Terénní triatlon Hradec Králové

30.07.2017 Hradec Králové, areál Biřička 

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Xterra MINI celkem: 11, muži : 6, ženy: 5, Muži: 6, Ženy: 5 zeleznicar [html] [pdf]
Xterra KIDS (0/1.5/0.5) celkem: 13, muži : 5, ženy: 8, Muži: 5, Ženy: 8 zeleznicar [html] [pdf]
EASY triatlon (150/5/1.5) celkem: 40, muži : 22, ženy: 18, Junioři: 8, M35: 6, M36: 8, Juniorky: 7, Z35: 5, Z36: 6 zeleznicar [html] [pdf]
hlavni zavod (400/19/4) celkem: 150, muži : 125, ženy: 25, M1: 9, M3: 66, M4: 33, Z4: 2, M5: 17, Z1: 3, Z3: 16, Z5: 4 zeleznicar [html] [pdf]
štafety (dvou- či tříčlenné) celkem: 5, muži : 4, ženy: 1, Muži: 4, Ženy: 1 zeleznicar [html] [pdf]
soubor typ souboru velikost poslední změna
Easy3atlon pdf 35947B18.08.2017 10:25:57
Easy3atlon Zeny pdf 32918B18.08.2017 10:25:57
Hlavni Zavod pdf 48383B18.08.2017 10:25:57
Hlavni Zavod Discipliny pdf 122379B18.08.2017 10:25:57
Hlavni Zavod Discipliny Zeny pdf 81255B18.08.2017 10:25:57
Hlavni Zavod Zeny pdf 33721B18.08.2017 10:25:57
Stafety pdf 31404B18.08.2017 10:25:57
Xterra Kids pdf 31998B18.08.2017 10:25:57
Xterra Mini pdf 31977B18.08.2017 10:25:57

výsledková listina hlavni zavod (400/19/4)

