běh

výsledky

Suchdol běží

30.03.2019 Suchdol 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

H1 celkem: 30 , muži : 30, ženy: 0, kluci: 30, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
D1 celkem: 28 , muži : 1, ženy: 27, kluci: 1, holky: 27 [html] [pdf] [csv]
H2 celkem: 26 , muži : 26, ženy: 0, kluci: 26, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
D2 celkem: 14 , muži : 0, ženy: 14, kluci: 0, holky: 14 [html] [pdf] [csv]
HD3 celkem: 33 , muži : 17, ženy: 16, kluci: 17, holky: 16 [html] [pdf] [csv]
HD4 celkem: 14 , muži : 6, ženy: 8, kluci: 6, holky: 8 [html] [pdf] [csv]
HD5 celkem: 2 , muži : 2, ženy: 0, kluci: 2, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
hlavní závod celkem: 83 , muži : 46, ženy: 37, M15: 3, M20: 13, M35: 19, M45: 7, M55: 4, Z15: 0, Z20: 12, Z35: 18, Z45: 5, Z55: 2 [html] [pdf] [csv]

výsledková listina H1

start ~ 10:37:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / kluci [ 86 ] Šimon Pokorný 2014 CZE Rakovník 00:29.9
2 2 / kluci [ 75 ] Matyáš Frayer 2014 CZE Praha - Suchdol 00:31.4 00:01.5
3 3 / kluci [ 281 ] Oliver Mareček 2014 CZE Praha 10 00:33.6 00:03.7
4 4 / kluci [ 293 ] František Zíka 2014 CZE Suchdol 00:33.9 00:04.0
5 5 / kluci [ 84 ] Bohdan Mrkvička 2014 CZE Praha 9 00:35.5 00:05.6
5 5 / kluci [ 284 ] Fabian Nohejl 2014 CZE Praha 00:35.5 00:05.6
7 7 / kluci [ 91 ] Jakub Žáček 2015 CZE Praha 6 00:36.2 00:06.3
8 8 / kluci [ 79 ] Zdeněk Knap 2014 CZE Praha 6 Suchdol 00:36.7 00:06.8
9 9 / kluci [ 285 ] Kristian Nohejl 2014 CZE Praha 00:36.8 00:06.9
10 10 / kluci [ 82 ] Matyáš Listík 2015 CZE Praha Suchdol 00:37.0 00:07.1
11 11 / kluci [ 76 ] Jáchym Jarkovský 2015 CZE ALEA Divers 00:37.8 00:07.9
12 12 / kluci [ 275 ] Hugo Buncík 2014 CZE Hostouň 00:38.1 00:08.2
12 12 / kluci [ 85 ] Lukáš Plaček 2014 CZE Praha 00:38.1 00:08.2
14 14 / kluci [ 87 ] Jan Stein 2015 CZE Praha 6 00:39.2 00:09.3
15 15 / kluci [ 83 ] Tobiáš Luft 2014 CZE Praha 00:41.5 00:11.6
16 16 / kluci [ 120 ] Jakub Huml 2015 CZE Cerhovice 00:42.4 00:12.5
17 17 / kluci [ 129 ] Jonáš Sára 2014 CZE Roztoky 00:42.5 00:12.6
18 18 / kluci [ 78 ] Jakub Jindrák 2014 CZE Praha Suchdol 00:42.6 00:12.7
19 19 / kluci [ 72 ] Adam Beneš 2016 CZE Praha 6 Suchdol 00:44.2 00:14.3
20 20 / kluci [ 280 ] Maxim Mareček 2016 CZE Praha 10 00:49.6 00:19.7
21 21 / kluci [ 73 ] Štěpán Dvořák 2017 CZE Praha 6 Suchdol 00:55.7 00:25.8
22 22 / kluci [ 89 ] Tobias Tauchen 2016 CZE Praha 10 01:03.4 00:33.5
23 23 / kluci [ 130 ] Albert Sára 2016 CZE Roztoky 01:04.0 00:34.1
24 24 / kluci [ 265 ] Filip kobzáň 2016 CZE Srdíčkáři 01:04.1 00:34.2
25 25 / kluci [ 80 ] Ondřej Kubíček 2015 CZE Praha 4 01:09.6 00:39.7
26 26 / kluci [ 88 ] Adam Šíma 2017 CZE Praha 7, Holešovice 01:47.1 01:17.2
27 27 / kluci [ 74 ] Petr Fencl 2017 CZE Praha Suchdol 02:45.6 02:15.7
28 28 / kluci [ 90 ] Jan Vaňha 2017 CZE Praha 02:53.0 02:23.1
29 29 / kluci [ 77 ] Jakub Jarkovský 2015 CZE ALEA Divers 04:00.4 03:30.5
{30} 30 / kluci [ 81 ] Vojtěch Kubíček 2017 CZE Praha 4

