Běh Teplickými skalami

2017-08-27 Teplice nad Metují

archiv

announcement

registration

start list

results

LA SPORTIVA CROSS total: 319, men : 230, women: 89, junior: 16, MA: 67, MB: 82, MC: 42, MD: 17, ME: 6, juniorky: 9, ZA: 34, ZB: 21, ZC: 17, ZD: 8 [html] [pdf]
BUFO BABY CROSS total: 85, men : 44, women: 41, minizaci: 28, ml.zaci: 12, st.zaci: 4, minizakyne: 27, ml.zakyne: 9, st.zakyne: 5 [html] [pdf]

start list LA SPORTIVA CROSS

start ~ 09:30:00 , 2007 and older , registered: 319 participants ( 230 of men, 89 of women) 11 km, hlavní závod dospělých.

category # name state year team
MA [10] Adámek Samuel CZE 1992 155. HO Vsetín
MC [11] Aleš Mareček CZE 1975
junior [362] Alvarez Josef CZE 2004 Spartak Police nad Metují
ZA [12] Alžběta Koláříková CZE 1990 Pijatlon
MB [13] Antonín Hrdina CZE 1986 TJ ČZU Praha
juniorky [14] Babeta Prášilová CZE 1999
MB [257] Balcar Michal CZE 1985 RunSport Team
ZA [263] Bambuchová Markéta CZE 1992
MC [355] Bednář Pavel CZE 1968 ŠNECI na MAX
MB [274] Beneš Petr CZE 1983 HOCK horolezecký oddíl
ZC [15] Benešová Jolana CZE 1969 REDPOiNT-ELEVEN TEAM
juniorky [16] Benešová Nikol CZE 1999 Redpoint Eleven Team
MB [227] beran jan CZE 1983 SKI Police nad Metují
MC [17] Bergmann David CZE 1974 Hradec Králové
ZC [318] Bindicsová Markéta CZE 1970 SKAJP
MA [262] Blahuta Tomáš CZE 1992 Biatlon Ostrava
MA [293] Boháč Ladislav CZE 1992 Velké Pořičí
MB [259] Brož Radek CZE 1984 Trutnov
MA [277] Bubeník Michal CZE 1991 Pardubice
MB [18] Buka Tomáš CZE 1980 Trutnov
MB [352] Buri Vojtěch CZE 1978 Haven team
MB [365] Capanda Filip CZE 1980
MB [150] Černý Ondřej CZE 1979 HK Pardubice
MD [220] Čížek Pavel CZE 1964
MA [ ] Dlask Martin CZE 1991 Mladá Boleslav
ZA [19] Doležalová Libuše CZE 1988 Nové Město nad Metují
MC [237] Domanski Jaroslaw POL 1972 biegamdlazdrawia.pl
ZB [364] Drakalová Hana CZE 1985
MB [313] Drygalski Henryk CZE 1979 Trutnov
MB [202] Dudziński Marcin POL 1978 Sudeckie Wycieczki Biegowe
MB [ ] DUDZIŃSKI MARCIN POL 1978 SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE
MA [20] Dufka Vladislav CZE 1991 Červený Kostelec
MB [240] Duch Miroslav CZE 1979 AKLVK
ZA [312] Dupalová Dominika CZE 1988 LOKAL BLOK
MA [21] Důrek Milan CZE 1991 Ž3 Sport
MA [212] Dvořák Marek CZE 1992 HORO ČT
MC [22] Dvořák Martin CZE 1972 HO TJ Sokol Stěžery
MB [248] Dvořák Pavel CZE 1982
ZD [246] Dvořáková Eva CZE 1955
ZB [23] Dvořáková Helena CZE 1985 Písek
ZA [24] Dvořáková Lucie CZE 1993 Police nad Metují
MB [146] Dycka Jan CZE 1980 Podkážek
MA [363] Edr Martin CZE 1990
MD [252] Elich Jiří CZE 1964 Apache Loko Trutnov
MB [324] Elstner Martin CZE 1978
MC [25] Erik Krumphanzl CZE 1975 Odolov
MA [279] Fajfrlík Karel CZE 1988 Rock Point
MC [27] Farář Martin CZE 1977 Veselejší Farář
MA [337] Feix Radim CZE 1989 Tendom
MA [1] Fejfar Ondřej CZE 1989 Inov-8 team
MB [272] Felzmann Daniel CZE 1985
MA [327] Fendrych David CZE 1992 HK Choceň
MB [301] Fichtner Adam CZE 1985 REDPOiNT-ELEVEN TEAM
ZC [28] Flašarová Lenka CZE 1972 SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ
MB [29] Folwarczný Bronislav CZE 1984 Ostrava Poruba
ZD [208] Friebelová Eva CZE 1962 TJ Maratonstav Úpice
ZA [30] Grísová Barbora SVK 1994 Beh večernou Žilinou
MA [280] Groh Radoslav CZE 1989 Hudy - La Sportiva
MB [283] Gromus Daniel CZE 1978 Kolečkové lyže TOMSKI.CZ
ZA [31] Güntherová Jitka CZE 1988 HO Loko Beroun
MC [266] Hamáček Jiří CZE 1973 Broumov
MA [32] Hanousek Jakub CZE 1991 Police nad metují
MA [334] Hanuš Jan CZE 1988 Červený Kostelec
MA [334] Hanuš Jan CZE 1988 Červený Kostelec
ZC [256] Hanzlová Markéta CZE 1973 svaz českých bohémů
ZD [241] Hauschková Dagmar CZE 1965 kancelář starostky Police nad Metují
ZD [330] Havalcová Hana CZE 1962 ametek hoby team
ZB [33] Havalcová Žaneta CZE 1983 Praha
ME [333] Havalec Štefan CZE 1957 Náchod
MC [251] Havel Lukáš CZE 1974 Olfin Car Ski Team
ZC [250] Havlová Marie CZE 1976 Olfin Car Ski Team Trutnov
MB [303] Hejl Dušan CZE 1984 Ski Police
MA [147] Hlaváč Jan CZE 1994
MA [325] Homolka Martin CZE 1990 HK Choceň
MB [249] Honegr Tomas CZE 1979 Horice
MA [294] Horák Aleš CZE 1988 Jeteláci
MA [34] Horák Rudolf CZE 1998 SKBU Trutnov
junior [207] Horák Tomáš CZE 2001 Trutnov
ZA [203] Horáková Tereza CZE 1995 Svoboda nad Úpou
ZB [35] Hornychová Marie CZE 1980 Spartak Police nad Metují
junior [37] Houdek Jiří CZE 2005 155. HO Vsetín
junior [36] Houdek Ondra CZE 1999 155. HO Vsetín
MB [354] Hovorka Karol CZE 1980 LK Mšeno
ZB [261] Hovorková Pavla CZE 1987
MB [38] Hrubeš Michal CZE 1982 Pardubice
MA [218] Hruška Jan CZE 1989 Kasper - Swix Team
juniorky [39] Hrušková Monika CZE 2001 155. HO Vsetín
MA [255] Hübl Radek CZE 1988 RunSport/Salomon Team
MB [317] Chlup Roman CZE 1985 HMK TJ10
MB [40] Ivan Fišer CZE 1983 Beerkings
MD [41] Jakoubek Roman CZE 1967 Trutnov
MA [42] Jakub Jeřábek CZE 1989 Claremont Road Runners
MA [43] Jan Novotný CZE 1990 Pijatlon
ZB [44] Jana Brožová CZE 1983 Freemate Club
MA [45] Jandáček Jakub CZE 1997 Wikov
junior [228] Jansa Radek CZE 2000 SKI Police nad Metují
junior [229] Jansa Tomáš CZE 2000 SKI Police nad Metují
MC [46] Jaromír Rémiš CZE 1972
ME [47] Jaromír Šimůnek CZE 1955 SKP Kornspitz Jablonec
ZA [343] Jemelíková Adéla CZE 1988 Hranice
MA [211] Jireček Petr CZE 1988 Janov
MB [281] jirka jan CZE 1983 AC Náchod
MB [48] Jiří Tydlitád CZE 1982
junior [238] Joska Vojtěch CZE 1999 Teplice nad Metují
MA [49] Kábrt Tomáš CZE 1994 Červená Hora
MA [273] Kafuněk Tomáš CZE 1998 Rychnov
MA [258] Kalkus Jan CZE 1990 Lawi Team
MA [50] Kašpar Lukáš CZE 1991 155. HO Vsetín
MB [308] Klápa Luděk CZE 1983
MD [210] Klimeš Jiří CZE 1961 AC Náchod
ZA [305] Klimešová Markéta CZE 1991 MANOKA WAY
ME [247] Kobliha Milan CZE 1957 LRS Vyškov
MA [353] Kocian Jan CZE 1988 Mountain Base Rokytnice
ZB [306] Kohoutová Erika CZE 1983 Pozitivní nejistota
MC [234] Koch Martin CZE 1971 STS Bratrouchov
MB [ ] kolaja jan CZE 1981 slavia Liberec orienteering
MC [144] Kolář Radek CZE 1969 Ulita-Hobra Orienteering Broumov
MC [268] Kolář Zdeněk CZE 1971
