běh

startovka

OlfinCar Trutnovský půlmaraton

26.06.2022 Trutnov

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

děti pro přihlášky starší celkem: 0 [html] [pdf] [csv]
děti pro přihlášky mladší (bez časomíry) celkem: 48 , ženy: 24, D2 200m: 13, D1 100 m: 11, muži : 24, CH2 200m: 13, CH1 100 m: 11 [html] [pdf] [csv]
D3 400m celkem: 15 , ženy: 15, holky: 15 [html] [pdf] [csv]
CH3 400m celkem: 23 , muži : 23, kluci: 23 [html] [pdf] [csv]
D4 400m celkem: 21 , ženy: 21, holky: 21 [html] [pdf] [csv]
CH4 400m celkem: 17 , muži : 17, kluci: 17 [html] [pdf] [csv]
CH5, D5 800m celkem: 17 , muži : 11, kluci: 11, ženy: 6, holky: 6 [html] [pdf] [csv]
10km celkem: 48 , muži : 36, M: 35, ženy: 12, Z: 10, JM: 1, JZ: 2 [html] [pdf] [csv]
5km celkem: 50 , muži : 34, JM: 17, ženy: 16, Z: 11, M: 17, JZ: 5 [html] [pdf] [csv]
štafeta 4x5km celkem: 96 , muži : 62, ženy: 34, ST: 24 [html] [pdf] [csv]
1/2 Maraton celkem: 78 , muži : 61, M30+: 14, ženy: 17, Z30+: 7, M50+: 13, M40+: 24, Z50+: 4, Z40+: 4, M18+: 10, Z18+: 2 [html] [pdf] [csv]

startovní listina děti pro přihlášky starší

start ~ 10:00:01 , 2010 - 2015 , přihlášeno: 0 účastníků ( mužů, žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec

startovní listina děti pro přihlášky mladší (bez časomíry)

start ~ 10:07:01 , 2016 a mladší , přihlášeno: 48 účastníků ( 24 mužů, 24 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
D2 200m*1*Brandová ElisabethCZE2016Ski AdršpachAdršpach
D2 200m*1*Braunová EliškaCZE2016TrutnovTrutnov
D1 100 m*1*Bučková KláraCZE2019TrutnovTrutnov
D2 200m*1*Burešová TerezaCZE2016OlfinCar Ski teamTrutnov
D2 200m*1*Buroňová AdélaCZE2017TrutnovTrutnov
CH2 200m*1*Cogan Richard RudolfCZE2017Nová PakaNová Paka
D1 100 m*1*Drabíková ŠtěpánkaCZE2019TrutnovTrutnov
D2 200m*1*Dufková ViktorieCZE2016Běžecký Klub NáchodČervený Kostelec
CH1 100 mDuch DominikCZE2018TrutnovTrutnov
CH1 100 mDuch JakubCZE2018TrutnovTrutnov
CH1 100 m*1*Efler DanielCZE2018TrutnovTrutnov
