běh

výsledky

Běh Babiččiným údolím

20.06.2021 Ratibořice 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

O med pana Proška celkem: 2, muži : 0, ženy: 2, kluci: 0, holky: 2 [html] [pdf] [csv]
O mlynářův trdelník celkem: 17, muži : 9, ženy: 8, kluci: 9, holky: 8 [html] [pdf] [csv]
O krajánkův šátek celkem: 17, muži : 7, ženy: 10, kluci: 7, holky: 10 [html] [pdf] [csv]
O Kudrnovic veverky celkem: 18, muži : 10, ženy: 8, kluci: 10, holky: 8 [html] [pdf] [csv]
O Babiččiny pohádky celkem: 11, muži : 7, ženy: 4, kluci: 7, holky: 4 [html] [pdf] [csv]
Holky O pohádkové pexeso celkem: 15, muži : 0, ženy: 15, kluci: 0, holky: 15 [html] [pdf] [csv]
Kluci O pohádkové pexeso celkem: 16, muži : 16, ženy: 0, kluci: 16, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
O babiččin krajáč celkem: 118, muži : 75, ženy: 43, Muži: 75, Ženy: 43 [html] [pdf] [csv]

výsledková listina O med pana Proška

start ~ 09:43:20

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / holky [199] Aneta Gultová 2006 CZE Bkl Machov 04:33.3
2 2 / holky [198] Barbora Šrůtková 2007 CZE Bkl Machov 05:30.2 00:56.9

výsledková listina O mlynářův trdelník

start ~ 09:43:20

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / kluci [311] Šimon Souček 2008 CZE Tj Maratonstav Úpice 01:59.9
2 2 / kluci [303] David Jirman 2008 CZE Sk Nové Město Nad Metují 02:03.1 00:03.2
3 3 / kluci [337] Vojtěch Vancl 2008 CZE Náchod 02:03.9 00:04.0
4 4 / kluci [306] Albert Línek 2009 CZE Fk Náchod 02:08.0 00:08.1
5 5 / kluci [304] Štěpán Jirouch 2009 CZE Kramolna 02:12.3 00:12.4
6 1 / holky [332] Eliška Gultová 2009 CZE Bkl Machov 02:17.3 00:17.4
7 2 / holky [305] Nela Konrátová 2009 CZE BKL Machov 02:18.7 00:18.8
8 3 / holky [336] Vendula Šrůtková 2009 CZE Bkl Machov 02:23.6 00:23.7
9 4 / holky [309] Adéla Renská 2009 CZE Běžecký klub Náchod 02:24.7 00:24.8
10 6 / kluci [310] Matěj Renský 2009 CZE Běžecký klub Náchod 02:25.5 00:25.6
11 7 / kluci [302] Šimon Hrnčíř 2008 CZE Nové Město Nad Metují 02:25.7 00:25.8
12 5 / holky [301] Noemi Elichová 2009 CZE Apache Loko Trutnov 02:28.3 00:28.4
13 8 / kluci [335] Viktor Souček 2009 CZE Tj Sokol Staré Město 02:32.9 00:33.0
14 9 / kluci [331] Ondřej Čermák 2009 CZE Bezděkov Nad Metují 02:33.7 00:33.8
15 6 / holky [307] Lenka Novotná 2008 CZE Carla.kupkolo.cz 02:39.1 00:39.2
16 7 / holky [334] Alžběta Nováková 2008 CZE Kočky 02:42.5 00:42.6
17 8 / holky [333] Michaela Kalinová 2008 CZE Kočky 02:48.5 00:48.6

