výsledky

Mercedes Benz Bike Cup Tálín

07.05.2016 Písek [CZE] 

výsledky

odrážedla - holky do 6 let celkem: 12 , muži : 0, ženy: 12, Muži: 0, Ženy: 12 [html] [pdf] [csv]
kola - holky do 6 let celkem: 16 , muži : 0, ženy: 16, Muži: 0, Ženy: 16 [html] [pdf] [csv]
holky 7 - 9 let celkem: 11 , muži : 0, ženy: 11, Muži: 0, Ženy: 11 [html] [pdf] [csv]
holky 10 - 12 let celkem: 12 , muži : 0, ženy: 12, Muži: 0, Ženy: 12 [html] [pdf] [csv]
děti 13 - 14 let celkem: 15 , muži : 11, ženy: 4, Muži: 11, Ženy: 4 [html] [pdf] [csv]
kluci 7 - 9 let celkem: 30 , muži : 30, ženy: 0, Muži: 29, Ženy: 1 [html] [pdf] [csv]
kluci 10-12 let celkem: 20 , muži : 20, ženy: 0, Muži: 20, Ženy: 0 [html] [pdf] [csv]
odrážedla - kluci do 6 let celkem: 8 , muži : 8, ženy: 0, Muži: 5, Ženy: 3 [html] [pdf] [csv]
kola - kluci do 6 let celkem: 19 , muži : 19, ženy: 0, Muži: 18, Ženy: 1 [html] [pdf] [csv]
celkem: 0 , muži : 0, ženy: 0, Muži: 0, Ženy: 0 [html] [pdf] [csv]
Trasa A 72km celkem: 154 , muži : 144, ženy: 10, M19-29: 27, M30-39: 43, M40-49: 53, M50-59: 18, M60: 2, Z19-29: 3, Z30-39: 4, Z40: 4 [html] [pdf] [csv]
NOVA jízda 38km celkem: 269 , muži : 225, ženy: 44, M19-29: 40, M30-39: 40, M40-49: 65, M50-59: 32, M60: 16, Z19-29: 7, Z30-39: 10, Z40: 19, junior: 29, juniorky: 11 [html] [pdf] [csv]
Tandemy celkem: 2 , muži : 2, ženy: 0, Muži: 2, Ženy: 0 [html] [pdf] [csv]

výsledková listina odrážedla - holky do 6 let

start ~ 10:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Ženy [ 7444 ] Nela1 Drábková 2011 CZE BB RACING 02:35:45.0
2 2 / Ženy [ 7343 ] Barbora Lázničková 2011 CZE Nilfisk pro cycling 02:35:52.0 00:07.0
3 3 / Ženy [ 7313 ] Nela Nováková 2012 CZE Rychlý šípy 02:35:58.0 00:13.0
4 4 / Ženy [ 7342 ] Barbora Tomečková 2013 CZE GS cyklo team Jistebnice 02:36:01.0 00:16.0
5 5 / Ženy [ 7345 ] Káťa Coufalová 2013 CZE Junior cycling projekt team 02:36:04.0 00:19.0
6 6 / Ženy [ 7441 ] Karlína Holubová 2012 CZE Galaxy bike Tálín 02:36:07.0 00:22.0
7 7 / Ženy [ 7347 ] Eliška Petrášková 2012 CZE 02:36:10.0 00:25.0
8 8 / Ženy [ 7341 ] Terezie Koblicová 2013 CZE Junior cycling projekt team 02:36:15.0 00:30.0
9 9 / Ženy [ 7413 ] Julie Rothbauerová 2012 CZE Ski team Budweis 02:36:22.0 00:37.0
10 10 / Ženy [ 7344 ] Verunka Lázničková 2013 CZE Nilfisk pro cycling 02:36:34.0 00:49.0
11 11 / Ženy [ 7348 ] Annemari Borková 2014 CZE Tálín 02:36:38.0 00:53.0
12 12 / Ženy [ 7455 ] Linda Rzbaříková 2013 CZE 02:36:42.0 00:57.0

výsledková listina kola - holky do 6 let

start ~ 10:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Ženy [ 7279 ] ŠÁRKA Váchová 2010 CZE Dům Barev Český Krumlov 02:44:46.0
2 2 / Ženy [ 7276 ] Agáta Cibulková 2010 CZE FOR BIKES cycling team 02:44:48.0 00:02.0
3 3 / Ženy [ 7278 ] Kristýna Váchová 2010 CZE Dům barev Český Krumlov 02:44:51.0 00:05.0
4 4 / Ženy [ 7299 ] Monika Janíková 2010 CZE SP KOLO LOAP SPECIALIZED 02:44:53.0 00:07.0
5 5 / Ženy [ 7254 ] Nela Drábková 2011 CZE BB RACING 02:44:55.0 00:09.0
6 6 / Ženy [ 7284 ] Lucie Linhartová 2011 CZE Cycling Academy Tábor 02:45:01.0 00:15.0
7 7 / Ženy [ 7293 ] Tereza Hronková 2011 CZE Biketime Bulls Písek 02:45:04.0 00:18.0
8 8 / Ženy [ 7255 ] Alžběta Hrušková 2011 CZE 02:45:07.0 00:21.0
9 9 / Ženy [ 7286 ] Tereza Tomečková 2010 CZE GS cyklo team Jistebnice 02:45:11.0 00:25.0
10 10 / Ženy [ 7271 ] Kristýna Holubová 2010 CZE Galaxy bike Tálín 02:45:13.0 00:27.0
11 11 / Ženy [ 7287 ] Beáta Brandová 2011 CZE Skiklub Strakonice 02:45:16.0 00:30.0
12 12 / Ženy [ 7251 ] Klára Ambrušová 2010 CZE Praha 02:45:19.0 00:33.0
13 13 / Ženy [ 7300 ] Barbora Havlová 2011 CZE Outdoor kids 02:45:23.0 00:37.0
14 14 / Ženy [ 7282 ] Agáta Tomková 2011 CZE Cyklo extra sport Ćeské Budějovice 02:45:27.0 00:41.0
15 15 / Ženy [ 7253 ] Elena Rybaříková 2011 CZE 02:45:29.0 00:43.0
16 16 / Ženy [ 7297 ] Pavla Zadražilová 2012 CZE Majdalena 02:46:44.0 01:58.0

výsledková listina holky 7 - 9 let

start ~ 10:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Ženy [ 7221 ] Kateřina Bartošová 2008 CZE Biketime Bulls Písek 01:51:30.0
2 2 / Ženy [ 7197 ] Marie Machova 2007 CZE ski klub sumava 01:51:48.0 00:18.0
3 3 / Ženy [ 7208 ] Kamila Klacková 2008 CZE LYKOKLUB PRACHATICE 01:51:55.0 00:25.0
4 4 / Ženy [ 7211 ] Emma Havlová 2008 CZE Outdoor kids Čkyně 01:51:56.0 00:26.0
5 5 / Ženy [ 7200 ] Emílie Jarošová 2009 CZE Junior Cycling Project Team 01:51:58.0 00:28.0
6 6 / Ženy [ 7209 ] Simona Klacková 2009 CZE LYKOKLUB PRACHATICE 01:52:01.0 00:31.0
7 7 / Ženy [ 7196 ] Tereza Linhartová 2009 CZE Cycling Academy Tábor 01:52:05.0 00:35.0
8 8 / Ženy [ 7184 ] Pavla Rokosova 2007 CZE Apex-Bike Tábor 01:52:07.0 00:37.0
9 9 / Ženy [ 7185 ] Zuzana Miňhová 2008 CZE GS cyklo team Jistebnice 01:52:10.0 00:40.0
10 10 / Ženy [ 7212 ] Karolína Rothbauerová 2009 CZE Ski team Budweis 01:52:20.0 00:50.0
11 11 / Ženy [ 7192 ] Barbora Coufalová 2009 CZE Junior cycling projekt team 01:52:23.0 00:53.0

výsledková listina holky 10 - 12 let

start ~ 10:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Ženy [ 7171 ] Nela Viktorová 2004 CZE LYKO KLUB PRACHATICE 02:14:23.0
2 2 / Ženy [ 7168 ] Berenika Drhová 2005 CZE Liko Prachatice 02:14:26.0 00:03.0
3 3 / Ženy [ 7159 ] Kristýna Nováková 2004 CZE GW Jihotrans 02:14:29.0 00:06.0
4 4 / Ženy [ 7169 ] Klára Fialová 2006 CZE GS cyklo team Jistebnice 02:14:33.0 00:10.0
5 5 / Ženy [ 7163 ] Anna Švecová 2005 CZE G. Benedikt Švec Cykloteam Želeč 02:14:35.0 00:12.0
6 6 / Ženy [ 7154 ] Petra Ženíšková 2006 CZE Alyko-Prachatice 02:14:38.0 00:15.0
7 7 / Ženy [ 7153 ] Tereza Cibulková 2006 CZE FOR BIKES cycling team 02:14:41.0 00:18.0
8 8 / Ženy [ 7172 ] Klára Divišová 2005 CZE CBC Team 02:14:44.0 00:21.0
9 9 / Ženy [ 7160 ] Veronika Vrbová 2006 CZE 02:14:47.0 00:24.0
10 10 / Ženy [ 7180 ] Veronika Pešičková 2006 CZE Biketime Bulls Písek 02:14:50.0 00:27.0
11 11 / Ženy [ 7164 ] Kateřina Palková 2004 CZE G. Benedikt Švec Cykloteam Želeč 02:14:52.0 00:29.0
12 12 / Ženy [ 7179 ] Aneta Eliášková 2005 CZE Biketime Bulls Písek 02:14:56.0 00:33.0

