Středeční triatlon Dolce

10.08.2016 Dolce u Trutnova 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

jednotlivci (400-12-3,5) celkem: 83, muži : 69, ženy: 14, Muži: 69, Ženy: 14 [html] [pdf]
štafety (dvou- či tříčlenné) celkem: 11, muži : 8, ženy: 3, Muži: 8, Ženy: 3 [html] [pdf]
děti 8 až 11 let celkem: 2, muži : 1, ženy: 1, Muži: 1, Ženy: 1 [html] [pdf]
děti 12 až 15 let celkem: 4, muži : 3, ženy: 1, Muži: 3, Ženy: 1 [html] [pdf]
veteránky nad 70let celkem: 1, muži : 0, ženy: 1, Muži: 0, Ženy: 1 [html] [pdf]

výsledková listina jednotlivci (400-12-3,5)

start ~ 17:03:43

01:07:48.22
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup plavanidepo 1kolodepo 2beh 1
1 1 / Muži [1023] Jan Hruška 1989 CZE Kasper - Swix Team 53:21.2 08:00.2 (21) 09:10.9 (20) 39:45.5 (4) 39:45.5 (2) 46:49.0 (2)
2 2 / Mužipoprve [1068] Petr Adámek 1993 CZE Apache LOKO Trutnov 53:45.8 00:24.6 08:11.6 (23) 09:21.2 (24) 38:50.2 (1) 39:37.0 (1) 46:38.5 (1)
3 3 / Muži [1081] Ondřej Pína 1984 CZE Vella Team 54:15.2 00:54.0 10:05.9 (63) 11:27.2 (56) 39:42.6 (2) 40:27.1 (3) 47:23.7 (4)
4 4 / Muži [1071] Libor Kříž 1978 CZE MTBO racing team 54:39.5 01:18.3 09:13.8 (42) 09:14.0 (23) 39:44.0 (3) 40:28.7 (4) 47:20.4 (3)
5 5 / Muži [1053] David Štangler 1974 CZE LOKO Trutnov Triatlon Team 55:02.3 01:41.1 07:28.6 (11) 08:37.0 (12) 40:33.2 (7) 41:15.7 (6) 48:06.2 (5)
6 6 / Muži [1008] Jan Štěpánský 1994 CZE Loko Trutnov 55:20.0 01:58.8 07:43.3 (19) 08:30.4 (9) 41:06.0 (9) 41:44.0 (7) 48:21.2 (6)
7 7 / Muži [1096] Zdeněk Melša 1982 CZE Jiskra Jaroměř - Potocký 55:36.6 02:15.4 11:39.9 (78) 11:40.0 (59) 42:08.6 (13) 42:08.6 (10) 49:15.6 (9)
8 8 / Muži [1098] Jiří Polej 1971 CZE Hronov 56:17.1 02:55.9 07:29.9 (12) 08:45.9 (13) 41:44.2 (11) 42:30.5 (11) 49:20.2 (10)
9 9 / Muži [1020] Pavel Vozka 1989 CZE Kasper - Swix Team 56:24.6 03:03.4 07:39.1 (14) 08:52.5 (16) 41:20.2 (10) 41:54.7 (9) 48:52.7 (7)
10 10 / Mužipoprve [1014] Jakub Opočenský 1986 CZE Kasper - Swix Team 56:29.3 03:08.1 08:33.9 (27) 08:34.0 (11) 40:27.6 (6) 41:12.5 (5) 48:55.0 (8)
