Mercedes Benz Bike Cup Tálín

2016-05-07 Písek [CZE] 

announcement

registration

start list

results

odrážedla - holky do 6 let total: 12, men : 0, women: 12, Muži: 0, Ženy: 12 [html] [pdf]
kola - holky do 6 let total: 16, men : 0, women: 16, Muži: 0, Ženy: 16 [html] [pdf]
holky 7 - 9 let total: 11, men : 0, women: 11, Muži: 0, Ženy: 11 [html] [pdf]
holky 10 - 12 let total: 12, men : 0, women: 12, Muži: 0, Ženy: 12 [html] [pdf]
děti 13 - 14 let total: 15, men : 11, women: 4, Muži: 11, Ženy: 4 [html] [pdf]
kluci 7 - 9 let total: 30, men : 30, women: 0, Muži: 29, Ženy: 1 [html] [pdf]
kluci 10-12 let total: 20, men : 20, women: 0, Muži: 20, Ženy: 0 [html] [pdf]
odrážedla - kluci do 6 let total: 8, men : 8, women: 0, Muži: 5, Ženy: 3 [html] [pdf]
kola - kluci do 6 let total: 19, men : 19, women: 0, Muži: 18, Ženy: 1 [html] [pdf]
total: 0, men : 0, women: 0, Muži: 0, Ženy: 0 [html] [pdf]
Trasa A 72km total: 154, men : 144, women: 10, M19-29: 27, M30-39: 43, M40-49: 53, M50-59: 18, M60: 2, Z19-29: 3, Z30-39: 4, Z40: 4 [html] [pdf]
NOVA jízda 38km total: 269, men : 225, women: 44, M19-29: 40, M30-39: 40, M40-49: 65, M50-59: 32, M60: 16, Z19-29: 7, Z30-39: 10, Z40: 19, junior: 29, juniorky: 11 [html] [pdf]
Tandemy total: 2, men : 2, women: 0, Muži: 2, Ženy: 0 [html] [pdf]

result list odrážedla - holky do 6 let

start ~ 10:00:00

02:36:12.333
rank rank/cat. # name year state team lap#1
1 1 / Ženy [7444] Nela1 Drábková 2011 CZE BB RACING
2 2 / Ženy [7343] Barbora Lázničková 2011 CZE Nilfisk pro cycling
3 3 / Ženy [7313] Nela Nováková 2012 CZE Rychlý šípy
4 4 / Ženy [7342] Barbora Tomečková 2013 CZE GS cyklo team Jistebnice
5 5 / Ženy [7345] Káťa Coufalová 2013 CZE Junior cycling projekt team
6 6 / Ženy [7441] Karlína Holubová 2012 CZE Galaxy bike Tálín
7 7 / Ženy [7347] Eliška Petrášková 2012 CZE
8 8 / Ženy [7341] Terezie Koblicová 2013 CZE Junior cycling projekt team
9 9 / Ženy [7413] Julie Rothbauerová 2012 CZE Ski team Budweis
10 10 / Ženy [7344] Verunka Lázničková 2013 CZE Nilfisk pro cycling
11 11 / Ženy [7348] Annemari Borková 2014 CZE Tálín
12 12 / Ženy [7455] Linda Rzbaříková 2013 CZE

result list kola - holky do 6 let

start ~ 10:00:00

02:45:12.938
rank rank/cat. # name year state team lap#1
1 1 / Ženy [7279] ŠÁRKA Váchová 2010 CZE Dům Barev Český Krumlov
2 2 / Ženy [7276] Agáta Cibulková 2010 CZE FOR BIKES cycling team
3 3 / Ženy [7278] Kristýna Váchová 2010 CZE Dům barev Český Krumlov
4 4 / Ženy [7299] Monika Janíková 2010 CZE SP KOLO LOAP SPECIALIZED
5 5 / Ženy [7254] Nela Drábková 2011 CZE BB RACING
6 6 / Ženy [7284] Lucie Linhartová 2011 CZE Cycling Academy Tábor
7 7 / Ženy [7293] Tereza Hronková 2011 CZE Biketime Bulls Písek
8 8 / Ženy [7255] Alžběta Hrušková 2011 CZE
9 9 / Ženy [7286] Tereza Tomečková 2010 CZE GS cyklo team Jistebnice
10 10 / Ženy [7271] Kristýna Holubová 2010 CZE Galaxy bike Tálín
11 11 / Ženy [7287] Beáta Brandová 2011 CZE Skiklub Strakonice
12 12 / Ženy [7251] Klára Ambrušová 2010 CZE Praha
13 13 / Ženy [7300] Barbora Havlová 2011 CZE Outdoor kids
14 14 / Ženy [7282] Agáta Tomková 2011 CZE Cyklo extra sport Ćeské Budějovice
15 15 / Ženy [7253] Elena Rybaříková 2011 CZE
16 16 / Ženy [7297] Pavla Zadražilová 2012 CZE Majdalena

result list holky 7 - 9 let

start ~ 10:00:00

01:52:01.182
rank rank/cat. # name year state team lap#1
1 1 / Ženy [7221] Kateřina Bartošová 2008 CZE Biketime Bulls Písek
2 2 / Ženy [7197] Marie Machova 2007 CZE ski klub sumava
3 3 / Ženy [7208] Kamila Klacková 2008 CZE LYKOKLUB PRACHATICE
4 4 / Ženy [7211] Emma Havlová 2008 CZE Outdoor kids Čkyně
5 5 / Ženy [7200] Emílie Jarošová 2009 CZE Junior Cycling Project Team
6 6 / Ženy [7209] Simona Klacková 2009 CZE LYKOKLUB PRACHATICE
7 7 / Ženy [7196] Tereza Linhartová 2009 CZE Cycling Academy Tábor
8 8 / Ženy [7184] Pavla Rokosova 2007 CZE Apex-Bike Tábor
9 9 / Ženy [7185] Zuzana Miňhová 2008 CZE GS cyklo team Jistebnice
10 10 / Ženy [7212] Karolína Rothbauerová 2009 CZE Ski team Budweis
11 11 / Ženy [7192] Barbora Coufalová 2009 CZE Junior cycling projekt team

result list holky 10 - 12 let

start ~ 10:00:00

02:14:39.5
rank rank/cat. # name year state team lap#1
1 1 / Ženy [7171] Nela Viktorová 2004 CZE LYKO KLUB PRACHATICE
2 2 / Ženy [7168] Berenika Drhová 2005 CZE Liko Prachatice
3 3 / Ženy [7159] Kristýna Nováková 2004 CZE GW Jihotrans
4 4 / Ženy [7169] Klára Fialová 2006 CZE GS cyklo team Jistebnice
5 5 / Ženy [7163] Anna Švecová 2005 CZE G. Benedikt Švec Cykloteam Želeč
6 6 / Ženy [7154] Petra Ženíšková 2006 CZE Alyko-Prachatice
7 7 / Ženy [7153] Tereza Cibulková 2006 CZE FOR BIKES cycling team
8 8 / Ženy [7172] Klára Divišová 2005 CZE CBC Team
9 9 / Ženy [7160] Veronika Vrbová 2006 CZE
10 10 / Ženy [7180] Veronika Pešičková 2006 CZE Biketime Bulls Písek
11 11 / Ženy [7164] Kateřina Palková 2004 CZE G. Benedikt Švec Cykloteam Želeč
12 12 / Ženy [7179] Aneta Eliášková 2005 CZE Biketime Bulls Písek

result list děti 13 - 14 let

start ~ 10:00:00

02:21:52.133
rank rank/cat. # name year state team lap#1
1 1 / Muži [7126] Martin Dušák 2002 CZE Dům barev Český Krumlov
2 1 / Ženy [7034] Dáša Hejhalová 2003 CZE Dukla Praha
3 2 / Muži [7124] Antonín Honsa 2003 CZE ČS SPECIALIYEN JUNIOR MTB TEAM
4 3 / Muži [7125] Tomáš Lolacher 2003 CZE Dům barev Český Krumlov
5 4 / Muži [7062] Tadeáš Drha 2002 CZE Liko Prachatice
6 5 / Muži [7127] Ondra Kamír 2002 CZE Farma Borová
7 6 / Muži [7038] Jiří Koktavý 2002 CZE Z Bike Team Třeboň
8 2 / Ženy [7128] Barbora Macháčková 2002 CZE GS cyklo team Jistebnice
9 7 / Muži [7029] Michal Pešička 2003 CZE Biketime Bulls Písek
10 8 / Muži [7120] Marek Witkowski 2003 CZE Junior cycling projekt team
11 9 / Muži [7032] JAKUB VLASATÝ 2003 CZE LYKO KLUB PRACHATICE
12 3 / Ženy [7022] Klára Hronková 2003 CZE Biketime Bulls Písek
13 10 / Muži [7123] Ondřej Haluška 2003 CZE Junior cycling projekt team
14 11 / Muži [7052] Vojtěch Hanus 2003 CZE Junior cycling projekt team
15 4 / Ženy [7056] Denisa Mráčková 2003 CZE Cykloklub Chýnov