MB [51] Kolisko Vladimír CZE 1980 Červený Kostelec
MC [342] Kolovrátník Jiří CZE 1977 JIROUS
MD [223] Korba Jan CZE 1964
junior [335] Kotlas Jakub CZE 2001
MA [95] Kovár Tomáš Valerius CZE 1988 HO Vsetín
MA [52] Kozák Milan CZE 1991 Červený Kostelec
ZB [53] Kozáková Denisa CZE 1979 Hvězda Pardubice
MC [235] Kozlowski Marek POL 1971
ZA [54] Kramářová Jana CZE 1996 HO Lokomotiva Brno
ZC [265] Krčová Martina CZE 1972 Horal Šumperk
MC [55] Krejsa Tomáš CZE 1977 KUS Sopotnice
ZC [26] Krumphanzlová Eva CZE 1971 Odolov
MA [56] Krysztof Kakol CZE 1990
MB [57] Křístek Petr CZE 1987 HO VŠB TU Ostrava
MB [58] Kuba Baxa CZE 1987 Nikita
MB [351] Kudela Ondřej CZE 1980 Baterca
ZB [ ] Kudrova Nelly CZE 1980 Baterca
MC [245] Kulda Jan CZE 1973 Integraf running team
juniorky [60] Kumbárová Anna CZE 2001 155. HO Vsetín
MC [358] kuna karel CZE 1969 Ústí nad Orlicí
juniorky [61] Kurtinová Iva CZE 2003 155. HO Vsetín
MC [267] Květoň Vladimír CZE 1968 KVS Šumperk
ZC [239] Lach Papciak Katarzyna POL 1972 biegamdlazdrawia.pl
ZB [62] Lenka Čermáková CZE 1986
MB [216] Lhota Aleš CZE 1978 Pivovar Miletín
MB [357] Lisý Tomáš CZE 1979 Silvini Madshus Team
ZA [63] Lišková Michaela CZE 1997 155. HO Vsetín
ZD [344] Loumová Magdaléna CZE 1960
ZB [64] Lucie Klemšová CZE 1981
MD [65] Luděk Zelený CZE 1961 Domazdar
MB [66] Lukáš Indruch CZE 1986
MA [67] Lukáš Petera CZE 1990
MB [ ] Macák Jiří CZE 1984 Hradec Králové
ZA [68] Maixnerová Michaela CZE 1993 green4plan s.r.o.
MA [282] Málek Martin CZE 1993 Velké Poříčí
junior [69] Maňhal Ondřej CZE 2000 SKBU Trutnov
MD [ ] Marek Swoboda POL 1964 BYLEDOBIEC ANIN
ZA [328] Marková Eva CZE 1989 Teplice nad Metují
MD [71] Martin Macek CZE 1964 SK Finisher
MB [72] Martin Novák CZE 1980 Nikita
MA [70] Martin Papež CZE 1988 HO Pioneer
ZB [73] Marusikova Maruska SVK 1982 Stoces 106
MA [300] Máslo Jan CZE 1992
MB [74] Mašek Petr CZE 1979 Atletický oddíl Spartak Vrchlabí
MB [260] Matouš Jindřich CZE 1978 Praha 7
ZB [348] Matsson Louise SWE 1985 Solna Klaetterklub Sverige
MB [148] Mayer Martin CZE 1982
MA [75] Meisner Patrik CZE 1995 Olfin Car Ski Team
MC [76] Michael Pokorný CZE 1976
MB [77] Mikerásek Radek CZE 1986 TOBI Sport Frenštát p.R.
MD [219] Mikołajczyk Mirosław POL 1967 MUKN Pod Stróżą.
MA [243] Mikulenka Vojtěch CZE 1997 Šumperk
MB [78] Miroslav Kutmon CZE 1983
MB [79] Míšek David CZE 1978 TJ Sokol Hradec Králové
MC [244] Moravec David CZE 1976 Dynafit / RP
MA [80] Moravec Petr CZE 1990 Svoboda nad Úpou
MB [296] Muráň Dalibor CZE 1985
ZA [81] Myslivcová Pavla CZE 1993 OK Slavia Hradec Králové
MA [321] Nádhera Jiří CZE 1993 HK
MD [322] Nádhera Petr CZE 1967 Hradec Králové
ZC [323] Nádherová Hana CZE 1968 hradec králové
MB [82] Nápravník Jakub CZE 1987 TJ Maratonstav Úpice
MB [242] Nápravník Jan CZE 1987 Rtyně v Podkrkonoší
MB [329] Němec Michal CZE 1980 DSA Modrý důl
MD [315] Nestler Jan CZE 1961 SKAJP
MB [349] Netík Ondřej CZE 1984 Baterca
ZA [83] Nikola Kochová CZE 1993 Chimpanzee
juniorky [84] Nováková Zuzana CZE 2001 155. HO Vsetín