11 11 / Muži [1036] Vena Hornych 1978 CZE Kupkolo MTB Trilogy 57:31.4 04:10.2 11:00.8 (73) 11:01.0 (44) 41:02.1 (8) 41:54.5 (8) 50:04.7 (11)
12 12 / Muži [1025] Marek Táslar 1988 CZE Trutnov Tri Team 57:32.1 04:10.9 05:47.5 (2) 06:29.3 (1) 42:56.3 (15) 42:56.3 (13) 50:28.4 (13)
13 13 / Muži [1011] Matěj Opočenský 1996 CZE Kasper - Swix Team 57:42.4 04:21.2 07:42.2 (17) 09:07.2 (18) 41:45.5 (12) 42:33.2 (12) 50:05.9 (12)
14 14 / Muži [1002] Adam Götz 1997 CZE 2b moto 58:07.1 04:45.9 08:56.0 (36) 10:24.6 (36) 44:18.3 (19) 45:13.7 (18) 51:33.4 (17)
15 15 / Muži [1049] Vlastimil Kráčmar 1974 CZE MTB Trilogy 59:01.1 05:39.9 09:16.3 (44) 11:07.4 (47) 43:28.8 (17) 44:04.8 (16) 51:27.3 (15)
16 16 / Muži [1055] Richard Koreček 1976 CZE Hradec Králové 59:15.1 05:53.9 09:26.0 (48) 10:19.5 (34) 42:59.6 (16) 43:53.5 (15) 51:32.0 (16)
17 17 / Muži [1034] Jiří Fulka 1960 CZE Redpoint-Eleven 59:33.0 06:11.8 07:32.3 (13) 08:20.2 (7) 42:23.2 (14) 43:06.3 (14) 51:14.7 (14)
18 18 / Muži [1099] Tomáš Vondra 1992 CZE TRIATLON TEAM LOKO TRUTNOV 01:00:02.1 06:40.9 06:46.3 (8) 07:34.7 (4) 44:09.4 (18) 44:58.2 (17) 52:37.4 (18)
19 19 / Muži [1019] Matěj Zima 1998 CZE Rtyně v Podkrkonoší 01:00:32.8 07:11.6 11:00.9 (74) 12:25.8 (67) 45:29.8 (24) 46:07.0 (22) 53:23.9 (20)
20 20 / Muži [1027] David Ryzák 1999 CZE Trutnov 01:01:04.6 07:43.4 07:40.7 (15) 09:12.9 (21) 46:30.5 (28) 46:30.5 (24) 54:04.9 (25)
21 21 / Muži [1003] David Mrkous 1997 CZE Olfin Car - Vella Trutnov 01:01:11.5 07:50.3 08:46.2 (31) 09:56.7 (28) 44:44.6 (20) 45:42.4 (20) 53:32.6 (21)
22 22 / Muži [1048] Michal Žák 1991 CZE Ž3 Sport 01:01:18.6 07:57.4 09:14.6 (43) 11:35.8 (57) 46:04.6 (26) 46:59.6 (26) 54:13.7 (26)
23 23 / Muži [1022] Michal Králík 1973 CZE LOKO Trutnov Triatlon Team 01:01:22.0 08:00.8 08:16.7 (26) 09:10.3 (19) 44:59.4 (21) 45:50.3 (21) 53:35.9 (22)
24 24 / Muži [1051] Martin Kužel 1986 CZE Trutnov 01:01:23.6 08:02.4 07:42.7 (18) 08:48.4 (15) 45:13.6 (23) 46:12.4 (23) 53:46.3 (23)
25 25 / Muži [1057] Jan Pešan 1974 CZE Krkonošman 01:01:43.2 08:22.0 07:54.4 (20) 09:25.7 (25) 45:48.4 (25) 46:37.9 (25) 54:01.8 (24)