výsledková listina O krajánkův šátek

start ~ 09:58:50

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / holky [408] Aneta Nováková 2011 CZE Habřina 02:10.8
2 2 / holky [428] Karolínka Duchová 2010 CZE Tj Maratonstav Úpice 02:14.6 00:03.8
3 3 / holky [410] Tereza Suchá 2010 CZE Gym Jaroměř 02:16.0 00:05.2
4 4 / holky [409] Eliška Petrová 2010 CZE Praha 02:19.1 00:08.3
5 1 / kluci [406] Vojtěch Kubík 2011 CZE Tj Maratonstav Úpice 02:26.8 00:16.0
6 5 / holky [430] Viktorie Melišíková 2011 CZE Běžecký Klub Náchod 02:29.5 00:18.7
7 2 / kluci [432] Dominik Souček 2011 CZE Tj Sokol Červený Kostelec 02:30.6 00:19.8
8 6 / holky [445] Ema Bořková 2011 CZE Česká Skalice 02:31.9 00:21.1
9 3 / kluci [153] Boris Hrnčíř 2010 CZE Dobruška 02:33.4 00:22.6
10 7 / holky [401] Vendula Dostálová 2010 CZE Tj Sokol Jaroměř 02:34.7 00:23.9
11 4 / kluci [403] Vít Hůlka 2010 CZE Ski Police Nad Metují 02:36.1 00:25.3
12 8 / holky [404] Adéla Hůlková 2010 CZE Ski Police Nad Metují 02:40.6 00:29.8
13 5 / kluci [407] Martin Macháně 2010 CZE Nové Město Nad Metují 02:45.6 00:34.8
14 6 / kluci [405] Matěj Křepelka 2011 CZE Police Nad Metují 02:56.2 00:45.4
15 9 / holky [402] Alexandra Hrnčířová 2010 CZE Nové Město Nad Metují 02:57.8 00:47.0
16 7 / kluci [431] Petr Souček 2011 CZE Tj Sokol Staré Město 03:18.0 01:07.2
17 10 / holky [429] Eliška Kellnerová 2011 CZE Náchod 04:37.3 02:26.5

výsledková listina O Kudrnovic veverky

start ~ 10:12:05

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / holky [152] Adéla Macurová 2012 CZE Hvězda Pardubice 01:57.1
2 2 / holky [151] Alice Macurová 2012 CZE Hvězda Pardubice Z.s. 01:58.4 00:01.3
3 1 / kluci [342] Pavel Koblížek 2012 CZE TŘebechovice Pod Orebem 01:59.0 00:01.9
4 2 / kluci [346] Matyáš Šefc 2012 CZE Police Nad Metuji 01:59.9 00:02.8
5 3 / kluci [313] Ondřej Elich 2012 CZE Apache Loko Trutnov 02:00.9 00:03.8
6 3 / holky [344] Nela Součková 2012 CZE Sk Jánské Lázně 02:02.3 00:05.2
7 4 / holky [318] Zuzana Nováková 2013 CZE Habřina 02:03.1 00:06.0
8 4 / kluci [319] Šimon Petr 2012 CZE Praha 02:03.2 00:06.1
9 5 / kluci [343] Matěj Nosek 2013 CZE Police Nad |metují 02:05.2 00:08.1
10 6 / kluci [316] Jindřich Kubík 2013 CZE Tj Maratonstav Úpice 02:07.8 00:10.7
11 5 / holky [315] Denisa Králová 2012 CZE Olfin Car Ski Team 02:12.8 00:15.7
12 7 / kluci [317] Vojtěch Laštůvka 2013 CZE Cyklo Tony 02:13.0 00:15.9
13 6 / holky [345] Justýna Suchardová 2013 CZE Tj Nová Paka 02:14.6 00:17.5
14 7 / holky [312] Viktorie Brychová 2012 CZE Dobřany 02:16.1 00:19.0
15 8 / holky [320] Sarka Trneckova 2013 CZE Sokol Hradec Králové, Atletika 02:16.7 00:19.6
16 8 / kluci [341] Jan Chrobák 2013 CZE Praha 02:18.9 00:21.8
17 9 / kluci [340] Tobiáš Hejna 2013 CZE Maratonstav Úpice 02:21.3 00:24.2
18 10 / kluci [338] Adam Čermák 2013 CZE Bezděkov Nad Metují 02:50.1 00:53.0

