Weber Jičín City Run

2019-05-25 Jičín 

archiv

announcement

registration

start list

results

DM6 total: 15, men : 15, women: 0, Muži: 15, Ženy: 0 izs, prestige [html] [pdf]
DZ6 total: 9, men : 0, women: 9, Muži: 0, Ženy: 9 izs, prestige [html] [pdf]
DM8 total: 3, men : 3, women: 0, Muži: 3, Ženy: 0 izs, prestige [html] [pdf]
DZ8 total: 5, men : 1, women: 4, Muži: 1, Ženy: 4 izs, prestige [html] [pdf]
DM10 total: 4, men : 4, women: 0, Muži: 4, Ženy: 0 izs, prestige [html] [pdf]
DZ10 total: 6, men : 0, women: 6, Muži: 0, Ženy: 6 izs, prestige [html] [pdf]
DM12 total: 3, men : 3, women: 0, Muži: 3, Ženy: 0 izs, prestige [html] [pdf]
DZ12 total: 4, men : 0, women: 4, Muži: 0, Ženy: 4 izs, prestige [html] [pdf]
21.1km total: 28, men : 19, women: 9, M30: 3, M50: 7, M60: 6, M70: 1, PRESTIGE: 2, Z30: 5, Z50: 3, PRESTIGE-W: 1 izs, prestige [html] [pdf]
10km total: 62, men : 39, women: 23, M30: 14, M50: 12, M60: 6, M70: 3, PRESTIGE: 4, Z30: 10, Z50: 8, PRESTIGE-W: 5 izs, prestige [html] [pdf]
5km total: 44, men : 18, women: 26, Kluci: 1, Junioři: 6, M23: 1, M: 10, Holky: 1, Juniorky: 0, Z23: 2, Z: 23 izs, prestige [html] [pdf]
10km páry total: 10, men : 5, women: 5, páry: 10 izs, prestige [html] [pdf]
štafeta 21.1km total: 16, men : 8, women: 8, uni: 16 izs, prestige [html] [pdf]

result list DM6

start ~ 16:00:42

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / Muži [36] mikuláš Jiránek 2013 CZE jičín 00:41.6
2 2 / Muži [43] Matěj Vaněk 2014 CZE Obklady Vaněk 00:42.6 00:01.0
3 3 / Muži [90] sebastian záruba 2014 CZE tj ac jičín 00:47.3 00:05.7
4 4 / Muži [100] matouš Bambula 2014 CZE AC TJ JIČÍN 00:49.5 00:07.9
5 5 / Muži [44] Matyáš Dolenský 2013 CZE Jičín 00:49.7 00:08.1
6 6 / Muži [210] Kristián sitný 2014 CZE Pětihosty 00:50.3 00:08.7
7 7 / Muži [87] Jakub Andrle 2015 CZE Liberec 00:53.8 00:12.2
8 8 / Muži [49] kryštof purš 2014 CZE jičín 00:55.2 00:13.6
9 9 / Muži [48] luke hansen 2014 CZE jičín 00:55.7 00:14.1
10 10 / Muži [203] michal cada 2015 CZE redpoint 01:04.9 00:23.3
11 11 / Muži [201] dominik Bambula 2016 CZE jičin 01:05.0 00:23.4
12 12 / Muži [92] Viktor Kadleček 2016 CZE Vlastiboř 01:32.0 00:50.4
13 13 / Muži [37] matouš linhart 2017 CZE Praha 01:59.2 01:17.6
14 14 / Muži [208] adam bílek 2016 CZE Czech Tallboys 02:21.4 01:39.8
15 15 / Muži [25] Hynek Bohuňovský 2013 CZE CYKLO KLUB JIČÍN 02:51.5 02:09.9

result list DZ6

start ~ 16:00:42

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / Ženy [27] Šárka Menclová 2013 CZE TJ Sokol Hradec Králové 00:42.3
2 2 / Ženy [89] zuzana vungwirtová 2013 CZE fabio team 00:51.9 00:09.6
3 3 / Ženy [91] dita kadlečková 2013 CZE vlastiboř 00:53.3 00:11.0
4 4 / Ženy [26] Elen Jenčková 2014 CZE AC TJ Jičín 00:54.0 00:11.7
5 5 / Ženy [98] eliška gogová 2013 CZE pardubice 00:55.0 00:12.7
6 6 / Ženy [86] Beata Letková 2015 CZE AC TJ Jičín 00:58.2 00:15.9
7 7 / Ženy [46] anežka Kosáčková 2015 CZE Zálesní Lhota 00:59.7 00:17.4
8 8 / Ženy [207] eliška Rozsypalová 2016 CZE Czech Tallboys 01:43.1 01:00.8
DNS / Ženy [97] Ella Pechová 2016 CZE Ostružno