výsledková listina děti 13 - 14 let

start ~ 10:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži [ 7126 ] Martin Dušák 2002 CZE Dům barev Český Krumlov 02:21:20.0
2 1 / Ženy [ 7034 ] Dáša Hejhalová 2003 CZE Dukla Praha 02:21:24.0 00:04.0
3 2 / Muži [ 7124 ] Antonín Honsa 2003 CZE ČS SPECIALIYEN JUNIOR MTB TEAM 02:21:29.0 00:09.0
4 3 / Muži [ 7125 ] Tomáš Lolacher 2003 CZE Dům barev Český Krumlov 02:21:39.0 00:19.0
5 4 / Muži [ 7062 ] Tadeáš Drha 2002 CZE Liko Prachatice 02:21:42.0 00:22.0
6 5 / Muži [ 7127 ] Ondra Kamír 2002 CZE Farma Borová 02:21:44.0 00:24.0
7 6 / Muži [ 7038 ] Jiří Koktavý 2002 CZE Z Bike Team Třeboň 02:21:52.0 00:32.0
8 2 / Ženy [ 7128 ] Barbora Macháčková 2002 CZE GS cyklo team Jistebnice 02:21:58.0 00:38.0
9 7 / Muži [ 7029 ] Michal Pešička 2003 CZE Biketime Bulls Písek 02:22:00.0 00:40.0
10 8 / Muži [ 7120 ] Marek Witkowski 2003 CZE Junior cycling projekt team 02:22:02.0 00:42.0
11 9 / Muži [ 7032 ] JAKUB VLASATÝ 2003 CZE LYKO KLUB PRACHATICE 02:22:04.0 00:44.0
12 3 / Ženy [ 7022 ] Klára Hronková 2003 CZE Biketime Bulls Písek 02:22:08.0 00:48.0
13 10 / Muži [ 7123 ] Ondřej Haluška 2003 CZE Junior cycling projekt team 02:22:11.0 00:51.0
14 11 / Muži [ 7052 ] Vojtěch Hanus 2003 CZE Junior cycling projekt team 02:22:13.0 00:53.0
15 4 / Ženy [ 7056 ] Denisa Mráčková 2003 CZE Cykloklub Chýnov 02:22:16.0 00:56.0

výsledková listina kluci 7 - 9 let

start ~ 10:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži [ 7199 ] Nikola Jaroš 2007 CZE Junior Cycling Project Team 01:54:44.0
2 2 / Muži [ 7210 ] Filip Chvojka 2007 CZE Nilfisk pro cycling 01:54:48.0 00:04.0
3 3 / Muži [ 7215 ] Daniel Srp 2007 CZE Cylospotr pit stop.cz 01:54:51.0 00:07.0
4 4 / Muži [ 7188 ] Jan Šutta 2008 CZE Dům barev Český Krumlov 01:54:54.0 00:10.0
5 5 / Muži [ 7222 ] Jaroslav Hronek 2007 CZE Biketime Bulls Písek 01:54:57.0 00:13.0
6 6 / Muži [ 7189 ] Honza Malíř 2008 CZE Nilfisk pro cycling 01:55:00.0 00:16.0
7 7 / Muži [ 7207 ] Matěj Novák 2009 CZE Rychlý šípy 01:55:04.0 00:20.0
8 8 / Muži [ 7201 ] Jan Mrázek 2007 CZE G. Benedikt Švec Cykloteam Želeč 01:55:07.0 00:23.0
9 9 / Muži [ 7182 ] Adam Kalina 2008 CZE Roztoky 01:55:10.0 00:26.0
10 10 / Muži [ 7186 ] Tomáš Michal 2007 CZE IVT Cyklo Domanín 01:55:16.0 00:32.0
11 11 / Muži [ 7183 ] Marek Hruška 2007 CZE 01:55:19.0 00:35.0
12 12 / Muži [ 7191 ] Jakub Tomek 2007 CZE Cyklo extra sport Ćeské Budějovice 01:55:23.0 00:39.0
13 13 / Muži [ 7206 ] Roman Ŕeznovský 2008 CZE Jistebnice 01:55:25.0 00:41.0
14 14 / Muži [ 7198 ] Jáchym Krešák 2008 CZE Cykloteam Chýnov 01:55:29.0 00:45.0
15 15 / Muži [ 7203 ] Jan Kadlec 2007 CZE G. Benedikt Švec Cykloteam Želeč 01:55:34.0 00:50.0
16 16 / Muži [ 7219 ] Jiří Hrbek 2007 CZE Biketime Bulls Písek 01:55:36.0 00:52.0
17 17 / Muži [ 7205 ] Matěj Haluška 2008 CZE Junior cycling projekt team 01:55:39.0 00:55.0
18 18 / Muži [ 7216 ] Adam Nejezchleba 2009 CZE SC Chabařovice 01:55:43.0 00:59.0
19 19 / Muži [ 7195 ] Tomáš Rybařík 2008 CZE GS cyklo team Jistebnice 01:55:45.0 01:01.0
20 20 / Muži [ 7194 ] Jakub Donát 2007 CZE Boršov nad vltavou 01:55:48.0 01:04.0
21 21 / Muži [ 7202 ] Přemek Švec 2007 CZE G. Benedikt Švec Cykloteam Želeč 01:55:50.0 01:06.0
22 22 / Muži [ 7190 ] Marcel Bohuněk 2009 CZE ?eské Bud?jovice 02:51:26.0 56:42.0
23 23 / Muži [ 7204 ] jan Vavřinec 2008 CZE G. Benedikt Švec Cykloteam Želeč 02:51:32.0 56:48.0
24 24 / Muži [ 7181 ] Vojtěch Ambruš 2008 CZE Praha 02:51:35.0 56:51.0
25 25 / Muži [ 7217 ] Kyštof Eliášek 2009 CZE Biketime Bulls Písek 02:51:38.0 56:54.0
26 26 / Muži [ 7187 ] Štěpán Fučík 2009 CZE Týn nad Vltavou 02:51:40.0 56:56.0
27 27 / Muži [ 7193 ] Lukáš Donát 2009 CZE Boršov nad Vltavou 02:51:44.0 57:00.0
28 28 / Muži [ 7214 ] Filip Maxera 2009 CZE Sob?slav 02:51:47.0 57:03.0
DNS / Ženy [ 7213 ] Tereza Mášová 2009 CZE AC MTB Čimelice
DNS / Muži [ 327 ] Filip Chvojka 2007 CZE Nilfisk pro cycling

výsledková listina kluci 10-12 let

start ~ 10:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži [ 7178 ] Jakub Kuba 2005 CZE Dukla Praha 02:16:51.0
2 2 / Muži [ 7176 ] Pavel Tuháček 2006 CZE LYKO KLUB PRACHATICE 02:16:54.0 00:03.0
3 3 / Muži [ 7155 ] Patrik Pilař 2006 CZE LYKO Prachatice 02:16:57.0 00:06.0
4 4 / Muži [ 7167 ] Tomáš Kraus 2006 CZE Cycling Academy Tábor 02:17:00.0 00:09.0
5 5 / Muži [ 7158 ] Jan Mikeš 2006 CZE Bike Team REMIŠVEHA 02:17:02.0 00:11.0
6 6 / Muži [ 7150 ] Kryštov Novák 2006 CZE Strakonice 02:17:04.0 00:13.0
7 7 / Muži [ 7175 ] David Janík 2006 CZE SP KOLO LOAP SPECIALIZED 02:17:08.0 00:17.0
8 8 / Muži [ 7173 ] Daniel Máša 2006 CZE AC MTB Čimelice 02:17:11.0 00:20.0
9 9 / Muži [ 7161 ] Kryštov Krešák 2005 CZE Cykloteam Chýnov 02:17:20.0 00:29.0
10 10 / Muži [ 7177 ] Vít Zadražil 2005 CZE Z Bike Team Třeboň 02:17:26.0 00:35.0
11 11 / Muži [ 7174 ] daniel herejk 2005 CZE Z Bike Team Třeboň 02:17:30.0 00:39.0
12 12 / Muži [ 7138 ] Kryštof Hruška 2004 CZE 02:17:35.0 00:44.0
13 13 / Muži [ 7162 ] Lukáš Svačina 2005 CZE G. Benedikt Švec Cykloteam Želeč 02:17:39.0 00:48.0
14 14 / Muži [ 7156 ] Stanislav Procházka 2004 CZE Junior cycling projekt team 02:17:42.0 00:51.0
15 15 / Muži [ 7170 ] Libor Švec 2004 CZE GALAXY CYKLOŠVEC 02:17:44.0 00:53.0
16 16 / Muži [ 7152 ] David Śimeček 2005 CZE Sezimovo Ústí 02:17:46.0 00:55.0
17 17 / Muži [ 7165 ] Milan Břenda 2006 CZE G. Benedikt Švec Cykloteam Želeč 02:17:50.0 00:59.0
18 18 / Muži [ 7157 ] Kryštof Brand 2006 CZE Skiklub Strakonice 02:17:55.0 01:04.0
19 19 / Muži [ 7166 ] Ferdinand Palka 2005 CZE G. Benedikt Švec Cykloteam Želeč 02:17:57.0 01:06.0
DNS / Muži [ 7151 ] František Petrášek 2005 CZE CZE

výsledková listina odrážedla - kluci do 6 let

start ~ 10:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži [ 7340 ] Tomáš Mráček 2011 CZE Cykloklub Chýnov 02:36:50.0
2 2 / Muži [ 7440 ] Tom Drábek 2013 CZE BB RACING 02:36:55.0 00:05.0
3 3 / Muži [ 7346 ] Roman Latiok 2013 CZE Praha 9 - Vino? 02:37:00.0 00:10.0
4 4 / Muži [ 7498 ] Bedřich Kolaja 2013 CZE MTB Trilogy 02:37:02.0 00:12.0
DNS / Muži [ 7349 ] Matyáš Polák 2013 CZE GS cyklo team Jistebnice
DNS / Ženy [ 7600 ] Tereza Hrbková 2012 CZE Biketime Bulls Písek
DNS / Ženy [ 252 ] Barbora Lázničková 2011 CZE Nilfisk pro cycling
DNS / Ženy [ 253 ] Verunka Lázničková 2013 CZE Nilfisk pro cycling

