serie

mtb

výsledky

Středeční pohár

01.08.2022 - 31.12.2022 Jestřebí hory 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

bodové hodnocení hlavní kategorie celkem: 185 , muži : 137, ženy: 48, Kluci do 5: 14, Kluci 6-7: 20, Kluci 8-9: 21, Žáci I: 22, Žáci II: 16, Kadeti: 7, Junioři: 1, Muži: 8, Masters I: 12, Masters II: 14, Veterans: 2, Holky do 5: 8, Holky 6-7: 7, Holky 8-9: 8, Žákyně I: 10, Žákyně II: 3, Kadetky: 2, Juniorky: 3, Ženy: 7 [html] [pdf] [csv]
bodové hodnocení příchozí celkem: 8 , muži : 8, ženy: 0, Příchozí: 8 [html] [pdf] [csv]
bodové hodnocení týmů celkem: 185 , muži : 137, ženy: 48, mix: 185 [html] [pdf] [csv]

Pravidla soutěže

výsledková listina bodové hodnocení hlavní kategorie

start ~ 10:00:00

Kluci do 5

poř. poř./kat. body jméno tým/klub/obec OdolovHronovTepliceÁdrZděřina
1 Kluci do 5 280 Šípek Matouš Expres Cz - Tufo Team Kolin 70 70 70 70 70
2 Kluci do 5 248 Vaněk Lubor Cykloklub Jičín 62 58 62 62 62
3 Kluci do 5 224 Podlešák Ondřej Pítrs bikes team 50 50 58 58 58
4 Kluci do 5 217 Valášek Adam All Blacks Hronov 46 62 48 55 52
5 Kluci do 5 215 Grzelak Wojciech Sport Team Kudowa Zdrój 58 52 50 55
6 Kluci do 5 190 Jakube Vojtěch TOTR Cycling Team 44 42 46 50 50
7 Kluci do 5 178 Běhal Erik Rickys bike 48 42 44 44
8 Kluci do 5 162 Nývlt Michal TOTR CYCLING TEAM 55 55 52
9 Kluci do 5 146 Černý Michal SERVIS ČERNÝ,s.r.o. 52 48 46
10 Kluci do 5 142 May Antonín Rtyně 48 46 48
11 Kluci do 5 130 Růžička Jiří Vysoká Srbská 42 44 44
12 Kluci do 5 107 Horák Jakub Úpice 55 52
13 Kluci do 5 86 Kaplan Jonatán TJ Ski Rudník 40 46
14 Kluci do 5 39 Kopřiva Antonín Qayron SQADRA 39

Kluci 6-7

poř. poř./kat. body jméno tým/klub/obec OdolovHronovTepliceÁdrZděřina
1 Kluci 6-7 280 Schejbal Jakub CARLA.KUPKOLO.CZ 70 40 70 70 70
2 Kluci 6-7 252 Cinke Matyáš .. 62 70 55 62 58
3 Kluci 6-7 220 Marel Jan SILVINI R2 Sport team 55 55 52 55 55
4 Kluci 6-7 210 Diblík Miky Sk Žamberk Tessuti sport 58 42 62 48
4 Kluci 6-7 210 David David Litíč 48 62 50 50 48
6 Kluci 6-7 208 Plný Ondřej Kupkolo.cz MTB Trilogy 52 52 42 52 52
7 Kluci 6-7 206 Kotrnec Jan Pitrs Bikes 50 58 58 40
8 Kluci 6-7 184 Hotárek Jan Pítrs bikes team 46 46 48 40 44
9 Kluci 6-7 178 Čada Michal Redpoint-eleven Team 44 50 42 42
10 Kluci 6-7 175 Grzelak Piotr Sport Team Kudowa Zdrój 42 48 39 46
11 Kluci 6-7 166 Krmaš Antonín TOTR cycling team 44 40 44 38
12 Kluci 6-7 160 Kysela Rudolf LEVIT LOKO TRUTNOV 39 38 44 39 36
13 Kluci 6-7 158 Novotný Sebastian TOTR Cycling Team 37 36 46 35 39
14 Kluci 6-7 149 Bursík Adam Bikehome 38 39 38 34
15 Kluci 6-7 147 Krmaš Mikuláš TOTR cycling team 37 38 37 35
16 Kluci 6-7 120 Horyna Vojtěch Cykloklub Jičín 58 62
17 Kluci 6-7 109 Kaplan Benjamín Spartak Vrchlabí 36 36 37
18 Kluci 6-7 86 Beneš Tobiáš Stárkov 40 46
19 Kluci 6-7 50 Martin Matyáš KAH Sport Vrchlabí 50
20 Kluci 6-7 33 Fiedler Matyáš TOTR Cycling Team 33

