běh

výsledky

Valentýnský běh s OC Šestka

14.02.2019 OC Šestka, Praha 

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

celkové pořadí celkem: 52 , muži : 37, ženy: 27, Muži: 13, Ženy: 7, w: 20 [html] [pdf] [csv]
jednotlivci 7,5km celkem: 20 , muži : 13, ženy: 7, Muži: 13, Ženy: 7 [html] [pdf] [csv]
Valentýn 7,5km celkem: 32 , muži : 24, ženy: 20, Muži: 0, Ženy: 0, Mix: 0, w: 20 [html] [pdf] [csv]

výsledková listina celkové pořadí

start ~ 18:06:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [ 23 ] Jiří Chyba 1979 CZE Nutrend Specialized Racing 30:24.1
2 2 / Muži [ 21 ] Pavel Vlk 1991 CZE Originál 1869 Příbram 33:11.7 02:47.6
3 3 / Muži [ 26 ] jan klauda 1998 CZE praha 5 33:14.1 02:50.0
4 4 / Muži [ 24 ] Marek Jerie 1983 CZE TJ Magla 34:20.1 03:56.0
5 5 / Muži [ 20 ] Jiří Vašina 1974 CZE Praha 6 35:01.5 04:37.4
6 6 / Muži [ 15 ] Ondřej Matlach 1984 CZE Moose Power 35:38.9 05:14.8
7 7 / Muži [ 29 ] Jan Beránek 1995 CZE adidas Runners Prague 35:42.4 05:18.3
8 8 / Muži [ 16 ] Matěj Maxa 1975 CZE Statenice 36:37.4 06:13.3
9 1 / m [ 111 ] Karel Kodr 1970 CZE ŽUCH 37:43.7 07:19.6
10 1 / w [ 211 ] Lujza Sláviková 1988 CZE ŽUCH 37:50.4 07:26.3
11 1 / Ženy [ 11 ] Petra Hašková 1995 CZE Černošice 39:46.3 09:22.2
12 2 / Ženy [ 28 ] Bianka Mičke 1997 CZE adidas Runners Prague 39:57.3 09:33.2
13 2 / m [ 214 ] Patrik Waldhans 1991 CZE Barbarian Extreme Team 40:14.1 09:50.0
14 2 / w [ 114 ] Karolina Portellová 1984 CZE Barbarian Extreme Team 40:16.3 09:52.2
15 9 / Muži [ 18 ] Vítězslav Olšovský 1983 CZE Báječné ženy v běhu 40:33.3 10:09.2
16 3 / Ženy [ 19 ] Tereza Tocháčková 1997 CZE Barbarian Extreame Team 40:56.5 10:32.4
17 3 / m [ 207 ] Jindřich Srb 1985 CZE Night Run Team 41:58.1 11:34.0
18 3 / w [ 107 ] Kateřina Emingerová 1990 CZE Night Run Team 42:02.5 11:38.4
19 4 / m [ 203 ] Tomáš Blodek 1967 CZE Letiště Praha 43:10.7 12:46.6
20 4 / w [ 103 ] Milena Bartíková 1971 CZE Letiště Praha 43:15.0 12:50.9
21 10 / Muži [ 25 ] Pavel Němec 1973 CZE SK Zlončice 43:32.2 13:08.1
22 4 / Ženy [ 17 ] Pavlína Neubergová 1979 CZE Letiště Praha 45:34.1 15:10.0
