run

results

Běh Teplickými skalami

2021-08-29 Teplice nad Metují 

archiv

announcement

registration

start list

results

LASPORTIVA CROSS total: 229 , men : 163, women: 66, junior: 10, MA: 55, MB: 51, MC: 29, MD: 13, ME: 3, MF: 2, juniorky: 5, ZA: 31, ZB: 20, ZC: 8, ZD: 2 [html] [pdf] [csv]
přípravka holky total: 24 , men : 0, women: 24, kluci: 0, holky: 24 [html] [pdf] [csv]
přípravka kluci total: 19 , men : 19, women: 0, kluci: 19, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
Ml. minižákyně total: 11 , men : 0, women: 11, kluci: 0, holky: 11 [html] [pdf] [csv]
Ml. minižáci total: 12 , men : 12, women: 0, kluci: 12, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
St. minižákyně total: 11 , men : 0, women: 11, kluci: 0, holky: 11 [html] [pdf] [csv]
St. minižáci total: 9 , men : 9, women: 0, kluci: 9, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
Mladší žákyně total: 9 , men : 0, women: 9, Muži: 0, Ženy: 9 [html] [pdf] [csv]
Mladší žáci total: 6 , men : 6, women: 0, kluci: 6, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
Starší žáci total: 8 , men : 4, women: 4, kluci: 4, holky: 4 [html] [pdf] [csv]
BUFO BABY CROSS total: 0 , men : 0, women: 0, PŘÍPRAVKA KLUCI: 0, ML. MINIŽÁCI: 0, ST. MINIŽÁCI: 0, ML. ŽÁCI: 0, ST. ŽÁCI: 0, PŘÍPRAVKA HOLKY: 0, ML. MINIŽÁKYNĚ: 0, ST. MINIŽÁKYNĚ: 0, ML. ŽÁKYNĚ: 0, ST. ŽÁKYNĚ: 0 [html] [pdf] [csv]