result list DM8

start ~ 16:06:47

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / Muži [42] roman tomeš 2011 CZE SWSL SKI KLUB LUčany 01:18.6
2 2 / Muži [211] sebastiaN sitný 2011 CZE Pětihosty 01:38.0 00:19.4
3 3 / Muži [28] Sebastian Hrbek 2012 CZE Athletic Football Academy 01:45.7 00:27.1

result list DZ8

start ~ 16:06:47

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / Ženy [29] Nikola Jenčková 2011 CZE AC TJ Jičín 01:15.2
2 2 / Ženy [45] Alice Kosáčková 2012 CZE Zálesní Lhota 01:26.5 00:11.3
3 3 / Ženy [38] Kateřina Brožková 2011 CZE Jičín 01:29.2 00:14.0
4 1 / Muži [30] Šimon Kordík 2011 CZE CYKLO KLUB JIČÍN 01:39.4 00:24.2
5 4 / Ženy [99] anežka golova 2012 CZE pardubice 01:44.9 00:29.7

result list DM10

start ~ 16:11:28

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / Muži [31] Jachym Bohuňovský 2009 CZE CYKLO KLUB JIČÍN 02:56.9 01:23.6 (1)
2 2 / Muži [202] tomáš stranský 2009 CZE Jičín 03:02.4 00:05.5 01:25.9 (3)
3 3 / Muži [35] Vítek Jiránek 2010 CZE 03:03.6 00:06.7 01:25.4 (2)
4 4 / Muži [96] Matyáš Kvitský 2010 CZE cykloklub jičin 03:06.5 00:09.6 01:27.3 (4)

result list DZ10

start ~ 16:11:28

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / Ženy [47] Stella Trmatová 2010 CZE Czech Tallboys 03:20.5 01:24.6 (1)
2 2 / Ženy [95] viola Bláhová 2009 CZE fabio team 03:29.2 00:08.7 01:33.3 (2)
3 3 / Ženy [204] vanesa Vaňkova 2009 CZE cykloklub jičin 03:36.4 00:15.9 01:36.4 (3)
4 4 / Ženy [94] zuzana Ševčíková 2009 CZE teplice 03:47.0 00:26.5 01:38.1 (4)
5 5 / Ženy [93] lili volanská 2009 CZE holovousy 03:56.9 00:36.4 01:42.2 (5)
DNS / Ženy [32] Thea Doležalová 2009 CZE Rudník u Vrchlabí

result list DM12

start ~ 16:17:15

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / Muži [34] Matěj Vondra 2007 CZE Rudnik 04:27.8 01:30.7 (3)
2 2 / Muži [50] matěj Krejčí 2008 CZE mk nová paka 04:48.5 00:20.7 01:30.3 (2)
3 3 / Muži [33] Kryštof Hrbek 2007 CZE Athletic Football Academy 04:58.9 00:31.1 01:30.2 (1)

result list DZ12

start ~ 16:17:15

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / Ženy [39] elena brožková 2007 CZE jičín 04:08.8 01:18.9 (2) 02:47.1 (1)
2 2 / Ženy [88] tereza jenčková 2008 CZE Fabio Team 04:25.4 00:16.6 01:18.8 (1) 02:49.0 (2)
3 3 / Ženy [206] Marcela Nosková 2008 CZE LSK Lomnice nad Popelkou 04:29.0 00:20.2 01:23.0 (3) 02:59.0 (3)
4 4 / Ženy [209] AMELIE SITNÁ 2008 CZE Pětihosty 05:11.9 01:03.1 01:27.7 (4) 03:21.3 (4)

