Hostivařský Zmrzlík, Otevřené Mistrovství Prahy v CX, Finále ČP masters

2018-12-09 Praha, Hostivař 

announcement

registration

start list

results

spojeno total: 0, men : 0, women: 0, Kadeti: 0, Junioři: 0 [html] [pdf]
Žáci total: 8, men : 8, women: 0, Žáci mladší: 1, Žáci starší: 7 [html] [pdf]
Kadetky a Žákyně total: 6, men : 0, women: 6, žákyně: 4, kadetky: 2 [html] [pdf]
Masters C, D, Z total: 22, men : 16, women: 6, MC-M50: 13, MD-M60: 3, ZA-Z35: 2, ZB-Z40: 3, ZC-Z50: 1 [html] [pdf]
Ženy Elite, Ženy Open, Kadeti total: 7, men : 3, women: 4, Kadeti: 3, Kadetky: 0, Juniorky: 0, ZE: 4 [html] [pdf]
Masters A, B total: 33, men : 33, women: 0, MA-M35: 10, MB-M40: 23 [html] [pdf]
Muži Open, Junioři total: 24, men : 24, women: 0, Junioři: 2, ME: 22 [html] [pdf]

result list spojeno

start ~ 10:00:00

result list Žáci

start ~ 10:05:00

00:21:44.912
rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / Žáci starší [600] Filip Samec 2005 CZE IVAR CS - AUTHOR TEAM 19:06.5 06:25.7 (1) 12:42.7 (1)
2 2 / Žáci starší [623] Jakub SVATUŠKA 2005 CZE CK BÍTOVSKÁ 20:19.0 01:12.5 06:58.6 (2) 13:40.0 (2)
3 3 / Žáci starší [601] Filip Bruckner 2006 CZE BIKECLINIC JUNIOR TEAM 20:30.2 01:23.7 07:13.8 (3) 13:56.5 (3)
4 4 / Žáci starší [603] Adam Strejček 2006 CZE BIKECLINIC JUNIOR TEAM 21:16.2 02:09.7 07:21.0 (4) 14:20.3 (4)
5 5 / Žáci starší [605] Matyáš Purnoch 2006 CZE BIKECLINIC JUNIOR TEAM 21:37.4 02:30.9 07:22.4 (5) 14:28.5 (5)
6 6 / Žáci starší [606] Jan Faltýnek 2006 CZE Cyklo Ski klub Polička 21:48.7 02:42.2 08:32.9 (7) 15:20.0 (7)
7 7 / Žáci starší [610] Ondřej Jeřábek 2006 CZE SP KOLO LOAP SPECIALIZED 22:46.0 03:39.5 07:36.5 (6) 15:08.2 (6)
8 1 / Žáci mladší [604] Jan Purnoch 2008 CZE BIKECLINIC JUNIOR TEAM 26:35.3 07:28.8 08:45.3 (8) 17:33.8 (8)

result list Kadetky a Žákyně

start ~ 10:05:00

00:23:13.017
rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / kadetky [607] Eliška Drbohlavová 2003 CZE BIKECLINIC JUNIOR TEAM 20:27.7 07:00.2 (1) 13:49.9 (1)
2 2 / kadetky [615] Anna Teršl 2004 CZE BIKECLINIC JUNIOR TEAM 22:00.3 01:32.6 07:32.4 (2) 14:46.6 (2)
3 1 / žákyně [616] Hanka Viková 2007 CZE DUKLA PRAHA 22:10.7 01:43.0 07:39.9 (4) 14:58.6 (4)
4 2 / žákyně [608] Karolína Černá 2006 CZE DUKLA PRAHA 22:28.4 02:00.7 07:37.0 (3) 14:58.6 (3)
5 3 / žákyně [614] Tereza Cibulková 2006 CZE Bikeclinic junior team 24:15.1 03:47.4 08:00.6 (5) 16:12.2 (5)
6 4 / žákyně [621] Barbora Alblová 2005 CZE DUKLA PRAHA 27:55.9 07:28.2 09:20.1 (6) 18:41.0 (6)