výsledková listina D1

start ~ 10:47:30

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / holky [ 119 ] Karolína Míčková 2014 CZE Týnec nad Sázavou 00:31.0
1 1 / holky [ 93 ] Ella Botková 2014 CZE Praha 6 Nebušice 00:31.0
3 3 / holky [ 144 ] Sarinka Osladilova 2014 CZE SK Aktis 00:31.3 00:00.3
4 4 / holky [ 131 ] Elen Solarová 2014 CZE Šneci v běhu 00:32.1 00:01.1
5 5 / holky [ 267 ] Lucie Starnovská 2014 CZE Neratovice 00:32.4 00:01.4
6 6 / holky [ 56 ] Marie Křikalová 2014 CZE Praha 2 00:34.4 00:03.4
7 7 / holky [ 43 ] Eliška Jírová 2014 CZE Praha 10 00:34.7 00:03.7
8 8 / holky [ 162 ] Cécile Zárubová 2014 CZE Praha Suchdol 00:36.1 00:05.1
8 8 / holky [ 94 ] Zuzana Bradáčová 2015 CZE Praha Suchdol 00:36.1 00:05.1
10 10 / holky [ 95 ] Alice Březinová 2015 CZE BK Hostivice 00:36.5 00:05.5
11 11 / holky [ 134 ] Eliška Motalíková 2014 CZE Praha 00:36.9 00:05.9
12 12 / holky [ 127 ] Ela Pensimusová 2015 CZE Praha 6 00:37.1 00:06.1
13 13 / holky [ 118 ] Lucie Lněničková 2015 CZE Praha Suchdol 00:37.3 00:06.3
14 14 / holky [ 98 ] Hermína Skálová 2016 CZE Praha Suchdol 00:38.2 00:07.2
15 15 / holky [ 99 ] Michaela Hušáková 2015 CZE Horoměřice 00:42.7 00:11.7
16 16 / holky [ 97 ] Barbora Frayerová 2016 CZE Praha - Suchdol 00:45.8 00:14.8
17 17 / holky [ 300 ] Sára Jisklová 2015 CZE Litoměřice 00:48.6 00:17.6
18 18 / holky [ 135 ] Barbora Mrkvičková 2015 CZE Praha 9 00:51.5 00:20.5
19 19 / holky [ 295 ] Eliška Horáčková 2015 CZE Velké Přílepy 00:55.4 00:24.4
20 20 / holky [ 289 ] beatrix bíglová 2015 CZE Suchdol 00:55.9 00:24.9
21 1 / kluci [ 340 ] Adam Arya filipský 2016 CZE Suchdol 00:57.0 00:26.0
22 21 / holky [ 92 ] Kristýna Batelková 2016 CZE Úžice 01:01.4 00:30.4
22 21 / holky [ 266 ] Nela Mazgajová 2016 CZE Odolena Voda 01:01.4 00:30.4
24 23 / holky [ 96 ] Eva Březinová 2016 CZE BK Hostivice 01:02.9 00:31.9
25 24 / holky [ 100 ] Miriam Hušáková 2017 CZE Horoměřice 01:15.5 00:44.5
26 25 / holky [ 225 ] Emílie Zárubová 2016 CZE Praha Suchdol 01:19.3 00:48.3
27 26 / holky [ 143 ] Sára Nováková 2017 CZE Prague 6 Suchdol 01:22.2 00:51.2
DNF / holky [ 243 ] barbora lukešová 2014 CZE Přední Kopnina