26 26 / Mužipoprve [1037] Tomáš Tyrner 1999 CZE Malé Svatońovice 01:01:46.1 08:24.9 08:45.3 (30) 08:47.0 (14) 54:12.9 (64) 01:01:46.1 (76)
27 27 / Muži [1016] Lukáš Turek 1996 CZE PRO MUSIC PROLOG BIKE 01:01:48.1 08:26.9 08:13.3 (25) 08:14.0 (6) 45:10.4 (22) 45:41.0 (19) 53:10.6 (19)
28 28 / Muži [1052] Henryk Drygalski 1979 CZE Trutnov 01:03:06.9 09:45.7 09:08.9 (40) 10:49.2 (40) 46:50.5 (30) 47:44.6 (29) 55:35.4 (27)
29 29 / Muži [1047] Milan Důrek 1991 CZE Velký Třebešov 01:03:15.7 09:54.5 08:50.8 (33) 10:57.1 (42) 47:53.7 (34) 47:53.7 (31) 55:44.0 (28)
30 30 / Muži [1040] Ondrej Čtvrtečka 1997 CZE Triatlon Team Loko Trutnov 01:04:06.3 10:45.1 10:12.4 (65) 10:13.0 (33) 49:21.4 (39) 50:06.2 (39) 57:00.3 (31)
31 31 / Muži [1100] Tomáš Hainzel 1976 CZE IVT Náchod 01:04:37.2 11:16.0 09:24.5 (47) 11:12.8 (51) 46:36.7 (29) 47:37.7 (28) 55:58.2 (29)
32 32 / Muži [1232] Petr Košťál 1983 CZE FRKOVOKO 01:04:41.9 11:20.7 08:54.0 (35) 11:13.5 (52) 48:12.9 (36) 49:07.7 (36) 56:44.5 (30)
33 33 / Mužipoprve [1018] Pavel Hošek 1974 CZE Trutnov 01:05:52.8 12:31.6 09:09.9 (41) 10:57.0 (41) 49:29.6 (41) 49:29.6 (37) 57:57.5 (36)
34 34 / Muži [1010] Radomír Kirsch 1975 CZE Triatlon Team Loko Trutnov 01:05:55.0 12:33.8 08:49.0 (32) 09:54.2 (27) 49:03.0 (38) 49:43.1 (38) 57:45.9 (35)
35 35 / Mužipoprve [1046] Lukáš Vlček 1985 CZE Rtyně v Podkrkonoší 01:06:04.2 12:43.0 09:22.9 (46) 11:37.8 (58) 47:56.0 (35) 48:51.7 (34) 57:28.7 (33)
36 36 / Muži [1017] Martin Ryšavý 1975 CZE Pro Music Prolog Bike Trutnov 01:06:07.3 12:46.1 10:18.2 (66) 11:54.7 (63) 48:19.4 (37) 48:57.9 (35) 57:36.9 (34)
37 37 / Mužipoprve [1026] Břetislav Klomínský 1985 CZE Horní Maršov 01:06:10.9 12:49.7 09:30.0 (52) 12:40.2 (73) 49:48.5 (43) 50:46.9 (41) 58:18.1 (39)
38 38 / Mužipoprve [1012] Lukáš Kligl 1997 CZE Postřelený kachny 01:06:11.6 12:50.4 12:03.8 (79) 13:49.1 (81) 51:24.7 (50) 51:24.7 (46) 59:01.5 (43)
39 39 / Muži [1021] Vít Vosáhlo 2000 CZE Havlovice 01:06:22.8 13:01.6 09:17.1 (45) 11:14.3 (53) 49:24.5 (40) 50:10.0 (40) 58:17.1 (38)
40 40 / Muži [1042] JIŘÍ ŠUBRT 1979 CZE TATRA LEADER 01:06:27.4 13:06.2 09:33.8 (54) 12:06.0 (65) 49:46.4 (42) 50:59.5 (44) 58:45.9 (41)