result list Masters C, D, Z

start ~ 11:36:00

00:42:17.787
rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4lap#5lap#6
1 1 / MC-M50 [203] Ivan Šípal 1967 CZE Alltraining.cz 38:14.1 06:23.9 (1) 12:44.2 (1) 19:08.0 (1) 25:31.7 (1) 31:51.9 (1)
2 2 / MC-M50 [201] Ivo Kovářík 1967 CZE SK JIŘÍ TEAM Ostrava 39:59.1 01:45.0 06:34.3 (2) 13:18.1 (2) 19:58.2 (2) 26:35.6 (2) 33:12.2 (2)
3 1 / MD-M60 [301] Miroslav Pek 1958 CZE TO EUROPE-PEKSPORT 40:40.7 02:26.6 06:49.7 (3) 13:30.5 (3) 20:15.1 (3) 27:08.8 (3) 33:57.1 (3)
4 2 / MD-M60 [302] Jiří Sedláček 1958 CZE SK JIŘÍ TEAM Ostrava 41:18.5 03:04.4 06:50.8 (4) 13:42.8 (4) 20:29.2 (4) 27:24.2 (4) 34:15.8 (4)
5 3 / MC-M50 [217] Ladislav Dvorský 1967 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 42:57.5 04:43.4 07:01.6 (5) 14:10.8 (5) 21:15.7 (5) 28:35.4 (5) 35:49.5 (5)
6 4 / MC-M50 [202] Milan Lehký 1966 CZE Cyklo Bendl 43:55.4 05:41.3 07:36.8 (7) 15:00.2 (6) 22:11.0 (6) 29:22.3 (6) 36:40.9 (6)
7 5 / MC-M50 [225] Petr okruhlica 1969 CZE CK kKV Praha 45:36.8 07:22.7 07:34.3 (6) 15:09.6 (7) 22:51.7 (8) 30:27.3 (8) 38:01.6 (7)
8 1 / ZB-Z40 [511] Šárka Chmurová 1978 CZE MAX CURSOR 45:40.2 07:26.1 07:41.1 (8) 15:18.6 (9) 22:43.4 (7) 30:21.6 (7) 38:08.2 (8)
9 (-1) 6 / MC-M50 [211] Mariusz Kowalczyk 1963 POL Paula-Trans 38:18.1 07:43.0 (9) 15:15.8 (8) 23:01.3 (9) 30:43.9 (9) 38:18.1 (9)
10 (-1) 7 / MC-M50 [224] Ladislav Vlk 1967 CZE KPC Praha 38:20.8 08:25.3 (14) 16:05.6 (11) 23:34.3 (11) 30:54.8 (10) 38:20.8 (10)
11 (-1) 8 / MC-M50 [208] Václav Kraus 1964 CZE KC Hlinsko 39:04.1 07:49.9 (10) 15:32.6 (10) 23:20.2 (10) 31:10.0 (11) 39:04.1 (11)
12 (-1) 9 / MC-M50 [209] Jaroslav Feist 1969 CZE JJ - Potocký 39:50.0 08:07.4 (11) 16:12.9 (12) 24:06.6 (12) 31:58.7 (12) 39:50.0 (12)
13 (-1) 3 / MD-M60 [303] Zdeněk Žarlok 1958 CZE SK JIŘÍ TEAM Ostrava 40:00.3 08:36.1 (17) 16:28.2 (15) 24:16.1 (14) 32:06.5 (13) 40:00.3 (13)
14 (-1) 10 / MC-M50 [204] Jiří Jakl 1963 CZE CK Hobby Bohumín 40:11.6 08:15.6 (12) 16:20.2 (14) 24:18.9 (15) 32:14.7 (14) 40:11.6 (14)
15 (-1) 11 / MC-M50 [207] Petr Svoboda 1960 CZE KC Hlinsko 40:25.3 08:24.6 (13) 16:15.9 (13) 24:12.8 (13) 32:24.3 (15) 40:25.3 (15)
16 (-1) 12 / MC-M50 [214] Václav Panoch 1969 CZE Short Bike Academy Opletal 40:54.9 08:33.0 (16) 16:47.8 (16) 24:41.1 (16) 32:41.5 (16) 40:54.9 (16)
17 (-1) 1 / ZC-Z50 [510] Ivana Jaklová 1965 CZE CK Hobby Bohumín 41:48.4 08:30.6 (15) 16:48.7 (17) 25:05.0 (17) 33:24.9 (17) 41:48.4 (17)
18 (-1) 1 / ZA-Z35 [404] Petra Fortelná 1984 CZE AUTENTICBIKE Třebíč 43:07.9 09:14.2 (19) 17:41.2 (18) 26:01.3 (18) 34:16.3 (18) 43:07.9 (18)
19 (-1) 13 / MC-M50 [215] Miroslav Schwan 1967 CZE ACS DRAK VRBNO 47:20.6 09:12.8 (18) 18:25.6 (19) 27:53.9 (19) 38:02.6 (19) 47:20.6 (20)
20 (-2) 2 / ZB-Z40 [501] Jitka Hodáňová 1975 CZE SK PRIMA POLIČKA 38:38.4 09:55.9 (20) 19:27.3 (20) 29:01.8 (20) 38:38.4 (20) 44:19.7 (19)
21 (-2) 2 / ZA-Z35 [402] Bronislava Wittnerová 1983 CZE Short bike academy Opletal 42:42.7 10:12.6 (21) 20:37.0 (21) 31:24.0 (21) 42:42.7 (21)
21 (-3) 3 / ZB-Z40 [502] Hana Schwanová 1972 CZE ACS Drak Vrbno 13:24.4 (22) 27:23.0 (22) 41:53.6 (22) 44:57.8 (22) 48:50.0 (21)