výsledková listina kola - kluci do 6 let

start ~ 10:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži [ 7283 ] František Seidl 2011 CZE Moped klub Protivín 02:41:49.0
2 2 / Muži [ 7291 ] Michal Viktora 2010 CZE LYKO KLUB PRACHATICE 02:41:53.0 00:04.0
3 3 / Muži [ 7298 ] Jáchym Duník 2010 CZE Plze? 02:41:56.0 00:07.0
4 4 / Muži [ 7292 ] Jakub Matásek 2010 CZE Biketime Bulls Písek 02:42:29.0 00:40.0
5 5 / Muži [ 7272 ] Karel Kotek 2011 CZE BB RACING 02:42:33.0 00:44.0
6 6 / Muži [ 7288 ] Matěj Maliník 2010 CZE Bike Cup 02:42:36.0 00:47.0
7 7 / Muži [ 7273 ] Jakub Michal 2011 CZE IVT Cyklo Domanín 02:44:06.0 02:17.0
8 8 / Muži [ 7289 ] vit cadek cadek 2011 CZE buritos 02:44:09.0 02:20.0
9 9 / Muži [ 7294 ] Vojta VLASATÝ 2010 CZE Biketime Bulls Písek 02:44:13.0 02:24.0
10 10 / Muži [ 7252 ] Filip Kalina 2011 CZE Roztoky 02:44:16.0 02:27.0
11 11 / Muži [ 7295 ] Tomas Kropík 2010 CZE Bike time bulls Písek 02:44:20.0 02:31.0
12 12 / Muži [ 7274 ] David Vašíček 2012 CZE SPV Strunkovice 02:44:24.0 02:35.0
13 13 / Muži [ 7280 ] Matyáš Košin 2012 CZE Roudné 02:44:27.0 02:38.0
14 14 / Muži [ 7296 ] Samuel Kropik 2011 CZE Bike Buls Písek 02:44:29.0 02:40.0
15 15 / Muži [ 7285 ] Matěj Tomeček 2012 CZE GS cyklo team Jistebnice 02:44:31.0 02:42.0
16 16 / Muži [ 7277 ] Matěj Sojka 2010 CZE Dům barev Český Krumlov 02:44:35.0 02:46.0
17 17 / Muži [ 7275 ] Pavel Berka 2011 CZE Tálín 02:44:38.0 02:49.0
18 18 / Muži [ 7290 ] Elena Knězů 2011 CZE G. Benedikt Švec Cykloteam Želeč 02:44:58.0 03:09.0
DNS / Ženy [ 7281 ] Sofie Košinová 2010 CZE CZE