result list kluci 7 - 9 let

start ~ 10:00:00

02:09:23
rank rank/cat. # name year state team lap#1
1 1 / Muži [7199] Nikola Jaroš 2007 CZE Junior Cycling Project Team
2 2 / Muži [7210] Filip Chvojka 2007 CZE Nilfisk pro cycling
3 3 / Muži [7215] Daniel Srp 2007 CZE Cylospotr pit stop.cz
4 4 / Muži [7188] Jan Šutta 2008 CZE Dům barev Český Krumlov
5 5 / Muži [7222] Jaroslav Hronek 2007 CZE Biketime Bulls Písek
6 6 / Muži [7189] Honza Malíř 2008 CZE Nilfisk pro cycling
7 7 / Muži [7207] Matěj Novák 2009 CZE Rychlý šípy
8 8 / Muži [7201] Jan Mrázek 2007 CZE G. Benedikt Švec Cykloteam Želeč
9 9 / Muži [7182] Adam Kalina 2008 CZE Roztoky
10 10 / Muži [7186] Tomáš Michal 2007 CZE IVT Cyklo Domanín
11 11 / Muži [7183] Marek Hruška 2007 CZE
12 12 / Muži [7191] Jakub Tomek 2007 CZE Cyklo extra sport Ćeské Budějovice
13 13 / Muži [7206] Roman Ŕeznovský 2008 CZE Jistebnice
14 14 / Muži [7198] Jáchym Krešák 2008 CZE Cykloteam Chýnov
15 15 / Muži [7203] Jan Kadlec 2007 CZE G. Benedikt Švec Cykloteam Želeč
16 16 / Muži [7219] Jiří Hrbek 2007 CZE Biketime Bulls Písek
17 17 / Muži [7205] Matěj Haluška 2008 CZE Junior cycling projekt team
18 18 / Muži [7216] Adam Nejezchleba 2009 CZE SC Chabařovice
19 19 / Muži [7195] Tomáš Rybařík 2008 CZE GS cyklo team Jistebnice
20 20 / Muži [7194] Jakub Donát 2007 CZE Boršov nad vltavou
21 21 / Muži [7202] Přemek Švec 2007 CZE G. Benedikt Švec Cykloteam Želeč
22 22 / Muži [7190] Marcel Bohuněk 2009 CZE ?eské Bud?jovice
23 23 / Muži [7204] jan Vavřinec 2008 CZE G. Benedikt Švec Cykloteam Želeč
24 24 / Muži [7181] Vojtěch Ambruš 2008 CZE Praha
25 25 / Muži [7217] Kyštof Eliášek 2009 CZE Biketime Bulls Písek
26 26 / Muži [7187] Štěpán Fučík 2009 CZE Týn nad Vltavou
27 27 / Muži [7193] Lukáš Donát 2009 CZE Boršov nad Vltavou
28 28 / Muži [7214] Filip Maxera 2009 CZE Sob?slav
DNS / Ženy [7213] Tereza Mášová 2009 CZE AC MTB Čimelice
DNS / Muži [327] Filip Chvojka 2007 CZE Nilfisk pro cycling

result list kluci 10-12 let

start ~ 10:00:00

02:17:23.737
rank rank/cat. # name year state team lap#1
1 1 / Muži [7178] Jakub Kuba 2005 CZE Dukla Praha
2 2 / Muži [7176] Pavel Tuháček 2006 CZE LYKO KLUB PRACHATICE
3 3 / Muži [7155] Patrik Pilař 2006 CZE LYKO Prachatice
4 4 / Muži [7167] Tomáš Kraus 2006 CZE Cycling Academy Tábor
5 5 / Muži [7158] Jan Mikeš 2006 CZE Bike Team REMIŠVEHA
6 6 / Muži [7150] Kryštov Novák 2006 CZE Strakonice
7 7 / Muži [7175] David Janík 2006 CZE SP KOLO LOAP SPECIALIZED
8 8 / Muži [7173] Daniel Máša 2006 CZE AC MTB Čimelice
9 9 / Muži [7161] Kryštov Krešák 2005 CZE Cykloteam Chýnov
10 10 / Muži [7177] Vít Zadražil 2005 CZE Z Bike Team Třeboň
11 11 / Muži [7174] daniel herejk 2005 CZE Z Bike Team Třeboň
12 12 / Muži [7138] Kryštof Hruška 2004 CZE
13 13 / Muži [7162] Lukáš Svačina 2005 CZE G. Benedikt Švec Cykloteam Želeč
14 14 / Muži [7156] Stanislav Procházka 2004 CZE Junior cycling projekt team
15 15 / Muži [7170] Libor Švec 2004 CZE GALAXY CYKLOŠVEC
16 16 / Muži [7152] David Śimeček 2005 CZE Sezimovo Ústí
17 17 / Muži [7165] Milan Břenda 2006 CZE G. Benedikt Švec Cykloteam Želeč
18 18 / Muži [7157] Kryštof Brand 2006 CZE Skiklub Strakonice
19 19 / Muži [7166] Ferdinand Palka 2005 CZE G. Benedikt Švec Cykloteam Želeč
DNS / Muži [7151] František Petrášek 2005 CZE CZE

result list odrážedla - kluci do 6 let

start ~ 10:00:00

02:36:56.75
rank rank/cat. # name year state team lap#1
1 1 / Muži [7340] Tomáš Mráček 2011 CZE Cykloklub Chýnov
2 2 / Muži [7440] Tom Drábek 2013 CZE BB RACING
3 3 / Muži [7346] Roman Latiok 2013 CZE Praha 9 - Vino?
4 4 / Muži [7498] Bedřich Kolaja 2013 CZE MTB Trilogy
DNS / Ženy [7600] Tereza Hrbková 2012 CZE Biketime Bulls Písek
DNS / Muži [7349] Matyáš Polák 2013 CZE GS cyklo team Jistebnice
DNS / Ženy [252] Barbora Lázničková 2011 CZE Nilfisk pro cycling
DNS / Ženy [253] Verunka Lázničková 2013 CZE Nilfisk pro cycling

result list kola - kluci do 6 let

start ~ 10:00:00

02:43:41.222
rank rank/cat. # name year state team lap#1
1 1 / Muži [7283] František Seidl 2011 CZE Moped klub Protivín
2 2 / Muži [7291] Michal Viktora 2010 CZE LYKO KLUB PRACHATICE
3 3 / Muži [7298] Jáchym Duník 2010 CZE Plze?
4 4 / Muži [7292] Jakub Matásek 2010 CZE Biketime Bulls Písek
5 5 / Muži [7272] Karel Kotek 2011 CZE BB RACING
6 6 / Muži [7288] Matěj Maliník 2010 CZE Bike Cup
7 7 / Muži [7273] Jakub Michal 2011 CZE IVT Cyklo Domanín
8 8 / Muži [7289] vit cadek cadek 2011 CZE buritos
9 9 / Muži [7294] Vojta VLASATÝ 2010 CZE Biketime Bulls Písek
10 10 / Muži [7252] Filip Kalina 2011 CZE Roztoky
11 11 / Muži [7295] Tomas Kropík 2010 CZE Bike time bulls Písek
12 12 / Muži [7274] David Vašíček 2012 CZE SPV Strunkovice
13 13 / Muži [7280] Matyáš Košin 2012 CZE Roudné
14 14 / Muži [7296] Samuel Kropik 2011 CZE Bike Buls Písek
15 15 / Muži [7285] Matěj Tomeček 2012 CZE GS cyklo team Jistebnice
16 16 / Muži [7277] Matěj Sojka 2010 CZE Dům barev Český Krumlov
17 17 / Muži [7275] Pavel Berka 2011 CZE Tálín
18 18 / Muži [7290] Elena Knězů 2011 CZE G. Benedikt Švec Cykloteam Želeč
DNS / Ženy [7281] Sofie Košinová 2010 CZE CZE