CH2 200m*1*Efler JáchymCZE2017České BudějoviceČeské Budějovice
D2 200m*1*Férová KristýnaCZE2017TrutnovTrutnov
CH1 100 m*1*Hanuš DominikCZE2019TrutnovTrutnov
CH1 100 m*1*Hanuš SamuelCZE2019TrutnovTrutnov
CH2 200m*1*Havrda JanCZE2016Sk Janské LázněMladé Buky
CH2 200m*1*Holý AntonínCZE2016Kondiční příprava FTRudník
CH2 200m*1*Hulík TeodorCZE2017TJ Jiskra Kocbeře Dvůr Králové Nad Labem
D2 200m*1*Hulíková DorotaCZE2016TJ Jiskra Kocbeře Dvůr Králové Nad Labem
D2 200m*1*Javůrková EsterCZE2017Bílí Tygři LiberecLiberec
CH1 100 mJežek MartinCZE2019Sk Stará Paka
D2 200m*1*Jiraskova VeronikaCZE2016Atletika TrutnovTrutnov
CH2 200m*1*Karmáček MatoušCZE2016Janské LázněJanské Lázně
CH2 200m*1*Kašper MichalCZE2017PrahaPraha
CH2 200m*1*Král DavidCZE2016Olfin Car Ski TeamTrutnov
CH1 100 m*1*Krůza LukášCZE2020ACS RÝCHORYSvoboda Nad Upou
CH2 200m*1*Kysela RudolfCZE2016Olfincar Ski Team TrutnovTrutnov
CH1 100 m*1*Mach AdamCZE2019Chlastana PiratesTrutnov
D1 100 m*1*Machová MarieCZE2019Chlastana PiratesTrutnov
D1 100 m*1*Moravcová AnežkaCZE2019TrutnovTrutnov
D2 200m*1*Morávková KateřinaCZE2017TrutnovTrutnov
CH2 200m*1*Pilař KryštofCZE2017TrutnovTrutnov
D1 100 m*1*Pivničková AgátaCZE2018SKI Police nad MetujíPolice Nad Metují
D2 200m*1*Poláchová EmmaCZE2017Olfincar ski teamTrutnov
CH2 200m*1*Rýdlo DavidCZE2017TrutnovTrutnov
CH2 200m*1*Semerák JakubCZE2017TrutnovTrutnov
CH1 100 m*1*Serbousek TeodorCZE2019TrutnovTrutnov
D2 200m*1*Stierandová ZorkaCZE2016TrutnovTrutnov
CH1 100 m*1*Stránský JáchymCZE2018OlfinCar Ski teamTrutnov
CH2 200m*1*Stránský KryštofCZE2016OlfinCar ski teamTrutnov
D2 200m*1*Štemberová AnetCZE2017OB VrchlabíVrchlabí
CH1 100 m*1*Štolfa PetrCZE2018PardubicePardubice
D1 100 m*1*Štolfová KarolínaCZE2020PardubicePardubice
D1 100 m*1*Tomšíková BáraCZE2018TrutnovTrutnov
D1 100 m*1*Vikova AmalieCZE2019TrutnovTrutnov
D1 100 m*1*Vomočilová ValérieCZE2018TrutnovTrutnov
D1 100 m*1*Vrabcová AdélaCZE2020Olfin Car Ski teamTruntnov
D1 100 m*1*Zechovská AndreaCZE2019Klárka BučkováTrutnov

