4. ČP masters Memoriál Stanislava Swiežyho

2017-10-21 Stará Ves n/O 

archiv

announcement

registration

start list

results

žáci, žákyně, kadetky total: 36, men : 23, women: 13, žáci: 23, žákyně: 13, kadetky: 0 [html] [pdf]
Masters C, D, Z total: 30, men : 19, women: 11, MC-M50: 11, MD-M60: 8, ZA: 5, ZB: 6 [html] [pdf]
vl. z. Ženy Elite, Juniorky, Kadeti total: 19, men : 9, women: 10, Kadeti: 8, Juniorky: 1, ZE: 9, [m]16: 1 [html] [pdf]
mimo soutěž C total: 5, men : 5, women: 0, Muži: 5, Ženy: 0 [html] [pdf]
Masters A, B total: 43, men : 43, women: 0, M open: 0, MA-M30: 14, MB-M40: 29 [html] [pdf]
mimo soutěž A total: 8, men : 8, women: 0, Muži: 8, Ženy: 0 [html] [pdf]
vl. z. Muži Elite, Junioři total: 20, men : 20, women: 0, Junioři: 10, ME: 10 [html] [pdf]
file file type size last modified
M A B plus Neregistrovani pdf 51671B23.10.2017 10:46:04
M C D plus Neregistrovani pdf 41547B23.10.2017 10:46:04

result list Masters C, D, Z

start ~ 11:34:33

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4
1 1 / MC-M50 [216] Ivo Kovařík 1967 CZE SK Jiří team Ostrava 28:38.8 07:13.7 (1) 14:17.1 (1) 21:25.6 (1)
2 1 / MD-M60 [307] Karel Krejčí 1958 CZE Sweep Cycling 30:23.3 01:44.5 07:33.1 (2) 15:03.0 (2) 22:42.9 (2)
3 2 / MC-M50 [212] Jiří Jurečka 1966 CZE Polabští cyklisté o.... 30:46.2 02:07.4 07:57.3 (6) 15:36.0 (5) 23:11.2 (4)
4 2 / MD-M60 [302] Miroslav Pek 1958 CZE PEK Sport to Europe 30:51.8 02:13.0 07:33.7 (3) 15:10.4 (3) 22:56.2 (3)
5 3 / MC-M50 [208] Štefan Lukašák 1967 CZE CYKLOTEAM Kolárna 30:52.9 02:14.1 07:51.7 (5) 15:30.9 (4) 23:13.5 (5)
6 3 / MD-M60 [306] Lubomír Brusch 1955 CZE Sweep Cycling 31:30.1 02:51.3 07:59.5 (7) 15:54.0 (7) 23:38.3 (6)
7 4 / MD-M60 [303] Jiří Sedláček 1958 CZE SK Jiří team Ostrava 31:40.3 03:01.5 07:49.0 (4) 15:47.0 (6) 23:47.1 (7)
8 4 / MC-M50 [202] Vladimír Svatoš 1963 CZE AUTOMAX 31:54.1 03:15.3 08:04.6 (8) 16:08.0 (9) 23:59.8 (9)
9 5 / MC-M50 [209] Milan Lehký 1966 CZE Cyklo Bendl 31:58.6 03:19.8 08:05.2 (10) 16:07.7 (8) 23:59.3 (8)
10 6 / MC-M50 [210] Miroslav Mestek 1966 CZE SP KOLO Specialized 33:05.6 04:26.8 08:04.7 (9) 16:23.6 (10) 24:40.4 (10)
11 1 / ZB [505] Šárka Chmurová 1978 CZE MAX CURSOR 33:39.8 05:01.0 08:27.4 (11) 16:49.5 (11) 25:09.4 (11)
12 5 / MD-M60 [308] Andrej Misina 1953 CZE ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 34:34.4 05:55.6 08:47.5 (13) 17:11.5 (12) 25:46.5 (12)
13 7 / MC-M50 [204] Jiří Jakl 1963 CZE CK Hobby Bohumín 35:01.2 06:22.4 08:51.2 (14) 17:32.6 (14) 26:21.8 (14)
14 6 / MD-M60 [309] Zdenek Kukula 1950 CZE Víno Karabina 35:04.8 06:26.0 08:44.4 (12) 17:29.8 (13) 26:24.5 (16)
15 8 / MC-M50 [207] Karel Sekerka st. 1961 CZE CYCLORACING TEAM Olomouc 35:07.8 06:29.0 08:57.1 (15) 17:39.8 (16) 26:23.4 (15)
16 9 / MC-M50 [205] Milan Švec 1963 CZE Silný team Uničov 35:14.1 06:35.3 09:29.8 (21) 18:09.0 (20) 26:40.5 (18)
17 1 / ZA [403] Pavlína Maráčková 1981 CZE SK Jiří team Ostrava 35:17.7 06:38.9 08:58.7 (16) 17:39.1 (15) 26:20.4 (13)
18 10 / MC-M50 [211] Ondřej Louvar 1962 CZE KCHlinsko 35:30.9 06:52.1 09:23.5 (20) 18:05.3 (19) 26:39.9 (17)
19 2 / ZB [504] Ivana Jaklová 1965 CZE CK Hobby Bohumín 35:46.3 07:07.5 09:09.0 (17) 17:50.7 (17) 26:41.9 (19)
20 7 / MD-M60 [304] Zdeněk Žarlok 1958 CZE Sk Jiří Team Ostrava 36:09.0 07:30.2 09:22.6 (19) 18:20.2 (21) 27:11.9 (21)
21 2 / ZA [402] Petra Krtičková 1986 CZE HSK - cycling team 36:14.4 07:35.6 09:18.6 (18) 18:02.9 (18) 27:02.9 (20)
22 3 / ZA [405] Lucie Gruchalová 1984 CZE CK Hobby Bohumín 36:37.6 07:58.8 09:09.5 (16) 18:16.7 (15) 27:26.4 (15)
23 3 / ZB [501] Jitka Hodáňová 1975 CZE AUTENTICBIKE Třebíč 37:00.7 08:21.9 09:39.8 (25) 18:48.6 (22) 27:54.8 (22)
24 4 / ZA [404] Petra Fortelná 1984 CZE AUTENTICBIKE Třebíč 37:03.0 08:24.2 09:40.8 (26) 18:51.3 (23) 27:56.3 (23)
25 5 / ZA [401] Bronislava Wittnerová 1983 CZE CYKLORACING Olomouc 38:20.0 09:41.2 09:39.6 (24) 18:53.8 (24) 28:21.9 (24)
26 (-1) 8 / MD-M60 [301] Zdeněk Wiedermann 1958 CZE Silný team Uničov 28:40.1 09:29.8 (22) 19:01.3 (25) 28:40.1 (25)
27 (-1) 11 / MC-M50 [213] Mirolav Švan 1967 CZE ACS Drak Vrbno 28:47.9 09:30.8 (23) 19:02.2 (26) 28:47.9 (26)
28 (-1) 4 / ZB [507] Petra Vicencová 1970 CZE cycloracing Olomouc team A 31:27.7 10:31.9 (27) 20:53.5 (27) 31:27.7 (27)
29 (-1) 5 / ZB [502] Ivana Metelková 1961 CZE ACS Drak Vrbno 32:05.7 10:56.9 (28) 21:28.1 (28) 32:05.7 (28)
30 (-1) 6 / ZB [506] Hana Bučíková 1972 CZE ACS Drak Vrbno 35:01.9 11:49.6 (29) 23:24.6 (29) 35:01.9 (29)