01:56.0 01:15.0
14 7 / holky [ 122 ] Aneta Jungová 2017 CZE Gigathlon Czech Republic 01:57.0 01:16.0
{15} 8 / kluci [ 130 ] Albert Sára 2016 CZE Roztoky

výsledková listina HD2

start ~ 10:48:30

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / holky [ 247 ] zuzana žilková 2011 CZE ŠSK Újezd nad Lesy 01:59.8
2 2 / holky [ 237 ] iva bělunková 2011 CZE Praha 4 02:07.7 00:07.9
3 1 / kluci [ 243 ] patrik poulíček 2011 CZE Statenice 02:23.2 00:23.4
4 2 / kluci [ 223 ] Daniel Šíma 2013 CZE GLADIATORRACETEAM 02:28.8 00:29.0
5 3 / kluci [ 135 ] lukáš novotný 2011 CZE Statenice 02:36.7 00:36.9
6 4 / kluci [ 221 ] Ondřej Pensimus 2012 CZE Praha 6 02:44.9 00:45.1
7 3 / holky [ 219 ] Barbora Jungová 2013 CZE Gigathlon Czech Republic 03:02.3 01:02.5
8 4 / holky [ 238 ] dominika Sejkorová 2012 CZE Statenice 03:23.5 01:23.7

výsledková listina HD3

start ~ 10:56:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / kluci [ 227 ] Vit Petera 2009 CZE Statenice 04:09.1 mezičasy
2 2 / kluci [ 224 ] Tony Hrach 2009 CZE RUMOVÝ EXPRESS 04:16.9 00:07.8 mezičasy
3 1 / holky [ 228 ] Nela Pradova 2010 CZE Praha 04:19.7 00:10.6 mezičasy
4 2 / holky [ 249 ] tereza hemrová 2009 CZE Praha 6- Předníí Kopanina 04:29.9 00:20.8 mezičasy
4 2 / holky [ 226 ] Lucie Maredová 2010 CZE Praha 10 04:29.9 00:20.8 mezičasy
6 3 / kluci [ 229 ] Štěpán Rolčík 2010 CZE Statenice 04:44.7 00:35.6 mezičasy
7 4 / holky [ 248 ] alice hemrová 2009 CZE Praha 6 - Přední Kopanina 04:55.2 00:46.1 mezičasy
8 5 / holky [ 231 ] Aneta Šímová 2010 CZE GLADIATORRACETEAM 05:44.9 01:35.8 mezičasy

výsledková listina HD4

start ~ 11:06:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / kluci [ 239 ] adam čada 2008 CZE DUKLA PRAHA 06:23.5 02:03.0 (1) mezičasy
2 1 / holky [ 241 ] Eliška Humlová 2008 CZE Střela Žebrák 06:25.7 00:02.2 02:06.7 (4) mezičasy
3 2 / kluci [ 240 ] ondřej lukeš 2008 CZE Přední Kopanina 06:28.5 00:05.0 02:06.8 (5) mezičasy
4 2 / holky [ 245 ] Eva Maredová 2007 CZE Atletika Hostivař 06:34.1 00:10.6 02:04.1 (2) mezičasy
5 3 / kluci [ 246 ] matěj žilka 2008 CZE ŠSK Újezd nad lesy 06:50.4 00:26.9 02:04.1 (3) mezičasy
6 4 / kluci [ 242 ] václav krumpholc 2008 CZE Praha-Suchdol 07:09.3 00:45.8 02:07.5 (6) mezičasy

výsledková listina HD5

start ~ 11:16:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / Muži [ 232 ] Ondřej Holeček 2006 CZE TJ Karlštejn 07:43.0 01:45.6 (1) 03:43.8 (1) mezičasy
2 2 / Muži [ 233 ] Jan Huml 2006 CZE Střela Žebrák 08:43.0 01:00.0 02:03.7 (4) 04:25.7 (3) mezičasy
3 3 / Muži [ 236 ] Jan Petera 2005 CZE Statenice 08:43.5 01:00.5 01:55.6 (2) 04:12.5 (2) mezičasy
4 4 / Muži [ 244 ] daniel poulíček 2006 CZE Statenice 10:06.9 02:23.9 02:06.6 (5) 04:37.1 (4) mezičasy
5 1 / Ženy [ 235 ] Barbora Maxová 2005 CZE Statenice 10:15.0 02:32.0 02:01.0 (3) 04:37.6 (5) mezičasy

