Běh pro Hospic

2018-09-22 Červený Kostelec 

archiv

announcement

registration

start list

results

1300m starší žáci total: 9, men : 7, women: 2, kluci: 7, holky: 2 [html] [pdf]
650m mladší žáci total: 15, men : 8, women: 7, kluci: 8, holky: 7 [html] [pdf]
650m nejml. žáci total: 22, men : 22, women: 0, kluci: 22, holky: 0 [html] [pdf]
650m nejml. žákyně total: 15, men : 0, women: 15, kluci: 0, holky: 15 [html] [pdf]
650m školáci total: 18, men : 18, women: 0, kluci: 18, holky: 0 [html] [pdf]
650m školáčky total: 22, men : 0, women: 22, kluci: 0, holky: 22 [html] [pdf]
650m přípravka total: 30, men : 18, women: 12, kluci: 18, holky: 12 [html] [pdf]
150m nejmladší total: 40, men : 23, women: 17, kluci: 23, holky: 17 [html] [pdf]
2km total: 62, men : 29, women: 33, Muži: 29, Ženy: 33 [html] [pdf]
10km dospělí (hlavní závod) total: 175, men : 122, women: 53, Muži: 122, Ženy: 53 [html] [pdf]
5km dospělí total: 210, men : 95, women: 115, Muži: 95, Ženy: 115 [html] [pdf]

result list 1300m starší žáci

start ~ 09:14:55

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / kluci [306] Tomáš Vašata 2003 CZE SK Týniště nad Orlicí 04:26.9 02:08.3 (2)
2 2 / kluci [273] martin fiala 2003 CZE TJ Sokol Jaroměř 04:38.5 00:11.6 02:01.9 (1)
3 3 / kluci [263] Vojtěch Potoček 2004 CZE TJ Sokol Jaroměř 04:43.2 00:16.3 02:10.3 (3)
4 4 / kluci [264] Marek Dítě 2004 CZE TJ Sokol Jaroměř 04:57.6 00:30.7 02:14.7 (5)
5 1 / holky [303] Vendula Kubečková 2004 CZE BKL Machov 05:20.9 00:54.0 02:13.6 (4)
6 5 / kluci [295] Matyáš Lelek 2003 CZE Čolek Team 05:26.9 01:00.0 02:20.6 (7)
7 2 / holky [305] Agata Malichová 2004 CZE LOKO TRUTNOV 05:30.5 01:03.6 02:16.9 (6)
8 6 / kluci [302] Ondřej Kaněra 2007 CZE Rtyně v Podkrkonoší 06:47.5 02:20.6 02:54.0 (8)
9 7 / kluci [182] Neznámý Účastník 0000 CZE Proč tu není moje jméno? 01:41:25.69 01:36:58.79

result list 650m mladší žáci

start ~ 09:28:55

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / kluci [311] Daniel Zeman 2005 CZE Hvězda Pardubice 02:03.5
2 2 / kluci [312] Martin Zeman 2005 CZE Hvězda Pardubice 02:03.9 00:00.4
3 3 / kluci [266] František Kuhn 2006 CZE TJ Sokol Maratonstav Úpice 02:05.3 00:01.8
4 4 / kluci [309] Filip Škoda 2005 CZE Červený Kostelec 02:11.0 00:07.5
5 5 / kluci [435] Ondřej Řehák 2005 CZE SK Nové Město nad Metují 02:17.4 00:13.9
6 6 / kluci [242] Ondřej Souček 2006 CZE TJ Maratonstav Úpice 02:21.4 00:17.9
7 1 / holky [270] Veronika Nyklíčková 2005 CZE BKL MAchov 02:23.3 00:19.8
8 2 / holky [308] Gabriela Malá 2005 CZE TJ Maratonstav Úpice 02:25.4 00:21.9
9 3 / holky [307] Barbora Flousková 2005 CZE LK Broumov 02:29.4 00:25.9
10 4 / holky [283] Michaela Šmejdová 2006 CZE Holky z Vršovky 02:31.3 00:27.8
11 5 / holky [259] Klára Vymetalová 2005 CZE Loko Trutnov 02:34.5 00:31.0
12 7 / kluci [442] VOJTĚCH SKUHRAVÝ 2005 CZE SK Nové Město nad Metují 02:42.1 00:38.6
13 8 / kluci [280] Vojta Křeček 2006 CZE Červený Kostelec 02:50.9 00:47.4
14 6 / holky [439] Karolína Součková 2006 CZE Křinice 03:04.9 01:01.4
15 7 / holky [310] Tereza Šolcová 2006 CZE Červený Kostelec 03:17.6 01:14.1

result list 650m nejml. žáci

start ~ 09:43:45

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / kluci [268] Ondřej Vašata 2007 CZE Maratonstav Úpice 02:17.8
2 2 / kluci [290] Tobiáš Cejnar 2008 CZE TJ Červený Kostelec 02:19.6 00:01.8
3 3 / kluci [262] Pavel Melichar 2007 CZE TJ Maratonstav Úpice 02:20.6 00:02.8
4 4 / kluci [314] Jan Bednařík 2007 CZE Hronov 02:28.1 00:10.3
5 5 / kluci [316] Jan Bubeníček 2007 CZE OCH ČK 02:29.4 00:11.6
6 6 / kluci [322] Jan Ježek 2008 CZE Náchod 02:32.9 00:15.1
7 7 / kluci [243] Šimon Souček 2008 CZE TJ Maratonstav Úpice 02:38.8 00:21.0
8 8 / kluci [313] Zdeněk Balcar 2008 CZE Kámoši z Kostelce 02:46.4 00:28.6
9 9 / kluci [404] Patrik Kaufman 2007 CZE Pěkov 02:46.6 00:28.8
10 10 / kluci [336] David Špelda 2008 CZE Červený Kostelec 02:47.0 00:29.2
11 11 / kluci [324] Jakub Kulda 2008 CZE TJ Sokol Olešnice 02:47.5 00:29.7
12 12 / kluci [327] Jan Mareth 2008 CZE Česká Skalice 02:48.6 00:30.8
13 13 / kluci [265] Filip Ladnar 2007 CZE Červený Kostelec 02:50.7 00:32.9
14 14 / kluci [405] Alex Mrázek 2008 CZE Náchod 02:51.6 00:33.8
15 15 / kluci [285] martin volný 2007 CZE václavice3 02:52.3 00:34.5
16 16 / kluci [471] Michal Horák 2008 CZE TJ Sokol Studnice 03:18.9 01:01.1
17 17 / kluci [331] Zbynek Ringel 2008 CZE Ceska Skalice 03:21.5 01:03.7
18 18 / kluci [323] Jan Křemenský 2007 CZE Trutnov 03:24.1 01:06.3
19 19 / kluci [328] Jindřich Novák 2008 CZE Jilemnické nebe 03:25.3 01:07.5
20 20 / kluci [332] Marek Rudolf 2007 CZE Deep Sea 03:32.1 01:14.3
21 21 / kluci [333] Pavel Stejskal 2008 CZE IVT Náchod 17:26.8 15:09.0
22 22 / kluci [443] Jakub Kaválek 2008 CZE Bohdašín 18:13.7 15:55.9

result list 650m nejml. žákyně

start ~ 09:44:44

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / holky [330] Adéla Ričanyová 2007 CZE Česká Skalice 02:30.0
2 2 / holky [320] Gabriela Flousková 2007 CZE LK Broumov 02:31.9 00:01.9
3 3 / holky [406] Kateřina Hejnová 2008 CZE Červený Kostelec 02:37.5 00:07.5
4 4 / holky [329] Adéla Olbortová 2008 CZE Česká Skalice 02:39.3 00:09.3
5 5 / holky [326] Tereza Malichová 2008 CZE LOKO TRUTNOV 02:41.8 00:11.8
6 6 / holky [334] Tereza Sychrovská 2007 CZE Holky z Vršovky 02:43.6 00:13.6
7 7 / holky [258] Magdaléna Mastíková 2008 CZE Červený Kostelec 02:44.2 00:14.2
8 8 / holky [319] Sofie Fišerová 2008 CZE Kaštánek 02:46.7 00:16.7
9 9 / holky [335] Andrea Škopová 2008 CZE Hronov 02:48.8 00:18.8
10 10 / holky [321] Anna Hejnová 2008 CZE Velké Poříčí 02:51.1 00:21.1
11 11 / holky [318] Kateřina Erbanová 2008 CZE SK Nové Město nad Metují 02:52.1 00:22.1
12 12 / holky [440] Kateřina ŠMEJDOVÁ 2008 CZE Holky z Vršovky 02:52.9 00:22.9
13 13 / holky [325] Diana Kuťáková 2007 CZE TJ Maratonstav Úpice 02:58.5 00:28.5
14 14 / holky [425] klaudie bergerová 2008 CZE slunečná 884 03:00.8 00:30.8
15 15 / holky [317] Anežka Čermáková 2008 CZE Náchod 03:05.1 00:35.1