result list Ženy Elite, Ženy Open, Kadeti

start ~ 11:36:00

00:41:15.957
rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4lap#5lap#6
1 1 / Kadeti [629] Jaroslav Vykydal 2003 CZE PUSKINAK.CZ 39:40.6 06:45.0 (1) 13:13.3 (1) 19:49.9 (1) 26:21.8 (1) 32:56.7 (1)
2 1 / ZE [627] Nikola Bajgerová 1997 CZE Team Dukla Praha 40:16.3 00:35.7 06:52.6 (2) 13:23.3 (2) 20:04.3 (2) 26:37.7 (2) 33:30.4 (2)
3 2 / Kadeti [617] Matěj Vik 2004 CZE DUKLA PRAHA 40:30.8 00:50.2 07:05.9 (3) 13:41.8 (3) 20:20.7 (3) 27:04.0 (3) 33:57.8 (3)
4 2 / ZE [618] Tereza Vaníčková 2000 CZE Ivar CSAUTHORteam 40:38.3 00:57.7 07:06.1 (4) 13:51.4 (4) 20:39.1 (5) 27:28.1 (5) 34:08.3 (4)
5 3 / ZE [628] Barbara Borowiecka 1995 POL PrinzWear SzczepanBike 40:57.3 01:16.7 07:21.1 (7) 13:58.6 (5) 20:26.7 (4) 27:23.9 (4) 34:08.4 (5)
6 4 / ZE [626] Magdalena Sedlecká 1982 CZE TKK PACIFIC 42:07.6 02:27.0 07:17.5 (5) 14:10.2 (6) 21:06.6 (6) 28:11.1 (6) 35:06.1 (6)
7 3 / Kadeti [624] libor švec 2004 CZE GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS 44:40.8 05:00.2 07:19.9 (6) 14:37.0 (7) 22:00.9 (7) 29:16.3 (7) 36:45.6 (7)