result list

start ~ 10:00:00

result list Trasa A 72km

start ~ 11:30:00

03:07:53.866
rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / M30-39 [363] Jiří Hudeček 1986 CZE GIANT Trans Brdy Team 02:26:10.1
2 1 / M19-29 [563] Jan Písař 1988 CZE Erste Premier Petr Čech team 02:30:53.1 04:43.0
3 2 / M19-29 [303] Adam Lavička 1995 CZE Nilfisk pro cycling 02:30:53.6 04:43.5
4 3 / M19-29 [11] Lukáš Hofman 1991 CZE Ski a Bike Centrum Radotín 02:33:04.7 06:54.6
5 4 / M19-29 [599] Martin Stošek 1994 CZE Symbio+ Cannondale 02:33:04.9 06:54.8
6 2 / M30-39 [34] Zdeněk Hendrich 1981 CZE ROHOZEC AMULET TEAM 02:33:06.3 06:56.2
7 1 / M40-49 [8] Tomáš Jakeš 1975 CZE PRODOLI Racing Team 02:33:57.9 07:47.8
8 3 / M30-39 [13] Zdeněk Tomeček 1979 CZE GS cyklo team Jistebnice 02:34:37.3 08:27.2
9 5 / M19-29 [16] Vít Papež 1996 CZE SYMBIO CANNONDALE TEAM 02:34:38.5 08:28.4
10 6 / M19-29 [15] Tomáš Bakus 1997 CZE ČEZ CT Tábor 02:34:41.2 08:31.1
11 2 / M40-49 [1] Jan Hruška 1975 CZE Nilfisk pro cycling 02:34:57.3 08:47.2
12 7 / M19-29 [579] Michal Novák 1991 CZE 02:35:36.7 09:26.6
13 3 / M40-49 [12] Jiří Zárybnický 1976 CZE CK Vinohradské Šlapky 02:36:56.6 10:46.5
14 4 / M30-39 [603] Pavei Gonda 1981 CZE Duratec Weil Hoteltime 02:37:03.0 10:52.9
15 5 / M30-39 [522] Tomáš Kovářík 1982 CZE www.vikingfootwear.cz 02:40:01.9 13:51.8
16 6 / M30-39 [564] Jarda Šeliga 1984 CZE JH cycling 02:40:06.6 13:56.5
17 7 / M30-39 [29] Lukáš Tybitancl 1982 CZE JH Cycling 02:40:19.3 14:09.2
18 8 / M19-29 [614] Marek Švejnoha 1994 CZE Sport Club Plzeň 02:40:40.3 14:30.2
19 9 / M19-29 [616] Martin Splítek 1988 CZE Nilfisk pro cycling 02:40:48.3 14:38.2
20 10 / M19-29 [577] Ondřej Partl 1995 CZE UNIQA Jihlava 02:41:33.4 15:23.3
21 11 / M19-29 [21] Lukáš Smola 1992 CZE Galaxy Cyklošvec 02:41:56.0 15:45.9
22 4 / M40-49 [9] Libor Zavadil 1975 CZE VELO DVOŘÁK HAIBIKE TEAM 02:42:11.0 16:00.9
23 8 / M30-39 [569] Martin Čížek 1985 CZE BSK racing 02:43:50.5 17:40.4
24 9 / M30-39 [7] Stanislav Bambula 1983 CZE ČEZ Cyklo Team Tábor 02:44:36.3 18:26.2
25 10 / M30-39 [604] Václav Aška 1986 CZE Duratec Weil Hoteltime 02:44:38.8 18:28.7
26 11 / M30-39 [607] Ivan Rybařík 1981 CZE ČISTÝ SPORT.CZ 02:44:48.3 18:38.2
27 12 / M30-39 [28] František Novotný 1981 CZE Bikepart.cz 02:45:21.1 19:11.0
28 5 / M40-49 [22] Martin Polák 1972 CZE Cyklo Atom cycling team 02:46:15.8 20:05.7
29 13 / M30-39 [129] Jan Malíř 1980 CZE Nilfisk pro cycling 02:47:03.2 20:53.1
30 6 / M40-49 [32] Martin Vopálenský 1975 CZE Velosport Valenta Scott Team 02:47:04.9 20:54.8
31 12 / M19-29 [555] Michal Valenta 1987 CZE Cyklo Jiřička 02:48:11.9 22:01.8
32 7 / M40-49 [19] Pavel Michal 1973 CZE Tepelná čerpadla IVT 02:48:16.5 22:06.4
33 13 / M19-29 [296] František Louda 1988 CZE ROHOZEC AMULET TEAM 02:50:17.8 24:07.7
34 14 / M30-39 [575] Jan Doležel 1983 CZE JADOMI Dobříš 02:50:19.7 24:09.6
35 15 / M30-39 [298] Pavel Vobora 1984 CZE ROHOZEC AMULET TEAM 02:50:23.2 24:13.1
36 8 / M40-49 [618] Oldřich Míka 1968 CZE galaxy cyklošvec 02:51:31.3 25:21.2
37 9 / M40-49 [500] Tomáš Homolka 1975 CZE Cyklotrening.com 02:51:34.6 25:24.5
38 10 / M40-49 [556] Miloš Veselý 1973 CZE FOR BIKES cycling team 02:51:37.4 25:27.3
39 16 / M30-39 [609] Jan Kalaš 1980 CZE BikePart.cz 02:52:21.6 26:11.5
40 11 / M40-49 [589] Bernhard Rrobner 1975 AUT Haderer sports team 02:52:55.7 26:45.6
41 14 / M19-29 [606] Michal Řada 1989 CZE Náchod 02:52:56.3 26:46.2
42 17 / M30-39 [525] Jan Kučera 1985 CZE FOR BIKES cycling team 02:53:19.6 27:09.5
43 12 / M40-49 [587] Markus Gahleitner 1973 AUT Stoeckli Racing Team 02:53:57.4 27:47.3
44 13 / M40-49 [561] Roman Vosáhlo 1973 CZE www.vikingfootwear.cz 02:54:37.4 28:27.3
45 18 / M30-39 [536] Petr Novotný 1978 CZE CBC Team 02:54:59.8 28:49.7
46 14 / M40-49 [533] Václav Novák 1974 CZE GW Jihotrans 02:57:11.1 31:01.0
47 15 / M40-49 [25] Petr Miňha 1976 CZE GS cyklo team Jistebnice 02:57:21.6 31:11.5
48 16 / M40-49 [602] Martin Lorenc 1970 CZE STRATOS AUTO 02:57:49.4 31:39.3
49 15 / M19-29 [506] Vojtěch Dvořák 1995 CZE CBC Team 02:57:49.8 31:39.7
50 16 / M19-29 [584] Christian Weiner 1988 CZE Bike Sport Ansbach 02:57:52.4 31:42.3
51 1 / M50-59 [504] Ladislav Bubla 1959 CZE Milevsko L.R.T. 02:58:00.1 31:50.0
52 17 / M19-29 [526] Lukáš Kyndl 1993 CZE BSK racing 02:58:21.3 32:11.2
53 17 / M40-49 [513] Ondřej Hladík 1976 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 02:58:41.1 32:31.0
54 18 / M19-29 [532] Aleš Němeček 1991 CZE ?eské Bud?jovice 02:59:25.1 33:15.0
55 18 / M40-49 [580] František Hadáček 1975 CZE GS cyklo team Jistebnice 02:59:39.6 33:29.5
56 19 / M40-49 [600] FIIP BLOCH 1974 CZE CISTY SPORT 03:00:36.2 34:26.1
57 1 / Z19-29 [274] Lenka Fridrichová 1994 CZE Nilfisk pro cycling A 03:00:42.7 34:32.6
58 2 / M50-59 [576] Jiří Habrda 1965 CZE GW Logistics 03:01:34.1 35:24.0
59 3 / M50-59 [544] Tomáš Raba 1965 CZE PRODOLI Racing Team 03:01:49.3 35:39.2
60 20 / M40-49 [557] Pavel Veselý 1976 CZE PRODOLI Racing Team 03:02:22.7 36:12.6
61 19 / M30-39 [541] VÁCLAV PÍŠA 1978 CZE ČSOB 03:02:25.1 36:15.0
62 1 / Z30-39 [304] Ivana Loubková 1980 CZE ROHOZEC AMULET CVIKOV TEAM 03:03:21.9 37:11.8
63 21 / M40-49 [510] Daniel Eybert 1973 CZE Cykloklub Chýnov 03:04:05.9 37:55.8
64 4 / M50-59 [613] Petr Polívka 1963 CZE 03:05:22.5 39:12.4
65 20 / M30-39 [30] Josef Soukup 1981 CZE Cyklo Atom cycling team 03:05:23.8 39:13.7
66 5 / M50-59 [517] Jaroslav Chutný 1961 CZE STRATOS AUTO 03:05:25.2 39:15.1
67 6 / M50-59 [499] Petr Jiřička 1965 CZE ?eské Bud?jovice 03:05:31.2 39:21.1
68 22 / M40-49 [595] Miroslav Jiřička 1972 CZE Cyklo Jiřička 03:05:35.6 39:25.5
69 23 / M40-49 [568] Petr Laňka 1975 CZE BSK racing 03:05:59.8 39:49.7
70 19 / M19-29 [573] Jakub Skovajsa 1993 CZE Sixmonkeys 03:06:00.4 39:50.3
71 24 / M40-49 [554] Michal Tůma 1969 CZE HYDROcontrol 03:06:05.5 39:55.4
72 21 / M30-39 [593] Radek Šolc 1985 CZE Cyklotrenink.com 03:07:50.7 41:40.6
73 25 / M40-49 [550] Michal Šebesta 1974 CZE SK Drachkov 03:09:04.9 42:54.8
74 26 / M40-49 [547] Pavel Skalka 1970 CZE CBC Team 03:09:07.8 42:57.7