výsledková listina H2

start ~ 10:55:30

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / kluci [ 154 ] Alex Novák 2011 CZE Prague 6 Suchdol 01:49.4
2 2 / kluci [ 155 ] Mira Osladil 2011 CZE SK Aktis 01:49.6 00:00.2
3 3 / kluci [ 166 ] Jakub Zdechovský 2011 CZE AC Sparta Praha 01:51.0 00:01.6
4 4 / kluci [ 151 ] Lukáš Hrobský 2011 CZE Praha Suchdol 01:52.9 00:03.5
5 5 / kluci [ 157 ] Kubík Přáda 2012 CZE Praha 01:55.7 00:06.3
6 6 / kluci [ 158 ] Daník Přáda 2012 CZE Praha 01:56.3 00:06.9
7 7 / kluci [ 156 ] Lukáš Pokorný 2011 CZE Rakovník 01:58.1 00:08.7
8 8 / kluci [ 163 ] Šimon Šíma 2013 CZE Praha 7, Holešovice 01:58.9 00:09.5
9 9 / kluci [ 149 ] Vojta Hnilica 2011 CZE Praha Suchdol 02:00.0 00:10.6
10 10 / kluci [ 252 ] František Kotlín 2012 CZE Praha Suchdol 02:00.9 00:11.5
11 11 / kluci [ 146 ] Matěj Bradáč 2012 CZE Praha Suchdol 02:01.2 00:11.8
12 12 / kluci [ 254 ] Eduard Roček 2011 CZE Praha - Suchdol 02:01.4 00:12.0
13 13 / kluci [ 167 ] David Žáček 2012 CZE Praha 6 02:02.2 00:12.8
14 14 / kluci [ 251 ] Ondřej Jíra 2012 CZE Praha 10 02:04.1 00:14.7
15 15 / kluci [ 244 ] patrik poulíček 2011 CZE Statenice 02:07.6 00:18.2
16 16 / kluci [ 152 ] Maxmilián Listík 2012 CZE Praha Suchdol 02:09.7 00:20.3
17 17 / kluci [ 253 ] Vilém Roček 2013 CZE Praha - Suchdol 02:15.2 00:25.8
18 18 / kluci [ 160 ] Jakub Stein 2012 CZE Praha 6 02:15.9 00:26.5
19 19 / kluci [ 147 ] Tomáš Dvořák 2012 CZE Praha 02:19.6 00:30.2
19 19 / kluci [ 296 ] Daniel Šíma 2013 CZE #GLADIATORRACETEAM 02:19.6 00:30.2
21 21 / kluci [ 164 ] Ondřej Šimoník 2013 CZE Praha 10 02:20.7 00:31.3
22 22 / kluci [ 221 ] Ondřej Pensimus 2012 CZE Praha 6 02:27.6 00:38.2
23 23 / kluci [ 159 ] Filip Santana 2013 CZE Praha 6 02:28.2 00:38.8
24 24 / kluci [ 153 ] Tomáš Lněnička 2012 CZE Praha Suchdol 02:29.0 00:39.6
25 25 / kluci [ 148 ] Jan Fencl 2012 CZE Praha Suchdol 02:31.5 00:42.1
26 26 / kluci [ 342 ] hashim alkhewani 2013 CZE praha 02:33.0 00:43.6