41 41 / Muži [1024] Daniel Hrdinka 1997 CZE Trutnov 01:06:47.7 13:26.5 10:42.0 (69) 12:52.3 (78) 50:01.4 (44) 50:51.7 (43) 58:55.6 (42)
42 42 / Muži [1093] Jaroslav Šubrt 1999 CZE Nahořanz 01:06:56.4 13:35.2 12:42.8 (81) 12:43.0 (74) 46:12.4 (27) 47:51.5 (30) 57:03.0 (32)
43 43 / Muži [1044] Roman Holub 1973 CZE Malý Libotov 01:07:31.9 14:10.7 08:37.1 (28) 10:23.7 (35) 47:50.3 (33) 48:47.3 (33) 58:07.6 (37)
44 1 / Ženy [1104] Daniela Tylšová 1978 CZE Triatlon Team Loko Trutnov 01:07:37.5 14:16.3 08:06.1 (22) 08:57.9 (17) 50:12.7 (45) 50:51.4 (42) 59:08.7 (45)
45 44 / Muži [1039] Lukáš Vácha 1994 CZE HC Trutnov 01:07:38.7 14:17.5 08:44.2 (29) 09:57.5 (29) 51:03.8 (47) 51:42.6 (47) 59:37.9 (46)
46 45 / Muži [1004] Hynek Fátor 1997 CZE Kasper - Swix Trutnov 01:07:55.5 14:34.3 09:01.5 (38) 11:10.4 (49) 50:37.6 (46) 01:00:01.6 (72) 01:00:01.6 (47)
47 46 / Mužipoprve [1060] Ladislav Holub 1975 CZE PAP Trutnov 01:08:25.7 15:04.5 11:39.7 (77) 11:40.0 (60) 47:37.1 (32) 48:40.4 (32) 58:45.6 (40)
48 47 / Muži [1056] Václav David 1974 CZE Smiřice 01:08:44.7 15:23.5 09:01.4 (37) 09:59.8 (30) 51:55.1 (52) 52:42.9 (50) 01:00:37.3 (49)
49 2 / Ženy [1118] Kateřina Holubová 1998 CZE Dvůr Králové 01:08:49.5 15:28.3 05:26.7 (1) 07:24.3 (2) 51:15.3 (48) 51:15.3 (45) 01:00:06.6 (48)
50 3 / Ženy [1116] Alena Fűllsacková 1998 CZE Svoboda n/Ú 01:09:50.7 16:29.5 06:58.9 (9) 52:37.2 (83) 52:37.2 (55) 01:01:20.9 (75) 01:01:20.9 (50)
51 4 / Ženypoprve [1107] Tereza Opočenská 1991 CZE Kasper - Swix Team 01:10:12.7 16:51.5 09:06.8 (39) 10:59.4 (43) 52:09.2 (54) 53:04.8 (52) 01:01:35.0 (51)
52 48 / Mužipoprve [1006] Petr Holubec 1964 CZE Trut-team 81 01:10:44.3 17:23.1 09:54.1 (58) 12:32.9 (70) 51:49.7 (51) 52:20.1 (48) 01:01:39.6 (52)
53 49 / Muži [1058] Vojtěch Novotný 1980 CZE Trutnov 01:11:14.7 17:53.5 07:41.6 (16) 09:50.2 (26) 54:45.9 (71) 55:46.1 (65) 01:03:20.5 (56)
54 50 / Muži [1045] Petr Inderbitzin 1995 CZE Trutnov 01:11:16.6 17:55.4 09:40.5 (56) 11:55.8 (64) 53:58.9 (61) 54:41.5 (60) 01:02:44.6 (55)