Kluci 8-9

poř. poř./kat. body jméno tým/klub/obec OdolovHronovTepliceÁdrZděřina
1 Kluci 8-9 280 Bohuňovský Hynek Cykloklub Jičín 70 70 70 70
2 Kluci 8-9 256 Kubeček Matouš S-Sport Hronov 62 62 62 70 62
3 Kluci 8-9 236 Hák Matyáš SK Janské Lázně 58 52 58 62 58
4 Kluci 8-9 226 Ryšavý Jonáš Cyklosport Sobotka Dobruška 52 58 55 58 55
5 Kluci 8-9 212 Šípek Michal Expres Cz - Tufo Team Kolin 50 55 50 55 52
6 Kluci 8-9 196 Horáček Filip LEVIT LOKO TRUTNOV 38 48 52 48 48
6 Kluci 8-9 196 Vaněk Matěj Cykloklub Jičín 44 50 46 50 50
8 Kluci 8-9 184 Ulvr Tadeáš Carla.kupkolo.cz 46 46 48 44 44
9 Kluci 8-9 176 Kysela Jiří LEVIT LOKO TRUTNOV 40 42 42 46 46
10 Kluci 8-9 165 Kuk Tomáš Carla.kupkolo.cz 39 44 42 40
10 Kluci 8-9 165 Nosál Patrik Sk Žamberk Tessuti sport 42 40 44 39 37
12 Kluci 8-9 153 Beran Martin Pítrs bikes team 37 34 37 40 39
13 Kluci 8-9 150 Šolc Patrik Pítrs bikes team 36 38 38 38 35
14 Kluci 8-9 148 Podlešák Martin Pítrs bikes team 31 39 36 35 38
15 Kluci 8-9 147 Raizer Vojtěch CARLA.KUPKOLO.CZ 35 40 36 36
16 Kluci 8-9 142 Kaplan Jeremiáš Spartak Vrchlabí 48 52 42
17 Kluci 8-9 140 Bednar Sam Nachod 34 36 33 37 33
18 Kluci 8-9 138 Synek Ondřej Mal-poric Adventure Team 32 35 35 34 34
19 Kluci 8-9 129 Sulzbacher Lucas Pítrs bikes team 30 34 33 32
20 Kluci 8-9 109 Hovorka Václav TOTR CYCLING TEAM 33 37 39
21 Kluci 8-9 55 Zejfart Jakub Cycology North Bike Club 55

Žáci I

poř. poř./kat. body jméno tým/klub/obec OdolovHronovTepliceÁdrZděřina
1 Žáci I 280 Sulzbacher Vojtěch Pítrs bikes team 70 70 70 70
2 Žáci I 256 Kohoutek Adam Pítrs bikes team 62 62 62 62 70
3 Žáci I 236 Suchánek Adrian S-Sport Hronov 58 58 58 58 62
4 Žáci I 223 Horáček Jan LEVIT LOKO TRUTNOV 55 55 55 55 58
5 Žáci I 211 Hamáček Matěj Levit Loko Trutnov 52 52 52 52 55
6 Žáci I 202 Prokop Matěj S-sport Hronov 48 50 50 50 52
7 Žáci I 196 Charousek Jakub Cykloklub Jičín 50 48 48 46 50
8 Žáci I 182 Kysela Vojtěch LEVIT LOKO TRUTNOV 42 44 42 48 48
8 Žáci I 182 Hornych Ivan Ski Police nad Metují 46 46 44 46
10 Žáci I 178 Vít Ondřej Pítrs bikes team 44 46 46 42
11 Žáci I 161 Kovář Jakub Pítrs bikes team 38 40 40 39 42
12 Žáci I 159 Vrabec Jakub Ski Police Nad Metují 40 42 39 38 38
13 Žáci I 152 Bouček Jakub Pítrs bikes team 37 38 37 40
14 Žáci I 146 Raizer Jakub CARLA.KUPKOLO.CZ 34 37 36 39
15 Žáci I 145 Bernard Lukáš S-sport Hronov 35 39 35 33 36
16 Žáci I 140 Kuk Milan Carla.kupkolo.cz 33 39 34 32 34
17 Žáci I 108 Pavelka David Cykloklub Jičín 36 35 37
18 Žáci I 106 Tuček Matěj PÍTRS BIKES TEAM 36 34 36
19 Žáci I 66 Duspiva Filip Sk Žamberk Tessuti sport 33 33
20 Žáci I 44 Zítka Jan 44
21 Žáci I 40 Moravec Matouš Pítrs bikes team 40
22 Žáci I 39 Kulveit Šimon Carla.Kupkolo.cz 39

