Žernovský bajk

16.06.2018 Žernov 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Předzávod (odrážedla 200m) celkem: 12, muži : 9, ženy: 3, kluci: 9, holky: 3 [html] [pdf]
dětský závod A (1 okruh) kluci celkem: 31, muži : 31, ženy: 0, K7: 11, K9: 17, H7: 0, H9: 0, R: 0, [m]5: 3 [html] [pdf]
dětský závod A (1 okruh) holky celkem: 14, muži : 0, ženy: 14, K7: 0, K9: 0, H7: 6, H9: 5, R: 0, [k]10: 1, [k]4: 2 [html] [pdf]
dětský závod B (2 okruhy) kluci celkem: 19, muži : 19, ženy: 0, M12: 19, Z12: 0 [html] [pdf]
dětský závod B (2 okruhy) holky celkem: 9, muži : 0, ženy: 9, M12: 0, Z12: 9 [html] [pdf]
hlavní závod A (3 okruhy) celkem: 86, muži : 86, ženy: 0, M18: 1, M29: 14, M39: 16, M49: 35, M59: 13, M60: 5, B100: 2 [html] [pdf]
hlavní závod B (2 okruhy) celkem: 15, muži : 3, ženy: 12, M16: 2, M70: 1, Z16: 0, Z18: 1, Z39: 9, Z40: 2 [html] [pdf]
hlavní závod C (1 okruh) celkem: 20, muži : 14, ženy: 6, M14: 7, Fitness: 9, Z14: 3, [m]11: 1 [html] [pdf]

výsledková listina hlavní závod A (3 okruhy)

start ~ 16:00:00

02:08:36.233
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3
1 1 / M39 [189] Roman Šťastný 1979 CZE Rockmachine-Cyklomax 01:33:50.9 31:47.5 (1) 01:02:18.6 (2)
2 2 / M39 [2] Michal Bubílek 1986 CZE KELLYS BIKERANCH TEAM 01:33:51.9 00:01.0 31:51.0 (2) 01:02:18.0 (1)
3 3 / M39 [180] Aleš Strnad 1986 CZE Bitters Superior Cyklofit team 01:39:19.7 05:28.8 33:00.5 (4) 01:05:30.4 (4)
4 4 / M39 [195] Josef Rejfa 1985 CZE Luže 01:43:29.8 09:38.9 35:00.2 (11) 01:08:57.4 (8)
5 5 / M39 [207] Pavel Bezděk 1986 CZE Rtyně v Podkrkonoší 01:45:02.3 11:11.4 35:57.3 (15) 01:09:59.3 (12)
6 6 / M39 [26] Michal Nehyba 1980 CZE Bikehome 01:51:02.7 17:11.8 36:12.0 (17) 01:13:41.9 (21)
7 7 / M39 [164] Petr Škoda 1983 CZE INS Ateliér Náchod C 01:53:33.6 19:42.7 37:32.4 (23) 01:15:17.0 (23)
8 8 / M39 [185] Jiří Záliš 1988 CZE Pitrs bikes 02:07:46.2 33:55.3 38:29.1 (25) 01:20:12.4 (28)
9 9 / M39 [19] Martin Laštůvka 1980 CZE Cyklo Tony 02:08:09.6 34:18.7 42:18.1 (36) 01:24:26.1 (39)
10 10 / M39 [163] Martin Dědek 1981 CZE Dobruška 02:13:04.1 39:13.2 44:48.2 (50) 01:28:19.9 (48)
11 11 / M39 [199] Václav Klimeš 1981 CZE Náchod 02:16:03.5 42:12.6 43:56.9 (46) 01:28:18.5 (47)
12 12 / M39 [184] Martin Efler 1981 CZE ČEská Skalice 02:19:23.4 45:32.5 45:38.3 (56) 01:31:05.2 (53)
13 13 / M39 [115] Ondřej Balcar 1984 CZE Vrchoviny 02:29:16.8 55:25.9 49:16.6 (71) 01:38:33.0 (65)
14 14 / M39 [179] Jan Kadaník 1981 CZE Odd. klub 02:35:55.5 01:02:04.6 50:07.2 (72) 01:39:50.0 (67)
DNF / M39 [193] Jiří Bajer 1980 CZE BAKAKO Nová Paka 45:11.3 (51)
DNF / M39 [70] Zdeněk Průša 1979 CZE Náchod