result list LASPORTIVA CROSS

start ~ 09:30:12

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4lap#5lap#6
1 1 / MA [ 5 ] Dominik Sádlo 1995 CZE Sk Nové Město Nad Metují 35:38.6
2 2 / MA [ 1 ] David Plný 1993 CZE Běžecký Klub Náchod 38:14.7 02:36.1
3 3 / MA [ 2 ] Ondřej Volák 2000 CZE Běžecký Klub Náchod 38:42.4 03:03.8
4 4 / MA [ 3 ] Pavel Jelen 1991 CZE Běžecký Klub Náchod 39:32.4 03:53.8
5 5 / MA [ 148 ] Jan Nápravník 1987 CZE Rtyně V Podkrkonoší 39:35.7 03:57.1
6 1 / MB [ 153 ] Ondřej Penc 1977 CZE Meziměstí 3 39:39.3 04:00.7
7 1 / MChorolezec [ 166 ] Drahomír Randa 1974 CZE Ho Tj Sokol Stěžery 39:50.5 04:11.9
8 2 / MB [ 8 ] Pavel Brydl 1980 CZE Salomon/suunto 40:15.7 04:37.1
9 6 / MAhorolezec [ 312 ] Radoslav Groh 1989 CZE Hudy Sport 40:35.8 04:57.2
10 2 / MC [ 4 ] Jindřich Král 1973 CZE Ak Iscarex Česká Třebová 40:42.7 05:04.1
11 3 / MB [ 48 ] Jan Flašar 1986 CZE Sk Čtyři Dvory České Budějovice 41:16.6 05:38.0
12 7 / MA [ 84 ] Daniel Ježek 2001 CZE Skauti 3. Oddíl Náchod 41:51.0 06:12.4
13 8 / MAhorolezec [ 151 ] Lukáš Ondrášek 1993 CZE Rýmařov 41:53.6 06:15.0
14 9 / MAhorolezec [ 66 ] Daniel Hojný 2001 CZE Ho Dvůr Králové Nad Labem 42:05.4 06:26.8
15 10 / MA [ 143 ] Jan Mitáček 1987 CZE Humanita 42:33.2 06:54.6
16 11 / MAhorolezec [ 42 ] Vladislav Dufka 1991 CZE Běžecký Klub Náchod 42:39.3 07:00.7
17 12 / MAhorolezec [ 191 ] Vítězslav Šolc 1991 CZE Bk Náchod A H.o. Bišík 42:41.7 07:03.1
18 3 / MChorolezec [ 307 ] Dušan Podroužek 1974 CZE Ac Slovan Liberec 42:59.4 07:20.8
19 4 / MBhorolezec [ 17 ] Jan Beran 1983 CZE Ski Police Nad Metují, T.o.Šarkán 43:07.7 07:29.1
20 13 / MAhorolezec [ 169 ] Jakub Rücker 1988 CZE Bonbon Machov 43:27.1 07:48.5
21 5 / MB [ 6 ] Pepek Petrů 1986 CZE Hasiči Náchod 43:36.9 07:58.3
22 6 / MB [ 311 ] Ondřej Pleskot 1984 CZE Pardubice 43:44.6 08:06.0
23 1 / junior [ 62 ] Ondřej Hejna 2002 CZE Červený Kostelec 43:46.4 08:07.8
24 7 / MB [ 121 ] Ondřej Kubík 1981 CZE Tj Maratonstav Úpice 43:52.3 08:13.7
25 14 / MAhorolezec [ 15 ] Michal Bartoš 1992 CZE Hk Adr Rock 44:16.0 08:37.4
26 1 / MD [ 7 ] František Buřil 1966 CZE Vidochov 44:27.3 08:48.7
27 8 / MB [ 139 ] Zdeněk Melša 1982 CZE Skilauf Team 44:31.3 08:52.7
28 15 / MAhorolezec [ 202 ] Tomáš Tryzna 1992 CZE Jívka 44:39.9 09:01.3
29 4 / MC [ 160 ] Jan Pohl 1976 CZE Ski Police Nad Metují 44:53.0 09:14.4
30 1 / ZC [ 9 ] Táňa Metelková 1972 CZE Běžecký Klub Náchod 44:57.9 09:19.3
31 9 / MBhorolezec [ 309 ] Roman Chlup 1985 CZE Hmk Tj10 45:11.5 09:32.9
32 10 / MB [ 177 ] Martin Simon 1980 CZE Tj Sokol Jaroměř 45:26.3 09:47.7
33 11 / MBhorolezec [ 204 ] Martin Vašák 1983 CZE Zdoňov 45:37.5 09:58.9
34 16 / MA [ 182 ] Josef Šabata 1993 CZE Skuhrov Nad Bělou 45:41.3 10:02.7
35 12 / MB [ 112 ] Václav Krmaš 1980 CZE Soob Spartak Rychnov Nad Kněžnou 45:43.5 10:04.9
36 13 / MB [ 115 ] Pavel Krunčík 1985 CZE Soob Spartak Rychnov Nad Kněžnou 46:08.4 10:29.8
37 17 / MAhorolezec [ 92 ] Jan Kalkus 1990 CZE Svět Běhu 46:14.1 10:35.5
38 5 / MC [ 34 ] Vaněk David 1974 CZE Bezděkov Nad/metují 46:15.8 10:37.2
39 18 / MA [ 213 ] Jakub Vlk 1996 CZE Vernéřovice 46:16.1 10:37.5
40 19 / MA [ 22 ] Matěj Bitnar 1988 CZE Sportovní Klub Hasičů Khk 46:20.3 10:41.7
41 20 / MA [ 36 ] Tomáš Dohnanský 1994 CZE Decathlon Hradec Králové 46:36.1 10:57.5
42 21 / MAhorolezec [ 117 ] Petr Křístek 1987 CZE Ho VŠb Tu Ostrava 46:53.6 11:15.0
43 6 / MC [ 77 ] Roman Jakoubek 1967 CZE Trutnov 46:55.8 11:17.2
44 1 / ZA [ 104 ] Tereza Korvasova 1996 CZE Vnorovy 46:56.5 11:17.9
45 22 / MA [ 180 ] Petr Suk 1996 CZE Suchdol 47:01.3 11:22.7
46 7 / MChorolezec [ 60 ] Lukáš Havel 1974 CZE Skilauf Team 47:11.5 11:32.9
47 2 / ZAhorolezec [ 314 ] Karolína Grohová 1990 CZE Hudy Sport 47:12.9 11:34.3
48 14 / MB [ 193 ] David Šrůtek 1980 CZE Bkl Machov 47:26.8 11:48.2
49 15 / MB [ 100 ] Vladimír Kolisko 1980 CZE Bk Náchod 47:30.9 11:52.3
50 3 / ZA [ 195 ] Daniela Štěrbová 1989 CZE Ok 99 47:39.0 12:00.4
51 8 / MC [ 189 ] Aleš Škoda 1975 CZE Olfin Car Ski Team 47:48.3 12:09.7
52 23 / MAhorolezec [ 165 ] Kuba Rak 1993 CZE Trutnov 47:49.0 12:10.4
53 2 / junior [ 154 ] Jakub Pešina 2004 CZE Skp Kornspitz Jablonec N.n. 47:49.9 12:11.3
54 16 / MB [ 49 ] Jan Haas 1984 CZE Kasper Swix Team 47:50.4 12:11.8
55 2 / ZC [ 47 ] Dagmar Fišerová 1975 CZE Sk Vrchlabí Smola Konstrukce 48:12.0 12:33.4
56 24 / MA [ 118 ] Ladislav Kubeček 1991 CZE Tj Maratonstav Úpice 48:15.2 12:36.6
