Běh Teplickými skalami

2017-08-27 Teplice nad Metují 

archiv

announcement

registration

start list

results

LA SPORTIVA CROSS total: 295, men : 213, women: 82, junior: 14, MA: 65, MB: 74, MC: 38, MD: 16, ME: 6, juniorky: 9, ZA: 31, ZB: 19, ZC: 15, ZD: 8 [html] [pdf]
BUFO BABY CROSS total: 76, men : 41, women: 35, minizaci: 27, ml.zaci: 10, st.zaci: 4, minizakyne: 23, ml.zakyne: 8, st.zakyne: 3, [k]24: 1 [html] [pdf]

result list LA SPORTIVA CROSS

start ~ 09:30:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / MA [149] Dominik Sádlo 1995 CZE SK Nové Město nad Metují 36:36.7
2 2 / MA [1] Ondřej Fejfar 1989 CZE Inov-8 team 38:21.6 01:44.9
3 3 / MA [255] Radek Hübl 1988 CZE run sport team 38:26.9 01:50.2
4 4 / MAhorolezec [280] Radoslav Groh 1989 CZE Hudy - La Sportiva 39:09.9 02:33.2
5 5 / MA [93] David Plný 1993 CZE Enervit Team 40:26.7 03:50.0
6 1 / MB [248] Pavel Dvořák 1982 CZE 40:53.0 04:16.3
7 6 / MA [218] Jan Hruška 1989 CZE Kasper - Swix Team 41:26.2 04:49.5
8 2 / MB [242] Jan Nápravník 1987 CZE Rtyně v Podkrkonoší 41:34.9 04:58.2
9 3 / MB [257] Michal Balcar 1985 CZE RunSport Team 41:48.1 05:11.4
10 7 / MAhorolezec [145] Vítězslav Šolc 1991 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 41:59.9 05:23.2
11 4 / MB [227] jan beran 1983 CZE Spartak Police nad Metují 42:53.2 06:16.5
12 5 / MB [240] Miroslav Duch 1979 CZE TJ Maratonstav Úpice 43:12.5 06:35.8
13 8 / MAhorolezec [20] Vladislav Dufka 1991 CZE Páslerův statek Bischofstein 43:30.6 06:53.9
14 6 / MB [79] David Míšek 1978 CZE Sokol Hradec Králové, Atletika 43:43.4 07:06.7
15 1 / MC [341] Jiří Polej 1971 CZE Hronov 43:51.3 07:14.6
16 2 / MC [27] Martin Farář 1977 CZE Veselejší Farář 43:59.2 07:22.5
17 3 / MChorolezec [98] Drahomír Randa 1974 CZE HO TJ Sokol Stěžery 44:02.0 07:25.3
18 7 / MBhorolezec [317] Roman Chlup 1985 CZE HMK TJ10 44:07.1 07:30.4
19 8 / MBhorolezec [283] Daniel Gromus 1978 CZE Kolečkové lyže TOMSKI.CZ 44:11.4 07:34.7
20 9 / MA [75] Patrik Meisner 1995 CZE Olfin Car Ski Team 44:21.8 07:45.1
21 9 / MB [352] Vojtěch Buri 1978 CZE Haven 44:36.9 08:00.2
22 4 / MC [284] Jan Pohl 1976 CZE Spartak Police nad Metují 44:49.7 08:13.0
23 10 / MA [42] Jeřábek Jakub 1989 CZE Claremont Road Runners 44:53.1 08:16.4
24 10 / MBhorolezec [357] Tomáš Lisý 1979 CZE SPORTABILITY 44:57.3 08:20.6
25 1 / MD [201] Marek Svoboda 1964 CZE 44:58.1 08:21.4
26 1 / ME [47] Šimůnek Jaromír 1955 CZE SKP Kornspitz Jablonec 45:04.6 08:27.9
27 1 / junior [228] Radek Jansa 2000 CZE Spartak Police nad Metují 45:14.2 08:37.5
28 11 / MBhorolezec [124] Jan Tauchman 1987 CZE Tenneco 45:15.4 08:38.7
29 11 / MAhorolezec [258] Jan Kalkus 1990 CZE Lawi Team 45:15.5 08:38.8
30 5 / MC [144] Radek Kolář 1969 CZE Ulita-Hobra Orienteering Broumov 45:19.6 08:42.9
31 12 / MB [301] Adam Fichtner 1985 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 45:23.9 08:47.2
32 12 / MA [204] Jan Štěpánský 1994 CZE TJ Loko Trutnov Triatlon 45:37.7 09:01.0
33 6 / MChorolezec [316] Vítek Pospíšil 1968 CZE Sk Praga 45:49.5 09:12.8
34 13 / MB [281] Jan Jirka 1983 CZE AC Náchod 45:49.9 09:13.2
35 13 / MAhorolezec [285] Jakub Novotný 1988 CZE 46:05.7 09:29.0
36 14 / MAhorolezec [277] Michal Bubeník 1991 CZE Pardubice 46:18.8 09:42.1
37 15 / MA [122] Štěpán Štolfa 1998 CZE Spartak Police nad Metují 46:21.2 09:44.5
38 2 / junior [229] Tomáš Jansa 2000 CZE Spartak Police nad Metují 46:26.5 09:49.8
39 7 / MChorolezec [251] Lukáš Havel 1974 CZE Olfin Car Ski Team 46:28.3 09:51.6
40 8 / MC [76] Pokorný Michael 1976 CZE 46:32.3 09:55.6
