03.12.2016 Liberec
start ~ 09:59:20
, bez omezení věku
,
přihlášeno: 53 účastníků
(
mužů,
53 žen)
skryté sloupce: kategorie
cisloVydano
#
siac
start
jméno
kód UCI
uci_points
stát
ročník
tým (obec)
bodySerialu
e-mail
číslo osobního dokladu
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
poznámka k přihlášce
číslo slevového kupónu
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
pohlaví
id_zavodnik
startovní balíček (závod)
id_prihlaska
město, obec
jméno
příjmení
zpusobPlatby
tým (sponzor)
cena
velikost trička
ponožky
zIdOperace
vs
tag
id
|
W-24-39 | 303 | Ambroziková Silvie | CZE | 1983 | Liberec 11 | Liberec 11 |
W-24-39 | 31 | Borkovcova Lucie | CZE | 1981 | Brno | Brno |
W-24-39 | 38 | Budská Helena | CZE | 1986 | Praha | Praha |
W-24-39 | 315 | Capkova Petra | CZE | 1978 | Podebrady | Podebrady |
W-24-39 | 48 | Davidová Nikola | CZE | 1990 | praha | praha |
W-24-39 | 52 | Dolejšová Petra | CZE | 1982 | Atletika Klatovy | Lomec |
W-24-39 | 53 | Döring Katarzyna | CZE | 1981 | Kobra run Team | Bratříkov |
W-24-39 | 54 | Dorotíková Denisa | CZE | 1991 | Praha 8 | Praha 8 |
W-24-39 | 58 | Dutszáková Kateřina | CZE | 1989 | Rugby klub Olomouc | Olbramice |
W-24-39 | 61 | Dvořáková Denisa | CZE | 1981 | Tf Run | Šestajovice |
W-24-39 | 59 | Dvořáková Martina | CZE | 1981 | EXTRA Brno | Brno |
W-24-39 | 69 | Fojtíková Hana | CZE | 1979 | Pasivity Zamberk | Žamberk |
W-24-39 | 70 | Fryčová Jana | CZE | 1982 | Pojd mi hop | Praha |
W-24-39 | 73 | Gracova Katerina | CZE | 1986 | Vinaři Mařatice | Praha 3 |
W-24-39 | 77 | Haleňáková Miriam | CZE | 1986 | Brno | Brno |
W-24-39 | 85 | Havlíková Lenka | CZE | 1982 | To Pude | Proseč pod Ještědem |
W-24-39 | 74 | Chmelařová Eliška | CZE | 1985 | NCR | Liberec |
W-24-39 | 16 | Chmelková Kristýna | CZE | 1987 | Šternberk | Šternberk |
W-24-39 | 100 | Jakubů Klára | CZE | 1981 | Jenišovice | Jenišovice |
W-24-39 | 108 | Jursová Michaela | CZE | 1991 | Praha | Praha |
W-24-39 | 109 | Kabátková Zdenka | CZE | 1977 | Praha 4 | Praha 4 |
W-24-39 | 12 | Kocumová Zuzana | CZE | 1979 | SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM LIBEREC | Liberec |
W-24-39 | 119 | Konečná Markéta | CZE | 1980 | RadhošťSky trail | Rožnov pod Radhoštěm |
W-24-39 | 120 | Kopecká Michaela | CZE | 1982 | Kometky Boskovice | Boskovice |
W-24-39 | 123 | Kordíková Kamila | CZE | 1989 | Ohrobec | Ohrobec |
W-24-39 | 126 | Kosková Olga | CZE | 1980 | nalehko.com | Těchonín 184 |
W-24-39 | 312 | Králová Edita | CZE | 1985 | Falanga | Děčín 2 |
W-24-39 | 135 | Krejsová Petra | CZE | 1979 | Kometky Boskovice | Boskovice |
W-24-39 | 19 | Kučerová Marie | CZE | 1983 | Sport Future Team | Jablonec nad Nisou |
W-24-39 | 141 | Kurfiřtová Petra | CZE | 1978 | ZP Cyklo PROOFY CORRATEC TEAM | Jablonec nad Nisou |
W-24-39 | 144 | Landová Lenka | CZE | 1978 | ToniCzech Runners Club | Praha 4 |
W-24-39 | 148 | Lierová Sandra | CZE | 1990 | Liberec | Liberec |
W-24-39 | 154 | Maderova Michaela | CZE | 1980 | Rudolfovske gazely | liberec21 |
W-24-39 | 17 | Mücková Petra | CZE | 1984 | Do pohody Montane Vivobarefoot team | Příbor |
W-24-39 | 177 | Nedeliaková Andrea | CZE | 1977 | Ĺiberec | Ĺiberec |
W-24-39 | 179 | Němčeková Martina | CZE | 1977 | Jablonec nad Nisou | Jablonec nad Nisou |
W-24-39 | 203 | Pitrová Veronika | CZE | 1987 | Praha | Praha |
W-24-39 | 326 | Rudolfová Tereza | CZE | 1989 | Lawi Team | Červený Kostelec |
W-24-39 | 306 | Salii Nataliia | CZE | 1986 | Velké Losiny | Velké Losiny |
W-24-39 | 228 | Sazamová Petra | CZE | 1977 | Vláček | Jablonec nad Nisou |
W-24-39 | 235 | Slánková Veronika | CZE | 1984 | Liberec | Liberec |
W-24-39 | 236 | Slušná Zuzana | SVK | 1980 | Runsport Team | Trenčín Sk/ Kojetice Cz |
W-24-39 | 239 | Steigerová Monika | CZE | 1989 | Chlapáci | Brno |
W-24-39 | 248 | Svobodová Mirka | CZE | 1987 | Kněžice u Městce Králové | Kněžice u Městce Králové |
W-24-39 | 264 | Šrámová Leona | CZE | 1980 | Hradec Králové 9 | Hradec Králové 9 |
W-24-39 | 265 | Šrytrová Ladislava | CZE | 1990 | Mnichovo Hradiště | Mnichovo Hradiště |
W-24-39 | 14 | Štalzerová Lada | CZE | 1984 | Dukla Praha | Praha |
W-24-39 | 332 | Šulejová Šárka | CZE | 1986 | ToniCzech Runners Club | Nelahozeves |
W-24-39 | 267 | Švihovská Eva | CZE | 1983 | Beermental team | Liberec |
W-24-39 | 278 | Ungerová Aneta | CZE | 1983 | Jenec | Jenec |
W-24-39 | 15 | Urbancová Zuzana | CZE | 1984 | SK Babice | Praha |
W-24-39 | 289 | Vlčková Iveta | CZE | 1983 | Hořičky | Hořičky |
W-24-39 | 294 | Walaská Anna | CZE | 1982 | NVPP team | Vendryně |