běh

výsledky

Únětice běží

29.03.2023 Únětice 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

hlavní závod 6 km celkem: 57, muži : 40, ženy: 17, M15: 1, dorostenci: 0, M20: 8, M35: 18, M45: 9, M55: 4, Z15: 1, dorostenky: 0, Z20: 3, Z35: 4, Z45: 7, Z55: 2 [html] [pdf] [xls]
soubor typ souboru velikost poslední změna
Únětice běží pdf N/A 29.03.2023 18:43:47
Únětice běží po kategoriích pdf N/A 29.03.2023 18:43:47

výsledková listina hlavní závod 6 km

start ~ 18:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3
1 1 / M20 [ 216 ] Tomas Mach 1992 CZE Ztělesněné Zlo 23:27.3
2 2 / M20 [ 209 ] Jáchym Jarník 1995 CZE Lokalblok 23:28.0 00:00.7
3 1 / M35 [ 33 ] Jiří Chyba 1979 CZE nutrend specialized 24:06.1 00:38.8
4 2 / M35 [ 204 ] Jan Hejna 1984 CZE Kočko čau! 24:56.6 01:29.3
5 3 / M35 [ 224 ] Jan Sedláček 1986 CZE SK Svěrák 25:04.3 01:37.0
6 4 / M35 [ 236 ] Jan Linhart 1984 CZE Praha 25:14.2 01:46.9
7 1 / M45 [ 230 ] Patrik Jurkiewicz 1978 CZE OK Sparta Praha 25:48.5 02:21.2
8 3 / M20 [ 227 ] Karel Tureček 1991 CZE Roztoky U Prahy 26:01.4 02:34.1
9 5 / M35 [ 215 ] Štěpán Mach 1980 CZE Letiště Praha 26:29.4 03:02.1
10 1 / M55 [ 249 ] František Sedlák 1963 CZE Pivnice Bílý Beránek 26:31.9 03:04.6
11 6 / M35 [ 238 ] Jiří Jelínek 1981 CZE Štefko running team 26:39.3 03:12.0
12 2 / M45 [ 46 ] Luděk Málek 1969 CZE Lišky podšité Veltrusy 26:51.3 03:24.0
13 7 / M35 [ 211 ] Jiří Kautský 1982 CZE OK Sparta Praha 26:54.5 03:27.2
14 3 / M45 [ 219 ] Michal Novotný 1977 CZE Dolní Počernice 27:28.3 04:01.0
15 8 / M35 [ 239 ] Jan Jurák 1981 CZE Dekanka Team 27:36.0 04:08.7
16 4 / M20 [ 34 ] Pavel Vlk 1991 CZE Originál 1869 Příbram 27:39.2 04:11.9
17 2 / M55 [ 243 ] Tomáš Nohejl 1967 CZE SK DNF/Dynafit 28:50.7 05:23.4
18 5 / M20 [ 232 ] Jan Talaváňa 1995 CZE Praha 11 28:50.9 05:23.6
19 4 / M45 [ 233 ] Roman Matyáš 1970 CZE IMBARRANA 29:17.7 05:50.4
20 3 / M55 [ 235 ] Jiří Turek 1962 CZE Chaloupky 29:31.8 06:04.5
21 9 / M35 [ 30 ] Václav Šlais 1982 CZE Letiště Praha 29:35.3 06:08.0
22 10 / M35 [ 248 ] Michal Korchan 1980 CZE Roztoky 30:05.5 06:38.2
23 5 / M45 [ 214 ] Marek Lněnička 1977 CZE Praha Suchdol 30:12.9 06:45.6
24 6 / M45 [ 212 ] Jiří Kovařík 1978 CZE Burza cenných papírů Praha 30:15.4 06:48.1
25 6 / M20 [ 222 ] Alan Racek 1998 CZE Praha 6 - Suchdol 30:24.1 06:56.8
26 11 / M35 [ 213 ] Michal Krása 1983 CZE Praha 6 - Vokovice 30:28.0 07:00.7
27 4 / M55 [ 231 ] Tomáš Blodek 1967 CZE Letiště Praha 31:08.7 07:41.4
28 7 / M45 [ 237 ] Tomáš Kočí 1972 CZE 31:19.1 07:51.8
29 12 / M35 [ 205 ] Miroslav Hladký 1988 CZE CK Morava, Praha-Suchodol 31:32.7 08:05.4
30 13 / M35 [ 247 ] Luboš Plotěný 1982 CZE Sherpas 31:40.3 08:13.0
31 14 / M35 [ 11 ] Jindřich Srb 1985 CZE Roztoky 31:42.7 08:15.4
32 15 / M35 [ 240 ] Vaclav Štáfek 1980 CZE Hostivice 31:46.2 08:18.9
33 16 / M35 [ 242 ] Jiří Kozlík 1982 CZE 31:49.9 08:22.6
34 7 / M20 [ 203 ] Jakub Hanousek 1991 CZE Police Nad Metují 32:15.1 08:47.8
35 8 / M45 [ 245 ] Štěpán Tkadlec 1974 CZE Roztoky 32:55.5 09:28.2
36 1 / M15 [ 206 ] Tony Hrach 2007 CZE Kočko čau! 33:10.8 09:43.5
37 9 / M45 [ 223 ] Pavel Richter 1972 CZE Klub splašených želviček 34:16.2 10:48.9
38 8 / M20 [ 32 ] Ondřej Žáček 1994 CZE Kladno 37:26.3 13:59.0
39 17 / M35 [ 229 ] Martin Vlasák 1979 CZE Praha 4 39:07.5 15:40.2
40 18 / M35 [ 226 ] Jiří Strejček 1983 CZE Strašnice 43:47.6 20:20.3