Žáci II

poř. poř./kat. body jméno tým/klub/obec OdolovHronovTepliceÁdrZděřina
1 Žáci II 272 Rous Martin UNIKOVO MTB TEAM 70 70 70 62 55
2 Žáci II 256 Papoušek Adam Bike Freaks Holice 58 58 70 70
3 Žáci II 241 Bohuňovský Jáchym Cykloklub Jičín 62 62 55 62
4 Žáci II 236 Jon Sebastián Cykloklub Jičín 55 58 62 58 58
5 Žáci II 209 Janďourek Patrik Cykloklub Jičín 50 52 55 50 52
6 Žáci II 192 Felcman Matyáš Cykloklub Jičín 48 48 40 48 48
7 Žáci II 190 Krusz Dawid KKW Walbrzych 46 50 44 50
8 Žáci II 178 Hanuš Lukáš S-Sport Hronov 40 52 42 44
9 Žáci II 174 Vlach Antonín CYKLOKLUB JIČÍN 42 46 46 40
10 Žáci II 171 Kyjonka Antonín Cykloklub Jičín 39 46 40 46
11 Žáci II 165 Hornych Oldřich Ski Police nad Metují 44 48 36 37
12 Žáci II 163 Rydlo Václav Pítrs bikes team 38 44 42 38 39
13 Žáci II 159 Šretr Michal S-Sport Hronov 52 55 52
13 Žáci II 159 Vítek Tomáš Pítrs bikes team 37 40 44 37 38
15 Žáci II 131 Beran Jaroslav Pítrs bikes team 42 50 39
16 Žáci II 42 Hendrich Daniel Maximus Bike Freaks Holice 42

Kadeti

poř. poř./kat. body jméno tým/klub/obec OdolovHronovTepliceÁdrZděřina
1 Kadeti 280 Saidl Filip HEAD PRO TEAM OPAVA 70 70 70 70
2 Kadeti 256 Frencl Dominik Jaroslav Kulhavý cycling team 62 62 58 62 70
3 Kadeti 230 Ulvr Adam Carla.kupkolo.cz 58 55 55 55 62
4 Kadeti 220 Vik Samuel S-Sport Hronov 52 58 52 52 58
5 Kadeti 160 Kubíček Matěj HODK 55 50 55
6 Kadeti 120 Kvitský Dominik Cykloklub Jičín 62 58
7 Kadeti 102 Povr TadeÁŠ Cykloklub Jičín 52 50

Junioři

poř. poř./kat. body jméno tým/klub/obec OdolovHronovTepliceÁdrZděřina
1 Junioři 210 Skalický Jakub Carla.kupkolo.cz 70 70 70

Muži

poř. poř./kat. body jméno tým/klub/obec OdolovHronovTepliceÁdrZděřina
1 Muži 272 Adámek Petr Levit LOKO Trutnov 62 70 70 70
2 Muži 257 Štolfa Štěpán HSK Cycling Team 70 70 62 55
3 Muži 244 Jirásek Pája Pítrs bikes team 58 62 62 58 62
4 Muži 229 Frencl Martin Mondraker Racing Team 55 58 58 55 58
5 Muži 209 Martin Jiří Náchod 50 55 52 52
6 Muži 157 Jansa Radek Pítrs bikes team 52 55 50
7 Muži 100 Jansa Tomáš Pítrs bikes team 52 48
8 Muži 50 Melichar Pavel Hronov 50