výsledková listina

start ~ 10:00:00

výsledková listina Trasa A 72km

start ~ 11:30:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / M30-39 [ 363 ] Jiří Hudeček 1986 CZE GIANT Trans Brdy Team 02:26:10.1
2 1 / M19-29 [ 563 ] Jan Písař 1988 CZE Erste Premier Petr Čech team 02:30:53.1 04:43.0
3 2 / M19-29 [ 303 ] Adam Lavička 1995 CZE Nilfisk pro cycling 02:30:53.6 04:43.5
4 3 / M19-29 [ 11 ] Lukáš Hofman 1991 CZE Ski a Bike Centrum Radotín 02:33:04.7 06:54.6
5 4 / M19-29 [ 599 ] Martin Stošek 1994 CZE Symbio+ Cannondale 02:33:04.9 06:54.8
6 2 / M30-39 [ 34 ] Zdeněk Hendrich 1981 CZE ROHOZEC AMULET TEAM 02:33:06.3 06:56.2
7 1 / M40-49 [ 8 ] Tomáš Jakeš 1975 CZE PRODOLI Racing Team 02:33:57.9 07:47.8
8 3 / M30-39 [ 13 ] Zdeněk Tomeček 1979 CZE GS cyklo team Jistebnice 02:34:37.3 08:27.2
9 5 / M19-29 [ 16 ] Vít Papež 1996 CZE SYMBIO CANNONDALE TEAM 02:34:38.5 08:28.4
10 6 / M19-29 [ 15 ] Tomáš Bakus 1997 CZE ČEZ CT Tábor 02:34:41.2 08:31.1
11 2 / M40-49 [ 1 ] Jan Hruška 1975 CZE Nilfisk pro cycling 02:34:57.3 08:47.2
12 7 / M19-29 [ 579 ] Michal Novák 1991 CZE 02:35:36.7 09:26.6
13 3 / M40-49 [ 12 ] Jiří Zárybnický 1976 CZE CK Vinohradské Šlapky 02:36:56.6 10:46.5
14 4 / M30-39 [ 603 ] Pavei Gonda 1981 CZE Duratec Weil Hoteltime 02:37:03.0 10:52.9
15 5 / M30-39 [ 522 ] Tomáš Kovářík 1982 CZE www.vikingfootwear.cz 02:40:01.9 13:51.8
16 6 / M30-39 [ 564 ] Jarda Šeliga 1984 CZE JH cycling 02:40:06.6 13:56.5
17 7 / M30-39 [ 29 ] Lukáš Tybitancl 1982 CZE JH Cycling 02:40:19.3 14:09.2
18 8 / M19-29 [ 614 ] Marek Švejnoha 1994 CZE Sport Club Plzeň 02:40:40.3 14:30.2
19 9 / M19-29 [ 616 ] Martin Splítek 1988 CZE Nilfisk pro cycling 02:40:48.3 14:38.2
20 10 / M19-29 [ 577 ] Ondřej Partl 1995 CZE UNIQA Jihlava 02:41:33.4 15:23.3
21 11 / M19-29 [ 21 ] Lukáš Smola 1992 CZE Galaxy Cyklošvec 02:41:56.0 15:45.9
22 4 / M40-49 [ 9 ] Libor Zavadil 1975 CZE VELO DVOŘÁK HAIBIKE TEAM 02:42:11.0 16:00.9
23 8 / M30-39 [ 569 ] Martin Čížek 1985 CZE BSK racing 02:43:50.5 17:40.4
24 9 / M30-39 [ 7 ] Stanislav Bambula 1983 CZE ČEZ Cyklo Team Tábor 02:44:36.3 18:26.2
25 10 / M30-39 [ 604 ] Václav Aška 1986 CZE Duratec Weil Hoteltime 02:44:38.8 18:28.7
26 11 / M30-39 [ 607 ] Ivan Rybařík 1981 CZE ČISTÝ SPORT.CZ 02:44:48.3 18:38.2
27 12 / M30-39 [ 28 ] František Novotný 1981 CZE Bikepart.cz 02:45:21.1 19:11.0
28 5 / M40-49 [ 22 ] Martin Polák 1972 CZE Cyklo Atom cycling team 02:46:15.8 20:05.7
29 13 / M30-39 [ 129 ] Jan Malíř 1980 CZE Nilfisk pro cycling 02:47:03.2 20:53.1
30 6 / M40-49 [ 32 ] Martin Vopálenský 1975 CZE Velosport Valenta Scott Team 02:47:04.9 20:54.8
31 12 / M19-29 [ 555 ] Michal Valenta 1987 CZE Cyklo Jiřička 02:48:11.9 22:01.8
32 7 / M40-49 [ 19 ] Pavel Michal 1973 CZE Tepelná čerpadla IVT 02:48:16.5 22:06.4
33 13 / M19-29 [ 296 ] František Louda 1988 CZE ROHOZEC AMULET TEAM 02:50:17.8 24:07.7
34 14 / M30-39 [ 575 ] Jan Doležel 1983 CZE JADOMI Dobříš 02:50:19.7 24:09.6
35 15 / M30-39 [ 298 ] Pavel Vobora 1984 CZE ROHOZEC AMULET TEAM 02:50:23.2 24:13.1
36 8 / M40-49 [ 618 ] Oldřich Míka 1968 CZE galaxy cyklošvec 02:51:31.3 25:21.2
37 9 / M40-49 [ 500 ] Tomáš Homolka 1975 CZE Cyklotrening.com 02:51:34.6 25:24.5
38 10 / M40-49 [ 556 ] Miloš Veselý 1973 CZE FOR BIKES cycling team 02:51:37.4 25:27.3
39 16 / M30-39 [ 609 ] Jan Kalaš 1980 CZE BikePart.cz 02:52:21.6 26:11.5
40 11 / M40-49 [ 589 ] Bernhard Rrobner 1975 AUT Haderer sports team 02:52:55.7 26:45.6
41 14 / M19-29 [ 606 ] Michal Řada 1989 CZE Náchod 02:52:56.3 26:46.2
42 17 / M30-39 [ 525 ] Jan Kučera 1985 CZE FOR BIKES cycling team 02:53:19.6 27:09.5
43 12 / M40-49 [ 587 ] Markus Gahleitner 1973 AUT Stoeckli Racing Team 02:53:57.4 27:47.3
44 13 / M40-49 [ 561 ] Roman Vosáhlo 1973 CZE www.vikingfootwear.cz 02:54:37.4 28:27.3
45 18 / M30-39 [ 536 ] Petr Novotný 1978 CZE CBC Team 02:54:59.8 28:49.7
46 14 / M40-49 [ 533 ] Václav Novák 1974 CZE GW Jihotrans 02:57:11.1 31:01.0
47 15 / M40-49 [ 25 ] Petr Miňha 1976 CZE GS cyklo team Jistebnice 02:57:21.6 31:11.5
48 16 / M40-49 [ 602 ] Martin Lorenc 1970 CZE STRATOS AUTO 02:57:49.4 31:39.3
49 15 / M19-29 [ 506 ] Vojtěch Dvořák 1995 CZE CBC Team 02:57:49.8 31:39.7
50 16 / M19-29 [ 584 ] Christian Weiner 1988 CZE Bike Sport Ansbach 02:57:52.4 31:42.3
51 1 / M50-59 [ 504 ] Ladislav Bubla 1959 CZE Milevsko L.R.T. 02:58:00.1 31:50.0
52 17 / M19-29 [ 526 ] Lukáš Kyndl 1993 CZE BSK racing 02:58:21.3 32:11.2
53 17 / M40-49 [ 513 ] Ondřej Hladík 1976 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 02:58:41.1 32:31.0
54 18 / M19-29 [ 532 ] Aleš Němeček 1991 CZE ?eské Bud?jovice 02:59:25.1 33:15.0
55 18 / M40-49 [ 580 ] František Hadáček 1975 CZE GS cyklo team Jistebnice 02:59:39.6 33:29.5
56 19 / M40-49 [ 600 ] FIIP BLOCH 1974 CZE CISTY SPORT 03:00:36.2 34:26.1
57 1 / Z19-29 [ 274 ] Lenka Fridrichová 1994 CZE Nilfisk pro cycling A 03:00:42.7 34:32.6
58 2 / M50-59 [ 576 ] Jiří Habrda 1965 CZE GW Logistics 03:01:34.1 35:24.0
59 3 / M50-59 [ 544 ] Tomáš Raba 1965 CZE PRODOLI Racing Team 03:01:49.3 35:39.2
60 20 / M40-49 [ 557 ] Pavel Veselý 1976 CZE PRODOLI Racing Team 03:02:22.7 36:12.6
61 19 / M30-39 [ 541 ] VÁCLAV PÍŠA 1978 CZE ČSOB 03:02:25.1 36:15.0
62 1 / Z30-39 [ 304 ] Ivana Loubková 1980 CZE ROHOZEC AMULET CVIKOV TEAM 03:03:21.9 37:11.8
63 21 / M40-49 [ 510 ] Daniel Eybert 1973 CZE Cykloklub Chýnov 03:04:05.9 37:55.8
64 4 / M50-59 [ 613 ] Petr Polívka 1963 CZE 03:05:22.5 39:12.4
65 20 / M30-39 [ 30 ] Josef Soukup 1981 CZE Cyklo Atom cycling team 03:05:23.8 39:13.7
66 5 / M50-59 [ 517 ] Jaroslav Chutný 1961 CZE STRATOS AUTO 03:05:25.2 39:15.1
67 6 / M50-59 [ 499 ] Petr Jiřička 1965 CZE ?eské Bud?jovice 03:05:31.2 39:21.1
68 22 / M40-49 [ 595 ] Miroslav Jiřička 1972 CZE Cyklo Jiřička 03:05:35.6 39:25.5
69 23 / M40-49 [ 568 ] Petr Laňka 1975 CZE BSK racing 03:05:59.8 39:49.7
70 19 / M19-29 [ 573 ] Jakub Skovajsa 1993 CZE Sixmonkeys 03:06:00.4 39:50.3
71 24 / M40-49 [ 554 ] Michal Tůma 1969 CZE HYDROcontrol 03:06:05.5 39:55.4
72 21 / M30-39 [ 593 ] Radek Šolc 1985 CZE Cyklotrenink.com 03:07:50.7 41:40.6
73 25 / M40-49 [ 550 ] Michal Šebesta 1974 CZE SK Drachkov 03:09:04.9 42:54.8
74 26 / M40-49 [ 547 ] Pavel Skalka 1970 CZE CBC Team 03:09:07.8 42:57.7
