2. ČP masters Jabkokros

2017-10-08 Jabkenice 

announcement

registration

start list

results

žáci, žákyně, kadetky total: 3, men : 3, women: 0, žáci: 3, žákyně: 0, kadetky: 0 [html] [pdf]
Masters C, D, Z total: 33, men : 25, women: 8, MC-M50: 17, MD-M60: 8, ZA: 4, ZB: 4 [html] [pdf]
vl. z. Ženy Elite, Juniorky, Kadeti total: 9, men : 4, women: 5, Kadeti: 3, Juniorky: 2, ZE: 3, [m]16: 1 [html] [pdf]
Masters A, B total: 44, men : 44, women: 0, M open: 1, MA-M30: 17, MB-M40: 26 [html] [pdf]
vl. z. Muži Elite, Junioři total: 16, men : 16, women: 0, Junioři: 3, ME: 13 [html] [pdf]

result list Masters C, D, Z

start ~ 11:30:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / MC-M50 [216] Ivo Kovařík 1967 CZE SK Jiří team Ostrava 28:57.4 09:16.0 (1) 18:49.1 (1)
2 2 / MC-M50 [201] Ladislav Dvorský 1967 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 29:39.3 00:41.9 09:16.4 (2) 19:14.6 (2)
3 1 / MD-M60 [302] Miroslav Pek 1958 CZE PEK Sport to Europe 30:12.0 01:14.6 09:52.3 (3) 19:51.9 (3)
4 3 / MC-M50 [210] Miroslav Mestek 1963 CZE SP KOLO Specialized 30:17.3 01:19.9 09:52.6 (4) 19:52.2 (4)
5 4 / MC-M50 [212] Jiří Jurečka 1966 CZE Polabští cyklisté o.... 30:26.3 01:28.9 10:03.3 (5) 20:15.0 (5)
6 5 / MC-M50 [222] Petr Polívka 1963 CZE 31:35.6 02:38.2 10:28.3 (9) 21:03.1 (7)
7 2 / MD-M60 [303] Jiří Sedláček 1958 CZE SK Jiří team Ostrava 31:42.9 02:45.5 10:19.9 (7) 21:07.7 (8)
8 6 / MC-M50 [219] Tomáš Rous 1959 CZE Rotorbike Plzeň 32:01.0 03:03.6 10:19.6 (6) 20:57.4 (6)
9 3 / MD-M60 [307] Karel Krejčí 1958 CZE Sweep Cycling 32:46.0 03:48.6 10:24.5 (8) 21:23.1 (9)
10 4 / MD-M60 [306] Lubomír Brusch 1955 CZE Sweep Cycling 32:49.0 03:51.6 10:47.0 (11) 21:42.1 (10)
11 7 / MC-M50 [217] Vítězslav Šklebený 1967 CZE Cyklosport Pitstop.cz 33:20.6 04:23.2 10:43.6 (10) 22:05.3 (11)
12 8 / MC-M50 [209] Milan Lehký 1966 CZE Cyklo Bendl 33:32.6 04:35.2 10:55.1 (12) 22:12.4 (12)
13 9 / MC-M50 [202] Vladimír Svatoš 1963 CZE AUTOMAX 33:55.0 04:57.6 11:22.5 (16) 22:28.4 (14)
14 10 / MC-M50 [220] Tomáš Ženíšek 1966 CZE SK Petřín Plzeň 34:10.5 05:13.1 11:01.4 (13) 22:23.7 (13)
15 1 / ZB [505] Šárka Chmurová 1978 CZE MAX CURSOR 34:26.2 05:28.8 11:10.8 (14) 22:43.9 (15)
16 11 / MC-M50 [223] Jiří Mandaus 1959 CZE Rotordike Plzeň 34:39.9 05:42.5 11:14.5 (15) 22:50.3 (16)
17 12 / MC-M50 [204] Jiří Jakl 1963 CZE CK Hobby Bohumín 36:26.4 07:29.0 11:38.5 (17) 23:45.4 (17)
18 1 / ZA [403] Pavlína Maráčková 1981 CZE SK Jiří team Ostrava 36:37.5 07:40.1 11:54.8 (20) 24:16.3 (21)
19 2 / ZB [504] Ivana Jaklová 1965 CZE CK Hobby Bohumín 36:54.8 07:57.4 11:47.0 (19) 23:54.3 (19)
20 13 / MC-M50 [207] Karel Sekerka st. 1961 CZE CYCLORACING TEAM Olomouc 36:56.8 07:59.4 12:01.6 (22) 24:06.0 (20)
21 2 / ZA [402] Petra Krtičková 1986 CZE HSK - cycling team 37:49.6 08:52.2 12:38.3 (24) 25:05.8 (22)
22 14 / MC-M50 [211] Ondřej Louvar 1962 CZE KCHlinsko 38:24.3 09:26.9 11:43.7 (18) 23:49.2 (18)
23 5 / MD-M60 [310] Jiri Lehotsky 1948 CZE Vrchlabí 38:44.8 09:47.4 12:10.6 (23) 25:09.6 (23)
24 3 / ZB [501] Jitka Hodáňová 1975 CZE AUTENTICBIKE Třebíč 38:59.1 10:01.7 12:50.8 (25) 25:46.4 (24)
25 4 / ZB [508] Naďa Čivrná 1969 CZE Vrchlabí 39:39.9 10:42.5 14:31.8 (32) 29:48.9 (31)
26 6 / MD-M60 [311] Jan Wiatr 1950 CZE Loko Krnov 42:49.0 13:51.6 14:00.3 (29) 28:40.7 (27)
27 3 / ZA [401] Bronislava Wittnerová 1983 CZE CYKLORACING Olomouc 43:08.0 14:10.6 13:42.7 (28) 28:26.2 (26)
28 4 / ZA [404] Petra Fortelná 1984 CZE AUTENTICBIKE Třebíč 43:14.5 14:17.1 13:26.0 (26) 28:44.7 (28)
29 15 / MC-M50 [214] Václav Kraus 1964 CZE Cyklo Kraus Přelouč 43:34.9 14:37.5 13:34.9 (27) 28:02.3 (25)
30 7 / MD-M60 [312] Bohumil Zavíral 1951 CZE Loko Krnov 43:45.9 14:48.5 14:03.7 (30) 28:45.2 (29)
31 16 / MC-M50 [218] Jaroslav Šůs 1965 CZE Praha 9 44:37.3 15:39.9 14:07.3 (31) 29:06.8 (30)
DNF / MD-M60 [304] Zdeněk Žarlok 1958 CZE Sk Jiří Team Ostrava 11:58.9 (21)
DNF / MC-M50 [215] Petr Svoboda 1960 CZE Cyklo Kraus Přelouč