Běh pro Hospic

2018-09-22 Červený Kostelec

archiv

announcement

registration

start list

results

Shortened Results

For detailed results please click the header of each result.

1300m starší žáci

rank rank/cat. team finish members lap#1lap#2
1 1 / kluci SK Týniště nad Orlicí 04:26.9
2 2 / kluci TJ Sokol Jaroměř 04:38.5
3 3 / kluci TJ Sokol Jaroměř 04:43.2
4 4 / kluci TJ Sokol Jaroměř 04:57.6
5 1 / holky BKL Machov 05:20.9

650m mladší žáci

rank rank/cat. team finish members lap#1
1 1 / kluci Hvězda Pardubice 02:03.5
2 2 / kluci Hvězda Pardubice 02:03.9
3 3 / kluci TJ Sokol Maratonstav Úpice 02:05.3
4 4 / kluci Červený Kostelec 02:11.0
5 5 / kluci SK Nové Město nad Metují 02:17.4

650m nejml. žáci

rank rank/cat. team finish members lap#1
1 1 / kluci Maratonstav Úpice 02:17.8
2 2 / kluci TJ Červený Kostelec 02:19.6
3 3 / kluci TJ Maratonstav Úpice 02:20.6
4 4 / kluci Hronov 02:28.1
5 5 / kluci OCH ČK 02:29.4

650m nejml. žákyně

rank rank/cat. team finish members lap#1
1 1 / holky Česká Skalice 02:30.0
2 2 / holky LK Broumov 02:31.9
3 3 / holky Červený Kostelec 02:37.5
4 4 / holky Česká Skalice 02:39.3
5 5 / holky LOKO TRUTNOV 02:41.8

650m školáci

rank rank/cat. team finish members lap#1
1 1 / kluci Orel Rtyně 02:32.2
2 2 / kluci TJ Maratonstav Úpice 02:42.2
3 3 / kluci SK Hvězda Pardubice 02:43.1
4 4 / kluci Slavětín nad Metují 02:45.1
5 5 / kluci Bezděkov nad Metují 02:47.2

650m školáčky

rank rank/cat. team finish members lap#1
1 1 / holky BKL Machov 02:32.1
2 2 / holky TJ Dvůr Králové nad Labem 02:35.4
3 3 / holky TJ Sokol Jaroměř 02:36.1
4 4 / holky BKL Machov 02:36.6
5 5 / holky Červený Kostelec 02:41.2

650m přípravka

rank rank/cat. team finish members lap#1
1 1 / kluci TJ Sokol Červený Kostelec 02:48.6
2 2 / kluci Kaštánek 02:52.4
3 3 / kluci Apache Loko Trutnov 02:53.3
4 4 / kluci u kaštánku 928 02:54.4
5 5 / kluci červený kostelec 02:56.6

150m nejmladší

rank rank/cat. team finish members lap#1
1 1 / kluci Maratonstav Úpice 00:17.0
2 1 / holky Rtyně v Podkrkonoší 00:18.0
3 2 / holky BUBUTEAM 00:19.0
4 3 / holky Atletika Trutnov 00:20.0
5 4 / holky Hronov 00:21.5

2km

rank rank/cat. team finish members lap#1
1 1 / Muži SK Týniště nad Orlicí 08:08.2
2 2 / Muži Ohnišov | Farmet a. s. 08:41.7
3 3 / Muži Hvězda Pardubice z.s. 08:47.5
4 4 / Muži TJ Sokol Maratonstav Úpice 08:50.0
5 1 / Ženy červený kostelec 08:53.7

10km dospělí (hlavní závod)

rank rank/cat. team finish members lap#1
1 1 / Muži SK Nové Město nad Metují 31:37.1
2 2 / Muži Iscarex Č.T. 33:08.0
3 3 / Muži SK Nové Město nad Metují 34:45.3
4 4 / Muži Červený Kostelec 35:09.4
5 5 / Muži ASC DUKLA Praha 35:21.4

5km dospělí

rank rank/cat. team finish members lap#1
1 1 / Muži TJ Lokomotiva Trutnov 16:24.6
2 2 / Muži Redpoint Team 16:43.7
3 3 / Muži OK99 Hradec Králové 17:25.6
4 4 / Muži Wikov 17:42.5
5 5 / Muži SK Nové Město nad Metují 18:07.5