result list 21.1km

start ~ 17:01:19

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / PRESTIGEprestige [2] Rudolf Cogan 1971 CZE Sokol Nová Paka 01:26:38.1
2 2 / PRESTIGEprestige [1] Dalibor Cesak 1977 CZE CYKLO KLUB JIČÍN 01:26:47.1 00:09.0
3 1 / M30 [181] Pavel franc 1991 CZE jičín 01:29:00.5 02:22.4
4 2 / M30 [9] Tomáš Goga 1984 CZE WEBER TEAM 01:30:35.4 03:57.3
5 1 / M50 [13] Drahomir Koudelka 1971 CZE meixner consulting 01:35:27.1 08:49.0
6 1 / M60 [20] Václav Rampas 1967 CZE Jičín 01:36:24.4 09:46.3
7 2 / M50 [21] Miroslav Suchý 1974 CZE Forrest Gump 01:43:50.8 17:12.7
8 2 / M60 [6] Tomáš Daniš 1969 CZE Železnice 01:44:14.3 17:36.2
9 1 / Z50 [11] Dagmar Kilianová 1976 CZE Čistá u Horek 01:45:28.3 18:50.2
10 3 / M30 [8] Arťom Gnědin 1993 CZE BP4 01:46:05.1 19:27.0
11 1 / PRESTIGE-Wprestige [3] Lucie Jampílková 1973 CZE L+L team 01:48:32.6 21:54.5
12 3 / M60 [41] jan krabec 1969 CZE sdružení pro jičin 01:49:53.4 23:15.3
13 4 / M60 [5] Aleš Černý 1964 CZE JFK Jaroměř 01:50:55.7 24:17.6
14 1 / Z30 [12] Karolina Kolářová 1992 CZE BP4 01:52:10.6 25:32.5
15 2 / Z30 [15] Šárka Kunclová 1983 CZE Triexpert racing team 01:52:57.2 26:19.1
16 5 / M60 [150] jan Hlaváč 1965 CZE jičín 01:54:49.5 28:11.4
17 3 / M50 [4] Aleš Andrle 1973 CZE WEBER TEAM 01:55:11.8 28:33.7
18 4 / M50 [170] ondřej Zajíc 1970 CZE 01:56:16.6 29:38.5
19 3 / Z30 [7] nela drbohlavová 1991 CZE TJ Sokol Valdice 01:59:05.1 32:27.0
20 2 / Z50 [19] Radka Pospíšilová 1969 CZE Sirény 02:00:35.0 33:56.9
21 5 / M50 [18] Jiří Podzimek 1975 CZE Jičín 02:00:58.7 34:20.6
22 3 / Z50 [14] Eva Krejcarová 1974 CZE Sirény 02:02:36.0 35:57.9
23 6 / M60 [24] Karel Žrout 1966 CZE Běžecká škola Prahy 4 02:11:25.5 44:47.4
24 4 / Z30 [10] Raphaela Jakob 1990 CZE Praha 02:11:25.7 44:47.6
25 6 / M50 [22] Jan Sýkora 1974 CZE WEBER TEAM 02:22:57.1 56:19.0
26 1 / M70 [17] Jaroslav Novotný 1955 CZE TEP Trutnov 02:42:10.9 01:15:32.8
26 7 / M50 [16] Martin Linhart 1977 CZE Praha 7
DNS / Z30 [23] Mirka Vítková 1981 CZE WEBER TEAM