57 25 / MA [ 220 ] Milan Záleský 1992 CZE Sts Chvojkovice Brod 48:20.7 12:42.1
58 26 / MA [ 50 ] Martin Habr 1996 CZE Tj Sokol Olešnice 48:25.9 12:47.3
59 17 / MBhorolezec [ 212 ] Jiří Vlk 1982 CZE Vernéřovice 48:28.1 12:49.5
60 2 / MD [ 175 ] Jan Scheuer 1966 CZE Lanškroun 48:32.9 12:54.3
61 4 / ZA [ 218 ] Zuzana Weissová 1987 CZE Žižkovský Tygři 48:33.3 12:54.7
62 27 / MAhorolezec [ 79 ] Jakub Jandáček 1997 CZE Wikov 48:42.2 13:03.6
63 18 / MB [ 46 ] Martin Farář 1977 CZE Veselejší Farář 48:45.3 13:06.7
64 28 / MA [ 89 ] Dominik Just 1993 CZE Police Nad Metují 48:46.2 13:07.6
65 19 / MB [ 35 ] David Divíšek 1977 CZE Ins Bike Team 48:46.4 13:07.8
66 3 / ZChorolezec [ 61 ] Marie Havlová 1976 CZE Skilauf Team 48:47.9 13:09.3
67 9 / MChorolezec [ 167 ] Petr Rubeš 1972 CZE Písek 48:48.1 13:09.5
68 10 / MC [ 108 ] Lumír Koutník 1967 CZE Sk Vrchlabí - Smola Konstrukce 48:54.5 13:15.9
69 5 / ZA [ 10 ] Klára Přibylová 1988 CZE Běžecký Klub Náchod 48:57.3 13:18.7
70 29 / MA [ 13 ] Jan Balcar 1990 CZE Ps Náchod-kamenec 49:01.3 13:22.7
71 1 / ME [ 186 ] Jaromír Šimůnek 1955 CZE Skp Kornspitz Jablonec N.n, 49:01.9 13:23.3
72 20 / MBhorolezec [ 196 ] Martin Šupich 1977 CZE Ins Atelier Náchod - Hobby 49:04.3 13:25.7
73 21 / MB [ 318 ] Jan Jirka 1983 CZE Ac Náchod 49:07.1 13:28.5
74 22 / MBhorolezec [ 88 ] Petr Juřina 1982 CZE Mnichovo Hradiště 49:12.5 13:33.9
75 23 / MB [ 82 ] Milan Javůrek 1980 CZE Alpin Club Rokytnice Nad Jizerou 49:17.0 13:38.4
76 3 / MDhorolezec [ 201 ] Miloslav Trnovský 1965 CZE Hobuk 49:22.0 13:43.4
77 30 / MA [ 55 ] Honza Handlíř 1995 CZE Třebíč 49:32.9 13:54.3
78 24 / MB [ 31 ] Jan Cihlo 1980 CZE Pernštejn Tým Pardubice 49:34.7 13:56.1
79 1 / ZB [ 14 ] Zuzana Bartasova 1984 CZE Praha 49:40.1 14:01.5
80 25 / MBhorolezec [ 170 ] Roman Rudolf 1982 CZE Dkh Broumov 49:43.5 14:04.9
81 4 / MD [ 51 ] Petr Habr 1965 CZE Žernov Pro Radost 49:49.5 14:10.9
82 26 / MB [ 102 ] Matěj Konvalina 1985 CZE Hradec Králové 50:25.8 14:47.2
83 5 / MD [ 119 ] Ladislav Kubeček 1962 CZE Maratonstav Úpice 50:27.7 14:49.1
84 27 / MB [ 40 ] Henryk Drygalski 1979 CZE Trutnov 50:32.5 14:53.9
85 31 / MA [ 200 ] Jiří Trnovský 1999 CZE Police Nad Metují 50:35.8 14:57.2
86 32 / MAhorolezec [ 138 ] Tomáš Mazur 1989 CZE Ho Staré Město 50:38.0 14:59.4
87 28 / MB [ 205 ] Pavel Vávra 1980 CZE Aka Praha 50:39.5 15:00.9
88 29 / MB [ 135 ] Martin Matuška 1980 CZE Ohnišov 50:49.4 15:10.8
89 33 / MAhorolezec [ 20 ] Matěj Berka 1998 CZE Hk Ostaš 50:51.5 15:12.9
90 30 / MB [ 85 ] Marek Johan 1978 CZE Městská Policie Trutnov 50:59.2 15:20.6
91 34 / MAhorolezec [ 142 ] Erik Mikula 1987 CZE Lomnice Nad Popelkou 51:03.6 15:25.0
92 2 / ZB [ 211 ] Iveta Vlčková 1983 CZE Sk Babice / Inov-8 Team 51:05.4 15:26.8
93 3 / ZB [ 109 ] Denisa Kozáková 1979 CZE Hvězda Pardubice 51:13.5 15:34.9
94 35 / MA [ 26 ] Herbert Brause 1997 CZE Klub Přátel Pomalého Běhu 51:14.5 15:35.9
95 36 / MA [ 16 ] Michal Bartsch 1990 CZE Pec Pod Sněžkou 51:16.8 15:38.2
96 37 / MA [ 184 ] Petr Šedivý 1990 CZE Run4run 51:23.6 15:45.0
97 4 / ZC [ 91 ] Jitka Kábrtová 1971 CZE Maratonstav 51:35.2 15:56.6
98 6 / ZA [ 127 ] Jana Lenčová 1992 CZE Ac Tj Jičín 51:41.5 16:02.9
99 6 / MD [ 33 ] Radek Čipera 1964 CZE Ski Radvanice 51:41.7 16:03.1
100 7 / ZA [ 98 ] Veronika Kočanová 1990 CZE Lanová Dráha Sněžka 52:04.1 16:25.5
101 8 / ZA [ 24 ] Tereza Borovcová 1990 CZE Potrati 52:08.4 16:29.8
102 31 / MB [ 179 ] Josef Smola 1980 CZE Běžecký Klub Náchod 52:19.1 16:40.5
103 9 / ZA [ 80 ] Radka Janyšková 1988 CZE Pardubice 52:22.4 16:43.8
104 11 / MChorolezec [ 192 ] Petr Špernoga 1975 CZE Peku Team 52:28.8 16:50.2
105 32 / MB [ 75 ] Martin Huml 1983 CZE Klub Přátel Pomalého Běhu 52:42.9 17:04.3
106 10 / ZA [ 114 ] Radka Krtičková 1988 CZE Wikov 53:08.7 17:30.1
107 12 / MC [ 194 ] Rostislav ŠtĚpÁnek 1969 CZE Trutnov 53:11.2 17:32.6
108 33 / MB [ 74 ] Pavel Hrubý 1977 CZE Horní Maršov 53:30.1 17:51.5
109 4 / ZB [ 155 ] Jitka Pešinová 1977 CZE Redpoint-eleven Team 53:34.5 17:55.9
110 3 / junior [ 30 ] Josef Cibulka 2004 CZE Granit Lipnice 53:35.4 17:56.8
111 38 / MA [ 214 ] Jiří Vojta 1990 CZE Where Running Ends, Climbing Begins Fischer Cb 53:37.0 17:58.4
112 34 / MB [ 130 ] David Litzka 1980 CZE Dejv 53:41.7 18:03.1
113 13 / MC [ 99 ] Radek Kolář 1969 CZE Ulita-hobra Orienteering Broumov 53:44.4 18:05.8
114 14 / MC [ 199 ] Petr Touc 1973 CZE Sk Skalka - Podbřezí 53:46.9 18:08.3