result list Masters A, B

start ~ 12:49:39

00:43:33.246
rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4lap#5lap#6lap#7
1 1 / MA-M35 [1] Ondřej Zelený 1982 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 40:38.6 05:45.7 (1) 11:25.7 (1) 17:08.4 (1) 22:58.8 (1) 28:50.2 (1) 34:41.3 (1)
2 1 / MB-M40 [114] Jiří Chyba 1979 CZE Nutrend Specialized Racing 40:50.9 00:12.3 05:46.3 (2) 11:30.7 (2) 17:17.3 (2) 23:11.3 (2) 29:02.0 (2) 34:53.4 (2)
3 2 / MA-M35 [17] Pavel Linet 1982 CZE Areál Klíny 41:30.2 00:51.6 06:00.9 (4) 11:51.6 (3) 17:43.9 (3) 23:37.3 (3) 29:33.6 (3) 35:29.8 (3)
4 2 / MB-M40 [101] Josef Schejbal 1978 CZE CYKLO PROFI GOLD FREN 41:44.5 01:05.9 06:01.9 (5) 11:53.0 (5) 17:45.7 (4) 23:44.2 (4) 29:42.3 (4) 35:37.2 (4)
5 3 / MA-M35 [20] Pavel Staněk 1982 CZE Cyklo ATOM cycling team 41:51.9 01:13.3 06:12.5 (7) 11:58.9 (6) 18:04.6 (7) 24:03.3 (7) 30:02.9 (7) 36:01.0 (5)
6 3 / MB-M40 [117] Mirek Bieniasz 1976 POL KCP Bieniasz Bike Team 41:52.6 01:14.0 06:08.3 (6) 11:59.6 (7) 17:53.6 (6) 23:48.1 (5) 30:02.5 (6) 36:01.8 (7)
7 4 / MB-M40 [115] Petr Pospíšil 1979 CZE Rock Machine Cyklomax 41:53.5 01:14.9 05:56.4 (3) 11:52.4 (4) 17:48.9 (5) 23:48.4 (6) 29:59.3 (5) 36:01.5 (6)
8 4 / MA-M35 [22] Tomáš Vitvar 1982 CZE Krabcycles.cz 44:52.3 04:13.7 06:49.2 (13) 13:15.2 (12) 19:33.6 (11) 25:48.6 (8) 32:10.4 (8) 38:30.0 (8)
9 5 / MB-M40 [116] Aleš Komberec 1979 CZE Hradecký Spinning Klub 45:30.6 04:52.0 06:29.3 (10) 12:59.5 (10) 19:17.7 (10) 25:55.2 (10) 32:30.8 (9) 39:02.9 (9)
10 6 / MB-M40 [144] Petr Vana 1973 CZE LAWI GRANFONDO 45:38.1 04:59.5 06:38.4 (11) 12:59.0 (9) 19:17.2 (9) 26:01.9 (11) 32:37.4 (11) 39:04.6 (10)
11 7 / MB-M40 [102] Jaroslav Provazník 1971 CZE sweep chomutov 46:13.8 05:35.2 06:28.7 (9) 12:45.8 (8) 19:09.7 (8) 25:54.7 (9) 32:31.3 (10) 39:19.3 (11)
12 8 / MB-M40 [146] Martin Klofanda 1977 CZE Strančice 46:20.9 05:42.3 07:01.4 (15) 13:25.6 (13) 19:49.9 (12) 26:22.6 (12) 32:58.0 (12) 39:38.7 (12)
13 5 / MA-M35 [11] Michal Veber 1981 CZE DK BIKESHOP Racing Team 47:14.3 06:35.7 06:28.2 (8) 13:04.5 (11) 19:56.3 (13) 26:47.7 (13) 33:43.8 (13) 40:30.0 (13)
14 (-1) 9 / MB-M40 [118] Zdeněk Drábek 1978 CZE Cycling Brno 40:48.4 07:14.9 (20) 13:58.9 (17) 20:42.4 (16) 27:42.5 (17) 34:17.5 (15) 40:48.4 (14)
15 (-1) 10 / MB-M40 [141] Libor Zavadil 1975 CZE VELO DVOŘÁK 40:56.0 06:47.4 (12) 13:35.4 (14) 20:25.1 (14) 27:13.5 (14) 34:06.1 (14) 40:56.0 (15)
16 (-1) 6 / MA-M35 [7] Petr Fišar 1984 CZE Hradecký Spinning Klub 41:19.2 07:13.2 (18) 13:48.1 (16) 20:43.9 (17) 27:34.9 (15) 34:26.8 (16) 41:19.2 (16)