MA [285] Novotný Jakub CZE 1988
MD [230] Novotný Luděk CZE 1962 3D fitness race team
MB [85] Nývlt Petr CZE 1980 TJ Start Náchod
ZA [302] Nývltová Eliška CZE 1994 Červený Kostelec
junior [86] Opletal Václav CZE 2001 155. HO Vsetín
junior [87] Panovec Kryštof CZE 2000 155. HO Vsetín
MA [88] Patrik Rohovský CZE 1988
MC [89] Pavel Klement CZE 1972 Atletic Třebíč
MB [304] Pavlačka Lukáš CZE 1981 t42
MB [356] Pavlas Luděk CZE 1984 OAJL
ZA [90] Pechanová Lenka CZE 1988 HO Beroun
ME [221] Pechek František CZE 1953 Trutnov
MC [ ] Penc Ondřej CZE 1977 Cyklo Tony
ZC [ ] Pešinová Jitka CZE 1977 REDPOiNT-ELEVEN TEAM
MB [340] Petrášek Luboš CZE 1980 Team Bike Perštejn
ZC [91] Petrova Geri CZE 1976 Bulharsko
MA [276] Pidrmanova Lucie CZE 1991 Proseč u Skutče
MA [92] Pilát Tomáš CZE 1989 Želvonozí
ZA [326] Pinkasová Tereza CZE 1997 HK Choceň
MA [93] Plný David CZE 1993 ENERVIT Team
MB [345] Plný Filip CZE 1987 Pitrs bikes
junior [94] Podroužek Jan CZE 2001 Trutnov
MB [225] Pohanka Michal CZE 1981 Wikov
MB [224] Pohanka Ondřej CZE 1979 Praha 10
MC [284] Pohl Jan CZE 1976 SKI Police nad Metují
MC [284] Pohl Jan CZE 1976 SKI Police nad Metují
MB [231] Pohl Martin CZE 1978 Spartak Police nad Metují
MC [347] Polák Michal CZE 1977 BAKAKO Nová Paka
MC [341] Polej Jiří CZE 1971 Hronov
junior [96] Poliak Šimon CZE 2000 Beranstein Power Team
MB [278] Popelář Petr CZE 1984
MC [316] Pospíšil Vítek CZE 1968 Sk Praga
MB [97] Pražák David CZE 1983 HO Přírodní vědy
ZA [59] Procházka Nina GER 1991 heidenau
MA [314] Prouza Jiří CZE 1995 Červený Kostelec
MC [98] Randa Drahomír CZE 1974 HO TJ Sokol Stěžery
MB [99] Rek Filip CZE 1978 TOBI Sport Frenštát p.R.
juniorky [100] Rochowanská Kristýna CZE 2004 155. HO Vsetín
ZC [101] Romana Brumlichová CZE 1976 Medvědí doupě
MB [346] Roupa Lukáš CZE 1982 Sherpa Climb
MC [360] Rubeš Petr CZE 1972
junior [359] Rubeš Vojta CZE 2001
MC [102] Rybář Andrej CZE 1972 L.A.Ryby
ZC [ ] Rybářová Lidka CZE 1972 L.A.Ryby
MB [253] Řezanina Emil CZE 1987 Znojmo
MA [149] Sádlo Dominik CZE 1995 AKLVK a Skialp klub Orlické hory
ZC [222] Sequensová Lucie CZE 1972 Trutnov
MC [103] Schejbal Jan CZE 1976 RunSport Team
ZA [232] Schejbalová Alena CZE 1993 VK slavia Praha
MD [104] Scheuer Jan CZE 1966 Lanškroun
ZD [338] Schöppelová Jana CZE 1967 Kladno 4, Rozdělov
MB [105] Siládi Georges CZE 1982 Komáří Služba
MB [106] Siročák Petr CZE 1978 Tři křížky CF
MB [275] Skalický Ivo CZE 1985 Pardubice
ZA [107] Smidova Eva CZE 1992 Ceska Skalice
MA [217] Sogel Adam CZE 1988 Adventure Menu
MC [108] Sonda Martin CZE 1976 SVVAT
MC [109] Souček Tomáš CZE 1971 SKBU Trutnov
MB [110] Soucha Jan CZE 1978 HoSoHoPo
ME [215] Sponar jAN CZE 1950 Tesla Brno
junior [111] Stehlík Daniel CZE 1999 Rychnov nad Kněžnou
ZC [287] Stehlíková Radka CZE 1974 HOPI
MB [298] Stodůlka Miroslav CZE 1978 Červený Kostelec
ZB [297] Stodůlková Jana CZE 1980 Červený Kostelec
ZD [319] Stodůlková Lenka CZE 1967 SKAJP
MA [332] Straka Josef CZE 1990 Havlíčkův Brod
ZB [112] Střalková Lenka CZE 1984 Frenštát p. R.