55 51 / Muži [1097] Roman Jančovič 1984 CZE FRKOVOKO 01:11:17.0 17:55.8 13:00.6 (83) 13:01.0 (79) 51:23.9 (49) 52:41.7 (49) 01:02:10.5 (53)
56 52 / Muži100kg [1005] Oldřich Hofman 1963 CZE Triklub Dobruška 01:11:44.7 18:23.5 09:47.0 (57) 11:06.7 (46) 52:05.7 (53) 52:54.9 (51) 01:02:16.6 (54)
57 53 / Muži [1041] Tomáš Kudrna 1997 CZE Maminka 01:11:47.9 18:26.7 06:25.5 (5) 08:00.5 (5) 47:30.8 (31) 47:30.8 (27) 59:07.6 (44)
58 54 / Mužipoprve [1009] David Hejzlar 1998 CZE Postřelený kachny 01:12:11.2 18:50.0 09:54.4 (60) 11:40.3 (61) 53:59.2 (62) 53:59.2 (55) 01:03:31.3 (59)
59 55 / Mužipoprve [1054] Petr Jirásek 1980 CZE Nouyov 01:12:20.2 18:59.0 10:54.3 (71) 12:30.6 (69) 54:06.0 (63) 54:46.1 (61) 01:03:34.9 (60)
60 56 / Mužipoprve [1029] Jakub Pásler 2000 CZE Batňovice 01:12:21.2 19:00.0 06:30.7 (6) 08:32.9 (10) 53:56.2 (59) 53:56.2 (54) 01:03:24.2 (57)
61 57 / Muži100kg [1043] Jan Trnka 1985 CZE Trutnov 01:12:55.0 19:33.8 11:28.7 (75) 13:25.8 (80) 53:02.3 (57) 54:01.9 (56) 01:03:48.2 (61)
62 58 / Mužipoprve [1035] Michal David 1977 CZE Trutnov 01:13:11.1 19:49.9 10:26.4 (67) 12:28.9 (68) 54:38.0 (69) 55:11.1 (62) 01:04:01.9 (62)
63 5 / Ženypoprve [1106] Tereza Hurdálková 1996 CZE Postřelený kachny 01:13:58.9 20:37.7 11:39.3 (76) 11:17.0 (54) 54:32.8 (68) 55:12.8 (63) 01:04:34.1 (64)
64 6 / Ženypoprve [1115] Jana Pechlátová 1992 CZE Dvůr Králové nad Labem 01:14:11.1 20:49.9 08:51.8 (34) 10:08.2 (32) 54:27.2 (66) 55:35.6 (64) 01:04:46.4 (66)
65 59 / Muži [1038] pavel popelka 1980 CZE trutnov 01:14:23.0 21:01.8 12:50.1 (82) 12:51.0 (77) 52:40.6 (56) 53:22.2 (53) 01:03:24.8 (58)
66 7 / Ženy [1113] Jolana Benešová 1969 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 01:14:38.5 21:17.3 09:57.2 (61) 11:08.1 (48) 53:58.2 (60) 54:37.3 (59) 01:04:38.9 (65)
67 60 / Muži [1032] Libor Dočkal 1988 CZE - 01:14:43.3 21:22.1 06:08.9 (3) 09:13.8 (22) 54:20.9 (65) 54:20.9 (57) 01:04:32.9 (63)
68 61 / Muži [1059] Martin Ludvík 1979 CZE Dřevoplast 01:14:46.1 21:24.9 10:10.7 (64) 11:42.6 (62) 53:46.0 (58) 54:26.1 (58) 01:04:49.5 (67)
69 62 / Mužipoprve [1030] Patrik Doubic 1994 CZE Trutnov 01:15:49.9 22:28.7 10:55.2 (72) 12:47.2 (76) 59:47.1 (77) 01:00:21.0 (73) 01:08:21.0 (72)
