Krakonošův cyklomaraton 2016

06.08.2016 Trutnov [CZE] 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

hlavní závod 140km celkem: 372, muži : 363, ženy: 9, M18: 64, M30: 104, M40: 126, M50: 52, M60: 15, Z18: 2, Z30: 4, Z40: 3, N: 2 [html] [pdf]
krátká trať 93km celkem: 242, muži : 225, ženy: 17, Muži: 225, Ženy: 17 [html] [pdf]

výsledková listina hlavní závod 140km

start ~ 10:02:10

04:46:53.7
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup PomezkyPrazska
1 1 / M18 [317] Peter Pruus 1989 LVA Rietumu-Delfin 03:50:16.8 01:38:45.5 (2) 02:15:23.9 (4)
2 2 / M18 [126] Jan Kovář 1996 CZE Whirlpool Author 03:51:33.7 01:16.9 01:39:00.3 (3) 02:15:19.4 (3)
3 3 / M18 [201] Tomáš Paprstka 1992 CZE EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN 03:52:26.7 02:09.9 01:39:06.9 (9) 02:14:46.4 (1)
4 1 / M30 [112] Alois Kańkovský 1983 CZE Whirlpool Author 03:58:18.9 08:02.1 01:39:06.1 (8) 02:16:38.7 (14)
5 4 / M18 [316] Maris Bogdanovics 1991 LVA Rietumu-Delfin 03:58:19.0 08:02.2 01:39:09.0 (11) 02:15:53.0 (8)
6 5 / M18 [105] Zdeněk Jílek 1996 CZE Erste Premier Petr Čech team 03:58:20.9 08:04.1 01:39:10.2 (19) 02:16:07.4 (12)
7 6 / M18 [22] Michal Brázda 1997 CZE Whirlpool Author 03:58:22.0 08:05.2 01:39:10.0 (18) 02:16:39.0 (15)
8 7 / M18 [302] Jonáš Vojtěch 1989 CZE AC Sparta Praha A 03:58:23.4 08:06.6 01:39:03.0 (7) 02:15:52.2 (7)
9 2 / M30 [261] Petr Swaczyna 1985 CZE CK Feso Petřvald 03:58:24.0 08:07.2 01:39:09.1 (12) 02:15:53.1 (9)
10 8 / M18 [384] Lukáš Matula 1989 CZE SKCTufo Prostějov 03:58:24.6 08:07.8 01:39:07.8 (10) 02:16:41.8 (16)
11 3 / M30 [335] Aleš Strnad 1986 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 03:58:26.7 08:09.9 01:39:10.0 (17) 02:15:43.7 (6)
12 9 / M18 [322] Eriks Toms Gavars 1997 LVA Rietumu-Delfin 03:58:27.7 08:10.9 01:39:09.6 (14) 02:16:06.6 (11)
13 4 / M30 [111] Michal Kaněra 1986 CZE NILFISK PRO Cycling 03:58:28.2 08:11.4 01:39:01.0 (5) 02:15:40.1 (5)
13 4 / M30 [93] jiří chamrád 1981 CZE sviadnov 03:58:28.2 08:11.4 01:39:10.0 (16) 02:16:35.3 (13)
15 10 / M18 [318] Klavs Rubenis 1997 LVA Rietumu-Delfin 04:00:05.6 09:48.8 01:38:44.7 (1) 02:15:11.5 (2)
16 11 / M18 [311] Denis Rugovac 1993 CZE AC Sparta Praha B 04:00:18.9 10:02.1 01:39:48.8 (33) 02:19:47.7 (40)
17 12 / M18 [383] Robert Troszok 1996 CZE Dar Bud Team 04:00:20.3 10:03.5 01:39:47.1 (28) 02:18:47.2 (28)
18 6 / M30 [195] Jan Novota 1981 CZE CK Šluknovsko 04:00:21.7 10:04.9 01:39:48.5 (31) 02:19:47.0 (39)
19 7 / M30 [14] Vojtěch Beran 1982 CZE Alltraining.cz 04:00:22.1 10:05.3 01:39:48.7 (32) 02:18:38.6 (26)
20 1 / M40 [293] Jiří Zárybnický 1976 CZE CK Vinohradské Šlapky 04:00:22.5 10:05.7 01:39:44.4 (20) 02:18:35.1 (23)
21 13 / M18 [326] Adam Peciar 1987 SVK Cyklisti Trnava 04:00:22.6 10:05.8 01:40:19.5 (50) 02:19:48.6 (42)
22 14 / M18 [304] Vaclav Viktorin 1993 CZE AC Sparta Praha A 04:00:22.8 10:06.0 01:39:10.0 (15) 02:18:29.3 (20)
23 15 / M18 [321] Aleksandrs Rublevskis 1996 LVA Rietumu-Delfin 04:00:23.0 10:06.2 01:39:02.5 (6) 02:17:09.8 (18)
24 2 / M40 [98] Libor Janoušek 1974 CZE LAWI - Author Team 04:00:23.1 10:06.3 01:39:46.0 (26) 02:18:34.5 (22)
25 16 / M18 [192] Vít Novák 1989 CZE CFC Kladno 04:00:24.1 10:07.3 01:39:52.0 (39) 02:19:48.2 (41)
26 8 / M30 [30] Lukáš Čáp 1984 CZE HSK - cycling team 04:00:25.6 10:08.8 01:39:45.9 (25) 02:19:04.0 (33)
27 9 / M30 [250] Karel Soušek 1978 CZE CK Vinohradské Šlapky 04:00:26.0 10:09.2 01:39:52.9 (40) 02:18:55.2 (30)
28 3 / M40 [327] Daniel Pápež 1976 SVK Cyklisti Trnava 04:00:26.4 10:09.6 01:39:52.0 (38) 02:19:38.1 (37)
29 17 / M18 [382] Mariusz Kusidlo 1987 POL Dar Bud Team 04:00:28.1 10:11.3 01:39:47.6 (29) 02:19:02.5 (32)
30 4 / M40 [228] Bedřich Průcha 1973 CZE Cykloservex-Medila 04:00:28.3 10:11.5 01:39:51.0 (36) 02:18:36.1 (25)
31 5 / M40 [148] František Landa 1974 CZE KCL Kooperativa-Svijany 04:00:28.9 10:12.1 01:39:50.8 (35) 02:19:10.8 (35)
32 10 / M30 [340] Josef Holub 1979 CZE Alltraining-Lawi 04:00:30.1 10:13.3 01:39:46.5 (27) 02:18:39.5 (27)
32 1 / M50 [333] Pavel Popiolek 1965 CZE SK Universe 04:00:30.1 10:13.3 01:40:15.6 (45) 02:20:05.4 (45)
34 6 / M40 [334] Roman Bronič 1976 SVN SK Universe 04:00:31.3 10:14.5 01:40:14.9 (44) 02:20:01.7 (44)
35 11 / M30 [207] Václav Pivoňka 1985 CZE SB Cyklo Olympia 04:00:32.2 10:15.4 01:39:44.9 (22) 02:19:44.3 (38)
36 12 / M30 [370] Guz Konrad 1982 CZE OSKA Warszawa 04:00:33.9 10:17.1 01:40:19.0 (48) 02:18:55.7 (31)
37 13 / M30 [328] Eduard Evinic 1984 SVK Cyklisti Trnava 04:00:34.8 10:18.0 01:40:19.0 (49) 02:19:15.8 (36)
38 7 / M40 [204] Pavel Petr 1969 CZE CK Loko Pardubice 04:00:36.3 10:19.5 01:39:50.2 (34) 02:18:35.5 (24)
39 14 / M30 [161] Ivo Machek 1978 CZE SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 04:00:52.1 10:35.3 01:39:44.9 (21) 02:18:17.9 (19)
40 8 / M40 [1] Petr Benčík 1976 CZE COLNAGO a ASSOS ProShop 04:04:31.7 14:14.9 01:40:19.0 (47) 02:20:12.8 (47)
41 15 / M30 [264] Daniel Šafář 1978 CZE COLNAGO a ASSOS ProShop 04:04:32.1 14:15.3 01:40:41.4 (52) 02:20:16.4 (48)
42 16 / M30 [366] Kamil Maj 1978 POL Voster Cycling Team 04:06:27.7 16:10.9 01:41:08.0 (57) 02:20:52.4 (55)
43 9 / M40 [187] Ivo Netík 1972 CZE Ústí nad Labem 04:06:33.1 16:16.3 01:40:36.7 (51) 02:20:09.1 (46)
44 18 / M18 [375] Filip Rydval 1996 CZE Alltraining.cz 04:07:33.2 17:16.4 01:39:51.0 (37) 02:18:52.8 (29)
45 17 / M30 [208] Petr Pivoňka 1979 CZE Diablo Sport Český Krumlov 04:07:33.7 17:16.9 01:41:06.6 (56) 02:20:17.6 (49)
46 18 / M30 [367] JAROSŁAW HAŁAS 1984 POL BIKEBOARD 04:07:34.4 17:17.6 01:41:03.6 (53) 02:21:47.9 (58)
47 19 / M18 [129] Matouš Kozák 1998 CZE Alltraining.cz 04:07:36.2 17:19.4 01:41:06.0 (54) 02:20:33.4 (52)
48 20 / M18 [27] Lukáš Byrtus 1989 CZE Tj.TŽ.Třinec 04:09:52.5 19:35.7 01:41:06.3 (55) 02:21:24.9 (57)
49 10 / M40 [198] Petr Novotný 1974 CZE AGRO KOLÍN 04:09:59.2 19:42.4 01:39:58.9 (42) 02:19:50.6 (43)
50 19 / M30 [171] Zdeněk Melša 1982 CZE JJ - Potocký 04:10:45.9 20:29.1 01:39:45.7 (24) 02:18:30.5 (21)
51 11 / M40 [194] David Novosad 1975 CZE NILFISK PRO Cycling 04:10:55.3 20:38.5 01:42:36.8 (73) 02:23:15.6 (62)
52 21 / M18 [34] Jiří Černý 1988 CZE bez teamu 04:10:56.1 20:39.3 01:40:18.3 (46) 02:20:38.2 (53)
53 12 / M40 [144] Radim Kunčický 1967 CZE AUTHOR MASTERS 04:10:57.3 20:40.5 01:42:38.4 (76) 02:23:42.7 (63)
54 22 / M18 [319] Deins Kanepejs 1995 LVA Rietumu-Delfin 04:10:58.5 20:41.7 01:39:47.9 (30) 02:20:29.3 (50)
55 20 / M30 [21] Václav Bradna 1980 CZE KCL Kooperativa-Svijany 04:11:00.2 20:43.4 01:42:30.0 (69) 02:21:20.2 (56)
56 23 / M18 [320] Matiss Riekstins 1997 LVA Rietumu-Delfin 04:11:00.4 20:43.6 01:40:03.6 (43) 02:20:31.1 (51)
57 13 / M40 [220] Tomáš Pozler 1976 CZE CK Loko Pardubice 04:11:00.9 20:44.1 01:42:03.0 (67) 02:23:47.0 (65)
58 14 / M40 [18] Marcel Boháč 1972 CZE Svitávka 04:11:01.5 20:44.7 01:41:08.1 (59) 02:22:01.9 (60)
59 21 / M30 [234] Tomáš Ress 1977 CZE KC BRNO 04:11:01.6 20:44.8 01:42:35.6 (72) 02:23:46.6 (64)
60 22 / M30 [143] Přemysl Kuchař 1977 CZE Eleven Cube Roadriders 04:11:09.9 20:53.1 01:41:08.0 (58) 02:22:01.6 (59)
61 15 / M40 [193] Petr Novák 1967 CZE SK Donocykl Vysoké Mýto 04:11:28.0 21:11.2 01:41:08.2 (60) 02:20:45.8 (54)
62 24 / M18 [314] Armands Becis 1991 LVA Rietumu-Delfin 04:12:00.0 21:43.2 01:45:03.1 (85) 02:26:31.7 (72)
63 16 / M40 [69] Jaroslav Halík 1971 CZE VeloservisTeam 04:12:00.2 21:43.4 01:44:00.3 (79) 02:26:01.9 (69)
64 17 / M40 [217] Martin Pospíšil 1974 CZE KCL Kooperativa-Svijany 04:12:01.4 21:44.6 01:46:05.7 (88) 02:27:39.0 (81)
65 18 / M40 [227] Stanislav Prokeš 1968 CZE Prokesteam 04:12:02.2 21:45.4 01:39:55.7 (41) 02:19:07.7 (34)
66 25 / M18 [80] Antonín Hodr 1987 CZE PRO MUSIC PROLOG BIKE 04:12:03.6 21:46.8 01:46:08.5 (90) 02:27:25.6 (78)
67 26 / M18 [176] Petr Mirovský 1995 CZE Stark Cycling Team 04:12:03.9 21:47.1 01:46:09.6 (93) 02:27:26.3 (79)
68 19 / M40 [262] Patrik Swaczyna 1973 CZE CK Feso Petřvald 04:12:10.3 21:53.5 01:46:12.4 (98) 02:27:42.2 (82)
69 27 / M18 [315] Andris Vosekalns 1992 LVA Rietumu-Delfin 04:12:15.8 21:59.0 01:42:37.6 (74) 02:25:42.1 (68)