75 7 / M50-59 [ 588 ] Peter Poeschl 1960 AUT Trek-mountainbiker.at 03:09:23.1 43:13.0
76 27 / M40-49 [ 583 ] Josef Průcha 1971 CZE 03:10:28.4 44:18.3
77 28 / M40-49 [ 530 ] Jaromir Martinek 1974 CZE R2 03:10:49.4 44:39.3
78 20 / M19-29 [ 545 ] Jakub Regula 1988 CZE FOR BIKES cycling team 03:10:54.4 44:44.3
79 29 / M40-49 [ 559 ] Martin Vinš 1976 CZE Six Monkeys 03:10:55.0 44:44.9
80 22 / M30-39 [ 174 ] Jiří Lehky 1980 CZE Nilfisk pro cycling 03:10:56.9 44:46.8
81 30 / M40-49 [ 515 ] Jiří Hořejší 1973 CZE Cyklo Atom cycling team 03:11:14.9 45:04.8
82 23 / M30-39 [ 601 ] MICHAL JEDLIČKA 1978 CZE Čistý Sport 03:11:29.3 45:19.2
83 24 / M30-39 [ 546 ] Radek Sakar 1977 CZE 03:11:36.1 45:26.0
84 31 / M40-49 [ 605 ] Michal Karella 1969 CZE Galaxi Cyklo Švec 03:12:30.3 46:20.2
85 32 / M40-49 [ 567 ] Štěpán Vondráček 1973 CZE CK Příbram - Fany Gastroservis 03:14:02.6 47:52.5
86 33 / M40-49 [ 505 ] Jiří Diviš 1974 CZE CBC Team 03:14:15.2 48:05.1
87 2 / Z30-39 [ 591 ] Michaela Pajkrtová 1979 CZE BSK Racing 03:15:53.8 49:43.7
88 34 / M40-49 [ 518 ] Václav Jehně 1971 CZE Cykloklub Chýnov 03:15:54.3 49:44.2
89 25 / M30-39 [ 558 ] Jan Viktora 1978 CZE SB Cyklo Olympia 03:16:05.6 49:55.5
90 26 / M30-39 [ 502 ] Ondřej Basař 1983 CZE BSK racing 03:17:02.1 50:52.0
91 8 / M50-59 [ 540 ] Jiří Pinďák 1960 CZE Oceloví letci 03:17:26.9 51:16.8
92 27 / M30-39 [ 574 ] Jan Kmoch 1985 CZE Galaxy Bike Tálín 03:17:27.4 51:17.3
93 35 / M40-49 [ 527 ] Karel Laňka 1968 CZE Písek 03:19:13.8 53:03.7
94 1 / Z40 [ 24 ] Jana Matlášková 1966 CZE Cyklo Jiřička 03:19:24.6 53:14.5
95 9 / M50-59 [ 519 ] Šíp Jiří 1964 CZE Rychlý Šípy 03:20:03.2 53:53.1
95 36 / M40-49 [ 592 ] Radek Spáčil 1971 CZE Psáře 03:20:03.2 53:53.1
97 28 / M30-39 [ 596 ] Petr Kališ 1984 CZE Osová Bitýška 03:21:35.5 55:25.4
98 3 / Z30-39 [ 537 ] Jana Olbertová 1985 CZE FOR BIKES cycling team 03:21:38.1 55:28.0
99 29 / M30-39 [ 172 ] jiri čáslava 1977 CZE Los Kolos 03:21:46.8 55:36.7
100 30 / M30-39 [ 498 ] Jiří Hromádka 1980 CZE Písek 03:22:57.4 56:47.3
101 31 / M30-39 [ 597 ] Richard Novák 1978 CZE BikePart.cz 03:23:31.7 57:21.6
102 37 / M40-49 [ 586 ] Jan Neuwirth 1975 CZE Silvini technical sportswear 03:24:17.2 58:07.1
103 38 / M40-49 [ 523 ] Petr Krůček 1969 CZE Alltraining.cz - hobby team 03:24:29.8 58:19.7
104 39 / M40-49 [ 529 ] Zdeněk Marhoun 1970 CZE České Budějovice 03:26:24.5 01:00:14.4
105 32 / M30-39 [ 608 ] MARTIN LEDER 1979 GER LIGHT-BIKES RACINGTEAM 03:27:02.4 01:00:52.3
106 40 / M40-49 [ 27 ] Vladimír Novák 1972 CZE GS cyklo team Jistebnice 03:27:23.5 01:01:13.4
107 2 / Z19-29 [ 535 ] Veronika Nováková 1994 CZE Oceloví letci 03:27:48.0 01:01:37.9
108 10 / M50-59 [ 534 ] Václav Novák 1961 CZE Oceloví letci 03:27:48.2 01:01:38.1
109 33 / M30-39 [ 509 ] Martin Eliášek 1979 CZE Galaxy bike Tálín 03:27:58.5 01:01:48.4
110 41 / M40-49 [ 551 ] Jirka Šobora 1974 CZE TJ Jiskra Sádek 03:29:05.6 01:02:55.5
111 1 / M60 [ 131 ] Otta Matoušek 1955 CZE ITchampions 03:29:38.7 01:03:28.6
112 21 / M19-29 [ 581 ] Ondřej Fišer 1987 CZE Cykloklub Chýnov 03:30:21.7 01:04:11.6
113 42 / M40-49 [ 543 ] Michal Prágr 1967 CZE Cykloklub Chýnov 03:31:37.7 01:05:27.6
114 11 / M50-59 [ 521 ] Luděk Kolesa 1961 CZE Kbely Cycling Team 03:31:37.8 01:05:27.7
115 12 / M50-59 [ 590 ] Martin Černý 1962 CZE Bike Brdy Team 03:31:39.2 01:05:29.1
116 43 / M40-49 [ 531 ] Martin Minář 1967 CZE Cyklo Jiřička Litvínovice 03:31:41.4 01:05:31.3
117 34 / M30-39 [ 560 ] Václav Vondrák 1979 CZE BSK Racing 03:31:56.7 01:05:46.6
118 22 / M19-29 [ 511 ] Vojtěch Filip 1988 CZE Cyklo Atom cycling team 03:32:26.5 01:06:16.4
119 44 / M40-49 [ 528 ] Pavel Lintner 1968 CZE G. Benedikt Švec Cykloteam Želeč 03:32:54.8 01:06:44.7
120 13 / M50-59 [ 566 ] Jiří Steins 1965 CZE šnek bike team 03:33:33.9 01:07:23.8
121 35 / M30-39 [ 507 ] Tomáš Ečer 1979 CZE FOR BIKES cycling team 03:35:10.8 01:09:00.7
122 23 / M19-29 [ 570 ] Jan Klepal 1989 CZE Trek shark team 03:36:01.3 01:09:51.2
122 2 / Z40 [ 552 ] Marta Štolcpartová 1968 CZE Cyklo Atom cycling team 03:36:01.3 01:09:51.2
124 45 / M40-49 [ 578 ] David Jungwirt 1971 CZE Čistý Sport 03:37:47.1 01:11:37.0
125 46 / M40-49 [ 565 ] Tomáš Petýrek 1976 CZE Dobrá Voda 03:42:31.2 01:16:21.1
126 3 / Z40 [ 33 ] Lenka Bacílková 1973 CZE Oceloví letci 03:45:04.1 01:18:54.0
127 14 / M50-59 [ 538 ] Zdeněk Peltan 1959 CZE Cyklo Jiřička 03:45:04.3 01:18:54.2
128 4 / Z30-39 [ 610 ] Běla Steinbachová 1985 CZE BikePart.cz 03:55:02.7 01:28:52.6
129 15 / M50-59 [ 572 ] bohoš kulička 1962 CZE autoservisbk 03:55:07.6 01:28:57.5
130 16 / M50-59 [ 585 ] Radek Dušek 1966 CZE GALAXY CYKLOŠVEC 04:03:31.6 01:37:21.5
131 3 / Z19-29 [ 524 ] Vlaďka Křížová 1988 CZE Cykloklub Chýnov 04:08:12.6 01:42:02.5
132 47 / M40-49 [ 598 ] Vladimír Hájek 1968 CZE P?íbram 04:16:15.2 01:50:05.1
133 17 / M50-59 [ 508 ] Martin Ekl 1957 CZE BTK 04:18:19.6 01:52:09.5
134 36 / M30-39 [ 571 ] Roman Latiok 1985 CZE Shark team 04:27:47.8 02:01:37.7
DNF / M40-49 [ 562 ] Roman Zíbr 1967 CZE Kraken Team Dobříš
DNF / M30-39 [ 501 ] Jarda Bartáček 1981 CZE Cykloklub Chýnov
DNF / M40-49 [ 582 ] Václav Šimeček 1972 CZE Sezimovo Ústí 01:49:14.4 (1)
DNF / M19-29 [ 594 ] Jan Burgstaller 1997 CZE ČEZ Cyklo Team Tábor
DNF / M50-59 [ 520 ] Petr Kdýr 1964 CZE BSK racing
DNS / M19-29 [ 809 ] Michal Řada 1989 CZE CZE
DNS / Z40 [ 20 ] Kája Polívková 1964 CZE FOR BIKES cycling team
DNS / M30-39 [ 17 ] David Kníže 1982 CZE PRODOLI Racing Team
DNS / M30-39 [ 14 ] Lukáš Codl 1984 CZE Cykloklub Chýnov
DNS / M40-49 [ 503 ] Daniel Bradáč 1972 CZE FOR BIKES cycling team
DNS / M40-49 [ 542 ] Vlastislav Pivec 1971 CZE CT Kardašova Řečice
DNS / M19-29 [ 611 ] Jakub Skála 1993 CZE Ćez cykloteam Tábor
DNS / M30-39 [ 548 ] Thomas Staněk 1981 CZE Bouda Elite team
DNS / M30-39 [ 330 ] Jan Kalaš 1980 CZE BikePart.cz
DNS / M60 [ 173 ] Bohuslav Kára 1953 CZE AC Sparta Praha Cycling
DNS / M40-49 [ 137 ] David Novosad 1975 CZE Nilfisk pro cycling
DNS / M30-39 [ 549 ] Jindřich Sýkora 1978 CZE CZE
DNS / M30-39 [ 514 ] Martin Holub 1977 CZE CZE
DNS / M40-49 [ 512 ] František Hadáček 1975 CZE GS cyklo team Jistebnice
DNS / M19-29 [ 352 ] Michal Novák 1991 CZE CZE