startovní listina D3 400m

start ~ 10:13:19 , 2014 - 2015 , přihlášeno: 15 účastníků ( mužů, 15 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
holky690Antušková KláraCZE2015Qayron Factory Racing TeamTrutnov
holky671Brandová EvelynCZE2014AdršpachAdršpach
holky673Buroňová NelaCZE2014TrutnovTrutnov
holky660Drtinová KarolínaCZE2015OlfinCar Ski teamTrutnov
holky601Drygalská TerezaCZE2014SunVibesCZTrutnov
holky661Férová ŠtěpánkaCZE2015TrutnovTrutnov
holky607Hajná DorotaCZE2015Pilníkovské běhnyPilníkov
holky646Hůlková EliškaCZE2014SKI Police nad MetujíPolice Nad Metují
holky678Ježková MarkétaCZE2014Biatlon Rožkopov
holky654Křivková AdélaCZE2014Mladé BukyMladé Buky
holky680Rejňáková VeronikaCZE2014TrutnovTrutnov
holky669Štollová MarieCZE2014ASK Mazurská, Praha 8 Praha 8
holky666Vaníčková MartaCZE2015Jezdecká Stáj pod ŠpičákemKrálovec
holky640Viková VeronikaCZE2014TrutnovTrutnov
holky642Zajíčková RadkaCZE2014Olfincar Ski TeamTrutnov