70 20 / M40 [341] Michal Bińczak 1971 POL Starachowice 04:14:13.2 23:56.4 01:46:05.3 (86) 02:27:37.3 (80)
71 2 / M50 [119] Robert KLEINER 1966 CZE LAWI GRANFONDO 04:14:26.9 24:10.1 01:44:00.3 (80) 02:27:02.6 (74)
72 21 / M40 [56] Jiri Fiala 1976 CZE ABT Cesana Rohozec 04:14:32.2 24:15.4 01:46:05.6 (87) 02:27:22.9 (76)
73 28 / M18 [277] Miroslav Thuma 1992 CZE DEXTER CYCLING 04:14:42.7 24:25.9 01:46:10.2 (95) 02:27:44.9 (84)
74 23 / M30 [313] Lukáš Jánský 1979 CZE ADR Team 04:16:33.8 26:17.0 01:42:30.0 (68) 02:28:47.7 (96)
75 24 / M30 [101] Petr Javůrek 1977 CZE Apache Loko Trutnov 04:16:34.6 26:17.8 01:39:45.2 (23) 02:22:02.5 (61)
76 3 / M50 [82] Petr Holub 1966 CZE Apache Loko Trutnov 04:16:35.1 26:18.3 01:46:10.9 (96) 02:28:24.4 (87)
77 22 / M40 [141] Pavel Kuda 1969 CZE CYCLING BRNO 04:16:38.4 26:21.6 01:43:59.1 (78) 02:26:44.4 (73)
78 29 / M18 [274] Tomáš Šulc 1993 CZE Brandýs nad Labem 04:16:38.6 26:21.8 01:42:39.4 (77) 02:26:09.8 (71)
79 23 / M40 [216] Viktor Poslt 1969 CZE Radvanice 04:16:40.8 26:24.0 01:46:26.1 (106) 02:28:43.0 (92)
80 25 / M30 [149] Jaromír Lecnar 1983 CZE Pitrs bikes 04:16:42.5 26:25.7 01:46:09.4 (92) 02:28:46.7 (95)
81 26 / M30 [388] Jiří Říha 1977 CZE CK Kolokram 04:16:43.0 26:26.2 01:44:00.3 (81) 02:27:25.6 (77)
82 24 / M40 [108] Radim Kábrt 1971 CZE EKG team 04:16:44.4 26:27.6 01:46:08.4 (89) 02:28:18.0 (86)
83 25 / M40 [263] Robert Sýkora 1972 CZE CK Vinohradské Šlapky 04:16:44.8 26:28.0 01:46:09.0 (91) 02:28:27.8 (88)
84 26 / M40 [235] Michal Rosulek 1968 CZE Kur Sport 04:16:52.4 26:35.6 01:46:09.6 (94) 02:27:20.5 (75)
85 27 / M40 [26] Aleš Bursík 1973 CZE Doldy ruksaky Machov 04:17:20.8 27:04.0 01:46:12.8 (99) 02:28:56.2 (98)
86 27 / M30 [336] Jiří Hudeček 1986 CZE GIANT Trans Brdy Team 04:17:32.6 27:15.8 01:39:09.5 (13) 02:16:04.4 (10)
87 28 / M30 [165] Jan Martin 1980 CZE KAH sport Vrchlabí 04:18:55.2 28:38.4 01:44:38.8 (84) 02:28:44.7 (94)
88 28 / M40 [16] Karel Bernard 1967 CZE INS ATELIER NÁCHOD 04:18:59.9 28:43.1 01:47:03.7 (112) 02:28:40.4 (91)
89 29 / M30 [371] Michał Makowsky 1986 POL Questact 04:20:18.1 30:01.3 01:46:37.3 (110) 02:27:43.3 (83)
89 29 / M40 [283] Pavel Valtera 1976 CZE Doldy ruksaky Machov 04:20:18.1 30:01.3 01:46:13.5 (102) 02:28:43.0 (93)
91 30 / M40 [147] David Landa 1971 CZE KCL Kooperativa-Svijany 04:20:52.7 30:35.9 01:46:16.4 (105) 02:28:38.9 (90)
92 31 / M40 [358] Tomáš Vejdělek 1971 CZE Hospodský z Kolína 04:20:55.4 30:38.6 01:46:10.9 (97) 02:29:19.2 (100)
93 32 / M40 [9] Michal Běhounek 1967 CZE Veloservis Team 04:20:56.5 30:39.7 01:46:14.3 (103) 02:29:36.4 (102)
94 30 / M18 [325] David Schön 1990 CZE Stark Cycling Team 04:20:57.7 30:40.9 01:46:14.5 (104) 02:28:33.1 (89)
95 31 / M18 [353] Tomáš Mařík 1988 CZE BMC CZ Racing Team 04:21:04.1 30:47.3 01:44:24.0 (83) 02:27:49.6 (85)
96 30 / M30 [284] Luděk Vigner 1981 CZE Trek Gdynia 04:21:06.7 30:49.9 01:42:22.0 (62) 02:26:08.9 (70)
97 32 / M18 [381] Dariusz Kraus 1990 CZE Dar Bud Team 04:22:55.2 32:38.4 01:42:08.7 (61) 02:25:22.6 (66)
98 31 / M30 [376] Petr Steiner 1985 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 04:23:27.4 33:10.6 01:46:31.2 (109) 02:30:10.0 (104)
99 4 / M50 [84] Libor Hons 1965 CZE Hroubovice 04:23:27.8 33:11.0 01:49:58.9 (122) 02:32:40.3 (110)
100 33 / M18 [79] Lubomír Hnilička 1987 CZE Vysoké Mýto 04:23:28.2 33:11.4 01:46:27.0 (107) 02:31:14.1 (107)
101 32 / M30 [87] Matěj Hořínek 1985 CZE Vysočina Cycling 04:23:28.8 33:12.0 01:50:03.8 (132) 02:33:34.1 (120)
102 33 / M30 [386] Martin Havlík 1978 CZE Makos 04:23:29.1 33:12.3 01:46:29.5 (108) 02:29:11.2 (99)
103 33 / M40 [65] David Gotthard 1976 CZE CYCLING BRNO 04:23:29.6 33:12.8 01:47:06.2 (113) 02:30:10.4 (105)
104 34 / M30 [146] Pavel Kwiecien 1983 CZE JJ - Potocký 04:23:29.8 33:13.0 01:46:38.4 (111) 02:30:04.3 (103)
105 34 / M18 [83] Michal Hons 1995 CZE Hroubovice 04:23:30.6 33:13.8 01:49:57.5 (118) 02:32:40.6 (111)
106 34 / M40 [337] Luděk Hrdina 1973 CZE Řevnice 04:23:33.0 33:16.2 01:49:59.5 (123) 02:33:18.7 (116)
107 35 / M30 [212] Dan Polanský 1983 CZE Dukla plombaři 04:23:34.0 33:17.2 01:49:59.9 (124) 02:33:03.7 (114)
108 35 / M40 [360] David Rada 1976 CZE Praha 04:23:34.3 33:17.5 01:50:05.0 (137) 02:33:21.3 (117)
109 36 / M40 [4] Martin Aust 1973 CZE Mnichovice 04:23:37.7 33:20.9 01:49:57.7 (120) 02:32:45.5 (112)
110 36 / M30 [213] Zdenek Polnicky 1977 CZE CK Vinohradské Šlapky 04:23:38.3 33:21.5 01:46:13.2 (101) 02:29:36.0 (101)
111 37 / M30 [356] Martin Opolecký 1984 CZE Praha 3 04:23:46.5 33:29.7 01:50:03.4 (130) 02:33:31.6 (118)
112 38 / M30 [113] Jiří Kaplan 1981 CZE Dukla Plombaři 04:23:47.8 33:31.0 01:50:00.7 (126) 02:33:46.3 (128)
113 39 / M30 [163] Jan Malíř 1980 CZE NILFISK PRO Cycling 04:26:36.5 36:19.7 01:42:38.0 (75) 02:25:40.7 (67)
114 37 / M40 [260] Jaroslav Svoboda 1971 CZE INS ATELIER NÁCHOD 04:26:39.9 36:23.1 01:50:08.2 (140) 02:34:11.1 (129)
115 35 / M18 [51] Petr Eremka 1987 CZE Cycling Team Basso 04:26:52.4 36:35.6 01:46:12.8 (100) 02:28:48.3 (97)
116 38 / M40 [362] Petr Reisner 1975 CZE GIANT - Progresscycle 04:27:47.8 37:31.0 01:50:04.6 (134) 02:33:35.5 (122)
117 39 / M40 [285] Václav Veselý 1968 CZE Kola Víšek 04:27:48.0 37:31.2 01:49:58.4 (121) 02:33:34.3 (121)
118 40 / M30 [273] Jiří Šrain 1979 CZE Beroun 04:27:54.7 37:37.9 01:50:03.3 (128) 02:33:40.5 (124)
119 36 / M18 [206] Pavel Pfeifer 1991 CZE SK hasičů KHk 04:28:25.3 38:08.5 01:50:00.0 (125) 02:33:42.8 (126)
120 37 / M18 [81] Kuba Holec 1991 CZE cyklospeciality.cz 04:29:36.7 39:19.9 01:48:14.2 (115) 02:31:12.8 (106)
121 38 / M18 [245] David Slaboch 1988 CZE Stark Cycling Team 04:29:37.6 39:20.8 01:50:03.5 (131) 02:34:16.1 (130)
122 41 / M30 [60] Stanislav Fongus 1982 CZE Cyklopoint Pardubice 04:29:57.3 39:40.5 01:50:05.5 (138) 02:33:18.2 (115)
123 42 / M30 [77] Martin Hloušek 1982 CZE HO ŠTIKA 04:30:44.1 40:27.3 01:50:05.6 (139) 02:33:45.2 (127)
124 40 / M40 [49] Tomáš Eichner 1967 CZE Příbor 04:30:49.9 40:33.1 01:51:03.8 (148) 02:35:28.2 (135)
125 43 / M30 [224] Milan Procházka 1978 CZE Dexter Cycling 04:30:52.5 40:35.7 01:50:04.8 (135) 02:34:41.2 (134)
126 39 / M18 [251] Karel Splítek 1989 CZE Charlieho andílci 04:30:53.1 40:36.3 01:50:05.0 (136) 02:33:33.7 (119)
127 41 / M40 [270] Daniel Šír 1976 CZE Kola Šír Bělohrad 04:30:57.7 40:40.9 01:50:12.6 (144) 02:34:30.9 (131)
128 40 / M18 [307] Miroslav Svatek 1997 CZE AC Sparta Praha A 04:31:02.4 40:45.6 01:42:26.3 (63) 02:36:13.1 (139)
128 40 / M18 [310] Petr Malán 1995 CZE AC Sparta Praha B 04:31:02.4 40:45.6 01:42:30.2 (70) 02:36:46.9 (143)
130 42 / M18 [309] Jakub Křikava 1997 CZE AC Sparta Praha B 04:31:02.9 40:46.1 01:42:29.4 (65) 02:36:48.9 (144)
131 42 / M40 [117] Lubos Kejval 1976 CZE Pekárna Kejval 04:31:03.2 40:46.4 01:50:03.3 (129) 02:34:39.5 (133)
132 43 / M18 [303] Jindřich Dlask 1991 CZE AC Sparta Praha A 04:31:03.6 40:46.8 01:42:26.7 (64) 02:36:28.9 (141)
133 43 / M40 [292] Ivo Zámečník 1973 CZE CK Continental Frenšťát p. R. 04:31:04.4 40:47.6 01:50:41.1 (146) 02:36:26.2 (140)
134 44 / M40 [137] Robert Krupka 1976 CZE Most 04:31:04.5 40:47.7 01:52:59.8 (156) 02:38:45.7 (156)
135 45 / M40 [52] Jiri Ernest 1972 CZE Cyklistický spolek PEKÁČ 04:31:04.6 40:47.8 01:54:34.7 (171) 02:38:10.3 (151)
136 44 / M30 [294] Jaroslav Zelenka 1980 CZE Severní Větry 04:31:07.5 40:50.7 01:54:12.5 (163) 02:38:21.8 (153)
137 44 / M18 [269] Jan Šimon 1991 CZE Dukla plombaři 04:31:09.5 40:52.7 01:55:12.4 (192) 02:40:46.2 (176)
138 45 / M30 [139] Libor Kříž 1978 CZE Pivovar Rohozec 04:31:17.0 41:00.2 01:53:20.2 (158) 02:38:59.4 (158)
139 46 / M40 [36] Jiří Čičko 1975 CZE SSC Železný Brod 04:31:19.3 41:02.5 01:50:12.9 (145) 02:34:33.9 (132)
140 47 / M40 [110] Tondáno Kalojíros 1968 CZE BE.maniax/Madbike 04:31:24.0 41:07.2 01:51:29.1 (149) 02:38:15.6 (152)
141 48 / M40 [238] Martin Sahula 1972 CZE manželka 04:31:29.6 41:12.8 01:50:49.6 (147) 02:35:56.5 (138)
142 46 / M30 [58] Pavel Filípek 1984 CZE KOLOSHOP TEAM 04:31:38.5 41:21.7 01:46:08.5 02:33:41.6 (125)