výsledková listina D2

start ~ 11:02:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / holky [ 279 ] Kateřina Pulkrábková 2011 CZE Praha 01:20.8
2 2 / holky [ 168 ] Natálie Botková 2011 CZE Praha 6 Nebušice 01:22.1 00:01.3
3 3 / holky [ 270 ] iva bělunková 2011 CZE Praha 4 01:31.6 00:10.8
4 4 / holky [ 175 ] Karolína Straňáková 2011 CZE Praha - Suchdol 01:38.1 00:17.3
5 5 / holky [ 170 ] Lea Francová 2011 CZE Praha 10 01:43.5 00:22.7
6 6 / holky [ 272 ] Aneta Navrátilová 2012 CZE Líbeznice 01:47.9 00:27.1
7 7 / holky [ 234 ] Kateřina Šulcová 2012 CZE Praha 2 01:48.9 00:28.1
8 8 / holky [ 178 ] Apolena Vyoralová 2013 CZE Praha Suchdol 01:50.2 00:29.4
8 8 / holky [ 230 ] Barča Straňáková 2013 CZE Praha - Suchdol 01:50.2 00:29.4
10 10 / holky [ 169 ] Karla Březinová 2013 CZE BK Hostivice 01:53.9 00:33.1
11 11 / holky [ 171 ] Zuzana Hnilicová 2013 CZE Praha Suchdol 01:58.6 00:37.8
12 12 / holky [ 276 ] Laura Navrátilová 2012 CZE Praha 01:59.9 00:39.1
13 13 / holky [ 173 ] Alice Mrkvičková 2012 CZE Praha 9 02:03.2 00:42.4
14 14 / holky [ 172 ] Nela Kobzáňová 2013 CZE Srdíčkáři 02:07.8 00:47.0

