maraton

run

results

Běh pro Hospic

2020-09-19 Červený Kostelec 

archiv

announcement

registration

start list

results

1300m starší žáci total: 3 , men : 0, women: 3, kluci: 0, holky: 3 [html] [pdf] [csv]
650m mladší žáci total: 20 , men : 7, women: 13, kluci: 7, holky: 13 [html] [pdf] [csv]
650m nejml. žákyně total: 18 , men : 0, women: 18, kluci: 0, holky: 18 [html] [pdf] [csv]
650m nejml. žáci total: 23 , men : 23, women: 0, kluci: 23, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
650m školačky total: 10 , men : 0, women: 10, kluci: 0, holky: 10 [html] [pdf] [csv]
650m školáci total: 13 , men : 13, women: 0, kluci: 13, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
650m přípravka total: 21 , men : 11, women: 10, kluci: 11, holky: 10 [html] [pdf] [csv]
150m nejmladší (bez časomíry) total: 0 , men : 0, women: 0, kluci: 0, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
2km total: 24 , men : 11, women: 13, Muži: 11, Ženy: 13 [html] [pdf] [csv]
10km (hlavní závod) total: 137 , men : 96, women: 41, Muži: 96, Ženy: 41 [html] [pdf] [csv]
5km total: 129 , men : 50, women: 79, Muži: 50, Ženy: 79 [html] [pdf] [csv]

result list 1300m starší žáci

start ~ 09:18:26

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / holky [ 344 ] Michaela Šmejdová 2006 CZE Náchod 06:27.9 02:54.2 (1) splits
2 2 / holky [ 381 ] Nikola Hejzlarová 2006 CZE SK Plhov Náchod 06:51.9 00:24.0 03:03.9 (2) splits
3 3 / holky [ 382 ] Justýna Stříbrná 2006 CZE SK Plhov Náchod 07:00.1 00:32.2 03:15.4 (3) splits

result list 650m mladší žáci

start ~ 09:32:39

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / kluci [ 345 ] Marek Rudolf 2007 CZE Deep Sea 02:13.8
2 2 / kluci [ 334 ] Ondřej Vašata 2007 CZE TJ Maratonstav Úpice 02:14.9 00:01.1
3 3 / kluci [ 333 ] Tobiáš Cejnar 2008 CZE FC Orel Rtyně 02:18.9 00:05.1
4 1 / holky [ 337 ] Magdalena Mastíková 2008 CZE Masťata 02:19.3 00:05.5
5 2 / holky [ 332 ] Simona Bubeníčková 2008 CZE BKL Machov 02:25.6 00:11.8
6 3 / holky [ 387 ] Michalina Harasym 2008 POL pod mukn stoza 02:26.5 00:12.7
7 4 / kluci [ 394 ] Šimon Hrnčíř 2008 CZE Nové Město nad Metují 02:30.2 00:16.4
8 4 / holky [ 304 ] Kristina Kábrtová 2008 CZE ZD Radost 02:30.3 00:16.5
9 5 / kluci [ 309 ] David Oupic 2008 CZE Loko Trutnov 02:35.9 00:22.1
10 5 / holky [ 303 ] Kateřina Hejnová 2008 CZE Albi 02:38.1 00:24.3
11 6 / kluci [ 355 ] Jakub Kulda 2008 CZE Integraf running team 02:39.8 00:26.0
11 6 / holky [ 352 ] Zuzanka Sýkorová 2008 CZE Zábrodí-Končiny 02:39.8 00:26.0
13 7 / holky [ 302 ] Gabriela Flousková 2007 CZE LK Broumov 02:40.7 00:26.9
14 8 / holky [ 306 ] Veronika Lokvencová 2008 CZE LG GANG 02:40.9 00:27.1
15 7 / kluci [ 307 ] Jan Mareth 2008 CZE Česká Skalice 02:41.5 00:27.7
16 9 / holky [ 305 ] Natalie Křížová 2007 CZE ZD Radost 02:43.1 00:29.3
17 10 / holky [ 393 ] kateřina šmejdová 2008 CZE 02:47.5 00:33.7
18 11 / holky [ 356 ] Beáta Švecová 2007 CZE ALBI 02:56.5 00:42.7
19 12 / holky [ 308 ] Růžena Mikulová 2008 CZE Kosmonosy 02:57.8 00:44.0
20 13 / holky [ 354 ] Klaudie Bergerová 2008 CZE Rtyně v Podkrkonoší 02:59.3 00:45.5

result list 650m nejml. žákyně

start ~ 09:45:58

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / holky [ 340 ] Eliška Volhejnová 2009 CZE Volhejn s.r.o. 02:19.5
2 2 / holky [ 396 ] Karolínka Duchová 2010 CZE TJ Maratonstav Úpice 02:22.7 00:03.2
3 3 / holky [ 388 ] Adéla Renská 2009 CZE Hvězda pardubice 02:26.1 00:06.6
4 4 / holky [ 312 ] Nela Konrátová 2009 CZE BKL Machov 02:33.2 00:13.7
4 4 / holky [ 404 ] Denisa Wiesnerová 2009 CZE SKP Nové Město nad Metují 02:33.2 00:13.7
6 6 / holky [ 402 ] Ema Kunová 2009 CZE Ležák Česká Skalice 02:38.9 00:19.4
7 7 / holky [ 339 ] Marie Mastíková 2010 CZE Masťata 02:40.2 00:20.7
8 8 / holky [ 367 ] Tereza Suchá 2010 CZE Atletika Jaroměř 02:41.0 00:21.5
9 9 / holky [ 400 ] Noemi Elichová 2009 CZE ApacheLOKOTrutnov 02:41.7 00:22.2
10 10 / holky [ 365 ] Tina Krátká 2009 CZE Slunečná 886, Rtyne v Podkrkonosi 02:42.3 00:22.8
11 11 / holky [ 329 ] Kateřina Lokvencová 2010 CZE LK GANG 02:42.9 00:23.4
12 12 / holky [ 369 ] Ivana Zlámalíková 2010 CZE Jasenná 313 02:43.9 00:24.4
13 13 / holky [ 364 ] Adéla Hůlková 2010 CZE Ski Police nad Metují 02:49.5 00:30.0
14 14 / holky [ 328 ] Vendula Dostálová 2010 CZE TJ Sokol Jaroměř 02:51.4 00:31.9
15 15 / holky [ 350 ] Adéla Škodová 2009 CZE Elektro Juránek, Červený Kostelec 02:56.7 00:37.2
16 16 / holky [ 368 ] Julie Švecová 2010 CZE ALBI 03:01.5 00:42.0
17 17 / holky [ 349 ] Tereza Bubeníčková 2010 CZE Červený Kostelec 03:13.7 00:54.2
18 18 / holky [ 392 ] Adéla šmejdová 2010 CZE Náchod 03:32.4 01:12.9

