maraton

run

results

Běh Babiččiným údolím

2021-06-20 Ratibořice 

archiv

announcement

registration

start list

results

O med pana Proška total: 2 , men : 0, women: 2, kluci: 0, holky: 2 [html] [pdf] [csv]
O mlynářův trdelník total: 17 , men : 9, women: 8, kluci: 9, holky: 8 [html] [pdf] [csv]
O krajánkův šátek total: 17 , men : 7, women: 10, kluci: 7, holky: 10 [html] [pdf] [csv]
O Kudrnovic veverky total: 18 , men : 10, women: 8, kluci: 10, holky: 8 [html] [pdf] [csv]
O Babiččiny pohádky total: 11 , men : 7, women: 4, kluci: 7, holky: 4 [html] [pdf] [csv]
Holky O pohádkové pexeso total: 15 , men : 0, women: 15, kluci: 0, holky: 15 [html] [pdf] [csv]
Kluci O pohádkové pexeso total: 16 , men : 16, women: 0, kluci: 16, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
O babiččin krajáč total: 118 , men : 75, women: 43, Muži: 75, Ženy: 43 [html] [pdf] [csv]

result list O med pana Proška

start ~ 09:43:20

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / holky [ 199 ] Aneta Gultová 2006 CZE Bkl Machov 04:33.3
2 2 / holky [ 198 ] Barbora Šrůtková 2007 CZE Bkl Machov 05:30.2 00:56.9

result list O mlynářův trdelník

start ~ 09:43:20

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / kluci [ 311 ] Šimon Souček 2008 CZE Tj Maratonstav Úpice 01:59.9
2 2 / kluci [ 303 ] David Jirman 2008 CZE Sk Nové Město Nad Metují 02:03.1 00:03.2
3 3 / kluci [ 337 ] Vojtěch Vancl 2008 CZE Náchod 02:03.9 00:04.0
4 4 / kluci [ 306 ] Albert Línek 2009 CZE Fk Náchod 02:08.0 00:08.1
5 5 / kluci [ 304 ] Štěpán Jirouch 2009 CZE Kramolna 02:12.3 00:12.4
6 1 / holky [ 332 ] Eliška Gultová 2009 CZE Bkl Machov 02:17.3 00:17.4
7 2 / holky [ 305 ] Nela Konrátová 2009 CZE BKL Machov 02:18.7 00:18.8
8 3 / holky [ 336 ] Vendula Šrůtková 2009 CZE Bkl Machov 02:23.6 00:23.7
9 4 / holky [ 309 ] Adéla Renská 2009 CZE Běžecký klub Náchod 02:24.7 00:24.8
10 6 / kluci [ 310 ] Matěj Renský 2009 CZE Běžecký klub Náchod 02:25.5 00:25.6
11 7 / kluci [ 302 ] Šimon Hrnčíř 2008 CZE Nové Město Nad Metují 02:25.7 00:25.8
12 5 / holky [ 301 ] Noemi Elichová 2009 CZE Apache Loko Trutnov 02:28.3 00:28.4
13 8 / kluci [ 335 ] Viktor Souček 2009 CZE Tj Sokol Staré Město 02:32.9 00:33.0
14 9 / kluci [ 331 ] Ondřej Čermák 2009 CZE Bezděkov Nad Metují 02:33.7 00:33.8
15 6 / holky [ 307 ] Lenka Novotná 2008 CZE Carla.kupkolo.cz 02:39.1 00:39.2
16 7 / holky [ 334 ] Alžběta Nováková 2008 CZE Kočky 02:42.5 00:42.6
17 8 / holky [ 333 ] Michaela Kalinová 2008 CZE Kočky 02:48.5 00:48.6