výsledková listina HD3

start ~ 11:10:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / kluci [ 256 ] Michal Štěpánek 2010 CZE Praha 02:38.4 mezičasy
2 1 / holky [ 179 ] Linda Botková 2010 CZE Praha 6 Nebušice 02:43.2 00:04.8 mezičasy
3 2 / holky [ 193 ] Veronika Šišmová 2009 CZE DUKLA PRAHA 02:50.8 00:12.4 mezičasy
4 3 / holky [ 183 ] Ema Horáčková 2010 CZE DUKLA PRAHA 02:53.1 00:14.7 mezičasy
5 2 / kluci [ 282 ] Marek Choutka 2010 CZE sparta praha 02:57.8 00:19.4 mezičasy
6 4 / holky [ 195 ] Eliška Zdechovská 2009 CZE AC Sparta Praha 02:58.7 00:20.3 mezičasy
7 3 / kluci [ 273 ] Lukáš Navrátil 2010 CZE Líbeznice 02:59.4 00:21.0 mezičasy
8 4 / kluci [ 184 ] Adam Hrobský 2010 CZE Praha Suchdol 03:00.7 00:22.3 mezičasy
9 5 / kluci [ 187 ] Antoník Motalík 2010 CZE Praha 03:07.5 00:29.1 mezičasy
10 6 / kluci [ 255 ] Jan Frolík 2010 CZE Praha - Suchdol 03:08.9 00:30.5 mezičasy
11 5 / holky [ 228 ] Nela Pradova 2010 CZE Praha 03:09.9 00:31.5 mezičasy
12 6 / holky [ 226 ] Lucie Maredová 2010 CZE Praha 10 03:14.0 00:35.6 mezičasy
13 7 / kluci [ 186 ] Jiří Jindrák 2010 CZE Praha Suchdol 03:15.7 00:37.3 mezičasy
14 7 / holky [ 262 ] tereza hemrová 2009 CZE Praha 6- Předníí Kopanina 03:17.4 00:39.0 mezičasy
15 8 / kluci [ 229 ] Štěpán Rolčík 2010 CZE Statenice 03:18.6 00:40.2 mezičasy
16 9 / kluci [ 268 ] Jakub Starnovský 2009 CZE Neratovice 03:20.2 00:41.8 mezičasy
17 8 / holky [ 261 ] alice hemrová 2009 CZE Praha 6 - Přední Kopanina 03:21.5 00:43.1 mezičasy
18 10 / kluci [ 185 ] Filip Huml 2010 CZE Střela Žebrák 03:22.2 00:43.8 mezičasy
19 11 / kluci [ 287 ] Miroslav Jurečka 2010 CZE Praha-Lysolaje 03:35.1 00:56.7 mezičasy
20 9 / holky [ 180 ] Ema Frayerová 2010 CZE Praha - Suchdol 03:35.3 00:56.9 mezičasy
21 12 / kluci [ 292 ] Antonín Zíka 2010 CZE Suchdol 03:38.5 01:00.1 mezičasy
22 13 / kluci [ 291 ] Kryštof engel 2009 CZE Kralupy nad Vltavou 03:43.7 01:05.3 mezičasy
23 10 / holky [ 182 ] Dominika Henclova 2010 CZE PRAHA 6 03:46.9 01:08.5 mezičasy
24 11 / holky [ 277 ] Klaudie Navrátilová 2009 CZE Praha 03:49.1 01:10.7 mezičasy
25 12 / holky [ 250 ] Eliška Kotlínová 2009 CZE Praha Suchdol 03:52.0 01:13.6 mezičasy
26 14 / kluci [ 192 ] Jakub Šimoník 2010 CZE Praha 10 03:53.2 01:14.8 mezičasy
27 15 / kluci [ 181 ] Štěpán Goldamer 2010 CZE Suchdol 03:53.4 01:15.0 mezičasy
28 13 / holky [ 189 ] Karolina Petrovická 2009 CZE Praha 03:59.8 01:21.4 mezičasy
29 14 / holky [ 274 ] Nella Navrátilová 2010 CZE Líbeznice 04:14.2 01:35.8 mezičasy
30 15 / holky [ 294 ] Aneta Šímová 2010 CZE #GLADIATORRACETEAM 04:37.9 01:59.5 mezičasy
31 16 / kluci [ 339 ] Michal Blabolil 2009 CZE Praha 07:51.9 05:13.5 mezičasy
{32} 17 / kluci [ 188 ] Šimon Novák 2010 CZE Prague 6 Suchdol
DNF / holky [ 194 ] Anna Vyoralová 2010 CZE Praha Suchdol

výsledková listina HD4

start ~ 11:20:30

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / kluci [ 264 ] adam čada 2008 CZE DUKLA PRAHA 04:20.9 01:21.9 (4) mezičasy
2 2 / kluci [ 257 ] Filip Štěpánek 2008 CZE Praha 04:24.2 00:03.3 01:18.8 (2) mezičasy
3 1 / holky [ 241 ] Eliška Humlová 2008 CZE Střela Žebrák 04:34.1 00:13.2 01:20.0 (3) mezičasy
4 3 / kluci [ 263 ] ondřej lukeš 2008 CZE Dukla Praha 04:40.9 00:20.0 01:25.8 (7) mezičasy
5 2 / holky [ 245 ] Eva Maredová 2007 CZE Atletika Hostivař 04:44.1 00:23.2 01:23.1 (5) mezičasy
6 4 / kluci [ 242 ] václav krumpholc 2008 CZE Praha-Suchdol 04:51.6 00:30.7 01:32.5 (10) mezičasy
7 3 / holky [ 218 ] Linda Plačková 2008 CZE SP4 04:56.4 00:35.5 01:27.9 (8) mezičasy
8 5 / kluci [ 343 ] Braddin Alkewani 2007 CZE Praha 05:11.0 00:50.1 01:18.5 (1) mezičasy
9 4 / holky [ 220 ] Veronika Veselá 2007 CZE SDH Praha Suchdol 05:12.4 00:51.5 01:25.4 (6) mezičasy
10 5 / holky [ 198 ] Charlotta Goldamerová 2008 CZE Praha Suchdol 05:46.2 01:25.3 01:37.6 (11) mezičasy
11 6 / kluci [ 338 ] Ondřej Škoda 2008 CZE Praha 06:06.6 01:45.7 01:29.9 (9) mezičasy
12 6 / holky [ 200 ] Anna Marie Lišková 2008 CZE Praha 6 08:01.2 03:40.3 01:48.3 (13) mezičasy
{13} 7 / holky [ 260 ] Anna Emílie Hrubá 2008 CZE FCPK
DNF / holky [ 199 ] Rozálie Hanáková 2008 CZE SDH Praha Suchdol 01:39.5 (12)