143 45 / M18 [244] Petr Skořepa 1995 CZE Whirlpool Author Junior team 04:31:45.9 41:29.1 01:50:08.4 (141) 02:35:52.6 (137)
144 49 / M40 [151] Rostislav Lesniak 1973 CZE OCA Brno 04:32:51.8 42:35.0 01:51:49.6 (150) 02:37:59.3 (148)
145 47 / M30 [184] Michal Nehyba 1980 CZE Vella Team 04:32:53.4 42:36.6 01:47:43.2 (114) 02:31:46.2 (108)
146 1 / M60 [96] Josef Ibehej 1956 CZE KCL Kooperativa-Svijany 04:32:59.0 42:42.2 01:55:25.4 (197) 02:40:47.4 (177)
147 48 / M30 [68] Jan Hájek 1980 CZE AC Čimelice 04:33:25.4 43:08.6 01:54:36.8 (176) 02:37:13.5 (145)
148 49 / M30 [355] Martin Fischer 1979 CZE Wurth MTB Racing Team 04:33:39.9 43:23.1 01:54:35.2 (173) 02:38:38.9 (154)
149 5 / M50 [249] Milan Soukup 1964 CZE Nové Strašecí 04:33:51.0 43:34.2 01:52:58.4 (155) 02:38:44.7 (155)
150 50 / M30 [364] Ondřej Penc 1977 CZE Cyklo Tony 04:34:03.2 43:46.4 01:50:10.0 (142) 02:35:41.7 (136)
151 6 / M50 [46] Pavel Dubitzký 1964 CZE PCK Louda 04:34:30.1 44:13.3 01:52:43.0 (154) 02:37:35.8 (146)
152 50 / M40 [10] Aleš Benc 1968 CZE forest seeds 04:35:09.9 44:53.1 01:54:01.2 (160) 02:37:59.7 (149)
152 7 / M50 [172] Libor Menčík 1965 CZE Benátky nad Jizerou 04:35:09.9 44:53.1 01:54:37.8 (178) 02:39:33.1 (167)
154 8 / M50 [38] Ivan Divíšek 1965 CZE Draci Harrachov 04:35:10.8 44:54.0 01:54:34.8 (172) 02:39:26.9 (163)
155 9 / M50 [323] Martin Krivak 1966 CZE Brno 04:35:14.3 44:57.5 01:54:31.1 (169) 02:39:32.8 (166)
156 51 / M30 [127] Miroslav Kovář 1981 CZE klacky.cz 04:35:16.2 44:59.4 01:53:00.0 (157) 02:39:15.9 (161)
157 51 / M40 [282] Martin Valo 1974 SVK Piešťany, Slovensko 04:37:43.8 47:27.0 01:54:30.6 (166) 02:39:45.0 (170)
158 52 / M30 [374] Pavol Dobiáš 1984 SVK DEMA Racing Team 04:37:44.9 47:28.1 01:50:04.1 (133) 02:37:39.8 (147)
159 52 / M40 [296] Václav Zídek 1973 CZE Nadšenci z Posázaví 04:37:56.6 47:39.8 01:55:26.8 (198) 02:41:24.1 (182)
160 53 / M30 [312] Petr Škoda 1983 CZE INS ATELIER NÁCHOD 04:38:00.1 47:43.3 01:54:38.3 (180) 02:39:47.8 (171)
161 53 / M40 [91] Martin Hudos 1976 CZE Světice 04:38:05.3 47:48.5 01:56:03.2 (216) 02:43:05.5 (203)
162 54 / M30 [226] Vít Procházka 1980 CZE Cyklotrénink František Trkal 04:38:05.5 47:48.7 01:55:43.4 (204) 02:40:52.2 (178)
163 54 / M40 [95] Jiří Chudomel 1975 CZE Erste Premier Petr Čech team B 04:38:06.0 47:49.2 01:54:39.4 (181) 02:41:01.3 (179)
164 1 / Z30 [349] Naďa Voráčová 1981 CZE TJ Uničov 04:38:07.7 47:50.9 01:55:11.6 (190) 02:41:37.4 (187)
164 10 / M50 [31] Roman Čapek 1962 CZE NoTeam Hradec Králové 04:38:07.7 47:50.9 01:55:17.6 (193) 02:42:12.7 (195)
166 55 / M30 [70] Václav Haman 1981 CZE ČKS SKI Jilemnice 04:38:08.5 47:51.7 01:54:54.3 (186) 02:39:44.0 (169)
167 56 / M30 [361] Paweł Bierut 1977 POL Kamieniec Ząbkowicki 04:38:09.5 47:52.7 01:54:35.9 (175) 02:39:53.4 (173)
168 57 / M30 [183] Vít Nedopílek 1984 CZE Dukla plombaři 04:38:10.2 47:53.4 01:55:46.9 (206) 02:41:29.6 (185)
169 55 / M40 [252] Martin Stárek 1967 CZE SBC 04:38:12.0 47:55.2 01:54:25.7 (165) 02:39:23.5 (162)
170 58 / M30 [162] Petr Maleček 1985 CZE Praha 8 04:38:24.2 48:07.4 01:54:58.9 (187) 02:38:55.0 (157)
171 59 / M30 [61] Petr Friml 1982 CZE Praha 04:38:28.2 48:11.4 01:54:30.8 (167) 02:39:52.3 (172)
172 60 / M30 [338] Tomáš Bič 1978 CZE Auto I.S.R. 04:38:46.4 48:29.6 01:55:09.9 (189) 02:41:27.1 (184)
173 11 / M50 [324] Ladislav Šaffo 1959 SVK KNAC Ružomberok 04:39:03.6 48:46.8 01:55:59.4 (212) 02:42:29.1 (196)
174 56 / M40 [257] tomáš strnad 1972 CZE INS ATELIER NÁCHOD 04:39:23.0 49:06.2 01:49:57.7 (119) 02:32:38.7 (109)
175 61 / M30 [32] Jakub Čegan 1982 CZE Pardubice 04:41:22.1 51:05.3 01:54:23.3 (164) 02:39:41.9 (168)
176 12 / M50 [168] Jindřich Matějka 1963 CZE Kralupy nad Vltavou 04:41:23.6 51:06.8 01:54:42.3 (184) 02:40:11.3 (175)
177 46 / M18 [39] Michal Doležel 1989 CZE Kurovice 04:41:26.4 51:09.6 01:55:50.5 (211) 02:43:03.6 (202)
178 57 / M40 [19] Martin Bortlík 1970 CZE Praha 9 04:41:43.3 51:26.5 01:55:29.5 (200) 02:42:50.1 (199)
179 58 / M40 [157] Jiří Lorenz 1975 CZE adventurerace.cz 04:41:45.3 51:28.5 01:54:11.5 (162) 02:39:27.2 (164)
180 59 / M40 [114] Jiří Karásek 1973 CZE Racing Olešná 04:41:47.1 51:30.3 01:54:59.3 (188) 02:41:26.8 (183)
181 62 / M30 [12] Jan Beneš 1982 CZE Kola Šír Bělohrad 04:41:47.2 51:30.4 01:54:39.6 (182) 02:39:29.3 (165)
182 63 / M30 [164] Jan Marák 1980 CZE INS ATELIER NÁCHOD 04:41:47.5 51:30.7 01:55:39.0 (203) 02:41:41.8 (188)
183 64 / M30 [348] Jiří Janoušek 1983 CZE KC Brno 04:41:51.4 51:34.6 01:55:11.7 (191) 02:41:54.1 (190)
184 47 / M18 [301] Ondřej Žítek 1987 CZE Charlieho andílci 04:41:52.9 51:36.1 01:54:31.8 (170) 02:40:04.3 (174)
185 60 / M40 [72] Lukáš Havel 1974 CZE Trutnov 04:42:14.1 51:57.3 01:55:18.9 (194) 02:41:59.0 (192)
186 13 / M50 [255] Jiří Stránský 1963 CZE MTBO Kralupy 04:42:26.7 52:09.9 01:54:51.6 (185) 02:41:08.0 (181)
187 2 / Z30 [44] Kateřina Drhová 1985 CZE Vrchlabí 04:43:11.7 52:54.9 01:57:09.9 (230) 02:44:19.2 (217)
188 65 / M30 [373] Tomáš Hodermarsky 1980 CZE Dripit.cz - překapávaná káva kdekoliv 04:43:12.9 52:56.1 01:55:48.0 (207) 02:44:10.1 (214)
189 48 / M18 [116] Patrik Kebort 1996 CZE Hradec Králové 04:45:04.1 54:47.3 01:50:11.2 (143) 02:38:02.3 (150)
190 14 / M50 [271] Luděk Šmíd 1962 CZE Cyklovrakoviště 04:45:05.8 54:49.0 01:56:01.4 (215) 02:43:26.4 (208)
191 61 / M40 [120] Petr Klicpera 1976 CZE Tecnifibre 04:45:08.9 54:52.1 01:55:45.2 (205) 02:41:31.7 (186)
192 62 / M40 [167] Petr Mařík 1970 CZE Brno 04:45:09.8 54:53.0 01:56:00.7 (214) 02:43:18.5 (207)
193 2 / M60 [266] Jaroslav Šenk 1955 CZE AUTHOR MASTERS 04:45:10.6 54:53.8 01:58:35.8 (240) 02:45:33.2 (224)
194 63 / M40 [350] Kamil Juřík 1967 CZE Fitko Jeseník 04:45:10.8 54:54.0 01:54:40.4 (183) 02:42:48.4 (198)
195 15 / M50 [97] Jan Janda 1959 CZE Motorest Koliba 04:45:11.3 54:54.5 01:57:01.4 (225) 02:44:26.3 (222)
196 16 / M50 [128] Petr Koza 1964 CZE Cyklosport Berka 04:45:11.8 54:55.0 01:55:22.1 02:43:36.4 (209)
197 3 / M60 [62] Josef Fučík 1954 CZE CK Vinohradské Šlapky 04:45:12.6 54:55.8 01:55:48.3 (208) 02:43:15.9 (206)
198 64 / M40 [54] Jaroslav Feist 1969 CZE JJ - Potocký 04:45:12.7 54:55.9 01:57:06.0 (229) 02:43:54.3 (212)
198 64 / M40 [378] Vlastimil Kráčmar 1974 CZE MTB Trilogy 04:45:12.7 54:55.9 01:55:34.5 (202) 02:44:25.7 (221)
200 66 / M30 [339] Vojtěch Reichert 1982 CZE AUTO I.S.R. 04:45:12.8 54:56.0 01:54:30.8 (168) 02:42:07.9 (194)
201 66 / M40 [5] Tomáš Bartoš 1968 CZE H.I.C. 04:45:14.2 54:57.4 01:56:54.4 (223) 02:43:48.9 (211)
202 67 / M40 [203] Miroslav Pechmann 1974 CZE ostřešany afk 04:45:16.5 54:59.7 01:55:21.6 (195) 02:43:11.7 (205)
203 49 / M18 [295] Pavel Zháňal 1988 CZE TJ Spartak Třebíč 04:45:18.9 55:02.1 01:48:16.1 (116) 02:32:47.3 (113)
204 4 / M60 [289] Jiří Voňka 1954 CZE Loko Trutnov 04:46:05.3 55:48.5 01:55:36.8 02:44:19.3 (218)
205 67 / M30 [175] Michal Metelka 1979 CZE Mazars 04:46:16.4 55:59.6 01:55:25.2 (196) 02:41:59.9 (193)
206 68 / M30 [377] Karel Smola 1984 CZE 04:46:17.4 56:00.6 01:57:27.7 (237) 02:44:24.3 (219)
207 68 / M40 [275] Pavel Tauwinkl 1969 CZE VELOSPORT PŘEROV 04:46:29.9 56:13.1 01:53:56.6 (159) 02:42:53.9 (200)
208 50 / M18 [243] Ondřej Skopový 1988 CZE Praha 4 04:46:54.4 56:37.6 01:56:42.5 (220) 02:44:10.1 (215)
209 17 / M50 [150] Radek Ledecký 1966 CZE IVAR CS - AUTHOR TEAM 04:47:37.8 57:21.0 01:55:29.1 (199) 02:42:59.2 (201)
210 69 / M30 [330] Vladimír Vágner 1981 CZE Eleven team Příchovice 04:47:52.7 57:35.9 01:54:38.0 (179) 02:42:41.1 (197)
211 70 / M30 [43] Lukáš Dresler 1979 CZE Střezetice 04:48:02.2 57:45.4 01:52:19.5 (152) 02:41:48.5 (189)
212 71 / M30 [115] Radim Kavan 1978 CZE TJ SOKOL PLAVY-CYKLO BENDA 04:48:02.9 57:46.1 01:56:03.6 (217) 02:43:56.4 (213)
213 18 / M50 [33] Petr Čejka 1964 CZE Cyklo team KOLARNA 04:48:03.4 57:46.6 01:58:13.1 (239) 02:46:30.5 (231)
214 5 / M60 [199] Hynek Opolecký 1954 CZE opol team 04:48:03.6 57:46.8 01:58:52.6 (241) 02:46:57.4 (233)
215 69 / M40 [134] Michal Králík 1973 CZE Krakonošovy větry 04:48:05.6 57:48.8 01:54:35.2 (174) 02:41:55.9 (191)