75 7 / M50-59 [588] Peter Poeschl 1960 AUT Trek-mountainbiker.at 03:09:23.1 43:13.0
76 27 / M40-49 [583] Josef Průcha 1971 CZE 03:10:28.4 44:18.3
77 28 / M40-49 [530] Jaromir Martinek 1974 CZE R2 03:10:49.4 44:39.3
78 20 / M19-29 [545] Jakub Regula 1988 CZE FOR BIKES cycling team 03:10:54.4 44:44.3
79 29 / M40-49 [559] Martin Vinš 1976 CZE Six Monkeys 03:10:55.0 44:44.9
80 22 / M30-39 [174] Jiří Lehky 1980 CZE Nilfisk pro cycling 03:10:56.9 44:46.8
81 30 / M40-49 [515] Jiří Hořejší 1973 CZE Cyklo Atom cycling team 03:11:14.9 45:04.8
82 23 / M30-39 [601] MICHAL JEDLIČKA 1978 CZE Čistý Sport 03:11:29.3 45:19.2
83 24 / M30-39 [546] Radek Sakar 1977 CZE 03:11:36.1 45:26.0
84 31 / M40-49 [605] Michal Karella 1969 CZE Galaxi Cyklo Švec 03:12:30.3 46:20.2
85 32 / M40-49 [567] Štěpán Vondráček 1973 CZE CK Příbram - Fany Gastroservis 03:14:02.6 47:52.5
86 33 / M40-49 [505] Jiří Diviš 1974 CZE CBC Team 03:14:15.2 48:05.1
87 2 / Z30-39 [591] Michaela Pajkrtová 1979 CZE BSK Racing 03:15:53.8 49:43.7
88 34 / M40-49 [518] Václav Jehně 1971 CZE Cykloklub Chýnov 03:15:54.3 49:44.2
89 25 / M30-39 [558] Jan Viktora 1978 CZE SB Cyklo Olympia 03:16:05.6 49:55.5
90 26 / M30-39 [502] Ondřej Basař 1983 CZE BSK racing 03:17:02.1 50:52.0
91 8 / M50-59 [540] Jiří Pinďák 1960 CZE Oceloví letci 03:17:26.9 51:16.8
92 27 / M30-39 [574] Jan Kmoch 1985 CZE Galaxy Bike Tálín 03:17:27.4 51:17.3
93 35 / M40-49 [527] Karel Laňka 1968 CZE Písek 03:19:13.8 53:03.7
94 1 / Z40 [24] Jana Matlášková 1966 CZE Cyklo Jiřička 03:19:24.6 53:14.5
95 36 / M40-49 [592] Radek Spáčil 1971 CZE Psáře 03:20:03.2 53:53.1
95 9 / M50-59 [519] Šíp Jiří 1964 CZE Rychlý Šípy 03:20:03.2 53:53.1
97 28 / M30-39 [596] Petr Kališ 1984 CZE Osová Bitýška 03:21:35.5 55:25.4
98 3 / Z30-39 [537] Jana Olbertová 1985 CZE FOR BIKES cycling team 03:21:38.1 55:28.0
99 29 / M30-39 [172] jiri čáslava 1977 CZE Los Kolos 03:21:46.8 55:36.7
100 30 / M30-39 [498] Jiří Hromádka 1980 CZE Písek 03:22:57.4 56:47.3
101 31 / M30-39 [597] Richard Novák 1978 CZE BikePart.cz 03:23:31.7 57:21.6
102 37 / M40-49 [586] Jan Neuwirth 1975 CZE Silvini technical sportswear 03:24:17.2 58:07.1
103 38 / M40-49 [523] Petr Krůček 1969 CZE Alltraining.cz - hobby team 03:24:29.8 58:19.7
104 39 / M40-49 [529] Zdeněk Marhoun 1970 CZE České Budějovice 03:26:24.5 01:00:14.4
105 32 / M30-39 [608] MARTIN LEDER 1979 GER LIGHT-BIKES RACINGTEAM 03:27:02.4 01:00:52.3
106 40 / M40-49 [27] Vladimír Novák 1972 CZE GS cyklo team Jistebnice 03:27:23.5 01:01:13.4
107 2 / Z19-29 [535] Veronika Nováková 1994 CZE Oceloví letci 03:27:48.0 01:01:37.9
108 10 / M50-59 [534] Václav Novák 1961 CZE Oceloví letci 03:27:48.2 01:01:38.1
109 33 / M30-39 [509] Martin Eliášek 1979 CZE Galaxy bike Tálín 03:27:58.5 01:01:48.4
110 41 / M40-49 [551] Jirka Šobora 1974 CZE TJ Jiskra Sádek 03:29:05.6 01:02:55.5
111 1 / M60 [131] Otta Matoušek 1955 CZE ITchampions 03:29:38.7 01:03:28.6
112 21 / M19-29 [581] Ondřej Fišer 1987 CZE Cykloklub Chýnov 03:30:21.7 01:04:11.6
113 42 / M40-49 [543] Michal Prágr 1967 CZE Cykloklub Chýnov 03:31:37.7 01:05:27.6
114 11 / M50-59 [521] Luděk Kolesa 1961 CZE Kbely Cycling Team 03:31:37.8 01:05:27.7
115 12 / M50-59 [590] Martin Černý 1962 CZE Bike Brdy Team 03:31:39.2 01:05:29.1
116 43 / M40-49 [531] Martin Minář 1967 CZE Cyklo Jiřička Litvínovice 03:31:41.4 01:05:31.3
117 34 / M30-39 [560] Václav Vondrák 1979 CZE BSK Racing 03:31:56.7 01:05:46.6
118 22 / M19-29 [511] Vojtěch Filip 1988 CZE Cyklo Atom cycling team 03:32:26.5 01:06:16.4
119 44 / M40-49 [528] Pavel Lintner 1968 CZE G. Benedikt Švec Cykloteam Želeč 03:32:54.8 01:06:44.7
120 13 / M50-59 [566] Jiří Steins 1965 CZE šnek bike team 03:33:33.9 01:07:23.8
121 35 / M30-39 [507] Tomáš Ečer 1979 CZE FOR BIKES cycling team 03:35:10.8 01:09:00.7
122 2 / Z40 [552] Marta Štolcpartová 1968 CZE Cyklo Atom cycling team 03:36:01.3 01:09:51.2
122 23 / M19-29 [570] Jan Klepal 1989 CZE Trek shark team 03:36:01.3 01:09:51.2
124 45 / M40-49 [578] David Jungwirt 1971 CZE Čistý Sport 03:37:47.1 01:11:37.0
125 46 / M40-49 [565] Tomáš Petýrek 1976 CZE Dobrá Voda 03:42:31.2 01:16:21.1
126 3 / Z40 [33] Lenka Bacílková 1973 CZE Oceloví letci 03:45:04.1 01:18:54.0
127 14 / M50-59 [538] Zdeněk Peltan 1959 CZE Cyklo Jiřička 03:45:04.3 01:18:54.2
128 4 / Z30-39 [610] Běla Steinbachová 1985 CZE BikePart.cz 03:55:02.7 01:28:52.6
129 15 / M50-59 [572] bohoš kulička 1962 CZE autoservisbk 03:55:07.6 01:28:57.5
130 16 / M50-59 [585] Radek Dušek 1966 CZE GALAXY CYKLOŠVEC 04:03:31.6 01:37:21.5
131 3 / Z19-29 [524] Vlaďka Křížová 1988 CZE Cykloklub Chýnov 04:08:12.6 01:42:02.5
132 47 / M40-49 [598] Vladimír Hájek 1968 CZE P?íbram 04:16:15.2 01:50:05.1
133 17 / M50-59 [508] Martin Ekl 1957 CZE BTK 04:18:19.6 01:52:09.5
134 36 / M30-39 [571] Roman Latiok 1985 CZE Shark team 04:27:47.8 02:01:37.7
DNF / M40-49 [562] Roman Zíbr 1967 CZE Kraken Team Dobříš
DNF / M30-39 [501] Jarda Bartáček 1981 CZE Cykloklub Chýnov
DNF / M40-49 [582] Václav Šimeček 1972 CZE Sezimovo Ústí 01:49:14.4 (1)
DNF / M19-29 [594] Jan Burgstaller 1997 CZE ČEZ Cyklo Team Tábor
DNF / M50-59 [520] Petr Kdýr 1964 CZE BSK racing
DNS / M60 [173] Bohuslav Kára 1953 CZE AC Sparta Praha Cycling
DNS / M19-29 [611] Jakub Skála 1993 CZE Ćez cykloteam Tábor
DNS / M19-29 [809] Michal Řada 1989 CZE CZE
DNS / M30-39 [514] Martin Holub 1977 CZE CZE
DNS / M40-49 [137] David Novosad 1975 CZE Nilfisk pro cycling
DNS / M40-49 [512] František Hadáček 1975 CZE GS cyklo team Jistebnice
DNS / M30-39 [549] Jindřich Sýkora 1978 CZE CZE
DNS / M30-39 [14] Lukáš Codl 1984 CZE Cykloklub Chýnov
DNS / M30-39 [548] Thomas Staněk 1981 CZE Bouda Elite team
DNS / M40-49 [503] Daniel Bradáč 1972 CZE FOR BIKES cycling team
DNS / Z40 [20] Kája Polívková 1964 CZE FOR BIKES cycling team
DNS / M19-29 [352] Michal Novák 1991 CZE CZE
DNS / M30-39 [330] Jan Kalaš 1980 CZE BikePart.cz
DNS / M30-39 [17] David Kníže 1982 CZE PRODOLI Racing Team
DNS / M40-49 [542] Vlastislav Pivec 1971 CZE CT Kardašova Řečice