result list 650m nejml. žáci

start ~ 09:51:47

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / kluci [ 347 ] Ivo Vacek 2009 CZE LVM 02:24.0
2 2 / kluci [ 398 ] Jan Středa 2009 CZE Červený Kostelec 02:25.0 00:01.0
3 3 / kluci [ 406 ] Šimon Machačka 2009 CZE Hradec Králové 02:25.2 00:01.2
4 4 / kluci [ 362 ] Jakub Ryba 2010 CZE Jablonec nad Nisou 02:30.3 00:06.3
5 5 / kluci [ 384 ] Marek Rufer 2009 CZE SK Plhov Náchod 02:31.7 00:07.7
6 6 / kluci [ 363 ] David Špelda 2009 CZE Tenis Červený Kostelec 02:32.6 00:08.6
7 7 / kluci [ 338 ] Patrik Volhejn 2009 CZE Volhejn s.r.o. 02:35.9 00:11.9
8 8 / kluci [ 360 ] Dalibor Mikula 2010 CZE Mistrovice 02:38.8 00:14.8
9 9 / kluci [ 359 ] Petr Kozel 2009 CZE Slatina nad Úpou 02:39.5 00:15.5
10 10 / kluci [ 313 ] Josef Mach 2009 CZE Nový Hrádek 02:39.6 00:15.6
11 11 / kluci [ 366 ] Vojtěch Řehák 2009 CZE Řeháci 02:40.2 00:16.2
12 12 / kluci [ 389 ] Matěj Renský 2009 CZE Hvězda pardubice 02:42.7 00:18.7
13 13 / kluci [ 311 ] Michal Ansorge 2010 CZE Stolín 02:43.4 00:19.4
14 14 / kluci [ 409 ] Jan Šolc 2010 CZE Červený Kostelec 02:44.1 00:20.1
15 15 / kluci [ 315 ] David Vaněk 2009 CZE BKL Machov 02:44.8 00:20.8
16 16 / kluci [ 346 ] Jonáš Rudolf 2010 CZE Deep Sea 02:51.0 00:27.0
17 17 / kluci [ 357 ] Jiří Bureš 2010 CZE Červený Kostelec 02:51.3 00:27.3
18 18 / kluci [ 383 ] Tomáš Volný 2010 CZE SK Plhov Náchod 02:57.5 00:33.5
19 19 / kluci [ 358 ] Vít Hůlka 2010 CZE Ski Police nad Metují 02:59.2 00:35.2
20 20 / kluci [ 314 ] Ladislav Mikula 2010 CZE Kosmonosy 03:02.8 00:38.8
21 21 / kluci [ 348 ] Adam Valenčík 2009 CZE Červený Kostelec 03:11.0 00:47.0
22 22 / kluci [ 385 ] Ludvík Folc 2010 CZE Úpice 03:19.5 00:55.5
23 23 / kluci [ 361 ] Matěj Němec 2009 CZE Červený Kostelec 03:30.4 01:06.4

result list 650m školačky

start ~ 10:03:16

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / holky [ 407 ] Viktorie Melišíková 2011 CZE Hvězda Pavlišov 02:28.0
2 2 / holky [ 405 ] Adéla Macurová 2012 CZE Hvězda Pardubice 02:29.0 00:01.0
3 3 / holky [ 403 ] Ema Bořková 2011 CZE FC Ležák Česká Skalice 02:30.1 00:02.1
4 4 / holky [ 351 ] Lucie Tyrychtrová 2012 CZE Batňovice 02:31.0 00:03.0
5 5 / holky [ 372 ] Nela Smolikova 2012 CZE Červený Kostelec 02:46.5 00:18.5
6 6 / holky [ 395 ] Anežka Hrnčířová 2011 CZE Nové město nad Metují 03:04.9 00:36.9
7 7 / holky [ 408 ] Selma Šolcová 2012 CZE Červený Kostelec 03:05.3 00:37.3
8 8 / holky [ 331 ] Ludmila Mikulová 2012 CZE Kosmonosy 03:16.4 00:48.4
9 9 / holky [ 373 ] Eliška Klára Švorcová 2012 CZE Náchod 03:27.2 00:59.2
10 10 / holky [ 410 ] Linda Staňková 2012 CZE Hradec Králové 03:35.9 01:07.9

result list 650m školáci

start ~ 10:04:17

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / kluci [ 341 ] Michal Fišer 2011 CZE Kaštánek 02:31.9
2 2 / kluci [ 390 ] zdeněk haderer 2012 CZE Červený Kostelec 02:34.1 00:02.2
3 3 / kluci [ 399 ] Ondřej Elich 2012 CZE ApacheLOKOTrutnov 02:36.1 00:04.2
4 4 / kluci [ 318 ] Tobiáš Vejman 2012 CZE Červený Kostelec 02:36.9 00:05.0
5 5 / kluci [ 317 ] Tobiáš Kodet 2011 CZE Svoboda nad Úpou 02:37.0 00:05.1
6 6 / kluci [ 371 ] Ondra Pokorák 2012 CZE Digital Media Publishing 02:39.0 00:07.1
7 7 / kluci [ 401 ] Martin Franc 2012 CZE Hradec Králové 02:45.9 00:14.0
8 8 / kluci [ 413 ] Matěj Balcar 2011 CZE SK Nové Město nad Metují 02:50.6 00:18.7
9 9 / kluci [ 370 ] Pavel Hainiš 2011 CZE Trutnov 4 02:52.6 00:20.7
10 10 / kluci [ 342 ] Jan Mastík 2012 CZE Masťata 02:54.4 00:22.5
11 11 / kluci [ 316 ] Daniel Blažek 2012 CZE Bintana - speciální stavební práce 02:54.9 00:23.0
12 12 / kluci [ 411 ] Venda Roflík 2011 CZE Brandýs nad Labem 02:55.6 00:23.7
13 13 / kluci [ 415 ] Václav Zelenka 2011 CZE TJ Sokol Žernov 02:59.6 00:27.7