216 6 / M60 [343] Jiří Šlégr 1954 CZE SK Autorest 04:48:27.3 58:10.5 01:58:53.5 (242) 02:47:21.4 (237)
217 70 / M40 [359] Igor Vymazal 1971 CZE Team Porgest 04:50:36.3 01:00:19.5 01:57:11.3 (233) 02:46:06.1 (230)
218 71 / M40 [13] Wit Bensari 1967 POL HBA 04:50:39.9 01:00:23.1 02:01:13.1 (251) 02:48:40.6 (241)
219 72 / M40 [369] Michal Rydval 1974 CZE CK Vinohradské šlapky 04:50:45.4 01:00:28.6 01:52:02.6 (151) 02:39:06.0 (159)
220 72 / M30 [152] Václav Lexa 1977 CZE Praha 10 04:50:51.2 01:00:34.4 01:55:48.6 (210) 02:44:11.1 (216)
221 73 / M40 [8] Pavel Bečka 1969 CZE Bike Freaks Holice 04:50:51.6 01:00:34.8 01:57:11.5 (234) 02:45:24.6 (223)
222 73 / M30 [153] zbyněk linhart 1980 CZE náchod 04:51:04.7 01:00:47.9 02:02:18.0 (258) 02:49:06.9 (244)
223 74 / M40 [241] Radim Skála 1976 CZE Sokol Veltěž 04:51:12.3 01:00:55.5 01:57:17.6 (235) 02:47:08.0 (236)
224 1 / Z18 [287] Elena Vaníčková 1996 CZE EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN 04:51:15.3 01:00:58.5 01:56:54.0 (222) 02:46:01.6 (229)
225 75 / M40 [159] Karel Macháč 1968 CZE Jilemnice 04:51:48.0 01:01:31.2 01:57:17.6 (236) 02:45:51.4 (225)
226 74 / M30 [329] Petr Malík 1980 CZE Hradec Králové 04:52:02.8 01:01:46.0 02:01:00.5 (249) 02:49:08.0 (245)
227 76 / M40 [196] Luděk Novotný 1974 CZE Carla.kupkolo.cz 04:54:00.4 01:03:43.6 01:57:05.8 (228) 02:46:00.3 (228)
228 75 / M30 [210] Jiří Podlipný 1977 CZE Kola Šír Bělohrad 04:54:50.4 01:04:33.6 01:59:19.5 (244) 02:49:26.9 (246)
229 51 / M18 [106] Štefan Juhás 1998 CZE JKF Jaroměř 04:54:51.2 01:04:34.4 02:01:25.8 (252) 02:49:40.3 (247)
230 19 / M50 [123] Luboš Kotlář 1964 CZE RONAL CZ 04:54:51.3 01:04:34.5 01:57:02.8 (226) 02:47:04.9 (235)
231 77 / M40 [298] Petr Žák 1971 CZE AGRO KOLÍN 04:54:51.6 01:04:34.8 01:57:04.8 (227) 02:47:04.7 (234)
232 2 / Z18 [103] Monika Jehličková 1990 CZE BAKAKO 04:54:54.0 01:04:37.2 02:02:51.3 (264) 02:51:40.8 (252)
233 78 / M40 [107] Pavel Just 1976 CZE TJ SOKOL PLAVY-CYKLO BENDA 04:54:54.5 01:04:37.7 01:56:05.6 (218) 02:44:25.4 (220)
234 76 / M30 [246] Martin Slezák 1984 CZE Bike Team KC Jaroměř 04:54:55.3 01:04:38.5 02:00:43.6 (246) 02:50:58.2 (250)
235 77 / M30 [253] Vaclav Stejskal 1978 CZE Písek 04:54:56.3 01:04:39.5 01:57:09.9 (231) 02:46:52.9 (232)
236 20 / M50 [223] Pavel Prchal 1959 CZE cyklosport Kern 04:55:09.7 01:04:52.9 02:00:45.5 (248) 02:48:49.4 (243)
237 21 / M50 [258] Petr Strnad 1964 CZE Severní Větry 04:55:36.5 01:05:19.7 01:56:06.4 (219) 02:45:56.6 (227)
238 78 / M30 [218] David Pouč 1979 CZE SK hasičů KHk 04:55:49.4 01:05:32.6 01:55:48.6 (209) 02:43:47.4 (210)
239 79 / M40 [94] Jiří Charuza 1969 CZE KCL Kooperativa-Svijany 04:57:26.8 01:07:10.0 01:57:10.0 (232) 02:45:54.9 (226)
240 79 / M30 [240] Jaroslav Sekot 1978 CZE Kola Ledeč 04:57:27.5 01:07:10.7 01:59:04.0 (243) 02:50:58.1 (249)
241 80 / M40 [2] Petr Adámek 1969 CZE Borkovany 04:57:34.7 01:07:17.9 02:02:06.7 (256) 02:51:33.5 (251)
242 52 / M18 [133] Dominik Kralik 1993 CZE profijezdec.cz 04:57:58.0 01:07:41.2 01:56:55.7 (224) 02:47:57.7 (238)
243 80 / M30 [332] Radim Návrat 1982 CZE Cykloservex-Duratec 04:58:23.4 01:08:06.6 01:54:37.4 (177) 02:41:01.9 (180)
244 81 / M30 [211] Ondřej Pojmon 1978 CZE RUNGO.cz 04:59:49.8 01:09:33.0 02:01:02.6 02:48:30.2 (240)
245 82 / M30 [169] Vladimír Mazánek 1979 CZE Ostrava 04:59:50.4 01:09:33.6 02:15:01.5 (330) 03:02:03.8 (295)
246 53 / M18 [267] Štěpán Ševčík 1996 CZE Cyklo Vysoké nad Jizerou 04:59:53.1 01:09:36.3 01:55:31.1 (201) 02:48:41.1 (242)
247 83 / M30 [181] Marek Musil 1981 CZE Dukla plombaři 04:59:58.3 01:09:41.5 02:01:28.3 (254) 02:51:42.9 (253)
248 22 / M50 [342] Milan Nosek 1964 CZE IVT Náchod 05:00:20.7 01:10:03.9 02:01:04.7 (250) 02:52:49.3 (254)
249 54 / M18 [71] Aleš Hantl 1987 CZE alaletec 05:00:31.3 01:10:14.5 01:56:00.1 (213) 02:43:09.9 (204)
250 81 / M40 [90] David Hubáček 1971 CZE Hlučín-Bobrovníky 05:02:43.6 01:12:26.8 02:02:47.1 (262) 02:54:00.7 (261)
251 82 / M40 [239] Milan Sedláček 1971 CZE Trutnov 05:03:13.7 01:12:56.9 02:03:38.5 (280) 02:57:01.3 (274)
252 83 / M40 [145] Rene Kvarda 1974 CZE COLNAGO a ASSOS ProShop 05:03:33.8 01:13:17.0 02:03:13.6 (269) 02:56:40.2 (270)
253 84 / M40 [620] Marcel Řehák 1969 CZE OCA Brno 05:03:34.2 01:13:17.4 02:04:37.7 (245) 02:58:08.7 (260)
254 85 / M40 [229] Roman Průša 1967 CZE Litoměřice 05:03:36.0 01:13:19.2 02:02:07.0 (257) 02:53:22.9 (259)
255 86 / M40 [236] Pavel Rudiš 1976 CZE Kola Šír Bělohrad 05:03:38.7 01:13:21.9 02:03:30.8 (278) 02:55:25.2 (265)
256 87 / M40 [230] Jiří Přidal 1976 CZE OCA Brno 05:03:43.3 01:13:26.5 02:02:32.0 (260) 02:57:47.5 (277)
257 88 / M40 [215] Libor Pořízek 1972 CZE Vysočina Cycling 05:04:16.3 01:13:59.5 02:02:32.3 (261) 02:53:06.4 (257)
258 7 / M60 [231] Pavel Ráb 1952 CZE Česká Třebová 05:05:52.9 01:15:36.1 02:01:48.7 (255) 02:55:11.9 (264)
259 55 / M18 [237] František Říčař 1987 CZE TriClub Dobruška 05:05:53.1 01:15:36.3 02:05:30.1 (291) 02:56:42.0 (271)
260 84 / M30 [297] Zdeněk Zobal 1983 CZE Severní Větry 05:05:53.8 01:15:37.0 01:57:42.5 (238) 02:50:54.7 (248)
261 56 / M18 [23] Ondřej Brož 1987 CZE Praha 10 05:05:54.5 01:15:37.7 02:03:20.9 (274) 02:52:59.0 (255)
262 85 / M30 [177] Vojtěch Mistr 1979 CZE OutdoorOutsiders 05:06:32.4 01:16:15.6 02:03:12.5 (268) 02:55:30.4 (266)
263 3 / Z30 [279] Lucie Tučková 1982 CZE Cyklo team KOLARNA 05:07:26.1 01:17:09.3 02:02:53.4 (265) 02:55:39.0 (267)
264 89 / M40 [291] Josef Vrzáň 1975 CZE žádný 05:07:27.6 01:17:10.8 02:03:43.4 (281) 02:56:03.1 (268)
265 90 / M40 [3] Daniel Artus 1972 CZE Nadšenci z Posázaví 05:07:47.4 01:17:30.6 02:03:22.5 (275) 02:57:51.1 (278)
266 23 / M50 [74] Vlastimil Heller 1959 CZE Koloshop Team 05:07:48.3 01:17:31.5 02:07:19.0 (303) 02:57:45.8 (276)
267 24 / M50 [233] Evžen Reitschläger 1962 CZE Nadšenci z Posázaví 05:07:48.4 01:17:31.6 02:03:23.6 (276) 02:57:10.2 (275)
268 86 / M30 [272] Miloslav Šoch 1978 CZE Praha 9 05:08:03.1 01:17:46.3 02:01:27.1 (253) 02:52:59.9 (256)
269 91 / M40 [209] Jan Plachý 1974 CZE Cyklo Team WEBER 05:08:22.3 01:18:05.5 02:02:22.3 (259) 02:55:10.0 (263)
270 87 / M30 [365] David Dobiáš 1977 CZE KELLYS BIKERANCH TEAM 05:11:11.2 01:20:54.4 02:04:53.1 (286) 02:59:23.8 (282)
271 92 / M40 [63] Tomáš Girgal 1974 CZE Brdští kanci 05:11:11.3 01:20:54.5 02:05:28.9 (290) 03:02:15.8 (297)
272 25 / M50 [42] Vojtěch Dostál 1959 CZE AD team 05:11:15.8 01:20:59.0 02:06:42.4 (296) 03:00:12.3 (287)
273 93 / M40 [99] Josef Jareš 1968 CZE SK Polar 05:11:20.3 01:21:03.5 02:03:49.6 (282) 02:56:24.1 (269)
274 8 / M60 [166] Jan Martinec 1951 CZE Praha 6 05:11:26.9 01:21:10.1 02:06:50.6 (299) 02:59:32.4 (284)
275 94 / M40 [221] Petr Pražák 1971 CZE Reynholm Industries 05:11:54.5 01:21:37.7 02:03:14.7 (272) 02:59:08.2 (281)
276 95 / M40 [64] Ales Girstl 1975 CZE Čistý Sport 05:13:53.0 01:23:36.2 02:02:47.8 (263) 02:54:43.4 (262)
277 96 / M40 [179] Vít Mráz 1974 CZE INS ATELIER NÁCHOD 05:14:09.9 01:23:53.1 02:03:14.2 (270) 02:56:42.3 (272)
278 88 / M30 [357] Petr Háze 1977 CZE WURTH MTB Racing Team 05:14:11.0 01:23:54.2 02:03:14.7 (271) 02:56:44.7 (273)
279 9 / M60 [132] Josef Krajčík 1950 CZE DEXRER Cycling 05:14:37.9 01:24:21.1 02:06:56.8 (300) 03:02:14.4 (296)
280 26 / M50 [50] Bob Koštanský 1966 CZE MERIDA CZECH 05:14:42.3 01:24:25.5 02:11:06.2 (323) 03:04:21.2 (303)
281 27 / M50 [78] Vladimír Hlusička 1963 CZE Stavokomplet 05:15:05.3 01:24:48.5 02:07:15.2 (301) 02:59:38.0 (285)
282 97 / M40 [88] Marcel Hrdlička 1972 CZE Stavokomplet 05:15:06.7 01:24:49.9 02:07:16.0 (302) 02:59:31.4 (283)
283 28 / M50 [185] MARTIN NEJL 1966 CZE TriClub Dobruška 05:15:47.3 01:25:30.5 02:07:32.8 (305) 03:00:17.0 (289)
284 98 / M40 [372] Martin Glajch 1975 CZE Chabrusiči 05:17:03.1 01:26:46.3 02:13:14.3 (326) 03:05:48.1 (310)
285 29 / M50 [254] Michal Stránský 1965 CZE Líbeznice 05:18:24.3 01:28:07.5 02:00:45.3 (247) 02:48:04.1 (239)
286 99 / M40 [281] Lukas Vacha 1975 CZE Horno Branna 05:18:30.5 01:28:13.7 02:05:08.2 (288) 03:03:24.0 (300)
