Běh Teplickými skalami

2019-08-25 Teplice nad Metují

archiv

announcement

registration

start list

results

LASPORTIVA CROSS total: 357, men : 240, women: 117, junior: 21, MA: 89, MB: 65, MC: 36, MD: 19, ME: 7, MF: 3, juniorky: 9, ZA: 49, ZB: 36, ZC: 13, ZD: 10 horolezec [html] [pdf]
BUFO BABY CROSS total: 57, men : 28, women: 29, minizaci: 15, ml.zaci: 9, st.zaci: 4, minizakyne: 20, ml.zakyne: 7, st.zakyne: 2 horolezec [html] [pdf]

start list BUFO BABY CROSS

start ~ 09:35:00 , 2005 and younger , registered: 57 participants ( 28 of men, 29 of women)

category # name state year team
minizakyne [501] Bejšovcová Laura CZE 2009 BKL Machov
minizakyne [502] Bejšovcová Pavlína CZE 2012 BKL Machov
minizakyne [503] Brychová Viktorie CZE 2012 Dobřany
ml.zaci [543] Buryšek Matyáš CZE 2008 Olfin Car Ski Team Trutnov
ml.zaci [504] Cejnar Tobiáš CZE 2008 FC Orel Rtyně
st.zaci [562] Čížek Vojtěch CZE 2005 MFK Nové Město nad Metují
minizakyne [505] Divišková Pavlínka CZE 2011 SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ
ml.zakyne [506] Doležalová Tereza CZE 2008 BKL Machov
ml.zaci [551] Drahoňovský Šimon CZE 2008 SVIJANY
minizakyne [536] Drobková Amálka CZE 2010
minizaci [540] Duch Matyaš CZE 2012 TJ Maratonstav Úpice
minizakyne [539] Duchová Karolínka CZE 2010 TJ Maratonstav Úpice
minizakyne [507] Dusbabová Kateřina CZE 2012 TK Kvasiny
minizaci [508] Elich Ondřej CZE 2012 Apache Loko Trutnov
minizakyne [509] Elichová Noemi CZE 2009 Apache Loko Trutnov
ml.zaci [510] Flašar Marek CZE 2008 SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ
minizaci [512] Formánek Lukáš CZE 2012 Praha
minizaci [511] Formánek Tomáš CZE 2009 Praha
minizaci [549] forst vilém CZE 2012 Osek
st.zakyne [513] Gultová Aneta CZE 2006 BKL Machov
minizakyne [514] Gultová Eliška CZE 2009 BKL Machov
ml.zakyne [541] harasym michalina CZE 2008 xc harasym team
ml.zaci [515] Horák Michal CZE 2008 TJ Sokol Studnice
st.zaci [532] Hrouda David CZE 2006 SASM
minizaci [533] Hrouda Jakub CZE 2011 SOKOL Valteřice
st.zaci [534] Hrouda Martin CZE 2005 SASM
ml.zakyne [535] Hroudová Helena CZE 2008 SOKOL Valteřice
ml.zakyne horolezec [563] Janošová Mariana CZE 2007 TJ Baník Karviná
minizaci [548] Ježek Kryštof Josef CZE 2009
minizaci [537] Komárek Ondřej CZE 2012 Run for life
minizakyne [538] Komárková Kateřina CZE 2009 Run for life
minizakyne [516] Konrátová Nela CZE 2009 BKL Machov
ml.zaci [552] Kornaś Franciszek POL 2008 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN
minizaci [550] Kornaś Jan POL 2010 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN
ml.zakyne [517] Kostruhová Šárka CZE 2007 VSK Uni Brno
ml.zaci [581] kotyva šimon CZE 2008
minizakyne [518] Kráčmarová Anna CZE 2009 BKL Machov
minizakyne [519] Kráčmarová Michaela CZE 2012 BKL Machov
ml.zaci [544] Kuba Matyáš CZE 2008 Vrchlabí
minizakyne [520] Macurová Adéla CZE 2012 Hvězda Pardubice
minizaci [580] Machačka Šimon CZE 2009 Hradec Králové
st.zakyne [521] Malá Gabriela CZE 2005 TJ Maratonstav Úpice
minizakyne [547] Melišíková Viktorie CZE 2011 Hvězda Pavlišov
minizakyne [531] Mikulášová Nela CZE 2013 Pardubice
minizakyne [561] Musilová Veronika CZE 2011
minizaci [141] Raim Ladislav CZE 2009 Nový Hradec
ml.zakyne [522] Ričanyová Adéla CZE 2007 Česká Skalice
minizaci [542] Skácel Jan CZE 2009 HO Ještěd
st.zaci [523] Souček Ondřej CZE 2006 TJ Maratonstav Úpice
ml.zaci [524] Souček Šimon CZE 2008 TJ Maratonstav Úpice
minizaci [545] Šimák Marek CZE 2012 TJ Sokol Hradec Králové
ml.zakyne [525] Šrůtková Barbora CZE 2007 BKL Machov
minizakyne [526] Šrůtková Vendula CZE 2009 BKL Machov
minizaci [553] švejcar eda CZE 2012 dolní bezděkov
minizakyne [527] Trneckova SARKA CZE 2013 Hradec Králové
minizakyne [528] Vančurová Viktorie CZE 2016 Náchod
minizaci [546] Vojtěch Vojta CZE 2011 Suchý Důl