běh

výsledky

Zadej své startovní číslo: a zmáčkni ENTER.

Statenice běží

22.04.2023 Statenice 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

mladší přípravka 400m celkem: 10, muži : 4, ženy: 6, kluci: 4, holky: 6 [html] [pdf] [xls]
starší přípravka 800 m celkem: 16, muži : 7, ženy: 9, kluci: 7, holky: 9 [html] [pdf] [xls]
mladší žactvo 1200m celkem: 5, muži : 3, ženy: 2, kluci: 3, holky: 2 [html] [pdf] [xls]
hlavní závod celkem: 28, muži : 20, ženy: 8, M15: 1, dorostenci: 0, M20: 4, M35: 9, M45: 5, M55: 1, Z15: 0, dorostenky: 0, Z20: 1, Z35: 4, Z45: 2, Z55: 1 [html] [pdf] [xls]
soubor typ souboru velikost poslední změna
Statenice běží pdf N/A 22.04.2023 18:28:29
Statenice běží po kategoriích pdf N/A 22.04.2023 18:28:29

výsledková listina mladší přípravka 400m

start ~ 10:39:40

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec okruh#1okruh#2okruh#3
1 1 / kluci [ 180 ] Karel Koubík 2015 CZE Únětice
2 1 / holky [ 163 ] Thea Pátek 2015 CZE PSK Olymp Praha
3 2 / holky [ 164 ] Sofie Šináglová 2015 CZE PSK Olymp Praha
4 2 / kluci [ 165 ] Jaromír Kolaja 2015 CZE tym_beh
5 3 / holky [ 167 ] Eva Březinová 2016 CZE Hostivice
6 4 / holky [ 161 ] Lucie Lněničková 2015 CZE TJ ČZU
7 5 / holky [ 162 ] Natalka Narwa 2015 CZE Hostivice
8 6 / holky [ 166 ] Alice Březinová 2015 CZE Hostivice
9 3 / kluci [ 181 ] Petr Malina 2016 CZE Horoměřice
10 4 / kluci [ 171 ] Dominik Srb 2016 CZE Horoměřice

výsledková listina starší přípravka 800 m

start ~ 10:46:27

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / kluci [ 173 ] Vašek Frolík 2012 CZE Nové Strašecí 03:34.8 01:51.3 (3) mezičasy
2 1 / holky [ 152 ] Dominika Brázdová 2013 CZE Sc Radotín - Adrien Team 03:41.5 00:06.7 01:52.8 (5) mezičasy
3 2 / kluci [ 168 ] Michal Aujezdský 2013 CZE Statenice 03:46.3 00:11.5 01:51.1 (2) mezičasy
4 3 / kluci [ 160 ] Tomáš Lněnička 2012 CZE TJ ČZU 03:46.7 00:11.9 01:55.6 (8) mezičasy
5 2 / holky [ 158 ] Julie Dřevínková 2013 CZE TJ Dukla Praha 03:46.8 00:12.0 01:52.4 (4) mezičasy
6 4 / kluci [ 178 ] Jan Rákosník 2013 CZE Kladno 03:49.9 00:15.1 01:50.6 (1) mezičasy
7 5 / kluci [ 155 ] Antonín Černohorský 2014 CZE Lesní běžci Statenice 03:57.3 00:22.5 01:59.3 (10) mezičasy
8 3 / holky [ 177 ] Julie Rákosníková 2013 CZE Kladno 03:59.5 00:24.7 01:54.7 (7) mezičasy
9 6 / kluci [ 175 ] Filip Jirkovský 2013 CZE Kladno 04:04.7 00:29.9 01:56.9 (9) mezičasy
10 4 / holky [ 159 ] Eliška Klausová 2013 CZE Dukla Praha 04:05.7 00:30.9 02:00.5 (11) mezičasy
11 5 / holky [ 176 ] Adéla Coufalová 2014 CZE Jesenice 04:18.6 00:43.8 01:54.5 (6) mezičasy
12 6 / holky [ 169 ] Karolína Skůrová 2014 CZE Praha - Přední Kopanina 04:36.1 01:01.3 02:07.0 (12) mezičasy
13 7 / kluci [ 153 ] Bedřich Kolaja 2013 CZE tym_beh 04:54.9 01:20.1 02:38.3 (16) mezičasy
14 7 / holky [ 172 ] Aneta Vášová 2014 CZE Horoměřice 05:07.6 01:32.8 02:15.9 (13) mezičasy
15 8 / holky [ 170 ] Daniela Skůrová 2012 CZE Praha, Přední Kopanina 05:10.9 01:36.1 02:29.1 (15) mezičasy
16 9 / holky [ 179 ] Patricie Makovičková 2014 CZE Horoměřice 05:11.9 01:37.1 02:19.0 (14) mezičasy