Masters I

poř. poř./kat. body jméno tým/klub/obec OdolovHronovTepliceÁdrZděřina
1 Masters I 264 Drejsl Lukáš Mondraker Racing Team 62 70 70 62 55
2 Masters I 244 Krusz Piotr KKW Walbrzych 55 62 62 58 62
3 Masters I 220 Sulzbacher Tomáš Pítrs bikes team 48 55 55 52 58
4 Masters I 217 Hornych Miroslav Ski Police nad Metují 52 58 55 52
5 Masters I 204 Čermák Jan S-Sport Hronov 50 52 52 50 50
6 Masters I 194 Kuk Milan Carla.kupkolo.cz 44 50 50 48 46
7 Masters I 140 Hornych Vena Kupkolo.cz MTB Trilogy 46 46 48
8 Masters I 70 Martin Jan KAH Sport Vrchlabí 70
8 Masters I 70 Berger Tomas CARLA.KUPKOLO.CZ 70
8 Masters I 70 Čáp Lukáš HSK cycling team 70
11 Masters I 58 Josef Bako CARLA.KUPKOLO.CZ 58
11 Masters I 58 Hodr Antonín GHOST Pro Bike Trutnov 58

Masters II

poř. poř./kat. body jméno tým/klub/obec OdolovHronovTepliceÁdrZděřina
1 Masters II 272 Sulzbacher Petr Pítrs bikes team 62 58 70 70 70
2 Masters II 256 Pinkava Petr Silvini R2 sport 70 62 62 62
3 Masters II 211 Svoboda Jaroslav INS BIKE TEAM 52 52 52 52 55
4 Masters II 194 Šupich Martin Pítrs bikes team 48 48 48 50
5 Masters II 188 Felcman Radek Cykloklub Jičín 46 50 46 46
6 Masters II 178 Kordík Petr Cykloklub Jičín 58 62 58
7 Masters II 168 Toman Luboš CARLA.KUPKOLO.CZ 55 55 58
8 Masters II 113 Pivnička Luděk PítrsBikes 55 58
9 Masters II 100 Šatný Radek Cyklo Tony 50 50
10 Masters II 70 Ptáček Ondřej sobotkasport.cz 70
11 Masters II 55 Balcar Aleš TJ Sokol Nové Město nad Metují 55
12 Masters II 52 Petr Jiří INS BIKE TEAM 52
13 Masters II 50 Karajanis Petr Niko on bike racing team 50
14 Masters II 44 Lehotský Jiří Prolog Bike 44

Veterans

poř. poř./kat. body jméno tým/klub/obec OdolovHronovTepliceÁdrZděřina
1 Veterans 280 Čada Tomas Redpoint-eleven Team 70 70 70 70 70
2 Veterans 62 Koblasa Jiří Carla.kupkolo.cz 62

Holky do 5

poř. poř./kat. body jméno tým/klub/obec OdolovHronovTepliceÁdrZděřina
1 Holky do 5 280 Třešňáková Viktorie TOTR Cycling Team 70 70 70 70
2 Holky do 5 248 Marková Zuzana INS BIKE TEAM 58 70 58 62 58
3 Holky do 5 227 Marková Karolína INS BIKE TEAM 55 62 58 52
4 Holky do 5 62 Renfusová Nela Bystré, Stárkov 62
4 Holky do 5 62 Martinová Madlen Kah Sport Vrchlabí 62
6 Holky do 5 55 Horynová Anna Brada - Rybníček 55
7 Holky do 5 50 Třešňáková Ema TOTR Cycling Team 50
8 Holky do 5 48 Kadlečková Radka Klub BOUDA Dřevíč 48

Holky 6-7

poř. poř./kat. body jméno tým/klub/obec OdolovHronovTepliceÁdrZděřina
1 Holky 6-7 280 Nosálová Gabriela Sk Žamberk Tessuti sport 70 70 70 70 70
2 Holky 6-7 248 Antušková Klára QAYRON FACTORY RACING TEAM 62 58 62 62 62
3 Holky 6-7 236 Novotná Valerie TOTR Cycling Team 55 62 58 58 58
4 Holky 6-7 217 Melišíková Maja Běžecký klub Náchod 52 55 55 55
5 Holky 6-7 157 Krusz Laura KKW Walbrzych 50 55 52
6 Holky 6-7 58 Staňková Barbora Termyt Byke Team 58
7 Holky 6-7 50 Juránek Bella TOTR Cycling Team 50