17 (-1) 11 / MB-M40 [138] Petr Dvořák 1974 CZE Velo Dvořák 41:42.7 06:56.3 (14) 13:41.9 (15) 20:40.8 (15) 27:40.0 (16) 34:30.3 (17) 41:42.7 (17)
18 (-1) 12 / MB-M40 [145] Jakub Cupal 1975 CZE Praha 4 42:03.5 07:20.3 (23) 14:11.8 (18) 21:00.4 (18) 28:04.0 (18) 35:08.6 (18) 42:03.5 (18)
19 (-1) 7 / MA-M35 [2] František Novotný 1981 CZE Hradecký Spinning Klub 42:44.3 07:13.4 (19) 14:22.3 (20) 21:28.5 (19) 28:44.1 (19) 35:50.9 (19) 42:44.3 (19)
20 (-1) 13 / MB-M40 [149] František Lebeda 1977 CZE Bike Factory 42:59.2 07:12.1 (17) 14:32.3 (24) 21:36.7 (21) 28:44.5 (20) 35:53.3 (20) 42:59.2 (20)
21 (-1) 14 / MB-M40 [104] Petr Doležal 1976 CZE AUTENTICBIKE Třebíč 43:28.7 07:25.3 (26) 14:58.7 (27) 22:01.5 (25) 28:56.6 (23) 36:16.7 (21) 43:28.7 (21)
22 (-1) 8 / MA-M35 [4] jan kolaja 1981 CZE Sportchallenge 43:32.6 07:19.8 (22) 14:23.5 (21) 21:31.0 (20) 28:48.2 (21) 36:17.6 (22) 43:32.6 (22)
23 (-1) 15 / MB-M40 [147] Pavel Kokoška 1978 CZE AC sparta Praha 44:20.1 07:26.7 (27) 14:38.3 (25) 21:48.6 (24) 29:18.4 (25) 36:50.4 (24) 44:20.1 (23)
24 (-1) 16 / MB-M40 [142] Tomáš Navrátil 1972 CZE KPC Praha 44:28.2 07:19.3 (21) 14:18.9 (19) 22:07.4 (26) 29:29.4 (26) 36:53.3 (25) 44:28.2 (24)
25 (-1) 17 / MB-M40 [105] Martin Ondráček 1973 CZE CYKLO PROFI GOLD FREN 44:29.6 07:11.6 (16) 14:23.7 (22) 21:44.7 (23) 29:14.2 (24) 36:59.5 (26) 44:29.6 (25)
26 (-1) 18 / MB-M40 [148] Jakub Hubinger 1979 CZE Praha 13 45:42.4 07:58.4 (30) 15:20.2 (29) 22:46.4 (29) 30:31.5 (27) 38:06.9 (27) 45:42.4 (26)
27 (-1) 19 / MB-M40 [137] Cory Benson 1978 CZE bikerumor.com 46:14.9 07:40.0 (28) 15:03.0 (28) 22:43.7 (28) 30:42.7 (29) 38:32.2 (28) 46:14.9 (27)
28 (-1) 20 / MB-M40 [113] Tomáš Novák 1978 CZE Praha 6 46:17.0 07:20.9 (25) 14:24.1 (23) 21:38.6 (22) 28:48.9 (22) 36:23.7 (23) 46:17.0 (28)
29 (-1) 21 / MB-M40 [103] Jan Pithart 1978 CZE Dukla Praha 46:57.7 07:20.5 (24) 14:55.6 (26) 22:22.9 (27) 30:34.6 (28) 38:34.3 (29) 46:57.7 (29)
30 (-2) 9 / MA-M35 [21] Juraj valent 1981 CZE bikerumor.com 40:54.2 08:17.6 (31) 16:21.3 (31) 24:30.2 (31) 32:43.1 (30) 40:54.2 (30) 49:00.4 (30)
31 (-2) 22 / MB-M40 [107] David Plch 1976 CZE Cyklo Bendl 41:15.5 07:53.7 (29) 16:06.4 (30) 24:24.0 (30) 32:56.1 (31) 41:15.5 (31)
32 (-2) 10 / MA-M35 [23] Josef Horák 1981 CZE Algheroteam 50:33.1 10:18.0 (32) 20:27.5 (32) 30:56.0 (32) 40:34.5 (32) 50:33.1 (32)
33 (-4) 23 / MB-M40 [139] Jiří beneš 1978 CZE Praha 44:27.7 10:24.4 (33) 21:00.9 (33) 32:59.0 (33) 44:27.7 (33)