výsledková listina NOVA jízda 38km

start ~ 12:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / junior [ 5738 ] Lukáš Blažek 1998 CZE Nilfisk pro cycling 01:15:51.0
2 1 / M19-29 [ 5712 ] Radek Studenovský 1997 CZE GS cyklo team Jistebnice 01:17:54.4 02:03.4
3 2 / junior [ 5503 ] Jaroslav Šitner 1999 CZE GS cyklo team Jistebnice 01:17:58.5 02:07.5
4 1 / M30-39 [ 5708 ] Tomas Rouha 1981 CZE KONA CYCLING POINT 01:17:59.2 02:08.2
5 1 / M40-49 [ 5066 ] Petr Soukup 1970 CZE GALAXY CYKLOŠVEC 01:18:05.1 02:14.1
6 2 / M40-49 [ 5501 ] Libor Šaroun 1973 CZE CKK Znojmo 01:18:57.0 03:06.0
7 3 / M40-49 [ 5502 ] Martin Lepič 1968 CZE PRODOLI Racing Team 01:19:04.8 03:13.8
8 2 / M19-29 [ 18 ] Radek Novák 1997 CZE GS cyklo team Jistebnice 01:20:00.4 04:09.4
9 4 / M40-49 [ 5700 ] Jan Benda 1976 CZE SK Fit 01:20:23.1 04:32.1
10 2 / M30-39 [ 5517 ] Robin Hyšpler 1986 CZE PRODOLI Racing Team 01:20:26.6 04:35.6
11 5 / M40-49 [ 5723 ] Jan Mentl 1972 CZE Tlu?ná 01:20:27.7 04:36.7
12 3 / M19-29 [ 553 ] Dominik Trnka 1989 CZE FOR BIKES cycling team 01:22:29.5 06:38.5
13 6 / M40-49 [ 629 ] Zbyněk Kočárek 1971 CZE ELIS team Mariánské Lázně 01:22:32.4 06:41.4
14 4 / M19-29 [ 5666 ] Moran Vermeulen 1997 AUT RC Arboe Trieben 01:22:33.8 06:42.8
15 7 / M40-49 [ 5664 ] Vincent Vermeulen 1969 AUT WSV Ramsau am Dachstein 01:22:34.1 06:43.1
16 8 / M40-49 [ 5617 ] Jan Pasák 1975 CZE natural fitness 01:22:39.5 06:48.5
17 3 / junior [ 5665 ] Mika Vermeulen 1999 AUT ARBOE Trieben 01:22:39.8 06:48.8
18 3 / M30-39 [ 5584 ] Luboš Karník 1978 CZE PINKTEAM 01:22:42.1 06:51.1
19 5 / M19-29 [ 5563 ] Radek Černý 1989 CZE Cyklo Atom cycling team 01:23:01.3 07:10.3
20 9 / M40-49 [ 5513 ] Michal Navrkal 1976 CZE CKK ZNOJMO 01:23:04.6 07:13.6
21 10 / M40-49 [ 5748 ] Marek Váňa 1971 CZE MM Auto Mtb team 01:23:06.1 07:15.1
22 4 / junior [ 5707 ] Tomáš Matějka 2001 CZE ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 01:23:41.6 07:50.6
23 1 / M50-59 [ 642 ] Miroslav Kouba 1960 CZE Čistý Sport 01:24:49.5 08:58.5
24 6 / M19-29 [ 5633 ] Ondra Stropnický 1987 CZE PRODOLI Racing Team 01:24:54.6 09:03.6
25 4 / M30-39 [ 5730 ] Miroslav Voráček 1977 CZE Klatovy 01:24:56.4 09:05.4
26 7 / M19-29 [ 5608 ] Jakub Mikeš 1990 CZE Bike Team REMIŠVEHA 01:24:58.9 09:07.9
27 11 / M40-49 [ 5598 ] Jan Kučera 1969 CZE KC Slavia Praha 01:25:00.6 09:09.6
28 2 / M50-59 [ 5657 ] Roman Zvolský 1965 CZE KELLYS BIKERANCH TEAM 01:25:01.0 09:10.0
29 5 / M30-39 [ 5551 ] Luděk Ambruš 1978 CZE Praha 5 - Zli?ín 01:25:04.9 09:13.9
30 5 / junior [ 639 ] David Váchal 1998 CZE Velosport Domažlice 01:25:06.2 09:15.2
31 12 / M40-49 [ 5672 ] Petr Ryska 1975 CZE Praha 01:25:47.8 09:56.8
32 13 / M40-49 [ 5660 ] Martin Meloun 1975 CZE JH cycling 01:26:11.0 10:20.0
33 6 / junior [ 5737 ] jakub blažek 1998 CZE Nilfisk pro cycling 01:26:14.8 10:23.8
34 3 / M50-59 [ 5677 ] Kurt Mitgutsch 1962 CZE Rad und Nabe Union Oepping - AT 01:26:15.6 10:24.6
35 14 / M40-49 [ 5668 ] Jiří Boček 1974 CZE Dieselpower 01:26:18.0 10:27.0
36 8 / M19-29 [ 5606 ] František Mičan 1987 CZE Dům barev Český Krumlov 01:26:29.1 10:38.1
37 9 / M19-29 [ 5691 ] Tomáš Ira 1997 CZE Velosport Valenta Scott team 01:26:30.1 10:39.1
38 10 / M19-29 [ 5758 ] David Černohorský 1996 CZE Author Sedláček Příbram 01:26:31.0 10:40.0
39 7 / junior [ 5600 ] David Lukš 1998 CZE Cyklo Atom cycling team 01:26:33.0 10:42.0
40 8 / junior [ 5713 ] Martin Voltr 2001 CZE Dukla Praha 01:26:33.9 10:42.9
41 1 / juniorky [ 178 ] Tereza Sásková 2000 CZE ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 01:26:38.2 10:47.2
42 11 / M19-29 [ 5703 ] Martin Chum 1996 CZE Sport bike Strakonice 01:27:42.8 11:51.8
43 12 / M19-29 [ 5704 ] Aleš Trojan 1991 CZE Spectrumbike 01:27:48.7 11:57.7
44 1 / M60 [ 5520 ] Jan Ošmera 1954 CZE RoNaKol Pravíkov 01:27:52.2 12:01.2
45 13 / M19-29 [ 5637 ] Petr Svoboda 1996 CZE Nilfisk alto pro cycling 01:28:07.3 12:16.3
46 14 / M19-29 [ 5605 ] Milan Maxa 1992 CZE Bike Team REMIŠVEHA 01:28:11.2 12:20.2
47 15 / M19-29 [ 5559 ] Lukáš Bušek 1989 CZE CBC Team 01:28:26.1 12:35.1
48 15 / M40-49 [ 5720 ] Robert Barninec 1973 CZE KONA CYCLING POINT 01:28:27.5 12:36.5
49 16 / M40-49 [ 5656 ] Karel Zástava 1969 CZE Aisin Písek 01:28:31.3 12:40.3
50 1 / Z19-29 [ 5062 ] Dana Pospíšilová 1991 CZE BMC CZ Racing team 01:28:36.0 12:45.0
51 17 / M40-49 [ 31 ] Jiří Souček 1970 CZE Cyklo Atom cycling team 01:29:08.3 13:17.3
52 4 / M50-59 [ 640 ] Michal Janecek 1966 CZE Česká spořitelna 01:29:09.2 13:18.2
53 6 / M30-39 [ 5757 ] Martin Holub 1978 CZE Galaxy bike Tálín 01:29:10.8 13:19.8
54 18 / M40-49 [ 5562 ] Jiří čejka 1970 CZE v?elná 01:29:12.1 13:21.1
55 19 / M40-49 [ 5568 ] Tomáš Filip 1975 CZE Cycling Academy Tábor 01:29:42.8 13:51.8
56 20 / M40-49 [ 5752 ] David Chmelík 1971 CZE Plze? 01:29:44.3 13:53.3
57 21 / M40-49 [ 5697 ] Antonín Florián 1972 CZE SK Fit Tábor 01:30:09.9 14:18.9
58 7 / M30-39 [ 5706 ] Karel Šachl 1985 CZE Lužnice 01:30:10.4 14:19.4
59 5 / M50-59 [ 5649 ] Vladimír Tuháček 1963 CZE SCV Blatná 01:30:11.2 14:20.2
60 9 / junior [ 5690 ] Josef Kukla 1998 CZE Velosport Valenta Scott team 01:30:15.5 14:24.5
61 22 / M40-49 [ 5592 ] Luboš Kovařík 1972 CZE Cycling Academy Tábor 01:30:18.4 14:27.4
62 10 / junior [ 5629 ] Jan Sáska 2002 CZE ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 01:30:35.6 14:44.6
63 16 / M19-29 [ 5750 ] Lubos Albrecht 1995 CZE SK VELO PRAHA 01:30:42.6 14:51.6
64 17 / M19-29 [ 5744 ] Daniel Tichý 1995 CZE Cykloklub Chýnov 01:30:44.9 14:53.9
65 8 / M30-39 [ 5760 ] Emil Rolník 1981 CZE Šrot Tým Kunžak 01:30:46.2 14:55.2
66 6 / M50-59 [ 5648 ] Milan Tuháček 1964 CZE TO EUROPE 01:31:15.3 15:24.3
67 7 / M50-59 [ 626 ] MIROSLAV PEK 1958 CZE PEKSPORT SPECIALIZED 01:31:17.6 15:26.6
68 23 / M40-49 [ 5509 ] Leoš Frecer 1967 CZE CKK Znojmo 01:31:18.3 15:27.3
69 9 / M30-39 [ 5583 ] Michal Jurda 1985 CZE Moravské Budějovice 01:31:19.5 15:28.5
70 2 / M60 [ 5636 ] Miroslav Svoboda 1952 CZE Praha 9 - Kbely 01:31:21.0 15:30.0
71 24 / M40-49 [ 5626 ] Jan Putschögl 1976 CZE CBC team 01:31:23.7 15:32.7
72 10 / M30-39 [ 5623 ] Ondřej Pošmourný 1983 CZE Písek 01:31:24.1 15:33.1
73 25 / M40-49 [ 5586 ] Roman Khek 1967 CZE Kraken team Dobříš 01:31:24.8 15:33.8
74 8 / M50-59 [ 5603 ] Raimund Mařík 1962 CZE BS JOMA Jindřichův Hradec 01:31:31.5 15:40.5
75 11 / M30-39 [ 179 ] Petr Šmíd 1983 CZE Nilfisk pro cycling 01:31:37.7 15:46.7
76 18 / M19-29 [ 5731 ] Jiří Markes 1987 CZE Trimet Dobříš 01:31:45.3 15:54.3
77 19 / M19-29 [ 5742 ] Tomáš Kudlák 1993 CZE Bike team Vodňany 01:31:50.0 15:59.0
78 20 / M19-29 [ 5659 ] Michal Krejčí 1987 CZE JH Cycling 01:31:53.8 16:02.8
79 2 / juniorky [ 5682 ] Dagmar Hejhalová 2003 CZE Dukla Praha 01:31:56.1 16:05.1
80 12 / M30-39 [ 5681 ] Petr Hejhal 1977 CZE Dukla Praha 01:31:57.7 16:06.7
81 26 / M40-49 [ 5717 ] Radek Nehéz 1969 CZE Nilfisk pro cycling 01:32:02.1 16:11.1
82 13 / M30-39 [ 5714 ] Petr Košin 1982 CZE Roudné 01:32:29.5 16:38.5
83 27 / M40-49 [ 5674 ] Martin Havránek 1971 CZE SK Fit Tábor 01:32:36.6 16:45.6
84 14 / M30-39 [ 5719 ] Daniel Tomek 1980 CZE Cyklo extra sport Ćeské Budějovice 01:32:54.9 17:03.9
85 28 / M40-49 [ 5561 ] Karel Coufal 1975 CZE Junior cycling projekt team 01:32:56.3 17:05.3
86 15 / M30-39 [ 5718 ] Tomáš Kordík 1986 CZE Explosiw Bike Team 01:32:57.2 17:06.2
87 9 / M50-59 [ 5655 ] Tomáš Vrbka 1965 CZE Cyklo Atom cycling team 01:33:00.6 17:09.6
88 10 / M50-59 [ 5725 ] Radovan Doležel 1963 CZE Jadomi Dobříš 01:33:00.9 17:09.9