result list NOVA jízda 38km

start ~ 12:00:00

01:45:22.936
rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / junior [5738] Lukáš Blažek 1998 CZE Nilfisk pro cycling 01:15:51.0
2 1 / M19-29 [5712] Radek Studenovský 1997 CZE GS cyklo team Jistebnice 01:17:54.4 02:03.4
3 2 / junior [5503] Jaroslav Šitner 1999 CZE GS cyklo team Jistebnice 01:17:58.5 02:07.5
4 1 / M30-39 [5708] Tomas Rouha 1981 CZE KONA CYCLING POINT 01:17:59.2 02:08.2
5 1 / M40-49 [5066] Petr Soukup 1970 CZE GALAXY CYKLOŠVEC 01:18:05.1 02:14.1
6 2 / M40-49 [5501] Libor Šaroun 1973 CZE CKK Znojmo 01:18:57.0 03:06.0
7 3 / M40-49 [5502] Martin Lepič 1968 CZE PRODOLI Racing Team 01:19:04.8 03:13.8
8 2 / M19-29 [18] Radek Novák 1997 CZE GS cyklo team Jistebnice 01:20:00.4 04:09.4
9 4 / M40-49 [5700] Jan Benda 1976 CZE SK Fit 01:20:23.1 04:32.1
10 2 / M30-39 [5517] Robin Hyšpler 1986 CZE PRODOLI Racing Team 01:20:26.6 04:35.6
11 5 / M40-49 [5723] Jan Mentl 1972 CZE Tlu?ná 01:20:27.7 04:36.7
12 3 / M19-29 [553] Dominik Trnka 1989 CZE FOR BIKES cycling team 01:22:29.5 06:38.5
13 6 / M40-49 [629] Zbyněk Kočárek 1971 CZE ELIS team Mariánské Lázně 01:22:32.4 06:41.4
14 4 / M19-29 [5666] Moran Vermeulen 1997 AUT RC Arboe Trieben 01:22:33.8 06:42.8
15 7 / M40-49 [5664] Vincent Vermeulen 1969 AUT WSV Ramsau am Dachstein 01:22:34.1 06:43.1
16 8 / M40-49 [5617] Jan Pasák 1975 CZE natural fitness 01:22:39.5 06:48.5
17 3 / junior [5665] Mika Vermeulen 1999 AUT ARBOE Trieben 01:22:39.8 06:48.8
18 3 / M30-39 [5584] Luboš Karník 1978 CZE PINKTEAM 01:22:42.1 06:51.1
19 5 / M19-29 [5563] Radek Černý 1989 CZE Cyklo Atom cycling team 01:23:01.3 07:10.3
20 9 / M40-49 [5513] Michal Navrkal 1976 CZE CKK ZNOJMO 01:23:04.6 07:13.6
21 10 / M40-49 [5748] Marek Váňa 1971 CZE MM Auto Mtb team 01:23:06.1 07:15.1
22 4 / junior [5707] Tomáš Matějka 2001 CZE ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 01:23:41.6 07:50.6
23 1 / M50-59 [642] Miroslav Kouba 1960 CZE Čistý Sport 01:24:49.5 08:58.5
24 6 / M19-29 [5633] Ondra Stropnický 1987 CZE PRODOLI Racing Team 01:24:54.6 09:03.6
25 4 / M30-39 [5730] Miroslav Voráček 1977 CZE Klatovy 01:24:56.4 09:05.4
26 7 / M19-29 [5608] Jakub Mikeš 1990 CZE Bike Team REMIŠVEHA 01:24:58.9 09:07.9
27 11 / M40-49 [5598] Jan Kučera 1969 CZE KC Slavia Praha 01:25:00.6 09:09.6
28 2 / M50-59 [5657] Roman Zvolský 1965 CZE KELLYS BIKERANCH TEAM 01:25:01.0 09:10.0
29 5 / M30-39 [5551] Luděk Ambruš 1978 CZE Praha 5 - Zli?ín 01:25:04.9 09:13.9
30 5 / junior [639] David Váchal 1998 CZE Velosport Domažlice 01:25:06.2 09:15.2
31 12 / M40-49 [5672] Petr Ryska 1975 CZE Praha 01:25:47.8 09:56.8
32 13 / M40-49 [5660] Martin Meloun 1975 CZE JH cycling 01:26:11.0 10:20.0
33 6 / junior [5737] jakub blažek 1998 CZE Nilfisk pro cycling 01:26:14.8 10:23.8
34 3 / M50-59 [5677] Kurt Mitgutsch 1962 CZE Rad und Nabe Union Oepping - AT 01:26:15.6 10:24.6
35 14 / M40-49 [5668] Jiří Boček 1974 CZE Dieselpower 01:26:18.0 10:27.0
36 8 / M19-29 [5606] František Mičan 1987 CZE Dům barev Český Krumlov 01:26:29.1 10:38.1
37 9 / M19-29 [5691] Tomáš Ira 1997 CZE Velosport Valenta Scott team 01:26:30.1 10:39.1
38 10 / M19-29 [5758] David Černohorský 1996 CZE Author Sedláček Příbram 01:26:31.0 10:40.0
39 7 / junior [5600] David Lukš 1998 CZE Cyklo Atom cycling team 01:26:33.0 10:42.0
40 8 / junior [5713] Martin Voltr 2001 CZE Dukla Praha 01:26:33.9 10:42.9
41 1 / juniorky [178] Tereza Sásková 2000 CZE ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 01:26:38.2 10:47.2
42 11 / M19-29 [5703] Martin Chum 1996 CZE Sport bike Strakonice 01:27:42.8 11:51.8
43 12 / M19-29 [5704] Aleš Trojan 1991 CZE Spectrumbike 01:27:48.7 11:57.7
44 1 / M60 [5520] Jan Ošmera 1954 CZE RoNaKol Pravíkov 01:27:52.2 12:01.2
45 13 / M19-29 [5637] Petr Svoboda 1996 CZE Nilfisk alto pro cycling 01:28:07.3 12:16.3
46 14 / M19-29 [5605] Milan Maxa 1992 CZE Bike Team REMIŠVEHA 01:28:11.2 12:20.2
47 15 / M19-29 [5559] Lukáš Bušek 1989 CZE CBC Team 01:28:26.1 12:35.1
48 15 / M40-49 [5720] Robert Barninec 1973 CZE KONA CYCLING POINT 01:28:27.5 12:36.5
49 16 / M40-49 [5656] Karel Zástava 1969 CZE Aisin Písek 01:28:31.3 12:40.3
50 1 / Z19-29 [5062] Dana Pospíšilová 1991 CZE BMC CZ Racing team 01:28:36.0 12:45.0
51 17 / M40-49 [31] Jiří Souček 1970 CZE Cyklo Atom cycling team 01:29:08.3 13:17.3
52 4 / M50-59 [640] Michal Janecek 1966 CZE Česká spořitelna 01:29:09.2 13:18.2
53 6 / M30-39 [5757] Martin Holub 1978 CZE Galaxy bike Tálín 01:29:10.8 13:19.8
54 18 / M40-49 [5562] Jiří čejka 1970 CZE v?elná 01:29:12.1 13:21.1
55 19 / M40-49 [5568] Tomáš Filip 1975 CZE Cycling Academy Tábor 01:29:42.8 13:51.8
56 20 / M40-49 [5752] David Chmelík 1971 CZE Plze? 01:29:44.3 13:53.3
57 21 / M40-49 [5697] Antonín Florián 1972 CZE SK Fit Tábor 01:30:09.9 14:18.9
58 7 / M30-39 [5706] Karel Šachl 1985 CZE Lužnice 01:30:10.4 14:19.4
59 5 / M50-59 [5649] Vladimír Tuháček 1963 CZE SCV Blatná 01:30:11.2 14:20.2
60 9 / junior [5690] Josef Kukla 1998 CZE Velosport Valenta Scott team 01:30:15.5 14:24.5
61 22 / M40-49 [5592] Luboš Kovařík 1972 CZE Cycling Academy Tábor 01:30:18.4 14:27.4
62 10 / junior [5629] Jan Sáska 2002 CZE ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 01:30:35.6 14:44.6
63 16 / M19-29 [5750] Lubos Albrecht 1995 CZE SK VELO PRAHA 01:30:42.6 14:51.6
64 17 / M19-29 [5744] Daniel Tichý 1995 CZE Cykloklub Chýnov 01:30:44.9 14:53.9
65 8 / M30-39 [5760] Emil Rolník 1981 CZE Šrot Tým Kunžak 01:30:46.2 14:55.2