result list O krajánkův šátek

start ~ 09:58:50

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / holky [ 408 ] Aneta Nováková 2011 CZE Habřina 02:10.8
2 2 / holky [ 428 ] Karolínka Duchová 2010 CZE Tj Maratonstav Úpice 02:14.6 00:03.8
3 3 / holky [ 410 ] Tereza Suchá 2010 CZE Gym Jaroměř 02:16.0 00:05.2
4 4 / holky [ 409 ] Eliška Petrová 2010 CZE Praha 02:19.1 00:08.3
5 1 / kluci [ 406 ] Vojtěch Kubík 2011 CZE Tj Maratonstav Úpice 02:26.8 00:16.0
6 5 / holky [ 430 ] Viktorie Melišíková 2011 CZE Běžecký Klub Náchod 02:29.5 00:18.7
7 2 / kluci [ 432 ] Dominik Souček 2011 CZE Tj Sokol Červený Kostelec 02:30.6 00:19.8
8 6 / holky [ 445 ] Ema Bořková 2011 CZE Česká Skalice 02:31.9 00:21.1
9 3 / kluci [ 153 ] Boris Hrnčíř 2010 CZE Dobruška 02:33.4 00:22.6
10 7 / holky [ 401 ] Vendula Dostálová 2010 CZE Tj Sokol Jaroměř 02:34.7 00:23.9
11 4 / kluci [ 403 ] Vít Hůlka 2010 CZE Ski Police Nad Metují 02:36.1 00:25.3
12 8 / holky [ 404 ] Adéla Hůlková 2010 CZE Ski Police Nad Metují 02:40.6 00:29.8
13 5 / kluci [ 407 ] Martin Macháně 2010 CZE Nové Město Nad Metují 02:45.6 00:34.8
14 6 / kluci [ 405 ] Matěj Křepelka 2011 CZE Police Nad Metují 02:56.2 00:45.4
15 9 / holky [ 402 ] Alexandra Hrnčířová 2010 CZE Nové Město Nad Metují 02:57.8 00:47.0
16 7 / kluci [ 431 ] Petr Souček 2011 CZE Tj Sokol Staré Město 03:18.0 01:07.2
17 10 / holky [ 429 ] Eliška Kellnerová 2011 CZE Náchod 04:37.3 02:26.5

result list O Kudrnovic veverky

start ~ 10:12:05

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / holky [ 152 ] Adéla Macurová 2012 CZE Hvězda Pardubice 01:57.1
2 2 / holky [ 151 ] Alice Macurová 2012 CZE Hvězda Pardubice Z.s. 01:58.4 00:01.3
3 1 / kluci [ 342 ] Pavel Koblížek 2012 CZE TŘebechovice Pod Orebem 01:59.0 00:01.9
4 2 / kluci [ 346 ] Matyáš Šefc 2012 CZE Police Nad Metuji 01:59.9 00:02.8
5 3 / kluci [ 313 ] Ondřej Elich 2012 CZE Apache Loko Trutnov 02:00.9 00:03.8
6 3 / holky [ 344 ] Nela Součková 2012 CZE Sk Jánské Lázně 02:02.3 00:05.2
7 4 / holky [ 318 ] Zuzana Nováková 2013 CZE Habřina 02:03.1 00:06.0
8 4 / kluci [ 319 ] Šimon Petr 2012 CZE Praha 02:03.2 00:06.1
9 5 / kluci [ 343 ] Matěj Nosek 2013 CZE Police Nad |metují 02:05.2 00:08.1
10 6 / kluci [ 316 ] Jindřich Kubík 2013 CZE Tj Maratonstav Úpice 02:07.8 00:10.7
11 5 / holky [ 315 ] Denisa Králová 2012 CZE Olfin Car Ski Team 02:12.8 00:15.7
12 7 / kluci [ 317 ] Vojtěch Laštůvka 2013 CZE Cyklo Tony 02:13.0 00:15.9
13 6 / holky [ 345 ] Justýna Suchardová 2013 CZE Tj Nová Paka 02:14.6 00:17.5
14 7 / holky [ 312 ] Viktorie Brychová 2012 CZE Dobřany 02:16.1 00:19.0
15 8 / holky [ 320 ] Sarka Trneckova 2013 CZE Sokol Hradec Králové, Atletika 02:16.7 00:19.6
16 8 / kluci [ 341 ] Jan Chrobák 2013 CZE Praha 02:18.9 00:21.8
17 9 / kluci [ 340 ] Tobiáš Hejna 2013 CZE Maratonstav Úpice 02:21.3 00:24.2
18 10 / kluci [ 338 ] Adam Čermák 2013 CZE Bezděkov Nad Metují 02:50.1 00:53.0