115 5 / ZB [ 27 ] Eva Brychová 1984 CZE Dobřany 53:48.9 18:10.3
116 15 / MC [ 122 ] Jan Kulda 1973 CZE Integraf Running Team 53:49.3 18:10.7
117 6 / ZB [ 116 ] Soňa Křemenová 1980 CZE Dobřichovice 53:50.5 18:11.9
118 39 / MA [ 29 ] Michal Buršík 1990 CZE Kratonohy 53:51.1 18:12.5
119 16 / MC [ 107 ] Jiří Košťál 1973 CZE Moravská Třebová 54:08.3 18:29.7
120 4 / junior [ 106 ] Honza Kostruh 2004 CZE Vsk Uni Brno 54:09.6 18:31.0
121 40 / MA [ 188 ] Petr Širc 1990 CZE Extra Brno 54:10.4 18:31.8
122 35 / MBhorolezec [ 129 ] Aleš Lhota 1978 CZE A and a 54:17.6 18:39.0
123 41 / MA [ 23 ] Ladislav Boháč 1992 CZE Velké Pořičí 54:18.6 18:40.0
124 17 / MC [ 136 ] Václav Matuška 1969 CZE Velká Jesenice 54:23.3 18:44.7
125 36 / MB [ 321 ] Aleš Bartheldi 1981 CZE Zebra Exped Team 54:26.0 18:47.4
126 18 / MC [ 105 ] Vladimír Kostelecký 1970 CZE Vella Team Náchod 54:30.6 18:52.0
127 11 / ZA [ 18 ] Magdalena Beranová 1997 CZE Praha 54:44.7 19:06.1
128 7 / ZBhorolezec [ 313 ] Kateřina Mandulová 1979 CZE Nehop Pelhřimov 55:16.4 19:37.8
129 12 / ZA [ 208 ] Veronika Vítková 1989 CZE Nahořany 55:22.3 19:43.7
130 42 / MA [ 44 ] Martin Edr 1990 CZE Kutná Hora 55:40.3 20:01.7
131 43 / MA [ 57 ] Jiří Hanousek 1988 CZE Road Racing Podorlicko 55:41.0 20:02.4
132 37 / MB [ 52 ] Jan Hadaš 1984 CZE Praha 55:46.5 20:07.9
133 19 / MC [ 133 ] Pavel Malý 1975 CZE Vojenská Policie 55:56.2 20:17.6
134 44 / MA [ 86 ] Filip Jókala 1999 CZE Police Nad Metují 56:07.4 20:28.8
135 45 / MAhorolezec [ 178 ] Jan Skácel 1990 CZE Sks Chvojkovice Brod 56:18.0 20:39.4
136 13 / ZA [ 65 ] Renáta Hluchníková 1988 CZE Pesani Frýdek-místek 56:21.3 20:42.7
137 7 / MD [ 128 ] Jiří Leplt 1961 CZE Pivovar Miletín 56:34.0 20:55.4
138 14 / ZAhorolezec [ 224 ] Petra Zvolánková 1992 CZE Ho Škrovád 56:37.6 20:59.0
139 46 / MA [ 172 ] Jan Sedláček 1989 CZE Sportovní Klub Hasičů Khk 56:41.5 21:02.9
140 38 / MBhorolezec [ 176 ] Georges Siládi 1982 CZE Komárka 56:51.5 21:12.9
141 8 / MD [ 45 ] Jiří Elich 1964 CZE Apache Loko Trutnov 57:00.8 21:22.2
142 47 / MA [ 68 ] Ondřej Horník 1987 CZE Lipí 57:06.9 21:28.3
143 20 / MChorolezec [ 207 ] Václav Vestfál 1972 CZE Ho Loko Teplice 57:15.9 21:37.3
144 48 / MA [ 216 ] Jakub Vondra 1998 CZE Bonghemia 57:17.0 21:38.4
145 21 / MC [ 215 ] Josef Vondra 1971 CZE Hvězda Pardubice Z.s. 57:17.9 21:39.3
146 22 / MC [ 124 ] Bořivoj Lamich 1974 CZE Run For Life Zábědov 57:19.1 21:40.5
147 5 / junior [ 125 ] Štěpán Lamich 2012 CZE Nový Bydžov 57:19.6 21:41.0
148 39 / MB [ 173 ] Pavel Sembera 1980 CZE Praha 57:25.9 21:47.3
149 40 / MB [ 63 ] Petr Hejna 1978 CZE Zpa Smart Energy 57:53.4 22:14.8
150 49 / MA [ 134 ] Ondřej Markovič 1994 CZE Rtyně V Podkrkonoší 57:58.0 22:19.4
151 6 / junior [ 90 ] Albert Kabíček 2002 CZE Slavoj Hrdějovice 57:59.1 22:20.5
152 15 / ZA [ 210 ] Lenka Vlčková 1991 CZE Autoškola Luky 57:59.6 22:21.0
153 5 / ZC [ 322 ] Pavlína Fulková 1976 CZE Bukovice 107 58:00.5 22:21.9
154 41 / MBhorolezec [ 149 ] Martin Novák 1982 CZE Písek 58:03.9 22:25.3
155 23 / MChorolezec [ 159 ] Daniel Pfeifer 1976 CZE Mezilečí 58:21.2 22:42.6
156 42 / MBhorolezec [ 72 ] Karol Hovorka 1980 CZE Lk Mšeno 58:32.2 22:53.6
157 8 / ZB [ 158 ] Kateřina Petrová 1982 CZE Praha 58:40.8 23:02.2
158 43 / MB [ 217 ] Martin Weiss 1981 CZE Ústí Nad Orlicí 58:42.2 23:03.6
159 24 / MChorolezec [ 146 ] Petr Nádhera 1967 CZE Hradec Králové 59:02.1 23:23.5
160 44 / MB [ 326 ] Ondřej Kudela 1980 CZE Baterca 59:10.0 23:31.4
161 25 / MC [ 162 ] Petr Pondělíček 1975 CZE Jbl Standa Tým 59:17.1 23:38.5
162 9 / MD [ 315 ] Josef Haman 1964 CZE Cykloeko S.r.o 59:18.0 23:39.4
163 9 / ZB [ 152 ] Barbora Palecková 1985 CZE Náchod 59:25.3 23:46.7
164 50 / MA [ 56 ] Jakub Hanousek 1991 CZE Police Nad Metují 59:30.4 23:51.8
165 26 / MC [ 190 ] Radek Šnýdr 1970 CZE Hrádek Nad Nisou 59:40.1 24:01.5
166 45 / MB [ 324 ] jiří beran 1977 CZE Ski Police 59:42.2 24:03.6
167 46 / MB [ 101 ] Jiří Kolovrátník 1977 CZE Jirous 01:00:03.1 24:24.5
168 10 / ZB [ 319 ] Dita Kalábová 1985 CZE Crazi Spiders 01:00:11.1 24:32.5
169 2 / ME [ 308 ] Jan Mach 1956 CZE Slavoj Teplice Nad Metují 01:00:22.4 24:43.8
170 47 / MB [ 187 ] Václav Šír 1985 CZE Praha 01:00:25.0 24:46.4
171 16 / ZA [ 222 ] Anna Záveská 1988 CZE Ústí Nad Orlicí 01:00:27.0 24:48.4
172 7 / juniorhorolezec [ 198 ] Vojtěch Tomek 2004 CZE Ostrava-poruba 01:00:31.0 24:52.4
173 17 / ZA [ 69 ] Michaela Horníková 1989 CZE Lipí 01:00:40.3 25:01.7
