Mercedes Benz Bike Cup Tálín

07.05.2016 Písek [CZE]

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

odrážedla - holky do 6 let

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1
1 1 / Ženy BB RACING 02:35:45.0
2 2 / Ženy Nilfisk pro cycling 02:35:52.0
3 3 / Ženy Rychlý šípy 02:35:58.0
4 4 / Ženy GS cyklo team Jistebnice 02:36:01.0
5 5 / Ženy Junior cycling projekt team 02:36:04.0

kola - holky do 6 let

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1
1 1 / Ženy Dům Barev Český Krumlov 02:44:46.0
2 2 / Ženy FOR BIKES cycling team 02:44:48.0
3 3 / Ženy Dům barev Český Krumlov 02:44:51.0
4 4 / Ženy SP KOLO LOAP SPECIALIZED 02:44:53.0
5 5 / Ženy BB RACING 02:44:55.0

holky 7 - 9 let

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1
1 1 / Ženy Biketime Bulls Písek 01:51:30.0
2 2 / Ženy ski klub sumava 01:51:48.0
3 3 / Ženy LYKOKLUB PRACHATICE 01:51:55.0
4 4 / Ženy Outdoor kids Čkyně 01:51:56.0
5 5 / Ženy Junior Cycling Project Team 01:51:58.0

holky 10 - 12 let

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1
1 1 / Ženy LYKO KLUB PRACHATICE 02:14:23.0
2 2 / Ženy Liko Prachatice 02:14:26.0
3 3 / Ženy GW Jihotrans 02:14:29.0
4 4 / Ženy GS cyklo team Jistebnice 02:14:33.0
5 5 / Ženy G. Benedikt Švec Cykloteam Želeč 02:14:35.0

děti 13 - 14 let

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1
1 1 / Muži Dům barev Český Krumlov 02:21:20.0
2 1 / Ženy Dukla Praha 02:21:24.0
3 2 / Muži ČS SPECIALIYEN JUNIOR MTB TEAM 02:21:29.0
4 3 / Muži Dům barev Český Krumlov 02:21:39.0
5 4 / Muži Liko Prachatice 02:21:42.0

kluci 7 - 9 let

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1
1 1 / Muži Junior Cycling Project Team 01:54:44.0
2 2 / Muži Nilfisk pro cycling 01:54:48.0
3 3 / Muži Cylospotr pit stop.cz 01:54:51.0
4 4 / Muži Dům barev Český Krumlov 01:54:54.0
5 5 / Muži Biketime Bulls Písek 01:54:57.0

kluci 10-12 let

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1
1 1 / Muži Dukla Praha 02:16:51.0
2 2 / Muži LYKO KLUB PRACHATICE 02:16:54.0
3 3 / Muži LYKO Prachatice 02:16:57.0
4 4 / Muži Cycling Academy Tábor 02:17:00.0
5 5 / Muži Bike Team REMIŠVEHA 02:17:02.0

odrážedla - kluci do 6 let

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1
1 1 / Muži Cykloklub Chýnov 02:36:50.0
2 2 / Muži BB RACING 02:36:55.0
3 3 / Muži Praha 9 - Vino? 02:37:00.0
4 4 / Muži MTB Trilogy 02:37:02.0
DNS / Ženy Biketime Bulls Písek
DNS / Muži GS cyklo team Jistebnice
DNS / Ženy Nilfisk pro cycling
DNS / Ženy Nilfisk pro cycling
5 5 / Muži Cykloklub Chýnov 02:36:50.0

kola - kluci do 6 let

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1
1 1 / Muži Moped klub Protivín 02:41:49.0
2 2 / Muži LYKO KLUB PRACHATICE 02:41:53.0
3 3 / Muži Plze? 02:41:56.0
4 4 / Muži Biketime Bulls Písek 02:42:29.0
5 5 / Muži BB RACING 02:42:33.0

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1

Trasa A 72km

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1
1 1 / M30-39 GIANT Trans Brdy Team 02:26:10.1
2 1 / M19-29 Erste Premier Petr Čech team 02:30:53.1
3 2 / M19-29 Nilfisk pro cycling 02:30:53.6
4 3 / M19-29 Ski a Bike Centrum Radotín 02:33:04.7
5 4 / M19-29 Symbio+ Cannondale 02:33:04.9

NOVA jízda 38km

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1
1 1 / junior Nilfisk pro cycling 01:15:51.0
2 1 / M19-29 GS cyklo team Jistebnice 01:17:54.4
3 2 / junior GS cyklo team Jistebnice 01:17:58.5
4 1 / M30-39 KONA CYCLING POINT 01:17:59.2
5 1 / M40-49 GALAXY CYKLOŠVEC 01:18:05.1

Tandemy

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1
1 1 / Muži Agro 21 01:49:37.6
2 2 / Muži Sport Preuss 02:11:15.5
3 3 / Muži Agro 21 01:49:37.6
4 4 / Muži Sport Preuss 02:11:15.5