result list 10km

start ~ 17:01:19

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / PRESTIGEprestige [168] Vlastimil flegl 1986 CZE vrchlabí 36:01.0
2 2 / PRESTIGEprestige [164] vít doležal 1998 CZE tj ac jičín 36:06.1 00:05.1
3 3 / PRESTIGEprestige [169] Jiří Čivrný 1980 CZE Semily 38:56.6 02:55.6
4 1 / M30izs [123] Zbyněk Letko 1988 CZE HZS PS Jičín 39:01.7 03:00.7
5 1 / M60 [177] Petr Hlaváček 1967 CZE Podskalan Podhradí 39:27.8 03:26.8
6 2 / M30 [142] Michal Vejvoda 1982 CZE T.J. Sokol Jičín 39:43.6 03:42.6
7 3 / M30 [109] Tomáš Hejl 1983 CZE Jičín 39:55.2 03:54.2
8 2 / M60 [110] Tomáš Hrbek 1968 CZE Athletic Football Academy 40:39.6 04:38.6
9 1 / M50 [107] Michal Gebhart 1977 CZE North Czech Runners 41:13.9 05:12.9
10 1 / PRESTIGE-Wprestige [166] Denisa Kozáková 1979 CZE Hvězda Pardubice 41:30.1 05:29.1
11 4 / M30izs [85] Tomáš Dvořák 1985 CZE VZS Jablonec 41:46.3 05:45.3
12 2 / M50 [132] Jiří Synek 1974 CZE Uranové doly Hamr 1972 43:57.3 07:56.3
13 5 / M30 [119] Petr Kuk 1981 CZE WEBER TEAM 43:59.5 07:58.5
14 2 / PRESTIGE-Wprestige [171] rozárka vejražková 2001 CZE sc jičín 44:06.1 08:05.1
15 3 / M50 [180] michal odvárko 1974 CZE rh kartouzy valdice 44:18.9 08:17.9
16 4 / PRESTIGEprestige [108] Tomáš Grygera 1984 CZE SHINDA RUNNING 44:41.1 08:40.1
17 3 / PRESTIGE-Wprestige [172] barbora matěšková 2001 CZE sc jičín 44:46.1 08:45.1
18 1 / Z50 [155] Gabriela Pašková 1979 CZE Continental Sport Club 47:35.1 11:34.1
19 3 / M60 [129] Zdeněk Pitthard 1961 CZE STPA CZ 47:36.9 11:35.9
20 4 / M50 [112] Jindřich Imlauf 1973 CZE FABIO TEAM 47:50.8 11:49.8
21 5 / M50izs [174] jiří kazda 1978 CZE sdh jičín 48:36.4 12:35.4
22 1 / Z30 [121] Veronika Kyselová 1986 CZE Jumping Jičín 48:59.1 12:58.1
23 4 / PRESTIGE-Wprestige [136] Jana Škorpilová 1974 CZE SJC Jíčín 49:18.4 13:17.4
24 5 / PRESTIGE-Wprestige [161] Vendula Navrátilová 1993 CZE Ghost team 49:30.7 13:29.7
25 2 / Z50 [117] Olga Košťálová 1977 CZE Hořice 49:50.6 13:49.6
26 6 / M30izs [143] Lukáš Veselý 1988 CZE CITY RUN STARS 50:03.8 14:02.8
27 1 / M70 [125] Jan Mach 1948 CZE Nová Paka 50:21.4 14:20.4
28 6 / M50 [113] FRANTIŚEK JENČEK 1972 CZE FABIO TEAM 50:55.9 14:54.9
29 4 / M60 [184] Tomáš Sehnal 1967 CZE Poděbrady 51:08.8 15:07.8
30 7 / M50 [114] David Jungwirt 1971 CZE FABIO TEAM 51:49.3 15:48.3
31 3 / Z50 [144] Martina Vondráčková 1976 CZE FABIO TEAM 51:53.6 15:52.6
32 8 / M50 [137] Radek Štěpán 1974 CZE WEBER TEAM 51:55.9 15:54.9
33 2 / Z30 [158] eva rážová 1991 CZE praha 52:33.3 16:32.3
34 5 / M60 [105] martin doležal 1964 CZE Rudník u Vrchlabí 52:51.7 16:50.7
35 7 / M30izs [139] Daniel Taneček 1993 CZE Jičín 53:02.3 17:01.3
36 4 / Z50 [167] ivana krabcova 1972 CZE sdružení pro jičin 53:17.8 17:16.8
37 5 / Z50 [124] Lenka Macková 1970 CZE WEBER TEAM 53:18.8 17:17.8
38 6 / Z50 [138] Lenka Štěpánová 1977 CZE WEBER TEAM 53:31.4 17:30.4
39 3 / Z30 [173] Eva Cyrany 2000 CZE Jičín 53:47.8 17:46.8
40 7 / Z50 [118] Anna Křepelová 1955 CZE Praha 8 54:45.7 18:44.7
41 9 / M50 [104] Jan Červa 1976 CZE Boseň 54:52.6 18:51.6
42 4 / Z30 [101] Andrea Babáková 1994 CZE Jičín 55:04.0 19:03.0
43 5 / Z30 [135] Romana Šírová 1986 CZE Jičín 55:40.3 19:39.3
44 8 / M30 [120] Jiří Kůtek 1990 CZE TJ SKP Valdice 58:07.1 22:06.1
45 6 / Z30 [133] Helena Šamalová 1982 CZE BŽB 58:54.6 22:53.6
46 7 / Z30 [140] Kristýna Tulková 1989 CZE Hořice 58:58.6 22:57.6
47 9 / M30 [130] Martin Pokoš 1985 CZE WEBER TEAM 59:05.4 23:04.4
48 8 / Z30 [122] Linda Langhansová 1985 CZE Jičín 01:00:05.8 24:04.8
49 10 / M50 [102] Vojtěch Bolina 1978 CZE WEBER TEAM 01:01:00.9 24:59.9
50 10 / M30 [128] Petr Najman 1990 CZE Hrubá Skála 01:01:26.6 25:25.6
51 11 / M30 [160] Petr Rozsypal 1983 CZE Jičín 01:05:20.1 29:19.1
52 2 / M70 [111] Miloš Hutník 1958 CZE WEBER TEAM 01:07:26.4 31:25.4
53 12 / M30 [134] Jindřich Šír 1985 CZE GARLAND 01:08:04.0 32:03.0
DNF / M30 [106] Jaroslav Dušek 1982 CZE Jičín
DNS / Z30 [103] Hana Crhová 1985 CZE WEBER TEAM
DNS / M50 [115] Lukáš Kittler 1978 CZE WEBER TEAM
DNS / M30 [116] Michael Kohout 1984 CZE Praha 3
DNS / Z50 [126] Zuzana Možná 1975 CZE WEBER TEAM
DNS / M60 [127] Zdeněk Možný 1968 CZE WEBER TEAM
DNS / Z30 [131] Iveta Strouhalová 1995 CZE AUTOCENTRUM Jičín
DNS / M70 [141] Petr Vácha 1954 CZE VAPE Jablonec nad Nisou
DNS / M50 [145] Vilém Zábranský 1979 CZE WEBER TEAM

