Žernovský bajk

16.06.2018 Žernov

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Předzávod (odrážedla 200m) celkem: 13, muži : 10, ženy: 3, kluci: 10, holky: 3 [html] [pdf]
dětský závod A (1 okruh) kluci celkem: 37, muži : 36, ženy: 1, K7: 18, K9: 18, H7: 0, H9: 1, R: 0 [html] [pdf]
dětský závod A (1 okruh) holky celkem: 14, muži : 0, ženy: 14, K7: 0, K9: 0, H7: 8, H9: 6, R: 0 [html] [pdf]
dětský závod B (2 okruhy) kluci celkem: 19, muži : 19, ženy: 0, M12: 19, Z12: 0 [html] [pdf]
dětský závod B (2 okruhy) holky celkem: 9, muži : 0, ženy: 9, M12: 0, Z12: 9 [html] [pdf]
hlavní závod A (3 okruhy) celkem: 97, muži : 97, ženy: 0, M18: 1, M29: 14, M39: 22, M49: 38, M59: 16, M60: 6, B100: 0 [html] [pdf]
hlavní závod B (2 okruhy) celkem: 20, muži : 7, ženy: 13, M16: 5, M70: 2, Z16: 0, Z18: 1, Z39: 10, Z40: 2 [html] [pdf]
hlavní závod C (1 okruh) celkem: 22, muži : 16, ženy: 6, M14: 10, Fitness: 9, Z14: 3 [html] [pdf]

startovní listina dětský závod A (1 okruh) kluci

start ~ 14:02:12 , 2009 a mladší , přihlášeno: 37 účastníků ( 36 mužů, 1 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
K7 [117] Balcar Matěj CZE 2011 SK Nové Město nad Metují
K7 [91] Bernard Lukáš CZE 2011 S-Sport Hronov
K9 [108] brejcha Šimon CZE 2009 Česká skalice
K9 [135] Červinka Tomáš CZE 2009 Česká Skalice
K9 [136] Dědek Tadeáš CZE 2009 Praskačka
K7 [99] duff Samuel CZE 2012 Červený Kostelec
K7 [165] Elich Ondřej CZE 2012 Apache Loko Trutnov
K9 [128] Holan Matěj CZE 2009 carla.kupkolo.cz
K7 [51] Holas Matyáš CZE 2012 Slatina nad Úpou
K9 [124] Jiroušek Michal CZE 2009 ČErvený Kostelec
K7 [ ] John Jan CZE 2011 S-Sport Hronov
K9 [52] Jungwirth Lukáš CZE 2009 Česká Skalice
K9 [52] Jungwirth Lukáš CZE 2009 Česká Skalice
K7 [149] Kellner Patrik CZE 2013 tři dva 1
K7 [130] Kohoutek Adam CZE 2011 Pitrs bikes
K7 [68] Kolaja Bedřich CZE 2013 Sportchallenge
K7 [153] Košek Matěj CZE 2011 Hradec Králové
K7 [154] Košek Tomáš CZE 2011 Hradec Králové
K9 [161] Línek Albert CZE 2009 FK Náchod
K7 [ ] Marek Antonín CZE 2012 Chvalkovice
K9 [23] Mervart Vojtěch CZE 2010 Česká Skalice
K9 [55] Pešek Štěpán CZE 2010 TJ Sokol Žernov
K7 [105] Řehák Adam CZE 2012 Rehaklegal
K7 [119] Staněk Ondřej CZE 2013 Termyt Maraton team
K7 [ ] Sulzbacher Lucas CZE 2014 Pitrs bikes
K9 [144] Sulzbacher Vojta CZE 2010 Pitrs bikes
K7 [57] Šatný Michal CZE 2012 Česká Skalice
K9 [103] Škalda Jan CZE 2009 SK Dobré
K9 [102] škalda Josef CZE 2009 Červená hora
K9 [100] škalda Tomáš CZE 2010 Červená hora
K9 [76] Špreňar Jan CZE 2009 Sokol Žernov
K9 [151] Švec Matěj CZE 2010 Chvalkovice
K9 [72] Teufel Jakub CZE 2009 čEská Skalice
K7 [104] Tuček Matěj CZE 2012 Pitrs bikes
K9 [69] Vágenknecht Matěj CZE 2009 Sokol Žernov
K7 [141] záhrobský Jan CZE 2013 Nové Město nad Metují