89 11 / junior [ 5735 ] Filip Otepka 1999 CZE Z Bike Team Třeboň 01:33:01.6 17:10.6
90 16 / M30-39 [ 164 ] Milan Krejčí 1980 CZE Nilfisk pro cycling 01:34:00.6 18:09.6
91 11 / M50-59 [ 5553 ] Vladimír Babidorič 1964 CZE Dům Barev Č.Krumlov 01:34:01.0 18:10.0
92 12 / M50-59 [ 5507 ] Pavel Rybařík 1957 CZE GS cyklo team Jistebnice 01:34:14.7 18:23.7
93 29 / M40-49 [ 5699 ] Petr Florián 1973 CZE SK Fit Tábor 01:34:16.6 18:25.6
94 12 / junior [ 5585 ] Matěj Kdýr 2000 CZE BSK racing 01:34:27.5 18:36.5
95 3 / M60 [ 5643 ] Radek Šrot 1949 CZE HM Sport Český Krumlov 01:35:06.8 19:15.8
96 17 / M30-39 [ 5627 ] Filip Rozev 1977 CZE PRODOLI Racing Team 01:35:36.3 19:45.3
97 4 / M60 [ 5698 ] Antonín Florián 1949 CZE SK Fit Tábor 01:35:48.9 19:57.9
98 13 / M50-59 [ 643 ] Roman Pech 1962 CZE Vimperk 01:35:49.0 19:58.0
99 1 / Z40 [ 5753 ] Michaela Chmelíková 1975 CZE Plze? 01:35:53.4 20:02.4
100 18 / M30-39 [ 5552 ] Jakub Aubrecht 1984 CZE Agro 21 01:36:34.4 20:43.4
101 14 / M50-59 [ 5646 ] Pavel Šustr 1966 CZE G.Benedikt Švec cykloteam Želeč 01:36:36.2 20:45.2
102 13 / junior [ 5620 ] Jan Petr 2000 CZE GS cyklo team Jistebnice 01:36:45.2 20:54.2
103 21 / M19-29 [ 5555 ] Jan Bouda 1991 CZE Lomnice nad Lužnicí 01:37:24.3 21:33.3
104 22 / M19-29 [ 5715 ] David Ptáček 1987 CZE Vermarc CZE 01:37:35.1 21:44.1
105 30 / M40-49 [ 5740 ] Petr Holoubek 1976 CZE Volzn? 01:37:36.0 21:45.0
106 14 / junior [ 5732 ] Tomáš Bajer 2001 CZE Z Bike Team Třeboň 01:37:38.4 21:47.4
107 15 / M50-59 [ 5065 ] Jiří PROBST 1958 CZE Bike and surf team 01:37:38.7 21:47.7
108 31 / M40-49 [ 5739 ] Luděk Sáska 1968 CZE ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 01:37:42.4 21:51.4
109 1 / Z30-39 [ 5505 ] Lucie Tomečková 1979 CZE GS cyklo team Jistebnice 01:37:45.9 21:54.9
110 32 / M40-49 [ 5566 ] Karel Dvořák 1969 CZE Cyklo Jiřička 01:38:00.5 22:09.5
111 16 / M50-59 [ 5578 ] Pavel Homolka 1963 CZE TO EUROPE 01:38:04.9 22:13.9
112 19 / M30-39 [ 5064 ] David Kovář 1985 CZE GALAXY CYKLOŠVEC 01:38:06.9 22:15.9
113 3 / juniorky [ 5512 ] Michaela Navrkalová 2002 CZE CKK ZNOJMO 01:38:09.6 22:18.6
114 17 / M50-59 [ 5574 ] Petr Hlinka 1966 CZE Z bike team Třeboň 01:38:10.7 22:19.7
115 15 / junior [ 5669 ] Adam Převrátil 1999 CZE Würth MTB racing team 01:38:11.3 22:20.3
116 16 / junior [ 5693 ] Jiří Hořejší 2000 CZE GS cyklo team Jistebnice 01:38:11.8 22:20.8
117 20 / M30-39 [ 5579 ] Václav Hönig 1982 CZE ?eské Bud?jovice 01:38:37.9 22:46.9
118 33 / M40-49 [ 5654 ] Pavel Vrba 1974 CZE 01:38:47.2 22:56.2
119 17 / junior [ 5733 ] Vladan Pikl 1999 CZE Z Bike Team Třeboň 01:38:52.7 23:01.7
120 18 / junior [ 5724 ] Matě Tvaroh 2000 CZE Dům barev Český Krumlov 01:38:58.0 23:07.0
121 34 / M40-49 [ 5632 ] Karel Slabý 1975 CZE Písek 01:39:00.5 23:09.5
122 21 / M30-39 [ 5610 ] Petr Mikšátko 1978 CZE Dobrá Voda u ?eských Bud?jovic 01:39:11.1 23:20.1
123 35 / M40-49 [ 5692 ] Petr Franta 1973 CZE P?íbram 01:39:36.5 23:45.5
124 18 / M50-59 [ 5676 ] Frantisek Machač 1965 CZE Písečtí Bucláci 01:39:38.4 23:47.4
125 2 / Z40 [ 5745 ] Eva Kornalíková 1976 CZE GALAXY CYKLOŠVEC 01:39:46.6 23:55.6
126 22 / M30-39 [ 5508 ] Pavel Rybařík 1979 CZE MTB Svijany Tábor 01:40:00.2 24:09.2
127 23 / M19-29 [ 5622 ] Ondřej Polanský 1997 CZE Bike team Vodňany 01:40:01.6 24:10.6
128 24 / M19-29 [ 5754 ] David Capouch 1995 CZE Apex-Bike Tábor 01:40:04.0 24:13.0
129 19 / M50-59 [ 5587 ] pavel klabouch 1964 CZE Velo Haibike 01:40:04.8 24:13.8
130 36 / M40-49 [ 5612 ] Jan Mráček 1972 CZE Cykloklub Chýnov 01:40:06.9 24:15.9
131 37 / M40-49 [ 177 ] Libor Marek 1975 CZE Nilfisk pro cycling 01:40:19.2 24:28.2
132 5 / M60 [ 5588 ] Miloš Klimeš 1955 CZE KC Brno 01:40:22.8 24:31.8
133 6 / M60 [ 160 ] Josef Bystrianský 1954 CZE Nilfisk pro cycling 01:40:24.1 24:33.1
134 25 / M19-29 [ 5647 ] Martin Tichý 1993 CZE Písek 01:41:06.7 25:15.7
135 23 / M30-39 [ 5650 ] Jan Václavík 1978 CZE HINTON České Budějovice 01:41:06.9 25:15.9
136 7 / M60 [ 5705 ] jan fous 1953 CZE Horní Cerekev 01:41:18.9 25:27.9
137 19 / junior [ 5628 ] Kryštof Říha 2000 CZE Z bike team Třeboň 01:41:40.1 25:49.1
138 24 / M30-39 [ 5667 ] Karel Kolářík 1979 CZE MS Transport 01:41:40.4 25:49.4
139 20 / junior [ 5747 ] Jiří Štěpán 2002 CZE www.vikingfootwear.cz 01:41:56.5 26:05.5
140 4 / juniorky [ 5515 ] Nikola Nováková 1998 CZE GS cyklo team Jistebnice 01:41:59.7 26:08.7
141 38 / M40-49 [ 5621 ] Petr Pokorný 1975 CZE MTB CITRUS TEAM 01:42:39.5 26:48.5
142 20 / M50-59 [ 5570 ] František Fric 1959 CZE PRODOLI Racing Team 01:42:45.0 26:54.0
143 3 / Z40 [ 5511 ] Jitka Hodáňová 1975 CZE SK Prima Polička 01:43:03.6 27:12.6
144 39 / M40-49 [ 5575 ] Petr Hodáň 1968 CZE SK Prima Polička 01:43:06.4 27:15.4
145 21 / junior [ 5595 ] Filip Kracík 1998 CZE PKPísek 01:43:24.6 27:33.6
146 40 / M40-49 [ 5741 ] Milan Staněk 1968 CZE Cykloklub Chýnov 01:43:30.8 27:39.8
147 26 / M19-29 [ 5591 ] Zdeněk Kordina 1987 CZE PIVO TEAM Ústrašice 01:43:50.4 27:59.4
148 27 / M19-29 [ 5618 ] Jiří Paštyka 1991 CZE ?áslav 01:44:18.2 28:27.2
149 22 / junior [ 5571 ] Tadeáš Grym 2001 CZE GS cyklo team Jistebnice 01:44:47.6 28:56.6
150 41 / M40-49 [ 5701 ] jan Švec 1970 CZE G. Benedikt Švec Cykloteam Želeč 01:44:57.8 29:06.8
151 21 / M50-59 [ 5519 ] František Plocha 1958 CZE GS cyklo team Jistebnice 01:45:26.9 29:35.9
152 2 / Z19-29 [ 5061 ] Andrea Martincová 1992 CZE Inkospor Team 01:45:29.8 29:38.8
153 28 / M19-29 [ 5696 ] Jan Heřmánek 1996 CZE Jind?ich?v Hradec 01:45:51.4 30:00.4
154 25 / M30-39 [ 627 ] Petr Vaníček 1979 CZE Galaxi Cyklo Švec 01:45:52.5 30:01.5
155 42 / M40-49 [ 5653 ] David Vokatý 1976 CZE Galaxy bike Tálín 01:46:05.7 30:14.7
156 4 / Z40 [ 5506 ] Jana Žáčková 1967 CZE BSK racing 01:46:24.9 30:33.9
157 43 / M40-49 [ 5640 ] Petr Šafařík 1973 CZE GS cyklo team Jistebnice 01:47:19.1 31:28.1
158 5 / juniorky [ 5641 ] Klára Šafaříková 2002 CZE GS cyklo team Jistebnice 01:47:19.9 31:28.9
159 5 / Z40 [ 5510 ] Anna Haselbauerová 1974 CZE G. Benedikt Švec Cykloteam Želeč 01:47:23.8 31:32.8
160 44 / M40-49 [ 5604 ] Jiří Maxa 1976 CZE WWF 01:47:35.2 31:44.2
161 23 / junior [ 5554 ] Jakub Bacílek 2001 CZE Oceloví letci 01:47:49.1 31:58.1
162 6 / Z40 [ 5058 ] Ladislava Bímová 1962 CZE BTK EURO BIKE Praha 01:48:08.6 32:17.6
163 2 / Z30-39 [ 5688 ] Lucie Bartošová 1982 CZE Biketime Bulls Písek 01:48:16.0 32:25.0
164 45 / M40-49 [ 5634 ] Radim Svěchota 1974 CZE ROAS Netolice 01:48:29.9 32:38.9
165 29 / M19-29 [ 5572 ] Martin Harák 1989 CZE 01:50:11.6 34:20.6
166 3 / Z30-39 [ 5652 ] Kateřina Veselá 1977 CZE TJ Spartak Třebíč 01:50:11.8 34:20.8
167 7 / Z40 [ 5613 ] Lenka Mráčková 1973 CZE Cykloklub Chýnov 01:50:17.0 34:26.0
168 8 / Z40 [ 5567 ] Linda Ebertová 1975 CZE Cykloklub Chýnov 01:51:31.4 35:40.4
169 26 / M30-39 [ 5644 ] Miroslav Šulc 1984 CZE Řemesníci Kramolín 01:51:32.6 35:41.6
170 46 / M40-49 [ 5645 ] Petr Šulc 1968 CZE Galaxy Bike Tálín 01:51:35.2 35:44.2
171 27 / M30-39 [ 5580 ] Tomáš Hulan 1982 CZE Feal Sedlčany 01:51:35.8 35:44.8
172 47 / M40-49 [ 644 ] Vladimír Koubek 1975 CZE SportGolf Sušice 01:52:02.6 36:11.6
173 22 / M50-59 [ 5635 ] Leoš Svoboda 1963 CZE CKK Znojmo 01:52:05.6 36:14.6
174 30 / M19-29 [ 5726 ] Petr Malý 1988 CZE HPmarket.cz 01:52:06.1 36:15.1
175 9 / Z40 [ 5638 ] Jarmila Svobodová 1965 CZE CKK Znojmo 01:52:06.5 36:15.5
176 48 / M40-49 [ 5702 ] Martin Smíšek 1970 CZE Nilfisk pro cycling 01:52:10.8 36:19.8