Holky 8-9

poř. poř./kat. body jméno tým/klub/obec OdolovHronovTepliceÁdrZděřina
1 Holky 8-9 280 Kazdová Rozárie Cykloklub Jičín 70 70 70 70 70
2 Holky 8-9 248 Diblíková Lili Sk Žamberk Tessuti sport 62 62 62 62 62
3 Holky 8-9 232 Bednaříková Aneta SK Jánské Lázně 58 58 58 58 58
4 Holky 8-9 220 Nosálová Tereza Sk Žamberk Tessuti sport 55 52 55 55 55
5 Holky 8-9 209 Kotrncová Tereza Pitrs Bikes 52 55 52 50
6 Holky 8-9 104 Pavelková Lucie Cykloklub Jičín 52 52
7 Holky 8-9 98 Zajickova Radka Trutnov 50 48
8 Holky 8-9 50 Hanušová Kristýna GHOST Junior Team 50

Žákyně I

poř. poř./kat. body jméno tým/klub/obec OdolovHronovTepliceÁdrZděřina
1 Žákyně I 280 Bursíková Anna Bikehome 62 70 70 70 70
2 Žákyně I 256 Kornfeldová Amálie Levit LOKO Trutnov 70 62 62 62 62
3 Žákyně I 232 Kráčmarová Michaela Levit LOKO Trutnov 58 55 58 58 58
4 Žákyně I 217 Petířová Klára Cykloklub Jičín 55 58 52 52
5 Žákyně I 202 Beranová Anna CARLA.KUPKOLO.CZ 50 50 52 50 50
6 Žákyně I 198 Beranová Ema Pítrs bikes team 48 52 50 48 46
7 Žákyně I 188 Středová Simona Pítrs bikes team 46 48 46 48
8 Žákyně I 162 Melišíková Viktorie Běžecký klub Náchod 52 55 55
9 Žákyně I 55 Jánská Emily Ádr team 55
10 Žákyně I 44 Zajickova Lenka Trutnov 44

Žákyně II

poř. poř./kat. body jméno tým/klub/obec OdolovHronovTepliceÁdrZděřina
1 Žákyně II 280 Kráčmarová Anna Levit LOKO Trutnov 70 70 70 70
2 Žákyně II 256 Hotárková Tereza Pítrs bikes team 62 62 62 70 62
3 Žákyně II 236 Vrabcová Nela Ski Police Nad Metují 58 58 62 58

Kadetky

poř. poř./kat. body jméno tým/klub/obec OdolovHronovTepliceÁdrZděřina
1 Kadetky 272 Kohlová Štěpánka S-Sport Hronov 62 70 70 70
2 Kadetky 140 Šretrová Lucie S-Sport Hronov 70 70

Juniorky

poř. poř./kat. body jméno tým/klub/obec OdolovHronovTepliceÁdrZděřina
1 Juniorky 268 Sulzbacherová Martina Pítrs bikes team 58 70 70 70
2 Juniorky 248 Hlízová Eliška Levit LOKO Trutnov 62 62 62 62
3 Juniorky 70 Nováková Karla Jaroslav Kulhavý Cycling Team 70

Ženy

poř. poř./kat. body jméno tým/klub/obec OdolovHronovTepliceÁdrZděřina
1 Ženy 280 Fridrichová Lenka Eleven Head CST Cyklolive 70 70 70 70 70
2 Ženy 237 Šretrová Lenka Pítrs bikes team 58 62 62 55
3 Ženy 236 Horáčková Zuzana LEVIT LOKO TRUTNOV 62 58 58 58
4 Ženy 124 Adámková Jana Levit LOKO Trutnov 62 62
5 Ženy 110 Beranová Marta CARLA.KUPKOLO.CZ 55 55
6 Ženy 55 Žluvová Kateřina Rickys bike 55
7 Ženy 52 Bohmova Radka www.kupkolo.cz 52