result list 650m školáci

start ~ 09:58:38

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / kluci [289] Ivo Vacek 2009 CZE Orel Rtyně 02:32.2
2 2 / kluci [349] Filip Kuťák 2010 CZE TJ Maratonstav Úpice 02:42.2 00:10.0
3 3 / kluci [356] Matěj Renský 2009 CZE SK Hvězda Pardubice 02:43.1 00:10.9
4 4 / kluci [361] Ondřej Tylš 2009 CZE Slavětín nad Metují 02:45.1 00:12.9
5 5 / kluci [426] David Vaněk 2009 CZE Bezděkov nad Metují 02:47.2 00:15.0
6 6 / kluci [407] Vojtěch Řehák 2009 CZE Řeháci 02:48.5 00:16.3
7 7 / kluci [362] Vilém Vít 2010 CZE SK Nové Město nad Metují 02:50.2 00:18.0
8 8 / kluci [294] Tomáš Volný 2010 CZE Václavice 02:51.8 00:19.6
9 9 / kluci [288] Josef Mach 2009 CZE Nový hrádek 02:58.6 00:26.4
10 10 / kluci [357] Vojtěch Stodůlka 2010 CZE Červený KOstelec 02:59.5 00:27.3
11 11 / kluci [351] Tomáš Matoulek 2009 CZE Trutnov 03:01.4 00:29.2
12 12 / kluci [343] Pavel Geisler 2009 CZE Kámoši z Kostelce 03:06.3 00:34.1
13 13 / kluci [474] Jakub Jiroušek 2009 CZE Třtice 03:08.1 00:35.9
14 14 / kluci [344] Vít Hůlka 2010 CZE Police nad Metují 03:11.2 00:39.0
15 15 / kluci [350] Vojtěch Linke 2010 CZE Čeperka 03:13.4 00:41.2
16 16 / kluci [281] adam valenčík 2009 CZE červený kostelec 03:26.2 00:54.0
17 17 / kluci [352] František Mertlík 2010 CZE Nové Město nad Metují 1 03:35.1 01:02.9
18 18 / kluci [348] Filip Křemenský 2010 CZE Trutnov 03:35.4 01:03.2

result list 650m školáčky

start ~ 09:59:20

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / holky [453] Denisa Wiesnerová 2009 CZE BKL Machov 02:32.1
2 2 / holky [278] Nela Glosová 2009 CZE TJ Dvůr Králové nad Labem 02:35.4 00:03.3
3 3 / holky [340] Daniela Dvořáková 2009 CZE TJ Sokol Jaroměř 02:36.1 00:04.0
4 4 / holky [347] Anna Kráčmarová 2009 CZE BKL Machov 02:36.6 00:04.5
5 5 / holky [346] Natálie Jará 2009 CZE Červený Kostelec 02:41.2 00:09.1
6 6 / holky [353] Johanka Mošnová 2009 CZE Červený Kostelec 02:46.9 00:14.8
7 7 / holky [339] Vendula Dostálová 2010 CZE Černožice 02:48.7 00:16.6
8 8 / holky [355] Adéla Renská 2009 CZE SK Hvězda Pardubice 02:50.7 00:18.6
9 9 / holky [341] Noemi Elichová 2009 CZE Apache Loko Trutnov 02:56.2 00:24.1
10 10 / holky [342] Michaela Erbanová 2010 CZE SK Nové Město nad Metují 02:56.8 00:24.7
11 11 / holky [297] Dita Kolisková 2009 CZE Červený Kostelec 02:58.2 00:26.1
12 12 / holky [470] Eliška Pokoráková 2009 CZE Digital Media Publishing 03:03.3 00:31.2
13 13 / holky [299] Marie Mastíková 2010 CZE Červený Kostelec 03:03.8 00:31.7
14 14 / holky [338] Stella Černá 2009 CZE Opatovice nad Labem 03:08.0 00:35.9
15 15 / holky [296] Dorotka Lelková 2010 CZE Čolek Team Červený Kostelec 03:10.7 00:38.6
16 16 / holky [292] Katka Baráková 2010 CZE TJ Atletika Svitavy 03:12.3 00:40.2
17 17 / holky [345] Adéla Hůlková 2010 CZE Police nad Metují 03:15.8 00:43.7
18 18 / holky [359] Eliška Suchánková 2009 CZE Náchod 03:16.2 00:44.1
19 19 / holky [286] Barbora Hudečková 2010 CZE Náchod 03:23.0 00:50.9
20 20 / holky [291] Mia Měřínská 2009 CZE Hořičky 03:42.9 01:10.8
21 21 / holky [441] Adéla Šmejdová 2010 CZE Náchod 03:46.5 01:14.4
22 22 / holky [358] Natálie Strnadová 2010 CZE Atletika Trutnov 26:03.8 23:31.7

result list 650m přípravka

start ~ 10:15:20

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / kluci [376] Dominik Souček 2011 CZE TJ Sokol Červený Kostelec 02:48.6
2 2 / kluci [369] Michal Fišer 2011 CZE Kaštánek 02:52.4 00:03.8
3 3 / kluci [368] Ondřej Elich 2012 CZE Apache Loko Trutnov 02:53.3 00:04.7
4 4 / kluci [279] václav nývlt 2011 CZE u kaštánku 928 02:54.4 00:05.8
5 5 / kluci [445] Zdeněk Haderer 2012 CZE červený kostelec 02:56.6 00:08.0
5 1 / holky [478] Viktorie Melišíková 2011 CZE BMC Pavlišov 02:56.6 00:08.0
7 6 / kluci [373] Patrik Langpaul 2011 CZE CYKLO-SKI klub Polička 03:03.2 00:14.6
8 7 / kluci [363] Alexander Ambrúž 2011 CZE Jilemnice 03:03.4 00:14.8
9 8 / kluci [433] ondřej romančák 2013 CZE trutnov 03:05.8 00:17.2
10 2 / holky [454] Ema Bořková 2011 CZE FC Ležák Česká Skalice 03:06.9 00:18.3
11 9 / kluci [375] Štěpán Řehák 2012 CZE Červená Hora 03:09.1 00:20.5
12 10 / kluci [449] Mikuláš Krejčí 2012 CZE Camellus 03:11.4 00:22.8
13 11 / kluci [448] Ondra Pokorák 2012 CZE Digital Media Publishing 03:13.3 00:24.7
14 3 / holky [372] Michaela Kráčmarová 2012 CZE Kupkolo MTB Trilogy 03:14.4 00:25.8
15 4 / holky [377] Selma Šolcová 2012 CZE Červený Kostelec 03:23.7 00:35.1
16 5 / holky [365] Viktorie Brychová 2012 CZE Dobřany 03:27.5 00:38.9
17 12 / kluci [367] Lukáš Černý 2012 CZE Opatovice nad Labem 03:29.1 00:40.5
18 6 / holky [366] Rozárie Buková 2011 CZE Trutnov 1 03:29.3 00:40.7
19 7 / holky [370] Klára Hejnová 2011 CZE Velké Poříčí 03:29.4 00:40.8
20 13 / kluci [380] Marek Tylš 2012 CZE Slavětín nad Metují 03:31.6 00:43.0
21 14 / kluci [364] Ondřej Balcar 2011 CZE Kámoši z Kostelce 03:34.3 00:45.7
22 8 / holky [371] Šárka Horáková 2011 CZE Červený Kostelec 03:34.8 00:46.2
23 9 / holky [455] Denisa Králová 2012 CZE Lvíčci Trutnov 03:39.7 00:51.1
24 15 / kluci [408] Sebastian Mrázek 2012 CZE Náchod 03:42.8 00:54.2
25 16 / kluci [458] Marek Šimák 2012 CZE TJ Sokol Hradec Králové 03:49.2 01:00.6
26 17 / kluci [300] Jan Mastík 2012 CZE Červený Kostelec 04:01.1 01:12.5
27 10 / holky [386] Antonie Buková 2013 CZE Trutnov 1 04:17.5 01:28.9
28 18 / kluci [438] Matouš Kaněra 2012 CZE Rtyně v Podkrkonoší 12:47.8 09:59.2
28 11 / holky [282] tess měřínská 2012 CZE hořičky
28 11 / holky [379] Ema Šťastná 2012 CZE Říčany

