Weber Jičín City Run

06.09.2020 Jičín 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

DZ6 celkem: 9, muži : 0, ženy: 9, Muži: 0, Ženy: 9 izs [html] [pdf]
DM6 celkem: 15, muži : 15, ženy: 0, Muži: 15, Ženy: 0 izs [html] [pdf]
DZ8 celkem: 9, muži : 0, ženy: 9, Muži: 0, Ženy: 9 izs [html] [pdf]
DM8 celkem: 4, muži : 4, ženy: 0, Muži: 4, Ženy: 0 izs [html] [pdf]
DZ10 celkem: 6, muži : 0, ženy: 6, Muži: 0, Ženy: 6 izs [html] [pdf]
DM10 celkem: 6, muži : 6, ženy: 0, Muži: 6, Ženy: 0 izs [html] [pdf]
DM12 celkem: 4, muži : 4, ženy: 0, Muži: 4, Ženy: 0 izs [html] [pdf]
DZ12 celkem: 2, muži : 0, ženy: 2, Muži: 0, Ženy: 2 izs [html] [pdf]
10km celkem: 63, muži : 46, ženy: 17, M30: 22, M50: 16, M60: 7, M70: 1, Z30: 10, Z50: 7 izs [html] [pdf]
5km celkem: 42, muži : 18, ženy: 24, K5: 1, JM: 4, M30: 5, M40: 8, S5: 1, JZ: 2, Z30: 10, Z40: 11 izs [html] [pdf]

výsledková listina DZ6

start ~ 15:25:46

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Ženy [227] justýna suchardová 2014 CZE tj nová paka 00:28.3
2 2 / Ženy [206] Elen Jenčková 2014 CZE AC TJ Jičín 00:31.1 00:02.8
2 2 / Ženy [237] Lucie Trmatová 2015 CZE Jičín 00:31.1 00:02.8
4 4 / Ženy [211] Andrea Kuková 2014 CZE Praha 9 - Újezd nad Lesy 00:31.8 00:03.5
5 5 / Ženy [160] Beata letková 2015 CZE AC TJ Jičín 00:31.9 00:03.6
6 6 / Ženy [158] zuzana josková 2017 CZE jičín 00:39.4 00:11.1
7 7 / Ženy [231] dorotka lepková 2016 CZE dolní kalná 00:42.6 00:14.3
8 8 / Ženy [216] Gabriela Takáčová 2017 CZE Jezbořice 00:56.8 00:28.5
9 9 / Ženy [161] anna letková 2018 CZE Drahoraz 01:08.3 00:40.0

výsledková listina DM6

start ~ 15:29:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži [225] sebastian záruba 2014 CZE runservice jičín 00:28.7
2 2 / Muži [218] Matěj Vaněk 2014 CZE BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 00:30.0 00:01.3
2 2 / Muži [201] Matouš Bambula 2014 CZE AC TJ Jičín 00:30.0 00:01.3
4 4 / Muži [208] Matěj Kazda 2015 CZE CYKLOKLUB Jičín 00:31.0 00:02.3
4 4 / Muži [232] pavel žatecký 2014 CZE jičín 00:31.0 00:02.3
6 6 / Muži [202] Dominik Bambula 2016 CZE Jičín 00:31.8 00:03.1
7 7 / Muži [210] Michal Kuk 2014 CZE Praha 9 - Újezd nad Lesy 00:32.5 00:03.8
8 8 / Muži [236] oliver kuba 2014 CZE vrchlabí 00:34.4 00:05.7
9 9 / Muži [157] jakub veber 2016 CZE ac tj jičín 00:37.5 00:08.8
10 10 / Muži [224] mikuláš kazda 2017 CZE CYKLOKLUB Jičín 00:37.9 00:09.2
11 11 / Muži [230] adam horník 2016 CZE dolní kalná 00:39.2 00:10.5
12 12 / Muži [228] lubor vaněk 2017 CZE CYKLO KLUB JIČÍN 00:44.1 00:15.4
13 13 / Muži [233] teodor slezák 2019 CZE jaroměř 00:51.9 00:23.2
14 14 / Muži [219] Adam Bílek 2016 CZE Czech Tallboys 00:53.8 00:25.1
15 15 / Muži [156] štěpán veber 2018 CZE dřevěnice 00:54.4 00:25.7