výsledková listina bodové hodnocení příchozí

start ~ 10:00:00

Příchozí

poř. poř./kat. body jméno tým/klub/obec OdolovHronovTepliceÁdrZděřina
1 Příchozí 280 Vít Jan Suchovršice 70 70 70 70
2 Příchozí 256 Mráz Vít INS BIKE TEAM 62 62 62 70
3 Příchozí 240 Kolisko Vladimir BK Náchod 58 58 58 62 62
4 Příchozí 223 David Ondřej Litíč 52 52 55 58 58
5 Příchozí 220 Kačer Martin Červený Kostelec 55 55 55 55
6 Příchozí 206 Plný Filip Kupkolo.cz MTB Trilogy 50 50 52 52 52
7 Příchozí 50 Ryšavý Kamil Val 50
8 Příchozí 48 Třešňák Tomáš TOTR Cycling Team 48

výsledková listina bodové hodnocení týmů

start ~ 10:00:00

mix

poř. poř./kat. body jméno tým/klub/obec OdolovHronovTepliceÁdrZděřina
1 mix 1642 Sulzbacher Vojtěch
Sulzbacher Petr
Sulzbacherová Martina
Kohoutek Adam
Hotárková Tereza
Jirásek Pája
Šretrová Lenka
Sulzbacher Tomáš
Beranová Ema
Šupich Martin
Středová Simona
Hotárek Jan
Vít Ondřej
Rydlo Václav
Kovář Jakub
Vítek Tomáš
Jansa Radek
Beran Martin
Bouček Jakub
Šolc Patrik
Podlešák Martin
Beran Jaroslav
Sulzbacher Lucas
Tuček Matěj
Jansa Tomáš
Moravec Matouš
pitrs bikes team 314 318 334 342 334
2 mix 1582 Kráčmarová Anna
Adámek Petr
Kornfeldová Amálie
Hlízová Eliška
Horáčková Zuzana
Kráčmarová Michaela
Horáček Jan
Hamáček Matěj
Horáček Filip
Kysela Vojtěch
Kysela Jiří
Kysela Rudolf
Adámková Jana
levit loko trutnov 326 294 322 314 326
3 mix 1580 Bohuňovský Hynek
Kazdová Rozárie
Bohuňovský Jáchym
Jon Sebastián
Petířová Klára
Janďourek Patrik
Charousek Jakub
Vaněk Matěj
Felcman Matyáš
Felcman Radek
Kordík Petr
Vlach Antonín
Kyjonka Antonín
Horyna Vojtěch
Kvitský Dominik
Pavelka David
Pavelková Lucie
Povr TadeÁŠ
cykloklub jicin 315 322 322 299 322
4 mix 1507 Kohlová Štěpánka
Kubeček Matouš
Suchánek Adrian
Vik Samuel
Čermák Jan
Prokop Matěj
Hanuš Lukáš
Šretr Michal
Bernard Lukáš
Šretrová Lucie
s-sport hronov 304 303 294 302 304
5 mix 1474 Schejbal Jakub
Ulvr Adam
Skalický Jakub
Beranová Anna
Kuk Milan
Ulvr Tadeáš
Toman Luboš
Kuk Tomáš
Raizer Vojtěch
Raizer Jakub
Kuk Milan
Beranová Marta
Berger Tomas
Koblasa Jiří
Josef Bako
Kulveit Šimon
carla.kupkolo.cz 330 256 287 303 298
6 mix 1377 Nosálová Gabriela
Diblíková Lili
Nosálová Tereza
Diblík Miky
Nosál Patrik
Duspiva Filip
sk zamberk tessuti sport 287 266 293 274 257
7 mix 997 Vrabcová Nela
Hornych Miroslav
Hornych Ivan
Hornych Oldřich
Vrabec Jakub
ski police nad metuji 240 42 249 235 231
8 mix 956 Novotná Valerie
Krmaš Antonín
Novotný Sebastian
Krmaš Mikuláš
Hovorka Václav
Juránek Bella
Fiedler Matyáš
totr cycling team 125 216 221 174 220
9 mix 646 Krusz Piotr
Krusz Dawid
Krusz Laura
kkw walbrzych 151 112 62 157 164
10 mix 603 Drejsl Lukáš
Frencl Martin