result list 150m nejmladší

start ~ 10:30:44

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / kluci [267] Tomáš Vašata 2013 CZE Maratonstav Úpice 00:17.0
2 1 / holky [287] Žaneta Bergerová 2013 CZE Rtyně v Podkrkonoší 00:18.0 00:01.0
3 2 / holky [385] Anna Bubeníčková 2013 CZE BUBUTEAM 00:19.0 00:02.0
4 3 / holky [397] Barbora Strnadová 2013 CZE Atletika Trutnov 00:20.0 00:03.0
5 4 / holky [382] Aneta Bednaříková 2013 CZE Hronov 00:21.5 00:04.5
5 4 / holky [388] Eliška Hůlková 2014 CZE Police nad Metují 00:21.5 00:04.5
7 2 / kluci [389] Patrik Kellner 2013 CZE tři dva 1 00:23.0 00:06.0
8 6 / holky [400] Nela Šťastná 2014 CZE Říčany 00:24.8 00:07.8
9 3 / kluci [398] Ondřej Sýkora20 2013 CZE Zábrodí-Končiny 00:25.0 00:08.0
10 7 / holky [401] Johana Tylšová 2013 CZE Slavětín nad Metují 00:25.1 00:08.1
11 8 / holky [284] Kristýna Špeldová 2013 CZE Červený Kostelec 00:25.7 00:08.7
12 9 / holky [277] Anetka Glosová 2014 CZE Kocbeře 00:26.9 00:09.9
13 10 / holky [184] Michaela Nováková 2013 CZE Horní Radechová 00:27.5 00:10.5
14 4 / kluci [450] Vojtěch Krejčí 2014 CZE Camellus 00:27.6 00:10.6
15 5 / kluci [293] Kryštof Špelda 2013 CZE Červený Kostelec 00:28.1 00:11.1
16 6 / kluci [147] Vašík Hovorka 2014 CZE 00:28.5 00:11.5
17 7 / kluci [402] Šimon Vintr 2014 CZE SK Plhov Náchod 00:30.4 00:13.4
18 8 / kluci [387] Vojtěch Hejna 2014 CZE OCH ČK 00:31.0 00:14.0
19 9 / kluci [384] Richard Brych 2014 CZE Dobřany 00:35.0 00:18.0
20 11 / holky [395] Dorota Rezková 2013 CZE Smržov 00:35.4 00:18.4
21 10 / kluci [261] Kryštof Klapper 2018 CZE žabí tým 00:35.5 00:18.5
22 11 / kluci [390] Bedřich Kolaja 2013 CZE Slavia Liberec Orienteering 00:36.7 00:19.7
22 12 / holky [409] Anna Pleskačová 2015 CZE Janské Lázně 00:36.7 00:19.7
24 12 / kluci [298] Jakub Mastík 2015 CZE Červený Kostelec 00:37.4 00:20.4
25 13 / kluci [436] Jaromír Kolaja 2015 CZE Kupkolo MTB Trilogy 00:38.8 00:21.8
26 13 / holky [381] Eliška Bartošová 2013 CZE www.granulecz.cz 00:39.9 00:22.9
27 14 / holky [394] Ingrid Pšeničková 2015 CZE Česká Skalice 00:42.7 00:25.7
28 14 / kluci [396] Filip Rosa 2015 CZE Šneci v běhu 00:45.9 00:28.9
29 15 / kluci [392] Matěj Košťál 2017 CZE Malé Svatoňovice 00:48.7 00:31.7
30 16 / kluci [275] antonín melichar 2017 CZE batňovice 00:49.6 00:32.6
31 17 / kluci [391] Filip Košťál 2013 CZE Malé Svatoňovice 00:49.7 00:32.7
31 15 / holky [451] Marie Anna Krejčí 2016 CZE Camellus 00:49.7 00:32.7
33 18 / kluci [185] Antonín Zeman 2017 CZE Jaroměř 00:50.7 00:33.7
34 19 / kluci [393] Filip Mesner 2015 CZE Zábrodí 00:52.4 00:35.4
35 20 / kluci [446] Marek Haderer 2015 CZE Červený Kostelec 00:55.0 00:38.0
36 16 / holky [186] Anna Zemanová 2015 CZE Jaroměř 00:55.1 00:38.1
37 21 / kluci [403] Vendelín Vondrouš 2017 CZE Červený Kostelec 01:25.5 01:08.5
38 22 / kluci [383] Honzik Bitnar 2016 CZE Náchod 01:37.0 01:20.0
39 17 / holky [479] Maja Melišíková 2015 CZE STS Pavlišov 02:14.8 01:57.8
40 23 / kluci [469] Tobiáš Hejna 2013 CZE Sokol Havlovice 01:57:28.9 01:57:11.9

result list 2km

start ~ 10:45:04

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / Muži [252] Tomáš Vašata 2003 CZE SK Týniště nad Orlicí 08:08.2
2 2 / Muži [223] Martin Matuška 1980 CZE Ohnišov | Farmet a. s. 08:41.7 00:33.5
3 3 / Muži [253] Josef Vondra 1971 CZE Hvězda Pardubice z.s. 08:47.5 00:39.3
4 4 / Muži [271] František Kuhn 2006 CZE TJ Sokol Maratonstav Úpice 08:50.0 00:41.8
5 1 / Ženy [229] Elena Nývltová 1990 CZE červený kostelec 08:53.7 00:45.5
6 5 / Muži [255] Ondřej Souček 2006 CZE TJ Maratonstav Úpice 08:59.6 00:51.4
7 2 / Ženy [239] Veronika Schejbalová 2003 CZE SK Plhov Náchod 09:12.6 01:04.4
8 6 / Muži [237] Marek Rudolf 2007 CZE Deep Sea 09:16.9 01:08.7
9 7 / Muži [199] Tadeáš Orzág 2007 CZE Trutnov 09:26.1 01:17.9
10 3 / Ženy [241] Bára Sodomková 2005 CZE SK Plhov Náchod 09:44.7 01:36.5
11 8 / Muži [256] Šimon Souček 2008 CZE TJ Maratonstav Úpice 09:50.4 01:42.2
12 9 / Muži [257] Patrik Kaufman 2007 CZE Pěkov 09:52.2 01:44.0
13 4 / Ženy [209] Nikola Hejzlarová 2005 CZE SK Plhov Náchod 09:54.2 01:46.0
14 10 / Muži [189] matouš kubias 2003 CZE kubiasová paní 09:55.0 01:46.8
15 5 / Ženy [205] Michaela Dvorská 1990 CZE Farmet a.s. 10:04.0 01:55.8
16 11 / Muži [228] Wesley Nývlt 2003 CZE Male Svatonovice 10:06.7 01:58.5
17 6 / Ženy [254] Elen Zlámalová 2005 CZE SK Plhov Náchod 10:24.6 02:16.4
18 7 / Ženy [183] Aneta Tučková 2002 CZE Sokol Krčín 10:31.5 02:23.3
19 12 / Muži [201] Sebastian Ambrúž 2005 CZE Jilemnice 10:32.8 02:24.6
20 13 / Muži [217] Petr Kozel 2009 CZE Slatina nad Úpou 10:38.5 02:30.3
21 14 / Muži [218] Filip Kulda 2005 CZE TJ Sokol Olešnice 10:40.2 02:32.0
22 15 / Muži [276] Pavel Melichar 2007 CZE TJ Maratonstav Úpice 10:41.4 02:33.2
23 8 / Ženy [226] Marcela Nováková 1979 CZE Jilemnické nebe 10:51.0 02:42.8
24 16 / Muži [248] Matěj Tér 2009 CZE T 10:53.1 02:44.9
25 17 / Muži [249] Jan Tér 1974 CZE T 10:57.3 02:49.1
26 9 / Ženy [176] Anežka Staňková 2006 CZE 11:00.0 02:51.8
27 18 / Muži [225] JAN MICHALČÍK 1974 CZE Trutnov 11:03.5 02:55.3
28 19 / Muži [269] Ondřej Vašata 2007 CZE Maratonstav Úpice 11:06.9 02:58.7
29 10 / Ženy [220] Kateřina Malá 2004 CZE TJ Maratonstav Úpice 11:09.2 03:01.0
30 11 / Ženy [222] Aneta Maršíková 1991 CZE Partice 11:21.8 03:13.6
31 12 / Ženy [492] sofie ernestová 2007 CZE sk dolar hajnice 11:24.9 03:16.7
32 13 / Ženy [214] Lenka Jirásková 1984 CZE Partice 11:29.0 03:20.8
33 14 / Ženy [227] Julie Nováková 2005 CZE Jilemnické nebe 11:57.9 03:49.7
34 15 / Ženy [202] Eva Cejnarová 1976 CZE Farmet a.s. 12:07.7 03:59.5
34 15 / Ženy [274] Jana Melicharová 1978 CZE sokol batňovice 12:07.7 03:59.5
36 17 / Ženy [187] Veronika Hanušová 2005 CZE Lhota pod Hořičkmi 12:17.6 04:09.4
37 18 / Ženy [196] václava horáková 2001 CZE Sokol Krčín 12:23.9 04:15.7
38 19 / Ženy [213] Jaroslava Ježková 1978 CZE Náchod 12:25.5 04:17.3
39 20 / Muži [221] Adam Mareš 2005 CZE Trutnov 12:26.6 04:18.4
40 20 / Ženy [244] Iveta Součková 1992 CZE Partice 12:30.7 04:22.5
41 21 / Ženy [224] Veronika Mesnerová 1983 CZE Partice 12:36.1 04:27.9
42 21 / Muži [457] Martin Vlček 1979 CZE Nové Město nad Metují 13:36.2 05:28.0
43 22 / Muži [573] Jiří Kuťák 1966 CZE OK Color 13:43.4 05:35.2
44 23 / Muži [212] Drahoš Hyrč 1956 CZE Nové Město nad Metují 14:03.7 05:55.5
45 24 / Muži [216] Vladimír Kozel 1977 CZE AGRO CS a.s. 14:18.1 06:09.9
46 22 / Ženy [429] Radka Hnízdilová 1979 CZE Končiny 14:49.2 06:41.0
47 25 / Muži [230] Honza Pchálek 2002 CZE Studnice u Náchoda 16:05.3 07:57.1
48 23 / Ženy [231] Zuzana Pchálková 1968 CZE Farmet a.s. 16:26.2 08:18.0
49 26 / Muži [206] Aleš Dvořáček 1989 CZE Farmet a.s. 16:31.4 08:23.2
50 24 / Ženy [211] Pavlína Hůlková 1969 CZE Červený Kostelec 16:48.5 08:40.3
51 27 / Muži [210] Josef Hůlek 1965 CZE OCH ČK 17:20.1 09:11.9
52 25 / Ženy [272] Michaela Měřínská 1979 CZE Hořičky 17:44.2 09:36.0
53 26 / Ženy [208] Jitka Grulichová 1965 CZE AGRO CS a.s. 18:23.7 10:15.5
54 27 / Ženy [240] Jana Schneiderová 1967 CZE AGRO CS a.s. 18:31.5 10:23.3
55 28 / Ženy [646] Petra Teuberová 1998 CZE Hořičky 21:23.1 13:14.9
56 29 / Ženy [203] Ilona Čížková 1975 CZE Farmet a.s. 26:52.9 18:44.7
57 30 / Ženy [204] Alžběta Čížková 2007 CZE Náchod 26:54.0 18:45.8
58 31 / Ženy [232] Dana Podaná 1972 CZE Farmet a.s. 27:01.4 18:53.2
59 32 / Ženy [207] Veronika Gavlasová 1973 CZE Farmet a.s. 27:14.3 19:06.1
60 33 / Ženy [233] Jaroslava Pokludová 1977 CZE Farmet a.s. 32:11.6 24:03.4
61 28 / Muži [477] Michal Pokluda 2009 CZE Chvilkou ce 32:13.6 24:05.4
62 29 / Muži [200] pavel kábrt 1956 CZE náchod 44:10.8 36:02.6