výsledková listina O Babiččiny pohádky

start ~ 10:26:55

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / holky [412] Eliška Hůlková 2014 CZE Ski Police Nad Metují 02:12.1
2 1 / kluci [416] Matyáš Novák 2014 CZE Ski Police Nad Metují 02:15.4 00:03.3
3 2 / kluci [411] Richard Brych 2014 CZE Dobřany 02:16.3 00:04.2
4 3 / kluci [437] Eduard Sedláček 2014 CZE Sport Sedláčci 02:27.3 00:15.2
5 2 / holky [418] Ingrid Pšeničková 2015 CZE Česká Skalice 02:31.0 00:18.9
6 4 / kluci [436] Jan Nosek 2015 CZE Police Nad Metují 02:33.7 00:21.6
7 5 / kluci [417] Michal Petrovicky 2014 CZE Atletika Jaroměř 02:34.5 00:22.4
8 6 / kluci [434] Samuel Duff 2015 CZE Maratonstav Úpice 02:36.4 00:24.3
9 7 / kluci [433] Šimon Bárta 2015 CZE Náchod 02:37.7 00:25.6
10 3 / holky [415] Anna Marková 2014 CZE Pivovar Miletín 02:39.3 00:27.2
11 4 / holky [435] Maja Melišíková 2015 CZE Běžecký Klub Náchod 03:04.8 00:52.7

výsledková listina Holky O pohádkové pexeso

start ~ 10:41:09

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / holky [328] Tereza Pleskačová 2016 CZE Opatovice Nad Labem 00:18.9
2 2 / holky [330] Erin Valentová 2016 CZE Nové Město Nad Metují 00:20.1 00:01.2
3 3 / holky [350] Anabelle Nejmanová 2016 CZE Nejmani 00:20.6 00:01.7
4 4 / holky [326] Mia Petrová 2016 CZE Praha 00:20.8 00:01.9
5 5 / holky [349] Natálie Koblížková 2016 CZE TŘebechovice Pod Orebem 00:21.3 00:02.4
6 6 / holky [329] Lilly Ann Potocká 2016 CZE Bražec 00:27.0 00:08.1
7 7 / holky [322] Tereza Koblížková 2016 CZE Pardubice 00:27.6 00:08.7
8 8 / holky [325] Anička Petrová 2016 CZE Praha 00:28.2 00:09.3
9 9 / holky [348] Anežka Sedláčková 2017 CZE Sport Sedláčci 00:33.0 00:14.1
10 10 / holky [324] Nela Nováková 2018 CZE Habřina 00:41.9 00:23.0
11 11 / holky [323] Emma Konvalinová 2019 CZE Hradec Králové 00:45.7 00:26.8
12 12 / holky [327] Agáta Pivničková 2018 CZE Ski Police Nad Metují 00:47.7 00:28.8
13 13 / holky [321] Eliška Doležalová 2018 CZE Velké Poříčí 00:52.8 00:33.9
14 14 / holky [347] Zoe Janovská 2018 CZE Náchod 01:01.1 00:42.2
15 15 / holky [339] Alžběta Fišerová 2018 CZE Kladno 05:49.8 05:30.9