41 14 / MB [249] Tomas Honegr 1979 CZE Horice 46:44.1 10:07.4
42 16 / MA [353] Jan Kocian 1988 CZE Mountain Base Rokytnice 46:46.6 10:09.9
43 15 / MB [120] David Šrůtek 1980 CZE BKL Machov 46:51.2 10:14.5
44 16 / MBhorolezec [139] Jan Votruba 1979 CZE Altan Team 46:56.4 10:19.7
45 17 / MA [134] Zlámal Vít 1995 CZE TJ Dvůr Králové n. L. 47:00.8 10:24.1
46 9 / MC [55] Tomáš Krejsa 1977 CZE KUS Sopotnice 47:22.2 10:45.5
47 17 / MBhorolezec [349] Ondřej Netík 1984 CZE Baterca 47:24.3 10:47.6
48 18 / MB [85] Petr Nývlt 1980 CZE TJ Start Náchod 47:37.0 11:00.3
49 19 / MB [74] Petr Mašek 1979 CZE Atletický oddíl Spartak Vrchlabí 47:44.7 11:08.0
50 20 / MBhorolezec [13] Hrdina Antonín 1986 CZE TJ ČZU Praha 47:46.8 11:10.1
51 18 / MAhorolezec [43] Novotný Jan 1990 CZE Pijatlon 47:48.7 11:12.0
52 21 / MB [202] Marcin Dudziński 1978 POL Sudeckie Wycieczki Biegowe 47:49.7 11:13.0
53 22 / MB [303] Dušan Hejl 1984 CZE Continental Adršpach 47:56.4 11:19.7
54 1 / ZC [250] Marie Havlová 1976 CZE Olfin Car Ski Team Trutnov 48:05.0 11:28.3
55 19 / MAhorolezec [214] Jakub Tesař 1992 CZE Horo ČT 48:17.0 11:40.3
56 10 / MC [234] Martin Koch 1971 CZE STS Bratrouchov 48:19.1 11:42.4
57 2 / MD [104] Jan Scheuer 1966 CZE Lanškroun 48:33.8 11:57.1
58 11 / MChorolezec [113] David Svárovský 1977 CZE HK Mladá Boleslav 48:38.6 12:01.9
59 12 / MC [347] Michal Polák 1977 CZE BAKAKO Nová Paka 48:46.1 12:09.4
60 20 / MAhorolezec [309] Václav Štěpán 1990 CZE Bražecký mládenci 48:46.9 12:10.2
61 3 / MD [41] Roman Jakoubek 1967 CZE Trutnov 48:51.4 12:14.7
62 23 / MBhorolezec [66] Indruch Lukáš 1986 CZE 49:15.5 12:38.8
63 3 / juniorhorolezec [87] Kryštof Panovec 2000 CZE 155. HO Vsetín 49:17.5 12:40.8
64 21 / MAhorolezec [243] Vojtěch Mikulenka 1997 CZE Šumperk 49:18.3 12:41.6
65 4 / juniorhorolezec [238] Vojtěch Joska 1999 CZE Teplice nad Metují 49:27.4 12:50.7
66 22 / MAhorolezec [262] Tomáš Blahuta 1992 CZE Biatlon Ostrava 49:29.6 12:52.9
67 23 / MA [294] Aleš Horák 1988 CZE Jeteláci 49:35.8 12:59.1
68 13 / MC [103] Jan Schejbal 1976 CZE RunSport Team 49:36.3 12:59.6
69 24 / MAhorolezec [34] Rudolf Horák 1998 CZE SKBU Trutnov 49:38.2 13:01.5
70 14 / MC [286] Petr Vaněček 1975 CZE Semonice 49:50.1 13:13.4
71 24 / MBhorolezec [137] Kříž Vojta 1983 CZE Start Náchod 49:52.9 13:16.2
72 2 / ME [119] Vítězslav Šolc 1957 CZE BKL Machov 50:00.9 13:24.2
73 25 / MB [308] Luděk Klápa 1983 CZE 50:14.6 13:37.9
74 26 / MB [148] Martin Mayer 1982 CZE 50:16.1 13:39.4
75 25 / MAhorolezec [325] Martin Homolka 1990 CZE HK Choceň 50:28.3 13:51.6
76 26 / MA [21] Milan Důrek 1991 CZE Velký Třebešov 50:31.2 13:54.5
77 27 / MBhorolezec [269] Adam Vankat 1982 CZE Altitudo 50:33.9 13:57.2
78 1 / ZA [83] Kochová Nikola 1993 CZE Chimpanzee 50:34.7 13:58.0
79 28 / MB [231] Martin Pohl 1978 CZE Spartak Police nad Metují 50:39.3 14:02.6
80 27 / MA [282] Martin Málek 1993 CZE Velké Poříčí 50:41.0 14:04.3
81 5 / juniorhorolezec [69] Ondřej Maňhal 2000 CZE SKBU Trutnov 50:42.8 14:06.1
82 2 / ZA [232] Alena Schejbalová 1993 CZE VK slavia Praha 50:47.7 14:11.0
83 29 / MBhorolezec [259] Radek Brož 1984 CZE Trutnov 50:51.7 14:15.0
84 30 / MBhorolezec [150] Ondřej Černý 1979 CZE HK Pardubice 50:55.4 14:18.7
85 31 / MBhorolezec [274] Petr Beneš 1983 CZE HOCK horolezecký oddíl 50:56.4 14:19.7
86 28 / MA [310] Filip Zelený 1992 CZE Bražecký mládenci 50:59.6 14:22.9
87 4 / MD [65] Zelený Luděk 1961 CZE Domazdar 51:00.4 14:23.7
88 32 / MB [18] Tomáš Buka 1980 CZE Trutnov 51:00.8 14:24.1