výsledková listina mladší žactvo 1200m

start ~ 10:55:23

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3
1 1 / kluci [ 157 ] Filip Dřevínek 2010 CZE TJ Dukla Praha 05:08.7 01:48.5 (1) 03:34.9 (1) mezičasy
2 2 / kluci [ 182 ] Tony Hrach 2009 CZE RUMOVÝ EXPRESS 05:35.7 00:27.0 01:49.2 (2) 03:49.4 (2) mezičasy
3 1 / holky [ 174 ] Michaela Frolíková 2010 CZE Nové Strašecí 05:37.3 00:28.6 01:55.1 (3) 03:54.2 (4) mezičasy
4 2 / holky [ 154 ] Julie Černohorská 2010 CZE Lesní běžci Statenice 05:38.6 00:29.9 01:55.2 (4) 03:54.2 (3) mezičasy
DNS / kluci [ 151 ] František Beneš 2010 CZE Joskatel TRI Team 40:38.4 (5) 52:11.6 (5) mezičasy

výsledková listina hlavní závod

start ~ 12:30:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / M35 [ 265 ] Luboš Hilgert 1986 CZE Velké Přílepy 33:29.1 16:50.1 (1) mezičasy
2 2 / M35 [ 236 ] Jan Linhart 1984 CZE Praha 34:39.7 01:10.6 17:15.0 (4) mezičasy
3 1 / M45 [ 230 ] Patrik Jurkiewicz 1978 CZE OK Sparta Praha 34:45.6 01:16.5 16:50.8 (2) mezičasy
4 3 / M35 [ 269 ] Jan Hejna 1984 CZE Kočko čau! 34:49.6 01:20.5 16:56.4 (3) mezičasy
5 4 / M35 [ 253 ] Jan Ungrád 1986 CZE Praha 36:26.8 02:57.7 17:34.8 (6) mezičasy
6 2 / M45 [ 46 ] Luděk Málek 1969 CZE Vytrvalé vydry Veltrusy 36:43.9 03:14.8 17:54.5 (8) mezičasy
7 1 / M20 [ 34 ] Pavel Vlk 1991 CZE Originál 1869 Příbram 36:55.8 03:26.7 18:05.1 (9) mezičasy
8 5 / M35 [ 238 ] Jiří Jelínek 1981 CZE Štefko running team 37:17.1 03:48.0 17:42.5 (7) mezičasy
9 3 / M45 [ 1 ] Vladimír Beneš 1969 CZE Joskatel TRI Team 37:45.3 04:16.2 18:23.5 (10) mezičasy
10 1 / M15 [ 266 ] Adam Čada 2008 CZE Dukla Praha 38:48.2 05:19.1 17:33.6 (5) mezičasy
11 6 / M35 [ 260 ] Petr Březina 1982 CZE Hostivice 39:56.1 06:27.0 19:21.1 (11) mezičasy
12 1 / M55 [ 243 ] Tomáš Nohejl 1967 CZE SK DNF/Dynafit 40:11.8 06:42.7 19:21.5 (12) mezičasy
13 7 / M35 [ 30 ] Václav Šlais 1982 CZE Letiště Praha 40:39.9 07:10.8 20:25.2 (16) mezičasy
14 8 / M35 [ 205 ] Miroslav Hladký 1988 CZE CK Morava, Praha-Suchodol 41:21.8 07:52.7 20:16.2 (14) mezičasy
15 1 / Z45 [ 244 ] Helena Poborská 1978 CZE Kerteam 41:52.3 08:23.2 20:14.0 (13) mezičasy
16 4 / M45 [ 214 ] Marek Lněnička 1977 CZE Praha Suchdol 42:39.1 09:10.0 20:18.7 (15) mezičasy
17 2 / M20 [ 203 ] Jakub Hanousek 1991 CZE Police Nad Metují 43:17.6 09:48.5 21:40.1 (19) mezičasy
18 9 / M35 [ 254 ] Pavel Šinágl 1984 CZE FK Ďáblice 43:25.5 09:56.4 21:01.6 (17) mezičasy
19 5 / M45 [ 261 ] Ján Makovič 1978 CZE Bahnožrouti 44:15.3 10:46.2 21:25.0 (18) mezičasy
20 1 / Z35 [ 241 ] Katerina Narwa 1985 CZE Hostivice 44:48.4 11:19.3 21:50.0 (21) mezičasy
21 2 / Z35 [ 262 ] Klára Březinová 1979 CZE Hostivice 45:02.5 11:33.4 21:49.2 (20) mezičasy
22 2 / Z45 [ 48 ] Eliška Frková 1974 CZE Canicross statenice 46:35.3 13:06.2 22:46.7 (22) mezičasy
23 1 / Z20 [ 252 ] Kristýna Lososová 1995 CZE Running with those who cant 47:11.1 13:42.0 22:51.4 (23) mezičasy
24 3 / M20 [ 32 ] Ondřej Žáček 1994 CZE Kladno 48:06.3 14:37.2 23:05.6 (24) mezičasy
25 4 / M20 [ 263 ] Josef Vodička 1989 CZE Horoměřice 49:54.5 16:25.4 23:10.0 (25) mezičasy
26 3 / Z35 [ 270 ] Tereza Kacířová 1985 CZE Kočko čau! 52:57.7 19:28.6 24:55.4 (26) mezičasy
27 4 / Z35 [ 264 ] Petra Emilie Votočková 1984 CZE Gigaczech 54:52.2 21:23.1 26:15.3 (27) mezičasy
28 1 / Z55 [ 267 ] Lenka Neumannová 1968 CZE Letiště Praha 55:50.3 22:21.2 26:44.0 (28) mezičasy