result list O Babiččiny pohádky

start ~ 10:26:55

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / holky [ 412 ] Eliška Hůlková 2014 CZE Ski Police Nad Metují 02:12.1
2 1 / kluci [ 416 ] Matyáš Novák 2014 CZE Ski Police Nad Metují 02:15.4 00:03.3
3 2 / kluci [ 411 ] Richard Brych 2014 CZE Dobřany 02:16.3 00:04.2
4 3 / kluci [ 437 ] Eduard Sedláček 2014 CZE Sport Sedláčci 02:27.3 00:15.2
5 2 / holky [ 418 ] Ingrid Pšeničková 2015 CZE Česká Skalice 02:31.0 00:18.9
6 4 / kluci [ 436 ] Jan Nosek 2015 CZE Police Nad Metují 02:33.7 00:21.6
7 5 / kluci [ 417 ] Michal Petrovicky 2014 CZE Atletika Jaroměř 02:34.5 00:22.4
8 6 / kluci [ 434 ] Samuel Duff 2015 CZE Maratonstav Úpice 02:36.4 00:24.3
9 7 / kluci [ 433 ] Šimon Bárta 2015 CZE Náchod 02:37.7 00:25.6
10 3 / holky [ 415 ] Anna Marková 2014 CZE Pivovar Miletín 02:39.3 00:27.2
11 4 / holky [ 435 ] Maja Melišíková 2015 CZE Běžecký Klub Náchod 03:04.8 00:52.7

result list Holky O pohádkové pexeso

start ~ 10:41:09

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / holky [ 328 ] Tereza Pleskačová 2016 CZE Opatovice Nad Labem 00:18.9
2 2 / holky [ 330 ] Erin Valentová 2016 CZE Nové Město Nad Metují 00:20.1 00:01.2
3 3 / holky [ 350 ] Anabelle Nejmanová 2016 CZE Nejmani 00:20.6 00:01.7
4 4 / holky [ 326 ] Mia Petrová 2016 CZE Praha 00:20.8 00:01.9
5 5 / holky [ 349 ] Natálie Koblížková 2016 CZE TŘebechovice Pod Orebem 00:21.3 00:02.4
6 6 / holky [ 329 ] Lilly Ann Potocká 2016 CZE Bražec 00:27.0 00:08.1
7 7 / holky [ 322 ] Tereza Koblížková 2016 CZE Pardubice 00:27.6 00:08.7
8 8 / holky [ 325 ] Anička Petrová 2016 CZE Praha 00:28.2 00:09.3
9 9 / holky [ 348 ] Anežka Sedláčková 2017 CZE Sport Sedláčci 00:33.0 00:14.1
10 10 / holky [ 324 ] Nela Nováková 2018 CZE Habřina 00:41.9 00:23.0
11 11 / holky [ 323 ] Emma Konvalinová 2019 CZE Hradec Králové 00:45.7 00:26.8
12 12 / holky [ 327 ] Agáta Pivničková 2018 CZE Ski Police Nad Metují 00:47.7 00:28.8
13 13 / holky [ 321 ] Eliška Doležalová 2018 CZE Velké Poříčí 00:52.8 00:33.9
14 14 / holky [ 347 ] Zoe Janovská 2018 CZE Náchod 01:01.1 00:42.2
15 15 / holky [ 339 ] Alžběta Fišerová 2018 CZE Kladno 05:49.8 05:30.9