result list 10km dospělí (hlavní závod)

start ~ 11:00:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / Muži [1] Kamil Krunka 1986 CZE SK Nové Město nad Metují 31:37.1
2 2 / Muži [2] Jindřich Král 1973 CZE Iscarex Č.T. 33:08.0 01:30.9
3 3 / Muži [3] Milan Vlček 1989 CZE SK Nové Město nad Metují 34:45.3 03:08.2
4 4 / Muži [4] Vladislav Dufka 1991 CZE Červený Kostelec 35:09.4 03:32.3
5 5 / Muži [9] David Svoboda 1985 CZE ASC DUKLA Praha 35:21.4 03:44.3
6 1 / Ženy [5] Táňa Metelková 1972 CZE TJ Sokol Hradec Králové 35:50.6 04:13.5
7 6 / Muži [30] Daniel Čech 1993 CZE Náchod 36:31.8 04:54.7
8 7 / Muži [64] Pavel Jelen 1991 CZE Hvězda Pardubice z.s. 36:35.6 04:58.5
9 8 / Muži [173] Luděk Berka 1972 CZE SBS Rtyně v Podkrkonoší 36:39.8 05:02.7
10 9 / Muži [194] Ladislav Kubeček 1991 CZE FARMET - Maratonstav Úpice 37:10.5 05:33.4
11 10 / Muži [45] Dušan Gajdoš 1973 CZE Červený Kostelec 37:16.7 05:39.6
12 11 / Muži [102] Pepek Petrů 1986 CZE Hasiči města Náchoda 37:18.9 05:41.8
13 12 / Muži [127] Jan Šimák 1983 CZE Hradec Králové 37:25.8 05:48.7
14 13 / Muži [195] Filip Kondáš 2000 CZE Elkov author junior team 38:00.1 06:23.0
15 14 / Muži [170] Tomáš Martínek 1991 CZE GoodLuckGymHK 38:17.5 06:40.4
16 15 / Muži [177] Antonín Staněk 2002 CZE Nové Město nad Metují - Spy 38:20.0 06:42.9
17 16 / Muži [53] Jan Hejduk 1998 CZE Náchod 38:26.5 06:49.4
18 17 / Muži [93] Jan Melišík 1974 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 38:27.1 06:50.0
19 18 / Muži [121] Vladimír Souček 1973 CZE TJ Sokol Červený Kostelec 38:53.3 07:16.2
20 19 / Muži [22] Petr Bubeníček 1980 CZE BUBUTEAM 38:53.7 07:16.6
21 20 / Muži [47] Martin Habr 1996 CZE TJ Sokol Olešnice 38:55.7 07:18.6
22 21 / Muži [77] Drahomir Koudelka 1971 CZE meixner consulting 39:04.0 07:26.9
23 22 / Muži [14] David Bárta 1984 CZE Melichar CZ 39:25.5 07:48.4
24 23 / Muži [174] václav štěpán 1990 CZE Bražecký mládenci 39:29.8 07:52.7
25 24 / Muži [193] Jiří Kulda 2002 CZE HOCK horolezecký oddíl 39:45.6 08:08.5
26 25 / Muži [28] Martin Cöger 1994 CZE Náchod 39:52.3 08:15.2
27 26 / Muži [62] Radek Jašíček 1990 CZE Vysoká Srbská 40:01.5 08:24.4
28 27 / Muži [58] Michal Horák 1975 CZE TJ Sokol Studnice 40:12.3 08:35.2
29 28 / Muži [71] Vladimír Kolisko 1980 CZE RUN4RUN 40:13.3 08:36.2
30 2 / Ženy [6] Markéta Zeisková 1998 CZE Rajbas klub Náchod 40:18.3 08:41.2
31 29 / Muži [113] Tomáš Rosa 1975 CZE Šneci v běhu 40:22.9 08:45.8
32 3 / Ženy [158] Iveta Vlčková 1983 CZE SK Babice / Inov-8 team 40:26.1 08:49.0
33 4 / Ženy [559] Denisa Kozáková 1979 CZE Hvězda Pardubice 40:32.6 08:55.5
34 30 / Muži [49] Jiří Habr 1973 CZE Vella Team Náchod 40:46.1 09:09.0
35 31 / Muži [26] Petr Celba 1986 CZE Pells Team Brno 40:46.5 09:09.4
36 32 / Muži [179] Josef Nečas 1958 CZE Maratonstav Úpice 40:48.0 09:10.9
37 33 / Muži [66] Daniel Ježek 2001 CZE Náchod 40:58.2 09:21.1
38 34 / Muži [164] Jan Čapek 1982 CZE Slatina nad Úpou 40:58.4 09:21.3
39 35 / Muži [85] Martin Laštůvka 1980 CZE Cyklo Tony 41:14.1 09:37.0
40 36 / Muži [144] Tomáš Zetek 2000 CZE Náchod 41:22.0 09:44.9
41 37 / Muži [159] Jakub Zítko 1995 CZE Piráti 41:22.5 09:45.4
42 38 / Muži [44] Tomáš Florian 1979 CZE Integraf running team 41:24.6 09:47.5
43 5 / Ženy [8] Romana Brumlichová 1976 CZE Medvědí doupě 41:30.0 09:52.9
44 39 / Muži [95] Jakub Nápravník 1987 CZE TJ Maratonstav Úpice 41:40.9 10:03.8
45 6 / Ženy [7] Kateřina Kubiasová 1978 CZE Tyčka a kulička 41:43.9 10:06.8
46 40 / Muži [35] Tomáš Doubek 1987 CZE CYKLO-SKI klub Polička 41:52.9 10:15.8
47 41 / Muži [10] Daniel Adámek 1999 CZE SRTG Hradec Králové 42:06.5 10:29.4
48 42 / Muži [48] Petr Habr 1965 CZE Žernov pro radost 42:12.2 10:35.1
49 43 / Muži [245] Jan Hylský 1989 CZE Farmet a.s. 42:19.0 10:41.9
50 44 / Muži [198] Jan kalousek 1971 CZE Hradec Králové 42:26.4 10:49.3
51 45 / Muži [140] Zdenek Vojtisek 1973 CZE Sneci v behu 42:29.6 10:52.5
52 46 / Muži [79] Jan Kozlovský 1989 CZE Pardubice 42:40.3 11:03.2
53 47 / Muži [160] Adam jangerberger 1985 CZE Children Of Olymp 42:47.0 11:09.9
54 48 / Muži [40] Jiří Elich 1964 CZE Apache Loko Trutnov 42:57.1 11:20.0
55 49 / Muži [96] Jiří Němeček 1977 CZE B4K 43:29.6 11:52.5
56 7 / Ženy [80] Anna Krátká 1969 CZE Hvězda Pardubice 43:35.7 11:58.6
57 50 / Muži [24] Tomáš Buka 1980 CZE Trutnov 43:39.3 12:02.2
58 51 / Muži [111] Stanislav Rek 1964 CZE AMMANN 43:40.9 12:03.8
59 8 / Ženy [145] Radka Zítková 1988 CZE Run4run 43:43.5 12:06.4
60 52 / Muži [112] Michal Renský 1979 CZE Run4run 43:59.7 12:22.6
61 53 / Muži [171] Lukáš Nymš 1987 CZE 44:08.9 12:31.8
62 54 / Muži [82] Jan Kulda 1973 CZE Integraf running team 44:16.6 12:39.5
63 55 / Muži [126] Martin Šilar 1976 CZE Trutnov 44:32.4 12:55.3
64 56 / Muži [134] Martin Tylš 1979 CZE AGRO CS a.s. 44:34.5 12:57.4
65 57 / Muži [75] Vladimír Kostelecký 1970 CZE Vella team Náchod 44:37.5 13:00.4
66 58 / Muži [15] Martin Bartoš 1980 CZE www.granulecz.cz 44:43.1 13:06.0
67 59 / Muži [17] Milan Kozák 1991 CZE Červený Kostelec 44:43.8 13:06.7
68 60 / Muži [119] Jiří Sláma 1974 CZE Vella team Náchod 44:51.8 13:14.7
69 61 / Muži [57] Mirek Holeček 1974 CZE Nové Město nad Metuji 45:07.0 13:29.9
70 9 / Ženy [138] Veronika Vítková 1989 CZE Náchod 45:09.3 13:32.2
71 62 / Muži [67] Miroslav Jirásek 1947 CZE SDH Pavlišov 45:14.4 13:37.3
72 63 / Muži [31] Pavel Čermák 1979 CZE Náchod 45:30.1 13:53.0
73 64 / Muži [116] Honza Sedláček 2004 CZE Hvězda Pardubice 45:38.0 14:00.9
74 10 / Ženy [21] Eva Brychová 1984 CZE Dobřany 45:49.4 14:12.3
75 11 / Ženy [153] Ema Umlaufová 1997 CZE Náchod 45:51.7 14:14.6
76 12 / Ženy [23] Simona Bubeníčková 1978 CZE BUBUTEAM 45:54.6 14:17.5
77 65 / Muži [32] Ladislav Domáň ml. 1981 CZE Náchod 46:00.2 14:23.1
78 66 / Muži [175] Václav Goldbach 1950 CZE SK Týniště nad Orlicí 46:04.7 14:27.6
79 13 / Ženy [125] Zdeňka Suchánková 1963 CZE Česká Skalice 46:05.2 14:28.1
80 67 / Muži [595] Jiří Prouza 1995 CZE Červený Kostelec 46:06.4 14:29.3
81 68 / Muži [137] Josef Vaněk 1965 CZE TJ Sokol Karate Náchod 46:15.3 14:38.2
82 14 / Ženy [52] Markéta Hanzlová 1973 CZE svaz českých bohémů 46:19.0 14:41.9
83 69 / Muži [120] Josef Smola 1980 CZE Náchod 46:19.5 14:42.4
84 70 / Muži [50] Jiří Hanuš 1972 CZE vella team 46:40.3 15:03.2
85 71 / Muži [117] Jakub Semerák 1990 CZE Digital Media Publishing 46:42.4 15:05.3
86 15 / Ženy [181] Martina Švarcová 1965 CZE Olfin 46:48.9 15:11.8
87 72 / Muži [136] Martin Valeš 1974 CZE Velká Jesenice 46:52.9 15:15.8