výsledková listina DZ8

start ~ 15:33:26

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Ženy [213] Šárka Menclová 2013 CZE TJ Sokol Hradec Králové 00:45.9
2 2 / Ženy [209] Rozárie Kazdová 2013 CZE CYKLOKLUB Jičín 00:46.0 00:00.1
3 3 / Ženy [162] Sára polmanová 2013 CZE lidé and HORY Duratec 00:46.3 00:00.4
4 4 / Ženy [159] emma balcarová 2012 CZE jičín 00:46.7 00:00.8
5 5 / Ženy [229] tina kuželová 2013 CZE jičín 00:46.9 00:01.0
6 6 / Ženy [163] dora studená 2012 CZE praha 00:47.5 00:01.6
7 7 / Ženy [245] Anežka gogová 2012 CZE Pardubice 00:55.3 00:09.4
8 8 / Ženy [249] monika HLAVÁČOVÁ 2013 CZE kbelnice 01:04.8 00:18.9
9 9 / Ženy [243] eliška gogová 2013 CZE pardubice 01:07.7 00:21.8

výsledková listina DM8

start ~ 15:37:46

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži [204] Hynek Bohuňovský 2013 CZE CYKLOKLUB Jičín 00:47.9
2 2 / Muži [240] marek zich 2012 CZE ac tj jičín 00:49.9 00:02.0
3 3 / Muži [165] josef voseček 2012 CZE jičín 00:50.4 00:02.5
4 4 / Muži [242] adam repka 2013 CZE kartouzy 00:51.2 00:03.3

výsledková listina DZ10

start ~ 15:43:12

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / Ženy [207] Nikola Jenčková 2011 CZE AC TJ Jičín 01:41.6 00:52.1 (2)
2 2 / Ženy [239] terezie zichova 2010 CZE ac tj jičín 01:43.5 00:01.9 00:53.7 (3)
3 3 / Ženy [222] klára Vrabcová 2011 CZE dřevěnice 01:55.4 00:13.8 00:58.2 (5)
4 4 / Ženy [220] Vendula Dostálová 2010 CZE TJ Sokol Jaroměř 02:02.0 00:20.4 00:56.6 (4)
5 5 / Ženy [234] veronika žatecká 2011 CZE jičín 02:04.4 00:22.8 00:50.8 (1)
6 6 / Ženy [244] anna barbora gutwirthová 2010 CZE pardubice 02:35.2 00:53.6 00:59.2 (6)

výsledková listina DM10

start ~ 15:48:17

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / Muži [250] jakub charousek 2011 CZE CYKLO KLUB JIČÍN 01:43.1 00:50.6 (1)
2 2 / Muži [217] roman tomeš 2011 CZE Cycology North Bike Club 01:46.8 00:03.7 00:52.4 (5)
3 3 / Muži [223] kryštof stříbrný 2010 CZE radim 01:47.3 00:04.2 00:51.5 (3)
4 4 / Muži [241] leon skácel 2011 CZE CYKLO KLUB JIČÍN 01:50.4 00:07.3 00:50.8 (2)
5 5 / Muži [238] Šimon kordík 2011 CZE CYKLO KLUB JIČÍN 01:55.7 00:12.6 00:52.2 (4)
6 6 / Muži [248] martin vejvoda 2011 CZE sc jičín 02:00.7 00:17.6 00:54.6 (6)

výsledková listina DM12

start ~ 15:56:05

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži [235] kuba matyáš 2008 CZE spartak vrchlabí 02:26.5 00:44.5 (1)
2 2 / Muži [203] Jáchym Bohuňovský 2009 CZE CYKLOKLUB Jičín 02:34.5 00:08.0 00:45.5 (2)
3 3 / Muži [226] Šimon vrabec 2008 CZE CYKLOKLUB Jičín 02:57.3 00:30.8 00:51.1 (4)
4 4 / Muži [246] michal vejvoda 2009 CZE sk jičín 02:58.7 00:32.2 00:47.8 (3)