result list Kluci O pohádkové pexeso

start ~ 10:45:48

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / kluci [ 420 ] David Král 2016 CZE Trutnov 00:17.6
2 2 / kluci [ 421 ] Marek Laštůvka 2016 CZE Rtyně V Podkrkonoší 00:17.8 00:00.2
3 3 / kluci [ 424 ] Michal Pleskač 2016 CZE Opatovice Nad Labem 00:19.7 00:02.1
4 4 / kluci [ 444 ] Vilém Sucharda 2016 CZE Tj Nová Paka 00:22.4 00:04.8
5 5 / kluci [ 423 ] Matěj Petrovický 2016 CZE Atletika Jaroměř 00:23.6 00:06.0
6 6 / kluci [ 419 ] Kryštof Kotyz 2018 CZE Slavoj Babí (hotel Tommy) 00:24.2 00:06.6
7 7 / kluci [ 439 ] Lukáš Hejna 2016 CZE Havlovice 00:25.9 00:08.3
8 8 / kluci [ 425 ] Teodor Slezák 2018 CZE Jaroměř 00:26.9 00:09.3
9 9 / kluci [ 443 ] Daniel Souček 2016 CZE Tj Sokol Staré Město 00:29.9 00:12.3
10 10 / kluci [ 438 ] Patrik Božetický 2016 CZE TŘebechovice Pod Orebem 00:30.6 00:13.0
11 11 / kluci [ 441 ] Benjamin Nejman 2016 CZE Nejmani 00:33.2 00:15.6
12 12 / kluci [ 440 ] Ondřej Medek 2019 CZE Černilov 00:34.6 00:17.0
13 13 / kluci [ 427 ] Samuel Valenta 2018 CZE Nové Město Nad Metují 00:36.2 00:18.6
14 14 / kluci [ 422 ] Lukáš Petr 2018 CZE Praha 00:38.6 00:21.0
15 15 / kluci [ 426 ] Patrik Valenta 2018 CZE Nové Město Nad Metují 00:48.5 00:30.9
16 16 / kluci [ 442 ] Christian Nejman 2019 CZE Nejmani 00:50.3 00:32.7