287 10 / M60 [89] Jaroslav Hronek 1956 CZE VETAS Kralupy 05:18:33.8 01:28:17.0 02:04:32.7 (285) 03:03:30.6 (301)
288 89 / M30 [200] Tomáš Otaševič 1984 CZE Brno 05:18:36.4 01:28:19.6 02:08:18.9 (307) 03:02:36.5 (298)
289 30 / M50 [100] Janek Jaros 1961 CZE Praha 6 05:18:57.7 01:28:40.9 02:06:35.9 (295) 03:04:40.1 (304)
290 100 / M40 [47] Lukáš Dufek 1976 CZE Trutnov 05:18:58.9 01:28:42.1 02:06:34.6 (294) 03:00:32.7 (290)
291 31 / M50 [35] Aleš Černý 1964 CZE TriClub Dobruška 05:19:05.0 01:28:48.2 02:07:47.8 (306) 03:00:13.1 (288)
292 32 / M50 [17] Luboš Binar 1966 CZE HOBUK 05:19:56.1 01:29:39.3 02:03:38.1 (279) 02:59:46.1 (286)
293 33 / M50 [225] Tomáš Procházka 1964 CZE Hrdlořezy Angels 05:21:03.6 01:30:46.8 02:12:24.8 (324) 03:04:57.9 (305)
294 101 / M40 [174] Václav Mervart 1970 CZE TriClub Dobruška 05:21:26.4 01:31:09.6 02:08:37.6 (309) 03:07:14.8 (317)
295 57 / M18 [222] Mark Prethero 1988 GBR Praha 2 05:21:55.5 01:31:38.7 02:06:24.1 (293) 03:02:49.0 (299)
296 102 / M40 [276] Oldřich Telk 1976 CZE Rtyně v Podkrkonoší 05:22:06.7 01:31:49.9 02:04:14.8 (283) 03:03:58.6 (302)
297 34 / M50 [125] Pavel Kouble 1962 CZE AGRO KOLÍN 05:22:58.5 01:32:41.7 02:07:22.5 (304) 03:05:39.4 (309)
298 35 / M50 [29] Richard Cvrkal 1965 CZE CK Vinohradské Šlapky 05:23:07.1 01:32:50.3 02:05:18.9 (289) 03:01:18.9 (291)
299 36 / M50 [53] Martin Exner 1963 CZE Nová Ves 05:24:19.8 01:34:03.0 02:08:36.8 (308) 03:08:55.5 (320)
300 103 / M40 [344] Jan Horák 1976 CZE ČKS SKI Jilemnice 05:24:27.7 01:34:10.9 02:09:39.1 (316) 03:06:54.8 (316)
301 104 / M40 [345] Miloš Pokorný 1974 CZE ČKS SKI Jilemnice 05:24:29.6 01:34:12.8 02:09:08.8 (313) 03:01:51.9 (293)
302 105 / M40 [178] Martin Morvay 1970 CZE Pro Tour team 05:24:32.5 01:34:15.7 02:03:15.7 (273) 03:05:01.8 (306)
303 106 / M40 [11] Jan Beneš 1974 CZE Assault bikers 05:24:33.9 01:34:17.1 02:04:58.2 (287) 03:01:36.0 (292)
304 90 / M30 [7] Jan Basař 1978 CZE Prosečné 05:24:50.3 01:34:33.5 02:09:40.7 (317) 03:06:27.5 (313)
305 107 / M40 [387] Michal Koš 1976 CZE AC Sparta Praha cyklo akademie 05:26:00.1 01:35:43.3 02:10:05.7 (318) 03:05:17.4 (307)
306 1 / Z40 [28] Hedvika Candrová 1975 CZE AC Sparta Praha cycling akademie 05:26:00.2 01:35:43.4 02:10:07.1 (320) 03:05:22.4 (308)
307 91 / M30 [202] Michal Pavlata 1979 CZE Hejnice 05:27:08.9 01:36:52.1 02:08:54.0 (312) 03:06:29.4 (314)
308 4 / Z30 [6] Lenka Bartošová 1978 CZE H.I.C. 05:27:19.7 01:37:02.9 02:13:02.2 (325) 03:10:57.9 (324)
309 37 / M50 [156] Jan Lomoz 1960 CZE MTBC I-BIKE SOKOL CHRUDIM 05:27:35.1 01:37:18.3 02:10:06.2 (319) 03:06:20.0 (312)
310 108 / M40 [86] Miroslav Horák 1974 CZE Čelákovice 05:27:36.5 01:37:19.7 02:09:25.3 (314) 03:12:45.7 (330)
311 38 / M50 [131] Aleš Kožnar 1966 CZE Jilemnice 05:28:53.5 01:38:36.7 02:13:44.8 (327) 03:09:00.1 (321)
312 2 / Z40 [109] Jitka Kábrtová 1971 CZE Severní Větry 05:29:02.3 01:38:45.5 02:16:06.1 (333) 03:09:56.7 (322)
313 39 / M50 [40] MIROSLAV DOLEŽEL 1965 CZE KUROVICE 05:30:02.0 01:39:45.2 02:10:23.8 (322) 03:11:38.4 (326)
314 40 / M50 [368] Vladimír Žalda 1963 CZE Praha 9 05:30:03.9 01:39:47.1 02:16:27.0 (334) 03:11:50.8 (328)
315 41 / M50 [385] Ryszard Długosz 1965 POL Mtb Lubawka 05:31:07.3 01:40:50.5 02:17:21.4 (335) 03:11:24.2 (325)
316 92 / M30 [170] Ondrej Medvecký 1979 CZE SK TEPLOMET 05:31:09.3 01:40:52.5 02:06:43.3 (298) 03:07:48.4 (318)
317 93 / M30 [92] Viktor Chaloupka 1978 CZE Velké Popovice 05:31:09.7 01:40:52.9 02:06:43.2 (297) 03:06:44.1 (315)
318 109 / M40 [331] Roman Poslušný 1971 CZE SAK HS OH 05:31:23.4 01:41:06.6 02:05:35.5 (292) 03:07:53.2 (319)
319 42 / M50 [214] Andrej Pomahač 1965 CZE Praha 4 05:32:11.6 01:41:54.8 02:15:11.5 (331) 03:11:56.2 (329)
320 94 / M30 [73] Oldřich Havránek 1979 CZE Sk Tribejk 05:32:13.0 01:41:56.2 02:03:06.4 (266) 02:58:33.0 (279)
321 110 / M40 [259] Filip Svoboda 1971 CZE Ford Ústí nad Orlicí SMC 05:32:57.1 01:42:40.3 02:10:09.8 (321) 03:10:37.8 (323)
322 95 / M30 [55] Václav Fiala 1982 CZE Sk Tribejk 05:34:02.7 01:43:45.9 02:03:07.5 (267) 02:59:07.9 (280)
323 111 / M40 [346] Peter Balhar 1967 CZE Kolinec 05:34:17.6 01:44:00.8 02:18:15.0 (339) 03:14:59.4 (333)
324 112 / M40 [20] Vít Borůvka 1969 CZE Pro Tour team 05:36:09.4 01:45:52.6 02:08:41.2 (310) 03:17:16.1 (335)
325 113 / M40 [142] Jiří Kudrna 1972 CZE Pro Tour team 05:36:10.5 01:45:53.7 02:17:56.3 (337) 03:19:02.4 (337)
326 96 / M30 [41] Miroslav Dongres 1983 CZE Severní Větry 05:36:42.1 01:46:25.3 02:08:50.3 (311) 03:11:41.4 (327)
327 97 / M30 [15] Petr Beránek 1981 CZE Sk Tribejk 05:39:12.7 01:48:55.9 02:03:25.1 (277) 03:02:02.8 (294)
328 43 / M50 [158] Petr Macek 1959 CZE Česká Třebová 05:39:14.4 01:48:57.6 02:18:10.3 (338) 03:13:46.4 (332)
329 114 / M40 [66] Petr Gottlieb 1967 CZE Vetas Kralupy 05:40:49.0 01:50:32.2 02:09:37.1 (315) 03:05:58.4 (311)
330 115 / M40 [286] Pavel Větrovec 1968 CZE Rudolfov 05:42:20.9 01:52:04.1 02:17:39.4 (336) 03:15:14.7 (334)
331 44 / M50 [191] Michal Novák 1962 CZE Kladno 05:43:22.3 01:53:05.5 02:20:15.6 (343) 03:23:26.4 (344)
332 45 / M50 [104] Igor Jermolajev 1962 CZE CK Vinohradské Šlapky 05:43:23.6 01:53:06.8 02:19:44.1 (342) 03:22:39.1 (343)
333 11 / M60 [347] Miroslav Vodička 1947 CZE Stabat 05:43:26.6 01:53:09.8 02:23:10.1 (348) 03:23:35.7 (345)
334 98 / M30 [57] Jan Filip 1985 CZE excyklocestovatel 05:44:07.8 01:53:51.0 02:19:40.8 (341) 03:18:28.3 (336)
335 116 / M40 [379] Pawel Jaracz 1975 POL Jelenia Gora 05:44:15.5 01:53:58.7 02:26:02.9 (356) 03:22:34.4 (341)
336 99 / M30 [380] Andrzej Jaracz 1979 POL Poznan 05:44:17.2 01:54:00.4 02:26:02.3 (355) 03:22:38.9 (342)
337 3 / Z40 [75] Lenka Hellerová 1968 CZE Koloshop Team 05:45:16.8 01:55:00.0 02:16:05.9 (332) 03:12:46.6 (331)
338 12 / M60 [197] Milan Novotný 1956 CZE Praha 4 05:45:20.7 01:55:03.9 02:19:24.5 (340) 03:19:30.3 (338)
339 100 / M30 [154] Martin Linhart 1978 CZE Wakantanka 05:45:45.5 01:55:28.7 02:23:02.2 (347) 03:20:40.1 (340)
340 117 / M40 [232] Ivo Razák 1972 CZE KCR(Klub Cyklistů Roudnických) 05:52:00.3 02:01:43.5 02:14:51.7 (328) 03:24:38.4 (346)
341 118 / M40 [268] Pavel Šimek 1967 CZE Slaný 05:52:02.2 02:01:45.4 02:14:52.3 (329) 03:24:40.1 (347)
342 119 / M40 [138] David Křenek 1971 CZE G.D.K. Bike Team 05:52:02.3 02:01:45.5 02:23:11.7 (349) 03:25:55.0 (349)
343 101 / M30 [136] Miroslav Krčmař 1986 CZE Hradec Králové 05:57:35.7 02:07:18.9 02:21:58.1 (346) 03:19:40.6 (339)
344 120 / M40 [299] Radek Ženíšek 1976 CZE TJ Doksy 05:58:20.8 02:08:04.0 02:27:28.9 (358) 03:28:36.5 (353)
345 121 / M40 [25] Jan Burda 1976 CZE Czech Medical Center 05:58:21.2 02:08:04.4 02:23:30.2 (350) 03:25:49.9 (348)
346 13 / M60 [37] Oldřich Čížek 1956 CZE Continental Adršpach 05:58:57.8 02:08:41.0 02:21:11.7 (344) 03:27:48.5 (351)
347 46 / M50 [290] Jiří Vrbata 1958 CZE Nadšenci z Posázaví 06:03:36.3 02:13:19.5 02:24:35.5 (351) 03:28:15.4 (352)
348 122 / M40 [278] Petr Trnobranský 1976 CZE VETAS Kralupy 06:07:06.2 02:16:49.4 02:21:21.6 (345) 03:30:50.8 (354)
349 47 / M50 [280] Oldřich Vacek 1966 CZE Hobuk 06:07:34.0 02:17:17.2 02:25:43.1 (354) 03:35:35.5 (357)
350 123 / M40 [118] Jakub Kencl 1967 CZE Řevnice 06:09:32.5 02:19:15.7 02:25:09.4 (353) 03:26:00.8 (350)
351 124 / M40 [140] Petr Kuboušek 1974 CZE Pardubice 06:09:34.3 02:19:17.5 02:27:01.2 (357) 03:33:21.7 (356)
352 58 / M18 [265] Martin Šantrůček 1988 CZE Praha 3, Žižkov 06:20:52.2 02:30:35.4 02:24:45.2 (352) 03:31:21.9 (355)
353 48 / M50 [180] Jacek Musial 1961 POL Aeroklub Jeleniogorski 06:29:12.7 02:38:55.9 02:38:54.1 (361) 03:47:01.6 (358)
354 125 / M40 [188] Viktor Nikolov 1973 CZE Praha 10 06:42:57.1 02:52:40.3 02:35:09.2 (359) 03:58:14.5 (360)
355 49 / M50 [205] Jiří Pfeifer 1959 CZE Cyklo Tony Náchod 06:54:55.0 03:04:38.2 02:39:16.8 (362) 03:53:14.1 (359)
356 50 / M50 [102] Aleksander Jedrosz 1957 POL Aeroklub Jeleniogorski 07:01:28.2 03:11:11.4 02:53:44.2 (363) 04:08:13.4 (361)
357 14 / M60 [300] Jan Ženíšek 1947 CZE Ústí nad Labem 07:24:35.0 03:34:18.2 02:54:18.9 (365) 04:12:22.5 (362)
357 51 / M50 [288] Ladislav Vlček 1961 CZE Cyklo Pokr 01:48:21.8 (117) 02:33:37.5 (123)