výsledková listina DZ12

start ~ 15:56:05

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3
1 1 / Ženy [247] tereza Jenčková 2008 CZE Fabio Team 02:31.5 00:48.7 (2) 01:39.2 (1)
2 2 / Ženy [164] Barbora Studená 2009 CZE Partyzánky 02:58.3 00:26.8 00:48.1 (1) 01:55.5 (2)

výsledková listina 10km

start ~ 16:03:54

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / M30 [3] Petr Soukup 1987 CZE Tj Nová Paka 34:09.9
2 1 / M50 [4] Jiří Čivrný 1980 CZE Semily 34:44.1 00:34.2
3 2 / M50 [54] František Vagenknecht 1977 CZE Nová Paka 35:12.6 01:02.7
4 2 / M30 [22] Jakub Krabec 2002 CZE AC Jičín 35:44.7 01:34.8
5 3 / M30 [59] Vít Doležal 1998 CZE AC TJ Jičín 35:45.0 01:35.1
6 4 / M30 [34] Jiří Major 1983 CZE Harrachov 36:32.4 02:22.5
7 5 / M30 [5] Tomáš Hejl 1983 CZE Jičín 36:33.0 02:23.1
8 6 / M30 [25] Milan Krupka 2003 CZE RUN4FUN 37:37.6 03:27.7
9 3 / M50 [2] Rudolf Cogan 1971 CZE Společně ODS-STAN-VČ 38:08.0 03:58.1
10 7 / M30 [27] Lukáš Krupka 1983 CZE Cyklo Point Jičín 38:16.7 04:06.8
11 8 / M30 [26] Adam Krupka 2001 CZE RUN4FUN 38:29.5 04:19.6
12 9 / M30 [8] Michal Vejvoda 1982 CZE T.J. Sokol Jičín 38:36.9 04:27.0
13 10 / M30izs [28] Martin Kubíček 1994 CZE Valdizer Bulldogs 39:35.9 05:26.0
14 1 / Z30 [56] Gabriela Veigertová 2000 CZE SK Slavia Jičín 39:36.9 05:27.0
15 4 / M50 [13] Michal Gebhart 1977 CZE North Czech Runners 39:40.5 05:30.6
16 1 / M60 [16] Petr Hlaváček 1967 CZE Podskalan Podhradí 40:34.6 06:24.7
17 11 / M30 [14] Tomáš Goga 1984 CZE WEBER TEAM 40:52.0 06:42.1
18 2 / M60 [6] Tomáš Hrbek 1968 CZE Běžecké tréninky on-line 41:02.2 06:52.3
19 5 / M50 [79] Jiří Studený 1979 CZE Praha 41:37.4 07:27.5
20 12 / M30 [29] Petr Kuk 1981 CZE WEBER TEAM 42:12.7 08:02.8
21 1 / Z50izs [23] Veronika Králová 1973 CZE Run the World CZ 42:24.4 08:14.5
21 6 / M50 [43] Jiří Pomazal 1980 CZE Jičín - Popovice 42:24.4 08:14.5
23 13 / M30 [57] David Vorel 1984 CZE CZECH NORTH RUNnERS 42:29.4 08:19.5
24 2 / Z30 [55] Markéta Vávrová 1985 CZE MITAS CYKLOHELIOS 42:56.4 08:46.5
25 14 / M30 [41] Ondřej Pitthard 1993 CZE Valdizer Bulldogs 43:12.3 09:02.4
26 15 / M30 [69] hynek bittner 1988 CZE jičín 43:14.8 09:04.9
27 16 / M30izs [53] Michal Uriga 1985 CZE Horská služba Špindlerův Mlýn 43:28.7 09:18.8
28 17 / M30 [65] Jan vacek 1981 CZE Sport4Life 44:39.7 10:29.8