174 11 / ZB [ 95 ] Ivana Kleinová 1981 CZE Ski Police Nad Metují 01:00:43.6 25:05.0
175 18 / ZA [ 19 ] Anna Beranová 1991 CZE Ski Police Nad Metují 01:00:43.7 25:05.1
176 12 / ZBhorolezec [ 70 ] Marie Hornychová 1980 CZE Ski Police Nad Metují 01:00:49.2 25:10.6
177 51 / MA [ 310 ] Martin Papež 1988 CZE Zlín 01:01:17.3 25:38.7
178 19 / ZA [ 183 ] Eva Šedivá 1991 CZE Náchod 01:01:35.9 25:57.3
179 6 / ZC [ 137 ] Jana Matušková 1969 CZE Velká Jesenice 01:01:37.1 25:58.5
180 20 / ZA [ 197 ] Lucie Švancarová 1991 CZE Adidas Runners Prague 01:01:48.3 26:09.7
181 52 / MA [ 219 ] Jan Widenský 1988 CZE Redpoint Eleven Team 01:01:48.9 26:10.3
182 27 / MC [ 93 ] Martin Kašpárek 1967 CZE Tj Velichovky 01:02:07.6 26:29.0
183 10 / MD [ 150 ] Karel Novák 1964 CZE Skimen Sport 01:02:25.7 26:47.1
184 28 / MC [ 32 ] Miroslav Čermák 1973 CZE Horolezci Jeseník 01:02:40.5 27:01.9
185 48 / MB [ 141 ] David Migal 1981 CZE Horolezci Jeseník 01:02:44.3 27:05.7
186 1 / juniorkyhorolezec [ 157 ] Kateřina Petrová 2004 CZE Sk Nový Bor 01:02:44.4 27:05.8
187 13 / ZBhorolezec [ 78 ] Klára Jakubů 1981 CZE Turnov 01:02:45.8 27:07.2
188 11 / MD [ 94 ] Jaroslav Kiezler 1965 CZE Retrosi Dvůr Králové 01:02:59.6 27:21.0
189 2 / juniorky [ 67 ] Anna Holadova 2008 CZE Olfin Car Ski Team 01:03:02.8 27:24.2
190 7 / ZC [ 11 ] Petra Adamovská 1974 CZE Havířov 01:03:06.4 27:27.8
191 3 / juniorkyhorolezec [ 131 ] Magdalena Lotová 2005 CZE Sk Nový Bor 01:03:12.4 27:33.8
192 12 / MD [ 203 ] Josef Vaněk 1965 CZE Tj Sokol Karate Náchod 01:03:25.2 27:46.6
193 49 / MBhorolezec [ 145 ] Petr Mynarčík 1985 CZE DruŽba KrŮ - Ostrava 01:04:03.9 28:25.3
194 21 / ZA [ 81 ] Alca Jaskova 1988 CZE Chimpanzee 01:04:17.9 28:39.3
195 14 / ZB [ 53 ] Petra Hájková 1981 CZE Chimpanzee 01:04:22.4 28:43.8
196 22 / ZA [ 123 ] Magdaléna Kynčlová 1997 CZE Hradec Králové 01:04:26.4 28:47.8
197 15 / ZB [ 76 ] Renata Hynková 1985 CZE Rozběháme Náchod 01:04:36.6 28:58.0
198 16 / ZB [ 28 ] Bára Bryksí 1979 CZE Bkl Machov 01:04:51.0 29:12.4
199 23 / ZA [ 71 ] Věra Hošková 1990 CZE Brno 01:05:09.0 29:30.4
200 50 / MB [ 43 ] Jan Dycka 1980 CZE Podrážek 01:05:16.9 29:38.3
201 17 / ZB [ 323 ] Lucie Riegerová 1977 CZE SKI Police nad Metují 01:05:23.4 29:44.8
202 24 / ZA [ 181 ] Petra Svetlíková 1988 CZE Česká Třebová 01:05:59.3 30:20.7
203 8 / junior [ 39 ] Jakub Drobek 2008 CZE Run For Life 01:06:24.6 30:46.0
204 25 / ZA [ 320 ] Adéla Dvořáková 1997 CZE 01:06:25.7 30:47.1
205 1 / ZD [ 87 ] Zdeňka Jonášová 1964 CZE Hradecký Spinning Klub 01:07:05.0 31:26.4
206 1 / MF [ 140 ] Josef Metelka 1944 CZE Ski Police Nad Metují 01:07:43.6 32:05.0
207 53 / MA [ 58 ] Vít Hanousek 1989 CZE Náchod 01:07:46.5 32:07.9
208 4 / juniorky [ 120 ] Anna Kubečková 2005 CZE Machov 01:07:51.8 32:13.2
209 3 / ME [ 110 ] Zdeněk Krajč 1954 CZE Trutnov 01:07:54.0 32:15.4
210 26 / ZAhorolezec [ 163 ] Alzbeta Prouzova 1992 CZE Ho Mnichovo Hradiště 01:07:59.1 32:20.5
211 27 / ZA [ 96 ] Lucie Klostermannová 1987 CZE Where Running Ends, Climbing Begins 01:08:21.3 32:42.7
212 2 / ZD [ 325 ] Jitka Pernetová 1964 CZE Run For Life Zábědov 01:08:29.5 32:50.9
213 51 / MB [ 103 ] Marcin Kornaś 1978 POL Górylasy 01:08:45.5 33:06.9
214 18 / ZB [ 83 ] Kateřina Javůrková 1981 CZE Alpin Club 01:08:54.0 33:15.4
215 9 / juniorhorolezec [ 316 ] Matěj Kotulán 2003 CZE Semily 01:09:03.6 33:25.0
216 29 / MC [ 161 ] Jan Poláček 1968 CZE Náchod 01:09:31.2 33:52.6
217 28 / ZA [ 221 ] Barbora Zapletalová 1988 CZE Česká Třebová 01:09:54.0 34:15.4
218 29 / ZA [ 164 ] Eva Pultrova 1990 CZE Nove Mesto Nad Metuji 01:10:05.1 34:26.5
219 10 / junior [ 317 ] Dominik Drygalski 2008 CZE Trutnov 01:10:35.1 34:56.5
220 19 / ZB [ 209 ] Kristýna Vlachynská 1978 CZE Haki-run 01:11:57.6 36:19.0
221 13 / MD [ 25 ] Miroslav Herbert Brause 1964 CZE Klub Přátel Pomalého Běhu 01:12:11.5 36:32.9
222 54 / MA [ 126 ] Michal Langr 1993 CZE Bomby 01:14:52.7 39:14.1
223 30 / ZA [ 144 ] Ewa Molga 1993 POL Praha 01:19:23.6 43:45.0
224 55 / MA [ 147 ] Jiří Nádhera 1993 CZE Hk 01:19:24.6 43:46.0
225 20 / ZB [ 206 ] Ilona Vejtasová 1977 CZE Haki-run 01:21:24.6 45:46.0
226 2 / MF [ 21 ] Jindřich Bielčík 1940 CZE Lichkov 01:26:47.8 51:09.2
226 31 / ZA [ 168 ] Eliška Rubešová 2000 CZE Písek 01:26:47.8 51:09.2
226 8 / ZC [ 132 ] Martina Macková 1976 CZE Praha 01:26:47.8 51:09.2
{229} 5 / juniorkyhorolezec [ 41 ] Kristýna Dubská 2002 CZE Praha