startovní listina CH3 400m

start ~ 10:20:43 , 2014 - 2015 , přihlášeno: 23 účastníků ( 23 mužů, žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
kluci695Bárta VáclavCZE2015TrutnovTrutnov
kluci687Debnár JaromírCZE2014Olfin
kluci694Gavrylenko IllyaCZE2015Acs RÝchorySvoboda Nad Úpou
kluci691Hickl JonášCZE2015
kluci611Holý JiříCZE2014RudníkRudník
kluci662Chytráček DominikCZE2015HC TrutnovTrutnov
kluci614Krátký DavidCZE2014TrutnovTrutnov
kluci667Morávek MatějCZE2014TrutnovTrutnov
kluci619Novák MatyášCZE2014SKI Police nad MetujíPolice Nad Metují
kluci664Novotný MatyášCZE2014BoháňkaBoháňka
kluci665Pehal VojtěchCZE2014HC TrutnovTrutnov
kluci647Ryba VojtěchCZE2015Fištron teamTrutnov
kluci623Rýdlo DominikCZE2015TrutnovTrutnov
kluci624Sedláček JanCZE2014TJ SOKOL Sedléčkovi DobréDobré
kluci626Schreiber MichalCZE2014OlfinCar Ski teamTrutnov
kluci649Stierand NikolasCZE2014TrutnovTrutnov
kluci630Šimek KryštofCZE2015Olfincar Ski TeamTrutnov
kluci652Švajda MartinCZE2015Bílí Tygři LiberecLiberec
kluci634Táborský DanielCZE2014Bílí Tygři LiberecLiberec
kluci635Tomšík PetrCZE2015TrutnovTrutnov
kluci676Tyrychtr VojtĚchCZE2014Atletika TrutnovBatňovice
kluci643Zemánek OldřichCZE2015Trutnov 4Trutnov 4
kluci644Zlámal FrantisekCZE2014RadvaniceRadvanice

startovní listina D4 400m

start ~ 10:25:19 , 2012 - 2013 , přihlášeno: 21 účastníků ( mužů, 21 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
holky616Baťková MelisaCZE2013Olfincar Ski TeamTrutnov
holky602Blažejová AnitaCZE2012Lyžařský spolek Dolní BrannáDolní Branná
holky670Brandová EmilyCZE2012Ski AdršpachAdršpach
holky617Brožová BarboraCZE2013TrutnovTrutnov
holky659Drtinová AdélaCZE2012Olfin Car Ski teamTrutnov
holky606Hajná IngridCZE2012Pilníkovské běhnyPilníkov
holky612JohanovÁ AnikaCZE2012Olfin Car Ski teamTrutnov
holky613Králová DenisaCZE2012Olfin Car Ski TeamTrutnov
holky688Menšíková RózaCZE2012SKI AdršpachAdršpach
holky625Sedláčková AndreaCZE2012TJ SOKOL Sedláčkovi DobréDobré
holky627Schreiberová EmaCZE2012OlfinCar Ski teamTrutnov
holky686Skálová MichaelaCZE2012Olfin Car Ski TeamSvoboda Nad Úpou
holky628Skvrnová AnetaCZE2013OlfincarTrutnov
holky650Suková RózaCZE2013Lyžařský spolek Dolní BrannáDolní Branná
holky629Svatošová ValerieCZE2013Olfin carTrutnov
holky633Štemberová ElenCZE2012OB VrchlabíVrchlabí
holky677Tyrychtrová LucieCZE2012Atletika TrutnovTrutnov
holky638Vacková TerezaCZE2013Mladé BukyMladé Buky
holky682Vagenknechtova LenkaCZE2013TrutnovTrutnov
holky656Voleská KarolínaCZE2012TrutnovTrutnov
holky641Zajíčková LenkaCZE2012Olfincar Ski TeamTrutnov

startovní listina CH4 400m

start ~ 10:34:44 , 2012 - 2013 , přihlášeno: 17 účastníků ( 17 mužů, žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
kluci658Blažek DanielCZE2012ACS RÝCHORYSvoboda Nad Upou
kluci672Bureš JakubCZE2013OlfinCar Ski teamTrutnov
kluci604Drygalski SamuelCZE2012SunVibesCZTrutnov
kluci674Dvorsky Antonín KarelCZE2013OlfinCar Ski teamMalé Svatonovice
kluci608Harasym NikodemPOL2012Mukn pod Stróża Lubawka
kluci692Harasym NikodemPOL2012Mukn pod Stróża Lubawka
kluci683Homolka PetrCZE2012OlfinCar Ski TeamTrutnov
kluci684Horáček FilipCZE2013TrutnovTrutnov
kluci618Kysela JiříCZE2013Olfincar Ski Team TrutnovTrutnov
kluci622Pilař MatyášCZE2013TrutnovTrutnov
kluci679Rejňák MichalCZE2013TrutnovTrutnov
kluci693Savka OleksandrCZE2012Svoboda Nad ÚpouSvoboda Nad Úpou
kluci648Stierand DanielCZE2012TrutnovTrutnov
kluci631Šretr OskarCZE2012Olfin Car Ski team TrutnovVelké Svatoňovice
kluci632Štangler FilipCZE2012Olfin Car Ski teamTrutnov
kluci653Tuček MatějCZE2012SKI Adršpach z. s. Horní Adršpach 5, 54952
kluci655Voleský VítCZE2013TrutnovTrutnov