result list 650m přípravka

start ~ 10:16:27

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / holky [ 319 ] Aneta Bednaříková 2013 CZE Hronov 02:47.8
2 2 / holky [ 375 ] Eliška Hůlková 2014 CZE Ski Police nad Metují 02:54.6 00:06.8
3 1 / kluci [ 353 ] Vojtěch Tyrychtr 2014 CZE Batňovice 02:58.4 00:10.6
4 2 / kluci [ 376 ] David Krátký 2013 CZE Slunečná 886, Rtyne v Podkrkonosi 03:00.4 00:12.6
5 3 / kluci [ 336 ] Jan Jüptner 2013 CZE Velké Poříčí 03:01.7 00:13.9
6 3 / holky [ 380 ] Gabriela Švecová 2013 CZE ALBI 03:02.2 00:14.4
7 4 / holky [ 324 ] Nikola Nováková 2014 CZE Police nad Metují 03:02.3 00:14.5
8 4 / kluci [ 377 ] Patrik Rýdlo 2013 CZE Jizbice 03:04.9 00:17.1
9 5 / kluci [ 322 ] Vojtěch Laštůvka 2013 CZE Rtyně v Podkrkonoší 03:07.0 00:19.2
10 5 / holky [ 335 ] Anna Bubeníčková 2013 CZE BKL Machov 03:09.5 00:21.7
11 6 / holky [ 414 ] Nela Balcarová 2014 CZE Batlíci 03:10.0 00:22.2
12 6 / kluci [ 378 ] Ondřej Sýkora20 2013 CZE Zábrodí-Končiny 03:10.9 00:23.1
13 7 / kluci [ 412 ] Václav Hovorka 2014 CZE SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ 03:12.2 00:24.4
14 8 / kluci [ 397 ] Tomáš Vašata 2013 CZE Maratonstav Úpice 03:13.8 00:26.0
15 7 / holky [ 323 ] Anna Lokvencová 2013 CZE LK GANG 03:16.0 00:28.2
16 8 / holky [ 416 ] karolína kábrtová 2013 CZE zd radost plešnice 03:16.7 00:28.9
17 9 / kluci [ 327 ] Daniel Voborník 2013 CZE Jaroměř 03:20.5 00:32.7
18 9 / holky [ 320 ] Anna Havrdová 2013 CZE Jaroměř 03:32.8 00:45.0
19 10 / holky [ 374 ] Žaneta Bergerová 2013 CZE Rtyně v Podkrkonoší 04:05.8 01:18.0
20 10 / kluci [ 379 ] Vilém Špulák 2014 CZE Červený Kostelec 04:06.9 01:19.1
21 11 / kluci [ 417 ] Jiří Hanzl 2014 CZE Hronov 04:20.5 01:32.7

result list 150m nejmladší (bez časomíry)

start ~ 10:30:31

result list 2km

start ~ 10:44:54

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / Muži [ 216 ] Ondřej Souček 2006 CZE TJ Maratonstav Úpice 07:57.8
2 2 / Muži [ 224 ] pavel melichar 2007 CZE Sokol Batňovice 08:02.1 00:04.3
3 3 / Muži [ 215 ] Marek Rudolf 2007 CZE Hvězda Pardubice z.s. 08:05.4 00:07.6
4 4 / Muži [ 217 ] Filip Kulda 2005 CZE TJ Sokol Olešnice 08:24.4 00:26.6
5 5 / Muži [ 211 ] Josef Vondra 1971 CZE Hvězda Pardubice z.s. 08:48.7 00:50.9
6 6 / Muži [ 223 ] Jan horáček 2005 CZE Červený Kostelec 08:56.0 00:58.2
7 1 / Ženy [ 220 ] Veronika Nyklickova 2005 CZE BKL Machov 09:01.9 01:04.1
8 7 / Muži [ 207 ] Kamil Mikula 1978 CZE - 09:52.9 01:55.1
9 2 / Ženy [ 205 ] Vendula Kubečková 2004 CZE BKL Machov 09:55.9 01:58.1
10 3 / Ženy [ 218 ] Karolína Mikulová 2001 CZE Mistrovice 10:02.4 02:04.6
11 8 / Muži [ 222 ] Dominik Rufer 2003 CZE Červený Kostelec 10:06.3 02:08.5
12 4 / Ženy [ 219 ] Markéta Mikulová 1998 CZE Mistrovice 10:22.3 02:24.5
13 5 / Ženy [ 221 ] Eliška Ptáčková 2001 CZE Česká Čermná 10:33.7 02:35.9
14 6 / Ženy [ 206 ] Marie Lokvencová 2004 CZE LK GANG 11:08.2 03:10.4
15 9 / Muži [ 209 ] Jakub Svoboda 2007 CZE Batňovice 11:10.2 03:12.4
16 10 / Muži [ 214 ] Filip Frýba 2007 CZE Batňovice 11:31.1 03:33.3
17 7 / Ženy [ 210 ] Iva Voborník Drejnarová 1985 CZE Jaroměř 11:54.8 03:57.0
18 8 / Ženy [ 201 ] Barbora Flousková 2005 CZE LK Broumov 12:21.9 04:24.1
19 11 / Muži [ 225 ] Jan Šolc 1978 CZE Červený Kostelec 12:22.6 04:24.8
20 9 / Ženy [ 203 ] Nikola Králíčková 1998 CZE SK Nové Město nad Metují 12:34.2 04:36.4
21 10 / Ženy [ 202 ] Markéta Flousková 1976 CZE Broumov 12:40.4 04:42.6
22 11 / Ženy [ 212 ] Eva Cejnarová 1976 CZE Farmet a.s. 13:07.5 05:09.7
23 12 / Ženy [ 204 ] Liana Králíčková 1974 CZE Nové Město nad Metují 13:31.1 05:33.3
24 13 / Ženy [ 208 ] Sára Mikulová 2005 CZE ZPA Smart Energy 14:08.9 06:11.1

result list 10km (hlavní závod)

