běh

výsledky

Statenice běží

05.12.2021 Statenice 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

hlavní závod celkem: 23, muži : 17, ženy: 6, M15: 2, M20: 4, M35: 6, M45: 3, M55: 2, Z15: 0, Z20: 0, Z35: 3, Z45: 2, Z55: 1 [html] [pdf] [csv]
děti pro přihlášky celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, H1: 0, H2: 0, H3: 0, H4: 0, H5: 0, D1: 0, D2: 0, D3: 0, D4: 0, D5: 0 [html] [pdf] [csv]
školička bez časomíry celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, kluci: 0, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
mladší přípravka bez časomíry celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, kluci: 0, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
starší přípravka holky celkem: 7, muži : 0, ženy: 7, Muži: 0, Ženy: 7 [html] [pdf] [csv]
starší přípravka kluci celkem: 8, muži : 8, ženy: 0, kluci: 8, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
mladší žactvo celkem: 6, muži : 3, ženy: 3, kluci: 3, holky: 3 [html] [pdf] [csv]
starší žactvo celkem: 2, muži : 2, ženy: 0, kluci: 2, holky: 0 [html] [pdf] [csv]

výsledková listina hlavní závod

start ~ 13:35:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / M35 [93] Jan Sedláček 1986 CZE SK Svěrák 33:19.0 16:02.8 (1)
2 2 / M35 [91] Jan Ježek 1985 CZE Měšice 34:49.93 01:30.93 16:50.92 (2)
3 1 / M15 [89] Jan Kovář 2008 CZE Praha 37:06.96 03:47.96 18:12.11 (3)
4 1 / M20 [83] Ondra Stočes 1987 CZE bez klubu 37:24.04 04:05.04 18:12.35 (4)
5 1 / M45 [60] Matěj Maxa 1975 CZE Statenice 38:13.3 04:54.3 18:48.29 (5)
6 2 / M20 [37] Štěpán Diewock 1997 CZE Týniště Nad Orlicí 38:46.01 05:27.01 18:59.79 (7)
7 1 / Z35 [87] Magda Nováková 1980 CZE Suchdol 39:19.31 06:00.31 19:21.59 (10)
8 1 / M55 [90] Jiří Turek 1962 CZE Chaloupky 39:33.93 06:14.93 19:28.06 (11)
9 2 / M45 [31] Vladimír Veselý 1971 CZE Mělník Chloumek 39:41.81 06:22.81 19:09.01 (8)
10 3 / M35 [88] Marek Lněnička 1977 CZE Praha Suchdol 40:37.06 07:18.06 20:05.89 (12)
11 4 / M35 [43] Simon Klegr 1979 CZE Statenice 41:46.62 08:27.62 19:18.05 (9)
12 1 / Z45 [10] Dana Hradecká 1976 CZE Bubeneč 41:52.39 08:33.39 20:44.82 (13)
13 3 / M20 [85] Jakub Hanousek 1991 CZE Police Nad Metují 44:02.28 10:43.28 21:31.33 (14)
14 2 / Z45 [6] Eliška Frková 1974 CZE Statenice 46:03.46 12:44.46 22:40.6 (16)
15 5 / M35 [58] Ján Makovič 1978 CZE Horoměřice 46:11.89 12:52.89 22:56.98 (17)
16 3 / M45 [92] Jan Petera 1975 CZE Lesní Běžci 46:24.57 13:05.57 23:16.83 (18)
17 4 / M20 [82] Lukáš Podpěra 1995 CZE Praha 4 46:42.92 13:23.92 22:18.37 (15)
18 2 / Z35 [53] Jana Kolaja Ehlerová 1980 CZE Slavia Liberec Orienteering 48:12.55 14:53.55 23:17.16 (19)
19 1 / Z55 [30] Anita Veselá 1965 CZE SDH Chloumek 49:04.69 15:45.69 23:52.12 (20)
20 3 / Z35 [40] Martina Hudcová 1980 CZE Horoměřice 49:26.0 16:07.0 24:04.14 (21)
21 2 / M55 [84] LuboŠ ŠvÁcha 1959 CZE SOKOL MŠENO 55:06.23 21:47.23 26:14.83 (22)
DNF / M35 [94] Jan Kolaja 1981 CZE Slavia Liberec Orienteering 18:57.87 (6)
DNF / M15 [86] Adam Čada 2008 CZE Holubice