357 59 / M18 [130] František Kožnar 1996 CZE Jilemnice 01:44:02.6 (82) 02:36:40.1 (142)
357 59 / M18 [160] Karel Macháč 1997 CZE ČKS SKI Jilemnice 01:54:03.5 (161) 02:39:14.6 (160)
357 102 / M30 [351] Jan Smrž 1986 CZE cyklo.wu.cz 01:56:43.6 (221) 02:53:12.2 (258)
357 61 / M18 [306] Tomáš Holub 1990 CZE AC Sparta Praha 01:42:29.5 (66)
357 61 / M18 [305] jan ryba 1995 CZE AC Sparta Praha A 01:42:32.2 (71)
357 103 / M30 [308] Jiří Nesveda 1985 CZE AC Sparta Praha B 01:50:02.3 (127)
357 126 / M40 [24] Jan Bryxi 1970 CZE Stark Cycling Team 01:52:30.2 (153)
357 52 / M50 [59] Luboš Fišer 1957 CZE HC Kostelní Bříza 02:37:08.3 (360)
DNF / M18 [67] Vojtěch Hačecký 1987 CZE Whirlpool Author
DNF / M18 [186] Jan Nesvadba 1991 CZE EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN 01:39:00.8 (4) 02:17:04.6 (17)
DNF / M30 [135] Filip Krátký 1978 CZE Rtyně v Podkrkonoší 02:04:19.4 (284)
DNF / M60 [190] Petr Novák 1944 CZE Příbram 02:54:17.3 (364)
DNN / N [1001] please contact info@sportchallenge.cz 0000 XXX number without rider
DNN / N [1002] please contact info@sportchallenge.cz 0000 XXX number without rider

výsledková listina krátká trať 93km

start ~ 10:06:48

03:07:18.678
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup PomezkyPrazska
1 1 / Muži [556] Michal Schuran 1996 CZE AC Sparta Praha cycling akademiel 02:33:12.1 01:45:58.2 (2)
2 2 / Muži [653] Tomáš Berger 1987 CZE Carla.kupkolo.cz 02:33:15.5 00:03.4 01:45:51.6 (1)
3 3 / Muži [493] Michal Krčma 1988 CZE OD MORAVA Holešov 02:33:16.8 00:04.7 01:46:01.4 (9)
4 4 / Muži [587] Lukáš Tvrz 1994 CZE FOR BIKES cycling team 02:33:19.1 00:07.0 01:46:01.7 (10)
5 5 / Muži [561] Michal Smolka 1981 CZE Bikecentrum Olomouc 02:33:19.6 00:07.5 01:45:59.1 (5)
6 6 / Muži [425] Tomáš Dudek 1988 CZE CK KOLO-PARK.CZ 02:33:21.5 00:09.4 01:45:58.5 (3)
7 7 / Muži [497] Michal Kubíček 1984 CZE CK Vinohradské Šlapky 02:33:21.6 00:09.5 01:46:17.2 (12)
8 8 / Muži [564] Jiří Stránský 1985 CZE Čistá 02:33:22.2 00:10.1 01:46:15.0 (11)
9 9 / Muži [582] Lukáš Tomášek 1988 CZE Cyklo Kučera Elite 02:33:23.7 00:11.6 01:45:59.0 (4)
10 10 / Muži [623] Josef Kučera 1971 CZE SK CYKLO CHLUBNA 02:33:24.2 00:12.1 01:46:01.1 (8)
11 11 / Muži [648] Rudolf Novák 1981 CZE USP 02:33:56.8 00:44.7 01:46:00.4 (7)
12 12 / Muži [421] Filip Dirigl 1998 CZE Lasvit Bikers 02:35:19.1 02:07.0 01:46:00.1 (6)
13 13 / Muži [454] Jan Horáček 1992 CZE POC bike team 02:35:57.4 02:45.3 01:46:35.5 (13)
14 14 / Muži [463] Dani Chalupa 1989 CZE Veslaři Bohemians 02:36:16.0 03:03.9 01:46:36.6 (14)
15 15 / Muži [545] Filip Ptáčník 1981 CZE CK BICISPORT 02:36:25.1 03:13.0 01:46:39.0 (16)
16 16 / Muži [611] Daniel Machala 1982 CZE Bikesport 007 02:37:20.8 04:08.7 01:47:43.1 (17)
17 17 / Muži [426] Tomáš Dudek 2001 CZE EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN 02:37:23.3 04:11.2 01:47:44.8 (18)
18 18 / Muži [614] Tomáš Kulhavý 1988 CZE BMC CZ Racing team 02:37:23.9 04:11.8 01:48:06.2 (21)
19 19 / Muži [615] Jiří Šebrle 1985 CZE BMC CZ Racing team 02:37:26.8 04:14.7 01:48:08.3 (26)
20 20 / Muži [633] Karol Groń 1983 POL Ostre Koło Lubawka 02:37:27.7 04:15.6 01:48:06.6 (22)
21 21 / Muži [613] Jaroslav Pakosta 1983 CZE BMC CZ Racing team 02:37:30.7 04:18.6 01:48:09.8 (28)
22 22 / Muži [574] Štěpán Štolfa 1998 CZE GIANT Pitrs bikes 02:37:36.5 04:24.4 01:48:07.1 (23)
23 23 / Muži [599] Leoš Zíta 1975 CZE Lukavice 02:37:50.2 04:38.1 01:48:08.1 (25)
24 24 / Muži [603] Jiří Hort 1988 CZE Královopolská Brno 02:37:53.9 04:41.8 01:47:46.1 (19)
25 25 / Muži [417] Petr Cerny 1990 CZE Veslaři Bohemians 02:38:04.9 04:52.8 01:47:46.7 (20)
26 26 / Muži [612] Jakub Kaplan 1996 CZE Bike Freaks Holice 02:40:04.8 06:52.7 01:46:36.8 (15)
27 27 / Muži [512] Zdeněk Malý 1974 CZE TJ Sokol Nové Město nad Metují 02:41:01.1 07:49.0 01:49:31.4 (32)
28 28 / Muži [632] Pavel Vlček 1990 CZE IN-LIFE cycling team 02:41:04.4 07:52.3 01:49:55.8 (35)
29 29 / Muži [491] Michal Krátký 1982 CZE OutdoorOutsiders 02:41:04.5 07:52.4 01:49:33.0 (33)
30 30 / Muži [651] Kamil Kosek 1989 POL LKS ATOM DZIERZONIOW 02:41:06.5 07:54.4 01:48:07.8 (24)
31 31 / Muži [596] Tomáš Vosátka 1982 CZE RockMachine-Cyklomax 02:41:06.8 07:54.7 01:48:51.5 (30)
32 32 / Muži [583] Alvin Tomášek 2000 CZE EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN 02:41:12.8 08:00.7 01:49:00.1 (31)
33 33 / Muži [401] Aleš Balcar 1977 CZE TJ Sokol Nové Město nad Metují 02:41:41.9 08:29.8 01:48:10.1 (29)
34 34 / Muži [508] Josef Maitner 1986 CZE Bikecentrum Olomouc 02:42:09.9 08:57.8 01:49:56.1 (36)
35 35 / Muži [625] Jakub Macháček 1971 CZE Motorhead Forever 02:42:12.0 08:59.9 01:50:36.8 (40)
36 36 / Muži [627] MARCIN JAGMIN 1977 POL A2 CLINIC 02:42:13.1 09:01.0 01:50:41.5 (41)
37 37 / Muži [441] Lukáš Hanousek 1990 CZE APACHE LOKO TRUTNOV 02:42:14.3 09:02.2 01:50:21.9 (38)
38 38 / Muži [450] Pavel Hobrlant 1980 CZE Severní Větry 02:42:20.5 09:08.4 01:50:11.0 (37)
39 39 / Muži [650] Pawel Bury 1983 POL PM Rider Team 02:44:38.2 11:26.1 01:50:32.1 (39)
40 40 / Muži [481] Ivo Koblasa 1993 CZE TJ Favorit Brno 02:44:47.8 11:35.7 01:50:44.6 (42)
41 41 / Muži [607] Petr Hausknecht 1973 CZE Bikecentrum Olomouc 02:44:52.0 11:39.9 01:51:04.2 (43)
42 42 / Muži [484] Aleš Komberec 1979 CZE Hradecký Spinning Klub 02:45:22.6 12:10.5 01:54:13.4 (51)
43 43 / Muži [630] Milan Černý 1962 CZE KČC Litomyšl 02:45:27.2 12:15.1 01:52:46.1 (45)
44 1 / Ženy [631] Tereza Gargelová 1989 CZE TJ Uničov 02:45:27.8 12:15.7 01:54:11.9 (47)
45 44 / Muži [483] Ivo Kolář 1988 CZE Postřelmov 02:45:28.7 12:16.6 01:54:12.3 (49)
46 45 / Muži [437] Jiří Flajsar 1967 CZE Dubnany 02:45:29.0 12:16.9 01:54:13.5 (52)
47 46 / Muži [569] Jiří Šiler 1983 CZE Cyklinder 02:45:29.7 12:17.6 01:54:16.8 (54)
48 47 / Muži [609] Radovan FOJT 1970 CZE Bikecentrum Olomouc 02:45:31.7 12:19.6 01:52:39.6
49 48 / Muži [542] František Průša 1983 CZE Archlebov 02:45:32.8 12:20.7 01:54:16.6 (53)
50 49 / Muži [699] Libor Kopecký 1974 CZE Světlá nad Sázavou 02:45:33.0 12:20.9 01:54:12.4 (50)
51 50 / Muži [548] Ivan Rezek 1983 CZE Athletic Club Bludišťák 02:45:41.8 12:29.7 01:54:11.1 (46)
52 2 / Ženy [434] Hana Feistová 1998 CZE Jiskra Jaroměř 02:45:45.7 12:33.6 01:54:12.3 (48)
53 51 / Muži [543] Alfred Przemieniecki 1972 POL Ostre Koło Lubawka 02:48:02.5 14:50.4 01:51:24.2 (44)
54 52 / Muži [496] Marcin Krzywonos 1981 POL Ostre Koło Lubawka 02:48:03.9 14:51.8 01:48:08.9 (27)
55 53 / Muži [526] Petr Novotný 1981 CZE ROHOZEC AMULET TEAM 02:48:31.9 15:19.8 01:54:39.5 (55)
56 54 / Muži [438] Roman Foltýn 1984 CZE Šardice 02:48:34.3 15:22.2 01:56:22.0 (63)
57 55 / Muži [549] Robert Robek 1970 CZE Vokolek Cycling Team 02:48:34.4 15:22.3 01:55:23.1 (56)
58 56 / Muži [616] Jiří Krejsar 1962 CZE INS ATELIER NÁCHOD C 02:48:36.8 15:24.7 01:56:14.2 (62)
59 57 / Muži [500] Martin Kůla 1978 CZE Jablonec nad Nisou 02:48:37.3 15:25.2 01:56:38.8 (64)
60 58 / Muži [471] Petr Jiránek 1993 CZE Koleje Harcov F621 02:48:38.2 15:26.1 01:56:07.2 (60)
61 59 / Muži [402] Ondřej Barda 1991 CZE Nechvalice 02:48:39.8 15:27.7 01:56:03.9 (59)
62 60 / Muži [619] Tomáš Smejkal 1983 CZE SK CYKLO CHLUBNA 02:48:47.1 15:35.0 01:56:56.5 (67)
63 61 / Muži [431] Pavel Dvořák 1972 CZE TJ Sokol Nové Město nad Metují 02:49:41.0 16:28.9 01:49:54.2 (34)
64 62 / Muži [578] Tomáš Švihálek 1963 CZE cyklotrenink.com 02:49:45.5 16:33.4 01:57:25.1 (70)
65 63 / Muži [534] Jiří Petr 1974 CZE INS ATELIER NÁCHOD C 02:49:48.5 16:36.4 01:57:17.7
66 64 / Muži [412] Pavel Bílý 1972 CZE Čenkov 02:49:49.0 16:36.9 01:56:01.4 (58)
67 65 / Muži [422] David Divíšek 1977 CZE INS ATELIER NÁCHOD C 02:49:51.6 16:39.5 01:56:08.8 (61)
68 66 / Muži [654] Petr Hynčica 1973 CZE Cyklo Petr Hynčica 02:50:03.7 16:51.6 01:57:31.1 (72)
69 67 / Muži [492] Tomáš Kratochvíl 1981 CZE Pardubice 02:50:03.9 16:51.8 01:57:54.2 (76)
70 68 / Muži [514] david marek 1975 CZE Agro Kolín 02:50:07.9 16:55.8 01:57:24.8 (69)
71 69 / Muži [478] Pavel Kašpar 1972 CZE SVONAP 02:50:08.2 16:56.1 01:57:51.4 (75)