výsledková listina HD5

start ~ 11:20:30

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / kluci [ 222 ] Jan Krumpholc 2005 CZE Praha-Suchdol 06:02.0 01:26.0 (2) 03:05.3 mezičasy
2 2 / kluci [ 233 ] Jan Huml 2006 CZE Střela Žebrák 06:11.4 00:09.4 01:24.8 (1) 03:04.0 mezičasy

výsledková listina hlavní závod

start ~ 12:12:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3
1 1 / M35 [ 23 ] Jiří Chyba 1979 CZE Nutrend Specialized Racing 23:37.3
2 1 / M15 [ 358 ] Marek Voborský 2001 CZE Horoměřice 24:15.7 00:38.4
3 1 / M20 [ 21 ] Pavel Vlk 1991 CZE Originál 1869 Příbram 24:26.0 00:48.7
4 2 / M35 [ 51 ] Jindrich Borovsky 1982 CZE Praha 24:30.9 00:53.6
5 2 / M20 [ 352 ] Tomáš Kálal 1985 CZE Žižkovský tygři 25:28.0 01:50.7
6 3 / M35 [ 139 ] David Marek 1976 CZE Suchdol 25:38.4 02:01.1
7 1 / M45 [ 283 ] Tomáš Nohejl 1967 CZE Praha 25:50.9 02:13.6
8 3 / M20 [ 324 ] Ruan Pretorius 1990 CZE prague 26:07.3 02:30.0
9 4 / M20 [ 348 ] Jan Beránek 1995 CZE adidas Runners Prague 26:12.4 02:35.1
10 4 / M35 [ 62 ] Robert Sára 1980 CZE Roztoky 26:17.2 02:39.9
11 5 / M20 [ 325 ] Pavel Procházka 1994 CZE Marveláci 26:27.5 02:50.2
12 5 / M35 [ 320 ] Vít Mrkvička 1981 CZE Praha 9 26:28.4 02:51.1
13 6 / M20 [ 322 ] Lukáš Novák 1995 CZE Hoštka 26:55.2 03:17.9
14 7 / M20 [ 63 ] Pavel Bohuslav 1997 CZE OktagonTeam 27:03.9 03:26.6
15 1 / M55 [ 357 ] Jiří Stránský 1963 CZE MTBO Kralupy 27:04.0 03:26.7
16 1 / Z20 [ 288 ] Lujza Sláviková 1988 CZE ŽUCH 27:17.1 03:39.8
17 8 / M20 [ 207 ] Jindřich Srb 1985 CZE Night Run Team 27:34.2 03:56.9
18 6 / M35 [ 316 ] Marek Lněnička 1977 CZE Praha Suchdol 27:46.4 04:09.1
19 7 / M35 [ 16 ] Matěj Maxa 1975 CZE Statenice 27:47.7 04:10.4
20 8 / M35 [ 269 ] Břetislav Mazgaj 1983 CZE Odolena Voda 27:49.2 04:11.9
21 2 / M45 [ 140 ] Jiří Hanika 1974 CZE Suchdol 27:49.8 04:12.5
22 9 / M35 [ 326 ] Pavel Staněk 1976 CZE TEAM GOOFY 28:17.1 04:39.8
23 1 / Z35 [ 141 ] Magda Nováková 1980 CZE Suchdol 28:29.0 04:51.7
24 3 / M45 [ 203 ] Tomáš Blodek 1967 CZE Letiště Praha 28:44.0 05:06.7
25 10 / M35 [ 286 ] Matěj Kotlín 1983 CZE Praha Suchdol 28:56.4 05:19.1