89 15 / MChorolezec [22] Martin Dvořák 1972 CZE HO TJ Sokol Stěžery 51:03.2 14:26.5
90 33 / MBhorolezec [324] Martin Elstner 1978 CZE 51:05.6 14:28.9
91 1 / ZB [53] Denisa Kozáková 1979 CZE Hvězda Pardubice 51:16.2 14:39.5
92 29 / MA [45] Jakub Jandáček 1997 CZE Wikow 51:20.6 14:43.9
93 16 / MC [355] Pavel Bednář 1968 CZE ŠNECI na MAX 51:23.6 14:46.9
94 5 / MD [210] Jiří Klimeš 1961 CZE AC Náchod 51:24.2 14:47.5
95 2 / ZB [233] Iveta Vlčková 1983 CZE Inov-8 team 51:28.7 14:52.0
96 30 / MAhorolezec [226] Martin Šedý 1992 CZE HO Tanvald 51:32.8 14:56.1
97 34 / MBhorolezec [346] Lukáš Roupa 1982 CZE Sherpa Climb 51:33.0 14:56.3
98 35 / MB [82] Jakub Nápravník 1987 CZE TJ Maratonstav Úpice 51:38.9 15:02.2
99 36 / MBhorolezec [272] Daniel Felzmann 1985 CZE 51:42.4 15:05.7
100 6 / MD [230] Luděk Novotný 1962 CZE 3D fitness race team 51:43.3 15:06.6
101 31 / MAhorolezec [92] Tomáš Pilát 1989 CZE Želvonozí 51:44.9 15:08.2
102 3 / ME [221] František Pechek 1953 CZE Trutnov 51:48.5 15:11.8
103 17 / MC [17] David Bergmann 1974 CZE Hradec Králové 51:58.9 15:22.2
104 7 / MD [213] Stanislav Šrůtek 1958 CZE 52:06.8 15:30.1
105 37 / MB [304] Lukáš Pavlačka 1981 CZE t42 52:07.7 15:31.0
106 2 / ZChorolezec [101] Brumlichová Romana 1976 CZE Medvědí doupě 52:12.1 15:35.4
107 3 / ZA [81] Pavla Myslivcová 1993 CZE OK Slavia Hradec Králové 52:27.2 15:50.5
108 18 / MC [206] Martin Vašíček 1971 CZE Maratonstav Úpice 52:30.9 15:54.2
109 8 / MD [350] Petr Vlasák 1963 CZE Praha 5 52:47.3 16:10.6
110 19 / MChorolezec [244] David Moravec 1976 CZE USK HO Plzeň 52:49.9 16:13.2
111 32 / MA [279] Karel Fajfrlík 1988 CZE Rock Point 53:00.6 16:23.9
112 4 / ZAhorolezec [312] Dominika Dupalová 1988 CZE LOKAL BLOK 53:01.8 16:25.1
113 38 / MBhorolezec [340] Luboš Petrášek 1980 CZE Team Bike Perštejn 53:03.0 16:26.3
114 20 / MC [117] Martin Šilar 1976 CZE Trutnov 53:04.9 16:28.2
115 33 / MA [49] Tomáš Kábrt 1994 CZE Červená Hora 53:07.2 16:30.5
116 1 / juniorky [16] Nikol Benešová 1999 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 53:17.8 16:41.1
117 21 / MC [25] Krumphanzl Erik 1975 CZE Odolov 53:30.2 16:53.5
118 22 / MC [237] Jaroslaw Domanski 1972 POL biegamdlazdrawia.pl 53:36.0 16:59.3
118 22 / MC [235] Marek Kozlowski 1971 POL 53:36.0 16:59.3
120 34 / MA [52] Milan Kozák 1991 CZE Červený Kostelec 53:37.1 17:00.4
121 24 / MChorolezec [108] Martin Sonda 1976 CZE SVVAT 53:37.6 17:00.9
122 39 / MB [99] Filip Rek 1978 CZE TOBI Sport Frenštát p.R. 53:40.1 17:03.4
122 39 / MB [271] Martin Šimůnek 1985 CZE Midlifiči 53:40.1 17:03.4
124 41 / MBhorolezec [110] Jan Soucha 1978 CZE HoSoHoPo 53:52.9 17:16.2
125 35 / MAhorolezec [88] Rohovský Patrik 1988 CZE 53:55.1 17:18.4
126 42 / MB [313] Henryk Drygalski 1979 CZE Trutnov 54:05.8 17:29.1
127 36 / MAhorolezec [56] Kakol Krysztof 1990 CZE 54:13.7 17:37.0
128 43 / MBhorolezec [105] Georges Siládi 1982 CZE Komáří Služba 54:27.2 17:50.5
129 44 / MB [77] Radek Mikerásek 1986 CZE TOBI Sport Frenštát p.R. 54:31.4 17:54.7
130 5 / ZA [19] Libuše Doležalová 1988 CZE Nové Město nad Metují 54:37.3 18:00.6
131 37 / MA [293] Ladislav Boháč 1992 CZE Velké Poříčí 54:38.2 18:01.5
132 45 / MBhorolezec [216] Aleš Lhota 1978 CZE Pivovar Miletín 54:39.8 18:03.1
133 6 / junior [94] Jan Podroužek 2001 CZE Trutnov 54:41.1 18:04.4
134 6 / ZA [135] Veronika Vítková 1989 CZE Náchod 54:44.3 18:07.6
135 7 / junior [362] Josef Alvarez 2004 CZE Spartak Police nad Metují 54:44.6 18:07.9
136 25 / MChorolezec [109] Tomáš Souček 1971 CZE SKBU Trutnov 54:46.6 18:09.9
137 26 / MChorolezec [11] Mareček Aleš 1975 CZE 54:55.6 18:18.9