startovní listina CH5, D5 800m

start ~ 10:43:49 , 2010 - 2011 , přihlášeno: 17 účastníků ( 11 mužů, 6 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
kluci603Brož JiříCZE2011OB Lokomotiva TrutnovMladé Buky
holky645Brožová EmaCZE2011TrutnovTrutnov
holky689Čeňková AnnaCZE2011PrahaPraha
kluci605Hainiš PavelCZE2011Lokomotiva TrutnovTrutnov
kluci609Havel VojtaCZE2011Skilauf teamTrutnov
holky610Havrdová KláraCZE2011Sk Janské LázněMladé Buky
kluci685Horáček JanCZE2011TrutnovTrutnov
holky651Jiráková AmalieCZE2011florbal rtyněUpice
kluci615Křepelka MatějCZE2011Police nad MetujíPolice Nad Metují
kluci657Lochman VáclavCZE2010Bílí Tygři LiberecPříšovice
kluci663Málek VojtěchCZE2011Olfin Car Ski teamTrutnov
kluci675Maňhal PetrCZE2010OlfinCar Ski teamTrutnov
kluci620Novotný OndřejCZE2011OlfinCar Ski teamTrutnov
holky681Pánková AnnaCZE2010TrutnovTrutnov
holky621Petrovová MichaelaCZE2010TJ Lokomotiva TrutnovTrutnov
kluci668Valent FilipCZE2010TrutnovTrutnov
kluci639Vik DanielCZE2011TrutnovTrutnov

startovní listina 10km

start ~ 11:45:00 , 2007 a starší , přihlášeno: 48 účastníků ( 36 mužů, 12 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
M301Aixner JiříCZE1976TrutnovTrutnov
M302Berka LuděkCZE1972Atletika RtyněRtyně V Podkrkonoší
Z303Bláhová JanaCZE1976TrutnovTrutnov
M335Blažek MartinCZE1971ACS RÝCHORYSvoboda Nad Úpou
M335Blažek MartinCZE1971ACS RÝCHORYSvoboda Nad Úpou
M304Čepelka PetrCZE1986Run4FunLázně Bělohrad
M349D Ambrosio FrancescoCZE1996
M305Dohnanský TomášCZE1994Run4funVelichovky
Z306Doničová BiankaCZE1993Janské LázněJanské Lázně
Z307Drygalská AdélaCZE1983SunVibesCZTrutnov
M347Dusbaba JanCZE1985JIRKA KORN TEAMTrutnov
M346Dvořáček VáclavCZE1969ENERGY TEAMHorní Maršov
M336Fenik TomášCZE1981TrutnovTrutnov
Z308Hajná HanaCZE1982MaroTrutnov
M329Hanovský StanislavCZE1964MFK TrtunovSvoboda Nad Úpou
M337Hejna PetrCZE1978ZPA Smart Energy a.s.Havlovice
M309Hlína JanCZE1978Mladé BukyMladé Buky
JM332Hloušek FilipCZE2006TJ Sokol SkuhrovPěnčín
M310Hon RadimCZE1976PilníkovPilníkov
M311Hrdinka JirkaCZE1982RUN4FUNStřezetice
M348Hrubý PavelCZE1977Horní MaršovHorní Maršov
M312Johan OldřichCZE1976ELEVEN RUN TEAMJilemnice 689
M313Kaválek AlešCZE1998Běžecký Klub NáchodNáchod
M314Kostovský RomanCZE1986MaroÚpice
M315Křepelka KarelCZE1987Zdravotní KlaunPolice Nad Metují
M316Kučera JakubCZE1995Sportpark HIT Hradec KrálovéHradec Králové
M338Kudrna TomášCZE1997Kasper - Swix TeamTrutnov
Z317Lédlová PetraCZE1983ChvalečChvaleč
Z318Ludvíková JanaCZE1989PilníkovPilníkov
M339Mach JanCZE1986Chlastana PiratesTrutnov
M330Matějka PavelCZE1996MFK TrutnovTrutnov
M340Melichar RobertCZE1996TrutnovTrutnov
JZ341Milionová RozálieCZE2005Svoboda Nad ÚpouSvoboda Nad Úpou
JZ334Mitkovová JindřiškaCZE2005Svoboda Nad ÚpouSvoboda Nad Úpou
M342Morávek MarekCZE1981TrutnovTrutnov
M319Novak PetrCZE1969Bodláci SlavětínSlavětín
Z320Pacltová SimonaCZE1990RadvaniceRadvanice
M333Preissler TomášCZE2003Tj Sokol SkuhrovPěnčín
M331Stierand DanielCZE1981TrutnovTrutnov
M345Strasser PavelCZE1979Spartak Pilníkov
Z321Šulcová ŠárkaCZE1997Gladiator GymÚpice
M322Tomšík ZdeněkCZE1987TrutnovTrutnov
Z323Tomšíková LenkaCZE1989Run4funTrutnov
Z324Tyrychtrová TerezaCZE1981TrutnovTrutnov
M325Vaněk JosefCZE1965Tj Sokol Karate NáchodProvodov
M326Vlček TomášCZE1993TrutnovTrutnov
M327Vomocil JanCZE1986TrutnovTrutnov
M328Žampach MarekCZE1991Fénix Sport BlanskoRychnov Nad Kněžnou