66 6 / M50-59 [5648] Milan Tuháček 1964 CZE TO EUROPE 01:31:15.3 15:24.3
67 7 / M50-59 [626] MIROSLAV PEK 1958 CZE PEKSPORT SPECIALIZED 01:31:17.6 15:26.6
68 23 / M40-49 [5509] Leoš Frecer 1967 CZE CKK Znojmo 01:31:18.3 15:27.3
69 9 / M30-39 [5583] Michal Jurda 1985 CZE Moravské Budějovice 01:31:19.5 15:28.5
70 2 / M60 [5636] Miroslav Svoboda 1952 CZE Praha 9 - Kbely 01:31:21.0 15:30.0
71 24 / M40-49 [5626] Jan Putschögl 1976 CZE CBC team 01:31:23.7 15:32.7
72 10 / M30-39 [5623] Ondřej Pošmourný 1983 CZE Písek 01:31:24.1 15:33.1
73 25 / M40-49 [5586] Roman Khek 1967 CZE Kraken team Dobříš 01:31:24.8 15:33.8
74 8 / M50-59 [5603] Raimund Mařík 1962 CZE BS JOMA Jindřichův Hradec 01:31:31.5 15:40.5
75 11 / M30-39 [179] Petr Šmíd 1983 CZE Nilfisk pro cycling 01:31:37.7 15:46.7
76 18 / M19-29 [5731] Jiří Markes 1987 CZE Trimet Dobříš 01:31:45.3 15:54.3
77 19 / M19-29 [5742] Tomáš Kudlák 1993 CZE Bike team Vodňany 01:31:50.0 15:59.0
78 20 / M19-29 [5659] Michal Krejčí 1987 CZE JH Cycling 01:31:53.8 16:02.8
79 2 / juniorky [5682] Dagmar Hejhalová 2003 CZE Dukla Praha 01:31:56.1 16:05.1
80 12 / M30-39 [5681] Petr Hejhal 1977 CZE Dukla Praha 01:31:57.7 16:06.7
81 26 / M40-49 [5717] Radek Nehéz 1969 CZE Nilfisk pro cycling 01:32:02.1 16:11.1
82 13 / M30-39 [5714] Petr Košin 1982 CZE Roudné 01:32:29.5 16:38.5
83 27 / M40-49 [5674] Martin Havránek 1971 CZE SK Fit Tábor 01:32:36.6 16:45.6
84 14 / M30-39 [5719] Daniel Tomek 1980 CZE Cyklo extra sport Ćeské Budějovice 01:32:54.9 17:03.9
85 28 / M40-49 [5561] Karel Coufal 1975 CZE Junior cycling projekt team 01:32:56.3 17:05.3
86 15 / M30-39 [5718] Tomáš Kordík 1986 CZE Explosiw Bike Team 01:32:57.2 17:06.2
87 9 / M50-59 [5655] Tomáš Vrbka 1965 CZE Cyklo Atom cycling team 01:33:00.6 17:09.6
88 10 / M50-59 [5725] Radovan Doležel 1963 CZE Jadomi Dobříš 01:33:00.9 17:09.9
89 11 / junior [5735] Filip Otepka 1999 CZE Z Bike Team Třeboň 01:33:01.6 17:10.6
90 16 / M30-39 [164] Milan Krejčí 1980 CZE Nilfisk pro cycling 01:34:00.6 18:09.6
91 11 / M50-59 [5553] Vladimír Babidorič 1964 CZE Dům Barev Č.Krumlov 01:34:01.0 18:10.0
92 12 / M50-59 [5507] Pavel Rybařík 1957 CZE GS cyklo team Jistebnice 01:34:14.7 18:23.7
93 29 / M40-49 [5699] Petr Florián 1973 CZE SK Fit Tábor 01:34:16.6 18:25.6
94 12 / junior [5585] Matěj Kdýr 2000 CZE BSK racing 01:34:27.5 18:36.5
95 3 / M60 [5643] Radek Šrot 1949 CZE HM Sport Český Krumlov 01:35:06.8 19:15.8
96 17 / M30-39 [5627] Filip Rozev 1977 CZE PRODOLI Racing Team 01:35:36.3 19:45.3
97 4 / M60 [5698] Antonín Florián 1949 CZE SK Fit Tábor 01:35:48.9 19:57.9
98 13 / M50-59 [643] Roman Pech 1962 CZE Vimperk 01:35:49.0 19:58.0
99 1 / Z40 [5753] Michaela Chmelíková 1975 CZE Plze? 01:35:53.4 20:02.4
100 18 / M30-39 [5552] Jakub Aubrecht 1984 CZE Agro 21 01:36:34.4 20:43.4
101 14 / M50-59 [5646] Pavel Šustr 1966 CZE G.Benedikt Švec cykloteam Želeč 01:36:36.2 20:45.2
102 13 / junior [5620] Jan Petr 2000 CZE GS cyklo team Jistebnice 01:36:45.2 20:54.2
103 21 / M19-29 [5555] Jan Bouda 1991 CZE Lomnice nad Lužnicí 01:37:24.3 21:33.3
104 22 / M19-29 [5715] David Ptáček 1987 CZE Vermarc CZE 01:37:35.1 21:44.1
105 30 / M40-49 [5740] Petr Holoubek 1976 CZE Volzn? 01:37:36.0 21:45.0
106 14 / junior [5732] Tomáš Bajer 2001 CZE Z Bike Team Třeboň 01:37:38.4 21:47.4
107 15 / M50-59 [5065] Jiří PROBST 1958 CZE Bike and surf team 01:37:38.7 21:47.7
108 31 / M40-49 [5739] Luděk Sáska 1968 CZE ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 01:37:42.4 21:51.4
109 1 / Z30-39 [5505] Lucie Tomečková 1979 CZE GS cyklo team Jistebnice 01:37:45.9 21:54.9
110 32 / M40-49 [5566] Karel Dvořák 1969 CZE Cyklo Jiřička 01:38:00.5 22:09.5
111 16 / M50-59 [5578] Pavel Homolka 1963 CZE TO EUROPE 01:38:04.9 22:13.9
112 19 / M30-39 [5064] David Kovář 1985 CZE GALAXY CYKLOŠVEC 01:38:06.9 22:15.9
113 3 / juniorky [5512] Michaela Navrkalová 2002 CZE CKK ZNOJMO 01:38:09.6 22:18.6
114 17 / M50-59 [5574] Petr Hlinka 1966 CZE Z bike team Třeboň 01:38:10.7 22:19.7
115 15 / junior [5669] Adam Převrátil 1999 CZE Würth MTB racing team 01:38:11.3 22:20.3
116 16 / junior [5693] Jiří Hořejší 2000 CZE GS cyklo team Jistebnice 01:38:11.8 22:20.8
117 20 / M30-39 [5579] Václav Hönig 1982 CZE ?eské Bud?jovice 01:38:37.9 22:46.9
118 33 / M40-49 [5654] Pavel Vrba 1974 CZE 01:38:47.2 22:56.2
119 17 / junior [5733] Vladan Pikl 1999 CZE Z Bike Team Třeboň 01:38:52.7 23:01.7
120 18 / junior [5724] Matě Tvaroh 2000 CZE Dům barev Český Krumlov 01:38:58.0 23:07.0
121 34 / M40-49 [5632] Karel Slabý 1975 CZE Písek 01:39:00.5 23:09.5
122 21 / M30-39 [5610] Petr Mikšátko 1978 CZE Dobrá Voda u ?eských Bud?jovic 01:39:11.1 23:20.1
123 35 / M40-49 [5692] Petr Franta 1973 CZE P?íbram 01:39:36.5 23:45.5
124 18 / M50-59 [5676] Frantisek Machač 1965 CZE Písečtí Bucláci 01:39:38.4 23:47.4
125 2 / Z40 [5745] Eva Kornalíková 1976 CZE GALAXY CYKLOŠVEC 01:39:46.6 23:55.6
126 22 / M30-39 [5508] Pavel Rybařík 1979 CZE MTB Svijany Tábor 01:40:00.2 24:09.2
127 23 / M19-29 [5622] Ondřej Polanský 1997 CZE Bike team Vodňany 01:40:01.6 24:10.6
128 24 / M19-29 [5754] David Capouch 1995 CZE Apex-Bike Tábor 01:40:04.0 24:13.0
129 19 / M50-59 [5587] pavel klabouch 1964 CZE Velo Haibike 01:40:04.8 24:13.8
130 36 / M40-49 [5612] Jan Mráček 1972 CZE Cykloklub Chýnov 01:40:06.9 24:15.9
131 37 / M40-49 [177] Libor Marek 1975 CZE Nilfisk pro cycling 01:40:19.2 24:28.2
132 5 / M60 [5588] Miloš Klimeš 1955 CZE KC Brno 01:40:22.8 24:31.8