výsledková listina hlavní závod

start ~ 12:20:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / M35 [ 23 ] Jiří Chyba 1979 CZE Nutrend Specialized Racing 33:36.9 16:59.3 (2) mezičasy
2 2 / M35 [ 49 ] Vuk Vukovic 1976 CZE SK Kotlarka 34:44.4 01:07.5 16:57.7 (1) mezičasy
3 1 / M20 [ 21 ] Pavel Vlk 1991 CZE Originál 1869 Příbram 35:29.0 01:52.1 17:32.9 (4) mezičasy
4 3 / M35 [ 139 ] David Marek 1976 CZE Suchdol 35:37.6 02:00.7 17:35.4 (5) mezičasy
5 4 / M35 [ 51 ] Jindrich Borovsky 1982 CZE Praha 35:46.1 02:09.2 17:29.8 (3) mezičasy
6 1 / M45 [ 31 ] Martin Hejný 1968 CZE Silvini Madshus Team 36:35.5 02:58.6 17:44.0 (6) mezičasy
7 5 / M35 [ 59 ] Jan Hejna 1984 CZE RUMOVÝ EXPRESS 36:49.1 03:12.2 18:00.9 (8) mezičasy
8 2 / M20 [ 57 ] Jakub Hanousek 1991 CZE Police nad metují 37:33.8 03:56.9 17:54.0 (7) mezičasy
9 2 / M45 [ 66 ] Tomáš Nohejl 1967 CZE Praha 37:43.0 04:06.1 18:19.0 (9) mezičasy
10 3 / M20 [ 55 ] Karel Filip 1985 CZE AC Jeskyně 38:17.8 04:40.9 18:39.5 (10) mezičasy
11 6 / M35 [ 62 ] robert sára 1980 CZE Roztoky 38:38.3 05:01.4 18:53.7 (11) mezičasy
12 1 / Z20 [ 61 ] Lujza Sláviková 1988 CZE ŽUCH 38:41.3 05:04.4 19:12.9 (12) mezičasy
13 1 / M55 [ 53 ] Pavel Dušek 1960 CZE Brandýs nad Labem 39:22.8 05:45.9 19:16.5 (15) mezičasy
14 7 / M35 [ 16 ] Matěj Maxa 1975 CZE Statenice 39:25.5 05:48.6 19:58.0 (20) mezičasy
15 2 / Z20 [ 58 ] Anna-Marie Hejná 1999 CZE Silvini Madshus Team 39:29.1 05:52.2 19:40.1 (18) mezičasy
16 8 / M35 [ 50 ] Richard Barcal 1981 CZE dos amigos 39:35.1 05:58.2 19:15.1 (14) mezičasy
17 9 / M35 [ 30 ] Michal Korchan 1980 CZE Roztoky 39:42.3 06:05.4 19:20.3 (16) mezičasy
18 3 / M45 [ 32 ] Michal Holeček 1974 CZE Gigathlon Czech Republic 39:48.5 06:11.6 19:32.3 (17) mezičasy
19 4 / M20 [ 63 ] Pavel Bohuslav 1997 CZE VenumTeam 40:01.2 06:24.3 19:14.8 (13) mezičasy
20 5 / M20 [ 207 ] Jindřich Srb 1985 CZE Night Run Team 40:45.7 07:08.8 19:55.0 (19) mezičasy
21 6 / M20 [ 37 ] Václav Mikula 1986 CZE Horoměřice 40:46.2 07:09.3 19:59.2 (21) mezičasy
22 2 / M55 [ 138 ] Jiří Stránský 1963 CZE MTBO Kralupy 40:47.2 07:10.3 20:14.3 (24) mezičasy
23 3 / Z20 [ 54 ] Andrea Frantová 1985 CZE Lidl 40:47.9 07:11.0 20:06.2 (22) mezičasy
24 1 / Z35 [ 141 ] Magda Nováková 1980 CZE Suchdol 40:58.3 07:21.4 20:20.2 (26) mezičasy
25 4 / M45 [ 140 ] Jiří Hanika 1974 CZE Praha 41:07.5 07:30.6 20:10.9 (23) mezičasy
26 1 / Z45 [ 48 ] Katarína Třísková 1971 CZE Praha 41:54.5 08:17.6 20:35.3 (28) mezičasy
27 5 / M45 [ 203 ] Tomáš Blodek 1967 CZE Letiště Praha 42:34.8 08:57.9 20:18.4 (25) mezičasy
28 10 / M35 [ 71 ] Břetislav Mazgaj 1983 CZE Odolena Voda 42:53.3 09:16.4 20:49.5 (29) mezičasy
29 11 / M35 [ 136 ] Jaroslav Lenc 1979 CZE Opolencovi 42:53.6 09:16.7 20:32.9 (27) mezičasy
30 1 / Z55 [ 64 ] Miriam Stewartová 1964 CZE Spartak Praha 4 43:33.8 09:56.9 21:22.5 (32) mezičasy
