Hostivařský Zmrzlík, Otevřené Mistrovství Prahy v CX, Finále ČP masters

2018-12-09 Praha, Hostivař 

announcement

registration

start list

results

spojeno total: 0, men : 0, women: 0, Kadeti: 0, Junioři: 0 [html] [pdf]
Žáci total: 8, men : 8, women: 0, Žáci mladší: 1, Žáci starší: 7 [html] [pdf]
Kadetky a Žákyně total: 6, men : 0, women: 6, žákyně: 4, kadetky: 2 [html] [pdf]
Masters C, D, Z total: 22, men : 16, women: 6, MC-M50: 13, MD-M60: 3, ZA-Z35: 2, ZB-Z40: 3, ZC-Z50: 1 [html] [pdf]
Ženy Elite, Ženy Open, Kadeti total: 7, men : 3, women: 4, Kadeti: 3, Kadetky: 0, Juniorky: 0, ZE: 4 [html] [pdf]
Masters A, B total: 33, men : 33, women: 0, MA-M35: 10, MB-M40: 23 [html] [pdf]
Muži Open, Junioři total: 24, men : 24, women: 0, Junioři: 2, ME: 22 [html] [pdf]

result list Masters C, D, Z

start ~ 11:36:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4lap#5lap#6
1 1 / MC-M50 [203] Ivan Šípal 1967 CZE Alltraining.cz 38:14.1 06:23.9 (1) 12:44.2 (1) 19:08.0 (1) 25:31.7 (1) 31:51.9 (1)
2 2 / MC-M50 [201] Ivo Kovářík 1967 CZE SK JIŘÍ TEAM Ostrava 39:59.1 01:45.0 06:34.3 (2) 13:18.1 (2) 19:58.2 (2) 26:35.6 (2) 33:12.2 (2)
3 3 / MC-M50 [217] Ladislav Dvorský 1967 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 42:57.5 04:43.4 07:01.6 (5) 14:10.8 (5) 21:15.7 (5) 28:35.4 (5) 35:49.5 (5)
4 4 / MC-M50 [202] Milan Lehký 1966 CZE Cyklo Bendl 43:55.4 05:41.3 07:36.8 (7) 15:00.2 (6) 22:11.0 (6) 29:22.3 (6) 36:40.9 (6)
5 5 / MC-M50 [225] Petr okruhlica 1969 CZE CK kKV Praha 45:36.8 07:22.7 07:34.3 (6) 15:09.6 (7) 22:51.7 (8) 30:27.3 (8) 38:01.6 (7)
6 (-1) 6 / MC-M50 [211] Mariusz Kowalczyk 1963 POL Paula-Trans 38:18.1 07:43.0 (9) 15:15.8 (8) 23:01.3 (9) 30:43.9 (9) 38:18.1 (9)
7 (-1) 7 / MC-M50 [224] Ladislav Vlk 1967 CZE KPC Praha 38:20.8 08:25.3 (14) 16:05.6 (11) 23:34.3 (11) 30:54.8 (10) 38:20.8 (10)
8 (-1) 8 / MC-M50 [208] Václav Kraus 1964 CZE KC Hlinsko 39:04.1 07:49.9 (10) 15:32.6 (10) 23:20.2 (10) 31:10.0 (11) 39:04.1 (11)
9 (-1) 9 / MC-M50 [209] Jaroslav Feist 1969 CZE JJ - Potocký 39:50.0 08:07.4 (11) 16:12.9 (12) 24:06.6 (12) 31:58.7 (12) 39:50.0 (12)
10 (-1) 10 / MC-M50 [204] Jiří Jakl 1963 CZE CK Hobby Bohumín 40:11.6 08:15.6 (12) 16:20.2 (14) 24:18.9 (15) 32:14.7 (14) 40:11.6 (14)
11 (-1) 11 / MC-M50 [207] Petr Svoboda 1960 CZE KC Hlinsko 40:25.3 08:24.6 (13) 16:15.9 (13) 24:12.8 (13) 32:24.3 (15) 40:25.3 (15)
12 (-1) 12 / MC-M50 [214] Václav Panoch 1969 CZE Short Bike Academy Opletal 40:54.9 08:33.0 (16) 16:47.8 (16) 24:41.1 (16) 32:41.5 (16) 40:54.9 (16)
13 (-1) 13 / MC-M50 [215] Miroslav Schwan 1967 CZE ACS DRAK VRBNO 47:20.6 09:12.8 (18) 18:25.6 (19) 27:53.9 (19) 38:02.6 (19) 47:20.6 (20)