výsledková listina Kluci O pohádkové pexeso

start ~ 10:45:48

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / kluci [420] David Král 2016 CZE Trutnov 00:17.6
2 2 / kluci [421] Marek Laštůvka 2016 CZE Rtyně V Podkrkonoší 00:17.8 00:00.2
3 3 / kluci [424] Michal Pleskač 2016 CZE Opatovice Nad Labem 00:19.7 00:02.1
4 4 / kluci [444] Vilém Sucharda 2016 CZE Tj Nová Paka 00:22.4 00:04.8
5 5 / kluci [423] Matěj Petrovický 2016 CZE Atletika Jaroměř 00:23.6 00:06.0
6 6 / kluci [419] Kryštof Kotyz 2018 CZE Slavoj Babí (hotel Tommy) 00:24.2 00:06.6
7 7 / kluci [439] Lukáš Hejna 2016 CZE Havlovice 00:25.9 00:08.3
8 8 / kluci [425] Teodor Slezák 2018 CZE Jaroměř 00:26.9 00:09.3
9 9 / kluci [443] Daniel Souček 2016 CZE Tj Sokol Staré Město 00:29.9 00:12.3
10 10 / kluci [438] Patrik Božetický 2016 CZE TŘebechovice Pod Orebem 00:30.6 00:13.0
11 11 / kluci [441] Benjamin Nejman 2016 CZE Nejmani 00:33.2 00:15.6
12 12 / kluci [440] Ondřej Medek 2019 CZE Černilov 00:34.6 00:17.0
13 13 / kluci [427] Samuel Valenta 2018 CZE Nové Město Nad Metují 00:36.2 00:18.6
14 14 / kluci [422] Lukáš Petr 2018 CZE Praha 00:38.6 00:21.0
15 15 / kluci [426] Patrik Valenta 2018 CZE Nové Město Nad Metují 00:48.5 00:30.9
16 16 / kluci [442] Christian Nejman 2019 CZE Nejmani 00:50.3 00:32.7