MC [113] Svárovský David CZE 1977 HK Mladá Boleslav
MD [201] Svoboda Marek CZE 1964
ZC [114] Svozilová Lenka CZE 1970 HO TJ Slavoj Teplice
MB [361] Šála Radim CZE 1985
juniorky [115] Šarmanová Simona CZE 2005 155. HO Vsetín
MB [299] Šebek Viktor CZE 1983 KČT Žižkov
MA [226] Šedý Martin CZE 1992 HO Tanvald
ZA [116] Šenkeříková Kateřina CZE 1997 155. HO Vsetín
MC [117] Šilar Martin CZE 1976 Trutnov
ZC [264] Šimonová Šarka CZE 1972 Červený Kostelec
MB [271] Šimůnek Martin CZE 1985 Midlifiči
ZA [320] Šípková Barbora CZE 1988 INS-Náchod
ZB [118] Šnapková Petra CZE 1985 Tři křížky CF
ME [119] Šolc Vítězslav CZE 1957 BKL Machov
MA [145] Šolc Vítězslav CZE 1991 Redpoint Team
ZB [254] Šrejberová Ludmila CZE 1980 Lochovice
MB [120] Šrůtek David CZE 1980 BKL Machov
MD [213] Šrůtek Stanislav CZE 1958
MA [309] Štěpán Václav CZE 1990 Bražecký mládenci
MC [205] Štěpánek Rostislav CZE 1969 maminka
MA [204] Štěpánský Jan CZE 1994 TJ Loko Trutnov Triatlon
ZD [209] Šternerová Hana CZE 1963 Hradec Králové
ZA [121] Štolbová Monika CZE 1988 Želvonozí
MA [122] Štolfa Štěpán CZE 1998 Pitrs bikes
ZA [307] Štukovská Petra CZE 1988 ERA a.s.
MB [123] Švehlík Matěj CZE 1987 HO Lokomotiva Brno
MB [124] Tauchman Jan CZE 1987 Tenneco
junior [125] Taurek Alexandr CZE 2002 155. HO Vsetín
MA [214] Tesař Jakub CZE 1992 Horo ČT
MB [126] Tomáš Doležal CZE 1985 Sokol Rakovník
MB [127] Tomáš Škoda CZE 1987 HO Škrovád
MB [128] Tomek Niburski CZE 1984 Granit/Skyline 71
MD [270] Tonda Tonda CZE 1962 DAK Dobrošov
juniorky [129] Trčálková Eliška CZE 2001 155. HO Vsetín
ZA [292] Trojáková Martina CZE 1990 Extreme Obstacle Runners
ZA [130] Tučníková Denisa CZE 1994 155. HO Vsetín
ZB [336] Uhlířová Pavlína CZE 1980 Jablonec nad Nisou
ZA [131] Ulčová Karolína CZE 1997 NE
MA [288] Urbánek Matouš CZE 1988 HO Česká Třebová
ZA [236] Vančáková Zuzana CZE 1996 2. oddíl VS Vydry
MC [286] Vaněček Petr CZE 1975 Semonice
MB [269] Vankat Adam CZE 1982 Altitudo
MC [206] Vašíček Martin CZE 1971 Maratonstav Úpice
MC [ ] Vašíček Martin CZE 1971 TJ Maratonstav Úpice
ZB [132] Vavřínková Jana CZE 1984 HO TJ Sokol Stěžery
MA [290] Večeřa Martin CZE 1991
MA [133] Vilém Rostislav CZE 1996 155. HO Vsetín
MA [134] Vít Zlámal CZE 1995 TJ Dvůr Králové n. L.
ZA [135] Vítková Veronika CZE 1989 Náchod
MC [136] Vláďa Blažek CZE 1971 Demanax
MB [339] Vladyka Petr CZE 1982
MD [350] Vlasák Petr CZE 1963 HOPŘÍRODNÍ VĚDY PRAHA
ZB [233] Vlčková Iveta CZE 1983 SK Babice / Inov-8 team
MA [295] Vlk Jakub CZE 1996 Vernéřovice
MB [137] Vojta Kříž CZE 1983 Start Náchod
MC [138] Volák Pavel CZE 1970 OB Police nad Metují
MA [289] von ČT Marťas CZE 1988 Horo ČT
MB [139] Votruba Jan CZE 1979 Altan Tým
MA [140] Vraj Daniel CZE 1996 155. HO Vsetín
MB [311] Vyhnal Michal CZE 1984
MA [141] Zahálka Matěj CZE 1998 Červený Kostelec
ZA [291] Zedníková Vendula CZE 1991 Za sebe
ZA [ ] Zelená Lucie CZE 1994 Broumov
MA [310] Zelený Filip CZE 1992 Bražecký mládenci
ZA [142] Zítková Radka CZE 1988 Run4run
ZB [143] Zuzana Golová CZE 1987