133 6 / M60 [160] Josef Bystrianský 1954 CZE Nilfisk pro cycling 01:40:24.1 24:33.1
134 25 / M19-29 [5647] Martin Tichý 1993 CZE Písek 01:41:06.7 25:15.7
135 23 / M30-39 [5650] Jan Václavík 1978 CZE HINTON České Budějovice 01:41:06.9 25:15.9
136 7 / M60 [5705] jan fous 1953 CZE Horní Cerekev 01:41:18.9 25:27.9
137 19 / junior [5628] Kryštof Říha 2000 CZE Z bike team Třeboň 01:41:40.1 25:49.1
138 24 / M30-39 [5667] Karel Kolářík 1979 CZE MS Transport 01:41:40.4 25:49.4
139 20 / junior [5747] Jiří Štěpán 2002 CZE www.vikingfootwear.cz 01:41:56.5 26:05.5
140 4 / juniorky [5515] Nikola Nováková 1998 CZE GS cyklo team Jistebnice 01:41:59.7 26:08.7
141 38 / M40-49 [5621] Petr Pokorný 1975 CZE MTB CITRUS TEAM 01:42:39.5 26:48.5
142 20 / M50-59 [5570] František Fric 1959 CZE PRODOLI Racing Team 01:42:45.0 26:54.0
143 3 / Z40 [5511] Jitka Hodáňová 1975 CZE SK Prima Polička 01:43:03.6 27:12.6
144 39 / M40-49 [5575] Petr Hodáň 1968 CZE SK Prima Polička 01:43:06.4 27:15.4
145 21 / junior [5595] Filip Kracík 1998 CZE PKPísek 01:43:24.6 27:33.6
146 40 / M40-49 [5741] Milan Staněk 1968 CZE Cykloklub Chýnov 01:43:30.8 27:39.8
147 26 / M19-29 [5591] Zdeněk Kordina 1987 CZE PIVO TEAM Ústrašice 01:43:50.4 27:59.4
148 27 / M19-29 [5618] Jiří Paštyka 1991 CZE ?áslav 01:44:18.2 28:27.2
149 22 / junior [5571] Tadeáš Grym 2001 CZE GS cyklo team Jistebnice 01:44:47.6 28:56.6
150 41 / M40-49 [5701] jan Švec 1970 CZE G. Benedikt Švec Cykloteam Želeč 01:44:57.8 29:06.8
151 21 / M50-59 [5519] František Plocha 1958 CZE GS cyklo team Jistebnice 01:45:26.9 29:35.9
152 2 / Z19-29 [5061] Andrea Martincová 1992 CZE Inkospor Team 01:45:29.8 29:38.8
153 28 / M19-29 [5696] Jan Heřmánek 1996 CZE Jind?ich?v Hradec 01:45:51.4 30:00.4
154 25 / M30-39 [627] Petr Vaníček 1979 CZE Galaxi Cyklo Švec 01:45:52.5 30:01.5
155 42 / M40-49 [5653] David Vokatý 1976 CZE Galaxy bike Tálín 01:46:05.7 30:14.7
156 4 / Z40 [5506] Jana Žáčková 1967 CZE BSK racing 01:46:24.9 30:33.9
157 43 / M40-49 [5640] Petr Šafařík 1973 CZE GS cyklo team Jistebnice 01:47:19.1 31:28.1
158 5 / juniorky [5641] Klára Šafaříková 2002 CZE GS cyklo team Jistebnice 01:47:19.9 31:28.9
159 5 / Z40 [5510] Anna Haselbauerová 1974 CZE G. Benedikt Švec Cykloteam Želeč 01:47:23.8 31:32.8
160 44 / M40-49 [5604] Jiří Maxa 1976 CZE WWF 01:47:35.2 31:44.2
161 23 / junior [5554] Jakub Bacílek 2001 CZE Oceloví letci 01:47:49.1 31:58.1
162 6 / Z40 [5058] Ladislava Bímová 1962 CZE BTK EURO BIKE Praha 01:48:08.6 32:17.6
163 2 / Z30-39 [5688] Lucie Bartošová 1982 CZE Biketime Bulls Písek 01:48:16.0 32:25.0
164 45 / M40-49 [5634] Radim Svěchota 1974 CZE ROAS Netolice 01:48:29.9 32:38.9
165 29 / M19-29 [5572] Martin Harák 1989 CZE 01:50:11.6 34:20.6
166 3 / Z30-39 [5652] Kateřina Veselá 1977 CZE TJ Spartak Třebíč 01:50:11.8 34:20.8
167 7 / Z40 [5613] Lenka Mráčková 1973 CZE Cykloklub Chýnov 01:50:17.0 34:26.0
168 8 / Z40 [5567] Linda Ebertová 1975 CZE Cykloklub Chýnov 01:51:31.4 35:40.4
169 26 / M30-39 [5644] Miroslav Šulc 1984 CZE Řemesníci Kramolín 01:51:32.6 35:41.6
170 46 / M40-49 [5645] Petr Šulc 1968 CZE Galaxy Bike Tálín 01:51:35.2 35:44.2
171 27 / M30-39 [5580] Tomáš Hulan 1982 CZE Feal Sedlčany 01:51:35.8 35:44.8
172 47 / M40-49 [644] Vladimír Koubek 1975 CZE SportGolf Sušice 01:52:02.6 36:11.6
173 22 / M50-59 [5635] Leoš Svoboda 1963 CZE CKK Znojmo 01:52:05.6 36:14.6
174 30 / M19-29 [5726] Petr Malý 1988 CZE HPmarket.cz 01:52:06.1 36:15.1
175 9 / Z40 [5638] Jarmila Svobodová 1965 CZE CKK Znojmo 01:52:06.5 36:15.5
176 48 / M40-49 [5702] Martin Smíšek 1970 CZE Nilfisk pro cycling 01:52:10.8 36:19.8
177 49 / M40-49 [5611] Jan Mikula 1974 CZE Nová včelnice 01:52:43.6 36:52.6
178 23 / M50-59 [5631] Miroslav Skoták 1960 CZE CykloHobby Rynárec 01:52:45.0 36:54.0
179 50 / M40-49 [5755] roman kubů 1973 CZE GS cyklo team Jistebnice 01:52:45.8 36:54.8
180 28 / M30-39 [5751] Janda Michal 1979 CZE Sky 01:52:46.7 36:55.7
181 8 / M60 [5556] Petr Brábník 1952 CZE Dolní B?ežany 01:52:48.7 36:57.7
182 4 / Z30-39 [5729] Martina Výborná 1985 CZE Klatovy 01:53:11.4 37:20.4
183 10 / Z40 [5722] Alexandra Šafránková 1968 CZE Tlu?ná 01:53:15.4 37:24.4
184 24 / junior [5642] Patrik Šebesta 1999 CZE SK Drachkov 01:53:40.5 37:49.5
185 11 / Z40 [5609] Michaela Miková 1973 CZE Symbio Cannondale 01:53:56.6 38:05.6
186 3 / Z19-29 [5663] Jana Hůlovcová 1993 CZE Vimperk 01:54:41.5 38:50.5
187 31 / M19-29 [5711] Jakub Peták 1994 CZE Bike team Vodňany 01:54:51.9 39:00.9
188 24 / M50-59 [5675] Petr Lískovec 1965 CZE ?eské Bud?jovice 01:54:57.5 39:06.5
189 6 / juniorky [5749] Gabriela Váňová 1999 CZE MM Auto Mtb team 01:55:43.4 39:52.4
190 7 / juniorky [5521] Pavlína Kubů 2000 CZE GS cyklo team Jistebnice 01:55:59.6 40:08.6
191 12 / Z40 [5596] Pavla Krešáková 1976 CZE Cykloklub Chýnov 01:56:00.2 40:09.2
192 13 / Z40 [5516] Jana Hořejší 1974 CZE GS cyklo team Jistebnice 01:56:03.7 40:12.7
193 25 / M50-59 [5557] Jiří Brádka 1957 CZE Ariel 01:56:18.5 40:27.5
194 26 / M50-59 [5590] Václav Kopecký 1965 CZE 01:56:23.2 40:32.2
195 29 / M30-39 [5589] Pavel Kolářik 1979 CZE remesnici 01:56:49.3 40:58.3
196 4 / Z19-29 [5716] Eliška Hrušková 1987 CZE PRODOLI Racing Team 01:57:09.4 41:18.4
197 32 / M19-29 [5662] Jozef Šimoňak 1989 CZE CME Office Rats 01:57:14.5 41:23.5
198 33 / M19-29 [5573] Jiří Harák 1992 CZE Praha 01:57:16.2 41:25.2
199 51 / M40-49 [5678] Václav Kolář 1975 CZE Týn nad Vltavou 01:57:29.5 41:38.5