70 8 / Ženy [1117] Antonie Holubová 1995 CZE Dvůr Králové 01:16:01.6 22:40.4 10:27.2 (68) 10:27.0 (38) 58:20.5 (76) 58:20.5 (71) 01:07:21.3 (71)
71 9 / Ženy [1119] Kateřina Holubcová 1992 CZE Trutnov 01:16:09.7 22:48.5 09:29.4 (51) 12:38.4 (72) 54:57.6 (73) 56:00.9 (67) 01:06:00.9 (68)
72 63 / Muži [1031] Vojtěch Hák 1985 CZE JHT CZ s.r.o. 01:17:08.1 23:46.9 08:12.7 (24) 10:25.9 (37) 54:29.9 (67) 55:48.6 (66) 01:06:09.6 (69)
73 64 / Muži100kg [1001] JAN GÖTZ 1969 CZE TRUTNOV 01:17:37.8 24:16.6 09:37.1 (55) 11:24.9 (55) 54:41.0 (70) 56:27.9 (68) 01:07:03.5 (70)
74 10 / Ženy [1102] Lenka Simonova 1981 CZE Jaroměř 01:18:41.3 25:20.1 09:26.3 (49) 10:46.1 (39) 57:29.2 (74) 58:19.6 (70) 01:08:28.8 (73)
75 65 / Muži [1015] petr kolář 1973 CZE dredz tym 01:19:20.2 25:59.0 09:54.3 (59) 12:38.0 (71) 01:01:43.8 (79) 01:02:13.9 (77) 01:10:42.5 (75)
76 11 / Ženy [1120] Nikola Metelková 1988 CZE LOKO Trutnov Triatlon Team 01:21:36.9 28:15.7 09:29.2 (50) 11:04.5 (45) 01:00:30.5 (78) 01:01:19.9 (74) 01:11:22.4 (76)
77 66 / Muži100kg [1013] Raadek Horák 1975 CZE Spartak Trutnov 01:21:42.3 28:21.1 06:34.6 (7) 08:22.5 (8) 54:54.0 (72) 56:29.0 (69) 01:08:56.4 (74)
78 67 / Mužipoprve [1007] Jakub Novotný 1991 CZE Trutnov 01:27:11.7 33:50.5 12:40.0 (80) 14:03.7 (82) 01:07:20.0 (83) 01:07:51.1 (80) 01:17:24.6 (78)
79 12 / Ženy [1101] Lenka Renská 1980 CZE Zběsilí Šneci 01:27:54.7 34:33.5 10:51.7 (70) 12:46.2 (75) 01:06:00.7 (81) 01:07:19.9 (79) 01:17:44.7 (79)
80 13 / Ženypoprve [1114] Helena Štěpánská 1975 CZE Trutnov 01:28:32.1 35:10.9 10:03.6 (62) 12:25.4 (66) 01:05:17.4 (80) 01:06:43.3 (78) 01:17:24.2 (77)
81 68 / Mužipoprve [1033] šimon Hlavsa 2000 CZE DVŮR KRÁLOVÉ N/L 01:30:05.0 36:43.8 07:21.9 (10) 10:07.7 (31) 40:21.9 (5) 01:08:16.6 (82) 01:18:52.4 (80)
82 14 / Ženypoprve [1105] Jana Kultová 1970 CZE Coolteam 01:33:07.7 39:46.5 09:30.3 (53) 11:11.9 (50) 01:06:41.5 (82) 01:07:52.9 (81) 01:20:12.1 (81)
DNF / Mužipoprve [1028] Tobiáš Pražák 2000 CZE TJ Lokomotiva Trutnov 06:09.4 (4) 07:26.4 (3) 57:54.7 (75)