start ~ 13:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / M3 [1155] Vojtěch Bednarský 1997 CZE TNF bike team 01:16:09.3
2 2 / M3 [1130] Marek Ryška 1996 CZE Moutaintime Felt Aropec 01:18:26.6 02:17.3
3 3 / M3 [1117] Václav Válek 1980 CZE Roztoky 01:21:40.7 05:31.4
4 4 / M3 [1131] Filip Hanslián 1987 CZE Moutaintime Felt Aropec 01:21:56.8 05:47.5
5 5 / M3 [1146] Jakub Jaroš 1985 CZE Rockmachine-Cyklomax 01:22:17.0 06:07.7
6 6 / M3 [1080] Michal Piloušek 1989 CZE Hus Muž team 01:23:29.9 07:20.6
7 7 / M3 [1082] Ondřej Pleskot 1984 CZE HOPardubice 01:24:27.6 08:18.3
8 8 / M3 [1165] Lukáš Netík 1988 CZE Orel 01:24:27.9 08:18.6
9 9 / M3 [1149] Martin Berka 1987 CZE 01:27:47.2 11:37.9
10 10 / M3 [1048] Jiří Koptík 1982 CZE 01:27:49.7 11:40.4
11 11 / M3 [1166] Vena Hornych 1978 CZE Kupkolo MTB Trilogy 01:29:43.3 13:34.0
12 12 / M3zeleznicar [1056] Verner Luboš 1979 CZE Železničáři 01:30:20.6 14:11.3
13 13 / M3 [1163] Neznamy Triatlet 1980 CZE 01:30:38.0 14:28.7
14 14 / M3 [1113] Filip Trenda 1995 CZE Rafkarna IDEA Cycling Team 01:30:47.6 14:38.3
15 15 / M3 [1096] Jakub Skalka 1991 CZE 01:30:57.1 14:47.8
16 16 / M3 [1160] Martin Janda 1980 CZE KOB Dobruška 01:31:18.6 15:09.3
17 17 / M3 [1029] Ondřej Hošek 1979 CZE Lokomotiva Strašnice 01:31:58.0 15:48.7
18 18 / M3 [1069] Marian Mynář 1988 CZE DEX team 01:32:34.8 16:25.5
19 19 / M3 [1282] Miloš Polák 1979 CZE 01:33:07.6 16:58.3
20 20 / M3 [1144] Neznamy Zavodnik 1980 CZE 01:33:39.4 17:30.1
21 21 / M3 [1294] Zdeněk Palíšek 1980 CZE České Budějovice 01:34:21.0 18:11.7
22 22 / M3 [1059] Tomáš Machata 1987 CZE 01:34:49.3 18:40.0
23 23 / M3zeleznicar [1036] Svoboda Jan 1983 CZE Železničáři 01:35:08.4 18:59.1
24 24 / M3 [1292] Albert Pance 1983 CZE Cyklo-středa 01:35:53.8 19:44.5
25 25 / M3 [1256] Tomáš Slavata 1980 CZE Author 01:37:00.6 20:51.3
26 26 / M3 [1289] Lubor Kosička 1984 CZE Cyklovrakoviště 01:37:18.4 21:09.1
27 27 / M3 [1280] Petr Suk 1996 CZE Pandy Team 01:37:34.3 21:25.0
28 28 / M3 [1003] Ondřej Bahník 1981 CZE IMIN 01:38:03.6 21:54.3
29 29 / M3 [1159] Neznamy Triatlet 1980 CZE 01:38:07.8 21:58.5
30 30 / M3 [1057] Ondřej Lukeš 1982 CZE Cyklostředa 01:39:57.0 23:47.7
31 31 / M3 [1083] Václav Počekajlo 1987 CZE Trutnov 01:41:04.5 24:55.2
32 32 / M3 [1143] Jaroslav Hlušek 1986 CZE 01:41:33.8 25:24.5
33 33 / M3 [1140] Neznamy Triatlet 1980 CZE 01:41:44.6 25:35.3
34 34 / M3 [1023] Michal Frolík 1983 CZE SWcontrol 01:42:08.5 25:59.2
35 35 / M3zeleznicar [1060] Ludwig Marcel 1989 CZE Železničáři 01:42:21.5 26:12.2
36 36 / M3zeleznicar [1137] Lukáš Nevečeřal 1979 CZE Železničáři 01:43:03.9 26:54.6
37 37 / M3 [1278] Daniel Zeman 1983 CZE www.zdraveusmevy.cz 01:44:35.1 28:25.8
38 38 / M3 [1142] Jiří Taichman 1989 CZE 01:45:21.6 29:12.3
39 39 / M3 [1102] Pavel Subrt 1984 CZE Cyklostředa 01:45:24.9 29:15.6
40 40 / M3 [1283] Jakub Šidlichovský 1988 CZE FHCT 01:45:50.0 29:40.7
41 41 / M3zeleznicar [1061] Janák Martin 1985 CZE Železničáři 01:46:07.0 29:57.7
42 42 / M3 [1106] Filip Štusák 1981 CZE 01:46:11.9 30:02.6
43 43 / M3 [1255] Jan Pavlík 1981 CZE TJ Sokol Jamné nad Orlicí 01:46:47.2 30:37.9
44 44 / M3 [1053] Jiří Kuba 1980 CZE Smrkáči 01:47:05.6 30:56.3
45 45 / M3 [1019] Karel Fiala 1979 CZE 01:47:28.7 31:19.4
45 45 / M3 [1090] Zdeněk Rada 1984 CZE 01:47:28.7 31:19.4
47 47 / M3 [1107] Martin ŠULC 1981 CZE MC Převozníček 01:49:29.0 33:19.7
48 48 / M3 [1030] Pavel Hrbek 1984 CZE Coyotes 01:50:08.3 33:59.0
49 49 / M3 [1135] Neznamy Triatlet 1980 CZE 01:50:20.6 34:11.3
50 50 / M3 [1290] Tomáš Novotný 1981 CZE Praha 01:53:53.3 37:44.0
51 51 / M3 [1092] Tomáš Rak 1991 CZE 01:54:26.0 38:16.7
52 52 / M3 [1151] Neznamy Triatlet 1980 CZE 01:56:11.3 40:02.0
53 53 / M3 [1158] Martin Hladík 1984 CZE 01:56:34.9 40:25.6
54 54 / M3 [1114] Pavel Tuček 1985 CZE všechno vpravo 01:58:55.4 42:46.1
55 55 / M3 [1017] Miloslav Felkl 1981 CZE 02:01:16.5 45:07.2
56 56 / M3 [1119] Martin Vlasák 1989 CZE The Last of Us 02:01:43.4 45:34.1
57 57 / M3zeleznicar [1064] Dařílek Michal 1978 CZE Železničáři 02:01:44.5 45:35.2
58 58 / M3 [1111] Michal Tomeš 1987 CZE 02:03:25.4 47:16.1
59 59 / M3 [1152] Pavel Kučera 1985 CZE Pardubice 02:05:17.7 49:08.4
60 60 / M3 [1006] Anton Březina 1980 CZE 02:06:32.0 50:22.7
61 61 / M3 [1274] Martin Hudač 1984 CZE 02:19:53.2 01:03:43.9
DNF / M3 [1084] Jakub Portyš 1987 CZE Pardubice
DNF / M3 [1013] Ondřej Dlabka 1985 CZE Harrisarts tattoo
DNF / M3 [1147] Ondřej Paser 1989 CZE
DNF / M3 [1088] Michal Puhlovský 1983 CZE FCNHK
DNS / M3 [1016] Neznamy Triatlet 1980 CZE