start ~ 11:01:17

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / Muži [ 1 ] Pavel Jelen 1991 CZE Běžecký klub Náchod 32:30.7
2 2 / Muži [ 123 ] František Vagenknecht 1977 CZE Nová Paka 33:48.2 01:17.5
3 3 / Muži [ 84 ] Vladislav Dufka 1991 CZE Běžecký klub Náchod 34:39.6 02:08.9
4 4 / Muži [ 144 ] Marek Kincl 1974 CZE Maratonstav Úpice 34:57.8 02:27.1
5 5 / Muži [ 134 ] Jiří Leplt 1985 CZE SK Nové Město nad Metují 35:20.2 02:49.5
6 6 / Muži [ 62 ] Pepek Petrů 1986 CZE Hasiči města Náchoda 36:34.7 04:04.0
7 7 / Muži [ 87 ] František Buřil 1966 CZE Vidochov 36:45.0 04:14.3
8 8 / Muži [ 129 ] Michal Balcar 1985 CZE Runsport 37:41.6 05:10.9
9 9 / Muži [ 68 ] Benjamin Sichrovský 2000 CZE Běžecký klub Náchod 38:18.5 05:47.8
10 10 / Muži [ 33 ] Ondřej Hejna 2002 CZE Červený Kostelec 38:19.6 05:48.9
11 11 / Muži [ 27 ] Tomáš Doubek 1987 CZE CYKLO-SKI klub Polička 38:28.0 05:57.3
12 12 / Muži [ 132 ] Ondřej Kubik 1981 CZE TJ Maratonstav 38:36.4 06:05.7
13 13 / Muži [ 150 ] Jan Čížek 1984 CZE Hradec Králové 38:42.5 06:11.8
14 14 / Muži [ 80 ] Martin Osoba 1965 CZE TJ Lokomotiva Meziměstí 38:43.5 06:12.8
15 15 / Muži [ 93 ] Lukáš Hamral 1994 CZE Hradec Králové 38:56.3 06:25.6
16 16 / Muži [ 44 ] Lukáš Kulda 1994 CZE Červený Kostelec 39:01.9 06:31.2
17 17 / Muži [ 111 ] Jiří Klauz 1972 CZE Bakov nad Jizerou 39:27.5 06:56.8
18 18 / Muži [ 29 ] Tomáš Florian 1979 CZE Náchoďáci 39:36.0 07:05.3
19 19 / Muži [ 61 ] Jan Pajer 1980 CZE Velký Třebešov 39:47.9 07:17.2
20 20 / Muži [ 107 ] Martin Habr 1996 CZE TJ Sokol Olešnice 40:01.8 07:31.1
21 21 / Muži [ 83 ] Ivan Hejna 1996 CZE Rtyně v Podkrkonoší 40:19.6 07:48.9
22 22 / Muži [ 25 ] Vaněk David 1974 CZE Bezděkov nad/Metují 40:19.8 07:49.1
23 23 / Muži [ 151 ] Tomáš Martínek 1991 CZE SILVagro 40:31.2 08:00.5
24 24 / Muži [ 42 ] Lumír Koutník 1967 CZE AO Spartak Vrchlabí 40:33.7 08:03.0
25 25 / Muži [ 74 ] Vladimír Vacarda 1959 CZE ELEVEN RUN TEAM 40:56.6 08:25.9
26 26 / Muži [ 14 ] Jan Balek 1983 CZE GLADIATORRACETEAM 41:02.1 08:31.4
27 27 / Muži [ 108 ] Petr Habr 1965 CZE Žernov pro radost 41:17.0 08:46.3
28 1 / Ženy [ 54 ] Kristýna Mervartová 1991 CZE Vlčí smečka 41:32.2 09:01.5
29 28 / Muži [ 46 ] Martin Laštůvka 1980 CZE Cyklo Tony 41:33.1 09:02.4
30 29 / Muži [ 141 ] Radek Čipera 1964 CZE SKI Radvanice 41:45.7 09:15.0
31 30 / Muži [ 545 ] Tomáš Kábrt 1994 CZE Červená Hora 41:48.8 09:18.1
32 31 / Muži [ 70 ] Vladimír Souček 1973 CZE TJ Sokol Červený Kostelec 41:57.7 09:27.0
33 32 / Muži [ 106 ] Martin Gult 1975 CZE Wikov 42:07.0 09:36.3
34 33 / Muži [ 97 ] Jakub Hanousek 1991 CZE Police nad metují 42:42.7 10:12.0
35 34 / Muži [ 136 ] Jan Friede 1977 CZE Wikov Hronov 42:48.6 10:17.9
36 35 / Muži [ 94 ] Adam Langenberger 1985 CZE Běžecký klub Náchod 42:51.5 10:20.8
37 36 / Muži [ 12 ] Zdeněk Babka 1981 CZE Trutnov 43:02.1 10:31.4
38 2 / Ženy [ 57 ] Pavlína Nedomlelová 1985 CZE Trutnov 43:15.0 10:44.3
39 37 / Muži [ 13 ] Martin Baláš 1973 CZE Run4run 43:35.0 11:04.3
40 38 / Muži [ 73 ] Josef Tér 1995 CZE Velké Poříčí 43:43.7 11:13.0
41 39 / Muži [ 76 ] Martin Vašíček 1971 CZE TJ Maratonstav Úpice 43:49.6 11:18.9
42 40 / Muži [ 53 ] Václav Matuška 1969 CZE Velká Jesenice 44:15.9 11:45.2
43 41 / Muži [ 99 ] Alexandr Hejna 2004 CZE Červený Kostelec 44:16.9 11:46.2
44 42 / Muži [ 21 ] Jan Brož 1968 CZE Náměrka 44:21.2 11:50.5
45 43 / Muži [ 41 ] Vladimír Kostelecký 1970 CZE Vella team Náchod 44:35.4 12:04.7