138 46 / MB [296] Dalibor Muráň 1985 CZE 54:55.9 18:19.2
139 27 / MChorolezec [205] Rostislav Štěpánek 1969 CZE Horastep 54:59.2 18:22.5
140 8 / juniorhorolezec [96] Šimon Poliak 2000 CZE Trutnov 55:07.1 18:30.4
141 28 / MC [102] Andrej Rybář 1972 CZE L.A.Ryby 55:08.2 18:31.5
142 47 / MBhorolezec [97] David Pražák 1983 CZE HO Přírodní vědy 55:12.3 18:35.6
143 48 / MB [260] Jindřich Matouš 1978 CZE Praha 7 55:13.9 18:37.2
144 7 / ZA [292] Martina Trojáková 1990 CZE Extreme Obstacle Runners 55:20.1 18:43.4
145 38 / MAhorolezec [95] Tomáš Valerius Kovár 1988 CZE HO Vsetín 55:24.7 18:48.0
146 49 / MBhorolezec [40] Fišer Ivan 1983 CZE Beerkings 55:30.6 18:53.9
147 39 / MA [314] Jiří Prouza 1995 CZE Červený Kostelec 55:40.1 19:03.4
148 29 / MChorolezec [89] Klement Pavel 1972 CZE Atletic Třebíč 56:01.7 19:25.0
149 40 / MA [295] Jakub Vlk 1996 CZE Vernéřovice 56:02.7 19:26.0
150 4 / ME [247] Milan Kobliha 1957 CZE LRS Vyškov 56:04.3 19:27.6
151 50 / MBhorolezec [275] Ivo Skalický 1985 CZE Pardubice 56:05.2 19:28.5
152 8 / ZA [12] Koláříková Alžběta 1990 CZE Pijatlon 56:08.7 19:32.0
153 9 / MD [252] Jirka Elich 1964 CZE Apache Loko Trutnov 56:12.0 19:35.3
154 51 / MB [278] Petr Popelář 1984 CZE 56:15.9 19:39.2
155 3 / ZC [28] Lenka Flašarová 1972 CZE Náchod 56:16.7 19:40.0
156 9 / ZA [343] Adéla Jemelíková 1988 CZE Hranice 56:18.1 19:41.4
157 10 / MDhorolezec [71] Macek Martin 1964 CZE SK Finisher 56:23.3 19:46.6
158 52 / MBhorolezec [311] Michal Vyhnal 1984 CZE 56:29.5 19:52.8
159 41 / MA [141] Matěj Zahálka 1998 CZE Červený Kostelec 56:50.6 20:13.9
160 42 / MAhorolezec [288] Matouš Urbánek 1988 CZE HO Česká Třebová 56:53.4 20:16.7
161 43 / MA [289] Marťas von ČT 1988 CZE Horo ČT 56:54.3 20:17.6
162 44 / MA [80] Petr Moravec 1990 CZE Svoboda nad Úpou 56:57.0 20:20.3
163 53 / MB [299] Viktor Šebek 1983 CZE KČT Žižkov 57:02.6 20:25.9
164 30 / MC [245] Jan Kulda 1973 CZE Integraf running team 57:08.3 20:31.6
165 45 / MA [147] Jan Hlaváč 1994 CZE 57:13.0 20:36.3
166 3 / ZBhorolezec [348] Louise Matsson 1985 SWE Solna Klaetterklub Sverige 57:13.1 20:36.4
167 11 / MD [270] Tonda Tonda 1962 CZE 57:14.8 20:38.1
168 10 / ZAhorolezec [236] Zuzana Vančáková 1996 CZE 2. oddíl VS Vydry 57:19.8 20:43.1
169 9 / juniorhorolezec [359] Vojta Rubeš 2001 CZE 57:26.0 20:49.3
170 54 / MB [365] Filip Capanda 1980 CZE 57:26.9 20:50.2
171 31 / MC [268] Zdeněk Kolář 1971 CZE 57:29.5 20:52.8
172 32 / MChorolezec [360] Petr Rubeš 1972 CZE 57:30.9 20:54.2
173 33 / MChorolezec [46] Rémiš Jaromír 1972 CZE 57:31.6 20:54.9
174 4 / ZC [264] Šarka Šimonová 1972 CZE Červený Kostelec 57:47.5 21:10.8
175 11 / ZA [30] Barbora Grísová 1994 SVK Beh večernou Žilinou 57:53.4 21:16.7
175 46 / MAhorolezec [133] Rostislav Vilém 1996 CZE 155. HO Vsetín 57:53.4 21:16.7
177 47 / MA [32] Jakub Hanousek 1991 CZE Praha 57:54.0 21:17.3
178 55 / MB [38] Michal Hrubeš 1982 CZE Pardubice 57:54.6 21:17.9
178 48 / MAhorolezec [212] Marek Dvořák 1992 CZE HORO ČT 57:54.6 21:17.9
180 56 / MBhorolezec [354] Karol Hovorka 1980 CZE LK Mšeno 57:56.0 21:19.3
181 12 / ZA [142] Radka Zítková 1988 CZE Run4run 58:14.5 21:37.8
182 57 / MBhorolezec [78] Kutmon Miroslav 1983 CZE 58:21.1 21:44.4
183 12 / MDhorolezec [315] Jan Nestler 1961 CZE SKAJP 58:27.2 21:50.5
184 49 / MA [332] Josef Straka 1990 CZE Havlíčkův Brod 58:31.0 21:54.3
185 10 / juniorhorolezec [335] Jakub Kotlas 2001 CZE 58:31.3 21:54.6
186 4 / ZBhorolezec [306] Erika Kohoutová 1983 CZE Pozitivní nejistota 58:35.2 21:58.5