result list Muži Open, Junioři

start ~ 12:50:39

00:42:57.38
rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4lap#5lap#6lap#7
1 1 / Junioři [612] Jan Zatloukal 2002 CZE Nutrend Specialized 41:02.8 06:04.9 (1) 11:55.2 (1) 17:48.1 (1) 23:40.4 (1) 29:44.6 (1) 35:22.3 (1)
2 1 / ME [631] Matěj Lasák 1992 CZE MAX CURSOR 42:07.7 01:04.9 06:12.7 (2) 12:11.1 (2) 18:06.6 (2) 24:11.1 (2) 30:12.8 (2) 36:13.3 (2)
3 2 / Junioři [613] Tomáš Tlamka 2002 CZE Nutrend Specialized Racing 42:25.7 01:22.9 06:16.2 (4) 12:20.4 (4) 18:14.5 (3) 24:13.8 (3) 30:15.5 (3) 36:21.4 (3)
4 2 / ME [611] Jiří Štěpáník 1992 CZE Nutrend Specialized 43:36.5 02:33.7 06:14.4 (3) 12:19.0 (3) 18:31.4 (4) 24:44.6 (4) 31:02.2 (4) 37:14.1 (4)
5 3 / ME [645] pavel mužíček 1984 CZE ttt 45:34.2 04:31.4 07:08.5 (11) 13:41.0 (6) 19:59.3 (5) 26:32.2 (5) 33:00.6 (5) 39:21.0 (5)
6 (-1) 4 / ME [639] David Černohorský 1996 CZE AC sparta Praha 40:10.9 06:36.8 (6) 13:26.8 (5) 20:12.3 (6) 26:57.3 (6) 33:32.7 (6) 40:10.9 (6)
7 (-1) 5 / ME [636] Marek Pirzkall 1991 CZE Specialized Europe B. V. 41:18.4 06:57.9 (8) 13:41.4 (7) 20:35.9 (7) 27:28.9 (7) 34:26.4 (7) 41:18.4 (7)
8 (-1) 6 / ME [634] jakub truksa 1987 CZE TRUXXXIK cycling 41:43.1 07:05.2 (10) 14:06.8 (10) 21:05.5 (10) 28:00.7 (9) 34:58.3 (9) 41:43.1 (8)
9 (-1) 7 / ME [644] miloslav sirový 1988 CZE český krumlov 41:50.3 07:34.1 (14) 14:28.0 (11) 21:13.5 (11) 28:04.9 (11) 35:06.9 (10) 41:50.3 (9)
10 (-1) 8 / ME [620] Václav Kraus 1984 CZE Čistý sport 41:55.8 06:29.5 (5) 15:38.8 (14) 22:02.6 (13) 28:40.0 (12) 35:26.7 (12) 41:55.8 (10)
11 (-1) 9 / ME [625] Pavel Veselý 1980 CZE Koloshop Team 42:06.8 07:05.0 (9) 13:49.7 (8) 20:51.2 (8) 27:47.2 (8) 34:49.8 (8) 42:06.8 (11)
12 (-1) 10 / ME [635] DAVID KOVÁŘÍK 1990 CZE DK Bikeshop Ostrava 42:08.7 06:54.7 (7) 13:52.9 (9) 21:05.5 (9) 28:02.5 (10) 35:16.2 (11) 42:08.7 (12)
13 (-1) 11 / ME [642] David Maceška 1993 CZE messenger 44:04.9 07:31.1 (13) 14:40.6 (12) 21:59.0 (12) 29:26.3 (13) 36:58.3 (13) 44:04.9 (13)
14 (-1) 12 / ME [637] Václav Vokatý 1986 CZE Specialized E.E. 44:48.8 07:27.2 (12) 14:47.0 (13) 22:11.4 (14) 29:48.5 (14) 37:25.2 (14) 44:48.8 (14)
15 (-1) 13 / ME [632] jiří kalous 1975 CZE BikePart.cz 46:40.7 08:16.0 (18) 16:05.4 (16) 23:53.1 (15) 31:30.0 (15) 39:06.9 (15) 46:40.7 (16)
16 (-2) 14 / ME [641] Jan Farkač 1992 CZE REKOLA 40:54.4 08:07.0 (16) 16:18.3 (19) 24:30.8 (19) 32:33.3 (19) 40:54.4 (19) 45:43.4 (15)
17 (-2) 15 / ME [633] František Pirzkall 1970 CZE Benešov 40:12.9 08:18.6 (19) 16:11.4 (17) 24:08.2 (18) 32:00.1 (16) 40:12.9 (17) 49:12.9 (17)
18 (-2) 16 / ME [638] Michal horváth 1990 CZE REKOLA 39:57.0 08:11.3 (17) 16:14.1 (18) 24:02.0 (16) 32:05.1 (17) 39:57.0 (16)
19 (-2) 17 / ME [622] Zdeněk Albl 1977 CZE Milovice 40:31.5 08:04.1 (15) 15:55.7 (15) 24:03.6 (17) 32:19.3 (18) 40:31.5 (18)
20 (-2) 18 / ME [630] Robert Zemánek 1989 CZE Plzeň 41:19.5 08:22.5 (20) 16:26.4 (20) 24:37.8 (20) 32:52.6 (20) 41:19.5 (20)
21 (-2) 19 / ME [647] Ondřej Kozúbek 1988 CZE SPECIALIZED 45:39.9 08:41.9 (21) 17:25.9 (21) 26:55.2 (21) 36:15.9 (21) 45:39.9 (21)
21 (-3) 19 / ME [646] Ludvík Medřický 1990 CZE SPECIALIZED 09:14.9 (22) 19:15.6 (22) 30:21.3 (22) 40:57.7 (22) 49:30.0 (22)
21 (-3) 19 / ME [648] Darko Obradovic 1988 CZE Praha 11:46.8 (23) 23:25.1 (23) 34:25.8 (23) 45:33.7 (23)
DNF / ME [640] Radovan Kuštěk 1988 CZE REKOLA 12:01.1 (24) 42:53.6 (24) 47:47.8 (24)