46 44 / Muži [ 66 ] Antonín Regner 2006 CZE Červený Kostelec 44:44.4 12:13.7
47 45 / Muži [ 133 ] Jiří Leplt 1961 CZE Pivovar Miletín 44:47.2 12:16.5
48 46 / Muži [ 113 ] Jan Kulda 1973 CZE Integraf running team 44:50.3 12:19.6
49 47 / Muži [ 112 ] Štěpán Knapp 1996 CZE Bražecký mládenci 45:04.1 12:33.4
50 3 / Ženy [ 98 ] Tereza Tyrychtrová 1981 CZE Batňovice 45:04.4 12:33.7
51 48 / Muži [ 56 ] Josef Nečas 1958 CZE Upice 45:10.0 12:39.3
52 49 / Muži [ 102 ] Radovan Pražák 1967 CZE GLADIATORRACETEAM 45:15.0 12:44.3
53 50 / Muži [ 138 ] Miroslav Pullman 1950 CZE Jablonec nad nisou 45:23.9 12:53.2
54 51 / Muži [ 52 ] Martin Matuška 1980 CZE Ohnišov 45:37.2 13:06.5
55 52 / Muži [ 116 ] Zdeněk Minařík 1978 CZE Dvatchuraci 45:40.3 13:09.6
56 53 / Muži [ 143 ] Luboš Matějíček 1962 CZE Hovrch 45:52.4 13:21.7
57 54 / Muži [ 92 ] Pavel Burdych 1991 CZE Mobil Náchod 46:08.2 13:37.5
58 4 / Ženy [ 88 ] Romana Baškovská 1974 CZE Holky z Vršovky 46:18.1 13:47.4
59 55 / Muži [ 103 ] Radomír Švec 1971 CZE ALBI 46:27.8 13:57.1
60 5 / Ženy [ 126 ] Lenka renská 1980 CZE Hvězda Pardubice 46:29.6 13:58.9
61 6 / Ženy [ 16 ] Kateřina Baškovská 1994 CZE Holky z Vršovky 46:33.3 14:02.6
62 7 / Ženy [ 140 ] Eva Klampflová 1964 CZE Vrchaři Vrchlabí 47:02.9 14:32.2
63 56 / Muži [ 51 ] Miroslav Málek 1995 CZE Vodáci Hronov 47:10.4 14:39.7
64 57 / Muži [ 77 ] Vladimir Zeleny 1976 CZE SDH Běloves 47:14.2 14:43.5
65 58 / Muži [ 47 ] Jan Louženský 1953 CZE Moravany 47:23.1 14:52.4
66 59 / Muži [ 114 ] Lukáš Linhart 1989 CZE SK Nové Město nad Metují 47:37.3 15:06.6
67 60 / Muži [ 146 ] Martin Bohuš 2000 CZE FUCKIT_TEAM 47:40.1 15:09.4
68 61 / Muži [ 110 ] Dalibor Horak 1989 CZE Úpice 47:55.4 15:24.7
69 62 / Muži [ 85 ] Josef Vaněk 1965 CZE TJ Sokol Karate Náchod 48:11.0 15:40.3
70 8 / Ženy [ 104 ] Alena Vránová 1980 CZE Easygorun 48:13.1 15:42.4
71 9 / Ženy [ 38 ] Zdeňka Jonášová 1964 CZE Hradecký Spinning Klub 48:43.4 16:12.7
72 63 / Muži [ 128 ] Vít Stříteský 1989 CZE Praha 48:48.8 16:18.1
73 64 / Muži [ 20 ] Martin Blažek 1971 CZE Bintana - speciální stavební práce 48:53.3 16:22.6
74 65 / Muži [ 48 ] PETR MACEK 1968 CZE KAMAPETR 49:01.8 16:31.1
75 66 / Muži [ 82 ] Václav Goldbach 1950 CZE SK Týniště nad Orlicí 49:05.3 16:34.6
76 67 / Muži [ 18 ] David Bejšovec 1985 CZE Česká Metuje 49:11.2 16:40.5
77 68 / Muži [ 15 ] Marek Baše 1984 CZE Velké Svatoňovice 49:21.2 16:50.5
78 10 / Ženy [ 32 ] Markéta Hanzlová 1973 CZE svaz českých bohémů 49:32.1 17:01.4
79 69 / Muži [ 135 ] Filip Cír 1983 CZE Česká Skalice 49:35.0 17:04.3
80 11 / Ženy [ 40 ] Ivana Kleinová 1981 CZE Erika copy shop 49:37.9 17:07.2
81 70 / Muži [ 35 ] Petr Ivančic 1990 CZE Haňaňa team 49:51.4 17:20.7
82 71 / Muži [ 101 ] Lukáš Hrubý 2003 CZE Hronov, Velký Dřevíč 50:06.3 17:35.6
83 72 / Muži [ 36 ] Ondřej Jansa 1998 CZE Hronov 50:07.8 17:37.1
84 12 / Ženy [ 30 ] Simona Fojtíková 1988 CZE Červený Kostelec 50:18.9 17:48.2
85 73 / Muži [ 11 ] Petr Adámek 1993 CZE Červený Kostelec 50:19.0 17:48.3
86 74 / Muži [ 149 ] Michal Prokop 1973 CZE Poříčí Orli 50:23.5 17:52.8
87 75 / Muži [ 95 ] Václav Hůlka 2001 CZE Dream Team 50:27.4 17:56.7
88 13 / Ženy [ 148 ] Markéta Vítová 1982 CZE TJ Sokol Lhota 50:29.7 17:59.0
89 76 / Muži [ 117 ] Matěj Němec 1987 CZE Červený Kostelec 50:39.5 18:08.8
90 14 / Ženy [ 43 ] Iva Králová 1982 CZE Svoboda nad Úpou 50:45.8 18:15.1
91 77 / Muži [ 26 ] Jakub Dohnal 1991 CZE Červený Kosetelec 50:55.3 18:24.6