result list přípravka holky

start ~ 11:05:17

rank rank/cat. # name year state team lap#1lap#2lap#3lap#4lap#5lap#6
1 1 / holky [ 477 ] Kateřina Čížková 2014 CZE Rychnov Nad Kněžnou
2 2 / holky [ 467 ] Soňa Vestfálová 2014 CZE Ho Loko Teplice
3 3 / holky [ 471 ] markéta beranová 2014 CZE Ski Police
4 4 / holky [ 507 ] Eliška Hůlková 2014 CZE Ski Police Nad Metují
5 5 / holky [ 525 ] Monika Popíková 2015 CZE Havlíčkův Brod
6 6 / holky [ 512 ] Anna Kulhánková 2015 CZE Kukuhk
7 7 / holky [ 533 ] Klára Šrůtková 2016 CZE Bělý
8 8 / holky [ 504 ] Marie Hornychová 2016 CZE Ski Police Nad Metují
9 9 / holky [ 513 ] Maja Melišíková 2015 CZE Běžecký Klub Náchod
10 10 / holky [ 522 ] Mia Petrová 2016 CZE Velké Poříčí
11 11 / holky [ 514 ] Tereza Menšíková 2016 CZE Dolní Adršpach 49
12 12 / holky [ 523 ] Anička Petrová 2016 CZE Praha
12 12 / holky [ 480 ] Thea Jansová 2017 CZE
14 14 / holky [ 534 ] Tereza Kalábová 2016 CZE Crazy Spiders
15 15 / holky [ 529 ] Valerie Saifrtová 2016 CZE Hradec Králové
16 16 / holky [ 532 ] Anna Šiftařová 2017 CZE Skimen Sport
17 17 / holky [ 515 ] Tamara Mikulášová 2017 CZE Pardubice
18 18 / holky [ 465 ] Anna Krunčíková 2017 CZE Spartak Rychnov Nad Kněžnou
19 19 / holky [ 481 ] Karolína Čížková 2017 CZE
20 20 / holky [ 469 ] Georga Bielčíková 2016 CZE
21 21 / holky [ 508 ] Emma Konvalinová 2019 CZE Hradec Králové
22 22 / holky [ 524 ] Agáta Pivničková 2018 CZE Pítrs Bikes
{23} 23 / holky [ 535 ] Veronika Staňková 2018 CZE Hradec Králové
{24} 24 / holky [ 528 ] Viktorie Saifrtová 2014 CZE Hradec Králové

result list přípravka kluci

start ~ 11:10:54

rank rank/cat. # name year state team lap#1lap#2lap#3lap#4lap#5lap#6
1 1 / kluci [ 520 ] Matyáš Novák 2014 CZE Pítrs Bikes
2 2 / kluci [ 466 ] Jakub Marek 2014 CZE Ho Požitkáři
3 3 / kluci [ 505 ] Václav Hovorka 2014 CZE Svaz ČeskÝch BohÉmŮ
4 4 / kluci [ 516 ] Jan Jirman 2014 CZE Fulfit
5 5 / klucihorolezec [ 502 ] štěpán Beran 2014 CZE Ski Police Nad Metují
6 6 / kluci [ 503 ] Richard Brych 2014 CZE Dobřany
7 7 / kluci [ 536 ] Jáchym Zítko 2016 CZE Ski Police Nad Metují
8 8 / kluci [ 519 ] Jan Nosek 2015 CZE Police Nad Metují
9 9 / kluci [ 470 ] Adam Beran 2016 CZE Ski Police
10 10 / kluci [ 518 ] Václav Bryksí 2015 CZE Bkl Machov
11 11 / kluci [ 527 ] Oliver Saifrt 2016 CZE Hradec Králové
12 12 / kluci [ 506 ] Štěpán Hrouda 2015 CZE Horní Branná
13 13 / kluci [ 468 ] Boris Vestfál 2016 CZE Ho Loko Teplice
14 14 / kluci [ 509 ] Přemysl Král 2017 CZE Dobřichovice
15 15 / kluci [ 511 ] František Kulhánek 2017 CZE Kukuhk
16 16 / kluci [ 474 ] Nikolas Bečka 2017 CZE
17 17 / kluci [ 473 ] Jáchym Beran 2019 CZE Ski Police Nad Metují
18 18 / kluci [ 521 ] Lukáš Petr 2018 CZE Praha
19 19 / kluci [ 510 ] Matyáš Kubeček 2019 CZE Tj Maratonstav Úpice