88 73 / Muži [13] Jaroslav Balcar 1975 CZE Vysokov 46:57.3 15:20.2
89 74 / Muži [60] Petr Hynek 1963 CZE SK Nové Město nad Metují 46:58.6 15:21.5
90 16 / Ženy [489] Zuzana Ernestová 1972 CZE Hajnice 47:01.0 15:23.9
91 75 / Muži [488] Jaroslav Kunrt 1975 CZE Trutnov 47:07.0 15:29.9
92 76 / Muži [128] Petr Šimek 1991 CZE Červený Kostelec 47:10.7 15:33.6
93 77 / Muži [83] Tomáš Kuťák 2004 CZE TJ Maratonstav Úpice 47:21.2 15:44.1
94 78 / Muži [87] Daniel Macek 1979 CZE AGRO CS a.s. 47:28.9 15:51.8
95 79 / Muži [19] Aleš Zbraněk 1968 CZE Štěpánek 47:29.2 15:52.1
96 17 / Ženy [91] Alena Marethová 1972 CZE Česká Skalice 47:35.4 15:58.3
97 80 / Muži [92] Václav Matuška 1969 CZE Velká Jesenice 47:39.3 16:02.2
98 81 / Muži [129] Radim Štěp 1993 CZE Hradec Králové 47:58.0 16:20.9
99 82 / Muži [81] Milan Krempa 1963 CZE AC GoMango Hogner 48:06.0 16:28.9
100 83 / Muži [146] Petr Šinták 1986 CZE Slavoňov 48:07.9 16:30.8
101 84 / Muži [104] Michal Pokorák 1983 CZE Digital Media Publishing 48:27.2 16:50.1
102 18 / Ženy [130] Adéla Štěpová 1993 CZE Hradec Králové 48:36.7 16:59.6
103 19 / Ženy [11] Simona Ambrúžová 1980 CZE Jilemnice 48:47.6 17:10.5
104 85 / Muži [141] Jan Vomocil 1986 CZE Trutnov 48:51.3 17:14.2
105 86 / Muži [103] Radek Plašil 1980 CZE BK Rtyně 48:54.0 17:16.9
106 87 / Muži [90] Karel Mareth 1971 CZE Česká Skalice 49:01.1 17:24.0
107 20 / Ženy [143] Jana Zelenková 1981 CZE TJ Sokol Žernov 49:01.7 17:24.6
108 88 / Muži [54] Leoš Hejna 1974 CZE SKH Královehradeckého kraje 49:07.7 17:30.6
109 21 / Ženy [63] Hedvika Jašíčková 1992 CZE Hronov 49:13.5 17:36.4
110 89 / Muži [157] jan němeček 1974 CZE nové město nad metují 49:30.6 17:53.5
111 90 / Muži [101] Martin Pešek 1967 CZE Náchod 49:34.1 17:57.0
112 91 / Muži [99] Martin Oklepek 1988 CZE SDH Lhota za Červený Kostelcem 49:37.3 18:00.2
113 92 / Muži [84] Radim Kyrcz 1990 CZE Farmet a.s. 49:37.7 18:00.6
114 93 / Muži [110] Michal Prokop 1973 CZE Poříčští orli 49:48.7 18:11.6
115 94 / Muži [36] Jindřich Drobek 1971 CZE Jameson team 49:48.9 18:11.8
116 95 / Muži [180] Petr Hejna 1978 CZE ZPA Smart Energy 3 50:00.4 18:23.3
117 96 / Muži [150] Štěpán Kožnar 1994 CZE Sezemice 50:08.8 18:31.7
118 97 / Muži [172] štěpán bracek 1988 CZE Červený Kostelec 50:09.0 18:31.9
119 98 / Muži [20] Jan Brož 1968 CZE Náměrka 50:14.8 18:37.7
120 99 / Muži [148] zdeněk soukup 1989 CZE Holovousy 50:22.8 18:45.7
121 22 / Ženy [18] Klára Vítková 1982 CZE Run4run 50:24.4 18:47.3
122 23 / Ženy [149] Alena Březinová 1979 CZE Run4run 50:27.1 18:50.0
123 24 / Ženy [122] Jana Stejskalová 1977 CZE IVT Náchod 50:31.8 18:54.7
124 100 / Muži [106] jan Poláček 1968 CZE Náchod 50:38.4 19:01.3
125 25 / Ženy [124] Jana Stodůlková 1980 CZE Červený Kostelec 50:49.0 19:11.9
126 101 / Muži [123] Miroslav Stodůlka 1978 CZE Červený Kostelec 50:53.7 19:16.6
127 102 / Muži [12] Michal Antoš 1990 CZE Česká Skalice 50:56.0 19:18.9
128 103 / Muži [39] Jan Dvořák 1985 CZE Zábrodí 50:58.7 19:21.6
129 104 / Muži [41] Tomáš Felkl 1973 CZE Náchod 51:08.2 19:31.1
130 26 / Ženy [59] Nela Hurdálková 1994 CZE Rtyně v Podkrkonoší 51:46.6 20:09.5
131 105 / Muži [109] Lubomír Prokop 1973 CZE Z HECU 51:57.5 20:20.4
132 27 / Ženy [139] Markéta Vítová 1982 CZE Tj Sokol Lhota Č.Kostelec 52:02.3 20:25.2
133 28 / Ženy [133] Marie Švorcová 1981 CZE Farmet a. s. 52:10.0 20:32.9
134 29 / Ženy [55] Hana Hellerová 1961 CZE Hradec Králové 52:54.5 21:17.4
135 30 / Ženy [97] Ruth Nováková 1976 CZE Červený Kostelec 53:06.5 21:29.4
136 31 / Ženy [42] Kateřina Felklová 1977 CZE Náchod 53:12.5 21:35.4
137 106 / Muži [88] Marek Mach 1975 CZE Nový Hrádek 53:25.4 21:48.3
138 107 / Muži [165] Michal Urban 1964 CZE Pronax group s.r.o. 53:33.0 21:55.9
139 108 / Muži [94] Tomáš Míl 1971 CZE HELLA stínící technika 53:35.5 21:58.4
140 109 / Muži [37] Jiří Dufek 1978 CZE B4K 53:47.2 22:10.1
141 32 / Ženy [114] Zdeňka Říhová 1959 CZE Náchod 53:51.7 22:14.6
142 33 / Ženy [132] KRISTÝNA ŠTURMOVÁ 1982 CZE ČESKÁ METUJE 54:14.6 22:37.5
143 34 / Ženy [46] alena gloserova 1969 CZE holkz z pohranici 54:23.7 22:46.6
144 110 / Muži [16] josef Bogdány 1971 CZE Báječné ženy v běhu 54:32.2 22:55.1
145 35 / Ženy [61] Karla Jakoubková 1972 CZE VĚTVE K DRCENÍ 54:33.6 22:56.5
146 36 / Ženy [43] Jana Fidlerová 1975 CZE Ženy sobě 54:38.0 23:00.9
146 111 / Muži [168] Petr Adámek 1993 CZE Apache Loko Trutnov 54:38.0 23:00.9
148 37 / Ženy [167] Simona Fojtíková 1988 CZE Náchod-Babí 54:39.2 23:02.1
149 38 / Ženy [89] Jana Machová 1976 CZE Nový Hrádek 55:57.0 24:19.9
150 39 / Ženy [51] Pavlína Hanušová 1973 CZE Ženy sobě 56:09.7 24:32.6
151 40 / Ženy [135] Hana Vacková 1956 CZE TJ Sokol Starkoč 56:27.5 24:50.4
152 41 / Ženy [107] Kateřina Polická 1980 CZE Nové Město nad Metují 56:49.4 25:12.3
153 42 / Ženy [78] Anna Kozlovská 2000 CZE Pardubice 56:50.7 25:13.6
154 112 / Muži [25] Ladislav Cabalka 1957 CZE Jaroměř 57:00.6 25:23.5
155 113 / Muži [178] Pavel Staněk 1970 CZE Nové Město nad Metují 57:02.7 25:25.6
156 43 / Ženy [38] Adéla Dušková 1991 CZE Červený Kostelec 58:00.8 26:23.7
157 44 / Ženy [131] Hana Šternerová 1963 CZE Hradec Králové 58:07.7 26:30.6
158 45 / Ženy [163] andrea dítětová 1973 CZE u vodojemu 1691 58:11.2 26:34.1
159 114 / Muži [73] Jiří Kopecký 1974 CZE GoMango Hradec Králové 58:38.3 27:01.2
160 115 / Muži [152] Jan Šponer 2001 CZE Atletika Jaroměř 58:40.5 27:03.4
161 46 / Ženy [34] Hana Dostálová 1970 CZE Černožice 58:46.3 27:09.2
162 47 / Ženy [68] Petra Judová 1975 CZE běhna z Trauče 58:59.1 27:22.0
163 116 / Muži [65] Matěj Jelínek 1942 CZE Černilov 59:13.6 27:36.5
164 48 / Ženy [27] Lucie Celbová 1992 CZE Pell´s Team Brno 59:36.2 27:59.1
165 117 / Muži [162] Jindřich vielčik 1940 CZE Lichnov 01:00:07.1 28:30.0
166 118 / Muži [33] Václav Dostál 1942 CZE Černožice 01:00:19.1 28:42.0
167 49 / Ženy [151] Sofie Chrásková 2002 CZE Jaroměř 01:01:20.8 29:43.7
168 50 / Ženy [98] Martina Nývltová 1975 CZE Báječné ženy v běhu 01:01:26.1 29:49.0
169 51 / Ženy [105] Michaela Pokorná 2002 CZE Hradec Králové 01:01:54.5 30:17.4
170 52 / Ženy [115] Milana Sahánková 1980 CZE #ProRudník# 01:02:45.9 31:08.8
171 53 / Ženy [100] Klára Pecoldová 1974 CZE #ProRudník# 01:02:50.4 31:13.3
172 119 / Muži [29] Václav Culka 1935 CZE Nové Město nad Metují 01:13:57.9 42:20.8
173 120 / Muži [56] Tomáš Hofman 1978 CZE AGRO CS a.s. 01:14:47.1 43:10.0
174 121 / Muži [72] Stanislav Komárek 1982 CZE AGRO CS a.s. 01:14:49.4 43:12.3
175 122 / Muži [142] Milan Vorel 1940 CZE Slatiňany 01:27:23.3 55:46.2

