běh

startovka

Teplická desítka

14.11.2021 Teplice nad Metují

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

10 km celkem: 50 , ženy: 17, ZA: 7, muži : 33, MB: 11, ZC: 3, MC: 6, ZB: 6, ME: 2, MA: 10, junior: 1, juniorky: 1, MD: 3 [html] [pdf] [xls]
3 km celkem: 8 , muži : 5, ml. žáci: 4, ženy: 3, ml. žákyně: 3, st. žáci: 1 [html] [pdf] [xls]
soubor typ souboru velikost poslední změna
startovka Teplická desítka pdf N/A 13.11.2021 19:59:56

startovní listina 10 km

start ~ 11:00:00 , 2005 a starší , přihlášeno: 50 účastníků ( 33 mužů, 17 žen) 10 km, hlavní závod dospělých.

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
ZAAndělová KateřinaCZE1988MeziměstíMeziměstí
MBBalek JanCZE1983run4runNáchod
ZCBenešová JolanaCZE1969Redpoint TeamBezděkov Nad Metují
ZABeranová AnnaCZE1991Ski Police Nad MetujíPolice Nad Metují
MCBlažek MartinCZE1971ACS RÝCHORYSvoboda Nad Upou
ZBBrychová EvaCZE1984DobřanyDobřany
MEČepelka OldaCZE1948Loudové LiberecHodkovice N. M.
MBČerný MichalCZE1981Hradečtí ORLiPardubice
MAČesenek IvoCZE1987Běžecký klub NáchodNáchod
MBDivÍŠek DavidCZE1977Ins Bike TeamVelké Poříčí
juniorDoležal LukášCZE2006BKN Machov
MBDucháč PavelCZE1979Rtyně V PodkrkonošíRtyně V Podkrkonoší
MBHaas JanCZE1984Kasper Swix TeamTrutnov
MAHabr MartinCZE1996Tj Sokol OlešniceČervený Kostelec
MAHauschke JakubCZE1989AZ VrátnoBezdekov Nad Metuji
MBHejna PetrCZE1978ZPA Smart Energy a.s.Havlovice
MCHladký LiborCZE1973TrutnovTrutnov
juniorkyHoladová AnnaCZE2008Triatlon Team TrutnovTrutnov
ZBHolanová MartinaCZE1985Ttc PostřelnáJablonné V Podještědí
ZAHolická MartinaCZE1993PardubicePardubice
MDHolicky MilanCZE1965PardubicePardubice
MAHomoláč MichalCZE1992Hradečtí ORLiHradec Králové
MDChmelař JaromírCZE1958DobruškaDobruška
MEJavůrek JiříCZE1948TJ Maratonstav ÚpiceSvoboda N. Úpou
MAJelen PavelCZE1991Běžecký Klub NáchodVysokov
ZCKábrtová JitkaCZE1971Maratonstav ÚpiceStudnice
MAKaválek AlešCZE1998Běžecký Klub NáchodNáchod
MAKlapkovský JosefCZE1992BKBPolice Nad Metují
ZBKozáková DenisaCZE1979BK NáchodHradec Králové
MCKrtička MichalCZE1973TJ Žďárky Žďárky
ZAKrtičková RadkaCZE1988 Žďárky
MBKrunka KamilCZE1986Běžecký klub NáchodNáchod
MBKubík OndřejCZE1981TJ Maratonstav ÚpiceBatňovice
ZCMičková KateřinaCZE1974TrutnovTrutnov
ZBPešinová JitkaCZE1977ski PolicePolice Nad Metují
MAPlný DavidCZE1993Běžecký Klub NáchodMachov
MCPoláček JanCZE1968NachodNáchod
ZBRenská LenkaCZE1980NáchodNáchod
MDSedlák JiříCZE1958PřeloučPřelouč
MAScholz VojtěchCZE1992Pila MachovMachov
MBSmola JosefCZE1980Běžecký Klub NáchodNáchod
MBŠupich MartinCZE1977WikovČervený Kostelec
ZAUmlaufová EmaCZE1997NáchodNáchod
MCVaněk DavidCZE1974Bezděkov nad MetujíBezděkov Nad Metují
MBVaněk HonzaCZE1983Jablonné V PodještědíJablonné V Podještědí
ZBVaňková KateřinaCZE1979Triatlon Team TrutnovTrutnov
ZAVlčková LenkaCZE1991HAGAAP Bernartice
MAVolák OndřejCZE2000SalomonPolice Nad Metují
MCVondra JosefCZE1971SK Týniště nad Orlicí, z.s.Červený Kostelec
ZAZeinerová LucieCZE1989Hradečtní ORLiNové Město Nad Metují

startovní listina 3 km

start ~ 11:00:00 , 2006 a mladší , přihlášeno: 8 účastníků ( 5 mužů, 3 žen) Závod žáků na 2,5km.

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
ml. žáciBlažek DanielCZE2012ACS RÝCHORYSvoboda Nad Upou
ml. žákyněBrychová ViktorieCZE2012Wikov Ski Skuhrov nad BělouDobřany
ml. žáciElich OndřejCZE2012Běžecký klub NáchodNáchod
ml. žákyněElichová NoemiCZE2009Běžecký klub NáchodNáchod
ml. žáciHolada MartinCZE2009Atletika Loko TrutnovTrutnov
st. žáciRaim LadislavCZE2007Nový HradecHradec Králové
ml. žákyněRenská AdélaCZE2009Běžecký klub NáchodNáchod
ml. žáciRenský MatějCZE2009Běžecký klub NáchodNáchod