start list BUFO BABY CROSS

start ~ 09:40:00 , 2003 and younger , registered: 85 participants ( 44 of men, 41 of women) Závod žáků na 2,5km.

category # name state year team
minizakyne [501] Adéla Michlová CZE 2007 Skuhrov
minizakyne [502] Anežka Křenková CZE 2008 Alpici Milovice
minizakyne [503] Barbora Kulichová CZE 2008 Skuhrov
ml.zakyne [540] Bezušková Leontýna CZE 2005 Pitrs bikes
ml.zakyne [540] Bezušková Leontýna CZE 2005 Pitrs bikes
minizaci [586] Brabec František CZE 2010 Penzion Adršpach
minizaci [599] Čech Kryštof CZE 2007 Spartak Police
minizaci [ ] Čech Kryštof CZE 2007 Spartak Police
minizakyne [584] Dobruská Adéla CZE 2008
minizaci [590] Dobruský Jan CZE 2011
ml.zaci [549] Doležal Lukáš CZE 2006 BKL Machov
minizakyne [548] Doležalová Tereza CZE 2008 BKL Machov
minizaci [536] Elich Ondřej CZE 2012 Apache Loko Trutnov
minizakyne [537] Elichová Noemi CZE 2009 Apache Loko Trutnov
minizaci [504] Flašar Marek CZE 2008 SK Nové Město nad Metují
ml.zakyne [538] Gultová Aneta CZE 2006 BKL Machov
minizakyne [ ] Havlová Katka CZE 2007 Olfin Car Ski Team Trutnov
st.zakyne [331] Heřmánková Růžena CZE 1993 Ještěrky
minizaci [541] Honegr Filip CZE 2007 Jiskra Hořice
minizakyne [ ] Horníková Laura CZE 2014 TJ Kraso Náchod
minizaci [580] Hornych Ivan CZE 2011 Spartak Police nad Metují
ml.zaci [581] Hrouda David CZE 2006 SASM
minizakyne [585] Hroudová Helena CZE 2008
ml.zaci [ ] Hrubý Filip CZE 2006 REDPOiNT-ELEVEN TEAM
minizaci [505] Jan Křepela CZE 2007 Skuhrov
minizaci [587] Ježek Kryštof CZE 2009
minizakyne [506] Johana Krumphanzlová CZE 2007 Odolov
ml.zaci [507] John Jan CZE 2005 BKL Machov
ml.zaci [577] Kohl Jonáš CZE 2005 SK Nové Město nad Metují
ml.zaci [577] Kohl Jonáš CZE 2005 SK Nové Město nad Metují
minizakyne [575] Kohlová Štěpánka CZE 2007 SK Nové Město nad Metují
minizakyne [ ] KOHLOVÁ Štěpánka CZE 2007 SK Nové Město nad Metují
minizakyne [592] Kopřivová Michaela CZE 2008
minizaci [543] Krejsa Šimon CZE 2010 KUS Sopotnice
minizakyne [542] Krejsová Eliška CZE 2010 KUS Sopotnice
st.zakyne [ ] Kubečková Vendula CZE 2004 BKL Machov
ml.zaci [595] Kuhn František CZE 2006 TJ Sokol Maratonstav Úpice
minizaci [511] Lukáš Jelen CZE 2007 Skuhrov
minizaci [510] Lukáš Kaufman CZE 2009
ml.zakyne [512] Malá Gabriela CZE 2005 TJ Maratonstav Úpice