72 70 / Muži [529] Petr Panek 1974 CZE Good Angels 02:50:08.3 16:56.2 01:58:07.3 (80)
73 71 / Muži [552] Aleš Rychtera 1976 CZE CC Charlie Praha 02:50:08.5 16:56.4 01:56:39.7 (65)
74 72 / Muži [480] Martin Kniha 1972 CZE CK Kolokrám 02:50:10.1 16:58.0 01:58:06.6 (79)
75 73 / Muži [507] Miloš Machek 1965 CZE SKH Hradec Králové 02:50:13.8 17:01.7 01:57:33.5
76 74 / Muži [592] Roman Vašíček 1974 CZE Continental Adršpach 02:50:17.4 17:05.3 01:57:27.7 (71)
77 75 / Muži [643] Alan Tomášek 1967 CZE Svazek obcí Východní Krkonoše 02:50:25.1 17:13.0 01:57:58.3 (78)
78 76 / Muži [354] Bohumír Mucha 1980 CZE Vsetín 02:51:12.0 17:59.9 01:55:41.1 (57)
79 77 / Muži [547] Tomáš Reizer 1970 CZE Cyklistický spolek Stodůlky 02:51:46.9 18:34.8 01:57:24.7 (68)
80 78 / Muži [626] Bartłomiej Grzegorczyk 1983 POL - 02:53:03.6 19:51.5 01:57:58.0 (77)
81 79 / Muži [546] Petr Radonský 1966 CZE Continental Adršpach 02:53:08.6 19:56.5 01:59:17.5 (86)
82 3 / Ženy [598] Kateřina Zezulová 1993 CZE CK Šluknovsko 02:53:08.9 19:56.8 01:58:08.3 (82)
83 80 / Muži [462] Jan Hynek 1982 CZE Praha 02:53:11.0 19:58.9 01:57:46.4 (74)
84 4 / Ženy [628] Eva Matějčková 1993 CZE Rumburk 02:53:18.6 20:06.5 01:58:08.2 (81)
85 81 / Muži [562] Petr Sobotka 1976 CZE SK Termit 02:53:20.5 20:08.4 01:58:38.3 (84)
86 82 / Muži [464] Radek Chlubna 1968 CZE SK CYKLO CHLUBNA 02:53:25.0 20:12.9 01:56:56.3 (66)
87 83 / Muži [646] Martin Elčkner 1986 CZE Česká Třebová 02:54:12.3 21:00.2 01:58:48.5 (85)
88 84 / Muži [424] Zdeněk Drbohlav 1966 CZE BIKESTARS VRCHLABÍ 02:54:16.4 21:04.3 02:00:17.6 (91)
89 85 / Muži [432] Petr Erlebach 1968 CZE Suché Kosti Vrchlabí 02:54:53.5 21:41.4 01:59:35.8 (87)
90 86 / Muži [568] Šimon Ševčík 2000 CZE Luleč 02:56:11.6 22:59.5 02:00:22.6 (92)
91 87 / Muži [423] Jan Dlouhý 1979 CZE Hasiči Most 02:57:33.2 24:21.1 01:59:43.5 (89)
92 88 / Muži [696] René Urban 1969 CZE Alltraining.cz 02:57:33.9 24:21.8 02:02:10.7 (93)
93 89 / Muži [525] Tomáš Nedvěd 1982 CZE AC Sparta Praha cyklo akademie 02:57:35.7 24:23.6 01:59:43.5 (88)
94 90 / Muži [465] Martin Chytráček 1985 CZE Hradec Králové 02:58:07.3 24:55.2 02:00:17.2 (90)
95 91 / Muži [505] Josef Mach 1988 CZE BAKAKO Nová Paka 02:58:25.6 25:13.5 01:57:35.9 (73)
96 92 / Muži [567] Martin Ševčík 1973 CZE Luleč 02:59:22.2 26:10.1 02:04:18.7 (100)
97 93 / Muži [445] Pavel Hejný 1982 CZE Praha 7 Holešovice 02:59:23.2 26:11.1 02:03:42.7 (97)
98 94 / Muži [503] Přemysl Loudín 1965 CZE Spoilercentrum 02:59:23.7 26:11.6 02:04:19.8 (102)
99 95 / Muži [415] Dominik Bukowski 1985 POL Ostre Koło Lubawka 02:59:24.2 26:12.1 02:06:15.3 (111)
100 96 / Muži [468] Ladislav Janíček 1972 SVK SKP Most 02:59:32.4 26:20.3 02:06:21.9
101 97 / Muži [539] Jiří Probst 1958 CZE Bike and Surf team 02:59:33.1 26:21.0 02:05:36.2 (105)
102 98 / Muži [604] Václav Klaus 1969 CZE cyklotrenink.com 02:59:34.0 26:21.9 02:05:40.0 (107)
103 99 / Muži [644] Jiří Čepelka 1963 CZE SOVK 02:59:35.5 26:23.4 02:02:33.4 (94)
103 99 / Muži [406] František Beran 1967 CZE Rakovník 02:59:35.5 26:23.4 02:05:40.2 (108)
105 101 / Muži [404] Vít Bäumelt 1992 CZE Lanžov 02:59:41.3 26:29.2 02:02:58.4 (95)
106 102 / Muži [518] Lukáš Menčík 1999 CZE SK Termit 02:59:48.2 26:36.1 02:05:41.8 (109)
107 5 / Ženy [509] Lucie Malá 1980 CZE Praha 4 03:00:04.6 26:52.5 02:04:20.7 (103)
108 103 / Muži [498] Zdeněk Kubíček 1972 CZE OK Mnichovo Hradiště 03:00:07.0 26:54.9 02:04:23.6 (104)
109 6 / Ženy [618] Iva Fabiánová 1987 CZE Whirlpool Author Junior Team 03:00:07.7 26:55.6 02:04:18.9 (101)
110 104 / Muži [538] Zdeněk Pouznar 1973 CZE Continental Adršpach 03:00:07.8 26:55.7 02:05:58.2 (110)
111 105 / Muži [617] Petr Beneš 1978 CZE Hradec Králové 03:00:10.2 26:58.1 02:04:18.3 (99)
112 106 / Muži [419] Radek Čipera 1964 CZE Radvanice 03:00:34.0 27:21.9 02:03:52.2 (98)
113 107 / Muži [544] Vladimír Přikryl 1983 CZE CGM Sportovní klub 03:02:43.5 29:31.4 02:07:23.0 (116)
114 108 / Muži [645] František Přibyl 1980 CZE SK ODolov 03:02:47.8 29:35.7 02:07:22.7 (115)
115 109 / Muži [700] Miroslav Kočka 1973 CZE Slaný 03:02:48.9 29:36.8 02:05:38.4 (106)
116 110 / Muži [590] Martin Valenta 1983 CZE Pardubice 03:02:50.6 29:38.5 02:06:53.1
117 111 / Muži [589] Martin Valášek 1972 CZE cykloPORG 03:03:11.0 29:58.9 02:07:27.4 (117)
118 112 / Muži [652] Radan Černý 1982 CZE Lanžov 03:03:32.3 30:20.2 02:03:21.0 (96)
119 113 / Muži [602] Jaromír Stiblík 1968 CZE Rychnov nad Kněžnou 03:04:47.1 31:35.0 02:07:17.9 (114)
120 114 / Muži [452] David Hons 1992 CZE Hroubovice 03:06:25.1 33:13.0 02:07:36.0 (118)
121 115 / Muži [637] Pavel Zuček 1969 CZE Skupina ČEZ Havlovice 03:06:33.8 33:21.7 02:08:53.0 (127)
122 116 / Muži [510] František Malinský 1949 CZE KAH sport Vrchlabí 03:06:41.4 33:29.3 02:07:56.1 (121)
123 117 / Muži [605] Pavel Káňa 1974 CZE Triatlon Team Loko Trutnov 03:07:07.2 33:55.1 02:07:45.1 (119)
124 118 / Muži [479] Radomír Kirsch 1975 CZE Triatlon Team Loko Trutnov 03:07:07.6 33:55.5 02:06:16.0 (112)
125 119 / Muži [570] Roman Šimůnek 1978 CZE pujcitelektrokolo.cz 03:07:47.0 34:34.9 02:08:09.0 (123)
126 120 / Muži [595] Miroslav Vondra 1987 CZE Nová Paka 03:07:48.4 34:36.3 02:08:02.1 (122)
127 121 / Muži [622] Jiří Matějů 1968 CZE Monkeypark Pec 03:07:49.6 34:37.5 02:08:10.3 (124)
128 122 / Muži [442] Petr Hanzl 1972 CZE PS Cycling Hr. Králové 03:07:50.7 34:38.6 02:09:55.3 (130)
129 123 / Muži [557] Michael Skalický 1968 CZE KS Pardubice 03:07:51.5 34:39.4 02:09:16.3 (129)
130 124 / Muži [453] Jan Hora 1984 CZE Praha 03:07:57.1 34:45.0 02:08:32.6 (125)
131 125 / Muži [473] Martin Jiřikovský 1973 CZE HC Monte BÚ 03:07:59.4 34:47.3 02:08:36.7 (126)
132 126 / Muži [489] Vladislav Koubík 1956 CZE Praha 2 03:08:04.7 34:52.6 02:11:29.7 (136)
133 127 / Muži [600] Stanislav Zmatlík 1978 CZE Mladé Buky 03:08:05.3 34:53.2 02:11:05.7 (133)
134 7 / Ženy [565] Barbora Strnadová 1982 CZE Žacléř 03:08:06.4 34:54.3 02:11:12.4 (134)
135 128 / Muži [430] Jiří Dvořák 1958 CZE Jablonec nad Nisou 03:08:08.2 34:56.1 02:11:30.3 (137)
136 129 / Muži [608] Václav Rada 1974 CZE Trutnov 03:08:11.2 34:59.1 02:09:06.6 (128)
137 130 / Muži [536] Pavel Plíva 1977 CZE Malá Úpa 03:08:11.6 34:59.5 02:10:46.7 (132)
138 131 / Muži [521] Pavel Mikus 1967 CZE Melnik 03:08:14.8 35:02.7 02:11:14.4 (135)
139 132 / Muži [443] Maciej Harasym 1977 POL Ostre Koło Lubawka 03:08:15.4 35:03.3 02:12:01.7 (138)
140 133 / Muži [436] David Fírer 1987 CZE Česká Lípa 03:08:37.1 35:25.0 02:07:51.6 (120)
141 134 / Muži [563] David Stárek 1998 CZE CK Šluknovsko 03:09:02.7 35:50.6 01:58:13.0 (83)
142 135 / Muži [506] Marek Machačka 1977 CZE PMR 03:09:11.9 35:59.8 02:13:06.9 (146)
143 136 / Muži [571] René Škarka 1976 CZE SK Termit 03:09:47.9 36:35.8 02:12:06.9 (140)
144 137 / Muži [519] Pavel Metlický 1970 CZE Dragons Elite 03:09:51.4 36:39.3 02:13:56.8 (149)
145 138 / Muži [576] Jan Šulc 1970 CZE Continental Sport Club 03:09:53.8 36:41.7 02:12:55.6 (143)
146 139 / Muži [580] Karel Ticháček 1961 CZE Dragons Elite 03:09:54.6 36:42.5 02:13:11.4 (147)
147 140 / Muži [435] petr fiala 1977 CZE bruntál 03:09:56.2 36:44.1 02:13:06.7 (145)
148 141 / Muži [451] Petr Holubek 1969 CZE Bystřice 03:10:00.9 36:48.8 02:12:03.7 (139)
149 142 / Muži [458] Milan Hrdina 1976 CZE Žďár nad Sázavou 03:10:57.0 37:44.9 02:12:54.7 (142)
150 143 / Muži [407] Richard Beran 1981 CZE PMR 03:11:38.8 38:26.7 02:13:04.6 (144)
151 144 / Muži [698] Petr Krejčí 1992 CZE Jesenice 03:11:58.5 38:46.4 02:10:39.3 (131)
152 145 / Muži [528] František Pakandl 1997 CZE Krásná Lípa 03:12:42.4 39:30.3 02:14:49.2 (152)
153 146 / Muži [642] Sławomir Maslonkowski 1963 POL Starchowice 03:12:52.3 39:40.2 02:12:26.6 (141)
154 147 / Muži [517] Jiří Matoušek 1963 CZE Trutnov 4 03:13:05.8 39:53.7 02:14:12.0 (150)
155 148 / Muži [697] Pavel Tvrdík 1964 CZE SK KOVO LEDEČ 03:13:45.5 40:33.4 02:15:55.0 (153)
156 149 / Muži [420] Peter Depeš 1984 SVK Nitra 03:15:16.0 42:03.9 02:16:05.9 (154)
157 8 / Ženy [460] Lucie Hrnčířová 1984 CZE Carla. KupKolo 03:15:25.1 42:13.0 02:16:42.6 (157)