result list Ml. minižákyně

start ~ 11:15:49

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4lap#5lap#6
1 1 / holky [ 570 ] Adéla Macurová 2012 CZE Hvězda Pardubice 01:56.2
2 2 / holky [ 571 ] Alice Macurova 2012 CZE Hvězda Pardubice 01:57.7 00:01.5
3 3 / holky [ 561 ] Michaela Kráčmarová 2012 CZE BKL Machov 01:59.0 00:02.8
4 4 / holky [ 538 ] Viktorie Brychová 2012 CZE Dobřany 02:09.1 00:12.9
5 5 / holky [ 567 ] Hana Liskovská 2012 CZE Ski Police Nad Metují 02:09.8 00:13.6
6 6 / holky [ 572 ] Alice Melicharová 2012 CZE Ski Police Nad Metují 02:10.3 00:14.1
7 7 / holky [ 574 ] Andriana Michálková 2012 CZE Ski Police Nad Metují 02:11.1 00:14.9
8 8 / holky [ 479 ] Julie Raszková 2012 CZE Brno 02:19.0 00:22.8
9 9 / holky [ 555 ] Anika Johanová 2012 CZE Olfin Car Ski Trutnov 02:24.2 00:28.0
10 10 / holky [ 575 ] Nela Mikulášová 2013 CZE Pardubice 02:27.2 00:31.0
11 11 / holky [ 472 ] eliška beranová 2012 CZE Ski Police 02:42.8 00:46.6

result list Ml. minižáci

start ~ 11:21:53

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4lap#5lap#6
1 1 / kluci [ 540 ] Matyaš Duch 2012 CZE Tj Maratonstav Úpice 01:47.3
2 2 / kluci [ 462 ] Nikodem Harasym 2012 POL Mukn Pod Stróżą 01:52.3 00:05.0
3 3 / kluci [ 578 ] Jiří Petr 2012 CZE Sk Nový Bor 01:52.5 00:05.2
3 3 / klucihorolezec [ 589 ] Matyáš Šefc 2012 CZE Police Nad Metuji 01:52.5 00:05.2
5 5 / kluci [ 542 ] Ondřej Elich 2012 CZE Běžecký Klub Náchod 01:54.3 00:07.0
6 6 / kluci [ 576 ] Matěj Nosek 2013 CZE Police Nad |metují 01:56.0 00:08.7
7 7 / kluci [ 565 ] Jindřich Kubík 2013 CZE Tj Maratonstav Úpice 01:57.7 00:10.4
8 8 / kluci [ 584 ] Vojtěch Popík 2013 CZE Havlíčkův Brod 01:58.7 00:11.4
9 9 / kluci [ 517 ] Vít Bryksí 2012 CZE Bkl Machov 02:00.5 00:13.2
10 10 / kluci [ 593 ] Matěj Tuček 2012 CZE Ski Adršpach 02:05.2 00:17.9
11 11 / kluci [ 579 ] Šimon Petr 2012 CZE Praha 02:09.1 00:21.8
12 12 / kluci [ 581 ] Jindřich Pohl 2012 CZE Ski Police Nad Metují 02:13.7 00:26.4

result list St. minižákyně

start ~ 11:29:07

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / holky [ 476 ] Amálie Drobková 2010 CZE Run For Life Zábědov 03:52.9 01:48.9 (1) splits
2 2 / holky [ 549 ] Denisa Hrnčířová 2010 CZE Bkl Machov 03:57.6 00:04.7 01:56.6 (5) splits
3 3 / holky [ 541 ] Karolínka Duchová 2010 CZE Tj Maratonstav Úpice 03:58.3 00:05.4 01:54.0 (3) splits
4 4 / holky [ 556 ] Anna Knillová 2011 CZE Ski Police Nad Metují 04:00.6 00:07.7 01:53.7 (2) splits
5 5 / holky [ 595 ] Claudie Ulichová 2011 CZE Sk NovÉ MĚsto Nad MetujÍ 04:02.2 00:09.3 01:54.8 (4) splits
6 6 / holky [ 573 ] Viktorie Melišíková 2011 CZE Běžecký Klub Náchod 04:02.6 00:09.7 02:00.4 (7) splits
7 7 / holky [ 475 ] Zuzana Zídková 2011 CZE Ski Police Nad Metují 04:23.8 00:30.9 02:07.8 (8) splits
8 8 / holky [ 464 ] Tereza Machova 2010 CZE Teplice Nad Metují 04:37.6 00:44.7 01:59.2 (6) splits
9 9 / holky [ 553 ] Adéla Hůlková 2010 CZE Ski Police Nad Metují 04:40.1 00:47.2 02:14.6 (10) splits
10 10 / holky [ 569 ] Ema Lotová 2011 CZE Sk Nový Bor 04:44.2 00:51.3 02:12.3 (9) splits
11 11 / holky [ 592 ] Natálie Tautzova 2010 CZE Teplice Nad Metuji 06:33.9 02:41.0 02:53.9 (11) splits