st.zakyne [513] Malá Kateřina CZE 2004 TJ Maratonstav Úpice
st.zakyne [583] Malátová Magdalena CZE 2004 ŠSK Újezd nad lesy
st.zaci [594] Maňas Filip CZE 2003 Sobělice
minizaci [598] Mareček Jakub CZE 2010
minizaci [597] Mareček Matěj CZE 2008
minizaci [514] Marek Beneš CZE 2008 Skuhrov
ml.zakyne [515] Markéta Pavelková CZE 2005 SKVS Karbo Benátky
minizaci [516] Matyáš Buryšek CZE 2008 Olfincar Ski Team
ml.zakyne [509] Nyklickova Veronika CZE 2005 BKL Machov
minizakyne [517] Olivie Marečková CZE 2009 ČKS SKI Jilemnice
ml.zaci [518] Ondřej Verner CZE 2006 Skuhrov
minizaci [519] Patrik Kaufman CZE 2007
st.zaci [593] Pešina Jakub CZE 2004 REDPOiNT-ELEVEN TEAM
ml.zaci [588] Pešina Jan CZE 2006 REDPOiNT-ELEVEN TEAM
minizakyne [578] Petráčková Linda CZE 2012
st.zakyne [520] PLNÁ Natálie CZE 2004 BKL Machov
minizakyne [545] Pohlová Adéla CZE 2007 SKI Police nad Metují
minizakyne [546] Pohlová Matylda CZE 2009 Spartak Police nad Metují
minizaci [539] Polidor Aleš CZE 2009 KSB Benátkz nad Jizerou
ml.zaci [544] Preclík Pavel CZE 2006 Lično
ml.zakyne [521] Radka Pilná CZE 2006 Skuhrov
minizaci [522] Raim Ladislav CZE 2009 Nový Hradec
minizaci [550] Scholz Bohumil CZE 2009
ml.zaci [523] Souček Ondřej CZE 2006 TJ Maratonstav Úpice
minizaci [524] Souček Šimon CZE 2008 Maratonstav Úpice
minizaci [591] Stínka Jan CZE 2010
minizakyne [589] Stínková Martina CZE 2007
minizaci [582] Stodůlka Vojtěch CZE 2010 Červený KOstelec
minizakyne [ ] Ševčíková Anežka CZE 2008 Hvězda Pardubice
ml.zaci [525] Šimon Krumphanzl CZE 2005 Odolov
minizaci [526] Šimon Rémiš CZE 2008 OK Slavia Hradec Králové
ml.zakyne [547] Šnajberková Sára CZE 2005 BKL Machov
minizakyne [527] Šrůtková Barbora CZE 2007 BKL Machov
minizakyne [528] Šrůtková Vendula CZE 2009 BKL Machov
minizaci [529] Štěpán Rémiš CZE 2008 OK Slavia Hradec Králové
st.zaci [600] Štolfa Šimon CZE 2003 SKI Police nad Metují
ml.zakyne [531] Tereza Jelenová CZE 2005 Skuhrov
minizakyne [530] Tereza Michlová CZE 2007 Skuhrov
minizaci [574] Tomášů Matěj CZE 2009
minizakyne [576] Tomášů Stela CZE 2012
minizakyne [532] Valérie Wenzlová CZE 2008 Alpici Milovice
minizakyne [533] Veronika Holíková CZE 2008 Skuhrov
minizaci [534] Vilém Forst CZE 2012 bez rocniku
st.zaci [596] Werner Adam CZE 2003 spartak Police nad Metují
minizakyne [535] Zuzana Pekárková CZE 2007 Skuhrov