158 150 / Muži [522] Josef Modrei 1960 CZE K+K sport 03:16:19.2 43:07.1 02:16:54.3 (158)
159 151 / Muži [470] Luboš Jilich 1977 CZE Silvini Madhus team 03:16:20.6 43:08.5 02:17:16.8 (163)
160 152 / Muži [504] Miloslav Luňák 1964 CZE CK Energetik Chvaletice 03:16:22.5 43:10.4 02:16:36.7 (156)
161 153 / Muži [550] Oldřich Rokyta 1954 CZE CK Energetik Chvaletice 03:16:22.8 43:10.7 02:16:36.7 (155)
162 154 / Muži [524] ALEŠ Mošna 1970 CZE TRUTNOV 03:17:19.9 44:07.8 02:17:10.4 (161)
163 155 / Muži [403] Pavel Barvínek 1966 CZE Expres.cz- Merida Team Kolín 03:17:55.1 44:43.0 02:16:57.9 (159)
164 156 / Muži [413] Jan Brabec 1980 CZE BIKEMARAST 03:17:57.3 44:45.2 02:18:23.2 (165)
165 157 / Muži [411] Luboš Bernat 1974 CZE Milovice 03:17:57.7 44:45.6 02:19:47.7 (176)
166 158 / Muži [606] Milan Hrdina 1963 CZE Dragons Elite 03:18:51.6 45:39.5 02:20:23.9
167 159 / Muži [466] Emil Ivanovski 1970 CZE Mala Upa 03:18:51.9 45:39.8 02:19:10.6 (173)
168 160 / Muži [554] Miroslav Sedláček 1971 CZE Continental Adršpach 03:19:03.2 45:51.1 02:18:12.4 (164)
169 161 / Muži [474] Pavel Jung 1997 CZE Trutnov 03:19:03.7 45:51.6 02:14:20.1 (151)
170 162 / Muži [553] Josef Řeháček 1986 CZE Vrchlabi 03:19:06.4 45:54.3 02:17:10.7 (162)
171 163 / Muži [490] Emil Koza 1957 CZE Jimramov 03:19:11.5 45:59.4 02:18:34.2 (166)
172 164 / Muži [594] Jan Vojík 1961 CZE Vrcha 03:19:15.6 46:03.5 02:20:00.9 (177)
173 165 / Muži [575] Petr Šťovíček 1977 CZE PMR 03:19:16.2 46:04.1 02:21:09.8 (181)
174 166 / Muži [647] Tomáš Durdis 1974 CZE Chlumec n.C. 03:19:16.6 46:04.5 02:19:00.2 (170)
175 167 / Muži [459] Michal Hricko 1978 CZE KOLOSHOP TEAM 03:19:16.7 46:04.6 02:20:16.3 (180)
176 168 / Muži [533] Miloš Petr 1979 CZE sobotkasport.cz 03:19:21.0 46:08.9 02:18:36.9 (167)
177 169 / Muži [476] Lukáš Kaska 1978 CZE Hradecký Spinning Klub 03:19:33.7 46:21.6 02:18:53.5 (168)
178 9 / Ženy [485] Martina Kondrová 1982 CZE Hradec Králové 03:19:38.2 46:26.1 02:19:06.2 (172)
179 170 / Muži [429] Pavel Ďuriš 1982 CZE Česká Skalice 03:19:39.4 46:27.3 02:17:10.3 (160)
180 171 / Muži [501] Petr Kunc 1967 CZE Continental Adršpach 03:20:03.9 46:51.8 02:20:12.4 (179)
181 172 / Muži [472] jiri Jirota 1967 CZE Praha2 03:20:09.5 46:57.4 02:18:56.6 (169)
182 173 / Muži [535] Jiří Pleskač 1964 CZE Mladé Buky 03:22:17.8 49:05.7 02:19:39.4 (175)
183 174 / Muži [448] Tomáš Helt 1978 CZE KCN 03:24:56.0 51:43.9 02:22:17.0 (186)
184 175 / Muži [541] Vítězslav Pruša 1960 CZE CK Vinohradské Šlapky 03:25:07.1 51:55.0 02:22:06.4 (184)
185 176 / Muži [527] Libor Otřísal 1979 CZE RALIKA 03:25:15.1 52:03.0 02:19:13.9 (174)
186 177 / Muži [516] Karel Mašín 1951 CZE Sokol Žíreč 03:25:39.4 52:27.3 02:22:59.2 (188)
187 178 / Muži [593] Petr Vencl 1952 CZE MKV Sport 03:26:22.7 53:10.6 02:22:09.8 (185)
188 179 / Muži [467] Jindřich Janata 1973 CZE Horní Branná 03:27:13.7 54:01.6
189 180 / Muži [566] Jiří Sychra 1984 CZE Praha 9 03:27:42.6 54:30.5 02:19:02.2 (171)
190 10 / Ženy [639] Nicole Hartychová 2001 CZE Ivar CS Author Team 03:28:29.0 55:16.9 02:22:58.9 (187)
191 181 / Muži [581] Jiří Ticháček 1969 CZE Dragons Trutnov 03:30:15.6 57:03.5 02:26:28.1 (190)
192 182 / Muži [487] VÍT KOŠÁTKO 1979 CZE Dragons Elite 03:30:17.0 57:04.9 02:21:56.1 (183)
193 183 / Muži [446] Bořivoj Hejzlar 1962 CZE Třebíč 03:30:34.1 57:22.0 02:29:13.7 (196)
194 184 / Muži [449] Tomáš Hendrych 1959 CZE Dragons Trutnov 03:31:13.0 58:00.9 02:28:43.8 (194)
195 185 / Muži [440] Štěpán Hájek 1992 CZE Mladá Boleslav 03:31:15.5 58:03.4 02:21:41.7 (182)
196 186 / Muži [418] Vojtěch Čanda 1997 CZE CK Vinohradské Šlapky 03:31:16.0 58:03.9 02:26:40.4 (191)
197 187 / Muži [477] Petr Kašpar 1964 CZE Dragons Trutnov 03:31:18.2 58:06.1 02:27:49.0 (192)
198 188 / Muži [499] Ivan Kučera 1960 CZE Hradecký Spinning Klub 03:31:59.4 58:47.3 02:29:35.9 (200)
199 189 / Muži [634] Pavel Pospíšil 1971 CZE Chlumec n.C. 03:32:02.6 58:50.5 02:29:15.5 (197)
200 190 / Muži [635] Jan Sejkora 1988 CZE Chlumec n.C. 03:32:02.8 58:50.7 02:27:49.7 (193)
201 191 / Muži [409] David Bergmann 1974 CZE Hradec Králové 03:32:11.9 58:59.8 02:20:07.0 (178)
202 192 / Muži [427] Matěj Dunka 1979 CZE M SPORT Špindlerův Mlýn 03:32:13.9 59:01.8 02:13:35.3 (148)
203 193 / Muži [428] Martin Dunka 1973 CZE M SPORT Špindlerův Mlýn 03:32:14.1 59:02.0 02:25:41.8 (189)
204 11 / Ženy [408] Karolina Bergerová 1992 CZE Carla.kupkolo.cz 03:33:17.3 01:00:05.2 02:06:27.8 (113)
205 194 / Muži [551] Richard Rus 1967 CZE Apache Loko Trutnov 03:35:46.2 01:02:34.1 02:29:50.6 (201)
206 195 / Muži [572] Dan Škarka 1978 CZE SK Termit 03:36:00.3 01:02:48.2 02:29:18.2 (198)
207 12 / Ženy [638] Veronika Zučková 1994 CZE Skupina ČEZ Havlovice 03:36:53.7 01:03:41.6 02:30:34.1 (205)
208 13 / Ženy [540] Hana Prokopová 1964 CZE Kralupy nad Vltavou 03:37:31.2 01:04:19.1 02:29:12.5 (195)
209 196 / Muži [624] Milan Horák 1954 CZE Dragouns Trutnov 03:38:04.5 01:04:52.4 02:31:08.7 (207)
210 197 / Muži [523] Vladimír Moravec 1955 CZE mystery team 03:39:54.1 01:06:42.0 02:29:34.0 (199)
211 198 / Muži [511] Vladimír Malý 1959 CZE Vrchlabí 03:39:54.6 01:06:42.5 02:29:52.6 (202)
212 14 / Ženy [531] Gabriela Pašková 1979 CZE Continental Sport Club 03:40:34.3 01:07:22.2 02:30:12.8 (203)
213 199 / Muži [513] Oldřich Mareček 1966 CZE Pitrs bikes 03:40:57.2 01:07:45.1 02:30:17.3 (204)
214 200 / Muži [530] Michal Pašek 1973 CZE Continental Sport Club 03:40:59.6 01:07:47.5 02:30:48.7 (206)
215 201 / Muži [601] Šlechtislav Žalský 1942 CZE Apache Loko Trutnov 03:41:36.8 01:08:24.7 02:32:30.9 (208)
216 202 / Muži [591] David Vandas 1989 CZE Veslaři Bohemians 03:42:13.1 01:09:01.0 02:30:58.7
217 15 / Ženy [584] Jana Trňáková 1978 CZE TriVelo Rohatec 03:42:26.9 01:09:14.8 02:34:40.2 (211)
218 203 / Muži [410] Zdeněk Bermann 1950 CZE Trutnov 03:42:41.9 01:09:29.8 02:32:59.3 (209)
219 204 / Muži [579] JAN TEUBNER 1959 CZE Praha 10 03:42:42.9 01:09:30.8 02:35:56.5 (215)
220 205 / Muži [515] Jiří Martinec 1951 CZE Alltraining.cz 03:42:44.5 01:09:32.4 02:34:18.2 (210)
221 206 / Muži [649] Vít Motyčka 1968 CZE Trutnov 03:42:48.0 01:09:35.9 02:35:24.0 (213)
222 16 / Ženy [469] Štěpánka Ježková 1963 CZE Praha 10 03:42:50.3 01:09:38.2 02:36:19.3 (216)
223 207 / Muži [456] Jaroslav Hradecký 1949 CZE Žiželice nad Cidlinou 03:42:51.1 01:09:39.0 02:35:21.6 (212)
224 208 / Muži [405] Eduard Bednařík 1969 CZE Dragons Trutnov 03:43:03.3 01:09:51.2 02:37:15.0 (217)
225 209 / Muži [577] Daniel Šváb 1963 CZE IDS Holding 03:45:11.5 01:11:59.4 02:39:16.6
226 210 / Muži [444] Pavel Hejl 1956 CZE Continental Sport Club 03:45:30.6 01:12:18.5 02:41:19.2 (221)
227 211 / Muži [502] Miroslav Lokvenc 1966 CZE Apache Loko Trutnov 03:45:57.2 01:12:45.1 02:35:25.5 (214)
228 212 / Muži [629] Kamil Kubů 1959 CZE Brandýs nad Labem 03:47:28.8 01:14:16.7 02:39:51.4 (219)
229 213 / Muži [433] Petr Exner 1976 CZE Liberec1 03:47:56.2 01:14:44.1 02:38:41.7 (218)
230 214 / Muži [532] Petr Pavlů 1982 CZE SC Sportcom 03:49:23.9 01:16:11.8 02:40:48.7 (220)
231 215 / Muži [597] Vlastimil Zaoral 1991 CZE Černé plíce 03:54:06.3 01:20:54.2 02:41:52.3 (222)
232 216 / Muži [439] Josef Fuchs 1953 CZE dh cycling 03:59:07.3 01:25:55.2 02:51:34.2 (227)
233 217 / Muži [641] Karel Bednář 1959 CZE Praha 9 04:01:57.8 01:28:45.7 02:45:22.7 (223)
234 218 / Muži [636] Ladislav Drtina 1967 CZE Převýšov 04:02:28.4 01:29:16.3 02:50:27.0 (225)
235 219 / Muži [640] Radek Holub 1971 CZE Malá Úpa 04:03:15.4 01:30:03.3 02:53:22.8 (230)
236 220 / Muži [621] Rostislav Turianica 1993 CZE Hraštice 04:05:25.7 01:32:13.6 02:52:38.0 (229)
237 17 / Ženy [416] Martina Calajová 1988 CZE Praha 2 04:08:14.9 01:35:02.8 02:51:51.5 (228)
238 221 / Muži [520] Lukáš Mík 1992 CZE Trutnov 04:09:19.1 01:36:07.0 02:50:48.9 (226)
239 222 / Muži [560] Eduard Smíšek 1948 CZE Profýz 04:10:39.4 01:37:27.3 02:48:39.5 (224)
239 222 / Muži [555] Josef Sejkora 1971 CZE Rychnov nad Kněžnou
DNF / Muži [610] David Urbanec 1970 CZE Eleven Mercedes Mitas
DNF / Muži [457] Michal Hrcka 1980 SVK Decin