Terénní triatlon Hradec Králové

30.07.2017 Hradec Králové, areál Biřička

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Xterra MINI celkem: 11, muži : 6, ženy: 5, Muži: 6, Ženy: 5 zeleznicar [html] [pdf]
Xterra KIDS (0/1.5/0.5) celkem: 13, muži : 5, ženy: 8, Muži: 5, Ženy: 8 zeleznicar [html] [pdf]
EASY triatlon (150/5/1.5) celkem: 55, muži : 30, ženy: 25, Junioři: 9, M35: 8, M36: 13, Juniorky: 9, Z35: 8, Z36: 8 zeleznicar [html] [pdf]
hlavni zavod (400/19/4) celkem: 191, muži : 158, ženy: 33, M1: 9, M3: 81, M4: 0, Z4: 50, M5: 21, Z1: 4, Z3: 22, Z5: 4 zeleznicar [html] [pdf]
štafety (dvou- či tříčlenné) celkem: 5, muži : 4, ženy: 1, Muži: 4, Ženy: 1 zeleznicar [html] [pdf]

startovní listina EASY triatlon (150/5/1.5)

start ~ 11:30:00 , přihlášeno: 55 účastníků ( 30 mužů, 25 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Z35 [1205] Brázdová Petra CZE 1991
Z36 [1263] Čechová Iva CZE 1975 Magistrát města Hradec Králové
Z36 [1288] Čechová Linda CZE 1976 Plzeň
Z35 [1206] Černá Denisa CZE 1986
M36 [1207] Eliášek Jiří CZE 1969 Kobra
M35 [1296] Enoch Petr CZE 1987
Z36 [1208] Grinac Gabriela CZE 1980
Junioři [1209] Hanyk Michal CZE 2002 LO Sokol Jablonec nad Jizerou
Junioři [1210] Hanyk Roman CZE 2004 LO Sokol Jablonec nad Jizerou
M36 [ ] Hudač Martin CZE 1980
Junioři [1211] Chaloupský Jakub CZE 2003 OK 99 Hradec Králové
Junioři [1212] Jadrný Tomáš CZE 2004 Iscarex Junior team Česká Třebová
Juniorky [1213] Jeřábková Vanda CZE 2000 Sportstyl
Z36 [1214] Kalinová Dita CZE 1972
Juniorky [1215] Kalinová Michaela CZE 2007
M36 [1133] Klusoň Oldřich CZE 1980
M35 [1216] Kollár Jan CZE 1991 Racing Olešná
M36 [1217] Kopáč Kamil CZE 1977 Individuální
Juniorky [1218] Kopáčová Marie CZE 2005 PK Pardubice
Junioři [1219] Koptík Jiří CZE 2008
Z36 [1220] Koptíková Lucie CZE 1981
Z35 [1221] Koskova Lucie CZE 1991
M35 [1222] Krátký Martin CZE 1984 RunSport Team
Junioři [1127] Krátký Vojta CZE 2011 Bike Freaks Holice
Juniorky [1223] Kuchařová Karolína CZE 2004 Triatlon Plzeň
M36 [1262] Mader Jan CZE 1971 Labe Tri Club HK
M35 [1295] Merganc Martin CZE 1982 HK
Junioři [1224] Mrňávek Martin CZE 2003 Sportstyl
M36 [1071] Oliva Radim CZE 1975 CrossFit Pardubice
M36 [1225] Oliva Radim CZE 1975 CrossFit Pardubice
Juniorky [1267] Pacheco Žofie CZE 2009
M35 [1226] Pajer Ondřej CZE 1989 individuální
Junioři [1227] Pašta Pavel CZE 2002
M35 [1228] Paul Zdeněk CZE 1991
M36 [1281] Pavel Tomáš CZE 1976
Juniorky [1229] Pitrmanová Eliška CZE 2007 SCHK
Z36 [1299] Příhovová Pavlína CZE 1979
Juniorky [1291] Puchernová Tereza CZE 2003 Pardubice
M36 [1297] Raim Ladislav CZE 1964 Nový HK
Z35 [1230] Romančáková Jitka CZE 1991
Z35 [1231] Skolková Andrea CZE 1996 Pandy Team
M35 [1247] Sobotka Lukáš CZE 1984 Praha 4
Junioři [1232] Steklý František CZE 2003
M35 [1285] Stohwasser Petr CZE 1982 Hradec Králové
M36 [1233] Stohwasser Richard CZE 1955 JK-cyklo
Z36 [1234] Surduková Katka CZE 1974
M36 [1235] Svatoš Vladimír CZE 1963 AUTOMAX
M36 [1103] Svoboda Daniel CZE 1974 TEAM 2012
M36 [1236] Svoboda Daniel CZE 1974 TEAM 2012
Z36 [1252] Svobodová Marcela CZE 1968 Praha 5
Z35 [1287] Šebková MARIE CZE 1983
Juniorky [1237] ŠIMŮNKOVÁ Kateřina CZE 1998 SIMUNEK FAMILY
Z35 [1238] Štěpanovská Eva CZE 1994 Polanský Bike and Run
Juniorky [1240] Trojanová Viktorka CZE 2008 Pardubice
Z35 [1284] Volfová Aneta CZE 1982 Family team Hlinsko