výsledková listina O babiččin krajáč

start ~ 10:59:10

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [111] Dominik Sádlo 1995 CZE Sk Nové Město Nad Metují 19:51.7
2 2 / Muži [2] David Plný 1993 CZE Běžecký Klub Náchod 20:58.95 01:07.25
3 3 / Muži [123] Antonín Staněk 2002 CZE Sk Nové Město Nad Metují 21:06.79 01:15.09
4 4 / Muži [1] Kamil Krunka 1986 CZE Běžecký Klub Náchod 21:06.9 01:15.2
5 5 / Muži [29] Pavel Jelen 1991 CZE Běžecký Klub Náchod 21:27.72 01:36.02
6 6 / Muži [3] Ondřej Volák 2000 CZE Běžecký Klub Náchod 21:47.17 01:55.47
7 7 / Muži [4] Jindřich Král 1973 CZE Ak Iscarex Česká Třebová 21:52.4 02:00.7
8 8 / Muži [6] Milan Vlček 1989 CZE Sk Nové Město Nad Metují 22:07.69 02:15.99
9 9 / Muži [80] Vladislav Dufka 1991 CZE Běžecký Klub Náchod 23:30.4 03:38.7
10 10 / Muži [99] Jakub Pásler 2003 CZE Loko Trutnov 23:52.42 04:00.72
11 11 / Muži [64] Pepek Petrů 1986 CZE Hasiči Náchod 23:56.44 04:04.74
12 12 / Muži [14] František Buřil 1966 CZE Vidochov 23:59.65 04:07.95
13 13 / Muži [110] Jiří Kulda 2002 CZE Tj Maratonstav Úpice 24:09.61 04:17.91
14 14 / Muži [58] Ondřej Metelka 2001 CZE Ok99 Hradec Králové 24:13.85 04:22.15
15 15 / Muži [103] Martin Simon 1980 CZE Tj Sokol Jaroměř 24:16.77 04:25.07
16 16 / Muži [17] Tomáš Dohnanský 1994 CZE Decathlon Hradec Králové 24:25.43 04:33.73
17 17 / Muži [83] Bořek Jančík 1964 CZE Salming/run4fun 24:34.34 04:42.64
18 1 / Ženy [9] Táňa Metelková 1972 CZE Ok99 Hradec Králové 24:42.71 04:51.01
19 18 / Muži [49] Ondřej Kubík 1981 CZE Tj Maratonstav Úpice 24:49.26 04:57.56
20 19 / Muži [96] Matěj Novák 2000 CZE Česká Skalice 25:35.57 05:43.87
21 20 / Muži [46] Michal Krtička 1973 CZE Wikov 25:40.52 05:48.82
22 2 / Ženy [5] Eva Richtrová 1993 CZE Nové Město Nad Metují 25:41.56 05:49.86
23 21 / Muži [45] Lumír Koutník 1967 CZE Sk Vrchlabí - Smola Konstrukce 26:12.07 06:20.37
24 22 / Muži [23] Tomáš Florian 1979 CZE Náchod 26:33.16 06:41.46
25 23 / Muži [98] Jan Pajer 1980 CZE Velký Třebešov 26:37.69 06:45.99
26 24 / Muži [60] Luděk Novotný 1974 CZE Carla.kupkolo.cz 26:40.68 06:48.98
27 3 / Ženy [122] Markéta Zeiskova 1998 CZE Běžecký Klub Náchod 27:03.77 07:12.07
28 25 / Muži [68] Michal Renský 1979 CZE Běžecký Klub Náchod 27:08.6 07:16.9
29 4 / Ženy [100] Klára Přibylová 1988 CZE Nejmani 27:19.41 07:27.71
30 26 / Muži [24] Petr Habr 1965 CZE Žernov pro radost 27:22.4 07:30.7
31 27 / Muži [25] Martin Habr 1996 CZE Tj Sokol Olešnice 27:27.22 07:35.52
32 28 / Muži [69] Benjamin Sichrovský 2000 CZE Běžecký Klub Náchod 27:31.78 07:40.08
33 29 / Muži [78] Josef Vondra 1971 CZE Hvězda Pardubice Z.s. 27:33.91 07:42.21
34 30 / Muži [104] Tomáš Vondra 1992 CZE Loko Trutnov 27:35.06 07:43.36
35 31 / Muži [115] Vladimír Souček 1973 CZE Tj Sokol Červený Kostelec 27:39.86 07:48.16
36 32 / Muži [121] Michal Vosáhlo 2004 CZE Havlovice 27:57.29 08:05.59
37 33 / Muži [91] Jan Haas 1984 CZE Kasper Swix Team Trutnov 28:03.99 08:12.29