result list 5km

start ~ 17:01:19

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / Junioři [165] jakub krabec 2002 CZE AC jičin 20:45.1
2 2 / Junioři [79] Filip Stránský 2004 CZE Jičínští hobíci 21:13.2 00:28.1
3 3 / Junioři [163] štěpán socha 2003 CZE kyje 21:23.2 00:38.1
4 1 / Kluci [73] František Nosek 2005 CZE LSK Lomnice nad Popelkou 22:04.8 01:19.7
5 1 / Z [153] Eva Vysučková 1975 CZE HBO Europe 22:58.2 02:13.1
6 1 / M [51] Milan Beránek 1979 CZE Czech Tallboys 24:01.3 03:16.2
7 4 / Junioři [64] Václav Jelínek 2002 CZE FABIO TEAM 24:08.3 03:23.2
8 2 / M [78] Jan Skrbek 1985 CZE Czech Tallboys 24:12.6 03:27.5
9 2 / Z [159] petra kadlečková 1985 CZE Vlastiboř 25:44.7 04:59.6
10 5 / Junioři [65] Jan Jelínek 2004 CZE FABIO TEAM 26:34.2 05:49.1
11 1 / Holky [179] Kateřina Maťátková 2005 CZE LSK Lomnice nad Popelkou 26:35.2 05:50.1
12 3 / M [80] Pavel Ševčík 1982 CZE Teplice 26:48.9 06:03.8
13 4 / M [82] VáclAV Vondra 1968 CZE Rudník 27:22.8 06:37.7
14 6 / Junioři [66] Alexandr Jenček 2002 CZE FABIO TEAM 28:54.8 08:09.7
15 3 / Z [56] Zdeňka Coganová 1986 CZE Nová Paka 28:56.2 08:11.1
16 5 / M [52] Lukas Bernat 1992 CZE Samsina 28:59.3 08:14.2
17 6 / M [162] jan ševčík 1978 CZE 4bidden 29:19.3 08:34.2
18 4 / Z [59] Miluše Dušková 1982 CZE Velká Losenice 29:33.5 08:48.4
19 5 / Z [68] Eva Jungwirtová 1980 CZE FABIO TEAM 30:58.8 10:13.7
20 7 / M [154] petr polák 1975 CZE jičin 31:28.1 10:43.0
21 6 / Z [63] Michaela Javůrková 1979 CZE FABIO TEAM 31:48.1 11:03.0
22 7 / Z [53] HELENA BLÁHOVÁ 1981 CZE FABIO TEAM 31:50.4 11:05.3
23 8 / Z [60] Lucie Felcmanová 1975 CZE CYKLO KLUB JIČÍN 32:31.4 11:46.3
23 8 / Z [55] Pavlína Buhuňovská 1981 CZE CYKLO KLUB JIČÍN 32:31.4 11:46.3
25 10 / Z [67] Jana Jenčková 1975 CZE FABIO TEAM 33:24.2 12:39.1
26 11 / Z [76] Andrea Pospíšilová 1993 CZE CITY RUN STARS 33:42.8 12:57.7
27 12 / Z [81] Lucie Veselá 1983 CZE CITY RUN STARS 34:06.4 13:21.3
28 8 / M [178] Miroslav Žák 1994 CZE TJ Sokol Jičín 34:52.0 14:06.9
29 13 / Z [75] Zdeňka Pokorná 1977 CZE Nová Paka 35:05.6 14:20.5
30 1 / Z23 [176] jitka šimáková 1997 CZE johoo 35:08.5 14:23.4
31 14 / Z [175] michaela šimáková 1968 CZE johoo 35:08.8 14:23.7
32 15 / Z [58] Hana Drahoňovská 1985 CZE Jičín 35:25.3 14:40.2
33 16 / Z [61] Barbora Filipová 1990 CZE CITY RUN STARS 36:52.1 16:07.0
34 17 / Z [62] Šárka Hanušová 1995 CZE CITY RUN STARS 37:54.4 17:09.3
35 18 / Z [54] Kateřina Bryscejnová 1978 CZE CITY RUN STARS 43:12.7 22:27.6
35 18 / Z [74] Jindřiška Pankrácová 1983 CZE CITY RUN STARS 43:12.7 22:27.6
37 20 / Z [83] Denisa Vondrová 1979 CZE Rudník 01:13:39.0 52:53.9
DNS / M23 [57] Jaroslav Čeřovský 1998 CZE Jičín
DNS / Z23 [69] Bára Koudelková 1998 CZE Bílsko u Hořic
DNS / Z [70] Lucie Kutnarová 1985 CZE CITY RUN STARS
DNS / M [71] Jiří Kužel 1979 CZE Czech Tallboys
DNS / M [72] Jiří Mošna 1988 CZE FABIO TEAM
DNS / Z [77] Jitka Riegl 1984 CZE Praha 1
DNS / Z [84] Renata Vykusová 1982 CZE WEBER TEAM