26 11 / M35 [ 355 ] Jaroslav Lenc 1979 CZE Opolencovi 29:06.9 05:29.6
27 1 / Z45 [ 48 ] Katarína Třísková 1971 CZE Praha 29:17.2 05:39.9
28 2 / Z20 [ 341 ] Marcela Dvořáková 1985 CZE Olfin Car Ski Team Trutnov 29:55.1 06:17.8
29 2 / M15 [ 318 ] Ondřej Matoušek 2001 CZE Praha 7 30:21.7 06:44.4
30 3 / Z20 [ 347 ] Bianka Mičke 1997 CZE adidas Runners Prague 30:35.0 06:57.7
31 12 / M35 [ 312 ] Roman Krumpholc 1978 CZE Praha-Suchdol 30:37.2 06:59.9
32 13 / M35 [ 290 ] Filip Lukeš 1977 CZE Přední Kopanina 30:37.5 07:00.2
33 14 / M35 [ 350 ] Miroslav Osladil 1977 CZE PL Team 30:43.3 07:06.0
34 2 / M55 [ 303 ] Zbyněk Fojtík 1959 CZE Praha 6 31:01.5 07:24.2
35 4 / Z20 [ 321 ] Petra Naďová 1988 CZE Team Goofy 31:04.8 07:27.5
36 2 / Z35 [ 311 ] Dana Kobzáňová 1983 CZE Srdíčkáři 31:05.6 07:28.3
37 1 / Z55 [ 356 ] Karla Mališová 1960 CZE Sabzo 31:14.1 07:36.8
38 3 / M15 [ 361 ] Jan Krumpholc 2005 CZE Praha-Suchdol 31:19.2 07:41.9 23:53:34.6 (1) 01:31:59.0 01:33:17.3 mezičasy
39 15 / M35 [ 299 ] Roman Choutka 1976 CZE sparta praha 31:27.7 07:50.4
40 3 / Z35 [ 45 ] Vendula Swiderová 1982 CZE Praha 6 32:29.0 08:51.7
41 9 / M20 [ 209 ] Jan Webersinke 1988 CZE Štefko runnig team 32:30.3 08:53.0
42 4 / Z35 [ 258 ] Zuzana Krumpholcová 1977 CZE Praha-Suchdol 32:38.8 09:01.5
43 4 / M45 [ 328 ] Tomáš Sukdolák 1973 CZE Praha - Suchdol 32:43.7 09:06.4
44 10 / M20 [ 310 ] Filip Janoušek 1990 CZE Praha - Suchdol 33:37.5 10:00.2
45 5 / Z35 [ 52 ] Klára Březinová 1979 CZE BK Hostivice 33:43.8 10:06.5
45 5 / Z35 [ 297 ] Andrea Šímová 1981 CZE #GLADIATORRACETEAM 33:43.8 10:06.5
47 2 / Z45 [ 208 ] Martina Petrová 1968 CZE Praha 8 34:11.2 10:33.9
48 3 / M55 [ 44 ] Zdeněk Roubal 1953 CZE Praha 6 34:17.9 10:40.6
49 7 / Z35 [ 360 ] Zuzana Přádová 1979 CZE Praha 34:26.4 10:49.1
50 4 / M55 [ 353 ] Pavel Polák 1946 CZE SJ Ski 34:46.1 11:08.8
51 16 / M35 [ 330 ] Martin Šimoník 1979 CZE Praha 10 34:48.7 11:11.4
52 17 / M35 [ 271 ] Michal Navrátil 1976 CZE Líbeznice 35:04.7 11:27.4
53 5 / M45 [ 363 ] Jiří Martiňák 1974 CZE Praha 35:16.0 11:38.7
54 18 / M35 [ 314 ] Milan Listík 1982 CZE Praha Suchdol 35:18.9 11:41.6