result list O babiččin krajáč

start ~ 10:59:10

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / Muži [ 111 ] Dominik Sádlo 1995 CZE Sk Nové Město Nad Metují 19:51.7
2 2 / Muži [ 2 ] David Plný 1993 CZE Běžecký Klub Náchod 20:58.9 01:07.2
3 3 / Muži [ 123 ] Antonín Staněk 2002 CZE Sk Nové Město Nad Metují 21:06.7 01:15.0
4 4 / Muži [ 1 ] Kamil Krunka 1986 CZE Běžecký Klub Náchod 21:06.9 01:15.2
5 5 / Muži [ 29 ] Pavel Jelen 1991 CZE Běžecký Klub Náchod 21:27.7 01:36.0
6 6 / Muži [ 3 ] Ondřej Volák 2000 CZE Běžecký Klub Náchod 21:47.1 01:55.4
7 7 / Muži [ 4 ] Jindřich Král 1973 CZE Ak Iscarex Česká Třebová 21:52.4 02:00.7
8 8 / Muži [ 6 ] Milan Vlček 1989 CZE Sk Nové Město Nad Metují 22:07.6 02:15.9
9 9 / Muži [ 80 ] Vladislav Dufka 1991 CZE Běžecký Klub Náchod 23:30.4 03:38.7
10 10 / Muži [ 99 ] Jakub Pásler 2003 CZE Loko Trutnov 23:52.4 04:00.7
11 11 / Muži [ 64 ] Pepek Petrů 1986 CZE Hasiči Náchod 23:56.4 04:04.7
12 12 / Muži [ 14 ] František Buřil 1966 CZE Vidochov 23:59.6 04:07.9
13 13 / Muži [ 110 ] Jiří Kulda 2002 CZE Tj Maratonstav Úpice 24:09.6 04:17.9
14 14 / Muži [ 58 ] Ondřej Metelka 2001 CZE Ok99 Hradec Králové 24:13.8 04:22.1
15 15 / Muži [ 103 ] Martin Simon 1980 CZE Tj Sokol Jaroměř 24:16.7 04:25.0
16 16 / Muži [ 17 ] Tomáš Dohnanský 1994 CZE Decathlon Hradec Králové 24:25.4 04:33.7
17 17 / Muži [ 83 ] Bořek Jančík 1964 CZE Salming/run4fun 24:34.3 04:42.6
18 1 / Ženy [ 9 ] Táňa Metelková 1972 CZE Ok99 Hradec Králové 24:42.7 04:51.0
19 18 / Muži [ 49 ] Ondřej Kubík 1981 CZE Tj Maratonstav Úpice 24:49.2 04:57.5
20 19 / Muži [ 96 ] Matěj Novák 2000 CZE Česká Skalice 25:35.5 05:43.8
21 20 / Muži [ 46 ] Michal Krtička 1973 CZE Wikov 25:40.5 05:48.8
22 2 / Ženy [ 5 ] Eva Richtrová 1993 CZE Nové Město Nad Metují 25:41.5 05:49.8
23 21 / Muži [ 45 ] Lumír Koutník 1967 CZE Sk Vrchlabí - Smola Konstrukce 26:12.0 06:20.3
24 22 / Muži [ 23 ] Tomáš Florian 1979 CZE Náchod 26:33.1 06:41.4
25 23 / Muži [ 98 ] Jan Pajer 1980 CZE Velký Třebešov 26:37.6 06:45.9
26 24 / Muži [ 60 ] Luděk Novotný 1974 CZE Carla.kupkolo.cz 26:40.6 06:48.9
27 3 / Ženy [ 122 ] Markéta Zeiskova 1998 CZE Běžecký Klub Náchod 27:03.7 07:12.0
28 25 / Muži [ 68 ] Michal Renský 1979 CZE Běžecký Klub Náchod 27:08.6 07:16.9
29 4 / Ženy [ 100 ] Klára Přibylová 1988 CZE Nejmani 27:19.4 07:27.7
30 26 / Muži [ 24 ] Petr Habr 1965 CZE Žernov pro radost 27:22.4 07:30.7
31 27 / Muži [ 25 ] Martin Habr 1996 CZE Tj Sokol Olešnice 27:27.2 07:35.5
32 28 / Muži [ 69 ] Benjamin Sichrovský 2000 CZE Běžecký Klub Náchod 27:31.7 07:40.0
33 29 / Muži [ 78 ] Josef Vondra 1971 CZE Hvězda Pardubice Z.s. 27:33.9 07:42.2
34 30 / Muži [ 104 ] Tomáš Vondra 1992 CZE Loko Trutnov 27:35.0 07:43.3
35 31 / Muži [ 115 ] Vladimír Souček 1973 CZE Tj Sokol Červený Kostelec 27:39.8 07:48.1
36 32 / Muži [ 121 ] Michal Vosáhlo 2004 CZE Havlovice 27:57.2 08:05.5
37 33 / Muži [ 91 ] Jan Haas 1984 CZE Kasper Swix Team Trutnov 28:03.9 08:12.2