mondraker racing team 117 128 128 117 113
11 mix 578 Hák Matyáš
Bednaříková Aneta
sk janske lazne 116 110 116 120 116
12 mix 528 Čada Tomas
Čada Michal
redpoint-eleven team 114 120 70 112 112
13 mix 491 Bursíková Anna
Bursík Adam
bikehome 100 109 70 108 104
14 mix 390 Plný Ondřej
Hornych Vena
kupkolo.cz mtb trilogy 98 52 42 98 100
15 mix 384 Frencl Dominik
Nováková Karla
jaroslav kulhavy cycling team 132 62 58 62 70
16 mix 382 Martin Jiří
Bednar Sam
nachod 84 36 88 89 85
17 mix 379 Melišíková Maja
Melišíková Viktorie
bezecky klub nachod 104 55 110 0 110
18 mix 350 Fridrichová Lenka
eleven head cst cyklolive 70 70 70 70 70
19 mix 327 Štolfa Štěpán
Čáp Lukáš
hsk cycling team 70 70 0 132 55
19 mix 327 Rous Martin
unikovo mtb team 70 70 70 62 55
21 mix 315 Svoboda Jaroslav
Petr Jiří
ins bike team 52 52 52 52 107
22 mix 307 Cinke Matyáš
.. 62 70 55 62 58
23 mix 306 Antušková Klára
qayron factory racing team 62 58 62 62 62
24 mix 298 Papoušek Adam
Hendrich Daniel Maximus
bike freaks holice 58 0 58 70 112
25 mix 280 Saidl Filip
head pro team opava 70 70 70 70 0
26 mix 278 Ryšavý Jonáš
cyklosport sobotka dobruska 52 58 55 58 55
27 mix 272 Marel Jan
silvini r2 sport team 55 55 52 55 55
28 mix 262 Šípek Michal
expres cz - tufo team kolin 50 55 50 55 52
29 mix 258 David David
litic 48 62 50 50 48
30 mix 256 Pinkava Petr
silvini r2 sport 0 70 62 62 62
31 mix 251 Kaplan Jeremiáš
Kaplan Benjamín
spartak vrchlabi 84 0 0 88 79
32 mix 209 Kotrncová Tereza
pitrs bikes 52 55 52 0 50
33 mix 206 Kotrnec Jan
pitrs bikes 50 58 58 0 40
34 mix 175 Grzelak Piotr
sport team kudowa zdroj 42 48 39 0 46
35 mix 170 Synek Ondřej
mal-poric adventure team 32 35 35 34 34
36 mix 160 Kubíček Matěj
hodk 55 50 0 0 55
37 mix 142 Zajickova Radka
Zajickova Lenka
trutnov 0 0 0 94 48
38 mix 120 Martin Jan
Martin Matyáš
kah sport vrchlabi 0 0 0 0 120
39 mix 113 Pivnička Luděk
pitrsbikes 0 0 0 55 58
40 mix 100 Šatný Radek
cyklo tony 0 0 50 50 0
41 mix 86 Beneš Tobiáš
starkov 40 0 0 46 0
42 mix 70 Ptáček Ondřej
sobotkasport.cz 70 0 0 0 0
43 mix 58 Hodr Antonín
ghost pro bike trutnov 0 58 0 0 0
43 mix 58 Staňková Barbora
termyt byke team 58 0 0 0 0
45 mix 55 Žluvová Kateřina
rickys bike 0 0 0 0 55
45 mix 55 Zejfart Jakub
cycology north bike club 55 0 0 0 0
45 mix 55 Balcar Aleš
tj sokol nove mesto nad metuji 55 0 0 0 0
45 mix 55 Jánská Emily
adr team 0 0 0 55 0
49 mix 52 Bohmova Radka
www.kupkolo.cz 52 0 0 0 0
50 mix 50 Hanušová Kristýna
ghost junior team 50 0 0 0 0
50 mix 50 Karajanis Petr
niko on bike racing team 50 0 0 0 0
50 mix 50 Melichar Pavel
hronov 0 0 0 50 0
53 mix 44 Lehotský Jiří
prolog bike 44 0 0 0 0
53 mix 44 Zítka Jan
0 0 0 0 44