startovní listina 5km

start ~ 11:45:00 , 2010 a starší , přihlášeno: 50 účastníků ( 34 mužů, 16 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
JM550Anděl JiříCZE2010Spartak Pilníkov
Z501Andělová MonikaCZE1985MaroTrutnov
M541Baťka MichalCZE1979BBTTrutnov
JM529Bednář NicholasCZE2009OlfinCar Ski teamTrutnov
Z549Benedeková KristýnaCZE1989JaroměřJaroměř
M538Cogan RudolfCZE1971Kasper - Swix TeamNová Paka
Z502Coganová ZdeňkaCZE1986Nová PakaNová Paka
JM503Čepelka MatyášCZE2008Staré BukyStaré Buky
M504Drygalski HenrykCZE1979TrutnovTrutnov
M505Haas JanCZE1984Kasper Swix TeamTrutnov
JM530Hamáček MatějCZE2011Olfincar Ski TeamTrutnov
Z506Holeščáková AndreaCZE1995ÚpiceÚpice
M544Holubec LubošCZE1968TT TrutnovTrutnov
M507Jiránek MartinCZE1978Džusy a šťávyTrutnov
M508Jirásek JanCZE1985TrutnovTrutnov
JM555Kábrt AlešCZE2005Triatlon Team TrutnovTrutnov3
JZ527Kornfeldová AmálieCZE2011Te Connectivity 3Trutnov
JM532Králík MartinCZE2010Olfincar ski teamTrutnov
M547Kubias DavidCZE1979Bezecketreninkyonline
JM528Kubík TomášCZE2010MaroPardubice
JZ509Kubíková BarboraCZE2007MaroPardubice
JM510Kysela VojtěchCZE2010Olfincar Ski Team TrutnovTrutnov
Z511Laušmanová VeronikaCZE1998Malé SvatoňoviceMalé Svatoňovice
JM512Lédl TadeášCZE2007ChvalečChvaleč
M543Losman MiroslavCZE1951Hradec KrálovéHradec Králové
Z531Machová MilušeCZE1995TrutnovTrutnov
Z513Malá SáraCZE2003ČKS SKI JilemniceLomnice Nad Popelkou
M514Milata VojtěchCZE2001TrutnovTrutnov
JM534Nesládek PetrCZE2005olfin car
JM540Nesládek TomášCZE2007Olfin car Ski Team
JM515Novotný JanCZE2009OlfinCar Ski teamTrutnov
JM535Oupic DavidCZE2008Lokomotiva TrutnovTrutnov
M536Oupic MartinCZE1967TrutnovTrutnov
JZ516Petrovová TerezaCZE2007TJ Lokomotiva TrutnovTrutnov
M517Pícha JanCZE1976MaroTrutnov
Z518Píchová MichaelaCZE1980MaroTrutnov
JM519Procházka JanCZE2007MaroPardubice
M520Rybak AlexandrCZE1985MaroTrutnov
Z560Schreiber AnetaCZE1988TrutnovTrutnov
JM542Strasser JakubCZE2007PilníkovPilníkov
Z522Sviastyn AlenaCZE1974DobrmanciŽďáru nad orlici
M523Ševčuk MiroslavCZE1980MaroTrutnov
JZ524Šretrová EliškaCZE2010Olfin Car Ski team TrutnovVelké Svatoňovice
M525Tomšík ZdeněkCZE1964TrutnovTrutnov
Z537Tylšová DanielaCZE1978Triatlon Team TrutnovTrutnov
JM636Tyrychtr VojtĚchCZE2014Atletika TrutnovBatŇovice
JZ637Tyrychtrová LucieCZE2012Atletika TrutnovTrutnov
JM533Vacek DominikCZE2009Mladé BukyMladé Buky
M521Vondra TomášCZE1992Loko Trutnov TriatlonTrutnov
M526Vondrák RadimCZE1982MaroTrutnov