38 34 / Muži [ 65 ] Jan Pleskač 1980 CZE Opatovice Nad Labem 28:12.3 08:20.6
39 35 / Muži [ 56 ] Martin Matuška 1980 CZE Ohnišov 28:27.0 08:35.3
40 5 / Ženy [ 8 ] Romana Brumlichová 1976 CZE Bk Náchod 28:29.4 08:37.7
41 6 / Ženy [ 81 ] Viktoria Ernestová 1998 CZE Sk Dolar Hajnice 28:45.3 08:53.6
42 36 / Muži [ 10 ] Martin Baláš 1973 CZE Matonky 28:50.2 08:58.5
43 37 / Muži [ 70 ] Josef Smola 1980 CZE Běžecký Klub Náchod 28:51.9 09:00.2
44 38 / Muži [ 43 ] Vladimír Kostelecký 1970 CZE Vella Team Náchod 28:52.2 09:00.5
45 39 / Muži [ 40 ] David Koblížek 1987 CZE Pardubice 29:01.9 09:10.2
46 40 / Muži [ 88 ] Petr Bruna 1985 CZE Ymca 29:03.5 09:11.8
47 41 / Muži [ 94 ] Václav Matuška 1969 CZE Velká Jesenice 29:24.1 09:32.4
48 42 / Muži [ 109 ] Lukáš Kligl 1997 CZE Běžecký Klub Náchod 29:28.1 09:36.4
49 7 / Ženy [ 11 ] Kateřina Baškovská 1994 CZE Holky Z Vršovky 29:31.0 09:39.3
50 8 / Ženy [ 32 ] Jitka Kábrtová 1971 CZE Sokol Studnice 29:42.3 09:50.6
51 43 / Muži [ 50 ] Martin Laštůvka 1980 CZE Cyklo Tony 29:44.4 09:52.7
52 44 / Muži [ 62 ] Milan Petráček 1974 CZE Velký Třebešov 29:50.2 09:58.5
53 45 / Muži [ 51 ] Jiří Leplt 1961 CZE Pivovar Miletín 29:50.3 09:58.6
54 9 / Ženy [ 87 ] Veronika Vítková 1989 CZE Nahořany 29:51.6 09:59.9
55 46 / Muži [ 92 ] Milan Krempa 1963 CZE Pivovar Primátor 30:00.2 10:08.5
56 47 / Muži [ 71 ] Jaroslav Suchý 1981 CZE Krabčice 30:08.6 10:16.9
57 48 / Muži [ 107 ] Petr Hejna 1978 CZE Zpa Smart Energy 30:11.5 10:19.8
58 49 / Muži [ 79 ] Luboš Doležal 1954 CZE Cyklo Tony 30:13.5 10:21.8
59 10 / Ženy [ 72 ] Ivona Špringrová 1992 CZE Maratonstav Úpice 30:28.2 10:36.5
60 50 / Muži [ 27 ] Patrik Hubaček 1989 CZE Pardubice 30:34.1 10:42.4
61 11 / Ženy [ 33 ] Dominika Kábrtová 2001 CZE Sokol Studnice 30:46.7 10:55.0
62 12 / Ženy [ 13 ] Eva Brychová 1984 CZE Dobřany 30:50.8 10:59.1
63 51 / Muži [ 112 ] Pavel Smola 1975 CZE Česká Čermná 30:53.0 11:01.3
64 13 / Ženy [ 12 ] Romana Baškovská 1974 CZE Holky Z Vršovky 31:04.0 11:12.3
65 52 / Muži [ 21 ] Jiří Elich 1964 CZE Apache Loko Trutnov 31:19.9 11:28.2
66 14 / Ženy [ 106 ] Markéta Hanzlová 1973 CZE Svaz českých Bohémů 31:21.9 11:30.2
67 15 / Ženy [ 47 ] Radka Krtičková 1988 CZE Run4run 31:27.8 11:36.1
68 53 / Muži [ 75 ] Josef Vaněk 1965 CZE Tj Sokol Karate Náchod 31:44.1 11:52.4
69 54 / Muži [ 22 ] Štěpán Erlebach 1994 CZE Česká Skalice 31:44.9 11:53.2
70 55 / Muži [ 31 ] Štěpán Jirouch 1999 CZE Kramolna 32:20.9 12:29.2
71 56 / Muži [ 53 ] Albert Línek 2009 CZE Fk Náchod 32:21.7 12:30.0
72 16 / Ženy [ 67 ] Lenka Renská 1980 CZE Run4fun 32:22.2 12:30.5
73 17 / Ženy [ 116 ] Ivana Tezcan 1981 CZE Maratonstav Úpice 32:37.9 12:46.2
74 18 / Ženy [ 63 ] Kateřina Petrová 1982 CZE Praha 32:59.2 13:07.5
75 19 / Ženy [ 105 ] Daniela Fišerová 1988 CZE Kladno 33:42.8 13:51.1
76 57 / Muži [ 36 ] Martin Hrnčíř 1977 CZE Vrchaři Vrchlabí 34:02.6 14:10.9
77 58 / Muži [ 118 ] Petr Tobiášek 1996 CZE Dzsn 34:05.6 14:13.9
78 20 / Ženy [ 37 ] Eva Klampflová 1964 CZE Vrchaři Vrchlabí 34:07.5 14:15.8