187 13 / ZA [24] Lucie Dvořáková 1993 CZE Police nad Metují 58:37.6 22:00.9
188 58 / MBhorolezec [128] Niburski Tomek 1984 CZE Granit/Skyline 71 58:41.2 22:04.5
189 14 / ZAhorolezec [54] Jana Kramářová 1996 CZE HO Lokomotiva Brno 58:41.5 22:04.8
190 59 / MBhorolezec [123] Matěj Švehlík 1987 CZE HO Lokomotiva Brno 58:44.5 22:07.8
191 5 / ZB [261] Pavla Hovorková 1987 CZE 58:48.1 22:11.4
192 5 / ZC [256] Markéta Hanzlová 1973 CZE Kramolna 191 58:53.9 22:17.2
193 15 / ZA [68] Michaela Maixnerová 1993 CZE Sokol Mezilesí 59:01.6 22:24.9
194 11 / juniorhorolezec [207] Tomáš Horák 2001 CZE Trutnov 59:38.3 23:01.6
195 50 / MAhorolezec [50] Lukáš Kašpar 1991 CZE 155. HO Vsetín 59:38.4 23:01.7
196 16 / ZAhorolezec [326] Tereza Pinkasová 1997 CZE HK Choceň 59:39.5 23:02.8
197 60 / MB [253] Emil Řezanina 1987 CZE Znojmo 59:44.6 23:07.9
198 61 / MBhorolezec [339] Petr Vladyka 1982 CZE 59:53.6 23:16.9
199 6 / ZChorolezec [114] Lenka Svozilová 1970 CZE HO TJ Slavoj Teplice 59:55.9 23:19.2
200 13 / MDhorolezec [322] Petr Nádhera 1967 CZE Hradec Králové 01:00:08.4 23:31.7
201 34 / MC [136] Blažek Vláďa 1971 CZE Demanax 01:00:09.8 23:33.1
202 62 / MB [356] Luděk Pavlas 1984 CZE OAJL 01:00:17.3 23:40.6
203 6 / ZB [44] Brožová Jana 1983 CZE Freemate Club 01:00:19.6 23:42.9
204 51 / MAhorolezec [300] Jan Máslo 1992 CZE 01:00:23.5 23:46.8
205 63 / MBhorolezec [127] Škoda Tomáš 1987 CZE HO Škrovád 01:00:27.5 23:50.8
206 7 / ZBhorolezec [62] Čermáková Lenka 1986 CZE 01:00:27.9 23:51.2
207 52 / MAhorolezec [67] Petera Lukáš 1990 CZE 01:00:28.4 23:51.7
208 1 / ZD [246] Eva Dvořáková 1955 CZE 01:00:29.5 23:52.8
209 53 / MA [334] Jan Hanuš 1988 CZE 01:00:46.2 24:09.5
210 17 / ZAhorolezec [305] Markéta Klimešová 1991 CZE Hradec Králové 01:00:59.1 24:22.4
211 18 / ZA [90] Lenka Pechanová 1988 CZE HO Beroun 01:01:04.4 24:27.7
212 19 / ZAhorolezec [307] Petra Štukovská 1988 CZE ERA a.s. 01:01:25.6 24:48.9
213 7 / ZChorolezec [265] Martina Krčová 1972 CZE Horal Šumperk 01:01:38.4 25:01.7
214 20 / ZAhorolezec [130] Denisa Tučníková 1994 CZE 155. HO Vsetín 01:01:46.6 25:09.9
215 54 / MAhorolezec [327] David Fendrych 1992 CZE HK Choceň 01:01:55.3 25:18.6
216 21 / ZAhorolezec [320] Barbora Marková 1988 CZE INS-Náchod 01:02:02.3 25:25.6
217 8 / ZB [336] Pavlína Uhlířová 1980 CZE Jablonec nad Nisou 01:02:05.1 25:28.4
218 35 / MC [358] karel kuna 1969 CZE Ústí nad Orlicí 01:02:10.5 25:33.8
219 9 / ZBhorolezec [35] Marie Hornychová 1980 CZE Spartak Police nad Metují 01:02:14.2 25:37.5
220 64 / MB [58] Baxa Kuba 1987 CZE Nikita 01:02:24.7 25:48.0
221 65 / MBhorolezec [351] Ondřej Kudela 1980 CZE Baterca 01:02:24.8 25:48.1
222 2 / ZD [344] Magdaléna Loumová 1960 CZE 01:02:39.7 26:03.0
223 8 / ZC [91] Geri Petrova 1976 CZE Bulharsko 01:02:42.9 26:06.2
224 36 / MC [267] Vladimír Květoň 1968 CZE KVS Šumperk 01:02:48.0 26:11.3
225 66 / MBhorolezec [72] Novák Martin 1980 CZE Nikita 01:02:49.7 26:13.0
226 55 / MA [290] Martin Večeřa 1991 CZE 01:02:54.8 26:18.1
227 67 / MB [298] Miroslav Stodůlka 1978 CZE Červený Kostelec 01:03:02.6 26:25.9
228 12 / juniorhorolezec [125] Alexandr Taurek 2002 CZE 155. HO Vsetín 01:03:02.8 26:26.1
229 22 / ZA [328] Eva Muchová 1989 CZE Teplice nad Metují 01:03:09.0 26:32.3
230 68 / MB [146] Jan Dycka 1980 CZE Podkážek 01:03:13.0 26:36.3
231 10 / ZB [143] Golová Zuzana 1987 CZE 01:03:14.1 26:37.4
232 69 / MB [48] Tydlitád Jiří 1982 CZE 01:03:15.0 26:38.3
233 11 / ZB [73] Maruska Marusikova 1982 SVK Stoces 106 01:03:17.8 26:41.1
234 13 / juniorhorolezec [86] Václav Opletal 2001 CZE 155. HO Vsetín 01:03:39.8 27:03.1