23 5 / w [ 210 ] Šárka Sejkorová 1978 CZE Horoměřice 46:35.1 16:11.0
24 11 / Muži [ 13 ] Vít Jirásek 1976 CZE Praha 9 46:50.0 16:25.9
25 5 / m [ 116 ] Pavel Řezníček 1980 CZE Doběhnout a přežít 47:09.2 16:45.1
26 6 / w [ 216 ] Kristina Řezníčková 1981 CZE Doběhnout a přežít 47:10.1 16:46.0
27 6 / m [ 113 ] Michal Kulhavý 1991 CZE Náhodní kolemjdoucí 47:18.5 16:54.4
28 7 / w [ 213 ] Tereza Vacková 1995 CZE Náhodní kolemjdoucí 47:18.5 16:54.4
29 8 / w [ 112 ] Kamila Korimová 1990 CZE Praha 49:00.9 18:36.8
30 9 / w [ 212 ] Veronika Pátková 1987 CZE Libčice nad Vltavou 49:01.0 18:36.9
31 7 / m [ 110 ] Adam Kaczko 1980 CZE Volary 49:02.2 18:38.1
32 12 / Muži [ 14 ] Petr Mahel 1981 CZE Běžouni z Klánovického lesa 49:05.2 18:41.1
33 10 / w [ 102 ] Petra Bačkovská 1978 CZE Praha 49:12.2 18:48.1
34 11 / w [ 202 ] Lucie Martincová 1974 CZE Praha 49:16.7 18:52.6
35 5 / Ženy [ 12 ] Lucie Jelínková 1989 CZE Praha 49:23.7 18:59.6
36 8 / m [ 209 ] Jan Webersinke 1988 CZE Štěfko runnig team 49:36.8 19:12.7
37 12 / w [ 109 ] Zuzana Jelínková 1989 CZE Štěfko runnig team 49:41.9 19:17.8
38 9 / m [ 201 ] Jiří Charvát 1992 CZE STG Most 50:10.0 19:45.9
39 13 / w [ 101 ] Judita Andršová 1991 CZE STG Most 50:15.0 19:50.9
40 14 / w [ 204 ] Klára Komárková 1988 CZE Letiště Praha 52:05.5 21:41.4
41 6 / Ženy [ 27 ] Lenka Neumannová 1968 CZE Letiště Praha 52:14.2 21:50.1
42 15 / w [ 104 ] Pavlína Beňová 1970 CZE Letiště Praha 52:14.4 21:50.3
43 10 / m [ 108 ] Zdeněk Fiala 1955 CZE Praha 6 52:30.1 22:06.0
44 16 / w [ 208 ] Martina Petrová 1968 CZE Praha 8 52:30.3 22:06.2
45 17 / w [ 205 ] Simona Durďáková 1994 CZE Praha 6 52:43.3 22:19.2
46 7 / Ženy [ 22 ] Petra Emilie Votočková 1984 CZE Gigathlon Czech Republic 52:47.9 22:23.8
47 18 / w [ 105 ] Monika Bodláková 1984 CZE Praha 52:54.1 22:30.0
48 11 / m [ 115 ] Jiří Martiňák 1974 CZE Praha 53:38.0 23:13.9
49 19 / w [ 215 ] Věra Nuňezová 1972 CZE Praha 53:42.2 23:18.1
50 20 / w [ 217 ] Kamila Tkadlecová 2007 CZE Únětický pivovar 55:32.6 25:08.5
51 12 / m [ 117 ] Štěpán Tkadlec 1974 CZE Únětický pivovar 55:35.5 25:11.3
52 13 / Muži [ 30 ] Michal Korchan 1980 CZE Roztoky 55:39.7 25:15.5