startovní listina štafeta 4x5km

start ~ 11:45:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 96 účastníků ( 62 mužů, 34 žen)

kategorie # tým/klub/obec členové
ST 12 Olfin Car Ski Team
[1012]
William Bednář
2009
[2012]
Marek Johan
2009
[3012]
Tomáš Matoulek
2009
[4012]
Matěj Zelenka
2010
ST 15 Běžecký Klub Náchod
[1015]
Vladislav Dufka
1991
[2015]
Jakub Červený
1995
[3015]
Aneta Khýrová
1993
[4015]
Pepek Petrů
1986
ST 19 JIRKA KORN TEAM
[1019]
Jan Dusbaba
1985
[2019]
Tomáš Fenik
1981
[3019]
Jiří Korn
1979
[4019]
Adam Malafa
1996
ST 14 ARGO-HYTOS Vrchlabí
[1014]
Martina Harvey
1978
[3014]
Hana Erlebachová
1976
[4014]
Lenka Metelková
1987
[2014]
Radek Tomáš
1980
ST 2 ZŠ Úpice-Lány
[1002]
Zdeněk Hrabánek
1958
[4002]
Jakub Huček
1987
[2002]
Vendula Janečková
1975
[3002]
Jonáš Kyselica
2004
ST 9 Bílí Tygři Liberec 2010 WHITE
[1009]
Radim Javůrek
2010
[2009]
Tereza Blahoutová
2010
[3009]
Václav Lochman
2010
[4009]
Robert Táborský
2010
ST 16 Běžecký Klub Náchod
[1016]
Pavel Jelen
1991
[2016]
Ivoš Česenek
1987
[3016]
Klára Nejmanová
1988
[4016]
Markéta Zeisková
1998
ST 3 SK Stará Paka
[1003]
Martin Ježek
1983
[2003]
Jindřich Ježek
1986
[3003]
Tomáš Pánek
1985
[4003]
Vojtěch Pospíšil
1991
ST 22 Olfin Car Ski Team
[1022]
Dominik Kašpar
2003
[4022]
Pavel Melichar
2007
[2022]
Mike Ophoff
1999
[3022]
Jindra Vojtěch
2005
ST 20 Triatlon Team Trutnov
[1020]
Eva Kirschová
1978
[2020]
Diana Pospíšilová
1976
[3020]
Krystýnka Szrtapková
1999
[4020]
Michaela Temelichová
1978
ST 10 TJ LOKO RETRO II
[1010]
Hana Křivková
1982
[2010]
Jan Brož
1980
[3010]
Michal Brož
1980
[4010]
Zuzana Matoušková
1979
ST 18 TJ Maratonstav Úpice
[1018]
Tomáš Kuťák
2004
[2018]
Petra Havlová
2006
[3018]
František Kuhn
2006
[4018]
Ondřej Souček
2006
ST 4 Trutnov
[1004]
Jan Mánek
1977
[2004]
Filip Mánek
2010
[3004]
Adéla Mánková
2005
[4004]
Vojtěch Minařík
2009
ST 5 Skilauf team
[1005]
Jan Melišík
1974
[2005]
Marie Havlová
1976
[3005]
Jaroslav Mollingr
1978
[4005]
Jan Plšek
1975
ST 24 Hokej HK
[1024]
Gašpar Michael
1990
[4024]
Radovan Pavlík
1990
[3024]
Radek Pilař
1990
[2024]
Martin Štohanzl
1990
ST 23 Olfin Car - Vella Trutnov
[1023]
Lucie Mračková
2005
[2023]
Eliška Bímanová
2005
[3023]
Veronik černá
2005
[4023]
Jana Leblochová
2004
ST 13 Muna team - gymnázium Jilemnice 1980
[1013]
Petr Musil
1960
[2013]
Hana Fifková
1961
[3013]
Petr Moláček
1961
[4013]
Iveta Nosková
1961
ST 6 wpj Vrchlabí 3
[1006]
Lenka Procházková
1991
[2006]
Ondřej Beneš
1997
[3006]
Josef Kejzlar
1986
[4006]
Josef Špiroch
1988
ST 7 Trutnov
[1007]
Petr Sedláček
1999
[2007]
David Jarkovský
1996
[3007]
Eliška Petrová
2001
[4007]
Lenka Seláčková
2001
ST 17 ZŠ Úpice-Lány
[3017]
Štěpán Smékal
2008
[2017]
Štěpán Astr
2007
[4017]
Šimon Souček
2008
[1017]
Tomáš Tomčiak
2008
ST 11 Bílí Tygři Liberec 2010 BLUE
[1011]
Martin Šmucr
2010
[2011]
Jan Blahout
2010
[3011]
Dominik Eder
2010
[4011]
Filip Švajda
2010
ST 1 wpj Vrchlabí
[1001]
Věra Štemberová
1983
[2001]
Dominika Gulisová
1996
[3001]
Lucie Medová
1992
[4001]
Lucie Tichá
1994
ST 8 wpj Vrchlabí 2
[1008]
Patricie Veselá
1999
[2008]
Andrea Chocholová
1991
[3008]
Jana Kalfařová
1987
[4008]
Pavlína Kusá
1988
ST 21 AVENIR Financial Trutnov
[2021]
Jan Zelenka
1984
[1021]
Petr Veselý
1982
[4021]
Petr Veselý
1982
[3021]
Jindřich Zelenka
2007