200 9 / M60 [5518] Vladimír Pavelka 1950 CZE CKK Znojmo 01:57:57.0 42:06.0
201 34 / M19-29 [5679] Tomáš Nedbal 1991 CZE Hluboká nad Vltavou 01:58:06.5 42:15.5
202 52 / M40-49 [5059] Vilém Lolacher 1976 CZE Fučík 01:58:48.3 42:57.3
202 30 / M30-39 [5624] Vladislav Průcha 1979 CZE Plze? - Lhota 01:58:48.3 42:57.3
204 27 / M50-59 [5597] Stanislav Kroupa 1959 CZE České Budějovice 01:59:26.0 43:35.0
205 31 / M30-39 [645] Miloslav Chládek 1981 CZE Nepomuk 01:59:31.2 43:40.2
206 32 / M30-39 [5670] Milan Křenek 1977 CZE Vod?any 01:59:41.9 43:50.9
207 14 / Z40 [5689] Miroslava Ratajová 1974 CZE CPF 01:59:54.3 44:03.3
208 53 / M40-49 [5727] Roman Plášil 1975 CZE HPmarket.cz 02:00:18.3 44:27.3
209 25 / junior [5601] Ondřej Macek 2000 CZE Cykloklub Chýnov 02:00:53.0 45:02.0
210 54 / M40-49 [5710] Tomáš Lavička 1973 CZE Praha 02:01:12.7 45:21.7
211 10 / M60 [5599] Jiří Lenc 1954 CZE Vimperk 02:01:24.7 45:33.7
212 55 / M40-49 [5671] RADEK VLASATÝ 1972 CZE Biketime Bulls Písek 02:02:33.1 46:42.1
213 33 / M30-39 [5683] Josef Pumpr 1977 CZE Dynín 02:02:49.5 46:58.5
214 11 / M60 [5581] Jiří Huml 1956 CZE VELOSPORT Domažlice 02:03:21.4 47:30.4
215 26 / junior [5728] Kryštof Novák 2006 CZE Strakonice 02:03:31.9 47:40.9
216 8 / juniorky [625] Michaela Karellová 1999 CZE GALAXY CYKLOŠVEC 02:03:44.9 47:53.9
217 5 / Z19-29 [628] Kateřina Tuháčková 1987 CZE Blatná 02:05:13.4 49:22.4
218 15 / Z40 [5614] Hana Neubauerová 1975 CZE Biketime Bulls Písek 02:06:53.0 51:02.0
219 5 / Z30-39 [5661] Katerina Sichova 1984 CZE CME Office Rats 02:06:53.7 51:02.7
220 28 / M50-59 [5756] Bohumil Kovárna 1964 CZE ?eské Bud?jovice 02:07:05.6 51:14.6
221 9 / juniorky [5514] Kristýna Nováková 1998 CZE GS cyklo team Jistebnice 02:08:45.4 52:54.4
222 6 / Z30-39 [165] Věrka Malířová 1977 CZE Nilfisk pro cycling 02:09:20.7 53:29.7
223 56 / M40-49 [5564] Roman Číhal 1970 CZE Lužice u Hodonína 02:09:31.3 53:40.3
224 12 / M60 [641] Miloslav Husa 1956 CZE Písek 02:09:34.5 53:43.5
225 13 / M60 [624] František Vejvoda 1944 CZE Galaxy Bike Tálín 02:11:19.9 55:28.9
226 16 / Z40 [5736] Milana Raczová 1966 CZE Brno 02:11:29.4 55:38.4
227 57 / M40-49 [623] IVAN RADA 1967 CZE DVE MARIE 02:12:14.6 56:23.6
228 29 / M50-59 [5761] Ján kolář 1958 CZE Praha 9 02:12:20.6 56:29.6
229 34 / M30-39 [5639] Sláva Syrový 1978 CZE Řemesníci Kramolín 02:12:28.6 56:37.6
230 35 / M30-39 [5658] Cliff Hayhurst 1984 CZE CME Office Rats 02:14:21.6 58:30.6
231 14 / M60 [5616] Miroslav Novák 1956 CZE FEAL 02:14:26.4 58:35.4
232 7 / Z30-39 [5625] Miroslava Pucandlová 1985 CZE Kamenice nad Lipou 02:15:55.9 01:00:04.9
233 8 / Z30-39 [5577] Jitka Holubová 1977 CZE Praha 8 02:18:22.9 01:02:31.9
234 58 / M40-49 [5684] Radek Fura 1973 CZE Tabor 02:20:19.9 01:04:28.9
235 9 / Z30-39 [5762] Vendula Fajtlová 1978 CZE Dolní Bukovsko 02:21:00.1 01:05:09.1
236 30 / M50-59 [5734] Jiří Černý 1962 CZE Brno 02:21:20.6 01:05:29.6
237 36 / M30-39 [5673] Roman Kůs 1980 CZE Řemesníci Kramolín 02:21:33.9 01:05:42.9
238 37 / M30-39 [5687] Stanislav Rothbauer 1981 CZE Ski team Budweis 02:21:58.8 01:06:07.8
239 35 / M19-29 [5680] Tomáš Nejezchleba 1990 CZE ?eské Bud?jovice 02:24:45.1 01:08:54.1
240 10 / juniorky [5619] Veronika Petáková 1999 CZE Bike team Vodňany 02:26:28.8 01:10:37.8
241 15 / M60 [5746] Jan Hůlka 1952 CZE Karlík 02:29:55.6 01:14:04.6
242 31 / M50-59 [5685] Libor Biskup 1964 CZE Pisek 02:36:06.6 01:20:15.6
243 17 / Z40 [5582] Jiřina Janečková 1966 CZE Písek 02:36:28.8 01:20:37.8
244 36 / M19-29 [5686] Libor Biskup 1991 CZE Nesva?ily 02:49:34.4 01:33:43.4
245 27 / junior [5695] Matěj Šimák 2004 CZE Praha 6 02:54:29.5 01:38:38.5
246 59 / M40-49 [5694] Martin Šimák 1975 CZE Praha 6 02:54:32.1 01:38:41.1
247 18 / Z40 [5060] Zuzana Ševčíková 1968 CZE BTK EURO BIKE Praha 02:56:27.5 01:40:36.5
248 60 / M40-49 [5743] Václav Sušil 1970 CZE Černý koně 03:07:32.0 01:51:41.0
249 38 / M30-39 [5576] Martin Holub 1978 CZE Galaxy bike Tálín 03:10:34.2 01:54:43.2
250 37 / M19-29 [5057] Jiří Kolářík 1995 CZE Písek 04:05:22.1 02:49:31.1
DNF / Z40 [5593] Petra Kovářová 1973 CZE Praha 5
DNF / Z30-39 [5709] Alena Tomišová 1979 CZE Dům barev Český Krumlov
DNF / M19-29 [5560] Lukáš Cendelín 1994 CZE Písek
DNF / M40-49 [5759] Josef Pícha 1973 CZE G. Benedikt Švec Cykloteam Želeč
DNF / M40-49 [180] Radek Vojta 1970 CZE Nilfisk pro cycling
DNS / Z19-29 [5594] Lucie Kozáková 1989 CZE CBC team
DNS / M30-39 [5558] Jakub Bulan 1985 CZE Řemesnící Kramolín
DNS / M60 [5565] Jan Dimmer 1953 CZE ŠILHAVÝ-RAMALA
DNS / Z19-29 [516] Eliška Hrušková 1987 CZE PRODOLI Racing Team
DNS / M50-59 [5569] Jiří Forman 1965 CZE CKK Znojmo
DNS / junior [23] Jiří Hořejší 2000 CZE GS cyklo team Jistebnice
DNS / junior [5651] Marek Vaclík 1998 CZE Z Bike Team Třeboň
DNS / M19-29 [193] David Pavlíček 1994 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS
DNS / M19-29 [539] Jakub Peták 1994 CZE Bike team Vodňany
DNS / M40-49 [176] Václav Červený 1971 CZE bike sokol Újezd
DNS / M40-49 [5615] Jan Nevšímal 1975 CZE HC Litvínov
DNS / M40-49 [175] Robert Barninec 1973 CZE KONA CYCLING POINT
DNS / juniorky [5602] Pavlína Macková 2000 CZE Cykloklub Chýnov
DNS / M30-39 [5630] Jaroslav Scheithauer 1977 CZE TRIsáci

result list Tandemy

start ~ 12:00:00

02:00:26.55
rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / Muži [5607] Morozov Michálek Pavel Michálek 1963 CZE Agro 21 01:49:37.6
2 2 / Muži [5721] Robert Hrádek Pavel Vlnatý 1985 CZE Sport Preuss 02:11:15.5 21:37.9