235 9 / ZChorolezec [318] Markéta Bindicsová 1970 CZE SKAJP 01:03:40.2 27:03.5
236 23 / ZAhorolezec [31] Jitka Güntherová 1988 CZE HO Loko Beroun 01:03:41.3 27:04.6
237 24 / ZA [291] Vendula Zedníková 1991 CZE Za sebe 01:03:49.3 27:12.6
238 12 / ZB [23] Helena Dvořáková 1985 CZE Písek 01:03:50.7 27:14.0
239 13 / ZBhorolezec [64] Klemšová Lucie 1981 CZE 01:03:57.6 27:20.9
240 56 / MAhorolezec [10] Samuel Adámek 1992 CZE 155. HO Vsetín 01:04:04.4 27:27.7
241 14 / ZB [297] Jana Stodůlková 1980 CZE Červený Kostelec 01:04:05.7 27:29.0
242 3 / ZD [241] Dagmar Hauschková 1965 CZE kancelář starostky Police nad Metují 01:04:23.0 27:46.3
243 57 / MA [211] Petr Jireček 1988 CZE Janov 01:04:46.2 28:09.5
244 58 / MAhorolezec [217] Adam Sogel 1988 CZE Adventure Menu 01:04:48.2 28:11.5
245 10 / ZC [222] Lucie Sequensová 1972 CZE Trutnov 01:04:52.3 28:15.6
246 11 / ZC [26] Krumphanzlová Eva 1971 CZE Odolov 01:05:18.9 28:42.2
247 70 / MB [224] Ondřej Pohanka 1979 CZE Praha 10 01:05:56.7 29:20.0
248 12 / ZC [15] Jolana Benešová 1969 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 01:05:57.6 29:20.9
249 2 / juniorkyhorolezec [39] Monika Hrušková 2001 CZE 155. HO Vsetín 01:05:58.0 29:21.3
250 25 / ZA [203] Tereza Horáková 1995 CZE Svoboda na Upou 01:05:58.3 29:21.6
251 15 / ZB [112] Lenka Střalková 1984 CZE Frenštát p. R. 01:06:09.5 29:32.8
252 59 / MAhorolezec [337] Radim Feix 1989 CZE Tendom 01:06:21.6 29:44.9
253 16 / ZBhorolezec [132] Jana Vavřínková 1984 CZE HO TJ Sokol Stěžery 01:06:29.7 29:53.0
254 5 / ME [215] jAN Sponar 1950 CZE Tesla Brno 01:06:35.4 29:58.7
255 17 / ZB [33] Žaneta Havalcová 1983 CZE Praha 01:06:44.6 30:07.9
256 60 / MA [321] Jiří Nádhera 1993 CZE HK 01:07:13.2 30:36.5
257 4 / ZD [338] Jana Schöppelová 1967 CZE Kladno 4, Rozdělov 01:07:19.6 30:42.9
258 13 / ZC [239] Katarzyna Lach Papciak 1972 POL biegamdlazdrawia.pl 01:07:20.9 30:44.2
259 18 / ZBhorolezec [254] Ludmila Šrejberová 1980 CZE Lochovice 01:07:23.7 30:47.0
260 61 / MAhorolezec [140] Daniel Vraj 1996 CZE 155. HO Vsetín 01:07:30.3 30:53.6
261 14 / MD [220] Pavel Čížek 1964 CZE 01:07:32.2 30:55.5
262 26 / ZA [302] Eliška Nývltová 1994 CZE Červený Kostelec 01:08:04.9 31:28.2
263 27 / ZAhorolezec [116] Kateřina Šenkeříková 1997 CZE 155. HO Vsetín 01:08:07.6 31:30.9
264 37 / MC [342] Jiří Kolovrátník 1977 CZE Jirous 01:08:31.8 31:55.1
265 19 / ZB [364] Hana Drakalová 1985 CZE 01:08:41.5 32:04.8
266 62 / MA [363] Martin Edr 1990 CZE 01:08:41.6 32:04.9
267 15 / MD [219] Mirosław Mikołajczyk 1967 POL MUKN Pod Stróżą. 01:08:45.2 32:08.5
268 16 / MDhorolezec [223] Jan Korba 1964 CZE 01:09:07.3 32:30.6
269 14 / ZC [287] Radka Stehlíková 1974 CZE Běžci Chomutov 01:09:09.0 32:32.3
270 5 / ZD [319] Lenka Stodůlková 1967 CZE SKAJP 01:09:20.1 32:43.4
271 71 / MB [225] Michal Pohanka 1981 CZE Wikow 01:09:34.8 32:58.1
272 28 / ZA [263] Markéta Bambuchová 1992 CZE 01:09:36.1 32:59.4
273 72 / MB [345] Filip Plný 1987 CZE GIANT Pitrs bikes 01:10:06.1 33:29.4
274 73 / MBhorolezec [361] Radim Šála 1985 CZE 01:10:17.6 33:40.9
275 38 / MC [266] Jiří Hamáček 1973 CZE Broumov 01:10:22.0 33:45.3
276 63 / MA [273] Tomáš Kafuněk 1998 CZE Rychnov 01:10:44.0 34:07.3
277 29 / ZA [131] Karolína Ulčová 1997 CZE NE 01:10:46.3 34:09.6
278 14 / junior [111] Daniel Stehlík 1999 CZE Rychnov nad Kněžnou 01:10:46.4 34:09.7
279 30 / ZAhorolezec [59] Nina Procházka 1991 GER heidenau 01:11:09.3 34:32.6
280 6 / ZD [209] Hana Šternerová 1963 CZE Hradec Králové 01:11:19.8 34:43.1