výsledková listina štafety (dvou- či tříčlenné)

start ~ 17:03:43

01:00:56.691
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup plavanidepo 1kolodepo 2beh 1
1 1 / Muži [1204] Standa, Petr, Jarda Opočenský, Javůrek, Bartoš 1999 CZE Kasper Swix Team 49:40.7 06:52.6 (3) 35:24.2 (10) 35:24.2 (1) 35:57.4 (1) 42:33.2 (1)
2 2 / Muži [1207] Petr, Bára, Jarda Karajanis, Morávková, Molingr 1999 CZE Na poslední chvíli 50:31.8 00:51.1 06:09.2 (1) 36:26.1 (11) 37:21.0 (2) 43:24.4 (3) 43:24.4 (3)
3 3 / Muži [1203] ZPA SMART ENERGY 1999 CZE Trutnov 54:14.9 04:34.2 08:46.9 (9) 09:17.8 (6) 41:21.3 (3) 41:56.2 (2) 48:07.6 (4)
4 4 / Muži [1208] Zbyněk, Petr, Jan Čada, Vraný, Slavíček 1999 CZE Thai Massage Therapy 58:15.5 08:34.8 07:11.8 (4) 08:04.1 (2) 43:34.5 (7) 44:07.9 (6) 51:05.4 (5)
5 1 / Ženy [1206] Eliška, Michael, Štěpán Jarošová, Mráz, Vaňhal 2000 CZE Beze jména 58:27.2 08:46.5 06:31.1 (2) 06:32.0 (1) 44:27.0 (8) 45:06.9 (7) 51:36.3 (7)
6 5 / Muži [1211] Petr, Lukáš Štěpánský, Havel 1999 CZE štěha Trutnov 58:46.7 09:06.0 07:58.2 (6) 08:40.8 (5) 42:49.4 (4) 43:39.6 (4) 51:12.4 (6)
7 6 / Muži [1210] Pepa, Jan, Vlasta Bako, Kuře, Vikus 1999 CZE Raketou na Mars 01:00:39.6 10:58.9 09:01.1 (10) 09:32.2 (8) 43:16.0 (6) 51:48.3 (9) 43:16.0 (2)
8 2 / Ženy [1202] Dolce Beat 1988 CZE www.camp-dolce.cz 01:04:58.3 15:17.6 07:50.8 (5) 08:39.5 (4) 46:08.7 (9) 46:44.7 (8) 55:29.4 (9)
9 7 / Muži [1209] Dita, Petr, Irena Albrechtová, Kestner, Zámeč. 1999 CZE Trutnov 01:05:02.3 15:21.6 08:09.4 (7) 08:10.0 (3) 43:01.2 (5) 43:40.7 (5) 54:00.6 (8)
10 8 / Muži [1205] Jiří, Josef Fišer, Vancl 1999 CZE SAP 01:13:14.7 23:34.0 11:02.4 (11) 14:08.9 (9) 53:42.9 (10) 54:24.1 (10) 01:03:22.0 (10)
11 3 / Ženypoprve [1201] Milena, Zdeněk,Bára Vachová, Semerád, Kosinková 1976 CZE Trutnov 01:16:31.9 26:51.2 08:39.9 (8) 09:24.6 (7) 54:02.9 (11) 54:46.8 (11) 01:05:03.8 (11)

výsledková listina děti 8 až 11 let

start ~ 17:03:43

00:15:41.7
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup plavanidepo 1
1 1 / Ženy [1302] Adéla Vachová 2007 CZE Loko Trutnov 14:58.4 08:55.1 (1)
2 1 / Mužipoprve [1301] Matyáš Buryšek 2008 CZE Trutnov 16:25.0 01:26.6

výsledková listina děti 12 až 15 let

start ~ 17:03:43

00:22:17.425
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup plavanidepo 1kolo
1 1 / Muži [1307] Adam Štěpánský 2003 CZE BK Trutnov 21:21.9 07:56.8 (1)
2 2 / Muži [1306] Patrik Langr 2001 CZE Trutnov 21:46.4 00:24.5 08:12.2 (2)
3 3 / Mužipoprve [1304] Vojtěch Vach 2003 CZE Trutnov 22:37.2 01:15.3 08:19.8 (3)
4 1 / Ženy [1310] Šárka Fulková 2002 CZE Redpoint-ELEVEN 23:24.2 02:02.3 23:24.2 (4)

výsledková listina veteránky nad 70let

start ~ 17:03:43

00:55:45.2
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup plavanidepo 1kolodepo 2beh 1
1 1 / Ženypoprve [1103] Ludmila Malá 1945 CZE Sázavka 55:45.2 18:20.8 (1) 20:51.8 (1) 31:05.5 (1) 40:04.0 (1) 40:41.7 (1)