92 78 / Muži [ 145 ] Pavel Baruhyuk 2000 CZE FUCKIT_TEAM 50:55.9 18:25.2
93 79 / Muži [ 64 ] Jan Poláček 1968 CZE Náchod 51:11.8 18:41.1
94 15 / Ženy [ 91 ] Jana Zelenková 1981 CZE TJ Sokol Žernov 51:14.2 18:43.5
95 16 / Ženy [ 89 ] Simona Bubeníčková 1978 CZE BUBUTEAM 51:43.2 19:12.5
96 80 / Muži [ 118 ] Petr Novák 1977 CZE Dvatchuraci 51:46.1 19:15.4
97 17 / Ženy [ 109 ] Lada Hanušová 1981 CZE Náchod 52:25.4 19:54.7
98 18 / Ženy [ 124 ] Zuzana Zlámalíková 1979 CZE Jasenná 52:32.2 20:01.5
99 19 / Ženy [ 122 ] Marie Švábová 1992 CZE Červený Kostelec 52:35.9 20:05.2
100 81 / Muži [ 55 ] Josef Metelka 1944 CZE SKI Police nad Metují 52:56.3 20:25.6
101 82 / Muži [ 28 ] Daniel Drobný 1988 CZE Gentleman Store 53:07.5 20:36.8
102 20 / Ženy [ 19 ] Jana Bláhová 1976 CZE Trutnov 53:18.8 20:48.1
103 83 / Muži [ 90 ] Michal Antoš 1990 CZE Astratex 53:37.1 21:06.4
104 21 / Ženy [ 81 ] Lucie Macháňová 1981 CZE Nové Město nad Metují 53:49.0 21:18.3
105 22 / Ženy [ 58 ] Denisa Novotná 1992 CZE Mokrý banditi 53:53.0 21:22.3
106 84 / Muži [ 71 ] Petr Šinták 1986 CZE Slavoňov 54:01.6 21:30.9
107 85 / Muži [ 49 ] Marek Mach 1975 CZE Nový Hrádek 54:21.1 21:50.4
108 23 / Ženy [ 96 ] Adéla Dušková 1991 CZE Červený Kostelec 54:45.2 22:14.5
109 86 / Muži [ 137 ] zdeněk krajč 1954 CZE Trutnov 54:45.5 22:14.8
110 87 / Muži [ 45 ] Jiří Kuřík 1950 CZE Orel Studenec 55:05.0 22:34.3
111 24 / Ženy [ 100 ] Petra Rudelová 1977 CZE Úpice 55:15.9 22:45.2
112 88 / Muži [ 125 ] Tomáš Míl 1971 CZE HELLA stínící technika 55:17.8 22:47.1
113 25 / Ženy [ 24 ] Veronika Čílová 1963 CZE Jizerská lékárna 55:20.3 22:49.6
114 26 / Ženy [ 79 ] Erika Zoubková 1976 CZE Erika copy shop 55:24.7 22:54.0
115 27 / Ženy [ 67 ] Lucie Riegerová 1977 CZE SKI Police nad Metují 55:24.8 22:54.1
116 89 / Muži [ 105 ] Libor Dušek 1989 CZE Náchod 55:27.0 22:56.3
117 28 / Ženy [ 72 ] Veronika Šulcová 1971 CZE Náchod 56:01.3 23:30.6
118 90 / Muži [ 115 ] Václav Máslo 1968 CZE jako po másle 56:02.3 23:31.6
119 29 / Ženy [ 50 ] Jana Machová 1976 CZE Nový Hrádek 56:04.5 23:33.8
120 30 / Ženy [ 139 ] Zdeňka Říhová 1959 CZE Náchod 56:25.1 23:54.4
121 91 / Muži [ 60 ] Petr Pacner 1995 CZE Velké Poříčí 56:46.1 24:15.4
122 92 / Muži [ 59 ] Dawe Novotný 1987 CZE Mokrý Banditi 57:03.9 24:33.2
123 93 / Muži [ 142 ] Vít Hubka 1997 CZE Trutnov 57:55.2 25:24.5
124 94 / Muži [ 23 ] Martin Číla 1962 CZE Basketbal Loko Liberec 58:25.4 25:54.7
125 31 / Ženy [ 147 ] Lucie Krulichová 1991 CZE Náchod 58:45.4 26:14.7
126 32 / Ženy [ 121 ] Dominika Stonjeková 2003 CZE Hronov 59:32.3 27:01.6
127 33 / Ženy [ 120 ] Ivana Stonjeková 1968 CZE Hronov 59:32.4 27:01.7
128 34 / Ženy [ 31 ] Eva Friebelová 1962 CZE TJ Maratonstav Úpice 59:47.8 27:17.1
129 95 / Muži [ 63 ] Zdeněk Petržílek 1955 CZE KRB Chrudim 01:02:17.8 29:47.1
130 35 / Ženy [ 65 ] Jana Procházková 1975 CZE Velké Poříčí 01:03:05.8 30:35.1
131 36 / Ženy [ 130 ] Martina Šlehoferová 1989 CZE Albi 01:03:36.4 31:05.7
132 37 / Ženy [ 131 ] Kateřina Fišerová 1985 CZE Albi 01:03:36.4 31:05.7
133 38 / Ženy [ 119 ] Milana Sahánková 1980 CZE Rudník u Vrchlabí 01:04:33.7 32:03.0
134 96 / Muži [ 86 ] Jan Tučný 1947 CZE MK Pardubice 01:10:06.4 37:35.7
135 39 / Ženy [ 75 ] Hana Vacková 1956 CZE Sokol Starkoč 01:10:45.0 38:14.3
136 40 / Ženy [ 127 ] Dagmar Staňková 1975 CZE Hradec Králové 01:12:59.0 40:28.3
DNF / Ženy [ 22 ] Kateřina Čápová 1984 CZE Broumov