177 49 / M40-49 [ 5611 ] Jan Mikula 1974 CZE Nová včelnice 01:52:43.6 36:52.6
178 23 / M50-59 [ 5631 ] Miroslav Skoták 1960 CZE CykloHobby Rynárec 01:52:45.0 36:54.0
179 50 / M40-49 [ 5755 ] roman kubů 1973 CZE GS cyklo team Jistebnice 01:52:45.8 36:54.8
180 28 / M30-39 [ 5751 ] Janda Michal 1979 CZE Sky 01:52:46.7 36:55.7
181 8 / M60 [ 5556 ] Petr Brábník 1952 CZE Dolní B?ežany 01:52:48.7 36:57.7
182 4 / Z30-39 [ 5729 ] Martina Výborná 1985 CZE Klatovy 01:53:11.4 37:20.4
183 10 / Z40 [ 5722 ] Alexandra Šafránková 1968 CZE Tlu?ná 01:53:15.4 37:24.4
184 24 / junior [ 5642 ] Patrik Šebesta 1999 CZE SK Drachkov 01:53:40.5 37:49.5
185 11 / Z40 [ 5609 ] Michaela Miková 1973 CZE Symbio Cannondale 01:53:56.6 38:05.6
186 3 / Z19-29 [ 5663 ] Jana Hůlovcová 1993 CZE Vimperk 01:54:41.5 38:50.5
187 31 / M19-29 [ 5711 ] Jakub Peták 1994 CZE Bike team Vodňany 01:54:51.9 39:00.9
188 24 / M50-59 [ 5675 ] Petr Lískovec 1965 CZE ?eské Bud?jovice 01:54:57.5 39:06.5
189 6 / juniorky [ 5749 ] Gabriela Váňová 1999 CZE MM Auto Mtb team 01:55:43.4 39:52.4
190 7 / juniorky [ 5521 ] Pavlína Kubů 2000 CZE GS cyklo team Jistebnice 01:55:59.6 40:08.6
191 12 / Z40 [ 5596 ] Pavla Krešáková 1976 CZE Cykloklub Chýnov 01:56:00.2 40:09.2
192 13 / Z40 [ 5516 ] Jana Hořejší 1974 CZE GS cyklo team Jistebnice 01:56:03.7 40:12.7
193 25 / M50-59 [ 5557 ] Jiří Brádka 1957 CZE Ariel 01:56:18.5 40:27.5
194 26 / M50-59 [ 5590 ] Václav Kopecký 1965 CZE 01:56:23.2 40:32.2
195 29 / M30-39 [ 5589 ] Pavel Kolářik 1979 CZE remesnici 01:56:49.3 40:58.3
196 4 / Z19-29 [ 5716 ] Eliška Hrušková 1987 CZE PRODOLI Racing Team 01:57:09.4 41:18.4
197 32 / M19-29 [ 5662 ] Jozef Šimoňak 1989 CZE CME Office Rats 01:57:14.5 41:23.5
198 33 / M19-29 [ 5573 ] Jiří Harák 1992 CZE Praha 01:57:16.2 41:25.2
199 51 / M40-49 [ 5678 ] Václav Kolář 1975 CZE Týn nad Vltavou 01:57:29.5 41:38.5
200 9 / M60 [ 5518 ] Vladimír Pavelka 1950 CZE CKK Znojmo 01:57:57.0 42:06.0
201 34 / M19-29 [ 5679 ] Tomáš Nedbal 1991 CZE Hluboká nad Vltavou 01:58:06.5 42:15.5
202 30 / M30-39 [ 5624 ] Vladislav Průcha 1979 CZE Plze? - Lhota 01:58:48.3 42:57.3
202 52 / M40-49 [ 5059 ] Vilém Lolacher 1976 CZE Fučík 01:58:48.3 42:57.3
204 27 / M50-59 [ 5597 ] Stanislav Kroupa 1959 CZE České Budějovice 01:59:26.0 43:35.0
205 31 / M30-39 [ 645 ] Miloslav Chládek 1981 CZE Nepomuk 01:59:31.2 43:40.2
206 32 / M30-39 [ 5670 ] Milan Křenek 1977 CZE Vod?any 01:59:41.9 43:50.9
207 14 / Z40 [ 5689 ] Miroslava Ratajová 1974 CZE CPF 01:59:54.3 44:03.3
208 53 / M40-49 [ 5727 ] Roman Plášil 1975 CZE HPmarket.cz 02:00:18.3 44:27.3
209 25 / junior [ 5601 ] Ondřej Macek 2000 CZE Cykloklub Chýnov 02:00:53.0 45:02.0
210 54 / M40-49 [ 5710 ] Tomáš Lavička 1973 CZE Praha 02:01:12.7 45:21.7
211 10 / M60 [ 5599 ] Jiří Lenc 1954 CZE Vimperk 02:01:24.7 45:33.7
212 55 / M40-49 [ 5671 ] RADEK VLASATÝ 1972 CZE Biketime Bulls Písek 02:02:33.1 46:42.1
213 33 / M30-39 [ 5683 ] Josef Pumpr 1977 CZE Dynín 02:02:49.5 46:58.5
214 11 / M60 [ 5581 ] Jiří Huml 1956 CZE VELOSPORT Domažlice 02:03:21.4 47:30.4
215 26 / junior [ 5728 ] Kryštof Novák 2006 CZE Strakonice 02:03:31.9 47:40.9
216 8 / juniorky [ 625 ] Michaela Karellová 1999 CZE GALAXY CYKLOŠVEC 02:03:44.9 47:53.9
217 5 / Z19-29 [ 628 ] Kateřina Tuháčková 1987 CZE Blatná 02:05:13.4 49:22.4
218 15 / Z40 [ 5614 ] Hana Neubauerová 1975 CZE Biketime Bulls Písek 02:06:53.0 51:02.0
219 5 / Z30-39 [ 5661 ] Katerina Sichova 1984 CZE CME Office Rats 02:06:53.7 51:02.7
220 28 / M50-59 [ 5756 ] Bohumil Kovárna 1964 CZE ?eské Bud?jovice 02:07:05.6 51:14.6
221 9 / juniorky [ 5514 ] Kristýna Nováková 1998 CZE GS cyklo team Jistebnice 02:08:45.4 52:54.4
222 6 / Z30-39 [ 165 ] Věrka Malířová 1977 CZE Nilfisk pro cycling 02:09:20.7 53:29.7
223 56 / M40-49 [ 5564 ] Roman Číhal 1970 CZE Lužice u Hodonína 02:09:31.3 53:40.3
224 12 / M60 [ 641 ] Miloslav Husa 1956 CZE Písek 02:09:34.5 53:43.5
225 13 / M60 [ 624 ] František Vejvoda 1944 CZE Galaxy Bike Tálín 02:11:19.9 55:28.9
226 16 / Z40 [ 5736 ] Milana Raczová 1966 CZE Brno 02:11:29.4 55:38.4
227 57 / M40-49 [ 623 ] IVAN RADA 1967 CZE DVE MARIE 02:12:14.6 56:23.6
228 29 / M50-59 [ 5761 ] Ján kolář 1958 CZE Praha 9 02:12:20.6 56:29.6
229 34 / M30-39 [ 5639 ] Sláva Syrový 1978 CZE Řemesníci Kramolín 02:12:28.6 56:37.6
230 35 / M30-39 [ 5658 ] Cliff Hayhurst 1984 CZE CME Office Rats 02:14:21.6 58:30.6
231 14 / M60 [ 5616 ] Miroslav Novák 1956 CZE FEAL 02:14:26.4 58:35.4
232 7 / Z30-39 [ 5625 ] Miroslava Pucandlová 1985 CZE Kamenice nad Lipou 02:15:55.9 01:00:04.9
233 8 / Z30-39 [ 5577 ] Jitka Holubová 1977 CZE Praha 8 02:18:22.9 01:02:31.9
234 58 / M40-49 [ 5684 ] Radek Fura 1973 CZE Tabor 02:20:19.9 01:04:28.9
235 9 / Z30-39 [ 5762 ] Vendula Fajtlová 1978 CZE Dolní Bukovsko 02:21:00.1 01:05:09.1
236 30 / M50-59 [ 5734 ] Jiří Černý 1962 CZE Brno 02:21:20.6 01:05:29.6
237 36 / M30-39 [ 5673 ] Roman Kůs 1980 CZE Řemesníci Kramolín 02:21:33.9 01:05:42.9
238 37 / M30-39 [ 5687 ] Stanislav Rothbauer 1981 CZE Ski team Budweis 02:21:58.8 01:06:07.8
239 35 / M19-29 [ 5680 ] Tomáš Nejezchleba 1990 CZE ?eské Bud?jovice 02:24:45.1 01:08:54.1
240 10 / juniorky [ 5619 ] Veronika Petáková 1999 CZE Bike team Vodňany 02:26:28.8 01:10:37.8
241 15 / M60 [ 5746 ] Jan Hůlka 1952 CZE Karlík 02:29:55.6 01:14:04.6
242 31 / M50-59 [ 5685 ] Libor Biskup 1964 CZE Pisek 02:36:06.6 01:20:15.6
243 17 / Z40 [ 5582 ] Jiřina Janečková 1966 CZE Písek 02:36:28.8 01:20:37.8
244 36 / M19-29 [ 5686 ] Libor Biskup 1991 CZE Nesva?ily 02:49:34.4 01:33:43.4
245 27 / junior [ 5695 ] Matěj Šimák 2004 CZE Praha 6 02:54:29.5 01:38:38.5
246 59 / M40-49 [ 5694 ] Martin Šimák 1975 CZE Praha 6 02:54:32.1 01:38:41.1
247 18 / Z40 [ 5060 ] Zuzana Ševčíková 1968 CZE BTK EURO BIKE Praha 02:56:27.5 01:40:36.5
248 60 / M40-49 [ 5743 ] Václav Sušil 1970 CZE Černý koně 03:07:32.0 01:51:41.0
249 38 / M30-39 [ 5576 ] Martin Holub 1978 CZE Galaxy bike Tálín 03:10:34.2 01:54:43.2
250 37 / M19-29 [ 5057 ] Jiří Kolářík 1995 CZE Písek 04:05:22.1 02:49:31.1
DNF / Z40 [ 5593 ] Petra Kovářová 1973 CZE Praha 5
DNF / M19-29 [ 5560 ] Lukáš Cendelín 1994 CZE Písek
DNF / M40-49 [ 180 ] Radek Vojta 1970 CZE Nilfisk pro cycling
DNF / M40-49 [ 5759 ] Josef Pícha 1973 CZE G. Benedikt Švec Cykloteam Želeč
DNF / Z30-39 [ 5709 ] Alena Tomišová 1979 CZE Dům barev Český Krumlov
DNS / Z19-29 [ 5594 ] Lucie Kozáková 1989 CZE CBC team
DNS / junior [ 23 ] Jiří Hořejší 2000 CZE GS cyklo team Jistebnice
DNS / M19-29 [ 539 ] Jakub Peták 1994 CZE Bike team Vodňany
DNS / M50-59 [ 5569 ] Jiří Forman 1965 CZE CKK Znojmo
DNS / M30-39 [ 5630 ] Jaroslav Scheithauer 1977 CZE TRIsáci
DNS / M30-39 [ 5558 ] Jakub Bulan 1985 CZE Řemesnící Kramolín
DNS / M40-49 [ 5615 ] Jan Nevšímal 1975 CZE HC Litvínov
DNS / M19-29 [ 193 ] David Pavlíček 1994 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS
DNS / M40-49 [ 176 ] Václav Červený 1971 CZE bike sokol Újezd
DNS / M40-49 [ 175 ] Robert Barninec 1973 CZE KONA CYCLING POINT
DNS / junior [ 5651 ] Marek Vaclík 1998 CZE Z Bike Team Třeboň
DNS / Z19-29 [ 516 ] Eliška Hrušková 1987 CZE PRODOLI Racing Team
DNS / M60 [ 5565 ] Jan Dimmer 1953 CZE ŠILHAVÝ-RAMALA
DNS / juniorky [ 5602 ] Pavlína Macková 2000 CZE Cykloklub Chýnov

výsledková listina Tandemy

start ~ 12:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži [ 5607 ] Morozov Michálek Pavel Michálek 1963 CZE Agro 21 01:49:37.6
2 2 / Muži [ 5721 ] Robert Hrádek Pavel Vlnatý 1985 CZE Sport Preuss 02:11:15.5 21:37.9