38 34 / Muži [65] Jan Pleskač 1980 CZE Opatovice Nad Labem 28:12.32 08:20.62
39 35 / Muži [56] Martin Matuška 1980 CZE Ohnišov 28:27.09 08:35.39
40 5 / Ženy [8] Romana Brumlichová 1976 CZE Bk Náchod 28:29.47 08:37.77
41 6 / Ženy [81] Viktoria Ernestová 1998 CZE Sk Dolar Hajnice 28:45.38 08:53.68
42 36 / Muži [10] Martin Baláš 1973 CZE Matonky 28:50.27 08:58.57
43 37 / Muži [70] Josef Smola 1980 CZE Běžecký Klub Náchod 28:51.99 09:00.29
44 38 / Muži [43] Vladimír Kostelecký 1970 CZE Vella Team Náchod 28:52.2 09:00.5
45 39 / Muži [40] David Koblížek 1987 CZE Pardubice 29:01.91 09:10.21
46 40 / Muži [88] Petr Bruna 1985 CZE Ymca 29:03.56 09:11.86
47 41 / Muži [94] Václav Matuška 1969 CZE Velká Jesenice 29:24.11 09:32.41
48 42 / Muži [109] Lukáš Kligl 1997 CZE Běžecký Klub Náchod 29:28.19 09:36.49
49 7 / Ženy [11] Kateřina Baškovská 1994 CZE Holky Z Vršovky 29:31.02 09:39.32
50 8 / Ženy [32] Jitka Kábrtová 1971 CZE Sokol Studnice 29:42.37 09:50.67
51 43 / Muži [50] Martin Laštůvka 1980 CZE Cyklo Tony 29:44.45 09:52.75
52 44 / Muži [62] Milan Petráček 1974 CZE Velký Třebešov 29:50.22 09:58.52
53 45 / Muži [51] Jiří Leplt 1961 CZE Pivovar Miletín 29:50.32 09:58.62
54 9 / Ženy [87] Veronika Vítková 1989 CZE Nahořany 29:51.63 09:59.93
55 46 / Muži [92] Milan Krempa 1963 CZE Pivovar Primátor 30:00.26 10:08.56
56 47 / Muži [71] Jaroslav Suchý 1981 CZE Krabčice 30:08.68 10:16.98
57 48 / Muži [107] Petr Hejna 1978 CZE Zpa Smart Energy 30:11.52 10:19.82
58 49 / Muži [79] Luboš Doležal 1954 CZE Cyklo Tony 30:13.5 10:21.8
59 10 / Ženy [72] Ivona Špringrová 1992 CZE Maratonstav Úpice 30:28.23 10:36.53
60 50 / Muži [27] Patrik Hubaček 1989 CZE Pardubice 30:34.17 10:42.47
61 11 / Ženy [33] Dominika Kábrtová 2001 CZE Sokol Studnice 30:46.71 10:55.01
62 12 / Ženy [13] Eva Brychová 1984 CZE Dobřany 30:50.89 10:59.19
63 51 / Muži [112] Pavel Smola 1975 CZE Česká Čermná 30:53.0 11:01.3
64 13 / Ženy [12] Romana Baškovská 1974 CZE Holky Z Vršovky 31:04.07 11:12.37
65 52 / Muži [21] Jiří Elich 1964 CZE Apache Loko Trutnov 31:19.95 11:28.25
66 14 / Ženy [106] Markéta Hanzlová 1973 CZE Svaz českých Bohémů 31:21.94 11:30.24
67 15 / Ženy [47] Radka Krtičková 1988 CZE Run4run 31:27.82 11:36.12
68 53 / Muži [75] Josef Vaněk 1965 CZE Tj Sokol Karate Náchod 31:44.12 11:52.42
69 54 / Muži [22] Štěpán Erlebach 1994 CZE Česká Skalice 31:44.9 11:53.2
70 55 / Muži [31] Štěpán Jirouch 1999 CZE Kramolna 32:20.95 12:29.25
71 56 / Muži [53] Albert Línek 2009 CZE Fk Náchod 32:21.78 12:30.08
72 16 / Ženy [67] Lenka Renská 1980 CZE Run4fun 32:22.27 12:30.57
73 17 / Ženy [116] Ivana Tezcan 1981 CZE Maratonstav Úpice 32:37.97 12:46.27
74 18 / Ženy [63] Kateřina Petrová 1982 CZE Praha 32:59.25 13:07.55
75 19 / Ženy [105] Daniela Fišerová 1988 CZE Kladno 33:42.83 13:51.13
76 57 / Muži [36] Martin Hrnčíř 1977 CZE Vrchaři Vrchlabí 34:02.69 14:10.99
77 58 / Muži [118] Petr Tobiášek 1996 CZE Dzsn 34:05.62 14:13.92
78 20 / Ženy [37] Eva Klampflová 1964 CZE Vrchaři Vrchlabí 34:07.58 14:15.88