29 7 / M50 [42] Jiří Podzimek 1975 CZE Jičín 44:56.7 10:46.8
30 18 / M30 [45] Jakub Skarke 1991 CZE Jičín 45:04.3 10:54.4
31 2 / Z50 [9] Blanka Paulů 1954 CZE Maratonstav Úpice 45:04.5 10:54.6
32 8 / M50 [7] Aleš Bílek 1979 CZE Czech Tallboys 45:39.4 11:29.5
33 3 / M60 [44] Václav Rampas 1967 CZE Jičín 45:46.8 11:36.9
34 3 / Z30 [35] Denisa Malá 1990 CZE Hořátev 46:08.7 11:58.8
34 19 / M30 [38] Michal Nýč 1982 CZE MONDRAKER Racing team 46:08.7 11:58.8
36 4 / M60 [40] Zdeněk Pitthard 1961 CZE STPA CZ 46:18.3 12:08.4
37 9 / M50 [18] Miroslav Janďourek 1975 CZE HP1 46:25.6 12:15.7
38 5 / M60 [68] Roman jezbera 1970 CZE Chomutice 47:01.3 12:51.4
39 20 / M30 [67] Štefan bálik 1983 CZE Suchomel 47:33.6 13:23.7
40 6 / M60 [21] jan krabec 1969 CZE Sdružení pro Jičín 47:53.9 13:44.0
41 10 / M50 [39] David Odnoha 1974 CZE Kosmorunners 48:20.8 14:10.9
42 7 / M60 [70] martin scheuch 1969 CZE praha 8 48:58.6 14:48.7
43 3 / Z50 [19] Olga Košťálová 1977 CZE Hořice 49:28.2 15:18.3
44 11 / M50 [47] Milan Struhár 1978 CZE Milovice 50:24.7 16:14.8
44 21 / M30 [64] jan janouch 1996 CZE jičín 50:24.7 16:14.8
46 22 / M30 [20] Tomáš Kout 1995 CZE TJ Lázně Bělohrad 51:06.5 16:56.6
47 12 / M50 [12] Vladimír David 1971 CZE Libuň 90 52:17.9 18:08.0
48 13 / M50 [48] Miroslav Suchý 1974 CZE Forrest Gump 53:01.7 18:51.8
49 14 / M50 [66] františek jenček 1972 CZE jičín 53:20.9 19:11.0
50 4 / Z50 [71] Martina vondráčková 1976 CZE FABIO TEAM 54:05.9 19:56.0
51 5 / Z50 [24] Eva Krejcarová 1974 CZE Sirény 54:20.5 20:10.6
52 6 / Z50 [31] Lenka Macková 1970 CZE WEBER TEAM 55:05.1 20:55.2
53 7 / Z50 [63] Kateřina vaňková 1976 CZE cyklo klub jičín 55:17.5 21:07.6
54 4 / Z30 [52] Kristýna Tulková 1989 CZE Hořice 55:40.3 21:30.4
55 15 / M50 [1] Robert Kazda 1972 CZE WEBER TEAM 58:34.9 24:25.0
56 16 / M50 [10] Vojtěch Bolina 1978 CZE WEBER TEAM 58:58.7 24:48.8
57 5 / Z30 [36] IVANA MENCLOVÁ 1983 CZE Sobotka 01:01:05.0 26:55.1
57 5 / Z30 [33] Marcela Machová 1982 CZE Sobotka 01:01:05.0 26:55.1
57 5 / Z30 [51] VERONIKA ŠEBKOVÁ 1994 CZE Sobotka 01:01:05.0 26:55.1
60 8 / Z30 [30] Petra Loulová 1981 CZE WEBER TEAM 01:02:49.7 28:39.8
61 9 / Z30 [15] Kristýna Hádková 1987 CZE Liberec 1 01:02:49.8 28:39.9
62 1 / M70 [58] miloš hutník 1958 CZE WEBER TEAM 01:06:53.8 32:43.9
62 10 / Z30 [46] JANA Stranska 1984 CZE Pardubice 01:06:53.8 32:43.9