result list 10km páry

start ~ 17:01:19

rank rank/cat. team finish members lap#1lap#2
1 1 / páry Czech Tallboys 51:43.8 146 51:43.0 Aleš Bílek 1979
147 51:43.8 Petra Bílková 1987
2 2 / páry Jičín 56:07.1 152 56:05.4 martina kůtková 1992
205 56:07.1 lukáš Jedlička 1985
3 3 / páry CYKLO KLUB JIČÍN 56:58.7 157 56:57.8 Daniel Vaněk 1974
156 56:58.7 Kateřina Vaňková 1976
4 4 / páry Praha 7 58:27.6 149 58:26.5 Denisa Čiháková 1989
148 58:27.6 Michael Čihák 1991
5 5 / páry jinolice 01:00:04.5 183 01:00:04.1 Pavel kozák 1972
182 01:00:04.5 věra kotroušová 1973

result list štafeta 21.1km

start ~ 17:01:19

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / uni [2001] Aleška Kovaříková 1980 CZE Runservice Jičín 01:43:49.8
1 1 / uni [3001] Daniela Kovaříková 2006 CZE Runservice Jičín 01:43:49.8
1 1 / uni [4001] JIří Záruba 1983 CZE Runservice Jičín 01:43:49.8
1 1 / uni [1001] Jakub Cabicar 1995 CZE Runservice Jičín 01:43:49.8
5 5 / uni [4002] Jiří Pešek 1980 CZE TSS Modelárna Třebechovice pod Orebem 01:49:19.3 05:29.5
5 5 / uni [3002] Petra Mrázová 1973 CZE TSS Modelárna Třebechovice pod Orebem 01:49:19.3 05:29.5
5 5 / uni [2002] Bořivoj Mráz 1974 CZE TSS Modelárna Třebechovice pod Orebem 01:49:19.3 05:29.5
5 5 / uni [1002] Milan Dušek 1976 CZE TSS Modelárna Třebechovice pod Orebem 01:49:19.3 05:29.5
9 9 / uni [1004] Jakub Sedlák 2002 CZE Botica team 01:56:34.9 12:45.1
9 9 / uni [4004] Martina Sedláková 1976 CZE Botica team 01:56:34.9 12:45.1
9 9 / uni [3004] Kristýna Sedláková 1994 CZE Botica team 01:56:34.9 12:45.1
9 9 / uni [2004] Radek Sedlák 1974 CZE Botica team 01:56:34.9 12:45.1
13 13 / uni [2003] Zlatka Chlupáčová 1990 CZE BigOBand TEAM 02:28:36.0 44:46.2
13 13 / uni [3003] Petra Loulová 1981 CZE BigOBand TEAM 02:28:36.0 44:46.2
13 13 / uni [4003] Marek Ottl 1979 CZE BigOBand TEAM 02:28:36.0 44:46.2
16 16 / uni [1003] Kristýna Hádková 1987 CZE BigOBand TEAM 02:28:36.1 44:46.3