79 59 / Muži [ 61 ] Emanuel Petr 1978 CZE Hradec Králové 34:29.7 14:38.0
80 60 / Muži [ 85 ] Jakub Matějka 1995 CZE Trutnov 34:39.8 14:48.1
81 21 / Ženy [ 42 ] Lucie Konečná 1985 CZE Hc Holkey Náchod 34:50.0 14:58.3
82 61 / Muži [ 52 ] David Línek 1974 CZE Dlnk Team 34:52.0 15:00.3
83 22 / Ženy [ 39 ] Denisa Kňourková 1998 CZE Team 911 34:54.7 15:03.0
84 62 / Muži [ 35 ] Milan Klampfl 1991 CZE Vrchaři Vrchlabí 35:16.7 15:25.0
85 23 / Ženy [ 108 ] Jitka Kahánková 1966 CZE Raketové Kecky 35:31.1 15:39.4
86 63 / Muži [ 114 ] Martin Smutný 1977 CZE Olomouc 35:35.3 15:43.6
87 24 / Ženy [ 74 ] Martina Vacková 1996 CZE Run4run 36:05.9 16:14.2
88 25 / Ženy [ 97 ] Veronika Nyklickova 2005 CZE Bkl Machov 36:14.2 16:22.5
89 26 / Ženy [ 95 ] Jana Matušková 1969 CZE Velká Jesenice 36:14.4 16:22.7
90 64 / Muži [ 126 ] Luboš Flousek 1973 CZE Barborka Team 36:27.0 16:35.3
90 27 / Ženy [ 7 ] Markéta Flousková 1976 CZE Broumov 36:27.0 16:35.3
92 65 / Muži [ 119 ] Martin Vaněk 1975 CZE Vava Tým 36:47.3 16:55.6
93 66 / Muži [ 120 ] Stanislav Vašíček 1982 CZE Vava Tým 36:47.3 16:55.6
94 67 / Muži [ 48 ] Karel Křepelka 1987 CZE Zdravotní Klaun 36:54.3 17:02.6
95 68 / Muži [ 125 ] Marcel Erlebach 1973 CZE Studnice 37:09.7 17:18.0
96 69 / Muži [ 57 ] Josef Metelka 1944 CZE Ski Police Nad Metují 37:20.9 17:29.2
97 70 / Muži [ 82 ] Vít Hanousek 1989 CZE Náchod 37:53.6 18:01.9
98 28 / Ženy [ 28 ] Renata Hynková 1985 CZE Rozběháme Náchod 38:15.8 18:24.1
99 29 / Ženy [ 54 ] Lucie Macháňová 1981 CZE Nové Město Nad Metují 38:19.7 18:28.0
99 29 / Ženy [ 26 ] Lucie Hrncirova 1984 CZE Jaroměř 38:19.7 18:28.0
101 31 / Ženy [ 59 ] Radka Nováková 1971 CZE Kočky 38:44.4 18:52.7
102 32 / Ženy [ 102 ] Jana Sedláčková 1986 CZE Sport Sedláčci 38:47.5 18:55.8
103 71 / Muži [ 101 ] Petr Sedláček 1980 CZE Sport Sedláčci 38:48.0 18:56.3
104 33 / Ženy [ 41 ] Bronislava Kohoutová 1976 CZE Liberec 38:55.6 19:03.9
105 34 / Ženy [ 77 ] Kristýna Vlachynská 1978 CZE Haki-run 39:02.3 19:10.6
106 35 / Ženy [ 16 ] Veronika Čílová 1963 CZE Jizerská Lékárna 39:09.5 19:17.8
107 36 / Ženy [ 55 ] Kateřina Manová 1992 CZE Velké Poříčí 39:58.7 20:07.0
108 37 / Ženy [ 90 ] Alena Gloserova 1969 CZE Police Nad Metuji 40:22.3 20:30.6
109 72 / Muži [ 18 ] Václav Dostál 1942 CZE Černožice 40:39.2 20:47.5
110 73 / Muži [ 38 ] Martin Klapper 1981 CZE Žabí Tým 42:08.4 22:16.7
111 38 / Ženy [ 113 ] Hana Smutná 1978 CZE Olomouc 42:37.7 22:46.0
112 39 / Ženy [ 44 ] Klára Kotyzová 1993 CZE Slavoj Babí (hotel Tommy) 42:37.9 22:46.2
113 40 / Ženy [ 19 ] Hana Dostálová 1970 CZE Černožice 43:09.6 23:17.9
114 41 / Ženy [ 117 ] Barbora Tobiaskova 1998 CZE Opočno 43:39.0 23:47.3
115 42 / Ženy [ 76 ] Ilona Vejtasová 1977 CZE Haki-run 44:11.6 24:19.9
116 74 / Muži [ 89 ] Adolf Foglar 1948 CZE Česká Skalice 44:33.6 24:41.9
117 43 / Ženy [ 73 ] Petra Tunklová 1991 CZE Česká Skalice 45:03.3 25:11.6
118 75 / Muži [ 15 ] Martin Číla 1962 CZE Basketbal Loko Liberec 46:06.8 26:15.1