startovní listina 1/2 Maraton

start ~ 12:00:00 , 2004 a starší , přihlášeno: 78 účastníků ( 61 mužů, 17 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
M30+11Ágh LukášSVK1989BratislavaBratislava
Z30+12Ágh Lábusová JanaCZE1987PrahaPraha
M50+3Aubrecht MiroslavCZE1969Stále Kupředu
M30+13Balcar MichalCZE1985MaroTrutnov
Z30+14Baranova AlexandraRUS1987PrahaPraha
M40+15Bárta LukášCZE1981SK BP Lumen ÚpiceÚpice
Z50+16Bayerová LenkaCZE1968TJ Sokol Unhošť Praha 5
M40+17Beneš DavidCZE1975Praha 5Praha 5
M30+18Berger JiříCZE1990Rozběháme JaroměřČáslavky
Z40+19Blažková LeonaCZE1980MaroPardubice
M30+74Branský AntonínCZE1991FC BukovkaBukovka
M40+78Dufek JanCZE1977Velké SvatoňoviceVelké Svatoňovice
M18+20Erban JakubCZE1993Janské LázněJanské Lázně
M30+21Fajstavr MarekCZE1988Trutnov Horní Staré MěstoTrutnov Horní Staré Město
M40+22Figera MichalCZE1979VlČice U TrutnovaVlČice U Trutnova
Z40+23Figerová PetraCZE1979VlčiceVlčice
Z50+73Flašarová LenkaCZE1972Svaz Českých BohémůNáchod
M40+24Gogola JánSVK1977ImeľImeľ
Z30+25Gottstein YuliaCZE1987VrchlabiVrchlabi
Z50+85Grundmanová RenátaCZE1966
M50+26Hajný PavelCZE1971MaroPilníkv
M40+27Hak TomášCZE1978Vítězná - HuntířovVítězná - Huntířov
M50+29Hanuš JindřichCZE1964MaroTrutnov
M30+28Hanuš TomášCZE1989TrutnovTrutnov
M18+83Hanzl JaroslavCZE2005Bílá TřemešnáBílá Třemešná
M30+30Hauschke JakubCZE1989MaroPolice Nad Metují
M40+31Havelka DanielCZE1977ZPA Smart EnergyTrutnov
M18+2Hejna OndřejCZE2002TJ Maratonstav ÚpiceČervený Kostelec
Z30+32Honzová PetraCZE1984MaroTrutnov 1
Z50+33Horáčková LucieCZE1972Svoboda Nad ÚpouSvoboda Nad Úpou
M18+34Hošek AdamCZE2007TrutnovStaré Buky
M40+35Hošek PavelCZE1974Staré BukyStaré Buky
M30+36Hulík VojtěchCZE1987HTWDvůr Králové Nad Labem
M50+37Jakoubek RomanCZE1967ČLA TrutnovTrutnov
M50+88Jezbera RomanCZE1970Sám Za Sebe 6Chomutice
M40+75Kirsch RadomírCZE1975Triatlon Team Loko TrutnovTrutnov
M30+38Klapkovský JosefCZE1992MaroPolice Nad Metují
M30+39Kollert DavidCZE1989MaroTrutnov
M40+40Kosek LubošCZE1979HostinnéHostinné
M50+41Kuba MartinCZE1972MaroPardubice
M40+42Kubík DanielCZE1979MaroPardubice
M40+43Kummer LukášCZE1978Hradec KrálovéHradec Králové
M18+44Kutík PavelCZE1995TrutnovTrutnov
M40+45Malý JanCZE1973Eleven Run TeamLomnice Nad Popelkou
M50+46Maravaud YannickCZE1971LibňatovLibňatov
M30+47Marinoff LukášCZE1992Třebechovice Pod OrebemTřebechovice Pod Orebem
M50+48Máslo VáclavCZE1968jako po másleVelké Poříčí
M50+4Minařík VítekCZE1972
M50+49Mraček JanCZE1966Run the WorldMělník
M18+50Pařízek TomášCZE1999Hradec KrálovéHradec Králové
M50+51Pen JanCZE1965MaroPardubice
Z30+52Petrovová PavlínaCZE1983TrutnovTrutnov
Z18+80Pradeová EmaCZE2008LiberecLiberec
M40+61Ráliš TomášCZE1973Prostě běž!Staré Hradiště
M40+82Randa DrahomírCZE1974HO TJ Sokol StěžeryStěžery
M40+53Ryšavý MartinCZE1975Prolog BikeTrutnov
M18+54Říha TomášCZE1995Hvězda PardubicePardubice
Z40+55Sahánková MilanaCZE1980Ducati CatsChotěvice
M40+56Sedláček JanCZE1978Hradecký KamzíkHradec Králové
M30+57Semenčukov MaximCZE1985PrahaPraha
M50+58Sláma MartinCZE1968Východočeská Televize V1Hradec Králové 9
Z40+59Stránská KateřinaCZE1975MaroPardubice
M30+60Špelda JanCZE1987TrutnovTrutnov
M40+77Štangler DavidCZE1974Loko Trutnov triatlon Trutnov
M18+62Štoffa PeterSVK1996PrešovPrešov
Z30+81Štolfová MilenaCZE1986TrutnovTrutnov
M40+84švec LubošCZE1980
M18+64Tomášek JakubCZE1994MaroPolice Nad Metují
M50+65Tupec MartinCZE1968TrutnovTrutnov
Z18+66Vašinová KláraCZE2004PrahaPraha
M40+76Vatrt VilémCZE1981QuadientČernilov 561
M30+67Vodička PavelCZE1985Karlov Stará PakaStará Paka
M40+68Vojtěch MichalCZE1977TrutnovTrutnov
M40+69Vojtíšek ZdenekCZE1973Maro
Z30+1Vrabcová Nývltová EvaCZE1986Olfin Car Ski teamTrutnov
M40+70Vrána PetrCZE1980Uhni, havran letíTrutnov
M40+71Záruba DušanCZE1974MaroTrutnov
M18+72Zima MatějCZE1998USK Praha / Perňa SystémRtyně V Podkrkonoší