result list 5km

start ~ 11:01:17

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / Muži [ 549 ] Antonín Staněk 2002 CZE SK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ 16:17.7
2 2 / Muži [ 582 ] Daniel Ježek 2001 CZE Skauti 3. oddíl Náchod 16:27.8 00:10.1
3 3 / Muži [ 505 ] Tomas Burdych 1982 CZE Horni Radechova 17:28.1 01:10.4
4 4 / Muži [ 501 ] Jan Balcar 1990 CZE PS Náchod-Kamenec 18:46.5 02:28.8
5 5 / Muži [ 476 ] Vít Hejna 2003 CZE Rtyně v Podkrkonoší 19:30.0 03:12.3
6 6 / Muži [ 600 ] Tomáš Hudcovic 1965 CZE SK Nové Město nad Metují 19:52.7 03:35.0
7 7 / Muži [ 547 ] Ondřej Řehák 2005 CZE červená hora 32 20:27.6 04:09.9
8 1 / Ženy [ 569 ] Ivona Špringrová 1992 CZE Maratonstav Úpice 21:18.9 05:01.2
9 8 / Muži [ 483 ] Jaroslav Suchý 1981 CZE Krabčice 21:33.4 05:15.7
10 9 / Muži [ 484 ] Michal Pokorák 1983 CZE Digital Media Publishing 21:57.8 05:40.1
11 2 / Ženy [ 544 ] Martina Pišlová 1976 CZE Červený Kostelec 22:09.2 05:51.5
12 10 / Muži [ 540 ] Aleš Mikula 1973 CZE ZPA Smart Energy 22:15.4 05:57.7
13 11 / Muži [ 596 ] Tomáš Cvejn 1990 CZE Vysokov 22:17.5 05:59.8
14 12 / Muži [ 587 ] Stanislav Žďárský 1984 CZE Miskolezy 22:24.0 06:06.3
15 13 / Muži [ 519 ] Petr Hebký 1977 CZE Úpice 22:43.8 06:26.1
16 14 / Muži [ 584 ] Šimon Souček 2008 CZE TJ Maratonstav Úpice 22:53.4 06:35.7
17 3 / Ženy [ 536 ] Alena Marethová 1972 CZE Česká Skalice 22:53.8 06:36.1
18 15 / Muži [ 535 ] Karel Mareth 1971 CZE Česká Skalice 22:56.1 06:38.4
19 16 / Muži [ 579 ] David Runštuk 1982 CZE AGRO CS a.s. 23:15.1 06:57.4
20 17 / Muži [ 599 ] Antonín Laštovička 1983 CZE Horní Radechová 23:40.9 07:23.2
21 4 / Ženy [ 437 ] Anežka faltová 1997 CZE Rozběháme Česko 23:43.2 07:25.5
22 18 / Muži [ 507 ] Tomáš Cvejn 2003 CZE Náchod 24:03.7 07:46.0
23 5 / Ženy [ 480 ] Veronika Rýdlová 2003 CZE Velké Poříčí 24:04.5 07:46.8
24 19 / Muži [ 487 ] Ivo Vacek 2009 CZE LVM 24:08.5 07:50.8
25 20 / Muži [ 436 ] Joel Smetana 2008 CZE LVM 24:09.7 07:52.0
26 6 / Ženy [ 477 ] Julie Hrušová 1999 CZE Žernov 24:14.2 07:56.5
27 7 / Ženy [ 434 ] Andrea Korcová 1984 CZE Náchod 24:14.8 07:57.1
28 8 / Ženy [ 500 ] Eva Mertlíková 1987 CZE Hořičky 24:18.8 08:01.1
29 21 / Muži [ 475 ] David Špelda 2009 CZE Tenis Červený Kostelec 24:24.1 08:06.4
30 22 / Muži [ 435 ] Martin Kašpárek 1967 CZE TJ Velichovky 24:28.3 08:10.6
31 23 / Muži [ 573 ] Jan Ildža 1996 CZE Trutnov 24:29.0 08:11.3
32 24 / Muži [ 430 ] Stanislav Rek 1964 CZE AMMANN 24:29.8 08:12.1
33 25 / Muži [ 570 ] Václav Vencl 1973 CZE SPACE 24:34.8 08:17.1
34 26 / Muži [ 543 ] Martin Oupic 1967 CZE Trutnov 24:38.0 08:20.3
35 9 / Ženy [ 527 ] Monika Kolisková 1978 CZE Albi 24:43.4 08:25.7
36 10 / Ženy [ 593 ] Lada Vacková 1977 CZE LVM 24:44.6 08:26.9
37 11 / Ženy [ 564 ] Denisa Zemanová 1988 CZE Nový Ples 24:49.8 08:32.1
38 12 / Ženy [ 502 ] Martina Beranová 1980 CZE Hronov 24:57.4 08:39.7
39 13 / Ženy [ 592 ] Barbora Čapková 1988 CZE Cannibal team Náchod 25:03.5 08:45.8
40 27 / Muži [ 588 ] Vít Hanousek 1989 CZE Náchod 25:05.9 08:48.2
41 28 / Muži [ 439 ] Štěpán Krtička 1984 CZE Kukleny Rules 25:13.4 08:55.7
42 14 / Ženy [ 537 ] Jana Matušková 1969 CZE Velká Jesenice 25:18.4 09:00.7
43 15 / Ženy [ 485 ] Karolína Térová 2004 CZE Rtyně v Podkrkonoší 25:22.3 09:04.6
44 16 / Ženy [ 442 ] Iveta Rosová 1985 CZE Červený Kostelec 25:29.6 09:11.9
45 29 / Muži [ 576 ] Ivan Haška 1987 CZE AGRO CS a.s. 25:34.2 09:16.5
46 17 / Ženy [ 591 ] Lenka Sýkorová 1980 CZE Zábrodí-Končiny 25:38.6 09:20.9
47 18 / Ženy [ 523 ] Lucie hrnčířová 1984 CZE Nové Město nad Metují 25:39.2 09:21.5
48 30 / Muži [ 490 ] Michal Bergmann 1996 CZE Červený Kostelec 25:45.5 09:27.8
49 19 / Ženy [ 482 ] Andrea Suchánková 1999 CZE Jaroměř 25:46.4 09:28.7
50 20 / Ženy [ 495 ] Petra Krátká 1982 CZE Slunečná 886, Rtyne v Podkrkonosi 25:48.8 09:31.1
51 31 / Muži [ 478 ] Jiří Ryba 2008 CZE Jablonec nad Nisou 25:53.3 09:35.6
52 32 / Muži [ 594 ] Roman Čapek 1979 CZE Cannibal team Náchod 25:53.4 09:35.7
53 33 / Muži [ 497 ] Michal Hepnar 1982 CZE LIGO s.r.o. 25:55.6 09:37.9
53 33 / Muži [ 488 ] Jan Bernard 1998 CZE Hronov 25:55.6 09:37.9
55 35 / Muži [ 550 ] Pavel Staněk 1970 CZE Nové Město nad Metují, Spy 26:15.4 09:57.7
56 21 / Ženy [ 589 ] Petra Flígrová 1986 CZE Hoky z Vršovky 26:21.1 10:03.4
57 22 / Ženy [ 506 ] Naďa Burdychová 1955 CZE Sokol Burdych 26:29.6 10:11.9
58 23 / Ženy [ 489 ] Nikola Wietková 2000 CZE Červený Kostelec 26:41.0 10:23.3
59 36 / Muži [ 534 ] Miroslav Macháň 1988 CZE Náchod 26:42.8 10:25.1
60 37 / Muži [ 548 ] Michal Secký 1999 CZE Jaroměř 26:45.8 10:28.1
61 24 / Ženy [ 597 ] Věra Ročková 1978 CZE Wikov Hronov 26:50.6 10:32.9
62 25 / Ženy [ 571 ] Marcela Žďárská 1976 CZE AGRO CS a.s. 27:24.7 11:07.0
63 26 / Ženy [ 441 ] Petra Hovorková 1976 CZE SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ 27:41.0 11:23.3
64 27 / Ženy [ 567 ] Renata Hynková 1985 CZE Mattoni Freerun Náchod Běloves 27:42.4 11:24.7
