běh

startovka

OlfinCar Trutnovský půlmaraton

26.06.2022 Trutnov

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

děti pro přihlášky mladší (bez časomíry) celkem: 2, muži : 0, ženy: 2, kluci: 0, holky: 2 [html] [pdf] [csv]
děti pro přihlášky starší celkem: 9, muži : 7, ženy: 2, kluci 400m: 5, kluci 800m: 2, kluci 1600m: 0, holky 400m: 0, holky 800m: 1, holky 1600m: 1 [html] [pdf] [csv]
1/2 Maraton celkem: 17, muži : 16, ženy: 1, M1: 6, M2: 7, M3: 3, Z1: 0, Z2: 1, Z3: 0 [html] [pdf] [csv]
štafeta 4x5km celkem: 12, muži : 3, ženy: 9, mix: 3 [html] [pdf] [csv]
10km celkem: 8, muži : 3, ženy: 5, Muži: 3, Ženy: 5 [html] [pdf] [csv]
5km celkem: 6, muži : 3, ženy: 3, Muži: 3, Ženy: 3 [html] [pdf] [csv]

startovní listina děti pro přihlášky mladší (bez časomíry)

start ~ 11:00:00 , 2018 a mladší , přihlášeno: 2 účastníků ( 0 mužů, 2 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
holkyPivničková AgátaCZE2018SKI PolicePolice Nad Metují
holkyTomšíková BáraCZE2018TrutnovTrutnov

startovní listina děti pro přihlášky starší

start ~ 11:00:01 , 2007 - 2017 , přihlášeno: 9 účastníků ( 7 mužů, 2 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
kluci 800mHainiš PavelCZE2011TrutnovTrutnov 4
kluci 400mKolaja BedřichCZE2013Slavia Liberec OrienteeringLiberec
kluci 800mKřepelka MatějCZE2011Police nad MetujíPolice Nad Metují
holky 1600mMalá EsterCZE2008AC TJ JičínLomnice Nad Popelkou
kluci 400mNovák MatyášCZE2014SKI PolicePolice Nad Metují
kluci 400mTomšík PetrCZE2015TrutnovTrutnov
kluci 400mTyrychtr VojtěchCZE2014Atletika TrutnovTrutnov
kluci 400mTyrychtr VojtěchCZE2014Atletika TrutnovTrutnov
holky 800mTyrychtrová LucieCZE2012Atletika TrutnovTrutnov

startovní listina 1/2 Maraton

start ~ 12:00:00 , 2007 a starší , přihlášeno: 17 účastníků ( 16 mužů, 1 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
M1Berger JiříCZE1990Rozběháme JaroměřČáslavky
M1Dohnanský TomášCZE1994Run4fun Velichovky
M2Figera MichalCZE1979VlČice U TrutnovaVlČice U Trutnova
Z2Figerová PetraCZE1979VlčiceVlčice
M2Gogola JánSVK1977ImeľImeľ
M2Hak TomášCZE1978Vítězná - HuntířovVítězná - Huntířov
M1Hanuš TomášCZE1989TrutnovTrutnov
M2Kummer LukášCZE1978Hradec KrálovéHradec Králové
M2Malý JanCZE1973Eleven Run TeamLomnice Nad Popelkou
M1Marinoff LukášCZE1992Třebechovice Pod OrebemTřebechovice Pod Orebem
M3Máslo VáclavCZE1968jako po másleVelké Poříčí
M3Mraček JanCZE1966Run the WorldMělník
M2Sedláček JanCZE1978Hradecký KamzíkHradec Králové
M1Štoffa PeterSVK1996PrešovPrešov
M3Tupec MartinCZE1968TrutnovTrutnov
M2Vojtěch MichalCZE1977TrutnovTrutnov
M1Zima MatějCZE1998USK Praha / Perňa SystémRtyně V Podkrkonoší

startovní listina štafeta 4x5km

start ~ 12:00:01 , 2007 a starší , přihlášeno: 12 účastníků ( 3 mužů, 9 žen)

kategorie # tým/klub/obec členové
mix wpj Vrchlabí 3
Lenka Procházková
1991
Ondřej Beneš
1997
Josef Kejzlar
1986
Josef Špiroch
1988
mix wpj Vrchlabí
Věra Štemberová
1983
Dominika Gulisová
1996
Lucie Medová
1992
Lucie Tichá
1994
mix wpj Vrchlabí 2
Patricie Veselá
1999
Andrea Chocholová
1991
Jana Kalfařová
1987
Pavlína Kusá
1988

startovní listina 10km

start ~ 12:05:00 , 2007 a starší , přihlášeno: 8 účastníků ( 3 mužů, 5 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
ŽenyBláhová JanaCZE1976TrutnovTrutnov
MužiHrdinka JirkaCZE1982RUN4FUNStřezetice
MužiKřepelka KarelCZE1987Zdravotní KlaunPolice Nad Metují
ŽenyLédlová PetraCZE1983ChvalečChvaleč
ŽenyPacltová SimonaCZE1990RadvaniceRadvanice
MužiTomšík ZdeněkCZE1987TrutnovTrutnov
ŽenyTomšíková LenkaCZE1989Run4funTrutnov
ŽenyTyrychtrová TerezaCZE1981TrutnovTrutnov

startovní listina 5km

start ~ 12:10:00 , 2010 a starší , přihlášeno: 6 účastníků ( 3 mužů, 3 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
ŽenyHoleščáková AndreaCZE1995ÚpiceÚpice
ŽenyLaušmanová VeronikaCZE1998Malé SvatoňoviceMalé Svatoňovice
MužiLédl TadeášCZE2007ChvalečChvaleč
ŽenyMalá SáraCZE2003ČKS SKI JilemniceLomnice Nad Popelkou
MužiMilata VojtěchCZE2001TRUTNOVTrutnov
MužiTomšík ZdeněkCZE1964TrutnovTrutnov