281 7 / ZD [330] Hana Havalcová 1962 CZE ametek hoby team 01:11:27.0 34:50.3
282 6 / ME [333] Štefan Havalec 1957 CZE Náchod 01:11:27.8 34:51.1
283 3 / juniorkyhorolezec [84] Zuzana Nováková 2001 CZE 155. HO Vsetín 01:11:49.2 35:12.5
284 8 / ZD [208] Eva Friebelová 1962 CZE TJ Maratonstav Úpice 01:12:02.4 35:25.7
285 4 / juniorkyhorolezec [14] Prášilová Babeta 1999 CZE 01:14:03.9 37:27.2
286 31 / ZAhorolezec [63] Michaela Lišková 1997 CZE 155. HO Vsetín 01:15:24.2 38:47.5
287 64 / MAhorolezec [70] Papež Martin 1988 CZE HO Pioneer 01:15:44.8 39:08.1
288 5 / juniorkyhorolezec [60] Anna Kumbárová 2001 CZE 155. HO Vsetín 01:16:34.6 39:57.9
289 65 / MAhorolezec [276] Lucie Pidrmanova 1991 CZE Proseč u Skutče 01:19:07.7 42:31.0
290 6 / juniorkyhorolezec [129] Eliška Trčálková 2001 CZE 155. HO Vsetín 01:23:18.6 46:41.9
291 7 / juniorkyhorolezec [115] Simona Šarmanová 2005 CZE 155. HO Vsetín 01:24:33.1 47:56.4
292 8 / juniorkyhorolezec [100] Kristýna Rochowanská 2004 CZE 155. HO Vsetín 01:27:39.9 51:03.2
293 9 / juniorkyhorolezec [61] Iva Kurtinová 2003 CZE 155. HO Vsetín 01:27:45.3 51:08.6
294 15 / ZChorolezec [323] Hana Nádherová 1968 CZE hradec králové 01:44:11.9 01:07:35.2
DNF / MB [329] Michal Němec 1980 CZE DSA Modrý důl

result list BUFO BABY CROSS

start ~ 09:40:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / st.zaci [600] Šimon Štolfa 2003 CZE Spartak Police nad Metují 05:02.8
2 1 / ml.zaci [507] Jan John 2005 CZE BKL Machov 05:05.7 00:02.9
3 2 / st.zaci [596] Adam Werner 2003 CZE spartak Police nad Metují 05:08.0 00:05.2
4 2 / ml.zaci [595] František Kuhn 2006 CZE TJ Maratonstav Úpice 05:09.5 00:06.7
5 3 / ml.zaci [523] Ondřej Souček 2006 CZE TJ Maratonstav Úpice 05:15.4 00:12.6
6 1 / st.zakyne [520] Natálie PLNÁ 2004 CZE BKL Machov 05:16.0 00:13.2
7 4 / ml.zaci [549] Lukáš Doležal 2006 CZE BKL Machov 05:18.0 00:15.2
8 5 / ml.zaci [518] Verner Ondřej 2006 CZE Skuhrov 05:24.5 00:21.7
9 6 / ml.zaci [544] Pavel Preclík 2006 CZE Lično 05:29.3 00:26.5
10 3 / st.zaci [593] Jakub Pešina 2004 CZE Spartak Police nad Metují 05:33.1 00:30.3
11 2 / st.zakyne [583] Magdalena Malátová 2004 CZE ŠSK Újezd nad lesy 05:34.5 00:31.7
12 1 / minizakyne [548] Tereza Doležalová 2008 CZE BKL Machov 05:36.9 00:34.1
13 1 / minizaci [516] Buryšek Matyáš 2008 CZE Olfincar Ski Team 05:37.4 00:34.6
14 1 / ml.zakyne [531] Jelenová Tereza 2005 CZE Skuhrov 05:38.1 00:35.3
15 2 / minizaci [541] Filip Honegr 2007 CZE Jiskra Hořice 05:38.6 00:35.8
16 2 / ml.zakyne [512] Gabriela Malá 2005 CZE TJ Maratonstav Úpice 05:38.8 00:36.0
17 3 / ml.zakyne [538] Aneta Gultová 2006 CZE BKL Machov 05:40.0 00:37.2
18 4 / ml.zakyne [509] Veronika Nyklickova 2005 CZE BKL Machov 05:42.2 00:39.4
19 3 / minizaci [524] Šimon Souček 2008 CZE TJ Maratonstav Úpice 05:44.4 00:41.6
19 7 / ml.zaci [588] Jan Pešina 2006 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 05:44.4 00:41.6
21 4 / minizaci [514] Beneš Marek 2008 CZE Skuhrov 05:44.8 00:42.0
22 5 / minizaci [505] Křepela Jan 2007 CZE Skuhrov 05:49.8 00:47.0
23 5 / ml.zakyne [540] Leontýna Bezušková 2005 CZE Spartak Police nad Metují 05:50.1 00:47.3
24 6 / minizaci [519] Kaufman Patrik 2007 CZE 05:54.3 00:51.5
25 8 / ml.zaci [525] Krumphanzl Šimon 2005 CZE Odolov 05:55.6 00:52.8
26 9 / ml.zaci [577] Jonáš Kohl 2005 CZE Růža Bike KIDS 05:57.6 00:54.8
27 7 / minizaci [599] Kryštof Čech 2007 CZE Spartak Police 06:01.3 00:58.5
28 2 / minizakyne [533] Holíková Veronika 2008 CZE Skuhrov 06:01.6 00:58.8
29 3 / minizakyne [535] Pekárková Zuzana 2007 CZE Skuhrov 06:06.0 01:03.2