65 38 / Muži [ 538 ] Ondřej Matyska 2005 CZE Podežďár 27:48.7 11:31.0
66 39 / Muži [ 577 ] Hynek Navara 1979 CZE Náchod 27:53.2 11:35.5
66 39 / Muži [ 509 ] Martin Dostál 1988 CZE Náchod 27:53.2 11:35.5
68 41 / Muži [ 516 ] Pavel Hanuš 1965 CZE OB Loko Trutnov 27:58.6 11:40.9
69 28 / Ženy [ 496 ] Michaela Krutilová 1987 CZE Broumov 28:12.4 11:54.7
70 29 / Ženy [ 517 ] Jitka Hanušová 1963 CZE OB Loko Trutnov 28:23.1 12:05.4
71 30 / Ženy [ 494 ] Nikola Němečková 1996 CZE Rtyně v podkrkonoší 28:45.0 12:27.3
72 31 / Ženy [ 491 ] Petra Žďárská 1983 CZE Miskolezy 28:47.6 12:29.9
73 32 / Ženy [ 521 ] Jana Horníková 1989 CZE BĚHNY MEZILESÍ 29:19.8 13:02.1
74 33 / Ženy [ 542 ] Michaela Otmanová 1988 CZE BĚHNY MEZILESÍ 29:26.3 13:08.6
75 42 / Muži [ 528 ] Martin Kulda 1976 CZE Úpice 29:38.1 13:20.4
76 34 / Ženy [ 590 ] Klára Hejnová 2001 CZE Rtyně v Podkrkonoší 29:38.9 13:21.2
77 43 / Muži [ 479 ] jaroslav rýdlo 1977 CZE tři dva 1 29:40.9 13:23.2
78 35 / Ženy [ 498 ] Vanesa Kubíková 2008 CZE Hronov 29:42.1 13:24.4
79 36 / Ženy [ 522 ] Kateřina hornychová 1998 CZE Hronov 29:42.9 13:25.2
80 37 / Ženy [ 598 ] Eliška Ročková 2008 CZE Wikov Hronov 29:43.7 13:26.0
81 38 / Ženy [ 560 ] Daniela Urbanová 1995 CZE Náchod 29:45.1 13:27.4
82 39 / Ženy [ 529 ] Blanka Kuldová 1999 CZE Hronov 29:47.4 13:29.7
83 40 / Ženy [ 440 ] Barbora Rýdlová 2006 CZE Jizbice 29:50.7 13:33.0
83 40 / Ženy [ 518 ] Lucie Havrdová 1982 CZE Jaroměř 29:50.7 13:33.0
85 42 / Ženy [ 562 ] Petra Viková 1981 CZE Úpice 30:05.0 13:47.3
86 43 / Ženy [ 504 ] Marta Bohuslavová 1976 CZE Náchod 30:21.2 14:03.5
87 44 / Ženy [ 551 ] Michaela Středová 1975 CZE Velké Poříčí 30:21.9 14:04.2
88 45 / Ženy [ 520 ] Terezie Hejnová 1998 CZE Hronov 30:30.2 14:12.5
89 44 / Muži [ 552 ] Jakub Suk 1996 CZE Velké Poříčí 30:30.8 14:13.1
90 46 / Ženy [ 438 ] Vendula Dostálová 2010 CZE TJ Sokol Jaroměř 30:32.5 14:14.8
90 46 / Ženy [ 433 ] Tereza Bartošová 1993 CZE Nové Město n.Metují 30:32.5 14:14.8
92 48 / Ženy [ 37 ] Jana Jiráková 1954 CZE Sokol Starkoč 30:33.5 14:15.8
93 45 / Muži [ 510 ] Václav Dostál 1942 CZE Černožice 30:35.6 14:17.9
94 49 / Ženy [ 432 ] Martina Dusilová 1992 CZE Náchod 30:43.0 14:25.3
95 46 / Muži [ 431 ] Marek Vítek 1991 CZE Náchod 30:43.1 14:25.4
96 50 / Ženy [ 533 ] Alžběta Lindová 1993 CZE Jaroměř 30:53.6 14:35.9
97 51 / Ženy [ 585 ] Karolína Sychrovská 2002 CZE Dream Team 30:57.9 14:40.2
98 52 / Ženy [ 511 ] Martina Dostálová 1988 CZE Náchod 31:02.7 14:45.0
99 53 / Ženy [ 581 ] Lucie Huščavová 1998 CZE Hronov 31:08.4 14:50.7
100 54 / Ženy [ 583 ] Lenka Sedláčková 1974 CZE Horňáček 31:19.5 15:01.8
101 55 / Ženy [ 481 ] Jana Smolikova 1975 CZE Horňáček 31:19.7 15:02.0
102 56 / Ženy [ 508 ] Jitka Cvejnová 1967 CZE Náchod 31:20.6 15:02.9
103 57 / Ženy [ 586 ] Eva Bergerová 1980 CZE Horňáček 31:20.8 15:03.1
104 58 / Ženy [ 493 ] Renata Petrů 1974 CZE Horňáček 31:21.1 15:03.4
105 59 / Ženy [ 531 ] Lucie Kuťáková 1995 CZE Náchod 31:21.2 15:03.5
106 60 / Ženy [ 524 ] Jiřina Kiezlerová 1979 CZE Police nad Metují 31:21.4 15:03.7
107 61 / Ženy [ 553 ] Judita Špuláková 1989 CZE Červený Kostelec 31:21.9 15:04.2
108 62 / Ženy [ 595 ] Kristýna Janušová 1995 CZE Horňáček 31:22.5 15:04.8
109 63 / Ženy [ 512 ] Hana Dostálová 1970 CZE Černožice 31:41.0 15:23.3
110 64 / Ženy [ 514 ] Denisa Faltová 1993 CZE Červený Kostelec 31:44.0 15:26.3
111 65 / Ženy [ 557 ] Petra Tunklová 1991 CZE Česká Skalice 31:51.2 15:33.5
112 66 / Ženy [ 566 ] Anežka Hlavatá 1999 CZE Nové Město nad Metují 31:52.5 15:34.8
113 67 / Ženy [ 513 ] Michaela Eimannová 1992 CZE Haňaňa team 32:09.2 15:51.5
114 68 / Ženy [ 532 ] Renata Kuťáková 1971 CZE Camellus 32:20.5 16:02.8
115 69 / Ženy [ 499 ] Markéta Kupková 2002 CZE Nové Město nad Metují 32:21.1 16:03.4
116 70 / Ženy [ 486 ] Aneta Tučková 2002 CZE Nové Město nad Metují 32:21.2 16:03.5
117 47 / Muži [ 530 ] Jiří Kuťák 1966 CZE OK COLOR 32:24.5 16:06.8
118 71 / Ženy [ 559 ] Marie Urbanová 1970 CZE Náchod 34:07.2 17:49.5
119 72 / Ženy [ 443 ] Anežka Voborníková 1990 CZE Metujští Tygři 34:56.3 18:38.6
120 73 / Ženy [ 558 ] Majka Tykalová 1990 CZE Báječné ženy v běhu 37:28.0 21:10.3
121 74 / Ženy [ 554 ] Marie Švorcová 1981 CZE Farmet a.s. 39:46.1 23:28.4
121 74 / Ženy [ 555 ] Anna Švorcová 2009 CZE Jasenná 39:46.1 23:28.4
123 76 / Ženy [ 563 ] Lenka Vogl Rejholdova 1975 CZE Velká Jesenice 265,55224 43:16.5 26:58.8
124 77 / Ženy [ 578 ] Monika Ričányová 1974 CZE AGRO CS a.s. 43:16.6 26:58.9
125 48 / Muži [ 574 ] Dominik Ladnar 2020 CZE Červený Kostelec 54:50.8 38:33.1
126 49 / Muži [ 575 ] Jan Ladnar 1985 CZE Červený Kostelec 54:51.7 38:34.0
127 78 / Ženy [ 526 ] Martina Klapperová 1986 CZE Žabí tým 54:54.2 38:36.5
128 50 / Muži [ 525 ] Martin Klapper 1981 CZE Žabí tým 54:55.5 38:37.8
129 79 / Ženy [ 572 ] Lenka Ladnarová 1990 CZE Červený Kostelec 54:55.9 38:38.2