result list St. minižáci

start ~ 11:37:17

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / kluci [ 563 ] Adam Kubeček 2011 CZE Bkl Machov 04:01.2 02:00.4 (3) splits
2 2 / kluci [ 548 ] Ivan Hornych 2011 CZE Ski Police Nad Metují 04:02.2 00:01.0 01:59.9 (2) splits
3 3 / klucihorolezec [ 544 ] Vojta Havel 2011 CZE Skilauf Team 04:02.7 00:01.5 01:54.3 (1) splits
4 4 / kluci [ 564 ] Vojtěch Kubík 2011 CZE Tj Maratonstav Úpice 04:03.1 00:01.9 02:05.6 (4) splits
5 5 / kluci [ 559 ] Jan Kornaś 2010 POL Górylasy 04:20.5 00:19.3 02:07.7 (5) splits
6 6 / kluci [ 586 ] Karel Skala 2011 CZE Ski Police Nad Metují 04:49.3 00:48.1 02:19.9 (7) splits
7 7 / klucihorolezec [ 597 ] Štěpán Vlk 2010 CZE Vernéřovice 04:50.2 00:49.0 02:25.6 (8) splits
8 8 / kluci [ 552 ] Vít Hůlka 2010 CZE Ski Police Nad Metují 05:03.7 01:02.5 02:27.3 (9) splits
9 9 / kluci [ 550 ] Jakub Hrouda 2011 CZE Horní Branná 05:09.7 01:08.5 02:19.4 (6) splits

result list Mladší žákyně

start ~ 11:45:06

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / Ženy [ 461 ] Michalina Harasym 2008 POL Mukn Pod Stróżą 06:27.0 02:10.5 (2) 04:29.5 (6) splits
2 2 / Ženy [ 582 ] Matylda Pohlová 2009 CZE Ski Police Nad Metují 06:29.5 00:02.5 02:11.1 (6) 04:29.3 (4) splits
3 3 / Ženy [ 557 ] Nela Konrátová 2009 CZE Bkl Machov 06:29.9 00:02.9 02:11.0 (5) 04:29.1 (2) splits
4 4 / Ženy [ 594 ] Sophie Ulichová 2009 CZE Sk Nové Město Nad Metují 06:37.4 00:10.4 02:09.2 (1) 04:27.3 (1) splits
5 5 / Ženy [ 537 ] Sára Beranová 2009 CZE Ski Police Nad Metují 06:39.5 00:12.5 02:10.6 (3) 04:29.4 (5) splits
6 6 / Ženy [ 590 ] Vendula Šrůtková 2009 CZE Bkl Machov 06:41.9 00:14.9 02:12.4 (8) 04:30.2 (7) splits
7 7 / Ženy [ 562 ] Anna Kráčmarová 2009 CZE BKL Machov 06:45.3 00:18.3 02:11.2 (7) 04:29.2 (3) splits
8 8 / Ženy [ 543 ] Noemi Elichová 2009 CZE Běžecký Klub Náchod 06:53.7 00:26.7 02:10.8 (4) 04:30.7 (8) splits
9 9 / Ženy [ 551 ] Helena Hroudová 2008 CZE Horní Branná 08:28.4 02:01.4 02:28.1 (9) 05:23.5 (9) splits

result list Mladší žáci

start ~ 11:55:16

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / kluci [ 587 ] Šimon Souček 2008 CZE Tj Maratonstav Úpice 05:40.5 01:45.6 (1) 03:41.9 (1) splits
2 2 / kluci [ 568 ] Váša Liskovský 2009 CZE Ski Police Nad Metují 05:50.6 00:10.1 01:47.0 (2) 03:43.6 (2) splits
3 3 / klucihorolezec [ 547 ] Olda Hornych 2009 CZE Ski Police Nad Metují 05:56.0 00:15.5 01:56.7 (3) 04:03.5 (3) splits
4 4 / kluci [ 554 ] Marek Johan 2009 CZE Olfincar Ski Trutnov 06:03.2 00:22.7 01:58.5 (4) 04:04.0 (4) splits
5 5 / kluci [ 558 ] Franciszek Kornaś 2008 POL Górylasy 06:20.4 00:39.9 02:04.1 (5) 04:11.2 (5) splits
6 6 / kluci [ 596 ] David Vaněk 2009 CZE Bkl Machov 06:39.1 00:58.6 02:04.2 (6) 04:21.5 (6) splits

result list Starší žáci

start ~ 12:04:14

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4
1 1 / kluci [ 588 ] Ondřej Souček 2006 CZE Tj Maratonstav Úpice 07:22.2 01:54.2 (2) 03:51.1 (1) 05:18.0 (1) splits
2 2 / kluci [ 577 ] Jan Pešina 2006 CZE Redpoint Eleven Team 07:49.6 00:27.4 01:53.0 (1) 03:52.4 (2) 05:47.5 (2) splits
3 1 / holky [ 546 ] Petra Havlová 2006 CZE Tj Maratonstav Úpice 08:00.5 00:38.3 01:54.4 (3) 03:53.1 (3) 05:58.1 (3) splits
4 2 / holky [ 560 ] Šárka Kostruhová 2007 CZE Vsk Uni Brno 08:40.2 01:18.0 01:55.0 (4) 04:03.7 (4) 06:21.5 (4) splits
5 3 / kluci [ 585 ] Ladislav Raim 2007 CZE Nový Hradec 09:21.3 01:59.1 01:55.6 (5) 04:14.7 (5) 06:48.9 (5) splits
6 3 / holky [ 583 ] Adéla Pohlová 2007 CZE Ski Police Nad Metují 09:34.9 02:12.7 02:09.1 (8) 04:40.0 (6) 07:15.2 (6) splits
7 4 / holky [ 591 ] Barbora Šrůtková 2007 CZE Bkl Machov 09:39.7 02:17.5 02:08.7 (7) 04:40.8 (7) 07:16.5 (7) splits
8 4 / kluci [ 478 ] David Hrouda 2006 CZE Sasm 11:14.0 03:51.8 02:07.9 (6) 04:55.0 (8) 08:07.3 (8) splits

result list BUFO BABY CROSS

start ~ 21:00:00