Žernovský bajk

16.06.2018 Žernov 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Předzávod (odrážedla 200m) celkem: 12, muži : 9, ženy: 3, kluci: 9, holky: 3 [html] [pdf]
dětský závod A (1 okruh) kluci celkem: 31, muži : 31, ženy: 0, K7: 11, K9: 17, H7: 0, H9: 0, R: 0, [m]5: 3 [html] [pdf]
dětský závod A (1 okruh) holky celkem: 14, muži : 0, ženy: 14, K7: 0, K9: 0, H7: 6, H9: 5, R: 0, [k]10: 1, [k]4: 2 [html] [pdf]
dětský závod B (2 okruhy) kluci celkem: 19, muži : 19, ženy: 0, M12: 19, Z12: 0 [html] [pdf]
dětský závod B (2 okruhy) holky celkem: 9, muži : 0, ženy: 9, M12: 0, Z12: 9 [html] [pdf]
hlavní závod A (3 okruhy) celkem: 86, muži : 86, ženy: 0, M18: 1, M29: 14, M39: 16, M49: 35, M59: 13, M60: 5, B100: 2 [html] [pdf]
hlavní závod B (2 okruhy) celkem: 15, muži : 3, ženy: 12, M16: 2, M70: 1, Z16: 0, Z18: 1, Z39: 9, Z40: 2 [html] [pdf]
hlavní závod C (1 okruh) celkem: 20, muži : 14, ženy: 6, M14: 7, Fitness: 9, Z14: 3, [m]11: 1 [html] [pdf]

výsledková listina dětský závod A (1 okruh) kluci

start ~ 14:02:12

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4
1 1 / K9 [144] Vojta Sulzbacher 2010 CZE Pitrs bikes 06:04.7
2 2 / K9 [128] Matěj Holan 2009 CZE carla.kupkolo.cz 06:44.6 00:39.9
3 3 / K9 [135] Tomáš Červinka 2009 CZE Česká Skalice 07:11.0 01:06.3
4 4 / K9 [161] Albert Línek 2009 CZE DLNK dream team 07:11.4 01:06.7
5 5 / K9 [103] Jan Škalda 2009 CZE SK Dobré 07:52.0 01:47.3
6 6 / K9 [76] Jan Špreňar 2009 CZE Sokol Žernov 07:57.1 01:52.4
7 7 / K9 [52] lukáš jungwirth 2009 CZE česká skalice 08:02.9 01:58.2
8 8 / K9 [72] Jakub Teufel 2009 CZE čEská Skalice 08:09.4 02:04.7
9 9 / K9 [151] Matěj Švec 2010 CZE Chvalkovice 08:48.2 02:43.5
10 10 / K9 [100] Tomáš škalda 2010 CZE Červená hora 09:03.6 02:58.9
11 11 / K9 [102] Josef škalda 2009 CZE Červená hora 09:11.5 03:06.8
12 12 / K9 [124] Michal Jiroušek 2009 CZE ČErvený Kostelec 10:30.9 04:26.2
13 13 / K9 [55] Štěpán Pešek 2010 CZE TJ Sokol Žernov 11:30.7 05:26.0
14 14 / K9 [69] Matěj Vágenknecht 2009 CZE Sokol Žernov 12:14.1 06:09.4
15 15 / K9 [122] Dorotka Lelková 2010 CZE Čolek Team Červený Kostelec 12:40.2 06:35.5
16 16 / K9 [108] Šimon brejcha 2009 CZE Česká skalice 13:06.2 07:01.5
17 17 / K9 [136] Tadeáš Dědek 2009 CZE Praskačka 16:47.9 10:43.2