výsledková listina děti pro přihlášky

start ~ 15:30:00

výsledková listina školička bez časomíry

start ~ 15:30:00

výsledková listina mladší přípravka bez časomíry

start ~ 15:30:01

výsledková listina starší přípravka holky

start ~ 15:44:09

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / Ženy [345] Julie Klimešová 2011 CZE Olymp Praha 03:06.44 01:29.98 (2)
2 2 / Ženy [51] Adéla Houdková 2010 CZE Vrané Nad Vltavou 03:10.17 00:03.73 01:28.68 (1)
3 3 / Ženy [52] Barbora Houdková 2012 CZE Vrané Nad Vltavou 03:17.14 00:10.7 01:30.89 (3)
4 4 / Ženy [189] Eliška Kotroušová 2012 CZE Dukla Praha 03:20.18 00:13.74 01:33.38 (5)
5 5 / Ženy [49] Julie Černohorská 2010 CZE Lesní běžci Statenice 03:21.85 00:15.41 01:36.63 (6)
6 6 / Ženy [302] Anežka Fraňková 2012 CZE Spartak Praha 03:22.17 00:15.73 01:31.86 (4)
7 7 / Ženy [50] Nela Frková 2010 CZE Statenice 03:25.19 00:18.75 01:37.56 (7)

výsledková listina starší přípravka kluci

start ~ 15:50:13

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / kluci [36] Pavel Nademlejnský 2011 CZE Střela Žebrák 02:57.17 01:24.78 (1)
2 2 / kluci [304] Filip Dřevínek 2010 CZE Dukla Praha atletika 02:57.45 00:00.28 01:28.57 (4)
3 3 / kluci [185] David Bukovský 2011 CZE Praha 03:09.08 00:11.91 01:27.0 (2)
4 4 / kluci [199] Benjamin Klégr 2010 CZE Statenice 03:22.13 00:24.96 01:28.33 (3)
5 5 / kluci [188] Jakub Talacko 2010 CZE Statenice 03:29.2 00:32.03 01:34.56 (5)
6 6 / kluci [187] Štěpán Rolčík 2010 CZE Statenice 03:33.41 00:36.24 01:41.16 (6)
7 7 / kluci [197] Tomáš Lněnička 2012 CZE Praha Suchdol 03:45.54 00:48.37 01:49.89 (8)
8 8 / kluci [186] Andrew Paxtrom 2012 CZE Praha 03:45.9 00:48.73 01:42.35 (7)

výsledková listina mladší žactvo

start ~ 15:58:12

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3
1 1 / kluci [196] Sean Klégr 2008 CZE Statenice 04:51.22 01:24.12 (1) 03:10.26 (1)
2 2 / kluci [200] Vit Petera 2009 CZE Lesní Běžci Statenice 04:52.44 00:01.22 01:25.34 (2) 03:12.53 (2)
3 3 / kluci [190] Adam Bukovský 2009 CZE Praha 05:03.57 00:12.35 01:33.47 (4) 03:24.45 (4)
4 1 / holky [45] Šárka Nademlejnská 2008 CZE TJ Lokomotiva Beroun 05:03.72 00:12.5 01:31.92 (3) 03:22.19 (3)
5 2 / holky [193] Eliška Humlová 2008 CZE Střela Žebrák 05:23.47 00:32.25 01:36.56 (5) 03:30.69 (5)
6 3 / holky [191] Žofie Černohorská 2008 CZE Lesní běžci Statenice 05:43.69 00:52.47 01:47.73 (6) 03:48.96 (6)

výsledková listina starší žactvo

start ~ 15:58:12

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4
1 1 / kluci [195] David Surga 2007 CZE Praha 06:17.2 01:20.46 (1) 02:57.11 (1) 04:37.73 (1)
2 2 / kluci [47] Jonáš Frk 2007 CZE Statenice 09:21.19 03:03.99 01:47.78 (2) 03:59.3 (2) 06:21.41 (2)