30 6 / ml.zakyne [515] Pavelková Markéta 2005 CZE SKVS Karbo Benátky 06:07.1 01:04.3
31 4 / minizakyne [501] Michlová Adéla 2007 CZE Skuhrov 06:08.1 01:05.3
32 4 / st.zaci [594] Filip Maňas 2003 CZE Sobělice 06:08.3 01:05.5
33 8 / minizaci [550] Bohumil Scholz 2009 CZE 06:11.3 01:08.5
34 5 / minizakyne [502] Křenková Anežka 2008 CZE Alpici Milovice 06:14.9 01:12.1
35 6 / minizakyne [527] Barbora Šrůtková 2007 CZE BKL Machov 06:16.0 01:13.2
36 7 / minizakyne [545] Adéla Pohlová 2007 CZE Spartak Police nad Metují 06:17.9 01:15.1
37 3 / st.zakyne [513] Kateřina Malá 2004 CZE TJ Maratonstav Úpice 06:20.3 01:17.5
38 8 / minizakyne [517] Marečková Olivie 2009 CZE ČKS SKI Jilemnice 06:21.2 01:18.4
39 9 / minizaci [587] Kryštof Ježek 2009 CZE 06:21.8 01:19.0
40 9 / minizakyne [575] Štěpánka Kohlová 2007 CZE Růža bike KIDS 06:23.4 01:20.6
41 10 / minizaci [510] Kaufman Lukáš 2009 CZE 06:25.7 01:22.9
42 10 / minizakyne [503] Kulichová Barbora 2008 CZE Skuhrov 06:27.5 01:24.7
43 11 / minizaci [586] František Brabec 2010 CZE Penzion Adršpach 06:28.1 01:25.3
44 12 / minizaci [522] Ladislav Raim 2009 CZE Nový Hradec 06:28.9 01:26.1
45 13 / minizaci [504] Marek Flašar 2008 CZE SK Nové Město nad Metují 06:30.6 01:27.8
46 11 / minizakyne [528] Vendula Šrůtková 2009 CZE BKL Machov 06:31.3 01:28.5
47 14 / minizaci [539] Aleš Polidor 2009 CZE KSB Benátkz nad Jizerou 06:31.7 01:28.9
48 12 / minizakyne [546] Matylda Pohlová 2009 CZE Spartak Police nad Metují 06:35.5 01:32.7
49 13 / minizakyne [506] Krumphanzlová Johana 2007 CZE Odolov 06:42.8 01:40.0
50 14 / minizakyne [530] Michlová Tereza 2007 CZE Skuhrov 06:46.0 01:43.2
51 15 / minizaci [529] Rémiš Štěpán 2008 CZE OK Slavia Hradec Králové 06:46.3 01:43.5
52 16 / minizaci [526] Rémiš Šimon 2008 CZE OK Slavia Hradec Králové 06:49.8 01:47.0
53 7 / ml.zakyne [521] Pilná Radka 2006 CZE Skuhrov 06:56.5 01:53.7
54 17 / minizaci [597] Matěj Mareček 2008 CZE 06:56.7 01:53.9
55 18 / minizaci [598] Jakub Mareček 2010 CZE 06:57.9 01:55.1
56 19 / minizaci [574] Matěj Tomášů 2009 CZE 07:05.0 02:02.2
57 15 / minizakyne [589] Martina Stínková 2007 CZE 07:06.8 02:04.0
58 16 / minizakyne [584] Adéla Dobruská 2008 CZE 07:10.3 02:07.5
59 20 / minizaci [511] Jelen Lukáš 2007 CZE Skuhrov 07:11.3 02:08.5
60 10 / ml.zaci [581] David Hrouda 2006 CZE Sportovní akademie Šp.Mlýn 07:13.0 02:10.2
61 21 / minizaci [580] Ivan Hornych 2011 CZE Spartak Police nad Metují 07:20.7 02:17.9
62 8 / ml.zakyne [547] Sára Šnajberková 2005 CZE BKL Machov 07:21.6 02:18.8
63 22 / minizaci [591] Jan Stínka 2010 CZE 07:24.7 02:21.9
64 23 / minizaci [536] Ondřej Elich 2012 CZE Apache Loko Trutnov 07:25.0 02:22.2
65 17 / minizakyne [592] Michaela Kopřivová 2008 CZE 07:25.1 02:22.3
66 18 / minizakyne [537] Noemi Elichová 2009 CZE Apache Loko Trutnov 07:26.8 02:24.0
67 19 / minizakyne [532] Wenzlová Valérie 2008 CZE Alpici Milovice 07:34.8 02:32.0
68 24 / minizaci [582] Vojtěch Stodůlka 2010 CZE Červený Kostelec 07:53.7 02:50.9
69 20 / minizakyne [585] Helena Hroudová 2008 CZE 07:58.7 02:55.9
70 25 / minizaci [590] Jan Dobruský 2011 CZE 08:18.3 03:15.5
71 26 / minizaci [534] Forst Vilém 2012 CZE bez rocniku 09:07.4 04:04.6
72 21 / minizakyne [578] Linda Petráčková 2012 CZE 09:14.0 04:11.2
73 22 / minizakyne [542] Eliška Krejsová 2010 CZE KUS Sopotnice 09:17.6 04:14.8
74 27 / minizaci [543] Šimon Krejsa 2010 CZE KUS Sopotnice 09:17.8 04:15.0
75 23 / minizakyne [576] Stela Tomášů 2012 CZE 09:45.2 04:42.4
76 1 / [k]24 [331] Růžena Heřmánková 1993 CZE Ještěrky 09:49.5 04:46.7