result list 5km dospělí

start ~ 11:00:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / Muži [667] Matěj Zima 1998 CZE TJ Lokomotiva Trutnov 16:24.6
2 2 / Muži [636] Vítězslav Šolc 1991 CZE Redpoint Team 16:43.7 00:19.1
3 3 / Muži [592] Ondřej Metelka 2001 CZE OK99 Hradec Králové 17:25.6 01:01.0
4 4 / Muži [643] Martin Šupich 1977 CZE Wikov 17:42.5 01:17.9
5 5 / Muži [421] Josef Mrázek 2000 CZE SK Nové Město nad Metují 18:07.5 01:42.9
6 6 / Muži [513] Jakub Červený 1995 CZE TJ Lokomotiva Trutnov 18:18.4 01:53.8
7 7 / Muži [534] Jakub Hanousek 1991 CZE Police nad metují 19:07.2 02:42.6
8 8 / Muži [582] Ondřej Lukáš 2003 CZE BATIST Medical 19:15.4 02:50.8
9 9 / Muži [557] Adam Kolář 2001 CZE Sportovní klub Nové Město nad Metují 19:20.1 02:55.5
10 1 / Ženy [657] Eva Vítová 1975 CZE SK Nové Město nad Metují 19:21.0 02:56.4
11 10 / Muži [640] Ondřej Šrámek 1982 CZE Farmet a.s. 19:27.9 03:03.3
12 11 / Muži [561] Vlastimil Kráčmar 1974 CZE Kupkolo MTB Trilogy 19:30.9 03:06.3
13 12 / Muži [502] Jan Balcar 1990 CZE PS Náchod-Kamenec 19:45.0 03:20.4
14 13 / Muži [567] Ladislav Kubeček 1962 CZE Maratonstav Úpice 19:49.8 03:25.2
15 14 / Muži [668] Petr Zimola 1992 CZE Kramolna 20:04.7 03:40.1
16 15 / Muži [525] Martin Firkušný 1982 CZE Smiřice 20:24.3 03:59.7
17 2 / Ženy [563] Veronika Kropáčková 1994 CZE Kramolna 20:25.4 04:00.8
18 3 / Ženy [580] Petra Lochmanová 1980 CZE SK Plhov Náchod 20:27.6 04:03.0
19 16 / Muži [533] Stanislav Hanel 1997 CZE AGRO CS a.s. 20:37.4 04:12.8
20 17 / Muži [197] Tomáš Kulda 2001 CZE Červený Kostelec 20:46.6 04:22.0
21 18 / Muži [419] Vít Hejna 2003 CZE TATÍNEK:) 20:59.8 04:35.2
22 19 / Muži [519] Pavel Dvořák 1972 CZE TJ Sokol Nové Město nad Metují 21:16.8 04:52.2
23 20 / Muži [464] Martin Vítek 1992 CZE AGRO CS A.S. 21:42.4 05:17.8
24 21 / Muži [610] Filip Prouza 2002 CZE Rtyně v Podkrkonoší 22:05.8 05:41.2
25 22 / Muži [538] Josef Hofman 2003 CZE Hronov 22:07.6 05:43.0
26 23 / Muži [600] Wesley Nývlt 2003 CZE Male Svatonovice 22:10.6 05:46.0
27 4 / Ženy [503] Romana Baškovská 1974 CZE Holky z Vršovky 22:14.3 05:49.7
28 5 / Ženy [634] Klára Šimáková 1983 CZE Hradec Králové 22:15.9 05:51.3
29 24 / Muži [593] Ondřej Míl 1992 CZE LFHK 22:27.6 06:03.0
30 25 / Muži [481] Pavel Sodomka 1975 CZE Náchod 22:32.0 06:07.4
31 26 / Muži [620] Ondřej Řehák 2005 CZE SK Nové Město nad Metují 22:32.5 06:07.9
32 27 / Muži [192] petr hejčl 2003 CZE šonov 22:33.2 06:08.6
33 6 / Ženy [651] Daniela Tylšová 1978 CZE Triatlon Team Trutnov 22:38.0 06:13.4
34 28 / Muži [452] Michal Krejčí 1985 CZE Camellus 22:40.6 06:16.0
35 29 / Muži [536] Vít Hejna 1986 CZE OCH ČK 22:42.7 06:18.1
36 30 / Muži [537] Zdeněk Hlaváček 1981 CZE GHOST team 23:00.2 06:35.6
37 7 / Ženy [485] Eva Mertlíková 1987 CZE Hořičky 23:04.6 06:40.0
38 31 / Muži [530] Lukáš Habr 1985 CZE DZS Náchod 23:09.2 06:44.6
39 32 / Muži [616] David Runštuk 1982 CZE AGRO CS a.s. 23:12.3 06:47.7
40 33 / Muži [659] David Volf 1999 CZE Náchod 23:13.4 06:48.8
41 34 / Muži [512] Jiří Cöger 1998 CZE Náchod 23:14.7 06:50.1
42 35 / Muži [612] Pavel Rejchrt 1989 CZE MAS Stolové hory 23:17.1 06:52.5
43 36 / Muži [599] David Nývlt 2004 CZE Česká Skalice 23:28.1 07:03.5
44 8 / Ženy [509] Adéla Breitrová 2002 CZE SK Nové Město nad Metují 23:32.0 07:07.4
45 37 / Muži [427] Pavel Špelda 1977 CZE pavelspelda 23:49.7 07:25.1
46 38 / Muži [546] Jiří Janeček 1972 CZE AGRO CS a.s. 24:00.0 07:35.4
47 9 / Ženy [639] Ivona Špringrová 1992 CZE Maratonstav Úpice 24:10.6 07:46.0
48 10 / Ženy [468] Zuzana Sedláčková 2003 CZE SK Nové Město nad Metují 24:15.2 07:50.6
49 39 / Muži [547] Lukáš Janoščák 1987 CZE Farmet a.s. 24:22.3 07:57.7
50 11 / Ženy [493] radan sádlová 1975 CZE Rtyně v podkrkonoší 24:24.6 07:60.0
51 40 / Muži [628] Jaroslav Studnička 1970 CZE Rtyně v Podkrkonoší 24:26.1 08:01.5
52 41 / Muži [658] Miloš Voleský 1972 CZE MILDATEAM 24:30.2 08:05.6
53 12 / Ženy [641] Helena Šťastná Koblihová 1980 CZE Říčany 24:30.3 08:05.7
54 42 / Muži [578] Miloslav Lenfeld 1990 CZE Farmet a.s. 24:44.8 08:20.2
55 13 / Ženy [654] Anna Venclová 2001 CZE Náchod 24:45.7 08:21.1
56 14 / Ženy [524] Iveta Filipcová 1974 CZE Nové Město nad Metují 24:46.8 08:22.2
57 43 / Muži [528] Pavel Górski 1978 CZE AGRO CS a.s. 24:52.3 08:27.7
58 15 / Ženy [463] monika kolísková 1978 CZE Červený kostelec 24:53.4 08:28.8
59 16 / Ženy [504] Kateřina Baškovská 1994 CZE Holky z Vršovky 24:54.9 08:30.3
60 44 / Muži [476] Pavel Remeš 1988 CZE Náchod 24:59.8 08:35.2
61 45 / Muži [529] Jan Habr 1987 CZE DZS Náchod 25:03.7 08:39.1
62 46 / Muži [418] Ondřej Jansa 1998 CZE Hronov 25:04.4 08:39.8
63 17 / Ženy [633] Lenka Sýkorová 1980 CZE Zábrodí-Končiny 25:05.6 08:41.0
64 18 / Ženy [664] Denisa Zemanová 1988 CZE Nový Ples 25:10.9 08:46.3
65 47 / Muži [190] Martin Jiránek 1978 CZE Džusy a šťávy 25:12.1 08:47.5
66 19 / Ženy [589] Jana Matušková 1969 CZE Velká Jesenice 25:18.0 08:53.4
67 48 / Muži [461] Milan Hlavatý 1972 CZE Symbio+ CE.Energy 25:18.4 08:53.8
67 20 / Ženy [462] Eliška Hlavatá 2002 CZE Odd. klub škola 25:18.4 08:53.8
67 49 / Muži [495] Ladislav Hruška 1956 CZE HBN 25:18.4 08:53.8
70 21 / Ženy [647] Jolana Tojnarová 1982 CZE Náchod 25:19.8 08:55.2