55 5 / Z20 [ 212 ] Veronika Pátková 1987 CZE Libčice nad Vltavou 36:30.4 12:53.1
56 11 / M20 [ 344 ] Michal Frátrik 1995 CZE SDH Praha Suchdol 36:34.7 12:57.4
57 3 / Z45 [ 278 ] Lucie Plačková 1974 CZE Praha 36:38.8 13:01.5
58 8 / Z35 [ 354 ] Tereza Opolecká 1979 CZE Opolencovi 36:55.7 13:18.4
59 9 / Z35 [ 307 ] Magda Henclova 1977 CZE PRAHA 6 37:31.9 13:54.6
60 10 / Z35 [ 304 ] Kateřina Forejtová 1979 CZE Praha - Suchdol 37:50.9 14:13.6
61 12 / M20 [ 336 ] David Espinoza 1991 COL Prague 38:29.3 14:52.0
62 4 / Z45 [ 319 ] Martina Matoušková 1970 CZE Praha 7 38:32.7 14:55.4
63 6 / Z20 [ 109 ] Zuzana Jelínková 1989 CZE Štěfko runnig team 38:39.0 15:01.7
64 7 / Z20 [ 333 ] Michaela Vargová 1988 CZE Praha Suchdol 38:48.1 15:10.8
65 6 / M45 [ 345 ] Oldřich Tichý 1969 CZE Zakolanz 39:58.5 16:21.2
66 11 / Z35 [ 335 ] Shirly Espinoza 1982 CZE Prague 40:04.3 16:27.0
67 13 / M20 [ 332 ] Peter Varga 1987 CZE Praha Suchdol 40:17.8 16:40.5
68 8 / Z20 [ 337 ] Katerina Smidova 1990 CZE Horomerice 40:18.7 16:41.4
69 12 / Z35 [ 359 ] Petra Maršová 1978 CZE tiskdo1000 40:25.7 16:48.4
70 19 / M35 [ 351 ] Jan Říha 1976 CZE Stříbrná Skalice 40:54.3 17:17.0
71 13 / Z35 [ 22 ] Petra Emilie Votočková 1984 CZE Gigathlon Czech Republic 40:54.5 17:17.2
72 14 / Z35 [ 334 ] Tereza Zapletalova 1982 CZE Praha 40:55.7 17:18.4
73 2 / Z55 [ 317 ] Ilona Málková 1960 CZE Praha 41:03.0 17:25.7
74 5 / Z45 [ 215 ] Věra Nuňezová 1972 CZE Praha 41:26.6 17:49.3
75 9 / Z20 [ 305 ] Šárka Frátriková 1993 CZE SDH Praha Suchdol 41:27.3 17:50.0
76 10 / Z20 [ 302 ] Barbora Cymbalistová 1989 CZE Praha Suchdol 41:28.2 17:50.9
77 15 / Z35 [ 309 ] Andrea Hrobská 1978 CZE Praha Suchdol 42:39.2 19:01.9
78 11 / Z20 [ 349 ] Alice Zarubova Tabery 1985 CZE Praha Suchdol 45:18.1 21:40.8
79 7 / M45 [ 315 ] Jiří Liška 1966 CZE Praha 6 46:06.1 22:28.8
80 12 / Z20 [ 346 ] Leona Slauřová 1990 CZE Plzeň 46:24.5 22:47.2
81 16 / Z35 [ 329 ] Jana Sukdoláková 1976 CZE Praha - Suchdol 46:55.8 23:18.5
82 17 / Z35 [ 331 ] Magdalena Válková 1982 CZE Praha 48:27.5 24:50.2
83 18 / Z35 [ 298 ] Lenka Jiskrová 1982 CZE Litoměřice 51:43.2 28:05.9