výsledková listina 5km

start ~ 16:03:54

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / JM [135] Filip Nýdrle 2005 CZE Triatlon Plzeň 19:42.1
2 2 / JM [125] štěpán socha 2003 CZE Kyje 20:33.7 00:51.6
3 1 / M30 [133] JIří Záruba 1983 CZE Runservice Jičín 20:52.6 01:10.5
4 1 / M40 [148] David kubias 1979 CZE 20:56.4 01:14.3
5 2 / M30 [147] Zbyněk letko 1988 CZE HZS PS Jičín 21:05.9 01:23.8
6 3 / JM [144] Filip kout 2004 CZE KOUT TÝM BĚLOHRAD 21:57.1 02:15.0
7 2 / M40 [105] Lubomír Fiala 1969 CZE L + L Team 22:18.6 02:36.5
8 4 / JM [108] Martin Janoušek 2003 CZE Tj Nová Paka 22:27.9 02:45.8
9 3 / M40 [103] Ondřej Čábelka 1980 CZE Domousnice 22:52.1 03:10.0
10 1 / Z30 [115] Zuzana Lepková 1987 CZE YELLOW HOUSE 24:34.0 04:51.9
11 4 / M40 [130] Milan Zadražil 1976 CZE Blata 25:02.3 05:20.2
12 1 / K5 [143] Matyáš vondra 2007 CZE Jičín 25:11.1 05:29.0
13 3 / M30 [113] Miroslav Kubíček 1991 CZE VIP 25:20.5 05:38.4
14 1 / JZ [110] Daniela Kovarikova 2003 CZE Runservice Jičín 25:34.0 05:51.9
15 1 / Z40 [132] Martina Zalabová 1966 CZE Jičín 25:40.2 05:58.1
16 1 / S5 [131] Jakub Zadražil 2008 CZE SK Jičín 26:06.7 06:24.6
17 5 / M40 [138] Marek Nýdrle 1971 CZE Triatlon Plzeň 26:15.8 06:33.7
18 2 / Z30 [102] Zdeňka Coganová 1986 CZE Nová Paka 26:22.1 06:40.0
19 6 / M40 [117] Jiří Novák 1965 CZE Jezbořice 26:31.1 06:49.0
20 3 / Z30 [122] Jitka Riegl 1984 CZE Praha 1 26:32.3 06:50.2
21 4 / Z30 [134] Barbora Žalská 1984 CZE ITADECO 27:00.1 07:18.0
22 5 / Z30 [149] Zuzana čermáková 1981 CZE 27:10.1 07:28.0
23 7 / M40 [104] Jan Červa 1976 CZE Boseň 27:12.2 07:30.1
24 8 / M40 [126] jan ševčík 1978 CZE teplice 27:32.5 07:50.4
25 4 / M30 [127] Pavel Ševčík 1982 CZE Teplice 27:45.0 08:02.9
26 5 / M30 [107] Jan Holý 1991 CZE VIP 27:56.5 08:14.4
27 2 / Z40 [136] Michaela Javůrková 1979 CZE FABIO TEAM 28:15.6 08:33.5
28 2 / JZ [112] Marie KREJCAROVÁ 2004 CZE JCB Team 28:19.9 08:37.8
29 6 / Z30 [141] Lucie hrnčířová 1984 CZE Nové Město nad Metují 28:25.7 08:43.6
30 3 / Z40 [111] Ivana Krabcová 1972 CZE Sdružení pro Jičín 28:38.1 08:56.0
31 4 / Z40 [137] Kateřina Nýdrlová 1978 CZE Nová Paka 29:36.4 09:54.3
32 5 / Z40 [129] Daniela Vrabcová 1976 CZE DŘEVĚNICE 29:47.7 10:05.6
33 7 / Z30 [61] pavlína bohuňovská 1981 CZE CYKLOKLUB Jičín 30:04.1 10:22.0
34 8 / Z30 [60] helena bláhová 1981 CZE FABIO TEAM 30:41.6 10:59.5
35 6 / Z40 [62] Lucie felcmanová 1975 CZE CYKLO KLUB JIČÍN 31:08.0 11:25.9
36 9 / Z30 [142] blanka kubová 1982 CZE vrchlabí 31:23.8 11:41.7
37 7 / Z40 [121] Marie Pražáková 1977 CZE Mimoň 32:23.2 12:41.1
38 8 / Z40 [146] Jana jenčková 1975 CZE FABIO TEAM 32:45.8 13:03.7
39 9 / Z40 [119] Zdeňka Pokorná 1977 CZE Nová Paka 36:06.3 16:24.2
40 10 / Z40 [106] Lenka Frýbová 1974 CZE Prostě běž 36:42.8 17:00.7
41 11 / Z40 [120] Dana Portyšová 1970 CZE Prostě běž 36:43.2 17:01.1
42 10 / Z30 [124] Vladimíra Semerádová 1987 CZE Liberec 38:28.1 18:46.0