výsledková listina jednotlivci 7,5km

start ~ 18:06:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [ 23 ] Jiří Chyba 1979 CZE Nutrend Specialized Racing 30:24.1
2 2 / Muži [ 21 ] Pavel Vlk 1991 CZE Originál 1869 Příbram 33:11.7 02:47.6
3 3 / Muži [ 26 ] jan klauda 1998 CZE praha 5 33:14.1 02:50.0
4 4 / Muži [ 24 ] Marek Jerie 1983 CZE TJ Magla 34:20.1 03:56.0
5 5 / Muži [ 20 ] Jiří Vašina 1974 CZE Praha 6 35:01.5 04:37.4
6 6 / Muži [ 15 ] Ondřej Matlach 1984 CZE Moose Power 35:38.9 05:14.8
7 7 / Muži [ 29 ] Jan Beránek 1995 CZE adidas Runners Prague 35:42.4 05:18.3
8 8 / Muži [ 16 ] Matěj Maxa 1975 CZE Statenice 36:37.4 06:13.3
9 1 / Ženy [ 11 ] Petra Hašková 1995 CZE Černošice 39:46.3 09:22.2
10 2 / Ženy [ 28 ] Bianka Mičke 1997 CZE adidas Runners Prague 39:57.3 09:33.2
11 9 / Muži [ 18 ] Vítězslav Olšovský 1983 CZE Báječné ženy v běhu 40:33.3 10:09.2
12 3 / Ženy [ 19 ] Tereza Tocháčková 1997 CZE Barbarian Extreame Team 40:56.5 10:32.4
13 10 / Muži [ 25 ] Pavel Němec 1973 CZE SK Zlončice 43:32.2 13:08.1
14 4 / Ženy [ 17 ] Pavlína Neubergová 1979 CZE Letiště Praha 45:34.1 15:10.0
15 11 / Muži [ 13 ] Vít Jirásek 1976 CZE Praha 9 46:50.0 16:25.9
16 12 / Muži [ 14 ] Petr Mahel 1981 CZE Běžouni z Klánovického lesa 49:05.2 18:41.1
17 5 / Ženy [ 12 ] Lucie Jelínková 1989 CZE Praha 49:23.7 18:59.6
18 6 / Ženy [ 27 ] Lenka Neumannová 1968 CZE Letiště Praha 52:14.2 21:50.1
19 7 / Ženy [ 22 ] Petra Emilie Votočková 1984 CZE Gigathlon Czech Republic 52:47.9 22:23.8
20 13 / Muži [ 30 ] Michal Korchan 1980 CZE Roztoky 55:39.7 25:15.5

výsledková listina Valentýn 7,5km

start ~ 18:06:00

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové
1 1 / Mix ŽUCH 37:50.4 111 37:43.7 Karel Kodr 1970
211 37:50.4 Lujza Sláviková 1988
2 2 / Mix Barbarian Extreme Team 40:16.3 214 40:14.1 Patrik Waldhans 1991
114 40:16.3 Karolina Portellová 1984
3 3 / Mix Night Run Team 42:02.5 207 41:58.1 Jindřich Srb 1985
107 42:02.5 Kateřina Emingerová 1990
4 4 / Mix Letiště Praha 43:15.0 203 43:10.7 Tomáš Blodek 1967
103 43:15.0 Milena Bartíková 1971
5 5 / Mix Doběhnout a přežít 47:10.1 116 47:09.2 Pavel Řezníček 1980
216 47:10.1 Kristina Řezníčková 1981
6 6 / Mix Náhodní kolemjdoucí 47:18.5 113 47:18.5 Michal Kulhavý 1991
213 47:18.5 Tereza Vacková 1995
7 1 / Ženy Praha 49:01.0 112 49:00.9 Kamila Korimová 1990
212 49:01.0 Veronika Pátková 1987
8 7 / Mix Horoměřice 49:02.2 210 46:35.1 Šárka Sejkorová 1978
110 49:02.2 Adam Kaczko 1980
9 2 / Ženy Praha 49:16.7 102 49:12.2 Petra Bačkovská 1978
202 49:16.7 Lucie Martincová 1974
10 8 / Mix Štěfko runnig team 49:41.9 209 49:36.8 Jan Webersinke 1988
109 49:41.9 Zuzana Jelínková 1989
11 9 / Mix STG Most 50:15.0 201 50:10.0 Jiří Charvát 1992
101 50:15.0 Judita Andršová 1991
12 3 / Ženy Letiště Praha 52:14.4 204 52:05.5 Klára Komárková 1988
104 52:14.4 Pavlína Beňová 1970
13 10 / Mix Praha 6 52:30.3 108 52:30.1 Zdeněk Fiala 1955
208 52:30.3 Martina Petrová 1968
14 4 / Ženy Praha 6 52:54.1 205 52:43.3 Simona Durďáková 1994
105 52:54.1 Monika Bodláková 1984
15 11 / Mix Praha 53:42.2 115 53:38.0 Jiří Martiňák 1974
215 53:42.2 Věra Nuňezová 1972
16 12 / Mix Únětický pivovar 55:35.5 217 55:32.6 Kamila Tkadlecová 2007
117 55:35.5 Štěpán Tkadlec 1974