31 12 / M35 [ 35 ] Roman Jung 1979 CZE Gigathlon Czech Republic 43:55.0 10:18.1 21:06.0 (31) mezičasy
32 13 / M35 [ 47 ] Václav Šlais 1982 CZE Letiště Praha 44:02.7 10:25.8 21:50.8 (34) mezičasy
33 14 / M35 [ 40 ] Jan Petera 1975 CZE Statenice 44:31.0 10:54.1 22:03.1 (35) mezičasy
34 6 / M45 [ 65 ] Miroslav Basel 1967 CZE Kralupy nad Vltavou 44:45.3 11:08.4 21:40.3 (33) mezičasy
35 2 / Z35 [ 34 ] Dana Hradecká 1976 CZE Bubeneč 45:00.2 11:23.3 22:43.9 (38) mezičasy
36 2 / Z55 [ 70 ] Karla Mališová 1960 CZE Praha 45:30.5 11:53.6 22:34.9 (37) mezičasy
37 7 / M20 [ 42 ] Vaclav Prochazka 1987 CZE Praha 46:13.7 12:36.8 22:32.5 (36) mezičasy
38 1 / Z15 [ 33 ] Nicol Holečková 2004 CZE LOKO Beroun 46:45.5 13:08.6 21:05.3 (30) mezičasy
39 4 / Z20 [ 41 ] Martina Podoláková 1989 SVK dos amigos 47:00.6 13:23.7 23:24.9 (41) mezičasy
40 2 / Z45 [ 69 ] Milena Bartíková 1971 CZE Letiště Praha 47:14.4 13:37.5 23:05.7 (40) mezičasy
41 8 / M20 [ 209 ] Jan Webersinke 1988 CZE Štefko runnig team 47:31.7 13:54.8 22:58.8 (39) mezičasy
42 3 / Z35 [ 45 ] Vendula Swiderová 1982 CZE Praha 6 47:48.5 14:11.6 23:35.4 (42) mezičasy
43 4 / Z35 [ 46 ] Andrea Šímová 1981 CZE GLADIATORRACETEAM 49:03.2 15:26.3 23:59.3 (44) mezičasy
44 3 / M55 [ 44 ] Zdeněk Roubal 1953 CZE Praha 6 49:42.2 16:05.3 24:14.1 (45) mezičasy
45 5 / Z35 [ 17 ] Pavlína Neubergová 1979 CZE Letiště Praha 49:56.7 16:19.8 24:44.3 (47) mezičasy
46 6 / Z35 [ 52 ] Klára Březinová 1979 CZE BK Hostivice 50:04.9 16:28.0 24:31.8 (46) mezičasy
47 7 / Z35 [ 216 ] Kristina Řezníčková 1981 CZE Doběhnout a přežít 50:49.2 17:12.3 24:53.6 (48) mezičasy
48 5 / Z20 [ 212 ] Veronika Pátková 1987 CZE Libčice nad Vltavou 51:00.6 17:23.7 25:05.2 (49) mezičasy
49 8 / Z35 [ 137 ] Tereza Opolecká 1979 CZE Opolencovi 54:19.4 20:42.5 26:57.2 (53) mezičasy
50 6 / Z20 [ 112 ] Kamila Korimová 1990 CZE Praha 54:45.7 21:08.8 26:37.1 (51) mezičasy
51 15 / M35 [ 14 ] Petr Mahel 1981 CZE Běžouni z Klánovického lesa 54:52.2 21:15.3 26:26.5 (50) mezičasy
52 9 / Z35 [ 22 ] Petra Emilie Votočková 1984 CZE Gigathlon Czech Republic 55:13.5 21:36.6 26:53.5 (52) mezičasy
53 3 / Z45 [ 67 ] Lenka Neumannová 1968 CZE Letiště Praha 55:25.5 21:48.6 27:04.8 (54) mezičasy
54 10 / Z35 [ 142 ] Zuzana Fantova 1980 CZE Hostivice 56:28.2 22:51.3 27:29.3 (56) mezičasy
55 7 / Z20 [ 60 ] Tereza Kacířová 1985 CZE RUMOVÝ EXPRESS 57:13.6 23:36.7 27:19.5 (55) mezičasy
56 1 / [k]12 [ 68 ] Kamila Tkadlecová 2007 CZE Únětický pivovar 58:08.8 24:31.9 28:13.7 (58) mezičasy
57 7 / M45 [ 117 ] Štěpán Tkadlec 1974 CZE Únětický pivovar 58:10.4 24:33.5 28:13.5 (57) mezičasy
58 16 / M35 [ 39 ] Michal Novák 1984 CZE dos amigos 01:13:22.2 39:45.3 36:09.0 (59) mezičasy
DNF / M35 [ 36 ] Ondrej Kazmar 1979 CZE Statenice 23:49.4 (43)