79 59 / Muži [61] Emanuel Petr 1978 CZE Hradec Králové 34:29.74 14:38.04
80 60 / Muži [85] Jakub Matějka 1995 CZE Trutnov 34:39.82 14:48.12
81 21 / Ženy [42] Lucie Konečná 1985 CZE Hc Holkey Náchod 34:50.03 14:58.33
82 61 / Muži [52] David Línek 1974 CZE Dlnk Team 34:52.07 15:00.37
83 22 / Ženy [39] Denisa Kňourková 1998 CZE Team 911 34:54.72 15:03.02
84 62 / Muži [35] Milan Klampfl 1991 CZE Vrchaři Vrchlabí 35:16.75 15:25.05
85 23 / Ženy [108] Jitka Kahánková 1966 CZE Raketové Kecky 35:31.14 15:39.44
86 63 / Muži [114] Martin Smutný 1977 CZE Olomouc 35:35.37 15:43.67
87 24 / Ženy [74] Martina Vacková 1996 CZE Run4run 36:05.95 16:14.25
88 25 / Ženy [97] Veronika Nyklickova 2005 CZE Bkl Machov 36:14.25 16:22.55
89 26 / Ženy [95] Jana Matušková 1969 CZE Velká Jesenice 36:14.41 16:22.71
90 64 / Muži [126] Luboš Flousek 1973 CZE Barborka Team 36:27.08 16:35.38
90 27 / Ženy [7] Markéta Flousková 1976 CZE Broumov 36:27.08 16:35.38
92 65 / Muži [119] Martin Vaněk 1975 CZE Vava Tým 36:47.36 16:55.66
93 66 / Muži [120] Stanislav Vašíček 1982 CZE Vava Tým 36:47.39 16:55.69
94 67 / Muži [48] Karel Křepelka 1987 CZE Zdravotní Klaun 36:54.37 17:02.67
95 68 / Muži [125] Marcel Erlebach 1973 CZE Studnice 37:09.73 17:18.03
96 69 / Muži [57] Josef Metelka 1944 CZE Ski Police Nad Metují 37:20.98 17:29.28
97 70 / Muži [82] Vít Hanousek 1989 CZE Náchod 37:53.63 18:01.93
98 28 / Ženy [28] Renata Hynková 1985 CZE Rozběháme Náchod 38:15.86 18:24.16
99 29 / Ženy [54] Lucie Macháňová 1981 CZE Nové Město Nad Metují 38:19.74 18:28.04
99 29 / Ženy [26] Lucie Hrncirova 1984 CZE Jaroměř 38:19.74 18:28.04
101 31 / Ženy [59] Radka Nováková 1971 CZE Kočky 38:44.46 18:52.76
102 32 / Ženy [102] Jana Sedláčková 1986 CZE Sport Sedláčci 38:47.59 18:55.89
103 71 / Muži [101] Petr Sedláček 1980 CZE Sport Sedláčci 38:48.0 18:56.3
104 33 / Ženy [41] Bronislava Kohoutová 1976 CZE Liberec 38:55.67 19:03.97
105 34 / Ženy [77] Kristýna Vlachynská 1978 CZE Haki-run 39:02.33 19:10.63
106 35 / Ženy [16] Veronika Čílová 1963 CZE Jizerská Lékárna 39:09.57 19:17.87
107 36 / Ženy [55] Kateřina Manová 1992 CZE Velké Poříčí 39:58.73 20:07.03
108 37 / Ženy [90] Alena Gloserova 1969 CZE Police Nad Metuji 40:22.38 20:30.68
109 72 / Muži [18] Václav Dostál 1942 CZE Černožice 40:39.28 20:47.58
110 73 / Muži [38] Martin Klapper 1981 CZE Žabí Tým 42:08.43 22:16.73
111 38 / Ženy [113] Hana Smutná 1978 CZE Olomouc 42:37.72 22:46.02
112 39 / Ženy [44] Klára Kotyzová 1993 CZE Slavoj Babí (hotel Tommy) 42:37.95 22:46.25
113 40 / Ženy [19] Hana Dostálová 1970 CZE Černožice 43:09.66 23:17.96
114 41 / Ženy [117] Barbora Tobiaskova 1998 CZE Opočno 43:39.0 23:47.3
115 42 / Ženy [76] Ilona Vejtasová 1977 CZE Haki-run 44:11.6 24:19.9
116 74 / Muži [89] Adolf Foglar 1948 CZE Česká Skalice 44:33.63 24:41.93
117 43 / Ženy [73] Petra Tunklová 1991 CZE Česká Skalice 45:03.32 25:11.62
118 75 / Muži [15] Martin Číla 1962 CZE Basketbal Loko Liberec 46:06.86 26:15.16