71 22 / Ženy [431] Lada Vacková 1977 CZE Orel rtyně 25:21.0 08:56.4
72 23 / Ženy [161] Petra Hovorková 1976 CZE svay českých bohémů 25:23.1 08:58.5
73 24 / Ženy [531] Klára Habrová 1992 CZE Červený Kostelec 25:23.7 08:59.1
74 50 / Muži [501] José Avila 1967 CZE AGRO CS a.s. 25:25.1 09:00.5
75 51 / Muži [506] Richard Bergmann 1971 CZE Červený Kostelec 25:29.0 09:04.4
76 52 / Muži [638] Zdeněk Špringr 1957 CZE Maratonstav Úpice 25:29.1 09:04.5
77 25 / Ženy [532] Markéta Hadererová 1989 CZE AGRO CS a.s. 25:31.4 09:06.8
78 53 / Muži [507] Jaroslav Bitnar 1971 CZE Náchod 25:31.5 09:06.9
79 54 / Muži [665] Libor Zetek 1959 CZE Náchod 25:32.2 09:07.6
80 26 / Ženy [635] Vlasta Škopová 1977 CZE Hronov 25:52.5 09:27.9
81 27 / Ženy [625] Eliška Shejbalová 2001 CZE Náchod 25:54.8 09:30.2
82 55 / Muži [621] Petr Řehák 1981 CZE Farmet a.s. 26:01.3 09:36.7
83 28 / Ženy [644] Karolína Térová 2004 CZE T 26:03.6 09:39.0
84 56 / Muži [590] Petr May 1985 CZE Farmet a.s. 26:04.0 09:39.4
85 29 / Ženy [486] viktoria ernestová 1995 CZE hajnice 26:09.2 09:44.6
86 57 / Muži [487] adam petera 1998 CZE sk dolar hajnice 26:09.7 09:45.1
87 30 / Ženy [594] Petra Mošnová 1969 CZE Červený Kostelec 26:09.9 09:45.3
88 58 / Muži [602] Martin Pastucha 1990 CZE Farmet a.s. 26:10.7 09:46.1
89 59 / Muži [465] Leoš Holeček 1989 CZE Hradec Králové 26:16.7 09:52.1
89 59 / Muži [564] Štěpán Krtička 1984 CZE -- 26:16.7 09:52.1
91 31 / Ženy [588] Petra Matoulková 1979 CZE Trutnov 26:20.4 09:55.8
92 32 / Ženy [660] Lenka Volná 1972 CZE Náchod 26:25.6 10:01.0
93 33 / Ženy [571] Lucie Kučerová 1990 CZE Brno 26:47.1 10:22.5
94 34 / Ženy [648] Markéta Tučková 1988 CZE www.granulecz.cz 26:48.5 10:23.9
95 35 / Ženy [611] Petra Přibylová 1986 CZE Hoky z Vršovky 26:53.6 10:29.0
96 61 / Muži [527] Dušan Gavlas 1973 CZE Farmet a.s. 26:55.4 10:30.8
97 62 / Muži [188] Martin valeš 1988 CZE Studnice 26:56.4 10:31.8
98 36 / Ženy [444] Dagmar Rolencová 1971 CZE Svoboda nad Úpou 26:59.3 10:34.7
99 37 / Ženy [520] Šárka Erbanová 1979 CZE Nové Město nad Metují 27:00.9 10:36.3
100 38 / Ženy [618] Barbora Rýdlová 2006 CZE tři dva 1 27:03.6 10:39.0
101 63 / Muži [617] jaroslav rýdlo 1977 CZE tři dva 1 27:09.4 10:44.8
102 64 / Muži [548] Vojtěch Jansa 1995 CZE Hronov 27:10.3 10:45.7
103 65 / Muži [596] Radim Müller 1979 CZE AGRO CS a.s. 27:13.4 10:48.8
104 39 / Ženy [456] Andrea Pastuchová 1993 CZE Náchod 27:14.0 10:49.4
105 66 / Muži [545] Jan Jakubský 1991 CZE Hradec Králové 27:16.3 10:51.7
106 40 / Ženy [169] Anna Holečková 1993 CZE Nové Město nad Metují 27:17.2 10:52.6
107 41 / Ženy [556] Zorka Koláčková 1976 CZE Náchod 27:18.2 10:53.6
108 42 / Ženy [432] fantová kateřina 1978 CZE Rtyně v Podkrkonoší 27:18.4 10:53.8
109 67 / Muži [497] jan tomáš 0000 CZE nové město nad metují 27:19.6 10:55.0
110 43 / Ženy [584] Dana Maixnerová 1970 CZE Nové Město nad Metují 27:22.2 10:57.6
111 44 / Ženy [626] Barbora Smutná 2004 CZE Hronov 27:24.2 10:59.6
112 68 / Muži [553] Jáchym Karlík 2005 CZE Vysoká Srbská 27:24.4 10:59.8
113 45 / Ženy [606] Eliška Pohlová 2004 CZE Hronov 27:27.2 11:02.6
114 46 / Ženy [570] Kristýna Kubová 1989 CZE Hronov 27:30.6 11:06.0
115 47 / Ženy [535] Lada Hanušová 1981 CZE Náchod 27:35.1 11:10.5
116 48 / Ženy [510] Naďa Burdychová 1955 CZE Sokol Burdych 27:47.1 11:22.5
117 69 / Muži [566] Radek Křemenský 1971 CZE Trutnov 27:51.0 11:26.4
118 49 / Ženy [565] Jana Křemenská 1978 CZE Trutnov 27:53.7 11:29.1
119 70 / Muži [430] Jiří Lanta 1944 CZE Maratonstav Úpice 27:55.0 11:30.4
120 50 / Ženy [653] Markéta Venclová 1976 CZE Náchod 27:57.6 11:33.0
121 51 / Ženy [671] Marcela Žďárská 1976 CZE AGRO CS a.s. 27:58.2 11:33.6
122 52 / Ženy [521] Marie Fantová 1973 CZE Nové Město nad Metují 27:59.3 11:34.7
123 53 / Ženy [591] Magdalena Mertlíková 1975 CZE Nové Město nad Metují 1 27:59.5 11:34.9
124 71 / Muži [655] Martin VIk 1980 CZE Úpice 28:05.3 11:40.7
125 54 / Ženy [514] Sabina Čudová 1991 CZE Náchod 28:08.2 11:43.6
126 55 / Ženy [585] Kateřina Majorová 1987 CZE Mattoni FreeRun Pardubice 28:10.0 11:45.4
127 56 / Ženy [550] Kateřina Jirmanová 1979 CZE LK Nové Město nad Metují, z.s. 28:14.2 11:49.6
128 57 / Ženy [642] Barbora Štěpánková 2001 CZE Náchod 28:16.4 11:51.8
129 58 / Ženy [459] Michaela Kubečková 1993 CZE Maratonstav Úpice 28:18.6 11:54.0
130 59 / Ženy [629] Andrea Suchánková 1999 CZE Jaroměř 28:20.1 11:55.5
131 72 / Muži [541] Jan Hůlek 1998 CZE Červený Kostelec 28:32.7 12:08.1
131 60 / Ženy [624] Simona Shejbalová 1974 CZE Náchod 28:32.7 12:08.1
133 61 / Ženy [154] Šárka šulcová 1990 CZE Úpice 28:43.9 12:19.3
134 73 / Muži [518] Radek Dostál 1986 CZE Farmet a.s. 28:48.2 12:23.6
135 74 / Muži [670] Jiří Zvára 1957 CZE AGRO CS a.s. 28:50.6 12:26.0
136 62 / Ženy [568] Radka Kubečková 1996 CZE Maratonstav Úpice 29:01.8 12:37.2
137 63 / Ženy [569] Radka Kubečková 1969 CZE Maratonstav Úpice 29:08.0 12:43.4
138 64 / Ženy [420] Klára Hejnová 2001 CZE TATÍNEK:) 29:09.5 12:44.9
139 65 / Ženy [560] Markéta Kožnarová 1991 CZE Pardubice 29:22.3 12:57.7
140 75 / Muži [156] Vojtěch bureš 1991 CZE Červený Kostelec 29:23.5 12:58.9
141 66 / Ženy [155] Simona Šulcová 1993 CZE Úpice 29:24.9 13:00.3
142 76 / Muži [539] Radoš Hofman 1971 CZE Hronov 29:32.2 13:07.6
143 67 / Ženy [540] Daniela Hofmanová 1975 CZE Hronov 29:32.5 13:07.9
144 68 / Ženy [627] Petra Strnadová 1984 CZE Hořičky 29:35.5 13:10.9
145 69 / Ženy [649] Petra Tunklová 1991 CZE Česká Skalice 29:42.2 13:17.6
146 70 / Ženy [597] Karin Nechanická 1976 CZE Kočky běhací 29:49.7 13:25.1
147 71 / Ženy [522] Anna Fejklová 1977 CZE AGRO CS a.s. 29:51.9 13:27.3
148 72 / Ženy [437] Klára Vymetalová 2005 CZE Olfin Car - Vella Trutnov 29:54.2 13:29.6
149 77 / Muži [515] Matouš Demjanovič 1989 CZE Farmet a.s. 29:57.4 13:32.8
150 78 / Muži [482] Marian Vymetal 1975 CZE Chvaleč 29:59.3 13:34.7
151 73 / Ženy [473] Lucie Mádrová 1991 CZE Náchod 29:59.6 13:35.0
152 79 / Muži [472] Šimon Škarda 1988 CZE 132. Dělostřelecký oddíl 30:02.6 13:38.0
153 74 / Ženy [422] Elena Šulcová 1996 CZE Červený Kostelec 30:11.3 13:46.7
154 75 / Ženy [583] Ivana Lukášová 1969 CZE Červený Kostelec 30:13.9 13:49.3
155 80 / Muži [613] Petr Rezek 1985 CZE Farmet a.s. 30:21.3 13:56.7
155 76 / Ženy [614] Ilona Rezková 1986 CZE Smržov 30:21.3 13:56.7
157 77 / Ženy [475] Nikola Jará 1996 CZE Červený Kostelec 30:22.0 13:57.4
158 81 / Muži [579] David Lichtenberg 1998 CZE Hronov 30:24.3 13:59.7
159 78 / Ženy [552] Monika Kaněrová 1973 CZE Rtyně v Podkrkonoší 30:24.9 14:00.3
159 78 / Ženy [663] Veronika Vondroušová 1989 CZE Červený Kostelec 30:24.9 14:00.3
161 80 / Ženy [607] Renata Pokorná 1974 CZE Česká skalice 30:25.5 14:00.9
162 82 / Muži [608] Pavel Pokorný 1973 CZE Česká Skalice 30:27.8 14:03.2
163 83 / Muži [496] Martina Tomášová 1986 CZE Nové Město nad Metují 30:28.0 14:03.4
164 81 / Ženy [466] Helena košťálová 1983 CZE Malé Svatoňovice 30:28.5 14:03.9
165 82 / Ženy [555] Renata Kociánová 1990 CZE Velký Třebešov 30:29.0 14:04.4
166 83 / Ženy [467] Vladimíra Macková 1990 CZE Úpice 30:29.1 14:04.5
167 84 / Muži [490] Tomáš Novák 1982 CZE Vrchlabí 30:31.4 14:06.8
168 85 / Muži [517] Jakub Doležal 1974 CZE Hronov 30:55.1 14:30.5
169 86 / Muži [623] Michal Secký 1999 CZE Jaroměř 30:56.5 14:31.9
170 84 / Ženy [423] Jana Malinská 1988 CZE Náchod 30:58.5 14:33.9
171 85 / Ženy [549] Lenka Jará 1979 CZE Červený Kostelec 31:01.2 14:36.6
172 86 / Ženy [574] Kateřina Kuťáková 1976 CZE Úpice 31:06.8 14:42.2
173 87 / Ženy [605] Irena Pleskačová 1979 CZE Dáme to s úsměvem :) 31:08.0 14:43.4
174 88 / Ženy [516] Gabriela Dolejšková 1976 CZE Dáme to s úsměvem :) 31:09.8 14:45.2
175 89 / Ženy [669] Dagmar Zítková 1974 CZE AGRO CS a.s. 31:15.3 14:50.7
176 90 / Ženy [523] Renata Fendrychova 1974 CZE Náchod 31:16.3 14:51.7
177 91 / Ženy [508] Barbora Bohadlová 2001 CZE Žďárky 31:17.9 14:53.3
177 87 / Muži [577] Vít Lelek 1950 CZE Čolek Team Červený Kostelec 31:17.9 14:53.3
179 92 / Ženy [562] Věra Krmašová 1986 CZE HRONOV 31:18.3 14:53.7
180 93 / Ženy [551] Jana Jüptnerová 1988 CZE Velké Poříčí 31:20.2 14:55.6
181 94 / Ženy [576] Eliška Langová 1994 CZE Farmet a.s. 31:35.7 15:11.1
182 95 / Ženy [417] Anna Krempová 1964 CZE AC Gomango Högner 31:41.2 15:16.6
183 88 / Muži [543] Adam Hvozdecký 2006 CZE Nové Město nad Metují 31:48.8 15:24.2
184 89 / Muži [662] Jan Vondrouš 1991 CZE Digital Media Publishing 31:50.2 15:25.6
185 90 / Muži [603] Kamil Pečenka 1977 CZE AGRO CS a.s. 32:01.7 15:37.1
186 96 / Ženy [166] Kristina Otáhalová 1993 CZE Mattoni FreeRun Pardubice 32:05.4 15:40.8
187 97 / Ženy [650] Marie Tykalová 1990 CZE Jaroměř 32:14.0 15:49.4
188 98 / Ženy [447] Tereza Hnízdilová 2005 CZE červený kostelec 32:15.0 15:50.4
189 99 / Ženy [575] Dagmar Kutíková 0000 CZE Bukovice 32:19.3 15:54.7
190 100 / Ženy [424] kateřina hemelikova 2004 CZE letna730 32:27.4 16:02.8
191 101 / Ženy [428] Lucie Hnízdilová 1997 CZE Červený Kostelec 32:27.9 16:03.3
192 102 / Ženy [656] Petra Viková 1981 CZE Úpice 32:35.8 16:11.2
193 103 / Ženy [598] Pavlína Němcová 1971 CZE Náchod 32:48.0 16:23.4
194 104 / Ženy [619] Jitka Rychterová 1987 CZE AGRO CS a.s. 32:49.1 16:24.5
195 105 / Ženy [483] ivona němečková 1974 CZE nové město nad metují 32:51.4 16:26.8
196 106 / Ženy [542] Marcela Hvozdecká 1976 CZE AGRO CS a.s. 32:56.2 16:31.6
197 91 / Muži [434] Martin Klapper 1981 CZE žabí tým 32:57.5 16:32.9
198 92 / Muži [615] Zbyněk Ringel 1979 CZE AGRO CS a.s. 32:59.8 16:35.2
199 107 / Ženy [666] Jana Zetková 1969 CZE Náchod 33:12.9 16:48.3
200 93 / Muži [581] Petr Ludvík 1949 CZE Upice 33:30.7 17:06.1
201 108 / Ženy [604] Aneta Peukrová 1993 CZE Farmet a.s. 35:38.6 19:14.0
202 109 / Ženy [500] Iveta Dušková 1988 CZE Knedlíšci 35:49.4 19:24.8
203 110 / Ženy [637] Nikol Šolcová 1988 CZE AGRO CS a.s. 35:56.2 19:31.6
204 111 / Ženy [558] Markéta Kopčilová 1975 CZE run4fun 36:35.8 20:11.2
205 94 / Muži [491] Tomáš Novotný 1972 CZE Vrchlabí 36:54.4 20:29.8
206 112 / Ženy [511] Radka Cihlářová 1979 CZE AGRO CS a.s. 37:24.7 21:00.1
207 95 / Muži [480] michal bereščák 2004 CZE chlumec nad cidlinou 38:07.2 21:42.6
208 113 / Ženy [587] Martina Mašková 1972 CZE Náchod 38:35.7 22:11.1
209 114 / Ženy [460] Nikola Bereščáková 2007 CZE Chlumec nad Cidlinou 40:47.9 24:23.3
210 115 / Ženy [645] Jaroslava Teuberová 1969 CZE Hořičky 53:14.1 36:49.5